Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 359
x 197
Podziękował: 30150 razy
Otrzymał podziękowanie: 8866 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 19 mar 2018, 05:59

Białczyński pisze:Czesław Białczyński – Wystąpienie podczas Narodowego Forum Patriotów Polskich (Kraków 17.03.2018)
17 marca 2018

Obrazek

Proszę PaństwaBierzemy udział w Zjeździe na temat zasobów naturalnych Polski i dyskutujemy nad tym, w jaki sposób doprowadzić do uruchomienia tego wielkiego potencjału z pożytkiem dla Polaków, a nie obcych korporacji, które będą wysysać nadal z Polski olbrzymie zyski.

Może więc dziwić niektórych, dlaczego Organizatorzy poświęcili kawałek tak cennego czasu na to, żeby zabrał głos człowiek, który zajmuje się odkłamywaniem historii Polski, ale jest od 30 lat znany głównie z książek na temat Mitologii Słowian, czy artykułów o tym, jak to Przodkowie Polaków budowali różne starożytne kultury na ziemiach nad Dunajem, Łabą, Odrą i Wisłą, już 10.000 lat TEMU. Rzeczywiście, Ja w swoich wystąpieniach głównie mówię o tym, bo to jest zupełnie nowa wiedza dla Polaków, potwierdzona przez odkrycia NAUKI ŚWIATOWEJ, przede wszystkim genetyki, lingwistyki, antropologii fizycznej, archeologii, a także wreszcie ostatnio też przez historyków i badaczy z Polski.


Tak proszę państwa – nauka światowa potwierdza dzisiaj, że Słowianie, praprzodkowie Polaków, żyją na tej ziemi, na której teraz stoimy, od 10.000 lat i że nigdy, przenigdy nie było tak, żebyśmy się stąd jako cały Lud Słowiański Prapolski dokądś w nieznanym kierunku wynieśli. Zawsze żyli tutaj Słowianie, Przodkowie Polaków, nie było żadnych nieciągłości historycznych, pustek osadniczych, zaników kultur – jedna przechodziła płynnie w drugą . Nawet, kiedy część naszych przodków wywędrowała znad Wisły do Persji i Indii, albo jakaś inna ich część poszła walczyć z Rzymianami i w tych bojach, jak Wandalowie, przeniosła się do Afryki, to inni nadal tutaj żyli i tworzyli kolejne kultury archeologiczne.

A co to wszystko, do diabła, ma wspólnego z zasobami naturalnymi?!!!!
Co ma wspólnego z uruchamianiem wielkich programów inżynieryjnych, wielkich projektów technicznych, wprowadzaniem wynalazków, czy układaniem nowych stosunków społecznych I EKONOMICZNYCH na skalę Polski, czy międzynarodowych i politycznych na skalę świata i Europy, co to ma z geotermią, z innymi kopalinami, czy co to ma z Międzymorzem?

My, Polacy, praktycznie dopiero od 30 lat pracujemy nad Odrodzeniem naszej Ojczyzny, nad odbudową Polski, po 250 latach zaborów. 250 latach kolonializmu. Na dodatek duża część tych 30 lat nadal polegała na neokolonialnym rozkradaniu Polski z jej zasobów – Także zasobów ludzkich.

Przez te 250 lat Polska przeszła hekatombę ofiar i Polacy, zwłaszcza INTELIGENCJA POLSKA, byli poddawani bezlitosnej przemysłowej EKSTERMINACJI oraz WYNARODOWIENIU. ROBIONO PRZEZ TEN CZAS WSZYSTKO, ŻEBYŚMY ZAPOMNIELI O SWOJEJ POPRZEDNIEJ WIELKOŚCI, O WIELKOŚCI POLSKI, o tym jak potężnym krajem była I Rzeczpospolita, jakie Słowianie mieli znaczenie w dziejach. O tym, że jesteśmy Narodem Starożytnym! Robiono wszystko ŻEBYŚMY ZAPOMNIELI O SWOICH KORZENIACH, O SWOJEJ TOŻSAMOŚCI. WYMAZYWANO NAM W TYM CZASIE HISTORIĘ, PRZERABIANO JĄ TAK JAK CHCIANO! – Bo historię piszą zwycięzcy.

