Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 10 lip 2017, 23:43

Kopalnia magnezytu Wiry-Wirki
Byliśmy, zobaczyliśmy, zdobyliśmy :D

Kopalnia magnezytu w Wirach usytuowana jest w masywie góry Ślęży która już w epoce brązu była miejscem kultu okolicznych plemion. Zaledwie 5km od przełęczy Tąpadła przy drodze w kierunku Świdnicy, oraz w najbliższym sąsiedztwie żółtego szlaku turystycznego prowadzącego z Sobótki przez Ślężę w kierunku Wzgórz Kiełczyńskich
Prace wydobywcze rozpoczęto w 1959 roku. Wydobycie prowadzono metodą strzałową, urobek ładowano do wózków które następnie ręcznie przesuwano do upadowej, gdzie były wyciągane za pomocą lin na powierzchnię.
Przez blisko 50 lat prac górniczych na 5 poziomach dochodzących do 100 m głębokości wydrążono ponad 25 km chodników. Do dnia dzisiejszego dostępnych jest około 13 km wyrobisk.
W grudniu 1995 roku na skutek prowadzonych robót strzałowych w jednym z chodników przebito się do źródła wody o unikalnych właściwościach zdrowotnych. Jest to woda niskomineralizowana odznaczająca się korzystną wysoką zawartością magnezu.
Do dnia dzisiejszego zachowały się oryginalne urządzenia oraz narzędzia używane przez górników przy drążeniu oraz eksploatowaniu złoża a także torowiska (z unikatowymi obrotnicami do wagoników) oraz same wagoniki którymi transportowano urobek.
Zwiedzający zobaczyć mogą działającą i użytkowaną po dziś dzień oryginalną stację pomp, unikalny system korytarzy w dawnych składach materiałów wybuchowych oraz zalane sztolnie piątego poziomu.
Trasa turystyczna obejmuje przejście z przewodnikiem prawie 2 km sztolni w tym trzech sztolni upadowych, zwiedzanie poziomów trzeciego i czwartego oraz wizytę na piątym, degustację unikalnej wody, podziwianie niespotykanych nigdzie indziej żył minerałów. Nasi przewodnicy wprowadzą Państwa w świat górnictwa, przedstawią metody i warunki pracy w kopalni, opowiedzą o skarbach naturalnych, które można spotkać pod ziemią, a także wtajemniczą w niesamowite legendy związane z naszą kopalnią.
Po wyjściu na powierzchnię zapraszamy do pokrzepienia się w naszym stoisku gastronomicznym, obejrzenia nieodpłatnie wystawy minerałów i narzędzi górniczych, nabycia pamiątek, upominków oraz produktów regionalnych.
Na terenie kopalni znajduje się bezpłatny parking,.
Zapraszamy takżedo noclegu na naszym polu namiotowym, z miejscem na ognisko oraz stałym dostępem do wody mineralnej.

Obrazek

Kopalnia magnezytu wybudowana w latach 60 – tych XX wieku po odkryciu niewielkiego złoża w formie żył i gniazd składa się z 3 poziomów na głębokości nie przekraczającej 100 metrów, do których prowadzi sztolnia upadowa długości 80 metrów, która swój wylot ma tuż poniżej hałdy. Wydobywany tutaj magnezyt był wykorzystywany na potrzeby budownictwa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dla wszystkich odwiedzających naszą kopalnię,oraz dla gości pola namiotowego, jest dostępna nasza woda o unikalnych właściwościach.

Nasza woda jest cennym źródłem magnezu, a przy tym zawiera znikome ilości sodu.Tak dobrym bilansem mineralnym nie może się pochwalić żadna inna naturalna woda dostępna na polskim rynku.

Obrazek

Podziemne źródło naszej wody bije u podnóży Ślęży, należącej do korony Śudetów.... Zobacz więcej — w: Wirki, Walbrzych, Poland.

https://www.facebook.com/KopalniaWiry/
http://f4cda54976.mamfirme.pl/
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 12 lip 2017, 23:09

Łowcy Przygód Underground #4: Piotrówek – o pałacu, który Hiszpana nie chciał

https://www.youtube.com/watch?v=LEQBUtK1OUw
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3691
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 145
Podziękował: 1632 razy
Otrzymał podziękowanie: 3722 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 17 lip 2017, 21:41

Tak zupełnie z innej strony GÓRA ŚLĘŻA

ale bardzo ważnej dla nas WSZYSTKICH
.


