Witam wszystkich użytkowników tego forum

16.11.22
Jutro w nocy z 18 na 18 .11 będą prowadzone prace konserwacyjne na hostingu - forum może nie działać lub działac z przerwami.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czas Transformacji

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 20 wrz 2021, 15:22

Dobre Wieści - Bicze ludzkości
19 wrz 2021

https://www.youtube.com/watch?v=iJ6E94Oah34

Roman Nacht
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15642
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1037
x 484
Podziękował: 16747 razy
Otrzymał podziękowanie: 23614 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 25 wrz 2021, 13:14

Cztery pory cyklu cywilizacyjnego

Cztery pory cyklu cywilizacyjnego:
1. Ciężkie czasy tworzą twardych ludzi
2. Twardzi ludzie tworzą dobre czasy
3. Dobre czasy tworzą słabych ludzi
4. Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy
Tak toczy się ten światek.
4cylke.jpg
4cylke.jpg (78.44 KiB) Przejrzano 3297 razy
Europa jest między 3 a 4
Polska - między 4 a 1

Pory cyklu cywilizacyjnego to nie jest skala dekad, lecz wieków. W przypadku Polski tak to wygląda:
1: create strong men: XIII-XIV w.
2: good times: XV-XVII (z apogeum w XVI)
3: weak men: XVIII ("Za króla Sasa jedz, pij i popuszczaj pasa")
4: hard times: XIX-XX
W XXI wieku wracamy do etapu 1 - wykluwania strongmenów (i strongmenek - bo siła, to nie tylko fizyczna siła).

Jeśli ktoś sądzi, że jest to po prostu głupi memik a po historiozofię lepiej sięgać do Fukuyamy czy Huntingtona, bardziej rozbudowane uzasadnienie powyższych tez znajdziecie w tekście pt. 'Słowiańskie dziedzictwo Polski': racjonalista.pl/kk.php/s,10026

EDIT: oczywiście to wszystko pewne uproszczenie- taki drogowskaz ;)
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15642
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1037
x 484
Podziękował: 16747 razy
Otrzymał podziękowanie: 23614 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 26 wrz 2021, 20:58

RAPORT ENERGETYCZNY PAŹDZIERNIK 2021 – POLSKA LIDEREM ŚWIATOWEGO PRZEBUDZENIA
25 września, 2021 · by Architektura Osobowości · in Osobisty Profil Mocy, Profil psychologiczno-energetyczny, raport energetyczny, Zmiany w energiach. ·
Obrazek
W niektórych fragmentach tekstu z oczywistych powodów nie piszę wprost. Ci co mają go zrozumieć, pojmą bez trudu. Tekst warto czytać Sercem.

Z ogromną radością w sercu piszę ten tekst na podstawie informacji, które spłynęły w ostatnim czasie.

Wchodzimy właśnie w ostatnie trzy miesiące roku, które będą obfitowały w dużo wydarzeń, nie tylko w przestrzeni energetycznej, ale – przede wszystkim – w przestrzeni materialnej. Na to czeka dużo ludzi. Październik to pierwszy miesiąc, w którym zmiany, jakie do tej pory dokonywały się w przestrzeni subtelnej zaczną być także widoczne w przestrzeni materialnej. Jednak przebieg wydarzeń zapowiada się inaczej, niż można tego oczekiwać biorąc pod uwagę dotychczasowe ciągi zdarzeń.

W poprzednim raporcie wspominałam, że w przestrzeni subtelnej rozpoczął się już upadek systemu, a teraz zaczyna on manifestować się w rzeczywistości materialnej. A najpiękniejsze jest to, że to właśnie Polska i Polacy inicjują ten proces na skalę globalną. W tym momencie Polska jest najbardziej rozświetlonym obszarem na naszej Planecie, pomimo, iż ogólny poziom światła był ostatnio globalnie mocno tłumiony za pomocą propagandy i „preparatów ratujących życie”.

Dokładnie w połowie sierpnia z przestrzeni spłynęły do Polski silne energie niosące w sobie wibrację braterstwa, jedności oraz wzajemnego szacunku. Dodatkowo zostały one zakotwiczone w wybranych ludziach. Niezależnie wcześniej w przestrzeni były już obecne wibracje wolności (o energiach wolności w przestrzeni subtelnej pisałam w jeszcze w grudniu 2020). To wszystko spowodowało, że teraz Polska wibruje zupełnie inaczej (dużo jaśniej) niż pozostała część świata. Patrząc retrospektywnie miało to związek ze zdarzeniem centralnym, które odbyło się właśnie 15 sierpnia. Zdarzenie centralne dotyczy minimalnej krytycznej – w stosunku do ogółu ludzi –liczby osób i zakotwicza zupełnie inne częstotliwości energetyczne w przestrzeni. Co następnie skutkuje pojawianiem się nowego przebiegu zdarzeń w rzeczywistości materialnej.

Tym zdarzeniem centralnym były Ustawienia Narodowe. I o ile same ustawienia były tutaj wtórne, o tyle kluczowe było zgromadzenie krytycznej liczby ludzi, którzy stawili się w określonym czasie, w określonym miejscu z jednakową, czystą intencją opartą o miłość i dobro ogółu. (Piszę o tym dopiero w raporcie październikowym, ponieważ raport wrześniowy został przygotowany dokładnie 15 sierpnia – a zamieszczony 17 sierpnia – kiedy to jeszcze w przestrzeni wibracje te nie było w pełni zakotwiczone i ustabilizowane.)

Chcę tutaj podkreślić, że to jest właśnie sposób na zmianę rzeczywistości. Krytycznym czynnikiem jest czysta intencja dla dobra ogółu oraz dostateczna liczba osób. To tworzy zdarzenie centralne, które i może zainicjować zupełnie inny przebieg wypadków. W przypadku, gdy dane wydarzenie zbierze określoną liczbę osób, ale wibracje tych osób są poniżej poziomu konstruktywnego (intencja jest „przeciw czemuś” lub osoby przybywają by realizować swojej osobiste cele – np. wyrazić własne niezadowolenie), to zdarzenie takie jest zwyczajnie marnotrawstwem energii i nie może przynieść zamierzonej zmiany. I tak w wielu przypadkach było do tej pory.

Polska jest krajem szczególnym. Szczególnym pod wieloma względami. Nie tylko historycznym, kulturowymi, społecznymi, ale także energetycznym. To tutaj właśnie jest zlokalizowany jeden z głównych czakramów Ziemi (Wawel). Niezależnie, że być może brzmi to pompatycznie, to nie przesadzę, jeśli napiszę, że to Polska w najbliższych miesiącach odegra kluczową rolę w transformacji energetycznej całej naszej Planety, co z kolei przekłada się również na zmianę w całym Wszechświecie. To najpiękniejsza informacja, jaką przychodzi mi przekazywać w raportach od samego początku ich publikowania.

