Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

OOBE, LD - Wyjście poza ciało

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: OOBE, LD, PODRÓŻE NIEFIZYCZNE

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 05 lut 2021, 17:10

OOBE. PODRÓŻE POZA CIAŁEM. ROZMOWA Z MISTRZEM OOBE RAFAŁEM NIERADZIKIEM.
17 paź 2020

https://www.youtube.com/watch?v=PR6tJyCRTZw

Centrum Miłości Bezwarunkowej
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: OOBE, LD, PODRÓŻE NIEFIZYCZNE

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 13 lut 2022, 22:35

Robert Monroe i rasa gadów - astralne doświadczenia poza ciałem
3 lut 2022

https://www.youtube.com/watch?v=XM-6vg9SYTg

Tajemity

Robert Monroe stał się znany ze swoich badań nad zmienioną świadomością. Założył własny instytut naukowy a jego książka Podróże poza ciało z 1971 roku stała się przewodnikiem dla wszystkich, którzy pracowali nad OBE. To jemu zawdzięcza się dokładny opis Reptilianów - istot żyjących w 4 wymiarze po za naszym spektrum widzialności. Co spowodowało, że Monroe zainteresował się astralem oraz rezonansem audio otwierającym czasoprzestrzenne portale?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: OOBE, LD, PODRÓŻE NIEFIZYCZNE

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 30 maja 2022, 17:10

OBE - ćwiczenie uczące świadomości poza ciałem
Data premiery: 30 maj 2019

https://www.youtube.com/watch?v=pNwPakSalqM

pawelstan24
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: OOBE, LD, PODRÓŻE NIEFIZYCZNE

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 19 cze 2022, 15:57

Przekaz z zaświatów - Robert Monroe.
15 cze 2022

https://www.youtube.com/watch?v=dUf8Q4q7IcU

Marek Szwedowski tym razem poprosił o przekaz wybitnego amerykańskiego parapsychologa, autora trylogii dotyczącej doznań określanych mianem „poza ciałem” - Roberta Monroe. Zapraszamy do wysłuchania arcyciekawych informacji o wielowymiarowości światów. W nagraniu dominuje pozytywna energia i taką też zostaw podczas swojego pobytu. Komentarze nie merytoryczne będą usuwane. Hejterzy będą blokowani na stałe przez YouTube, także zastanów się zanim wylejesz bezpodstawnie wiadro pomyj...
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wyjście poza ciało

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 02 lip 2022, 19:17

Wyszła z ciała, zawisła nad sufitem i zobaczyła siebie z góry. Śmierć kliniczna świadectwo.
Data premiery: 30 cze 2022

https://www.youtube.com/watch?v=0XelCvcsT-w

Prowadzi mnie Jezus
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: OOBE, LD, PODRÓŻE NIEFIZYCZNE

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 03 sie 2022, 17:20

Czy dusza może się wcielić w kogoś innego?
2 sie 2022

https://www.youtube.com/watch?v=f_wMax5rUw4

Witajcie drodzy widzowie!

W tym odcinku opowiemy sobie o problemie nurtującym wiele osób zainteresowanych podróżami astralnymi, wyjściami z ciała i innymi eksperymentami tego typu, a mianowicie - tym, czy ktoś bądź coś może przejąć nasze ciało. Powiemy sobie na ten temat z wielu różnych aspektów: od tradycji jogicznej i religii Chrześcijańskiej, po regresję hipnotyczną.

Życzę miłego oglądania.😊

Aleksander Czeszkiewicz Polska
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: OOBE, LD - Wyjście poza ciało

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 18 sty 2023, 18:13

Nocne wizje oraz spotkanie w astralu - o autentycznych przeżyciach piszą widzowie.

https://youtu.be/PJLFT0RsWpk

Czytając to w gazecie nie mogłem uwierzyć bo opis był dokładnie taki jak mnie się przyśnił w każdym detalu, jedyne czego nie wspomniano w artykule to wierzchołków trapezu...Kiedy tak patrzyłem na tą dziewczynę, czułem, że całym sobą ją pochłaniam, po prostu uderzyła we mnie tak ogromna fala czystej miłości, że oniemiałem...Zapraszamy.

Tajemity
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 220
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 2
x 25
Otrzymał podziękowanie: 124 razy

OOBE, LD - czy napewno?

