Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Proroctwa

Awatar użytkownika
Thotal
x 22
x 172
Podziękował: 4752 razy
Otrzymał podziękowanie: 9698 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 26 lip 2018, 15:31

@paweł , dobrze że są tacy ludzie którzy potrafią objawiać bezmyślność, dzięki którym inni widzą głupotę i brak rozumu, dziękuję Ci za wpisy bo wolę uczyć się na cudzych obłędach niż na swoich....

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 489
x 116
Podziękował: 5570 razy
Otrzymał podziękowanie: 10091 razy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 26 lip 2018, 18:49

..ależ te orędzia mówią między wierszami podstawową ważną rzecz,-
my jesteśmy kreatorami i to co myślimy/postanowimy- tak będzie,-
przyszłość nie jest wyryta w kamieniu.

https://youtu.be/bgn08GvpSQM
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
sandra
x 98
x 130
Podziękował: 1119 razy
Otrzymał podziękowanie: 4202 razy

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 26 lip 2018, 19:55

Jesli czegoś nie rozumiemy, to nie jest powód aby to marginalizować nazywając obłędem....., bo zwyczajnie może przerastać naszą Świadomość...o czym nawet nie wiemy, bo mamy świadomości wielkości piłeczki golfowej ;)
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 489
x 116

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 26 lip 2018, 20:26

sorki, ale od razu mi się przypomniało- mały móżdżek :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=8RjJRkb-mWg
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
sandra
x 98
x 130
Podziękował: 1119 razy
Otrzymał podziękowanie: 4202 razy

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 26 lip 2018, 22:38

..ach ten relatywizm ;)
0 x

pawelz
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 43 razy

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 27 lip 2018, 08:25

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
PRZYGOTUJ MŁODY EWS Z MOIMI HERDAMI, PONIEWAŻ WILK I JEJ EMISYJNA POCZĄTKUJĄ ICH CZAS; NIE LĘKAJCIE, SIŁA MOJŻESZNEJ KRWI I MOICH RZECZY, BĘDZIE TWOJEJ OCHRONY!

20 LIPCA, 2018 r. - 2: 40 PM

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DO JEGO STWIERDZENIA. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moja trzoda, mój pokój niech będzie z tobą

Moje ostatnie kresy Miłosierdzia dobiegają końca; Ogromna większość ludzkości, która nie chciała mnie słuchać, będzie lamentować moją sprawiedliwością i będzie za późno. Ostrzeżenie dotyka drzwi waszej duszy i niebiańskich manifestacji i cudu, to będzie koniec Mojego Miłosierdzia.

Raz jeszcze mówię wam, spowiadajcie dobrze o życiu, aby przyjście Mojego Ostrzeżenia zabrało was w łasce Bożej. Och! Grzesznik ludzkości, obudź się, bo stawką jest twoje życie! Nie odwracaj się ode mnie, ponieważ wiesz doskonale, że nie chcę twojej śmierci; słuchajcie mnie i wracajcie do mnie tak szybko, jak to możliwe; ponieważ prawdę wam mówię, wielu zgubi się wraz z nadejściem Mojego Ostrzeżenia.

Moje dzieci, Niebo, Czyściec i Piekło, są rzeczywistością czekającą na was w wieczności, chociaż ogromna większość tej ludzkości odmawia jej przyjęcia. Prawdziwe życie jest w wieczności, w tym świecie wszystko jest przemijające; przychodzisz tylko po to, by się przygotować i wykonać misję. Od waszej miłości do Boga i waszych braci, jutro będzie zależeć od waszego osądu, ponieważ wiecie dobrze, że będziecie osądzeni z miłości i służby. Ile podoba ci się i podałeś? To jest głos, który usłyszysz po przybyciu do Najwyższego Trybunału. Odzwierciedlajcie zbuntowaną ludzkość, ponieważ kontynuując wyrok, jutro wasze zdanie będzie: Wieczna Śmierć!

