Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5608
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 741
x 260
Podziękował: 9563 razy
Otrzymał podziękowanie: 10203 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 15 paź 2017, 08:50

CZAKRAM WAWELSKI
relacja z 1 października 2017 r.


W słoneczną niedzielę dnia 1 października 2017 roku absolwenci kursu Oświecenia oraz samorodne jasnowidzki wraz z fanami czakramu wawelskiego spotkali się na Wawelu. Na ogłoszenie na stronach internetowychi i na łamach facebooka pozytywnie zareagowało kilkunastu jasnowidzów z Polski.

Przybyli Eryka, Dagmara i Robert z Warszawy; Zdzisława i Józef ze Zgorzelca; Wanda z Wrocławia; Danusia, Małgorzata, Ola, Ania i Jerzy z Krakowa; Małgosia z Brzeska; Małgorzata i Waldemar z Lublina.
Wspólne badania czakramu wawelskiego przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania.

Czakramy Ziemi są węzłami matrycy energetycznej naszej planety. Matrycę Ziemi można uznać za ożywiony twór ponieważ jak postrzegaliśmy zawiera stukturę DNA. Według tej matrycy kształtują się kontynenty z nieożywionej materii oraz oceany. Wg jednej z hinduskich legend bóg Śiwa rzucił siedem magicznych kamieni na Ziemię jako jego podarunek dla ludzkości. Z miejsc tych od tamtego czasu dobywa się silna boska energia. Nie dowiedzieliśmy się ile Matka Ziemia ma czakramów ale dowiedzieliśmy się, że czakram wawelskich jest jednym z siedmiu głównych czakramów Ziemi. Odpowiada czakramowi splotu słonecznego a czakram w miejscu dawnej Atlantydy odpowiada czakramowi Serca Matki Ziemi.


Gdy jasnowidze nastroili swoje wibracje zaczęli słyszeć wołanie dusz. Gdzieś z głębin Wawelu dochodziło wołanie dawnych królów słowiańskich - "uwolnijcie nas …, jesteśmy zablokowani przez …, chcemy opowiedzieć naszą prawdziwą historię …". Żal nam się zrobiło, że są w takiej sytuacji ale grzecznie wyjaśniliśmy tym duszom, że dziś mamy inny cel osiągnąć. Podczas następnego spotkania na Wawelu w poł. listopada im pomożemy.
Nasze badania wykazały, że czakramy Ziemi znali i wykorzystywali do swoich celów mieszkańcy MU, następnie mieszkańcy Atlantydy. Po upadku Atlantydy (7943 r. pne.) na terenie obecnej Polski zamieszkiwali Prasłowianie. Z kronik wynika, że zalążki pierwszej państwowości na naszych ziemiach wprowadził (od 1800 r. pne.) król Sarmata - jeszcze do zaborów szlachta powoływała się na swoje sarmackie pochodzenie. Później (od ok.1000 lat pne.) wzgórze Wawelskie było miejscem kultowym Celtów. Z pierwszej historii Polski Wincentego Kadłubka (z XIII wieku) wynika, że (ok.300 lat pne.) po najazdach Aleksandra Macedońskiego, na wzgórzu panował jego poplecznik - Krakus. Z późniejszych kronik Prokosza wynika, że (od 100 r. pne.) za czasów Juliusza Cezara panowali Lechici - uznani przez Cesarstwo Rzymskie. Wincenty Kadłubek w swojej Kronice przedstawił legendę o (żyjącym w IX wieku) Popielu II, który za namową żony miał wytruć synów Leszka III, podając im w czasie uczty zatrute wino, a następnie odmówił pogrzebania ciał. Z trupów wylęgły się myszy, które długo ścigały Popiela wraz z żoną i dwoma synami. W końcu dopadły ich ukrytych w wysokiej wieży, gdzie zostali pożarci. Wg kronik Długosza wraz ze zbrodnią otrucia całej dynastii rządzącej prowincjami imperium Słowiańskiego, upadła chwała dawnej Lechii. Po śmierci Popiela władzę przejęli w Polsce Piaści.
Obrazek
Dziedziniec zamku na Wawelu

