Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Awatar użytkownika
Rebelia
Posty: 61
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 4
x 9
Podziękował: 101 razy
Otrzymał podziękowanie: 117 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » środa 15 cze 2022, 07:57

Postaram się wklejać tutaj dni kalendarza w/g Majów z Jukatanu, czyli KINY kontra NAGUALE :)
Będziemy mogli dzięki takiemu porównaniu zobaczyć, że spór między tymi opisami jest sztuczny, bo KIN i Nagual mówi de facto o tym samym :)
Zapraszam

Dziś jest: 15.6.2022
Majańska długa rachuba: 13.0.9.11.3
Tzolkin/Cholqij: 9 Aqabal (Pierwszy i ostatni promień słońca)


To czas na inspiracje, które pochodzą z głębi Twojej podświadomości. Jeżeli to tylko możliwe, spróbuj tego dnia zapamiętać swój sen i wykorzystać go w interesach. To dzień na analizę swojej działalności i przyjrzeniu się strefom pozostającym w ukryciu, którym poświęcasz zwykle mniej uwagi. To co było schowane, dziś się ukaże. Możliwe skrajne uczucia i skrajne wyniki. Dobry czas na pracę psychologiczną i odkrywczą.
Tego dnia można coś odkryć. Świetny prawnik, przywódca, doradca, wyciąganie cudzych talentów na światło dzienne, łatwość w rozwiązywaniu problemów. Łatwość w znajdywaniu nowych rozwiązań i inspiracji artystycznych. Zawody związane z leczeniem

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Istnieje spora szansa, że dokonamy dziś istotnych odkryć dla naszego życia. Dotychczas niepozorne znajomości mogą okazać się znaczące. Warto zaglądać w swoją „ciemną stronę”, by odnaleźć w niej światło. Jeśli to tylko możliwe, dobrze jest dziś spać jak najdłużej lub uciąć sobie drzemkę i przyglądać się uważnie swoim snom. Wskazane jest tego dnia spojrzeć na nocne niebo.
- Mogą wystąpić tendencje do wpadania w skrajne stany emocjonalne, lęki i depresję. Możliwa ospałość, czarnowidztwo i zbytnie rozmarzenie. Skrywane tajemnice osobiste mogą dziś zostać wyjawione.

https://www.kalendarzmajow.pl
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » czwartek 16 cze 2022, 06:11

Fala RĘKI

2022.06.16KIN 29 - Czerwony Elektryczny Księżyc

Wartki nurt rzeki ma potężną moc niszczenia. Dziś świadomie rzucam w wir rzeki życia to, co mnie najbardziej blokuje. Uzdrawiające bodźce wydają się często tak irracjonalne, że odsuwam je na bok i nie staram się zrozumieć ich celowości. Dziś pozwalam impulsom duchowym wypłukać na powierzchnię wszystkie stare osady. Dziś uwalniam moje wnętrze od zatorów.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » piątek 17 cze 2022, 06:08

Fala RĘKI

2022.06.17KIN 30 - Biały Samoistny Pies

Dziś sprecyzuję, co jako pierwsze ciśnie się do uzdrowienia i rozważę warianty przyszłej terapii. Dziś nie ujdę swojemu przeznaczeniu. Nie będę więc lawirować, ani chować się za cudzymi plecami. Dziś kieruję się sercem i pozytywnymi uczuciami. Dziś nie powiem: "Co ja mogę zrobić?", "To nic nie da", lecz przystąpię do opracowania nowego planu działań.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » sobota 18 cze 2022, 06:06

Fala RĘKI

2022.06.18KIN 31 - Niebieska Wiodąca Małpa

Dzisiaj obowiązuje pogoda ducha, lekkość i humor. Dziś przestaję zatajać prawdę o sobie, uwalniam się od pesymizmu, powściągliwości, powagi; przełamuję ustawiczne milczenie i zaczynam cieszyć się życiem. Bez zażenowania opowiadam o swoich marzeniach, bez łez mówię o bolączkach i zmartwieniach. Dziś nie jestem ani lepszy, ani gorszy od innych. Tylko tak przełamię smutek.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » niedziela 19 cze 2022, 06:05

Fala RĘKI

2022.06.19KIN 32 - Żółty Rytmiczny Człowiek

Z pomocą wolnej woli równoważę dziś bieguny sprzeczności w moim zachowaniu. Spokój i równowaga wewnętrzna są warunkiem sukcesów. Tylko z pozycji środka, mogę poznać moje zalety. Dziś dokonam wyboru, czy chcę walczyć mieczem, czy miłością. Od dziś żyję świadomie, patrząc oczami środka. Z pomocą siły miłości bezboleśnie opuszczam stare karmiczne światy.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » poniedziałek 20 cze 2022, 06:02