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » czwartek 06 kwie 2023, 22:28

OOBE
...ryzykowna zabawa.

baba pisze:
niedziela 25 maja 2014, 08:59
Powiem szczerze, że mam sporo wątpliwości co do doświadczeń poza ciałem. Nie kwestionuję ich istnienia ani nawet tego, że dla niektórych ludzi takie doświadczenie jest korzystne. Szczególnie dla tych, którzy wątpią w fakt, iż są czymś więcej niż tylko biologicznym ciałem. Ale ja osobiście nie mam takich wątpliwości, za to miałam w swojej "traumie" sporo niechęci do ciała oględnie mówiąc. Więc gdybym weszła w tym okresie w doświadczenia poza ciałem to z dużą dozą prawdopodobieństwa całkiem by mnie to od życia realnego oderwało. Poza ciałem świat jawi się w tylu wspaniałych możliwościach niedostępnych w ciele fizycznym, iż ten świat jest dużo bardziej atrakcyjny niż realny, który jest trudniejszy i od niego uciekamy często na wszelkie możliwe sposoby, choćby w alkohol czy narkotyki albo inne przyjemne nałogi i iluzje. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że kiedy w ciele "nie ma" gospodarza jest ono narażone na "zasiedlenie" przez intruza z tego co wiem. Trzeba stosować różne techniki, które je zabezpieczą przed atakiem w czasie naszej nieobecności a jak wiadomo wszystkie techniki są zawodne bo może się "trafić" byt, który zna lepsze. :D

Obawiam się trochę, że osoba taka jak ja, mająca doświadczenia poza ciałem, mogłaby z czasem całkiem to swoje "ograniczające" ciało znienawidzić i zaniedbać.

...................................................................................................

Hmmm, jedna z nielicznych wypowiedzi, nie gloryfikująca doświadczenia OOBE czy LD, tak lajtowo przyjmowane za coś "fajnego" nawet przez jednego z promowanych tutaj jasnowidzów. To świadczy o wysokiej świadomości i intuicji BABA.
Sam miałem kiedyś "spontany" w opuszczaniu ciała, przechodzeniu przez materię typu ściana, szyba lub przeskok bez przechodzenia na drugą stronę. Owszem, ciekawe doświadczenie, ale nie może być priorytetem tylko ewentualnie chwilowym dodatkiem do osobistego rozwoju.
Z czasem nabyłem kontrolę nad momentem samego wyjścia z ciała np. zatrzymując się na granicy ciała fizycznego i takie tam. Jednak wiedziałem, że to nie to. Gdy po 2012 roku zaczęło się porządkowanie świata astralnego, z automatu zablokowano mi wchodzenie w te przestrzenie. Po kilku latach znów wisiałem sobie nad swoim ciałem, rozejrzałem się i wróciłem, mając świadomość, że nie tędy droga i nie ten rodzaj rozwoju, a może zafiksowania?

W OOBE ciało fizyczne pozbawione jest naszej opieki, jest bezpańskie i jest potencjalnym siedliskiem dla nieciekawych energii, bytów. Sam miałem zdarzenie, gdy na krótko opuściłem ciało, nie chcąc w ten sposób doświadczać, w momencie szybkiego powrotu do swojego ciała i otworzenia fizycznych oczu ujrzałem nad sobą wiszącą naprzeciw w powietrzu kilkadziesiąt centymetrów nade mną niezbyt sympatyczną, szpetną istotę mojego wzrostu, która się zdziwiła, że ją widzę fizycznym zmysłem (oczami).
Z mety intencją "odpędziłem" ją od siebie jednocześnie czyszcząc wokół przestrzeń.

Każdy ma prawo do takiej zabawy jak OOBE czy LD, ale czy na pewno takie doświadczenia są warte tak wzmożonego ryzyka bycia zainfekowanym czy przejętym...
Załączniki
OOBE.jpg
OOBE.jpg (34.96 KiB) Przejrzano 814 razy
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: OOBE, LD - Wyjście poza ciało

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 07 kwie 2023, 05:51

oglądałem tego gościa parę razy i wczoraj - no powiem tak są to rzeczy absolutnie nie do zweryfikowania,-
więc można powiedzieć wszystko, mam duże wątpliwości:
Topograf - podróże w czasie

tagentv
193 tys. subskrybentów
https://youtu.be/3S6YN_1aL00
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 220
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 2
x 25
Otrzymał podziękowanie: 124 razy

OOBE, LD - Wątpliwości

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » sobota 06 maja 2023, 16:18

W nawiązaniu do filmiku wrzuconego tu przez Songo70, mogę pokusić się o własne odczucia w tematach tu poruszanych, bo niektóre kwestie postrzegam nieco inaczej.