Obrazek

Niezmiernie istotną datą dla zmian energetycznych na ziemi były 24h. od popołudnia 12.07 do popołudnia 13. 07. 2017. był to czas tuż przed i moment heliakalnego wschodu Syriusza.. który był odpowiednikiem energetycznego impulsu otwierania się „Bramy Lwa”.

” “Heliakalny wschód Syriusza”. To jest czas, kiedy Syriusz wschodzi rano, tuż obok Słońca.
Syriusz był także znany jako Święty Nauczyciel Gwiazd, a gdy jego potężne Kody Światła zrównane ze Słońcem zostały przekazane Ziemi przez coroczny portal Bramy Lwa.
Portal Bramy Lwa zaczyna się 13 lipca i osiąga swój punkt kulminacyjny 8 sierpnia jako 8/8.
Jest to potężny okres “Dwóch Słońc”, jedno Złocisto-Białe (Słońce Ziemi) i jedno Elektryzująco-Niebieskie (Syriusz).
Kody Diamentowego Światła, które niosą wzorce i szablony na następną spiralę czasu, są przesyłane z Galaktycznego Centrum i wzmacniane przez Syriusza, ponieważ są one zintegrowane z cyklem Ziemskiego Czasu Planetarnego.”

W tym roku 2017. „Brama Lwa” otwiera nowy wymiar energetyczny i biologiczny dla życia w całym kosmosie.

Rola Ślęży i 4 wzgórz, które są odpowiednikami energii 4 żywiołów i eteru , oraz 5 zmysłów czyli czakramów ponad materialnych , matrycy życia biologicznego jest nam już znana.

To ,co było największą istotnością wydarzenia ..
TO ZMIANA MATRYCY ŻYCIA POŁĄCZONEJ Z NASZYM MÓZGIEM, ZMYSŁAMI , DNA
. ORAZ Z ŻYWIOŁAMI ZIEMI.

Strażnicy , którzy blokowali wibrację czakramu Ślężańskiego , zaburzając ją wibracją zakodowaną w umieszczonym tam w czasach Atlantydy olbrzymim kryształem musieli odejść.

Oni musieli definitywnie opuścić teren Góry Ślęża by mogli powrócić jej pradawni opiekunowie z przed czasu jej okupacji
i tak się stało.

Byłam na Ślęży z moimi przyjaciółkami w ciągu tych 24h. działy się tam fizycznie przedziwne rzeczy.

Wczesny wieczór zaczął się zachmurzeniem, niewielkim deszczem, następnie wróciło słońce , pojawiła się przepiękną podwójną tęczą.
Później do głosu doszły żywioły deszcz i wiatr , który dosyć szybko przeszedł , wiatr zamienił się w huragan trwający od wieczoru do przedpołudnia. On giął konary drzew do ziemi, ale ani jeden nie złamał się, nie było ani jednego wiatrołomu.

Trawa na polanie układała się w falujący wir, mgła zmieniała się co chwilkę, raz była na dole ,a raz na górze. Tworzył się aerozolowy prysznic .. powietrze , jego ciśnienie i siła wiatru rozpylały cząsteczki wody w wilgotny pył prawie przez całą noc.
Taki szalony taniec żywiołów trwał gdzieś do 8.h rano, około 9.h. zaczął się uciszać , robiło się coraz bardziej spokojnie, chwilami pojawiało się słońce.
Po południu było już spokojnie.

To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie, niesamowity spektakl sił natury
przemówiły żywioły
pojawiały się wręcz zadziwiające obrazy zdarzeń , które rozgrywały się na nieco innym planie energetycznym.
Wszystko było niesamowite zakończone spokojem.

Znowu nam się udało
.. Góra Ślęża uwolniła się z niezmiernie długiej niewoli sił ciemności!

Zrzuciła z siebie wszystkie energetyczne blokady , przywróciła swój dawny wibracyjny rytm.. jej PRADAWNA WZORCOWA ŻEŃSKA MATRYCA ŻYCIA .. ponownie rozpoczęła pracę w rytm PIERWOTNEGO KODU BIOLOGICZNEGO ŻYCIA.

Znaczy to.. ni mniej ni więcej, że WSZYSTKO, CO NIE POCHODZI Z TEGO WZORCA BĘDZIE ULEGAŁO DEMATERIALIZACJI
widzianej na ziemi jako naturalne procesy zanikania i zamierania nieprawidłowości , która nie może już istnieć w połączeniu z pierwotnym wzorcem.