Fala RĘKI

2022.06.20KIN 33 - Czerwony Rezonansowy Wędrowiec

Dziś mam wyjątkową sposobność, by poznać smak wolności. Taka szansa nie zdarza się często. Dziś zastanowię się, za czym w życiu gonię , czego najbardziej pragnę, za czym podświadomie tęsknię i jak mogę to osiągnąć. Dziś robię sobie odpoczynek, zbieram siły i wybieram jeden kierunek. Dziś nie zdezerteruję przed tym, co nieznane, lecz odważę się poznać nowe obszary.

http://www.maya.net.pl/
0 xAwatar użytkownika
Rebelia
Posty: 61
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 4
x 9
Podziękował: 101 razy
Otrzymał podziękowanie: 117 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » poniedziałek 20 cze 2022, 09:28

Dziś jest: 20.6.2022
Majańska długa rachuba: 13.0.9.11.8
Tzolkin/Cholqij: 1 Qanil (Kosmiczne Ziarno, gwiazda)


Q'anil to bogactwo, produktywność i efektywna praca. Ten dzień sprzyja wszystkim zarabiającym i pokazującym się. Dziś dobrze jest zbierać owoce swojej pracy, a także zaczynać przedsięwzięcia, które ukierunkowane są przede wszystkim na dochody. Tego dnia warto rozliczać się, zarządzać swoimi finansami, planować wydatki i przejawiać swój dostatek. To dobry czas na zakup nowego ubrania i narzędzi pracy. Określ dziś, jakie chcesz, aby były Twoje dochody. Świetny dzień na żniwa, sprzedaż, występy, pokazy, kręcenie filmów i gastronomię. Dobry dzień na inwestycje.

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Szansą dnia jest manifestacja wszelkiej obfitości i dostatku. Dzień Q'anil zwiększa prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, więc jest korzystny dla par starających się o dziecko. To dobry czas na modlitwę o dostatek, jedzenie dla potrzebujących, rozwój, płodność i dobre plony. Tego dnia w tradycji dziękuje się położnym za ich pracę. W Q'anil można się spodziewać przypływu pieniędzy. Możemy mieć ochotę na podkreślenie swojego wyglądu, który zostanie doceniony.
- Zagrożeniem może być zbytni materializm i zachłanność na korzyść. Dlatego mówi się, że „Lepszy lekki niedosyt, niż duży przesyt”. Tego dnia mogą się ujawnić tendencje do upartości, fałszu, zagubienia w kłamstwach, intrygach i przerośniętego ego, przez które może być trudno przyznać się do błędu. Może pojawić się pracoholizm i utrata pewności siebie. Zbytnia hojność i ustępliwość. Zwątpienie i bezradność w obliczu materialnych problemów. Istnieje wysoka możliwość zajścia w nieplanowaną ciążę.


https://www.kalendarzmajow.pl/tzolkin-online/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » wtorek 21 cze 2022, 05:46

Fala RĘKI

2022.06.21KIN 34 - Biały Galaktyczny Mag

Same dobre zamiary i praca w pocie czoła nie wystarczą do osiągnięcia celu. Dziś oderwę się od zewnętrznych uzależnień, blokad mentalnych i wszystkich materialnych ograniczeń. Dziś sięgnę po instrumenty takie, jak wiara, ufność i miłość. Dziś wykorzystam inne prawa niż ziemskie do uzdrowienia niekorzystnych procesów w życiu.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » środa 22 cze 2022, 06:13

Fala RĘKI

2022.06.22KIN 35 - Niebieski Solarny Orzeł

Dziś budzę wiarę w siebie, przystępuję ochoczo do pracy i biorę pełną odpowiedzialność za to, co czynię. Dziś nie skryję się za plecami innych, nie zasłonię cudzą legitymacją i nie znajdę winnych, którzy byliby odpowiedzialni za niepowodzenia w moim życiu. Jeżeli będę zaprzeczać prawdzie, zaczną mnożyć się problemy. Dziś ja sam jestem sobie sterem i żeglarzem.

http://www.maya.net.pl/
0 xAwatar użytkownika
Rebelia
Posty: 61
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 4
x 9
Podziękował: 101 razy
Otrzymał podziękowanie: 117 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » środa 22 cze 2022, 10:19

Dziś jest: 22.6.2022
Majańska długa rachuba: 13.0.9.11.10
Tzolkin/Cholqij: 3 Tzi (Pies, wilk)


Tzi, bezpośrednio związany z prawem, jest właściwym dniem na załatwianie spraw urzędowych, rozmowę z księgowością, rozprawy sądowe i politykę. To również czas na przyjrzenie się hierarchii panującej w firmie i znalezienie harmonijnych rozwiązań. Jeżeli wydarzają się dziś trudne sytuacje, należy na nie patrzeć sercem, szczególnie w interesach. Unikać kłótni i uważać na emocjonalne decyzje. Tego dnia warto przejąć inicjatywę, przybrać postawę przywódczą i pokierować otoczenie w dobrą stronę.