Jasnowidze ponownie nastroili swoje wibracje by zbadać dziedziniec Wawelu. Pole czakramu obejmuje ponad połowę dziedzińca. W zachodnio-północnym narożniku dziedzińca jest największe natężenie energetyczne czakramu wawelskiego. W pobliżu wejścia do kaplicy świętego Gereona zauważyliśmy grupkę ludzi - stoją, opierając się o ścianę zamku, czerpią dla siebie uzdrawiającą energię ze sławnego czakramu. W środku olbrzymiego pola czakramu jest puste pole. Wydawało nam się to dziwne - powinno tu być przecież teoretycznie najwięcej energii. Wnikliwe badania wykazały, że jest tu energetyczny pal, który został wbity w sam środek czakramu Ziemi - by go zablokować. Wystający 50 m nad ziemią i tyleż samo pod ziemią, rozczapierzony po obu końcach, tworzy kliny by nie można go było wyciągnać od dołu ani od góry. Kto to zrobił ? Datowanie wykazało, że został wbity w poł. kwietnia 7943 lat pne. - przez przedstawicieli cywilizacji Reptilian - czyli kilka dni po zagładzie mitycznej Atlantydy. Pal ten jest energetycznie połączony z czarnym kamieniem znajdującym się w zboczu Wawelu (od strony pamiątkowych tablic z 1921 r.). Kamień ten ma właściwości małej czarnej dziury. Jego zadaniem jest ciągłe wysysanie energii z obszaru tego pala, czyli z wnętrza czakramu splotu słonecznego Matki Ziemi.
Cywilizacja Reptilian w kilka dni po zagładzie Atlantydy, w podobny nieładny sposób postąpiła z pozostałymi czakramami Ziemi. Celem ich działań było zablokowanie dalszego duchowego i technologicznego rozwoju rodzaju ludzkiego. Trzeba przyznać, że tego rodzaju postępowanie Reptilian wskazywało by na to, że katastrofa Atlantydy nie była dziełem przypadku.

Jasnowidze ponownie nastroili swoje wibracje by zbadać dziedziniec Wawelu. Tym razem odczuli w południowo-wschodniej części dziedzińca obecność różowo-złotej postaci o wysokości ok.2,5m podobnej do archanioła ze złotymi skrzydłami. Po nawiązaniu kontaktu postać ta powiedziała, że nie jest archaniołem, że jest mieszkańcem mitycznego MU. Jest z rasy ludzi stworzonych na początku, na podobieństwo Boga, mających w genach długość życia bez ograniczeń. Ich cywilizacja uległa zniszczeniu przez ciemnych Serafinów. Wprowadzili ludziom ograniczenie w genach długosci życia do 12 000 lat. Póżniej inne cywilizacje z zewnątrz niszczyły ludzkość - dla tych co pozostali wprowadzili w genach 10-krotną zmianę długości życia. Tak więc kilkanaście tysięcy lat pne. ludzie zamieszkujący Atlantydę a także basen morza Śródziemnego żyli do 1200 lat.
Wraz z innym przybywał często na Atlantydę by rozwijać ludzi na Ziemi/ Uczyli uzdrawiania, wskrzeszania, nowej wiedzy, nowych technologii. W tym celu bazując na wszystkich czakramach Ziemi utworzyli sieć tuneli czasoprzestrzennych. Służyły one do natychmiastowego przemieszczania się z przestrzeni MU do przestrzeni Atlantydy i różnych punktów na Ziemi.

Obrazek
spirituel cosmic DNA kaydi

Po katastrofie Atlantydy, w ciągu trzech dni większość z MU, wrócili do siebie po pomoc dla Atlantów i pozostałych mieszkańców Ziemi, by móc odbudować zniszczenia. Ale zaraz po katastrofie Reptilianie przystąpili do systematycznego niszczenia wszystkich tuneli czasoprzestrzennych, by żadna pomoc dla rodzaju ludzkiego z zewnątrz nigdy nie dotarła. Powiedział, że gdy dotarł do tunelu by przemieścić się do swojej przestrzeni, zastał już tunel zniszczony. Od 9960 lat nie może powrócić do swoich.
Celem działań cywilizacji Reptilian, było zablokowanie dróg wszelkiej pomocy dla ludzi, zablokowanie dalszego rozwoju rodzaju ludzkiego. Gdy wszystkie tunele zostały już zniszczone na Ziemię przybywali swoimi tunelami przedstawiciele z cywilizacji Oriona. Wstrzykiwali wszystkim luziom na Ziemi, z tyłu głowy - w potylicę, substancją zawierającą nanoroboty zaprogramowanie na modyfikację DNA rodzaju ludzkiego - ograniczającą funkcje mózgu do kilkunastu procent i skracającą 10-krotnie długość życia. Od tamtej pory rodzą się ludzie, którzy żyją teraz tylko do 120 lat. Chodziło im o to, by przez ten okres życia ludzie niewiele mogli się nauczyć i niewiele osiągnąć.