Moja trzoda, syn zatracenia, wcielony Antychryst, jest gotowa się ujawnić; wszyscy jego wysłannicy czekają na jego oświadczenie, aby rozpocząć panowanie ciemności; podczas ostatniego panowania mojego przeciwnika mój naród zniesie wszelkie niegodziwości i uczynki ciemności. W tych dniach ciemności, powinieneś zawsze przywoływać moc mojej Chwalebnej Krwi i musisz poświęcić się jej, aby siły zła nie mogły cię skrzywdzić. Teraz zamknijcie wszystkie duchowe drzwi, które otworzyliście przez przekleństwa okultyzmu w waszych pokoleniach. Jeśli w waszych przeszłych pokoleniach pojawiło się okultyzm po stronie ojcowskiej lub macierzyńskiej, wasze pokolenie jest oskarżone o tę klątwę. Te przekleństwa okultyzmu sprawiają, że jesteś bardzo skłonny do szukania informacji w okultystycznych źródłach lub w czarownictwie. Jeśli nosisz okultyzm we krwi, podnieś tę klątwę, aby jutro w czasie ostatniego panowania mojego przeciwnika nie było związane z okultyzmem.

Nosisz okultyzm we krwi, kiedy śnisz, że lecisz lub że dokądś idziesz i że wydaje ci się, że już tam byłeś; lub kiedy coś się dzieje, jak marzysz lub mówisz. Jeśli żyjesz w moich dzieciach, musisz świętować lub uczestniczyć w 33 Mszach Świętych z rzędu; przekazując każdej Mszy w podniosłym momencie wyniesienia przekleństwa okultyzmu i wszystkich innych przekleństw, które obciążają ciebie i twoich potomków. Jeśli klątwa trwa po wysłuchaniu i odprawieniu Mszy, musisz ją kontynuować za każdym razem, gdy będziesz uczestniczyć w Świętej Ofierze, aż zniknie całkowicie.

Jako Dobry Pasterz, uczę was mojej trzody, abyście zamknęli te otwarte drzwi okultyzmu; Mówię wam to, ponieważ w czasie ostatniego panowania mojego przeciwnika, zostaniecie zaatakowani przez emisariuszy zła przez obrzydliwe praktyki okultyzmu. To będzie kolejny test, który będziesz musiał przejść, ale nie bój się, jeśli pozostaniesz modlący się i mocny w wierze, nic i nikt nie dotknie cię ani nie skrzywdzi. Przygotujcie więc owce z mojej trzody, ponieważ wilk i jego wysłannicy zaczną swój czas; nie bój się, Moc mojej Chwalebnej Krwi i Moich Ran, będzie twoją ochroną. Stwórz mój różaniec mojej drogocennej krwi i poświęć mu go każdego dnia; i zapewniam cię, że żaden demon, nawet silny, nie może cię dotknąć; Zapamiętaj modlitwę Pieczęci moją Krwią i rób to codziennie rano i wieczorem; obejmujecie całą swoją istotę moją Krwią: fizyczną, psychiczną, biologiczną i duchową, a także wasze dzieci i rodziny; pieczętuj wszystko moją Krwią, abyś był chroniony i nic ani nikt nie może cię skrzywdzić.

Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Mistrz, Jezus, Dobry Pasterz

Niech moje dzieci znają moje przesłania dla całej ludzkości.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x

pawelz

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 27 lip 2018, 16:49

Nikogo nie zmuszam do czytania tych proroctw. To temat z proroctwami więc wklejam to co sam czytam. Wiarę w te proroctwa pozostawiam każdemu indywidualnie.