Czas napływu energii kosmicznej przez „Bramę Lwa” będzie trwał do 21. 08. ale energia ta otoczy ziemię jeszcze przez wrzesień.
Jej kulminacyjna fala ma dotrzeć do ziemi 08.08 2017. będzie to czas zestrajania się energii matrycy z jądrem ziemi naszymi zmysłami, mózgiem i polem morfogenetycznym.

Coraz bardziej będzie ulegała zanikowi dotychczasowa sieć energio informacyjna MATRX
. to jest definitywny początek końca epoki syntetycznej inteligencji
. cywilizacji okopującej ziemie i kosmos od bardzo dawna.

Jak to się ma do wszystkich przepowiedni i proroctw
. jak się to ma do paniki w Rzymie
.. którą spowodował papież Franciszek
.

http://innemedium.pl/wiadomosc/we-wrzes ... etego-jana

Czas pokaże , to zaledwie 2 miesiące, powiem jedno, nie udało się odebrać PRAMATCE WSZYSTKICH ŻYĆ JEJ MACIERZYŃSKIEJ DOMENY
PRZEJAWIAJĄCEJ SIĘ PRZEZ 5 UCZUCIOWO/ OD CZUCIOWYCH ZMYSŁÓW, KTÓRE SĄ ZOBRAZOWANE PENTAGRAMEM.

7. TRĄBA
TO 7 MATERIALNA CZAKRA , gdy zabrzmi.. to znaczy otworzy połączenie swoim dźwiękiem z dźwiękiem 8. ponad materialnej czakry
otworzy portal wiedzy duchowej dla fizycznego CZŁOWIEKA , PRZEMIENIAJĄC GO W CZŁOWIEKA FIZYCZNO/ DUCHOWEGO.

To, jest CZAS OSTATECZNY
KOŃCZĄCY JEDNĄ EPOKĘ , ROZPOCZYNAJĄCY KOLEJNĄ
jednak przejście .. MOST łączący je jest dosyć długi, przejście jest łagodne.
Jedni będą przechodzić, inni odchodzić, a jeszcze inni pozostaną w świecie, który na bardzo długo stanie się miejscem ich życia i rozwoju duchowego, aż do kolejnego ustawienia planet i galaktyk jak TERAZ.

Jednak dla nas WSZYSTKICH jest to czas radości
. bowiem zakończyliśmy Epokę Ciemności, kłamstwa , niewoli i pół prawd.

Rozpoczniemy czas NOWEJ WIEDZY
,czas NOWYCH WARTOŚCI
. czas WYŻSZYCH UCZUĆ.

Wszystkim życzę pięknego spełnienia .. moją intencją jest przekazać Wam info. które wypełni Was radością i uhonoruje Waszą wielką pracę duchową.

Kiara.

ps. Tym razem nie będę opisywała obrazów zdarzeń , które widziałam przez tamte 24.h. ani moich odczytów ze zdarzeń. Wszyscy mający możliwości poza fizycznych kontaktów niech sami otworzą sobie dostęp do zapisu , on jest.


Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30133 razy
Otrzymał podziękowanie: 8799 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 17 lip 2017, 23:22

art. zamieszczony przez >Kiarę< pisze:Niezmiernie istotną datą dla zmian energetycznych na ziemi były 24h. od popołudnia 12.07 do popołudnia 13. 07. 2017. był to czas tuż przed i moment heliakalnego wschodu Syriusza.. który był odpowiednikiem energetycznego impulsu otwierania się „Bramy Lwa”.