Jasnowidze ponownie nastroili swoje wibracje. Działanie czarnego kamienia zostało czasowo zablokowanie. Umożliwiło to wyjęcie blokady ze środka czakramu. Długa wspólna modlitwa jasnowidzów spowodowała naprawę uszkodzeń czakramu dokonanych z przed 9960 lat.
Jasnowidze udali się na dziedziniec i ponownie nastroili swoje wibracje. Wspólna modlitwa spowodowała odrestaurowanie zniszczonej struktury podstawy i ścianek tunelu czasoprzestrzennego. Następna wspólna modlitwa spowodowała, że tunel ten połączył czasowo czakram wawelski z czasoprzestrzenią MU. Wtedy podszedł do nas ten różowo-złoty człowiek z MU. Przekazał nam, że jest aspektem Apolloniusza z Tiany, który urodził się na Ziemi na początku pierwszego wieku naszej ery. Żył w czasach Jezusa Chrystusa. Tak jak on uzdrawiał i wskrzeszał ludzi. Na kilka lat przed swoją śmiercią, jakiś wewnętrzny głos powiedział, by udał się na pielgrzymkę do okrytego sławą miejsca słowiańskiego kultu. Gdy tam przybył, spotkał swój aspekt ze świata MU. Złożył tam na dużej głębokości (ok. 250 m) swój święty talizman, dzięki któremu uzdrawiał i wskrzeszał ludzi, by wzmocnić czakram wawelski, ale nie mógł sam jeden doprowadzić do odblokowania czakramu i naprawy tunelu, by powrócić do swoich. Dopiero siła modlitwy płynącej z jedności dwunastu Serc, mogła spowodować naprawę - i tak powinniście się skutecznie modlić rzekł - minimum dwunastu. Podchodził do każdego uczestnika spotkania, udzielał błogosławieństwa za pomoc. Powiedział, że niektórych z nas zna ze świata MU, a niektórych zna z czasów Atlantydy. Niektórym z nas dał prezenty, po czym udał się tunelem czasoprzetrzennym do swojej dawno nie widzianej, utęsknionej rodziny.

inż. Waldemar J. Borny

http://www.uzdrawianieduszy.com/index.php/3-oko/161


Hm.......no i co wy na to ? :shock:
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 22 paź 2017, 19:37

KAPLICA ŚW. GEREONA NA WAWELU - Andrzej Nikodemowicz - 20.10.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=eqLoRgWAstY

Opublikowany 20 paź 2017
I Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego w Starym Oleśnie i wystąpienie organizatora - Andrzeja Nikodemowicza
1 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 29 paź 2017, 19:02

Spirala Symbol magiczny Rytual Matki Ziemi - energie Natury Maria Bucardi rytualistka tarocistka

https://www.youtube.com/watch?v=3zlCvtA_VJM

Opublikowany 4 cze 2013
Ksiazki Marii Bucardi - http://magiczny-swiat.es24.pl/categor... Blog o rytualach symbolach i temat filmu - http://bucardimaria.com/2013/06/04/sp... Facebook Marii Bucardi https://www.facebook.com/pages/Maria-... Facebook Rytualow Matki Ziemi - https://www.facebook.com/groups/dla.p... Kreta i osmy rytual dla Matki Ziemi - linia energetyczna - http://rytualymatkiziemi.wordpress.co...
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 23 lis 2017, 00:17

ŁYSIEC - ŁYSA GÓRA - ŚWIĘTY KRZYŻ
Magiczne miejsce mocy i wielu niewyjaśnionych tajemnic
Kazimierz Micorek
WIOSNA 2007 / ŁYSIEC - ŁYSA GÓRA - ŚWIĘTY KRZYŻ

Obrazek

Sensacyjne odkrycia w regionie świętokrzyskim stały się prawie regułą. Wspomnę tylko o tropach dinozaurów, o rytach na skale przedstawiających Kokopoli - stworzenia czuwające nad ludźmi i występujące tylko tam, gdzie są tropy i szczątki dinozaurów, tajemniczym cmentarzysku celtyckim w Pełczycach, gdzie archeolodzy trafili na ślady nieznanego ludu, który mieszkał w sąsiedztwie starożytnych Celtów. Odkrycia geologiczne dokonywane w warstwach dewonu bywają tak rewelacyjne, że można pokusić się o postawienie tezy o tym, jakoby człowiek, w drodze ewolucji kręgowców z tamtej epoki, pochodził od ryby. Ale o tych sensacjach w następnych naszych spotkaniach.
Obchody Świętokrzyskiego Milenium są także "sprawcą" kolejnej niespodzianki. W dodatku specjalnym do gazety "Echo Dnia" red. Anna Latos pisała o odkrywaniu takiej sensacyjnej niespodzianki, uczestnicząc w tym przedsięwzięciu osobiście.
"We wnętrzu Łysej Góry są ukryte potężne podziemne zbiorniki, po których można pływać pontonami. Wiele wskazuje na to, że w twardej skale wykuli je w pocie czoła carscy więźniowie w XIX wieku. Istnieje jednak też duże prawdopodobieństwo, że są one starsze o kilka wieków!