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm# pojawiły się nowe orędzia z lipca. To głównie pouczenia a jest tylko fragment o sytuacji światowej.
Czas łaski, czas wolny od działania syna zatracenia, Antychrysta, nieco się oddalił. Stało się to dzięki pomocy wielu z was, którzy oddaliście się Bogu do dyspozycji przez Jej Święte, Niepokalane Serce, przez swoje liczne mniejsze i większe osobiste ofiary i ofiarki. Zapewniam was kochani, każda, nawet ta najmniejsza ofiara się liczy w Oczach Bożych. Szatan nie śpi, on walczy, choć wie, że jest z góry na przegranej pozycji. Uparł się i chce pociągnąć za sobą jak największą liczbę tych, którzy skuszą się na powab jego pokus. Demony pracują dniem i nocą, wkładając największy wysiłek w kuszenie, wabienie kapłanów i biskupów.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm#
0 x

pawelz

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 02 sie 2018, 06:29

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MAŁE DZIECI, IDEOLOGIA PŁCI ZOSTAJE WIĘCEJ I WIĘCEJ SIŁY WŚRÓD MŁODZIEŻY!

26 LIPCA, 2018 r. - 2:30

PILNY ODWOŁANIE OD MARII DO POMOCY LUDZI BOŻYCH. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, niech pokój mojego Pana będzie z wami wszystkimi.

Małe dzieci, duchy nieczystości seksualnej są na wolności i powodują, że wielu, w tym wybrańcy, jest zagubionych. Umysłów cudzołóstwo, pożądanie, cudzołóstwa, homoseksualizmu, lesbijskich i innych złych duchów przejąć wszystkich tych, których duchowe drzwi zanieczyszczeń są otwarte. Moi młodzi ludzie są zagubieni przez duchy nieczystości seksualnej; zdecydowana większość par uprawia seks w młodym wieku; moje małe córki straciły skromność i wstyd, wiele nie szanuje siebie. Znaczna większość traci dziewictwo we wczesnym wieku iw wielu przypadkach zachodzi w ciążę; niechciane ciąże kończące się aborcją; pozostawiając rany i nieusuwalne urazy w duszach tych małych dziewczynek.

Brak miłości i wskazówek w domu, brak wartości moralnych i duchowych, nieznajomość Boskich przykazań, a zwłaszcza brak Boga, jest tym, co prowadzi młodych ludzi do zguby. Zachęcam was, ojcowie, do zwrócenia większej uwagi na wasze dzieci; Ukierunkuj ich na ścieżce seksualności, w oparciu o Boskie nakazy. Naucz ich, że seks został stworzony tylko dla prokreacji gatunku w zjednoczeniu mężczyzny i kobiety, zjednoczonej przez sakrament małżeństwa z błogosławieństwem Boga. Powiedz im, że wszelkie związki przed małżeństwem są nierządu i że każdy związek poza małżeństwem jest cudzołóstwem; że jeśli ktoś się w nie angażuje, popełnia grzech przeciwko szóstemu przykazaniu zakonu Bożego. ojcowie, nie nadążają seksualnego temat tabu w swoich domach, bo to właśnie z powodu braku właściwej orientacji seksualnej, w oparciu o świętych zasad moralnych i duchowych, których wielu młodych ludzi zagubionych w dzisiejszych czasach.

Małe dzieci, ideologia płci zyskuje coraz więcej sił wśród młodzieży. W wielu ośrodkach edukacyjnych dzieci i młodzież są indoktrynowane tą doktryną nieczystości. Uczono ich, że płeć nie istnieje, że można być mężczyzną i kobietą na raz lub odwrotnie, gdy jest kobietą; to powoduje, że młodzi ludzie mają androgyniczne postawy i zachowania, które są sprzeczne z ich seksualnością. Zwolennicy tej doktryny chcą wszczepić młodość, homoseksualizm, lesbijstwo, transseksualizm i wszystkie inne aberracje seksualne. Wielu młodych ludzi jest już zdezorientowanych w swojej seksualności i przyjmuje zachowania sprzeczne z ich płcią. Androgyniczny firmy są zdefiniowane, wszystkie moje dzieci jest dziełem zła, które chce ustanowić w dzieciństwie i młodości, doktryna nieczystości seksualnej, dzięki czemu znika w przyszłości związek mężczyzny i kobieta zjednoczona więzią małżeńską.