Do tej pory zmiany odbywały się wyłącznie w przestrzeni energetycznej. Było to jednak konieczne, by następnie mogły one zacząć materializować się w rzeczywistości fizycznej, choć dopiero wtedy, gdy ludzie zgodnie wyrazili na to zbiorową wolę. I Polska – jako jedyna na świecie w tym momencie – taką zgodną zbiorową wolę wyraziła. Dlatego właśnie po 15 sierpnia weszliśmy już – jako kraj – na wyższy wymiar energetyczny.

Technicznie wygląda to tak, że wibracje braterstwa, jedności i szacunku na trwałe zostały zakotwiczone we wszystkich osobach, które bezpośrednio, pośrednio lub wirtualnie wzięły udział w tych ustawieniach. I mogą dalej rozprzestrzeniać się na pozostałe osoby i poprzez ich ciała być kotwiczone w wymiarze materialnym. To właśnie zasadniczo zmienia dalszy przebieg procesów zmian najpierw w Polsce, a potem na świecie, a docelowo we Wszechświecie. Lawina zmian w materii ruszyła.

W tym momencie w przestrzeni wygląda to, że realnie zmiany w materii ruszą po 20-tym października, a teraz rozchodzi się energetyczna „fala” kotwicząca w ludziach tę nową wibrację. Trzeba natomiast mieć na uwadze, że biorąc pod uwagę liczne czynniki warunkujące układ energii, może to ulec niewielkiemu przesunięciu. Jednak sam proces w materii już zachodzi. I jest nieodwracalny.

Polska jest pierwszym na świecie krajem, który poprzez podniesienie wibracji Polaków (dotyczy to nie tylko tych mieszkających na terenie kraju, ale każdej osoby, związanej energetycznie z Polską, a więc także Polaków poza granicami) realnie wchodzi na wyższy poziom rozwoju i zaczyna manifestować rzeczywistość Nowej Ziemi.

Ponieważ kluczową wibracją jest tutaj wibracja braterstwa i jedności, będziemy w najbliższych tygodniach świadkami lawinowo rosnącej współpracy w kolejnych obszarach życia. O temacie współpracy sygnalizowałam już w raporcie czerwcowym, ale wtedy były to dopiero początki. Teraz proces nabiera już masowego charakteru. W najbliższych tygodniach będziemy świadkami jednoczenia się i mobilizacji różnych środowisk zawodowych, społecznych, kulturowych i terytorialnych. Pojawią się również zupełnie nowe osoby, które spontanicznie „staną do swoich ról”. Ról liderów lub ekspertów. Czeka nas naprawdę piękny czas. Warto więc śledzić nadchodzące wydarzenia. Kluczowa natomiast jest intencja. Jeśli więc ktoś czuje z serca, że jest gotowy wejść w działania dla dobra wszystkich, to teraz jest najlepszy ku temu czas.

Na skutek tych wspólnych działań pojawi się bardzo silne pole, już nie do rozbicia przez niskowibracyjne struktury. Choć oczywiście druga strona będzie podejmować coraz bardziej absurdalne działania, by do tych zmian nie dopuścić. Interesujące jest jednak to, że jednocześnie ona doskonale zdaje sobie już sprawę, że przegrała. Piszę o istniejącym jeszcze dualizmie bez oceny, a wyłącznie po to, by zrozumieć zachodzący proces.

Zawsze gdy pojawiają się dwa bieguny (a póki co jeszcze funkcjonujemy w rzeczywistości dualnej), to w pewnym momencie dochodzi do ich spotkania. Przypomina to spotkanie punktów o przeciwstawnych potencjałach, które nastanie – na skutek takiego spotkania – potrzebują wejść w stan doskonałej równowagi. I Polskę czeka prawdziwe spotkanie jasnej i ciemnej strony, tym razem w przestrzeni materialnej. Tak też będzie w najbliższych tygodniach, więc można przygotować się na pojawienie się szeregu mocnych wydarzeń (dotyczących całego kraju), które odwrócą o 180 stopni bieg zdarzeń w materii. Zdarzenia te dodatkowo wzmocnią chęć i potrzebę łączenia się ludzi i współpracę na rzecz wolności wszystkich.

Jeśli ktoś spodziewa się rewolucji będzie jednak zawiedziony, ponieważ zmiana będzie zachodzić pokojowo, w oparciu o wyższy poziom świadomości i wibrację Prawdy. Najważniejsze jest też to, że kluczem w obliczu wszystkich nadchodzących wydarzeń jest utrzymanie własnej wysokiej wibracji (miłości, szacunku, świadomości jedności – zamiast złości, pogardy dla drugiej strony czy lęku, bo to drugie tę niskowibracyjną stroną zasila), ponieważ to wibracja jest czynnikiem krytycznym, by zmiana zaszła szybko i skutecznie, a stare struktury (szczególnie rządowe) mogły ulec dezintegracji. Tę wysoką wibrację można utrzymać, gdy człowiek zwrócony jest ku swojemu wnętrzu. Dlatego warto skończyć ze skupianiem uwagi na niskowibracyjnych wydarzeniach zewnętrznych, tym co postanawia „rząd”, krytykowaniu istniejących struktur czy na poszukiwaniu własnego spokoju na zewnątrz siebie. To nie jest ten kierunek.

Jeszcze raz podkreślę, bo jest to bardzo istotne: utrzymywanie własnej wysokiej wibracji to przede wszystkim zwrócenie się ku własnemu wnętrzu, nie zaś na zewnątrz. Poszukiwanie na zewnątrz automatycznie przenosi człowieka z serca do głowy i przestrzeni mentalnej, a ta jest łatwo sterowalna przez struktury niskowibracyjne (pisałam o tym w poprzednim raporcie). Jedynie utrzymanie wibracji we własnym sercu pozwala zasilać nadchodzącą zmianę. I tego właśnie teraz potrzeba.

Tyle, jeśli chodzi o procesy na skalę makro. Natomiast jeśli chodzi o procesy w skali mikro u pojedynczych ludzi, to niektóre osoby będą mogły zaobserwować u siebie (lub już obserwują) zmiany w obrębie czakry serca. To właśnie poprzez serca ludzi energia w tym momencie kotwiczy się w przestrzeni materialnej. Dlatego u osób, które już są (lub w najbliższym czasie staną się) takimi „nadajnikami wibracji braterstwa i miłości” do przestrzeni, bardzo silnie może być odczuwalna czakra serca, ale też np. zmiany w (rytmie) pracy samego serca. Jest to złożony proces najpierw oczyszczania, a następnie kotwiczenia wibracji miłości poprzez czakrę serca.