Śnienie czy świadomy sen umownie nazywany LD (podobnie w OOBE) zahacza o astralną przestrzeń, która wcale nie jest specjalnie pozytywnie wibracyjną częstotliwością.
Można w tej wibracyjnej przestrzeni wdepnąć np. w sferę doznań seksualnych albo np. w skrajną bijatykę znaną z różnego rodzaju gier komputerowym z „rąbanką” każdego z każdym.
Doznania w tej przestrzeni z informacjami wstecz (historycznymi) są co najmniej problematyczne, gdyż ta przestrzeń nie jest przestrzenią subtelną, przestrzenią Źródła. Osobiście nie podpierałbym się informacjami z tej sfery, choć i w tej przestrzeni można co nieco uzyskać. Wiem, że można w astralu ugrząść i to na różne sposoby.

Pamiętam, jak admin pewnej strony dla „uduchowionych” prywatnie chwalił mi się, że trafił w astralu na sferę seksualności, którą był zachwycony. Delikatnie dałem mu do zrozumienia, aby nie dał się wciągnąć w tą przestrzeń, gdyż go pochłonie. Efekt był taki, że zniknął na trzy miesiące tzn. przez 3 miesiące nie pojawił się na prowadzonej przez siebie stronie. Gdy jednak powrócił, wysłał mi krótkie info, że miałem rację. Efekt końcowy zafiksowania w tej astralnej przestrzeni był taki, że strona zniknęła razem z adminem. Odczucia w astralu zwyczajnie go pochłonęły, a raczej doznania tam odczuwane i nie potrafił się z nich wyplątać.

Przy wspólnym odczuwaniu o wiele łatwiej spotykać się w czasie czuwania (medytacji) samą świadomością. Odpada problem zaśnięcia w tym samym czasie i kontroli pojawienia się w takim śnieniu w danym miejscu o tym samym czasie.
Faktem jest, że w subtelnej sferze (nie mam na myśli astralu) można stworzyć swoją niezależną przestrzeń, w której można zbudować jakby wizualnie własną przestrzeń życia, mieszkania czy otoczenia. Tak się dzieje umownie w 5D, gdzie intencje realizują się natychmiast. Intencją można w takiej płytkiej przestrzeni pozostać swoją eteryczną strukturą, ale taka intencja może uniemożliwić powrót do własnego fizycznego ciała, bo nie jest to subtelna przestrzeń np. 5D.

Przytoczona opowieść o Jezusie oparta o świat astralu to mieszanka faktów prawdziwych i fikcyjnych, gdyż ta przestrzeń nie jest przestrzenią wysokich wibracji, zatem nie ma się dostępu do czystych faktów historycznych. Pozostaje jeszcze kwestia tego, czym emanuje opowiadający, bo w zależności od wewnętrznej energii (wibracji) ma się dostęp do takiego pola informacji, która odpowiada energii danej osoby. To też pewnego rodzaju forma uzależnienia od informacji z tej przestrzeni, bez ich weryfikacji z innych źródeł, a zawsze powinniśmy dla samych siebie weryfikować to, co do nas trafia. To rodzaj samokontroli i nie poddania się w jedynie słuszne treści, które do nas skądś schodzą, gdyż wtedy wchodzimy w sferę niezauważalnej manipulacji nami. W coś rodzaju nieomylności, jedynie słusznej racji. Widzący więcej dość często wpadają w taką pułapkę. Nielicznym udaje się uniknąć takiego zafiksowania. Jedną z takich istot będących ponadto, co tu przytoczyłem, była Kiara.

Wątpliwości songo70 nie są w tym wypadku bezpodstawne.

@ZbyniuZbynio

Niepotrzebnie dajesz cytat z filmem ,który wstawił @songo . Wystarczyło nawiązać tylko do filmu ,co z resztą zrobiłeś . Wykasuję ten film z twojego postu -chanell
Załączniki
Astral.jpg
Astral.jpg (57.81 KiB) Przejrzano 644 razy
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: OOBE, LD - Wyjście poza ciało

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 06 maja 2023, 17:00

@ZbyniuZbynio

Niepotrzebnie dajesz cytat z filmem ,który wstawił @songo . Wystarczyło nawiązać tylko do filmu ,co z resztą zrobiłeś . Wykasuję ten film z twojego postu
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: OOBE, LD - Wyjście poza ciało

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 06 maja 2023, 17:27

@songo ,tagentTv zaczyna się powtarzać ja to oglądałam kilka lat temu . Hm....chyba że to było na innym kanale ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: OOBE, LD - Wyjście poza ciało

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 06 maja 2023, 19:31

..niestety nie mam już możliwości pełnego śledzenia kanałów na YT lub ciągłego przesiadywania na forum,-
tj jak na początku kiedy byłem po wylewie i miałem dużo wolnego...

co do TagenTV to w ogóle mam wrażenie że mieszają nawet chronologię powtórek ale z tego samego powodu,-
nie śledzę i nie oglądałem czegoś na premierze i teraz czasami jak mogę, oglądam i biorę to za nowość.