Jestem totalnym laikiem, staram się nie wcinać w mondre gadki ale niekiedy nerwa mnie jakoś rusa i se spekuluje.
I tak se spekuluje z lewa na prawo i na odwyrtke, na jedną, na drugo i na tzecio strone i jakoś nie wychodzi mi wiele matematycnych stucek w tych energetycnych pzesileniach, proroctwach itp. bałamutach.
Prawicie Pani o datach tak waznych, ze ciary po gzbiecie biegaju, a jo sie zapytom - jakom to miarom miezycie Pani?
Zauwas, ze posługujem sie ruznymi kalendrami, a i ten htury nam jawis jest koślawy.
To my, Słowiany uczylim Majów kaledaium, to my, Słowiany uczylim Egipcjan, uczylim pisania "naród wybrany", a tera sprowadzili nas do małp, hture zlazły z drewa bodaj za Miestka I, bo ten poduwczas podał się pod jedynie słusznom wizyje uniwersum.
Pojawilim my sie pono w VI w. i już w IX zleźlim z drew.
Postawmy jednak spokoju te ewolucyje.
Zasadmy sie na nowym kalendarum, tzw. chrystianskim.
Niewymownie cudacznym zdaje sie ten kalendar.
Wsze "uczoene" goście na ni stawiają swoje wizyje i dokumentują, ze tak musi byc bo to jedynie sluszna wg przekaziciela wykładnia.
A pominisz Ty Pani, ze z tego kalendara wyrwali nam czas niejaki i chćby to może mieć ważki wpływ na tak ważko jawione nam daty przemian energetycznych i róznych tego typu dziwuw?
Znasz li Ty dystansy miedzy kalendarum Lachów, Majów i tożnym?A tak poważniej:
>Kiaro<, wystarczy już tych dat, ważnych wydarzeń i...
Wszytko to możemy o "kant dupy" rozbić bo życie i tak rządzi się swoimi prawami.
Jasne, że mozemy sobie popróbować zmienić coś w uniwersum ale to jak "ruszanie palcem w bucie".
Wszystkie te teoryjki o otwarciu czy zamknięciu takich czy innych wrót, czakramów itpd. są tylko i wyłącznie wytworem naszego ego i jeśli komuś tak bardzo zależy na jego ciągłej podbudowie to... powodzenia.

Zostawmy przestrzeń nieograniczoną samej sobie, ona zawsze dawała sobie radę ze wszelkim ścierwem, a skupmy się na samych sobie, tu i teraz.

Wiem, sam również przeginam pałę z tymi Żydami i tak dalej ale troszkę biżej mimo to do TiT niż z bujania w ogromie wszechświata.

Tak uważam. ;) :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 17 lip 2017, 23:30

Kopalnia chromitu w masywie Slęży

https://www.youtube.com/watch?v=fOxspu15zOo

Opublikowany 17 lip 2017

W dzisiejszym odcinku zabieram Was do kopalni chromitu, głównego minerału z którego pozyskuje się chrom. Szacuje się, że kopalnia rozpoczęła swą działalność ok roku 1890, a zakończyła w 1943.

Linki:
Film z nurkowania
https://youtu.be/d5kUoXDaKqU
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3691
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 145
Podziękował: 1632 razy
Otrzymał podziękowanie: 3722 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 17 lip 2017, 23:56

Zostawmy przestrzeń nieograniczoną samej sobie, ona zawsze dawała sobie radę ze wszelkim ścierwem, a skupmy się na samych sobie, tu i teraz.

Wiem, sam również przeginam pałę z tymi Żydami i tak dalej ale troszkę biżej mimo to do TiT niż z bujania w ogromie wszechświata.

Tak uważam. ;) :)


A, uważaj sobie waści, co tylko chcesz i mniej poglądy jakie tylko chcesz... mnie to absolutnie nie przeszkadza.... ;)
Czy coś się dzieje..... chyba jednak tak....

http://innemedium.pl/wiadomosc/francisz ... e-wloszech
Co z tego wyniknie.... zobaczymy, za dużo jest skupienia uwagi na europie, za dużo tworzenia negatywu, za dużo wciskania POLSCE bałachu, upodlania, okradania nas i okłamywania jak na moje jedno życie. Za dużo skupienia na Polsce.. za dużo okradania , rozkradania i wymuszania bezprawia u nas.
Pod tym kryją się tematy na ktorych bardzo zależy tym elitom zła.
A, kalendarz.... stary , pradawny starszy od naszej cywilizacji jeszcze atlantydzki.. zmieniony,żeby zatrzeć oszustwa, zmianę ustawień geograficznych i przesunięcia punktów na ziemi względem konstelacji kosmicznych.
To nic innego jak ukrywanie wiedzy.. nie wszystko da się ukryć, czas zakrywa i odkrywa prawdę... i tyle.
Ja wiem ,że faceci nie wszystkie informacje mogą zdzierżyć.. dla was liczy się wróbel w garści.... ale czasami trzeba zauważyć gołębia na dachu. ;) :)

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 18 lip 2017, 00:43

Coś w tym jednak jest... ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
0 xfiliżanka
Posty: 349
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 8
Podziękował: 628 razy
Otrzymał podziękowanie: 599 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » sobota 22 lip 2017, 11:49