I dzisiaj jak państwo dobrze wiecie, TEŻ próbują nam pisać historię na nowo. Po wielu latach obcej propagandy, którą różne grupy zainteresowane takim KŁAMSTWEM uprawiały na świecie, musimy się tłumaczyć, że Polacy nie są na przykład winni Holocaustu – a Świat, zalany tą propagandą od dawna – dzisiaj nie chce NAM wierzyć. Czeka nas trudna walka o tę prawdę i każdą inną prawdę O POLAKACH.

Dlaczego robiono to wszystko przez 250 lat i dlaczego robi się to TAKŻE dzisiaj?!

Dlatego proszę państwa, że KOLONIZATORZY POLSKI bardzo dobrze wiedzą, że WIELKICH RZECZY Może Dokonać tylko Naród Przekonany o Swojej Odwiecznej, Ciągłej i Niezniszczalnej WIELKOŚCI, naród Świadom swoich dokonań i wkładu, jaki wniósł w rozwój cywilizacji na przestrzeni całych jej dziejów. Z takimi narodami, przekonanymi o swojej dziejowej wielkości, MY MUSIMY się dzisiaj MIERZYĆ. A one niczego ze swoich zdobyczy nie chcą oddać za darmo. NIE CHCĄ DZIELIĆ SIĘ SWOIMI DOBRAMI Z NIKIM!

Nie uruchomimy wielkich projektów, nie uruchomimy zasobów bogactw naturalnych naszej polskiej ziemi DLA POLAKÓW, jeżeli nie wyzwolimy się duchowo z Niewoli Stereotypów MYŚLENIA o Sobie, O POLAKACH, gdy nie wyzwolimy się ze stereotypów narzuconych nam przez kolonizatorów na temat naszej Ojczyzny, na temat naszego zapóźnienia, naszego przybycia na ziemie Polski z jakichś mitycznych bagien nad Prypecią, tuż przed chrystianizacją! Ze stereotypu o Polsce, jako kraju niezdolnym do bycia NAPRAWDĘ WIELKIM. Musimy odbudować w sobie Duchową Wielkość naszych przodków, Polaków z okresu Lechii, a potem czasu Jagiellonów i Rzeczpospolitej Obojga Narodów!

Zanim przystąpicie Państwo do dalszej dyskusji o sposobach zabezpieczenia dla Polaków zasobów mineralnych apeluję, żeby przy każdym fachowym spotkaniu, kongresie poświęconym czemukolwiek – ekonomii, polityce monetarnej , nowym technologiom, poświecić tak jak to tutaj zrobili Organizatorzy, 20 minut na Odbudowę Zasobów Duchowych Polski i Polaków.

Bez uruchomienia w Każdym Polaku poczucia wartości, wielkości i możliwości dokonania Reczy Wielkich, nie dokonamy jako Naród i jako kraj, Tych Wielkich Rzeczy. Tej pracy uruchomienia owego ducha poświęcam się od 30 lat i apeluję, żeby tej pracy u podstaw nigdy nie zaniedbywać. To jest podstawowy warunek przywrócenia Polsce Wielkości i siły ekonomicznej.


Chcę Państwu przeczytać teraz wystąpienie pewnego Czecha, który nazywał się Jan Ryba albo Rybiński i stał się kiedyś bardziej Polakiem niż niejeden rodowity Polak. Było to w czasach Polski Jagiellonów, a więc Wielkiej Polski. NIE UCZĄ O NIM DZISIAJ W SZKOŁACH. Posłuchajcie Państwo jaką mowę wygłosił ten poeta i wykładowca języka polskiego, gdy obejmował katedrę, w założonym przez Jagiellonów pierwszym Liceum na Pomorzu.