Podziemne cysterny
Spacerując po wzgórzu, mało kto wie, że pod nogami ma trzy całkiem sporych rozmiarów komory, w których stoi woda. Znajdują się one na placu między wieża telewizyjną a budynkiem Muzeum Przyrodniczego. Jedyna dokumentacja, jaka na ich temat istnieje, pochodzi z 1964 roku i wykonana została przez ekipę z warszawskiej Pracowni Konserwacji Zabytków. Dowodził nią Adam Pulikowski, inżynier budowlany i specjalista od zabytków budowli. - Pamiętam te zbiorniki doskonale, bo tylko raz w życiu musiałem dokonywać inspekcji, pływając na pontonie - mówi ze śmiechem 83-letni dziś inżynier. - Najpierw trzeba było znaleźć właz, gdyż wszystko było zasypane. Gdy już to się udało, zostałem opuszczony w głąb na linie, a za mną zjechał ponton, ale tylko częściowo nadmuchany. Musiałem ręcznie wtłoczyć do niego powietrze, gdyż inaczej nie mieścił się w wąskim otworze. Trud się jednak opłacił, gdyż komory sprawiały niezwykłe wrażenie. Przykryte zostały bowiem sklepieniem półkolistym, opartym na potężnych filarach. Woda miała kolor zielony, a z niektórych arkad zwisały stalaktyty. Ich stan był znakomity, nigdzie nie było żadnych spękań.
Adam Pulikowski, siedząc w pontonie, dokładnie zmierzył zbiorniki, stąd wiemy, że pierwsza komora ma wymiary 9 metrów na 11,5 metra, a druga będąca przedłużeniem pierwszej - 7,6 metra na 6,5 metra, a trzecia - 4,25 metra na 4,25 metra. We wszystkich komorach o wysokości 7 metrów, woda utrzymuje się na jednakowym poziomie blisko 2 metrów, co świadczy o tym, że są one ze sobą połączone kanałem. - Jestem pełen podziwu dla budowniczych, bo to było piekielnie trudne zadanie do wykonania, a zrobione zostało po mistrzowsku - zapewnia Pulikowski. - Nad tą budową musiał czuwać doskonały fachowiec. A w jaki sposób gromadziła się w nich woda?- Spływała ona z dachów opactwa specjalnym kanałem wlotowym, który odkryliśmy przy południowej ścianie budynku - mówi inżynier. - Ale mogły istnieć jeszcze inne wloty i dlatego w dalszym ciągu gromadzi się tam woda.
Inwentaryzacja została wykonana bardzo rzetelnie, ale niestety, nie podano w niej dokładnego czasu powstanie zbiorników. - Uważam, że zostały one wybudowane pod koniec XIX wieku przez carskich więźniów, ale całkowitej pewności nie mam i dlatego w papierach napisałem słowo "prawdopodobnie" - wyjaśnia inżynier. Na Świętym Krzyżu byłem blisko dwa tygodnie, ale mimo częstych rozmów z mieszkańcami okolicznej wsi, nie udało mi się uzyskać żadnej informacji na temat ich powstania.

Benedyktyńska robota
To wręcz nieprawdopodobne, by okoliczna ludność nie dysponowała jakimiś informacjami na ten temat. Jest jednak wytłumaczenie. Otóż zbiorniki wcale nie powstały w XIX wieku, a kilka wieków wcześniej! - W książce "Człowiek i Góry Świętokrzyskie" napisanej przez księdza profesora Włodzimierza Sedlaka, znalazłem informację, że w pobliżu budynku, gdzie kiedyś mieścił się szpitali, była studnia zasobna w wodę - mówi Henryk Trepka, regionalista z Nowej Słupi. - Podejrzewam, że to wcale nie była typowa studnia tylko szyb łączący się ze zbiornikami i dlatego, jak pisze Sedlak, wody dla tysięcy pielgrzymów nigdy nie brakowało.
Jest jeszcze bardziej sensacyjna wiadomość. - O studni wspomina też znany geolog, związany z naszym regionem, Stanisław Staszic, który żył w latach 1755-1826 - dodaje Trepka. - Wszystko więc wskazuje na to, że zbiorniki te powstały dużo wcześniej, niż się przyjmuje. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że wzniesiono je w XVI wieku.

http://www.wgorach.com/?id=51181&amp
1 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 04 lut 2018, 23:20

NIEZWYKŁE MIEJSCA M O C Y - Jadwiga Naira - 04.02.2018 r.

https://www.youtube.com/watch?v=Zl7hpPDxS7c

Opublikowany 4 lut 2018
Jadwiga Naira, Szamanka, opowiada o pięknych miejscach mocy, jednorożcach i istocie kobiecości.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 17 lut 2018, 23:41

Spichlerz Tajemnic: Czakram. Największa tajemnica Wzgórza Wawelskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=6OjWUjSSXg0

Opublikowany 8 paź 2017
http://www.spoldzielniafilmowa.pl
Program dokumentalny przedstawiający największe sekrety i demaskujący tajemnice. Chcesz odkryć prawdę na temat Krakowskiego Czakramu?
1 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 15 lip 2018, 23:09

Magiczne czakramy w Arizonie

https://www.youtube.com/watch?v=gsTX5NsUiuo

Opublikowany 28 wrz 2017
Czakramy, czyli miejsca wibrujące energią Ziemi w Arizonie
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 18 wrz 2018, 00:27