Wibracja ta, jako energia, daje dodatkowo u człowieka zdolność (samo)uzdrawiania, wspomaga dalsze procesy oczyszczania energetycznego, a także aktywację – w dalszej kolejności – trzeciego oka i ekstrasensorycznego postrzegania (jeśli jeszcze postrzeganie to nie jest aktywne). Wszystko to u takich osób spowoduje bardzo duże przyspieszenie w ich rozwoju osobistym, a co za tym idzie – przyspieszy rozwój także całego otoczenia. To właśnie Polacy w pierwszej kolejności mają kotwiczone w sobie takie właśnie energie. I to własne Polska jest tym miejscem, w którym pojawią się naprawdę spektakularne wydarzenia (ale podkreślam, oparte o wyższy poziom świadomości, nie zaś walkę).

Drugim procesem w skali mikro, jaki będzie silnie manifestował się w październiku będzie uwalnianie się od wszystkiego tego, co przestało służyć człowiekowi. Pisałam o tym w poprzednich raportach (jako o procesie w przestrzeni subtelnej), natomiast w październiku zacznie to być mocno widoczne w materii. Dlatego warto pamiętać, że aktualnie każdy osobisty wybór i decyzja nabierają teraz szczególnego znaczenia. Rozpoczyna się prawdziwy masowy czas „sprzątania” osobistej przestrzeni, życia i inwestowania czasu oraz energii w to, co wysokowibracyjne.

Na koniec dodam, że w tym momencie, pomimo szeregu „dolegliwości” jakie wymyślają jeszcze niskowibracyjne struktury, odważne wyrażanie własnego zdania, w zgodzie z Prawdą, jest wystarczającym środkiem chroniącym przez tymi dolegliwościami. Wyrażanie się z poziomu osobistej Prawdy jest swoistego rodzaju tarczą ochronną (ponieważ Prawda buduje osobistą moc człowieka). Moc ta zatrzymuje to, co niskowibracyjne, więc przestaje ono mieć jakiegokolwiek wpływ na życie i wybory danego człowieka. Dlatego właśnie życzę Nam Wszystkim bycia w osobistej Prawdziwe. Już nam się udało. Miłość. Wolność. Jedność. Braterstwo.

Ze swojej strony oferuję dwa mocne narzędzia transformacji osobistej i dostosowania do wibracji Matrycy Nowej Ziemi (którą to transformację dalej jest się już w stanie poprowadzić samodzielnie):

Profil psychologiczno-energetyczny: https://architekturaosobowosci.wordpress.com/about/
Osobisty Profil Mocy: https://architekturaosobowosci.wordpres ... ofil-mocy/
Zachęcam się też do zapoznania się w wcześniejszym cyklem raportów energetycznych dostępnych na stronie https://architekturaosobowosci.wordpress.com/

KONTAKT do mnie:

www: https://architekturaosobowosci.wordpress.com/ (formularz kontaktowy)

e-mail: profil.architektura@gmail.com

Anna Architektura

1 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 10 paź 2021, 18:31

Dobre Wieści - MUR ŚWIATŁA
10 paź 2021

https://www.youtube.com/watch?v=LV-na0Qsh0o

Roman Nacht
0 xAwatar użytkownika
BABA
Posty: 1506
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 261
x 155
Podziękował: 4532 razy
Otrzymał podziękowanie: 2842 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: BABA » środa 20 paź 2021, 10:52

0 x


Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili gdy zdamy Sobie sprawę, że mamy tylko jedno. Konfucjusz

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 11 lis 2021, 20:16

Aktywacja Boskiej Interwencji ~ film promujący
11 lis 2021

https://www.youtube.com/watch?v=ZF_yioJIcy4

Joel 1980

Nadszedł czas aby ponownie podjąć działania! Czas wziąć los naszego świata w nasze ręce! Wszyscy zgadzamy się, że proces planetarnego wyzwolenia trwa zbyt długo. Oto nasza szansa aby wspólnie przyspieszyć ten proces. Dlatego skorzystamy z okazji przesilenia 21 grudnia, aby stworzyć portal, przez który zjednoczymy naszą świadomość i uruchomimy proces, który doprowadzi nas o krok bliżej do wyzwolenia planety.

Ta aktywacja pomoże Siłom Światła uziemić energię Światła na powierzchni planety, aby jeszcze bardziej ustabilizować pozytywną linię czasową. Liczba osób wykonujących tę aktywację jest jedynym najbardziej wpływowych czynników w mocy populacji ludzkiej na powierzchni dla przyspieszenia procesu.

Możemy osiągnąć masę krytyczną 144000 osób wykonujących tę aktywację! Możemy nawet osiągnąć milion! Stworzy to masową uzdrawiającą reakcję łańcuchową w polu energii na całym świecie.

Aktywacja ta będzie dwuetapowa, pierwszym krokiem będzie podpisanie petycji o Wyzwolenie Planety, umieszczonej poniżej, drugim krokiem będzie sama medytacja. Ten dwuetapowy wyzwalacz będzie miał maksymalny możliwy wpływ na sytuację planetarną.

W tej galaktyce jest wiele życzliwych cywilizacji. Żyją w wysokim stanie rozwoju duchowego i mają silne bezpośrednie połączenie ze Źródłem. Chciałyby one aby ludzkość dołączyła do galaktycznej rodziny, ale potrzebują jasnego, silnego, spójnego sygnału od populacji na powierzchni, że kontakt jest pożądany:

Jeśli do naszej medytacji dołączy masa krytyczna 144 000 ludzi, wyślemy tak silny sygnał i zgodnie z galaktycznymi prawami, zapoczątkuje to proces przyjęcia naszej planety do galaktycznej rodziny. Sam proces nadal zajmie trochę czasu, ale pierwszy i bardzo ważny krok zostanie podjęty z daleko idącymi konsekwencjami egzopolitycznymi i geopolitycznymi.

Będziemy wykonywać Aktywację Boskiej Interwencji w najlepszym możliwym momencie, który to będzie miał maksymalny pozytywny wpływ na ludzkość, dokładnie w momencie przesilenia, 21 grudnia 2021 roku:


Instrukcje przed medytacją:

W jakiejkolwiek chwili po przeczytaniu tego artykułu podpiszcie petycję o Wyzwolenie Planety:

https://www.thepetitionsite.com/576/3...