Posłuchajcie bo warto. Bo to co on mówił wtedy, dzisiaj w latach 2010 – 2018, potwierdziła Nauka Światowa, a my Polacy przeważnie o tej swojej wspaniałej przeszłości, dzięki KOLONIZATOROM POLSKI, nic nie wiemy.

Jego dużym ówczesnym odkryciem naukowym było stwierdzenie, że rozpowszechnienie jakiegoś języka pośród innych nacji bierze się wprost z siły ekonomicznej i siły naukowej danego państwa. A był to wiek XVI. Rok 1589. Tak! Od wtedy to już wiadomo!!!!

Język Polski proszę państwa przechował całą Mitologię Słowian i całą wiedzę historyczną o KORZENIACH POLAKÓW, o DOKONANIACH NASZYCH przodków w starożytności. To na podstawie naszego języka tę Mitologię odtworzyłem i wydałem pierwszą jej wersję w 1999 roku, i od tamtego czasu nieustannie tę wiedzę propaguję – teraz już na szczęście z pomocą nauki światowej.


Będzie to krótki fragment.


Jan Rybiński


MOWA O WAŻNOŚCI I O POŻYTKU JĘZYKÓW W OGÓLE,
A JĘZYKA POLSKIEGO W SZCZEGÓLNOŚCI


Powiedziałem, ojcowie znakomici, pokrótce i ogólnie o językach, nie tak może, jak powinienem, ale jak umiałem. Pozostaje mi z racji mego obowiązku, który tego wymaga, powiedzieć coś o naszym języku polskim; a że to zrobię w słowach krótkich, zwięzłych, proszę bardzo, żeby wam przykrości nie sprawiało, gdy mnie jeszcze przez chwilę będziecie słuchali. Wykażę zaś, że także i on jest godny poznania, bo jest i bardzo dawny, o szerokim zasięgu, i daleko po ziemiach rozlany, i doskonalszy od innych języków tego rodzaju, i tak wydoskonalony i wyrobiony przez kilku najznakomitszych jego mistrzów, że się wydaje, iż doszedł już do granic wykwintności, czystości i piękności. Dawność jego stąd widoczna, że dzisiejsi Polacy, wedle zdania bardzo poważnych pisarzy, byli kiedyś Henetami-Wenedami. A jak dawny był naród Henetów-Wenedów, poznać można przede wszystkim ze słów Homera, współcześnika proroka Izajasza, gdy mówi:

A Paflagonów prowadził Pylajmen z piersią włochatą,
Z kraju Henetów, skąd stada dzikich wywodzą się koni.