Wtrącę nieco inny punkt doświadczania.
Byłam w masywie Ślęży w "wyznaczonym terminie" ,bo uwielbiam jej Naturę ,choć konflikt opcji tych co to z Ziemi zrobili poligon doświadczalny a który to konflikt przejawia się w postaci
kościółka (kośćmi wyścielony ), anteny i schroniska
jest dość żenujący i w skali mocy miejsca zabawny
dobrze ,że odciąga uwagę od innych, ważniejszych, pobliskich przejawów Matki .
Te super cywilizacje atlantów, majów, egipcjan, greków, sumerów, (pisownia celowa) podobnie jak i obecna, to sztuczne twory pasożytów energetycznych dających sobie samym prawo do pasożytowania bo są szczególni "rodowi" królewscy a tak na prawdę mniej warci niż mucha.
Szczęśliwie Góra i Ziemia mają w doopie kalendarze i całą resztę wymysłów
Jak będzie trzeba to zrzucą z Siebie tę całą "ludzkość" jak pchły
w końcu te 8 miliardów to 1 km3 biomasy ....
to tyle jeśli chodzi o homocentryzm
https://www.youtube.com/watch?v=6qGX0mT4PDM
ps
Z ważnych wiadomości na Raduni bardzo ładnie kwitnie Lilia złotoglów choć purpurowa ;)
1 xrafal.zwdh
Posty: 151
Rejestracja: wtorek 13 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Ślęża Sobótka
x 6
x 6
Podziękował: 153 razy
Otrzymał podziękowanie: 307 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: rafal.zwdh » niedziela 23 lip 2017, 12:54

O co chodzi z tym pentagramem naniesionym na mapę Ślęży? Już któryś raz się przewija przez ten wątek.
0 x


O tym mówili ci co lasem się karmili
Żyli tu, byli, pędzili, przeminęli w jednej chwili

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 23 lip 2017, 21:06

Pentagram otaczający Ślężę, według ezoteryków ochrania dawne miejsce mocy przed siłami zła. Figura ma znaczenie magiczne - była emblematem Pitagorejczyków, oznaczała pięć zmysłów oraz symbol doskonałości, zdrowia i życia. Wielkie kultury nadawały mu jednoznacznie pozytywne znaczenie - ochrony przed złymi mocami (szczególnie pentagram wpisany w okrąg) oraz harmonii. Pentagram - symbol doskonałości i harmonii, idealnych proporcji i genialnej prostoty. Znak święty i ochronny. A jednocześnie znak niezwykle skomplikowany znaczeniowo, z przebogatą historią. Znak Dobra, ale również - co nie pozostaje bez znaczenia - znak niepokorny, znak walczący.
0 xBlue_laguna
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 5
x 8
Podziękował: 91 razy
Otrzymał podziękowanie: 105 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » środa 26 lip 2017, 06:54

janusz pisze:Coś w tym jednak jest... ;)


Piekne jest to zdjecie "tarczy slonecznej", coz z tego jak pierwotne polozenie elementow celowo zostalo zmienione ,co oczywiscie wiele zmienia w calej ukladance. Mozna sobie robic ryrualy sraly i pozostaje tylko radocha tych ktorym na tym zalezalo.
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3691
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 145
Podziękował: 1632 razy
Otrzymał podziękowanie: 3722 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 26 lip 2017, 11:28

Rytuały należą do odchodzących elit i naukowców usiłujących wykorzystać wiedzę dla władzy.... nie koniecznie są magia, raczej perfidnym, podstępnym używaniem swoich możliwości fizycznych ( piramida zbudowana przez Putina i jego mega drogi kryształ) przeciwko naturze i jej przewidywalnym cyklom zmian.

To co dzieje się TERAZ na Ziemi jest poza zasięgiem manipulacji opcji walczących o dalszy ciąg swojej dominacji nad innymi.
Energia docierająca do Ziemi , współpracująca z nią , podwyższająca jej wibrację , prowadząca do naturalnych zmian zwyczajnie płynie , przenika materię , przenika LUDZKIE ciała, uruchamia synchroniczne procesy zmian komórkowych , powodując duchowe przebudzenie ale również ma wpływ na zmiany pracy wszystkich organów w nas , stymuluje system nerwowy i hormonalny ( szczególnie kobiet), one mają wpływ na podwyższenie naszej wrażliwości fizycznych odbiorów rzeczywistości.

Jasna sprawa że nie u wszystkich identycznie ,bo jesteśmy w innych momentach rozwoju osobistego, u niektórych osób tego typu zmiany nie zachodzą wcale , bo dotyczą wyłącznie wcielonych dusz.