Szanse i zagrożenia dnia:
+ Poprawa bliskich i znaczących relacji. Powodzenie w polityce. Szansa na znalezienie bratniej duszy i nawiązanie nowych przyjaźni. Ujrzenie siebie jako autorytetu. Tego dnia warto wsłuchać się w to, co podpowiada nam nasze serce i zaufać.
- Należy dziś uważać na wszelkie zagrożenia ze strony prawnej. To dzień, w którym mogą się wydarzyć drobne i niespodziewane konflikty. Łatwo dziś o zranienie tych, którzy nam ufają. Sami również możemy poczuć się skrzywdzeni. Dzień niesie ze sobą tendencje do uzależnień, depresji i nadużywania władzy.

https://www.kalendarzmajow.pl/tzolkin-online/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » czwartek 23 cze 2022, 05:42

Fala RĘKI

2022.06.23KIN 36 - Żółty Planetarny Wojownik

Włączając do działań obie półkule mózgu, przestępuję dziś następny szczebel na drodze uszlachetniania i przemian. Dziś wyklaruje się nowy kierunek współpracy pomiędzy mną a otoczeniem. Przestaję się bać i słucham głosu intuicji. Odrzucam każdą formę lęku i każdą wątpliwość. Powaga sytuacji nie zrobi dziś na mnie wrażenia, lecz pokaże, co jest do zrobienia w moim otoczeniu.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » piątek 24 cze 2022, 05:50

Fala RĘKI

2022.06.24KIN 37 - Czerwona Spektralna Ziemia

Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział. Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające moje życie, i też całe środowisko. Dziś wymazuję ze świata astralnego tchórzliwe myślokształty, które sam stworzyłem. Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » sobota 25 cze 2022, 05:29

Fala RĘKI

2022.06.25KIN 38 - Białe Krystaliczne Zwierciadło

Dziś mam możliwość ujrzenia siebie we wszystkich swoich odbiciach i poznania ciemnych stron charakteru. Dziś widzę siebie bez żadnego upiększania - bez retuszu, bez makijażu, bez mydlenia oczu. Dziś prześwietlona zostanie każda moja myśl i ogólne tło pola myśli. Dziś robię remanent w samoświadomości.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » niedziela 26 cze 2022, 05:31

Fala RĘKI

2022.06.26KIN 39 - Niebieski Kosmiczny Wicher

Moje pomysły twórcze wciąż czekają na urzeczywistnienie. Mogę wdrożyć je do życia dopiero wtedy, kiedy rozwiążę to, co STARE i zrobię miejsce na to, co NOWE. Czując silny pęd ku odnowie, dokonuję dziś wielu zmian w polu myśli i w sposobie bycia. Moje myśli i słowa są kluczem do uzdrowienia ciała i odmiany mojego losu.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » poniedziałek 27 cze 2022, 05:36

Fala SŁOŃCA

2022.06.27KIN 40 - Żółte Magnetyczne Słońce

Słońce świecące od rana w moim wnętrzu zachęca mnie do działań i rozpala we mnie nowe siły. Dziś uwalniam się od fałszywych oczekiwań i przestaję kochać tylko za coś. Dziś zastanowię się, komu i co powinienem przebaczyć, aby zapanowała między nami zgoda. Moim solarnym logo jest dziś miłość.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » wtorek 28 cze 2022, 05:57

Fala SŁOŃCA

2022.06.28KIN 41 - Czerwony Biegunowy Smok

Dziś zaczynam wszystko od nowa. Robię przegląd wydarzeń, badam sytuację w domu, w pracy, w rodzinie i ufam naturalnemu biegowi życia. Dziś uczę się poświęcać dla kogoś i doceniam poświęcenie innych. Branie i dawanie jest naturalną koleją rzeczy. W wymianie leży klucz do dobrobytu i dokonywania cudów w życiu codziennym.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » środa 29 cze 2022, 06:18