Mam na potwierdzenie tego sądu pod ręką gotowe w tej sprawie świadectwa Herodota, pierwszego niewątpliwie dziejopisarza greckiego, a dalej Apoloniusza, Flawiusza Józefa, Strabona, Tytusa Liwiusza, Korneliusza Tacyta, Messali, Peucera, naszego Kromera i innych bardzo wielu, których nie ma tu miejsca omawiać pojedyńczo, i zmuszony jestem je, nie bez niechęci pominąć. Przytoczę tu jedynie słowa owego wielkiego ojca wszech nauk, Filipa Melanchtona, bo nie mogę ich w żaden sposób pominąć milczeniem. Wzięte są one z tychże autorów i zdają się przedstawiać wystarczająco, jak znakomity był naród Henetów-Wenedów, jak przybył w te strony, które teraz zamieszkują Polacy, zmieniwszy imię po Henetach. Tak bowiem mówi ON: Ród Henetów – jasne to – sąsiadował z Frygią, potem ten kraj dostał nazwę Paflagonii od Paflagona, syna Fineusza, rozsławił zaś ten lud Homer i Herodot. Potem Ptolemeusz powiedział, że Henetowie są największym ludem Sarmatów, który po zburzeniu Troi rozproszony szeroko, zajmuje dziś Polskę, Ruś i wielkie regiony od Wisły do Odry i do Łaby. … Przodkowie Polaków sąsiadowali kiedyś z ludem jońskim, najsłynniejszym i najkulturalniejszym ze wszystkich, a potem pod wodzą Antenora … zajęli kiedyś dobrą część Germanii … Tego zdają się dowodzić wyraźnie czysto polskie nazwy, jak Lipsk, Lubeka, Roztok i wiele innych najdawniejszych miast Saksonii. Potem, założyli królestwo w Polsce, które to królestwo już przez wieki całe było jakoby przedmurzem i obroną dla pozostałej Europy przeciw tureckim i tatarskim najazdom. Niebłahym ponadto dowodem starożytnego i sławnego pochodzenia Polaków od Henetów jest, oczywista, jakość pięknych ich obyczajów i podobieństwo zamiłowań. Bardzo się bowiem różni charakter i kultura narodu polskiego od sąsiednich barbarzyńców, na co można przytoczyć bardzo wiele dowodów. Bo i rządy w czasie pokoju zostały tu wspaniale zabezpieczone i ozdobione prawami i sądami sprawiedliwymi, i dostatecznie wzmocnione wojskami konnymi i pieszymi na swą obronę, we wszelkiego rodzaju uzbrojenie, w żołnierzy nade wszystko wojowniczych, dzielnych, nie umiejących ulegać wrogowi. A gdy chodzi o obyczaje w szczególności, taka tu jest towarzyskość i grzeczność, domy szlachty tak są w przyjmowaniu przybyszów gościnne i hojne, wśród młodzieży szlacheckiej taki zapał do podejmowania dalekich podróży dla kształcenia umysłu, że choćby o tym milczeć, sami by ich potomkowie dowiedli, że są godni tak wielkich przodków. Kiedy bowiem Henetowie zmieszali się w Azji z ludem jońskim, który bez żadnej wątpliwości górował nad wszystkimi narodami w całym świecie na polu kultury, a potem zmieszali się z Grekami w Europie, to trzeba się najbardziej zgodzić z tym zdaniem, że z powodu łagodności klimatu i okolicy tudzież obcowania z najkulturalniejszym narodem – z natury byli zawsze skłonni do dzielności i szlachetności oraz w wielkiej mieli cenie powinności obywatelskie. O naturze zaś talentów i umiłowaniu przez nich nauk można sądzić najlepiej z tego, że Akademia Krakowska, która była przez długi czas szczególnym ośrodkiem całej dziedziny filozofii, dziedzictwo ich zachowuje dziś jeszcze z największą chwałą.


Moi Drodzy RODACY – jak widzicie Jan Rybiński już w XVI wieku dobrze wiedział, jaka jest i jaka musi być w przyszłości, rola POLSKI, rola języka polskiego dla integracji Europy, dobrze wiedział też jak ważna jest świadomość swoich Rodowych Korzeni, starożytnego pochodzenia dla Polaków jako narodu, i jak ważna jest duma z bycia Polakiem.

Mylił się może co do daty przybycia naszych Przodków nad Wisłę i Łabę, bo to było dużo wcześniej niż zburzono Troję, a Troję zburzono około 1200 lat przed naszą erą, ale nie mylił się na pewno w kwestii starożytnego pochodzenia POLAKÓW i ważności Wspólnej Mitologii Słowian oraz roli prawdy historycznej dla Wielkości POLSKI.


W XXI wieku nową Biblią POLAKÓW powinna być Mitologia Słowian, nasze wspólne dziedzictwo kulturowe, powinna ONA stać się duchowym przewodnikiem w Naszym Słowiańskim, będącym w harmonii z Przyrodą, widzeniu Przyszłości Świata.

Nie pozwólmy ZA NIC, rozgrabić Naszej ZIEMI, ani JEJ SKARBÓW, ani pogrzebać Wielkości Polski, bo o to walczyli nasi Dziadowie, i to nam zostawili w spuściźnie – 10.000 lat budowania języka i kultury Narodu Polskiego.


POLSKA JEST SERCEM ŚWIATA – TO SERCE MUSI BIĆ PO POLSKU, A ZIEMIA MUSI PRACOWAĆ DLA POLAKÓW!!!