Potrzebujemy 144 000 podpisów do 21 grudnia, aby wywołać pożądany efekt egzopolityczny.

Instrukcje dla medytacji 21 grudnia:

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia aby wspólnie stworzyć wyzwalacz, który rozpocznie proces Pierwszego Kontaktu z życzliwymi galaktycznymi istotami oraz Boską Interwencję.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.

4. Wizualizuj słup lśniącego, białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, następnie rozprzestrzeniający się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to Światło przechodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez naszą Galaktykę, następnie przechodzące przez nasz Układ Słoneczny i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez wszystkie istoty na powierzchni planety i wszystkie istoty pod ziemią, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

5. Określ swoją wolę i decyzję o Pierwszym Kontakcie i Boskiej Interwencji, orzekając (głośno, jeśli to możliwe) oba dekrety trzy razy: Zarządzam i nakazuję natychmiastowy fizyczny Pierwszy Kontakt z życzliwymi galaktycznymi istotami! Zarządzam natychmiastową Boską interwencję! Zarządzam i nakazuję natychmiastowy fizyczny Pierwszy Kontakt z życzliwymi galaktycznymi istotami! Zarządzam natychmiastową Boską interwencję! Zarządzam i nakazuję natychmiastowy fizyczny Pierwszy Kontakt z życzliwymi galaktycznymi istotami! Zarządzam natychmiastową Boską interwencję!

6. Wizualizuj życzliwe galaktyczne istoty odpowiadające na te dekrety i fizycznie kontaktujące się z tobą i wszystkimi innymi, którzy orzekli te same dekrety. Wizualizuj Źródło bezpośrednio interweniujące w sytuację na Ziemi, wywołując intensywną uzdrawiającą transformację ludzkości. Wizualizuj Światło przemieniające całą pozostałą ciemność na Ziemi, uzdrawiając wszystkie nierówności, usuwając wszelkie ubóstwo i przynosząc obfitość dla całej ludzkości. Wizualizuj nowy wielki kosmiczny cykl Ery Wodnika, przynoszący czyste Światło, miłość i szczęście wszystkim istotom na Ziemi.

Aktualizacje o Aktywacji Boskiej Interwencji:

http://2012portal.blogspot.com

https://meditation539.com/2021/11/08/...
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15642
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1037
x 484
Podziękował: 16747 razy
Otrzymał podziękowanie: 23614 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 25 lis 2021, 14:09

Po prostu kosmos! Kierzkowski & Broers
38 101 wyświetleń20 lis 2021
https://youtu.be/TNWaZML2IT8
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15642
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1037
x 484
Podziękował: 16747 razy
Otrzymał podziękowanie: 23614 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 02 gru 2021, 19:28

DEC
2
Wsparcie systemu z 3D do 4D i 5D – Część 32 Wielka Przemiana Kwantowa 02 .12.2021 - LEW.


[attachment=0]time.png[/attachment]

PYTANIA

Czuję różne wibracje…

Szklanka powinna pozostać „w połowie pełna”, a nie „w połowie pusta”, prawda? \

Nie zgadzam się: „Ale do tej pory nikt z nas nie wszedł. Bo boimy się to zaakceptować”.

Powiem: Ale do tej pory nikt z nas nie wszedł, bo budujemy to od podstaw… z jednej strony usuwając ciężkie programy pełne „bzdury” (przynajmniej już nie), z drugiej strony my rośniemy jak piękne i śmiejące się róże, dowiadując się, że ciernie są tego częścią: „Jeśli nie czujesz ostrych rzeczy w życiu, wkrótce uznasz te miękkie za rzecz oczywistą”. Zbliża się grudzień… to miesiąc transformacji. Jestem Strzelcem...

Zorza polarna- Aurora

29.11.2021 o 09:30Podkreślam fakt, że nikt nie wszedł w 5D i nie wrócił, żeby nam opowiedzieć, co widział i czego doświadczył, czy robił zdjęcia 5D Ziemi. To naturalne i ludzkie mieć wątpliwości co do tego, co się dzieje i obietnic Ziemi Obiecanej 5D.

Ale prawda jest prawdą. W nas znamy prawdę z nieprawdy, nasze Wyższe Ja wie wszystko, nasze mentalne ego stawia przeszkody i tworzy wątpliwości i zamieszanie. W 3D ludzie nie zwracają uwagi na duszę i nie słuchają jej, to jest powód trudnej komunikacji z siłami wyższymi. Jest za dużo mgły.

Ale mimo wszystko, kiedy słyszymy przesłanie czegoś, co zna nasze Wyższe Ja, nasza świadomość reaguje i wibruje. To jak pobudzanie pamięci obrazem, piosenką lub słowem, aby przypomnieć sobie coś dawno zapomnianego.

Noor

28.11.2021 o 21:26Czuję ból, ale nie przystaje do żadnej myśli ani emocji, nagle pojawiają się momenty nieznośnej twardości, a gdy się zatrzymują, następuje obcość i cisza, spokój, dystans. Dziwne dla ludzi, którzy są po naszej stronie, zdajemy sobie sprawę, że nie znamy ich duszy ani scenariuszy i doświadczeń.

Czasem „nie ma nic”, czuję to, gdy chodzę po ulicach, chodzę bez kierunku, byłoby tak samo, tylko sam fakt chodzenia. Widzę ludzi, którzy trzymają się nastrojów z przyzwyczajenia, dorastają wraz z nimi i trwają przez cały dzień, i wiele razy powstrzymują moje nieskończone współczucie dla spojrzenia, które nie jest traktowane, nie przeżywane, które nie jest przez nich wspierane, odkrywasz niewinność niezrealizowany, aspekt ich duszy, który nie odważył się naciskać i czuć jedności, przytłaczające uczucie życia, które prosi o wejście, ale nie jest zdefiniowane, nie ma scenariusza. Nie jest niczym, jak mówisz, bardzo pełnym ogromu.

Czasem na naszym ekranie pojawiają się myśli innych proszących o zatrzymanie, przebierają się jak własne, czuję, że ktoś musi ich obserwować i puścić, odchodzą z taką samą siłą, z jaką weszli, znika, jest to fluktuacja, która nie rozdziera duszy. Czasami nawet nietolerancja fałszu, perwersji czy sztuczności, w każdym scenariuszu pojawia się nago. Moje serce czasami boli, jakby miało się złamać.

A potem śpię i śpię, spałbym nie chcąc wstawać... Niech światło towarzyszy nam wszystkim w tworzeniu nowych scenariuszy, na które możemy być przygotowani słuchając naszych Dusz.