Święte góry - Agnieszka Zell

https://www.youtube.com/watch?v=NxB575Gm2yw
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 22 wrz 2018, 00:18

SKANDAL KULTURY na tle CZAKRAMU WAWELSKIEGO! - Andrzej Nikodemowicz © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=KQLEogWS59I

Opublikowany 21 wrz 2018
Andrzej Nikodemowicz wzywa włodarzy Wawelu, Ministerstwo Kultury oraz media do debaty na temat Czakramu Wawelskiego oraz Kaplicy św. Gereona.
Kontakt: Andrzej Nikodemowicz tel.: 787 784 254 e-mail: czakram@o2.pl
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 22 wrz 2018, 22:27

Nowe Miejsce Mocy - Klinika OdNowa - Izabela Milczarek

https://www.youtube.com/watch?v=Vbqk7TofWAQ

Nadawane na żywo 21 wrz 2018
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3802
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 195
Podziękował: 1718 razy
Otrzymał podziękowanie: 3926 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 08 paź 2018, 12:57CZAKRAM WAWELSKI...

Obrazek


POLSKA.. POLACY.. POLSKOŚĆ....

MY ..POLACY .. w oczach nie tylko Chińskiej nacji jesteśmy WYJĄTKOWYMI LUDŹMI, słyszałam już tą opinię wielokrotnie od przyjeżdżających do Polski nauczycieli duchowych z USA, PERU, ROSJI, FRANCJI i IZRAELA....
Niesiemy w sobie unikalność genetyczną , która wzmacnia się w nas gdy mieszkamy w POLSCE!

Od 5. X 2018. otrzymujemy olbrzymie wzmocnienie energetyczne od WENUS przez CZAKRAM WAWELSKI.
ENERGIA TA .. stymuluje czakrę życia Ziemi .. od niej idzie do wszystkich innych czakramów , ale bardzo szybko i bardzo mocno energetyzuje ziemie Polski...

To jest nasza unikalność .. unikalność POLAKÓW, którą chcą nam odebrać podstępnie CI... którzy matactwem , krętactwem, i bezprawiem dążą do przejęcia naszych ziem.

POLACY... po pierwsze ( bo mamy unikalne DNA i unikalne DNA MITOCHONDRIALNE) JESTEŚMY WZMACNIANI ENERGIĄ WAWELSKIEGO CZERWONEGO CZAKRAMU...

Ta energia tworzy w nas dużo większą moc, zwiększa poziom intuicji, inteligencji i mocy kreacji.
Mitochondrialne DNA .. to inaczej silnie płonący w nas OGIEŃ ŻYCIA ... wiadomo,że tam gdzie większy i jaśniejszy ogień .. tam inne możliwości i inna moc.

https://www.youtube.com/watch?v=mq_fUwIZZb8&feature=player_embedded

Chińska opowieść o Polakach - Czesław Białczyński


Obrazek

1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 22 gru 2018, 23:02

Ostatnie chwile Atlantów i przebudzenie Lechickich Królów - Waldemar Borny

https://www.youtube.com/watch?v=pvt9IxVA3HM

Opublikowany 16 gru 2018
Zapraszamy na stronę - tam znajdziesz więcej informacji:
https://gaja.tv/ostatnie-chwile-atlan...
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 28 sty 2019, 22:28

Kryształowa Góra - Ryszard Walczak - Radzimowice 2018.

https://www.youtube.com/watch?v=_0YDoBex2Mk

Opublikowany 26 sty 2019
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 09 lut 2019, 23:43

Wyspa Wielkanocna - radiesteci rozwiązują zagadkę tajemniczych posągów!

https://www.youtube.com/watch?v=8y7pP9dm8TU

Opublikowany 10 lut 2019
Pośrodku bezkresnych przestrzeni Pacyfiku, oddalona o 3600 km od wybrzeża Chilijskiego leży Wyspa Wielkanocna. Ani wielkość, ani właściwości tej wyspy nie wskazywały na to, iż zdobędzie ona jakiekolwiek znaczenie. Na wyspie znajdują się tajemnicze posągi. Nikt nie wiedział, do czego służyły. Ekipa radiestetów badająca promieniowanie wyspy oraz ogromnych posągów rozwiązała tajemnicę łącząc ją z technologią promieniowania kształtów ,wykorzystywaną przez starożytne cywilizacje. Zapraszamy do oglądania.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 03 kwie 2019, 22:37