Dziękuję –

17 MARZEC 2018 ROKU KRAKÓW


https://bialczynski.pl/2018/03/17/czesl ... 7-03-2018/
1 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 359
x 197
Podziękował: 30150 razy
Otrzymał podziękowanie: 8866 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 22 mar 2018, 21:59

A poniżej film z wystąpienia Czesława Białczyńskiego - cd. powyższego postu:

https://youtu.be/qlmaLmkupBk
https://www.youtube.com/watch?v=qlmaLmk ... e=youtu.be
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6780
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 188
Podziękował: 5221 razy
Otrzymał podziękowanie: 10442 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 23 mar 2018, 12:59

Chińska opowieść o Polakach - Czesław Białczyński

https://www.youtube.com/watch?v=mq_fUwIZZb8Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 6780
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 188
Podziękował: 5221 razy
Otrzymał podziękowanie: 10442 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 05 cze 2018, 16:06

0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 359
x 197
Podziękował: 30150 razy
Otrzymał podziękowanie: 8866 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 04 lip 2018, 20:26

Turbosłowianie i Turbolechici, czyli baja o powstaniu Wielkiej Lechii i upadku Imperium Lechitów

https://youtu.be/WWCd0lbk7Io
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... WCd0lbk7Io

MarianNosalTV - Słowianie i ukryta historia Polski
Opublikowany 26 cze 2018

Turbolechici, to słowo pełne energii i pasji. I takich właśnie ludzi definiuje. Powstało ono w kręgach sterowanych przez antypolskie media obcokapitałowe i miało działać nie tylko obraźliwie oraz stygmatyzująco, ale też miało być zaklęciem i przeklęciem, które usunie ten patriotyczny, początkujący jeszcze wtedy, ruch z powierzchni ziemi. Miało działać jak słowo "Żołnierze Wyklęci". Na szczęście, w tym wypadku, odwrotnie niż z Żołnierzami Wyklętymi było i ten antypolski jad nie zadziałał. Turbolechici mają się dobrze, a ich teorie ciągle otrzymują NAUKOWE DOWODY na ich prawdziwość. W artykule tym i w filmie przedstawię zarys historii, aktualny stan i perspektywy rozwoju Ruchu Turbolechickiego, którego na własny użytek nazywam Narodem Turbolechitów, a wkrótce myśle, że wszyscy będziemy go nazywać, jak kilka tysięcy lat temu Narodem Lechitów. Podam też w zarysie NIEZBITE DOWODY na istnienie Wielkiej Lechii i Niezwyciężonego Imperium Lechitów.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 8104
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 563
x 139
Podziękował: 6659 razy
Otrzymał podziękowanie: 11524 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 08 lip 2018, 17:39

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
forester
Posty: 305
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 25
x 32
Podziękował: 286 razy
Otrzymał podziękowanie: 755 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: forester » poniedziałek 09 lip 2018, 23:06

Zagubiona tożsamość.

Opublikowane przez VIGILINCLINAVERAT BY LIGA ŚWIATA dnia MARZEC 30, 2016

Zagubiona tożsamość.
Zastanawiałeś się kiedyś, co prawdziwego zostawisz swoim dzieciom i wnukom. ?

Obrazek

Niewolnik z wytartą tożsamością narodową, przyjmuje okultystyczny kult najeźdźcy, uważając go za własną tradycje narodową. Religia najeźdźców, nie jest tożsama z wiarą w Boga, czy ideą wolności, suwerenności i prawdy.

Obrazek
1050 lat niewoli.

Co po sobie zostawisz, jaką idee fałszywej wolności, wymyślonej prawdy, przekażesz swoim dzieciom i wnukom.?!

Obrazek

Nie chodzi mi tutaj o podarowane wam koraliki, o niemiecki samochód, amerykański komputer, czy japoński telewizor, polski rząd handlowy na anglosaskiej licencji, czy idee religii – kontroli duchowej na licencji Watykanu i Babilonu …

Żadna z tych rzeczy, nie wiąże się z tradycją słowiańską, tradycją starożytnej Lechii, ideą bezhierarchicznej wolności, prawdy, czy suwerenności …

Obrazek

Żyjesz w multikulturowej pustce.