Wirginia Fernández Prieto

28.11.2021 o 23:34Co się stanie z tą pandemią? Czy ludzie umrą czy co? Faktem jest, że nasze zrozumienie powiedzenia /podążaj za głosem serca/ doprowadzi większość z nas do szczepionek. Dla twojego sumienia to powiedzenie jest odpowiedzią na wszystkie pytania i dobrze o tym wiesz, bo już otworzyłeś swoje sumienie.

Tak, powiecie, a następnie zwiększcie swoje częstotliwości. Dla nas to jak wyjazd do Japonii i próba porozumiewania się z ludźmi po rosyjsku. I nie stanie się to w jeden dzień. Podnoszenie poziomu zajmuje lata i lata.

Ale wydaje się, że przynajmniej ludzkość jest u progu czegoś wielkiego i nie mamy wielu lat na zwiększenie częstotliwości, ponieważ niedługo będziemy mieli chipy w naszych ciałach. Więc tak, trzeba przyznać, że wszystkie te kosmiczne rzeczy są w porządku, ale wygląda na to, że zobaczenie nowego świata na Ziemi zajmie 1000 lat. Ponieważ teraz sprawa jest prosta, jesteśmy pod całkowitą kontrolą kabała i oni nas zabijają. Jak przetrwamy i dlaczego nie da się odpowiedzieć na te pytania, nie wiem.

Antan

28.11.2021 o 23:34

LEW

27 listopada 2021 miało miejsce wielkie wydarzenie.

Systemy energetyczne każdego mieszkańca Ziemi zostały ponownie podłączone do nowego systemu podtrzymywania życia 5D.

Dal 27 Novembre 2021

Sistema Di Supporto


Na Płaszczyźnie Subtelnej wyglądało to tak.Początkowo w przestrzeni okołoziemskiej znajdowały się wszelkiego rodzaju ciemnoszare bryły i zlepki. Potem z kosmosu nadszedł strumień kwantowy jak gęsty deszcz o stalowym kolorze z kropkami, które wyglądały jak iskry, ale były stałe.Wtedy wypłynął strumień Światła, biały i bardzo jasny. Złociło się od iskier. Wszystko było potężne, silne i na wielką skalę. Pozostała tylko czystość i łaska. Wyglądało to zadziwiająco.
Teraz, na planie subtelnym, system podtrzymywania życia został ustanowiony jako półprzezroczysta złota kula, składająca się w całości z iskier i znajdująca się wokół powierzchni ziemi w odległości 3-4 metrów od niej.Złota kula
System wspomagający

27 listopada 2021 roku został otwarty jako dzień sprzyjający aktywnemu działaniu i zaangażowaniu w realizację wysokich celów. Lenistwo i niewiara stają się jeszcze bardziej niebezpieczne. Nowe cele są na szczycie listy. Głównym symbolem tego dnia była kula, która uosabia pełną symetrię i harmonię.Ludzie, ich pola energetyczne, jak kokony, czy raczej bańki energetyczne (kule są półprzezroczyste, takie same jak główna kula), są z jednej strony połączone (przyczepione od wewnątrz) z tym polem.Ciała subtelne każdego z nas tworzą jedno pole ludzkiej inteligencji, na które składają się myśli, emocje i struktury naszego ciała fizycznego. To znaczy, że teraz, przed naszym duchowym spojrzeniem, wszystkie dotychczas oddzielne pola subtelne ludzi łączą się w jedno.Energia wewnątrz każdego kokonu porusza się zgodnie z ruchem wskazówek zegara w dwóch płaszczyznach: pionowo i poziomo, w stosunku do wyprostowanej osoby. W ten sposób poruszają się strumienie odnowy, które Współtwórcy, Galacom i Argorianie 25D kierują teraz na Ziemię.Ci, którzy obserwują tę sferę na Płaszczyźnie Subtelnej, odczuwają wewnętrzny spokój, spokój i bezpieczeństwo tego procesu. Nie chcą nawet oderwać się od obserwowania tego obrazu, ponieważ jest on tak atrakcyjny i spokojny.Każdy z nas jest podłączony do nowego systemu podtrzymywania życia 5D, przechodzi przez niezbędny proces unowocześniania i integracji i nic nie może temu zapobiec.System podtrzymywania życia 5D
System wspomagający
Nowe programy pracy organów energetycznych są obecnie uruchamiane przez wszystkich. Dla większości ludzi, myśli i emocje, emocje i reakcje, myśli i działania będą współdziałać w nowy sposób.Priorytety ulegną zmianie. Nie oznacza to jednak, że człowiek będzie teraz kierował się tylko sercem. Najważniejsze jest to, że będzie on/ona miał/a szerszy zakres wizji i rozwiązań, które będzie mógł/a preferować na różnych etapach.Dla tych w 3D, którzy są gotowi z wewnętrzną pracą, wszystko będzie się działo stopniowo, naturalnie, samo z siebie. Osoba nawet nie zauważy, że robi coś inaczej niż dotychczas, np. podejmuje decyzje, działa, odczuwa inne emocje w typowych dla siebie sytuacjach.Nowe sekwencje i połączenia przełamią istniejące granice i stworzą nową planetarną symbiozę.Proces łączenia ciał na Płaszczyźnie Subtelnej, ich odnawianie się u wielu osób spowoduje małe (lub duże) załamanie się emocji, myśli, reakcji i działań.

Mogą się nie łączyć, mogą być chaotyczne, bardzo niestabilne. Jak: chcę tego, chcę tamtego i nie, nie chcę niczego. Albo: zrobiłem to, zrobiłem tamto, to nie zadziałało, postanowiłem się położyć.

Wszystko będzie niejasne. Najlepiej nie opierać się i nie ulegać temu przemijającemu chaosowi.


Chaos jest przejściowy

System wspomagający

Nowa przestrzeń 5D pojawiła się również w wewnętrznej części Ziemi. W rejonie Gizy, na przykład, nie jest on bardzo głęboki. Wygląda to jak parking: sufit, podłoga i kolumny. Nie ma żadnych znaków, tylko nieskończona przestrzeń.Wewnątrz jest światło - wszystko wydaje się świecić od wewnątrz, ale w sposób przytłumiony. Zewnętrzne źródło jasnego światła przesuwa się wzdłuż dachu i oświetla więcej tu i tam.Jest to repozytorium informacji od Świadomości Ziemi. Ogromna biblioteka wszystkiego, co nasza planeta zgromadziła od czasu swojego powstania.

