Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zagadki Wrocławia

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: Zagadki Wrocławia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 13 maja 2022, 14:02

【4K】Spacer po Najgorszej Dzielnicy Wrocławia
2 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=hLLYRAi8h_k

VP

Wirtualny spacer - Polska, Wrocław

Wśród mieszkańców Wrocławia rejon "Trójkąta Bermudzkiego" znany jest jako miejsce zamieszkane przez lumpenproletariat, miejsce szczególnie niebezpieczne (i synonim takiego miejsca), o wysokim wskaźniku przestępczości. Nawiązuje do tego nazwa "Trójkąt Bermudzki", wywodząca się z lat stanu wojennego w Polsce, która pojawiła się około 1982 r. w prasie podziemnej. "Trójkąt Bermudzki" i jego kryminogenny charakter były inspiracją dla słów piosenki Lecha Janerki i jego zespołu Klaus Mitffoch: "Strzeż się tych miejsc" (z płyty Klaus Mitffoch).
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: Zagadki Wrocławia

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 23 maja 2022, 15:49

Odkrywamy Wrocław z Nadią Szagdaj - Miasto widmo
7 lis 2016

https://www.youtube.com/watch?v=XeA_v9HSKoQ

Wrocław ma swoją piękną historię do odkrycia. Choć część miasta zniknęła bezpowrotnie, to wciąż można spotkać wiele śladów sprzed wielu lat na ulicach. Nadia Szagdaj - pisarka, autorka powieści retro kryminalnych Kroniki Klary Schulz zaprasza na kolejną podróż w czasie po stolicy Dolnego Śląska. Zachęcamy do oglądania cyklu Odkrywamy Wrocław z Nadią Szagdaj pod tytułem Miasto widmo.

Na tropie Breslau - odkrywanie niemieckich śladów we Wrocławiu [LUTY 2021]
1 mar 2021

https://www.youtube.com/watch?v=jsqGkYcdGZI

Film, który jest zapowiedzią większego materiału o miejscach we Wrocławiu gdzie cały czas możemy się natknąć na ślady dawnego Breslau. Świetna okazja, aby podczas zwiedzania wrocławskich zabytków, krasnali zobaczyć dawne oblicze tego miasta. Czasami wystarczy spojżeć pod nogi albo na tynk na kamienicy.
0 xODPOWIEDZ