Diabelskie Legowisko - sekrety grzbietu górskiego Medveditsa

https://www.youtube.com/watch?v=-pDJ77zjpng

Opublikowany 3 kwi 2019
Na grzbiecie góry Medveditsk znaleziono dziesiątki pionowych studni o średnicy do 20 centymetrów, które schodzą pod ziemię na 15-20 metrów. Ściany otworów są zeszklone. Naukowcy uważają, że są to „gniazda błyskawic”, które znajdują się na grzbiecie Medveditsky, który ma mniejszy opór elektryczny ze względu na źródła wody ukryte w ziemi lub osady metalu. Założono także istnienie pewnych linii sił (pól elektrycznych), wzdłuż których przemieszczają się pioruny kuliste. Są na grzbiecie węzły, do których aspirują. W trakcie badań poniżej grzbietu gdzie sprzęt elektroniczny pracował w miarę normalnie, uzyskano wykresy zmian pola magnetycznego gleby w tej anomalnej strefie. Były to serie gładkich, symetrycznych linii. Oznacza to, że pole magnetyczne lokalnej gleby zwiększa się kilka razy, a następnie gwałtownie spada, co nie zdarza się spontanicznie, ale w sposób uporządkowany. Wahania pola magnetycznego są tak płynne, jakby leżały w tej okolicy niewidzialne linie energetyczne. Miejscowi nazywają to miejsce „Diabelskim legowiskiem”. To tu znikają w niewyjaśnionych okolicznościach ludzie...
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5608
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 741
x 260
Podziękował: 9563 razy
Otrzymał podziękowanie: 10203 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 25 maja 2019, 11:33

CZAKRAMY ZIEMI I POLSKIE MIEJSCA MOCY

Czakramy Ziemi to miejsca niezwykłej mocy. To z nich emanuje subtelna energia i niesamowity, niewidoczny, lecz wyczuwalny klimat. Chorzy szybciej wracają do zdrowia, przygnębieni odnajdują radość życia, a zmęczeni odzyskują utraconą witalność. Od tysiącleci na całym świecie bardziej lub mniej znane są miejsca pulsujące tą dziwną energią. Kilka z nich znajduje się również w Polsce.

Czakramy Ziemi, czyli miejsca mocy
Ziemskie czakry to miejsca, gdzie dochodzi do szczególnej koncentracji i zacisku stymulujących sił przyrody.

To miejsca, z których pulsuje subtelna, skumulowana z Ziemi i z kosmosu energia.
Dzięki tej energii człowiek rozwija się, uzyskuje harmonię ciała i umysłu, osiąga wyższe stany świadomości, poprawia swoją koncentrację i umiejętność medytacji.
Czakramy Ziemi podobnie jak czakry człowieka stanowią dla Ziemi jej siłę witalną, energię, bazę informacyjną oraz utrzymują ją w równowadze.

Każdy kontynent posiada jedną najważniejszą ziemską czakrę.

Istnieją dwie wersje ich lokalizacji.
Pierwsza wersja przedstawia się następująco:

• Czakra podstawy – Góra Shasta w Kalifornii;
• Czakra przyjemności – Machu Picchu w Peru;
• Czakra osobowości – Ayer’s Rock w Australii;
• Czakra miłości – Avebury i Glastonbury w Anglii;
• Czakra kreatywności – Piramidy Egipskie w Gizie;
• Czakra transcendencji – Góra Kun / Lun / Gobi w Mongolii;
• Czakra absolutu – Góra Cooka na Nowej Zelandii.


Zgodnie z drugą wersją najważniejsze czakramy Ziemi znajdują się w:

• Czakra podstawy – Góra Shasta w Kalifornii;
• Czakra przyjemności – Jezioro Titicaca w Ameryce Południowej;
• Czakra osobowości – Uluru w Australii;
• Czakra miłości – Avebury i Glastonbury w Anglii;
• Czakra kreatywności – Piramidy Egipskie w Gizie, Sfinks i Góra Oliwna w Egipcie;
• Czakra transcendencji – Glastonbury i Shafterbury w Anglii;
• Czakra absolutu – Góra Kalisa w Tybecie;
• Czakram Wawelski umiejscowiony w ruinach kościoła św. Gereona na Wawelu.
Energetyczne miejsca w Polsce
Na terenie Polski znajduje się kilkanaście czakramów Ziemi.
Jedne emanują większą energią, inne mniejszą.
Kilka z nich jak np. czakram na Wawelu, w Świętej Wodzie, Białowieskim Parku Narodowym i Ślęży mają szczególną moc.

Poniżej prezentujemy listę energetycznych miejsc w Polsce, które w niewytłumaczalny sposób przyciągają, wspomagają leczniczo, poprawiają samopoczucie oraz rozwijają podświadomość i duchowy potencjał.


1. Kraków – Wawel – woj. małopolskie – to jeden z najsilniejszych czakramów Ziemi w Polsce.


Mimo że dyrekcja zamku zaprzecza jego istnieniu i uważa wszelkie przejawy czerpania energii z tego miejsca (np. dotykanie ścian) za zachowania okultystyczne, radiesteci są zgodni co do tego, że pod wawelskim wzgórzem umiejscowionych jest kilka bardzo silnych punktów promieniowania.

Najsilniejszy znajduje się w obrębie kaplicy św. Gereona.

O cudownej mocy płynącej z Wawelu mówił nawet ojciec Czesław Klimuszko, który głosił, iż energia tego miejsca ma zbawienny wpływ na ludzi.