Przestrzeń wewnętrzna

System wspomagający
Dane są gromadzone w klastrach w celu aktualizacji. Zasada unifikacji: przetwarzać każdy klaster z określoną energią dla koloru, częstotliwości i innych cech. Robi się to w celu uproszczenia korzystania z tych informacji na zaktualizowanej Ziemi.To repozytorium jest połączone z przestrzenią 5D nad Ziemią. Aktualizacja informacji odbywa się w sposób ciągły.Teraz informacja będzie swobodniejsza i łatwiejsza do rozpowszechniania, do przekazywania między różnymi sferami, między Ziemią a człowiekiem, między ludźmi itd.To znaczy, że wiedza będzie dostępna i otwarta dla wszystkich. Pomoże to lepiej zrozumieć siebie nawzajem.Wszyscy będą się czuli jak jedna całość, jak wspólny organizm, w którym każda komórka ma dostęp do wszystkich informacji. Tak więc przygotowania do życia na nowej Ziemi 5D trwają.Na to, co dzieje się w rejonie Gizy i w innych miejscach, gdzie zachodzą podobne procesy, nie ma wpływu panująca sytuacja na Ziemi, w społeczeństwie, gospodarce i stosunkach międzynarodowych.W tych dotychczas odizolowanych przestrzeniach Współtwórcy przygotowują Ziemian na najbliższą przyszłość, dając nam wszystkim wystarczająco dużo czasu, abyśmy mogli wznieść się do niej z naszymi nowymi wibracjami. Coraz więcej ludzi to rozumie i po cichu pracuje nad sobą. Tu i teraz, pamiętając, że każdy osiągnie to według miary wiary.
Pojedyncza suma
System wspomagający


Więcej autorstwa Lev
https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... czesc.html
Załączniki
time.png
time.png (313.31 KiB) Przejrzano 2878 razy
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować


Awatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 16 lut 2022, 13:23

⚡ WZNIESIENIE ZIEMI. Ten film rozjaśnia WSZYSTKO❗️
29 sty 2022

https://www.youtube.com/watch?v=Jgx2W7nLUFY

Centrojestestwo
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15642
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1037
x 484
Podziękował: 16747 razy
Otrzymał podziękowanie: 23614 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 20 lut 2022, 17:08

Dalsza Tyrania Czy PRZEBUDZENIE, ZJEDNOCZENIE i WOLNOŚĆ ??? Janusz Zagórski
https://youtu.be/xxCfPcymy1M
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7361
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1343
x 381
Podziękował: 13499 razy
Otrzymał podziękowanie: 13539 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 29 kwie 2022, 23:00

UWAGA! Nowy, zmutowany wirus PRZEBUDZENIA, niemożliwy do zatrzymania przez system❗

https://youtu.be/qYRRZeirEko


ZIELONA EWOLUCJA - bliżej natury
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 27 cze 2022, 15:35

Uczucia Emocje Karma | Mieczysław Bielak, wykład w Gabrielni 15/06
26 cze 2022

https://www.youtube.com/watch?v=DE_FUlhZXHc

Moc Naszych Serc
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 07 sie 2022, 17:47

Obrazek

Najbliższe dni bedą potężne,
Wiry energii, które się wznoszą,
dalej bedą pracować,
na naszych różnych ciałach energii,
Ponieważ również kontynuują swoją fuzję.
Brama Lwa,
którego kulminacja nastąpi 8/8,
to najmocniejszy portal tego roku,
i poprzednich portali,
Jesteśmy zmotywowani do pracy, aby osiągnąć, czystszy i lżejszy,
I większy, aż do tego czasu... poziom energii!
Możesz poczuć, że te energie,
Są znacznie silniejsze,
Zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.
Kiedy zrozumiesz, że te energie,
Są po to, by cię przygotować,
Twoja wibracja,
I promień energii Lazera,
Przychodzi, by się rozwiać i wskazać,
Wszystko, co musi się zmienić, u Ciebie
Do ewolucji,
Do tego standardu życia, na który zasługujesz.
Wszystko, co musisz zrozumieć,
To jest to, co ten portal przynosi,
Twoje najlepsze życie,
Do poziomu, który jest teraz możliwy,
I nadal się rozwijać.
Więc możesz się zdecydować na ignorowanie,
Co pokazuje ci wszechświat,
I chodzić w kółko,
Ze starymi wzorcami,
Albo pracować z wiatrem,
Dla siebie?
Obserwuj, jak wychodzą na wierzch twoje emocje,
One zawsze mówią do ciebie.
Co cię wyzwala?
Wyzwala cię to,
Nad czym trzeba pracować, aby się podnieść.
Przywiązanie, porzucenie, zazdrość,...
Nie czekaj na drugą osobę, która cię wyzwoli,
Weź się do pracy, nawet jeśli to ich wina.
Wszystko zawsze zaczyna się od ciebie.
Spójrz sobie w oczy,
I zadaj sobie pytanie dlaczego,
Wciąż jesteś prowokowana_y.
Co nie znaczy, że,
Że wszystko jest twoją winą...
Ale to można zmienić,
Sposób, w jaki na to reagujesz.
Dlaczego reagujesz tak na drugą osobę?
Zmień sposób, w jaki widzisz rzeczy,
Jak się z tym czujesz,
Odetnij to, co trzeba,
Wszystko co jest do wycięcia lub usunięcia,
Uwolnij to, co w tobie toksyczne i trujące.
Kiedy ta sama sytuacja lub osoba,
Nie wyzwala już w tobie tej emocji,
Wtedy uzdrowiłas_eś i uwolniłas_eś
Dużo bagażu.
Twoja wibracja wzrasta.
Taki jest cel wniebowstąpienia...
Pod wszystkimi tymi fazami...
Nasze niższe emocje są energią,
O niskiej częstotliwości przechowywanej w naszych komórkach,
Z doświadczeń z przeszłości,
I traumy,
Z którymi się spotkaliśmy i których nigdy nie przerabialiśmy,
Tak, aby były przechowywane,
Jako wspomnienia komórkowe.
Te wspomnienia są przechowywane w DNA,
Kościach i komórkach,
(komórki, które tworzą wszystkie inne komórki).
Energia fotoniczna pomaga w uwolnieniu,
Niższe emocje związane ze smutkiem,
Żal,
Gniew,
Gorycz,
Agresja, wstyd itp.
Nie wiedząc dlaczego.
Zostajemy popchnięci,
Wprowadzić zmiany w naszym życiu,
Ale nie rozumiemy,
Dlaczego i po co.
Lepiej zwrócić uwagę,
Do swoich myśli w tych czasach,
Ponieważ szczyty aktywności słonecznej
Mogą powodować niepożądane objawy!
W sensie, że wszystko się wzmacnia,
Po jednej lub po drugiej stronie,
Według form myślowych,
Które żyją w formie,
Zgodnie z tym, czym karmi się świadomość,
Przez swoją intencję i to, co przekazuje...
Ideałem jest bycie świadomym bez myśli.
Albo do żywych stanów,
O nieświadomości,
A zatem o pustce i ciszy...
Krótko mówiąc, co się dzieje,
Jest to wydobycie naszej astralnej matrycy,
W którym jesteśmy wcieleni,
Wyodrębnienie macierzy falsyfikatów,
I zakotwiczenie matrycy Chrystusowej,
Stąd to rozwiązanie,
Rozpuszczenie matrycy,
Rozpuszczenie efemerycznej części ...
Nadchodzi światło, które wymazuje to wszystko.
Wiem, że w tej chwili jest to trudne,
Wszystko Trzęsie się,
Tak, dużo pulsuje,
Ale bądźcie spokojni,
Nie blokujecie niczego,
Pozwólcie, by proces się zakończył,
I zawsze powtarzaj sobie, że tak będzie najlepiej,
I że to minie.
Pamiętaj o codziennym uziemianiu się,
I pij dużo wody.
Posłuchaj siebie,
Słuchaj swojego ciała,
I odpoczywaj, gdy cię o to poprosi,
To działa w dużym stopniu,
Pozwól sobie na odpoczynek, o który cię prosi.
Dbaj o siebie ❤️
Życzę cudownego weekendu ❤️❤️❤️
~ Philippe François via La Source via Marek Majchrowski
❤️❤️❤️
Namaste 🙏
1 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 26 sie 2022, 13:00