Cenisz amerykańskie filmy, międzynarodowych i rodzimych komediantów, pozujących na anglosaskich celebrytów, jesz dania kuchni międzynarodowej, niszczysz własny przemysł, przez zakupy produktów polsko brzmiących marek, w handlowych międzynarodowych kołchozach wykorzystujących pracowników, klientów i podatników.

Obrazek

Powiedziano tobie, że płacą oni w Polsce podatki, podatki na utrzymanie pasożytów, pośredników, spekulantów, elit, ich firm i poziomu życia, odstającego od życiowych standardów przeciętnego (pracującego u nich) Polaka – dawnego Lechity.

( Polskie firmy, żyją kosztem głupich i naiwnych pracowników, klientów, nas Polaków. Wszystko to, dla jak najwyższego zarobku. Firmy obniżają normy do najniższych dozwolonych standardów, co oznacza jawne pogwałcenie praw człowieka – do godnego funkcjonowania i odżywiania się naturalnymi produktami pozbawionymi chemii i konserwantów.

Obrazek

Wstyd.

Sprzedawanie rodaka, człowieka, machanie polską flagą, wyzyskiwanie pracowników, dla nic nie wartych pieniędzy i niemoralnego prawa, do wytworzenia lepszego standardu życia, kosztem innego człowieka.

Obrazek

To jest tożsamość, świadomość, honor, moralność, prawda, patriotyzm … ?! Kurewstwo, rodzi kurewstwo. ! Hierarchia rodzi niesprawiedliwość. ! Kara śmierci i konfiskata majątku, to mała kara dla firm, polityków, księży, naukowców i biznesmenów …)

Ta nagroda, nagroda wiecznej władzy kastowej, jest darowana każdemu, kto zgodzi się sprzedać własny naród, idei kastowego okultyzmu.

Obrazek

Nie zauważyłeś, że okultyzm niszczy państwa, odpowiedzialne za proces wygnania grupy A-bra/h/m i grupy Rusa. Niszczone są kraje słowiańskie w tym Polska i Rumunia oraz Palestyna, która została okradziona, z tożsamości narodowej, w drodze tworzenia sztucznego państwa degeneratów, fałszujących historie świata.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/03/ ... grupa.html

Obrazek

Sprzedano was, a raczej wydzierżawiono przez zarząd firmy handlowej, o swojsko brzmiącej nazwie Polska, do całkowicie nieopłacalnej dla ludzi i polski pracy …

ObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Cywilizacja, jaka cywilizacja … ?!

Jak być wolnym cz.2

http://ligaswiata-blog.tumblr.com/post/ ... %87-wolnym

“Miejskie Towarzystwa Przemysłowe.” Jednolity system niewolniczy.

Masoni uważają się za siewców cywilizacji, jednak tak naprawdę, są bestiami niszczącymi ludzki gatunek. Wszystkie ich pomysły oparte są na strukturze kastowej, w której oni odgrywają główną role - rządzących ziemią katów.

Cywilizacja w ujęciu Masońskim oznacza społeczeństwo kastowe rządzone przez despotów i marionetki.

Masońska idea Industrializacji (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Industrializacja) jest największą zbrodnią na ziemi. Społeczeństwo agrarne (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Agraryzm), stało się początkiem końca wolnego rynku rolnego.

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Miasta stały się cmentarzami natury, a mieszkańcy miast więziennych, stali się katami wszystkiego co żywe …

https://t.umblr.com/redirect?z=https%3A ... %C4%87&m=1

Idea bezproduktywnych miast.

Jeśli sztucznie wykreowane społeczeństwo miejskie, będzie wykorzystywać dzięki spekulacji mieszkańców wsi, miasto będzie żyło wiecznie.