Ci ludzie nie odczuwając nic ,albo nie wiele .. zaprzeczają wszystkiemu, nie zauważają subtelności, które się odczuwa w kontakcie z naturą... dla nich jedynym argumentem są dowody naukowe... twarda materia i kasa, kasa... kasa... nienawadniająca im ich status.
To oni walczą o zatrzymanie zmian bo tracą swoją pozycję, wprowadzają niesamowitą ilość dezinformacji rozprowadzanej wszelkimi możliwymi sposobami.

Nie potrafią pogodzić się z faktem ,ze ich czas już minął.. uważają że przedstawiciele ich cywilizacji żyjący na Ziemi mają większe do niej prawa niż wcielające się tu Energie z całego kosmosu!

Ziemia jest stworzona dla wszystkich ISTOT DUCHOWYCH , które wybrały swój rozwój przez kontakt z innymi wcielonymi Energiami i jej przepięknym światem biologicznym..... biologicznym nie syntetycznym.

Przemoc , kataklizmy , zniszczenia globalne , cierpienie, ból , masowe zabijanie nie są naszą naturalnością,one zostały zapisane jako aspekty dominacji życia na Ziemi.. wygenerowane i wzmocnione w bardzo określonym celu energetycznym najbardziej w czasie Atlantydy. Gdy do głosu doszły opcje gloryfikujące technologie i techniki ponad duchowość, dobro i priorytet ich mądrości.

Wówczas zastąpiono puls i głosy natury .. jej naturalne cykle nowymi programami zdeponowanymi w kryształach umieszczanych w miejscach istotnych czakramów ziemi, przecięcia ich podziemnych światłowodowy ( przepływów energii napływającej z kosmosu )sieć zaprogramowanych kryształów umieszczono w nowo wybranych miejscach tworząc nową siatkę energio informacyjną na ziemi .. ale już zaprogramowaną wolą pozaziemskich cywilizacji przejmujących w ten sposób władzę na Ziemi i ich ziemskich współpracowników magów.... obecnych naukowców.

Czas możliwości powrotu Ziemi do jej pierwotnych ustawień energetycznych zaistniał w naszych czasach życia, był możliwy dzięki podnoszącej się wiadomości LUDZI , ICH PRZEBUDZENIU DUCHOWEMU I WIELKIEJ WOLI ZMIAN .. POWROTOWI DO DOMINACJI MĄDROŚCI DUCHA NAD MATERIĄ....

Dlatego zmiany następują, depozyt energii w kryształach gaśnie, sieć Matrixu , która one tworzyły zanika , przejawia się coraz bardziej naturalność pierwotnych zasad życia.

Ludzie.. którzy nie są wcielonymi Duszami tracą moc dominacji nad całą duchowością, bo ona wraca do naturalnej harmonii. Natomiast połączenie biologiczne z syntetycznym nie może jej uzyskać.to są zupełnie inne parametry wibracyjne, duchowe ewoluują, syntetyczne są stałe.. następuje wolniejszy i szybszy rozpad ,zależny od skrajności wibracyjnej.
Wszystko dzieje się na naszych oczach ale nie wszyscy zauważą zmiany , jedni koncentruj się wyłącznie na naukowych nowinkach inni widza już więcej... moc natury, która odbudowuje stare systemy , torując sobie drogę odblokowaną energią powoduje zniszczenia w miejscach jej ujścia ponad Ziemię.

Niesamowita fala energii z kosmosu napływa coraz bardziej na ziemię ludzkie wymysły powstrzymania jej , odbicia i przejęcia jeszcze jonosferze są wobec jej mocy jak papierowe łódeczki na rzece.

Na szczęście współcześni magowie/ naukowcy już nie będą mieli wiodącego głosu w magicznych/ naukowych sposobach niewolenia LUDZKOŚCI swoimi technologiami przejmowania naszej świadomości przez władanie LUDZKIM MÓZGIEM, zniszczenie biologicznego DNa i zastąpienie go syntetycznym oraz stworzenie z LUDZKOŚCI swojej niewolniczej kasty używanej jedynie do powiększania ich materialnych oraz energetycznych zysków.

To KONIEC......KONIEC NIEWOLI CZŁOWIEKA. ... KONIEC ISTNIENIA SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI JAKO WŁADCÓW BIOLOGICZNEGO ŻYCIA!

Nie pokonali ponownie depozytu natury Ślęży.

Obrazek

ps. Radunia.. to niezmiernie ciekawe miejsce pradawna UNIA .. RAD czyli miejsce w którym dokonywano wymiany wiedzy i znaczących ustaleń dotyczących zasad życia dla plemion dawnej Europy.
Odbywało się to w czasie heliakalnego wschodu Syriusza inicjującego Nowy rok na Ziemi.. skoro tam byłaś w tym czasie filiżanka twoim obowiązkiem były sprawy zwiazane ze zdarzeniami , które zachodziły w tym czasie na Ślęży.