Obrazek

Gwiezdna Istota Asi J.

Dostęp do holograficznego pola kwantowego ✨

Doświadczamy rosnącej aktywności słonecznej, gdy Ziemia zbliża się do maksimum słonecznego w 2025 roku. Ten ostatni tydzień od Bramy Lwa był szczególnie intensywny. Coroczna brama działa jak punkt progowy, platforma startowa dla nowych strumieni energii, które mają się zmaterializować.

Doświadczamy tego zjawiska jak sonicznego boomu, eksplodującej siły, która napędza nas do następnego poziomu naszej ewolucji. Zgodnie z prawdą, Brama Lwa roztrzaskała kolejną szklankę w mojej dłoni, ponieważ moja energia osiągnęła próg. Obecnie na planecie Ziemia jesteśmy w stanie przesterowania systemu.

Widzimy dowody na to, że globalne progi pękają w intensywnych rozbłyskach słonecznych, topniejących czapach lodowych, ekstremalnych zmianach klimatycznych i rosnących częstotliwościach pola geo-magnetycznego. Eksplozja informacji w globalnej rewolucji internetowej odzwierciedla pojawienie się galaktycznej infuzji światła plazmy (eteru) inteligencji spiralnej z galaktycznego wiru. Jest to stopniowy proces wznoszenia się do wyższej holograficznej sfery oświecenia. Ziemia jest w trakcie procesu dostosowywania się do galaktycznego gridflux, naturalnego rytmu planet i gwiazd w kosmosie.

Gdy wznosisz się na wyższy poziom świadomości, sfera fizyczna, pole cząsteczkowe, zaczyna się uginać i morfować jako żywe pole energii. Wszystko wokół ciebie płynie i tworzy się w zmiennym królestwie dynamicznego tworzenia. W miarę ewoluowania i rozszerzania się świadomości kwantowej, zaczynasz być świadkiem i rozumieć holograficzną naturę rzeczywistości.

W tym punkcie równowagi spolaryzowanego ładunku znajdują się wszystkie wzorce zniekształceń i zatrzymana energia emocjonalna. Te potężne galaktyczne bramy wyzwalają uwolnienie stagnującej gęstości z ciała, serca i umysłu. Uzdrawiam i oczyszczam warstwy przechowywanej urazy i goryczy z całego życia w patriarchalnym systemie władzy. Gdy osiągasz wyższy próg, stare energie odblokowują się i uwalniają.

Kiedy ŚWIATŁO jest żywe i aktywowane w holograficznym umyśle, twoje wizualizacje są rzutowane w pole kwantowe, niosąc ze sobą światło. Światło fotonowe jest nośnikiem świadomości, inteligentnej informacji, która cząstkuje w materii fizycznej. DNA nie tylko absorbuje światło fotonów, ale emituje światło w emisjach biofotonowych, aby zmaterializować waszą fizyczną rzeczywistość, morfując matrycę materii poprzez intensywne oczyszczanie światłem. Fotony przenoszą inteligencję czującą Języka Światła do DNA; jest to wasz holograficzny schemat, który łączy ciała fizyczne z astralnymi. Jest to nasza ścieżka światła, oświetlająca naszą drogę do domu.

Z miłością, Meg💛✨
Moc Kosmicznej Wiedzy
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 1126
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 115
x 86
Podziękował: 880 razy
Otrzymał podziękowanie: 1843 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 13 lis 2022, 10:50

Dwa słońca. Kierzkowski & Broers
https://www.youtube.com/watch?v=o4Hzp4e7b4U
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15642
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1037
x 484
Podziękował: 16747 razy
Otrzymał podziękowanie: 23614 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 05 gru 2022, 13:00

Grudniowy raport energetyczny. Pełne przebudzenie własnej mocy. Anna Architektura

Globalne Przebudzenie
https://youtu.be/uZ8AYqFaP9Y
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Rebelia
Posty: 81
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 4
x 14
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podziękowanie: 150 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » piątek 16 gru 2022, 14:47

W tym roku bardzo wiele osób z bliższego i dalszego mojego otoczenia " przestało sobie radzić". Ja również. Leżę dzisiaj w łóżku, bo nie mam siły na NIC, a mam ....... przeprowadzkę!!! Leżąc tak, bez siły weszłam na ..... Pudelka i proszę;

"Głównym powodem rozterek Mateusza jest według niego natłok obowiązków, z którym ostatnio musi się mierzyć wraz z małżonką. Prowadzi on do pewnego bałaganu w codziennym życiu.

Paulina pracuje, ja pracuję. Paulina pracuje coraz więcej, ja pracuję coraz więcej. Mamy po dwie ręce i dwie nogi. Czasami, jakbyśmy tak mieli obliczyć, wychodzi, że brakuje nam jeszcze po sześć rąk i po sześć nóg. Brakuje nam oddzielnego miejsca w głowie na to, żeby poradzić sobie z tym wszystkim, z czym emocjonalnie nie dajemy sobie rady, wchodząc do domu, w którym panuje rozgardiasz. Wchodząc do naszych notatników, kajetów z rzeczami, których nie zdążyliśmy załatwić wczoraj, przedwczoraj, dwa tygodnie temu, a dochodzą kolejne - tłumaczył.