Jednak jeśli, wieś zrezygnuje ze spekulacji i zatrzyma hodowle i uprawy dla siebie, miasto i spekulacja przestaną istnieć …

Urbanizacja (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Urbanizacja) pozwoliła tworzyć statystyki zatrudnienia, nikomu nie potrzebnych dóbr konsumpcyjnych, wskaźniki wzrostu gospodarczego i pkb … Po co istnieją te śmieszne dane.?! Czy bez tego, nie istniałaby produkcja, sprzedaż czy handel …!?

Więc co tworzy kryzys, nieistniejące liczby, zawody i statystyki, czy rzeczywiste, rodzące pola, rzeki i lasy … ?!

Społeczeństwo przemysłowe tworzy tysiące dodatkowych, nikomu niepotrzebnych, destrukcyjnych i bezwartościowych zawodów, wykorzystujących producentów, twórców i autorów…

Co zawdzięczamy masonerii ?!
Teatr, absurd i utopie … ,dzięki, której podporządkowano ludzi, zniszczono wolność, a administracyjna bezproduktywność, żyje na koszt producentów, rolników, twórców i zniewolonych ludzi…

Cały ten teatr, powstał tylko po to, aby masoneria świecka i rytualna, żyła na koszt zmanipulowanych ludzi …
Cały świat jest wykreowanym sztucznie światem pełnych ról ,masek, zasad i nakazów, chroniących elity przed pracującym ludem.

https://t.umblr.com/redirect?z=https%3A ... %C4%87&m=1

https://t.umblr.com/redirect?z=https%3A ... %C4%87&m=1

Dodatkowe, niepotrzebne, niszczące i bezwartościowe zawody powstałe na bazie utopijnych miast :

Np jest to … : produkcja dóbr konsumpcyjnych, marketing dóbr konsumpcyjnych, branża turystyczna, profesjonalny sport, przemysł edukacyjny, przemysł bankowy, zakłady wojskowe, górnictwo, systemy rejestrowania przemysłu, energetyka, budownictwo, transport przemysłowy, wszystkie rodzaje badań i setki innych form bezproduktywnych i niepotrzebnych nikomu działań …

Pomyśl logicznie :

“ Pracą nazwać można tylko takie działanie, które służy współegzystencji człowieka z przyrodą i przeistoczeniu potrzeby w wartość, jaką jest żywność, ubiór i schronienie… ” Dydymus

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Nie obwiniajmy jednak wielkich korporacji za zniszczenie środowiska … Winić należy całkowicie pozbawionych intelektu, absolwentów wyższych uczelni i mieszkańców miast. ?!

Dlaczego.? Bo to oni zostali nauczeni kreowania abstrakcyjnej formy zatrudnienia, dającej zysk kosztem środowiska …

Wszystkie Korporacje [duże lub małe] są prowadzone przez absolwentów wyższych uczelni i “mieszkańców” miast (niekiedy poprzez odłów ludzi ze wsi). Wszystko co imbecyl przyswoił w procesie negatywnej edukacji, wykorzystuje do niszczenia siebie i otaczającego go środowiska…
Więc co to za edukacja, kreująca postęp negatywny … ?!

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Nie obwiniaj elektrowni jądrowych, elektrociepłowni, kopalni, przemysłu naftowego, przemysłu wydobywczego, przemysłu drzewnego, przemysł wytwórczego, budownictwa, transportu przemysłowego i przemysłu spożywczego o zniszczenie środowiska … Wiń absolwentów wyższych uczelni i mieszkańców dużych miast …

Jeśli kreuje się czarną technologie i niszczy wynalazców zdrowych, jasnych technologii, jesteśmy winni, własnej głupocie …

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Cała siła robocza przemysłu i korporacji [White Collar- Białe Kołnierzyki i Blue Collar - Niebieskie Kołnierzyki, ] składa się z setek milionów mieszkańców miast … ,utopijnych miast więziennych …

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Mieszkańcy miast i obszarów miejskich zniszczyli środowisko. Jeśli tego nie rozumiesz, po prostu cię to nie interesuje, a powinno jeśli masz trochę wyobraźni …