Pozdrawiam wszystkich :)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 220
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 2
x 25
Otrzymał podziękowanie: 124 razy

OOBE dla naiwnych....

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » poniedziałek 03 lip 2023, 14:22

OOBE
...zabawna dla naiwnych.


Fruwanie poza własnym ciałem bywa frapującym doświadczeniem. Bywa, że tak niesamowitym, iż oddajemy się tej „zabawie” bez ograniczeń.
Początkujący ciągle oczekują, czekają na spontany, które się wydarzą by móc pofruwać sobie w bezmiarze oczekiwanych wrażeń i odczuć. Ale jest to zabawa dla naiwnych i wiem, że tym stwierdzeniem wielu osobom się narażę. Ale moje stwierdzenie ma twardą podstawę, o której ci, którzy tak zachęcają do takich eskapad, nie powiedzą lub nie są świadomi tego, do czego was namawiają. Od strony energetycznej namawiają was do samobója...

Wychodząc z własnego ciała, tak naprawdę opuszczacie je z całą eteryczną energią, pozostawiając swoje fizyczne ciało na pastwę losu. Staje się zwyczajnie bezbronne, a nie muszę przypominać, jak wiele chętnych negatywnych bytów czy energii chciałoby zagospodarować takie ciało dla własnych potrzeb.
Samo fruwanie po nieznanych przestrzeniach do naszej życiodajnej esencji może niepostrzeżenie przykleić się coś lub ktoś, kto chce się żywić naszą życiodajną energią. Negatyw nie ma takiego połączenia ze Źródłem, jak my, zatem musi skądś czerpać energię do przetrwania. Osoby fruwające poza ciałem są więc idealnym siedliskiem dla szukających pokarmu, gdyż przemieszczając się w ten sposób po różnych przestrzeniach, są łatwym punktem zakotwiczenia się istot znajdujących się z takich przestrzeniach, gdyż wtedy nie muszą forsować granicy z naszym wymiarem, bo zwyczajnie podczepiają się pod podróżnika, i z nim wracają do naszego wymiaru, lokując się w naszym ciele czy to fizycznym czy to energetycznym, choć sami nie musimy mieć świadomości takiego zdarzenia. Ale to mały problem.

Duży problem może się pojawić, gdy wrócimy do własnego ciała, które już zostało zagospodarowane, przejęte przez coś lu kogoś szukającego energii. Wtedy budzimy się w łóżku i czujemy, że coś jest nie tak. Zaczynamy być zmęczeni, poirytowani, nieznośni i tym podobne. W ekstremalnych wypadkach może skończyć się psychicznym rozchwianiem emocjonalnym (co jest wersją łagodną) abo np. samobójstwem.

Dlatego sam swego czasu zostałem zablokowany na takie doświadczenia, aby pójść w innym, bardziej bezpiecznym kierunku doświadczania. Gdy blokada została zdjęta, moja energia była zbyt widoczna z „daleka” i przy kolejnym wyjściu z ciała zatrzymałem się nad nim, stwierdzając, że to nie to. Wracając od razu do swojego ciała widziałem wiszącą nade mną niezbyt piękna istotę, wściekłą, że nie zdążyła się podpiąć, a tym bardziej wkurzoną, bo otwierając fizyczne oczy, nimi ją widziałem. Przegoniłem, a te doświadczenie utwierdziło mnie w przekonaniu, że to ryzykowna forma poznawania innych przestrzeni.

Bywało, że osoby na subtelnym poziomie odczuwania z ciekawości opuszczając swoje ciało fizyczne widzieli, jak ku ciału fizycznemu bardzo szybko zbliżało się coś, co nie powinno w nas zagościć. Nikomu nie życzę takich wrażeń, dlatego zamiast bawić się w zwiedzanie poza ciałem, nauczmy się korzystać z „trzeciego oka”. Otwórzmy je, by móc bezpiecznie poznawać te wymiary, które nie są osiągalne w wyniku OOBE.


PS: można w OOBE częściowo się zabezpieczyć, pozostawiając w fizycznym ciele część swojej esencjonalnej (eterycznej) energii. Ale trzeba to umieć, tylko po co...postrzeganie trzecim okiem jest wyznacznikiem, na jakim poziomie samoświadomości i wewnętrznej energii się znajdujemy.
Załączniki
OOBE.jpg
OOBE.jpg (54.29 KiB) Przejrzano 414 razy
1 x



ODPOWIEDZ