Paulina daje sobie z tym radę, ja sobie nie daję z tym rady. Lecę na autopilocie, który jest opłacony przez produkcję, w której będę brał udział. Zawsze mogę powiedzieć: hej, to jest moja praca, dajcie wy mi wszyscy święty spokój, bo ja jak się nie przygotuję, a to jest część mojej pracy, to nie będzie na prąd, na jedzenie, na benzynę i tak dalej. Coraz mniej mam cierpliwości na to, żeby trzymać gębę na kłódkę i trzymać język za zębami. I używam czasem tego argumentu, gdzie po trzech sekundach od wypowiedzenia tych obrzydliwych słów zaczynam tego strasznie żałować. Nie ma w moim życiu czegoś takiego jak balans. Nie ma czegoś takiego jak spokój. Długo nie będzie. Zaraz się popłaczę... Po prostu to nie istnieje - wyznał rozemocjonowany.


Pod wypowiedzią Mateusza Damięckiego pojawiła się lawina komentarzy. Ot kilka z brzegu;

Mam podobnie. Zawodzę siebie, męża, dziecko. Mąż zawodzi mnie. W tym pędzie czuję się jak chart na wyścigach. Praca, a w niej istne szaleństwo, potem biegiem po dziecko, zajęcia dodatkowe, lekcje, obiady, co kupić, co ugotować, co zjeść, ciuchy do szkoly, pracy, rachunki, jak tu przeżyć i skromne wakacje ogarnąć. Masakra

Życie nie jest czarne albo białe. Ja sama sobie nakręcam ten kierat bo tak byłam wychowana, bo mam już nerwicę, bo muszę sobie radzić ze wszystkim sama bo mieszkamy daleko od rodziny, bo chcę dla moich dzieci szczęśliwego dzieciństwa i życia. Mieszkałam krótko z teściami i tam to jest do tej pory obóz pracy. Obojętnie czy się było zmęczonym, czy chorym musisz zapierd...co teść zaplanował musiało być zrobione. Nie wiem jak Wam to opisać po prostu wyobraźcie sobie człowieka z batem który nad Wami stoi i tylko patrzy czy wszystko zrobiliście tak jak należy a jeśli nie to dostajecie tym batem po głowie. Jak nie ma roboty to zaraz ci jakąś znajdą i tak w kółko. Nie wiem jak teściowa to wytrzymuje, ale ona już po tylu latach nie zna innego życia. Teraz mieszkamy naprawdę daleko i ja sama też tak robię "muszę" dać radę bo jak nie to nie jestem nic warta jako żona, matka. Teściowa mojej przyjaciółki powiedziała jej w prost "że innego życia życzyła sobie dla syna" bo przyjaciółka właśnie nie ogarnia! I co na to powiecie? Kiedy jesteśmy w odwiedzinach to dalej tak tyramy, w sobotę nikt nie pojedzie w lato na basen, na wycieczkę, tylko niedziela jest do odpoczynku. Nie dajesz rady? Jesteś leniem, nie zorganizowana itp. Ja czasem już autentycznie nie mogę, czuję taki ból życiowy w środku. Myślę nic z tego życia nie mam, kariery nie zrobiłam, studiowałam ale w końcu pracuję w całkiem innym zawodzie. Nie rozwijam się bo ciągle tylko każdy na co ci to po co ci to. Hobbistycznie piekę torty i naprawdę wychodzi mi to i relaksuje mnie, to teściowa "chyba masz za dużo czasu, okna umyłaś?" "nie zarabiasz na tym, po co to, prąd jest drogi" Powiem Wam, że coraz częściej mam ochotę wypisać się z systemu.
ehh


Ale ludzie po co,na co wy tak się szarpiecie w tym chorym świecie??? Jeśli coś zostanie nie zrobione ,nie posprzątane,nie ugotowane to co z tego...Zjeść można na mieście,posprzątać kiedy indziej...Dodatkowe zajęcia dla dzieci?A czy to dzieci chcą tych zajeć czy może ich niedowartościowani rodzice..?Sami sobie dodajecie ten pośpiech i nadmiar obowiązków...No ale niestety tak to jest jak ktoś wziął kredyty na ogromny dom,drogi samochód to teraz musi na to robić długo i brakuje mu czasu dla rodziny...Przecież teraz nie wypada żeby żyć skromnie ale szczęśliwie bo przecież jest się znanym aktorem i poniżej pewnego poziomu życia to już nie wypada opaść...No i tutaj słowo klucz„ nie wypada”.No bo co powiedzą inni-rodzina,przyjaciele,fani....Nie wypada im teraz żyć skromnie,szcześliwie i w miłości bo muszą cały czas gonić przysłowiowego króliczka aby utrzymać odpowiedni poziom życia bo przecież tak musi być bo co ludzie powiedzą...Współcześni niewolnicy...

Na razie nie mam siły ruszyć ręką ani nogą, ale zauważam, że od jakiegoś czasu zaczyna w ludziach coś drgać. Widzą już coraz wyraźniej skostniałe struktury, które chcą obalać.
Moje ciało od 2 lat się drastycznie zmienia (na lepsze). To ogromny wysiłek. Psychika wyewoluowała w kosmos.
Czas transformacji idzie pełną parą. A w Sejmie leży gotowy projekt o zmniejszeniu wymiaru godzin pracy.
KOCHANI, BYLE DO WIOSNY!!!
2 x


"Przemierzyłam mroku wieki. Dotykałam dna tęsknoty ciszą prosząc o nadzieję ... "

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1126
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 115
x 86
Podziękował: 880 razy
Otrzymał podziękowanie: 1843 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: forester » środa 28 gru 2022, 03:36

Znaki. Usłysz, jak Wszechświat do Ciebie mówi. Nieprzypadkowe zbiegi okoliczności.

https://www.youtube.com/watch?v=lKDv1mVRVGo
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15642
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1037
x 484
Podziękował: 16747 razy
Otrzymał podziękowanie: 23614 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 07 sty 2023, 08:49

uwaga na nieswoje myśli!
- to nie koniecznie musi być sztuczne/ej-aj
Po prostu Kierzkowski & Broers

Tomasz Kierzkowski
32,8 tys. subskrybentów
https://youtu.be/j8iIzmW5Ftg
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