2. Święta Woda – grota z figurą Matki Boskiej – woj. podlaskie, pow. białostocki – to ponoć drugi najsilniejszy czakram Ziemi w Polsce.

Jego moc umiejscowiona jest w grocie z figurą Matki Boskiej i w wypływającym źródełku.

Miejscowa legenda głosi, że kilkaset lat temu niewidomy szlachcic przetarłszy oczy źródlaną wodą, odzyskał wzrok i w ramach podziękowania za ten cud postawił w tym miejscu kapliczkę.

Z czasem miejsce to stało się punktem licznych pielgrzymek, dlatego wzniesiono tam grotę.

3. Białowieski Park Narodowy – kamienny krąg – woj. podlaskie – to kolejny punkt zaliczany do grupy najmocniejszych czakramów Ziemi na terenie Polski.

Umiejscowiony jest na czarnym szlaku Białowieskiego Parku Narodowego. To właśnie tam znajduje się niewielkie wzniesienie porośnięte starymi dębami i kamienny krąg.

Miejsce to promieniuje niezwykłą energią mistyczną, która uzdrawia duszę i ciało, poprawia samopoczucie, odpręża, relaksuje oraz wzmacnia intuicję.

4. Góra Ślęża – woj. dolnośląskie – pow. wrocławski – wyróżnia się szczególną energią.


W dawnych czasach górę tę nazywano „Śląskim Olimpem” i stworzono na niej kamienny, monumentalny krąg, który stanowił miejsce kultu boga słońca.

Zdaniem ezoteryków góra ta jest skupiskiem duszy naszej planety i wywiera zbawienny wpływ na okolicę.

5. Błędne Skały – woj. dolnośląskie – pow. kłodzki – to urokliwe miejsce w centrum Gór Stołowych.

Kiedyś stanowiło główny ośrodek pogańskiego kultu.

Według legendy Liczyrzepa zniszczył okolicę, ponieważ sprzeciwił się oddawaniu pokłonów słowiańskim bogom.

Rozlatujące się wszędzie kamienia stworzyły skalny labirynt, który dziś znany jest jako Błędne Skały.

Ponoć wystarczy przytulić się do skały, aby odczuć silne wibracje energetyczne.

6. Wrocław – Katedra Wrocławska, Kościół św. Mikołaja oraz Kościół św. Elżbiety – woj. dolnośląskie.

W przepięknym Wrocławiu znajdują się aż trzy miejsca naładowane energetycznie, których zadaniem jest wzmacnianie procesów myślowych, logicznego rozumowania oraz wnioskowania.

Pierwsze miejsce znajduje się w całym wnętrzu wrocławskiej katedry, drugie pod maleńkim kościołem św. Mikołaja, a trzecie przy północnym, wewnętrznym wyjściu z kościoła św. Elżbiety.

7. Ostrów Lednicki – baseny chrzcielne – woj. wielkopolskie – pow. gnieźnieński.


W miejscu chrzcielnic, gdzie Mieszko I prawdopodobnie przyjmował chrzest znajduje się niezwykle silny punkt energetyczny.

Stanowi on wzmocnienie dla rozwoju duchowego oraz koi nerwy.

8. Tykocin – okolice synagogi z XVII wieku i ruiny zamku Zygmunta Augusta – woj. podlaskie – pow. białostocki.


9. Białystok – ul. Lipowa – woj. podlaskie – pow. białostocki– na całej długości ulicy rozciąga się silne promieniowanie, które przechodzi nawet przez kościół św. Rocha.

10. Odry (wieś) – kamienne kręgi – woj. pomorskie – pow. chojnicki – energia emanuje z wnętrza 30 kurhanów i 10 kamiennych kręgów powstałych prawdopodobnie za czasów Gotów.


Przebywanie we wnętrzu kręgu rozbudza ponoć zdolność jasnowidzenia i telepatii.

11. Rapa – grobowiec rodziny Farenheidów – woj. warmińsko-mazurskie – pow. gołdapski – w miejscu tym krzyżują się aż trzy linie geomantycznego promieniowania.

Siłę czakramu wzmacnia kształt grobowca przypominający nawet kątem nachylenia piramidę Cheopsa.

12. Węsiory – kamienny krąg – woj. pomorskie – pow. kartuski– to miejsce, które nie tylko naładowuje człowieka dobrą energią, ale także uspokaja i leczy nerwice.

13. Supraśl – cerkiew – woj. podlaskie – pow. białostocki.

14. Knyszyn – Góra Królowej Bony – woj. podlaskie – pow. monecki.

15. Ojcowski Park Narodowy – okolice Groty Łokietka – woj. małopolskie – pow. krakowski.

16. Warszawa – podziemia katedry św. Jana – woj. mazowieckie.

17. Poznań – katedra św. Piotra i Pawła – woj. wielkopolskie.

18. Kruszwica – Mysia Wieża – woj. kujawsko-pomorskie – pow. inowrocławski.

19. Łysa Góra – woj. świętokrzyskie – pow. kielecki.