Robię z gorącym apelem do wszystkich ludzi, bez względu na wyznanie, rasę czy religię, bo nie pozwala jej przywódcy wszczepione w ich narody tzw ideologia gender, ponieważ jest to doktryna demoniczny stara się zniszczyć rodzinę złożoną z mężczyzny, kobiety i dzieci. Celem ideologii gender jest tworzenie związków homoseksualnych i lesbijskich, które są sprzeczne z moralnością i Boskimi Prawami. Ponownie powiem wam moje dzieci, że żadne relacje między parami tej samej płci nie są akceptowane przez niebo. Nie pozwól, aby ideologia gatunku została na ciebie nałożona, ponieważ ta obrzydliwość jest obrzydliwa dla twojego stwórcy.

Dziatki, bądźcie czujni i czujni, ponieważ zacznie się ostatnie panowanie ciemności. Pozostać zjednoczeni w miłości Boga i zachowują się jak dzieci światłości, ratowania cię i chroniących się nawzajem tak, że jutro z łaski Ojca mego, abyście byli bez winy i może zamieszkiwać jego nowego stworzenia.

Niech miłość i miłosierdzie Boże pozostają w was.

Twoja Matka cię kocha, Maryja Wspomożycielka.

Niech małe dzieci znają moje przesłania dla całej ludzkości.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 489
x 116

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 06 sie 2018, 14:13

"satam"- to administrator ze staro-sumeryjskiego, taka ciekawostka, pierwowzorem tej postaci był Enlil,-
os. z forum powinny coś pamiętać. hmm
szatan.png
szatan.png (356.3 KiB) Przejrzano 208 razy
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 538
x 180
Podziękował: 7698 razy
Otrzymał podziękowanie: 8181 razy

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 06 sie 2018, 22:11

Przepowiednie Inaczej

https://youtu.be/CuG4qWW_RQU
Przepowiednie Inaczej - NASA Konsultant John L.Casey o zmianach klimatu, Kody Biblijne, Edgar Cayce o Rosji.. Część 1

https://youtu.be/QPab0FGPvp8
Przepowiednie Inaczej cz.2
W dzisiejszym odcinku przepowiednie z Bibliotek Liści Palmowych dla Polski, Europy, Świata, legendarna Hiperborea, Akasza,

https://youtu.be/L-MIeDLA4Bg
Danuta Anna Sharma
Opublikowany 24 lip 2015

Przepowiednie Inaczej cz.3

Ekspedycja Admirała R. Byrda na Antarktydę, Nowa Szwabia, Aldebaranie i Pas Kuipera, zapraszam!
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

pawelz

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 10 sie 2018, 08:00

Córka mojego syna, nadchodzą dni ciemności, zacznie się czas mojego poszukiwacza przygód!

3 SIERPNIA, 2018 15:15

BARDZO PILNE wezwanie MISTYCZNEGO RÓŻOWEGO MARYI DO LUDU BOŻEGO - WIADOMOŚĆ DO ENOCHA

Małe dzieci mojego serca, pokój mojego Pana niech będzie z wami wszystkimi.

Przygotujcie lud Boży, bo nadchodzą dni wielkiego ucisku. Schizma już się rozpoczęła i wkrótce wybuchnie; módlcie się za Papieża i za wszystkich moich wiernych synów predylekcji, aby mogli ponieść kryzys, na który cierpi Kościół mojego Syna. Judaici już są gotowi i rozpoznasz ich po owocach; od nich wyjdzie Antypotop, który już został wyznaczony, ten uzurpuje sobie miejsce Piotra. Małe dzieci na korytarzach watykańskiego zamieszania, zdrady, intrygi i buntu.