Lilia złotogłów.... piękna i zadka roślina..

"Łacińska nazwa gatunkowa – Lilium martagon – pochodzi z języka greckiego. W Starożytnej Grecji wierzono, że kwiaty lilii powstały z mleka uronionego przez Herę, roślinę nazwali więc leirion czyli cienka, delikatna.
Drugi człon nazwy – martagon – oznaczała w alchemii roślinę poświęconą Marsowi. Polski człon nazwy – złotogłów – nawiązuje do cennego materiału[13]. Zwana też leliwą[14], górale nazywają ją lelują[15], a gwarowo określana jest też mianem „janowej lilii”[16]. "

*Hera .. to żeńska odmiana Heros ... Hera , to nie imię, to przydomek dla najsilniejszej kobiety w jej epoce. Siłą Her i herosów nie była tężyzna fizyczna, a moc sprawcza, moc kreacji .. czyli władanie żywiołami oraz materializacja i dematerializacja w fizycznym świecie.

Kiedyś opowiem Wam o ,co chodziło z pietą Herkulesa... :)

https://books.google.pl/books?id=qGtAAQ ... ia&f=false


Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 01 sie 2017, 23:59

Kupałnocka (Noc Kupały) 2017 - Przełęcz Tąpadła i Ślęża

https://www.youtube.com/watch?v=NQex24x0L5M

Opublikowany 25 cze 2017

Hej Kupała, Kupała, płoną ognie, dary składamy, gramy, tańcujemy, biesiadujemy. Niech Wam się darzy! Tak podtrzymują tradycję Ślężańscy Rodzimowiercy!

Wideo: Ślęża - Słowiańskie Sanktuarium (https://www.facebook.com/slowianskasl...)
Muzyka: Jar - Jadą goście, jadą
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 10 sie 2017, 23:44

0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 16 sie 2017, 22:35

Stara nieczynna Kopalnia w ...Sobótce :)
Opublikowany 14 sie 2017

https://www.youtube.com/watch?v=imOEJlPvHNs
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 14 wrz 2017, 00:17

Jeszcze raz wspomnienia z ślężańskich Wirów... :D

Opublikowany 14 lip 2017
Pod koniec czerwca została otwarta nowa podziemna trasa turystyczna. Znajduje się ona w dawnej Kopalni magnezytu "Wiry" w gminie Marcinowice. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji video.

Nowa podziemna trasa w Kopalni "Wiry"

https://www.youtube.com/watch?v=NbKVDYQZbnU

Podziemna Trasa Turystyczna "Kopalnia Wiry"

https://www.youtube.com/watch?v=WsvHF1muUZQ
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 18 wrz 2017, 15:29

0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 20 wrz 2017, 23:29

Wykopaliska w Zamku Górce 22 01 2011r

https://www.youtube.com/watch?v=VNaxON5-K2w

Opublikowany 20 wrz 2017

Dzięki uprzejmości pana Witolda Kwasa mieliśmy możliwość ''dotknięcia tajemnicy''. Nadal brak wiadomości dotyczących szczątków ludzkich odkrytych w Zamku Górce. Czy są to kości Piotra Włostowica i jego bliskich?...Do jego rodziny należała Góra Ślęża wraz, z otaczającymi ją wioskami. Był on rówieśnikiem Bolesława Krzywoustego (przyszłego władcy Polski), i oddanym mu przyjacielem. Razem tworzyli podstawy naszej ówczesnej państwowości.
Dzięki małżeństwu z siostrą żony Bolesława, był spokrewniony z władcą. W 1117 otrzymał najwyższą godność – książęcego palatyna. Jako druga osoba w państwie, dowodził wojskiem w zastępstwie księcia, wyręczał go w sądach, sprawował nadzór nad bezpieczeństwem i porządkiem na dworze, a w razie małoletniości władcy, mógł go zastępować.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 29 wrz 2017, 23:14

Brakteaty śląskie na Zamku w Górce - Skarb z Sobótki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 paź 2017, 23:43

Odkrywanie Tajemnic Zamku w Sobótce Górce 21. 05. 2011r.