Czerpanie energii z czakramów Ziemi można uzyskać przez otworzenie się na nie i wyciszenie.
Najlepszą metodą na pozyskanie wielkiej mocy tych miejsc jest bezpośredni kontakt z nimi, np. dotykania kamienia, stąpanie boso po ziemi, albo też oddanie się modlitwie lub kontemplacji w świętym miejscu.

https://www.odkrywamyzakryte.com/czakra ... g7EAcQYXWY

w linku źródłowym można obejrzeć filmy ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........


Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 25 lip 2019, 00:02

Odpoczynek,Relaks z Odgłosami Natury i Energiami Miejsca Mocy

https://www.youtube.com/watch?v=J_KFeCMG_Ys

Opublikowany 30 cze 2016
Witajcie kochani!
Zapraszam Was do wysłuchania nagrania Odgłosów Natury z Kręgów 4,5,6,7,8,10 i elipsy w Miejscu Mocy Kamienne Kręgi w Odrach.
Jest to strefa niezwykle pozytywnej energii.
Według radiestetów jest to miejsce szczególnej mocy gdzie koncentruje się energia Ziemi i Kosmosu.
Badania promieniowania prowadzone w tym miejscu w oparciu o skalę Bovisa-wykazały wartość nawet 120 000 jednostek. Warto tutaj dodać,że promieniowanie powyżej 50 000 uznawane jest jako boskie.
Kolejność nagrania:
Krąg 4 00:00-6:29 Energia osiąga tutaj 100 000 i jest w kolorze czerwieni.
Krąg 5 6:29-10:48 Energia osiąga tutaj 120 000 i jest w kolorze błękitu.
Krąg 6 10:48-12:27 Energia jest w kolorze pomarańczowym.
Krąg 7 12:27-15:03 Zielona energia
Krąg 8 15:03-16:50 Ciemnoniebieska energia
Krąg 10 16:50-18:43 Złota energia
Elipsa 18:43-20:25 Elipsa 120 000
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 02 sie 2019, 23:28

Karelia i spiralne labirynty mocy

https://www.youtube.com/watch?v=i-PRlsTXMgY

Opublikowany 1 sie 2019
Wśród pięknych krajobrazów Karelii odnaleźć można bardzo ciekawe budowle megalityczne. Jest to gratka dla odkrywców tajemnic i zwykłych turystów. Budowle składają się z równo ułożonych kamieni w formie spiralnego labiryntu. Do czego służyły i przez kogo zostały zbudowane?
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 03 sie 2019, 19:55

O otwieraniu się dawnych Miejsc Mocy Polski, Wielkiej Lechii i całej Słowiańszczyzny

https://www.youtube.com/watch?v=VGYgpvysSNY

MarianNosalTV - Słowianie i ukryta historia Polski

Opublikowany 7 wrz 2018
W filmie tym definiuję pojęcie Słowiańskich Miejsc Mocy i opiszę proces powrotu ich z powrotem do naszego polskiego krajobrazu. Dotyczy to też krajobrazu obecnego w naszych Sercach. Podam też konkretne przykłady, co się zmienia, jak i kiedy. I na końcu Przewodnik Dla Początkującego Miejsco-Mocarza - polecam.
☼ Wasze wsparcie dla strony Słowianie i Ukryta Historia Polski oraz dla filmów w kanale MarianNosalTV ☼ Jeżeli chcesz wesprzeć ten projekt, kliknij tutaj:
http://slowianieiukrytahistoriapolski...

Wiecej...O otwieraniu się dawnych Miejsc Mocy Polski, Wielkiej Lechii i całej Słowiańszczyzny, część 2
http://slowianieiukrytahistoriapolski.p ... ex,pl.html
1 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 29 sie 2019, 23:11

Niezwykłe właściwości kryształowej wody - Ryszard Walczak

https://www.youtube.com/watch?v=ivpWWGkOlB8

Opublikowany 29 sie 2019
Niezwykłe właściwości kryształowej wody - Ryszard Walczak

XVII Harmonia Kosmosu - Zlot Wolnych Ludzi
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 wrz 2019, 23:44

Rozkminianie Czakramu Wawelskiego - Waldemar Borny

https://www.youtube.com/watch?v=kaqx3sg7lD4

Opublikowany 7 wrz 2019
Czakram Wawelski - wystąpienie Waldemara Bornego na spotkaniu Towarzystwa Miłośników Czakramu Wawelskiego - Kraków, Pod Kopcem - sierpień 2019.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 11845
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 601
Podziękował: 22336 razy
Otrzymał podziękowanie: 18933 razy

Re: Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 24 wrz 2019, 23:59

Magia Ałtaju - Halina Jurkowska w rozmowie z Januszem Zagórskim

https://www.youtube.com/watch?v=L-z3781AMqE

Nadawane na żywo 8 godzin temu
0 xODPOWIEDZ