Fala SŁOŃCA

2022.06.29KIN 42 - Biały Elektryczny Wiatr

Dziś uczę się podejmowania dialogu i wymiany doświadczeń z ludźmi. Dziś przenika mnie duch śmiałości, przełamuję więc wewnętrzne opory i wychodzę ludziom naprzeciw. Dziś wnoszę ducha pojednania do życia i wiem, do których drzwi powinienem zapukać jako pierwszych.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » czwartek 30 cze 2022, 06:21

Fala SŁOŃCA

2022.06.30KIN 43 - Niebieska Samoistna Noc

Przez kanały snów i intuicji spływa na mnie cała mądrość Wszechświata. Stąd czerpię dzisiaj pomysły na życie. Teraz wiem, jak zaspokoić swoje braki i jak podzielić się tą wiedzą z innymi. Dziś wyśnię nową rzeczywistość, spojrzę na życie z innej perspektywy i bez cienia strachu przyjmę nowe wyzwania. Dziś chcę wiele wokół siebie zmienić.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » piątek 01 lip 2022, 06:00

Fala SŁOŃCA

2022.07.01KIN 44 - Żółte Wiodące Ziarno

Tylko to, co zakwitnie, może wydać w przyszłości owoce. Dziś dostaję od życia wskazówki, jak pielęgnować moje gwiezdne ziarno. Dziś zobaczę, jak wzmocnić fundamenty wiary i jak wyrazić na zewnątrz swoje zdolności i piękno wewnętrzne. Dziś przestaję oczekiwać czegoś od innych, lecz sam zabieram się do pracy. Tylko tak poznam swoją prawdziwą wartość i wyzbędę się wszystkich kompleksów.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » sobota 02 lip 2022, 06:13

Fala SŁOŃCA

2022.07.02KIN 45 - Czerwony Rytmiczny Wąż

Dziś dokonuję selekcji i zaczynam działać według planu. Odrzucam wygórowane ambicje, dumę i fałszywy upór, aby przestać przeciążać ciało i przestać nadwerężać siły życiowej. Dziś wygładzam drogę do celu. Kiedy zaakceptuję siebie takim, jaki jestem, będę mógł pokochać i zaakceptować innych.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » niedziela 03 lip 2022, 07:16

Fala SŁOŃCA

2022.07.03KIN 46 - Biały Rezonansowy Łącznik

W polu dzisiejszych sił puszczam wolno ............. (wymień kogo lub co). Dziś odcinam się od niskich, "zwierzęcych" popędów i przybliżam się do moich boskich zalet. Dziś uwalniam się od ciężaru przeszłości, bo tylko tak przełamię bariery w stosunkach międzyludzkich. Dziś dostaję potężne wsparcie z góry. Jestem wdzięczny losowi i ludziom za ich pomoc.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » poniedziałek 04 lip 2022, 05:33

Fala SŁOŃCA

2022.07.04KIN 47 - Niebieska Galaktyczna Ręka

Dziś rozpiera mnie wola działania. Proces uzdrowienia ma wreszcie wewnętrzną logikę. Dziś dostrzegam nowe kierunki i nowe drogowskazy; rozpoznaję też luki i defekty w polu moich myśli. Napięcia, porażki i stresujące sytuacje pokazują mi dziedziny, które powinienem uzdrowić jako pierwsze.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » wtorek 05 lip 2022, 06:17

Fala SŁOŃCA

2022.07.05KIN 48 - Żółta Solarna Gwiazda

Dziś dokonuje się przełom w moim sposobie patrzenia na ludzi. Dziś wykażę dużo dyplomacji i dużo cierpliwości dla bliskich. Podążając za swoim przeznaczeniem, ucieleśniam mistrzostwo i mądrość. Idąc za impulsem serca, pukam dziś do drzwi wrogów. Jestem tu, aby nauczyć się kochać i przebaczać.

http://www.maya.net.pl/
0 xZochna
Posty: 1107
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 4
x 27
Podziękował: 1169 razy
Otrzymał podziękowanie: 1347 razy

Re: KALENDARZ MAJÓW - KIN DNIA

Nieprzeczytany post autor: Zochna » środa 06 lip 2022, 06:09

Fala SŁOŃCA

2022.07.06KIN 49 - Czerwony Planetarny Księżyc

Chrystusowe SŁOŃCE zasila mnie dziś swą energią. Erupcje i trzęsienia, jakie dziś zarejestruję, pokażą mi, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę. Dziś dostrzegam knowania mojego Ego i impulsy mojej wyższej, spirytualnej części. Dziś widzę, czego dokonałem w ciągu dziesięciu dni fali.

http://www.maya.net.pl/
0 xODPOWIEDZ