https://www.youtube.com/watch?v=UG_rZCBXxvA&t=37s

Opublikowany 7 paź 2017

Tajemniczy obraz w zamku w Górce
Według niemieckiego badacza życiorysu Piotra, barona von Lüttwitza w wieży zamku w Sobótce Górce, na jej pierwszym piętrze, w komnacie, na sklepieniu znajdował się fresk z 1324 roku. Na nim przedstawieni byli: rycerz niosący chorągiew z czerwonym krzyżem oraz dama stojąca obok rusztowania wznoszonej wieży. Naprzeciw niej znajdował się obraz Marii z dzieciątkiem. Lüttwitz twierdził, że rycerz i dama to postacie Piotra Włostowica i jego małżonki Marii. Uważał on też, że Piotr był budowniczym wieży przedstawionej na fresku. Jak wiemy na terenie zamku w Górce znaleziono szczątki kobiety i dwóch mężczyzn. Archeolodzy oddali je na badania DNA, i podejrzewają, że mogą to być szczątki Piotra, jego żony i syna. Sufitowy rysunek, gdyby go odkryto, byłby na pewno jeszcze jednym ważnym argumentem, opowiadającym się za możliwością ponownego pochówku komesa i jego rodziny w miejscu, z którym był on kiedyś związany.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 21 paź 2017, 22:14

Obrazek

Szczegółowe informacje
Zapraszamy na spacer przyrodniczy, podczas którego:
• Będziemy poznawać rośliny i zwierzęta tego wzniesienia
• Dowiemy się dlaczego Ślęża uznawana jest niemal od zawsze za miejsce tajemnicze, magiczne, a nawet święte
• Po zdobyciu szczytu istnieje możliwość powrotu razem z przewodnikami do miejsca startowego lub dalszej, samodzielnej wędrówki.

O której?
9.45-10.00 Przybycie i rejestracja uczestników
10.00-13.00 Przyrodnicza wędrówka

Gdzie? Dom Turysty „Pod Wieżyca" ul. Armii Krajowej 13, 55-050 Sobótka

Z kim? Moniką Szyrmer i Grzegorzem Płoską

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
• ZADBAJ O UBIÓR I PROWIANT – niezbędne będą: wygodne buty turystyczne, odzież stosowna do prognoz pogody;
• Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką nauczyciela/opiekuna;
• Prosimy również o zadbanie we własnym zakresie o ubezpieczenie NNW;
• Uzbrój się w doby humor i cierpliwość😊

UDZIAŁ BEZPŁATNY/ OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA

Więcej na...https://www.facebook.com/events/1104727 ... ned_nearby
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 22 paź 2017, 18:34

Znajome miejsca w jesiennej scenografi :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdjęcia kol. Zbyszka z Sobótki... :D
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30133 razy
Otrzymał podziękowanie: 8799 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 22 paź 2017, 22:16

Myślę, że tego grzybka to sobie wziął. ;) :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 25 paź 2017, 22:14

Masyw Ślęży z innej perspektywy

https://www.youtube.com/watch?v=ePnXhTXeN3I
0 xrafal.zwdh
Posty: 151
Rejestracja: wtorek 13 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Ślęża Sobótka
x 6
x 6
Podziękował: 153 razy
Otrzymał podziękowanie: 307 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: rafal.zwdh » niedziela 19 lis 2017, 10:41

Zdjęcia studzienek powyżej z Raduni. Jest ich razem 12, woda z nich spływa do jednej studni zbiorczej w górnej części Sulistrowiczek.
W niektórych słychać jak by bod ziemią był jakiś wodospad i według pracowników wodociągów tak właśnie jest.
Sam ogradzałem te studnie siatką, ale do tej pory nie umiem odnaleźć wszystkich tych studzienek.
Pytałem też pracowników wodociągów o kilka szczegółów związanych z tymi studniami, ale jak twierdzą nie mają pojęcia którędy ta woda płynie pod ziemią i nie wiedzą jak trafia do studni zbiorczej, na razie nic z tym nie robią, jak przestanie działać to przetną używać ten system studzienek a wodę będą czerpać rurociągiem ze Świątnik.

Ostatnio na wyprawach znalazłem kilka ciekawych odwiertów w skałach min na samym szczycie kwarcowej góry (kamieniołom podobno był poniżej szczytu) oraz przy drodze koło Skał Władysława. I te mnie najbardziej zastanawiały, oficjalnie nie było tam żadnej kopalni czy sztolni, a może jednak coś tam grzebali...
0 x


O tym mówili ci co lasem się karmili
Żyli tu, byli, pędzili, przeminęli w jednej chwili

ODPOWIEDZ