Świat katolicki pozostanie ogłuszony, gdy dowie się o tej nowinie tak bolesnej, że pobudzi fundamenty Kościoła, ale nie zburzy go. Papież będzie musiał uciekać z Rzymu, bo jeśli tego nie zrobi, jego życie będzie zagrożone; wielu z moich synów predylekcji będzie męczennikami, a ich krew popłynie do Watykanu. Nadchodzi godzina ciemności dla Kościoła. Lud Boży, moja Mariańska Armia, zbiera się odtąd na modlitwie, pości i pokutach; odmawiam mój Święty Różaniec i Krew i Rany Różaniec mojego Syna, 24 godziny na dobę; zjednoczcie się ze mną na modlitwie, abyśmy razem mogli poprosić Ojca o gorzki kielich, którego dotknie Kościół mojego Syna!

Gorąco apeluję do wszystkich katolickich ludzi, aby zjednoczyli się ze mną i nie zostawili mnie w spokoju; Potrzebuję moich małych dzieci, aby zjednoczyły się ze Mną w modlitwie, aby siły zła nie zwyciężyły Kościoła. Nie zostawiaj samego Papieża, wspieraj go swoimi modlitwami, ponieważ cierpi on wewnętrznie z kryzysu zbliżającego się do Kościoła. Ta schizma, która już się zaczęła, będzie najsilniejsza i najbardziej niszczycielska, z powodu której cierpi Kościół mojego Syna w całej swojej historii. Z powodu buntowników miliony dusz stracą wiarę; Kościół będzie podzielony, ci, którzy są z trzody mojego Syna, pozostaną stanowczy i wierni; Letni sercem, wielu odejdzie, a ogromna większość tej niewdzięcznej i grzesznej ludzkości, która wędruje bez Boga i prawa, pójdzie za Antypapą i fałszywym Mesjaszem.

Stado mojego Syna, dni ciemności już nadchodzą, czas mojego przeciwnika się zacznie. Pozostańcie zjednoczeni w modlitwie, czujni i czujni, ponieważ w czasie ostatniego panowania mojego przeciwnika demony zaatakują ziemię, a rządy państw powiedzą, że są kosmitami. Przygotujcie całą ochronę Nieba, abyście mogli zmierzyć się z siłami zła. Że w twoich domach nie zasługują na ciebie Sakramentale: woda, sól i olej, właściwie egzorcyzmowane; aby wszystkie medale, różańce i obrazy, które nas reprezentują, były błogosławione i egzorcyzmowane. Niech wasze domy zostaną pobłogosławione przez jednego z moich Synów Predyspozycji, niech Ictus będzie u drzwi waszych domów i przy każdych drzwiach pokoi odpowiednio błogosławionych i egzorcyzmowanych. Nie zapomnij o Zbroi Duchowej udzielonej Enochowi i wszystkim innym modlitwom o ochronę. Niech cały Lud Boży ma na szyi mój Różaniec i Różaniec Najdroższej Krwi mojego Syna, błogosławiony i egzorcyzmowany; ponieważ wiecie, że demony będą duchowo wolne i ucieleśnione w ludzkich ciałach szukających sposobów, aby was stracić. Dlatego, moje małe dzieci, musicie być dobrze chronieni, wy, wasze rodziny i wasze domy, aby żadna siła zła nie mogła wam zaszkodzić. Postępuj zgodnie z wiadomościami, które wyślemy ci za pośrednictwem naszych instrumentów, w szczególności tych z Enoch, ponieważ poprowadzą cię przez przejście przez pustynię.

Niech zamieszka w was pokój mojego Pana.

Twoja Matka cię kocha, Marie Rose Mystic

Niech moje dzieci znają moje przesłania dla całej ludzkości
0 x

quetzalcoatl888
x 1
x 3
Podziękował: 232 razy
Otrzymał podziękowanie: 625 razy

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » piątek 10 sie 2018, 11:13

jak dla mnie isis wysadzi watykan i wogole zacznie sie pieklo w europie..potem chipowanie i transhumanizm...nwo..

https://www.youtube.com/watch?v=GwTDdV0kfWc

Obrazek
0 x

ODPOWIEDZ