Miliony Mieszkańców, angażuje się w niszczący cykl “ produkcji towarów i usług konsumpcyjnych ”, “ sprzedaży towarów i usług konsumpcyjnych ” oraz “ w zakup towarów i usług konsumpcyjnych ”.

http://ligaswiata.tumblr.com/post/13652 ... ja-naszymi

To jak hodowanie i tresowane głupców, którym wmówiono, że potrzebują wszystkiego tego, co “produkują” … Czy jesteście przez to bardziej szczęśliwi, bardziej wolni …?

Według reklam ty przestałeś być “smart”, teraz smart jest twój telefon, lodówka i samochód … Co określa twój status i stan umysłowy …

http://ligaswiata.tumblr.com/post/13652 ... 4stwo-chce

Absolwenci uczelni i mieszkańcy miast są rzeźnikami środowiska…

“ Najbardziej destrukcyjnymi osobami na świecie są absolwenci uczelni wyższych, których pozbawiono możliwości wyobrażenia sobie skutków swojego bezmyślnego bestialstwa … ”

Absolwenci uczelni wyższych, są odpowiedzialni za całą działalność przemysłową na świecie, która zdziesiątkowała miliony gatunków i zniszczyła większość lasów, rzek, oceanów oraz atmosferę.

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

To wina dzisiejszej edukacji, pozbawionej dostępu do 7 sztuk wyzwolonych. Dzisiejsze szkoły to fabryki produkujące wariatów, posłusznych robotników, bezmózgich naukowców, morderców i zdegenerowanych, bezproduktywnych urzędników …

To masońska edukacja zniszczyła planetę… Żaden mądry, wolny człowiek nie doprowadziłby do zagłady karmiącej go planety.! Jaka technologia, jaka nauka, jaka inteligencja, jaka cywilizacja …?!

No tak ,ale skoro 90% populacji wierzy w drukowane na papierze pieniądze ,których wartość jest określana na podstawie wiary w ich wartość … A to jest, jak wiara w wymyślonego przez religię Boga, bo w tego prawdziwego Boga nie trzeba wierzyć on jest, jego widać i czuć …

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Ale oczywiście was to nie bulwersuje, dla was to sensacja, ale nie jesteście wstanie, walczyć ani o siebie, ani o swoją rodzine, dlatego w wojnach ofiarnych ginie tylu bezmyślnych baranów …

Zamiast zabić kilku generałów, prezydentów, senatorów i bankierów, pozwalacie aby zabijali was …

Pytanie ,czy jest sens pozwolić ludziom w ogóle żyć? Jeśli walczymy z wirusami, nowotworami, to dlaczego nie zabić wirusa, żerującego na matce ziemi … ?! Człowieka !!!

Ziemia się odrodzi, oby bez ludzi , bo Ci, są za głupi aby żyć i być wolnymi i odpowiedzialnymi …

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Uniwersytety zniszczyły planetę.

Naukowcy, inżynierowie, ekonomiści, biznesmeni i finansiści … absolwenci MBA … zniszczyli planetę …

Przemysł stał się najbardziej niebezpieczny i destruktywny w świecie, opanowanym przez “wykształconych” i bezmyślnych naukowców .

Przemysł, genetyka, przemysł zbrojeniowy … Opiera się na tresowaniu walczących z sobą szczurów … Najmniejsze koszty, najwieksza produktywność, wszystkimi możliwymi sposobami nawet jeśli dotyczy to śmierci ludzi, zwierząt i roślin …

To jest wojna, a słowo wojna jest odpowiednikiem słowa eksperyment.

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

https://t.umblr.com/redirect?z=https%3A ... %C4%87&m=1

Uniwersytety i college produkują miliony “naukowców”, “inżynierów”, “ekonomistów”, “finansistów”, i “prawników” …, którzy legalizują zbrodnie tych pierwszych …

Gdy patrze na ludzi przypomina mi to wyciąganie z pudełka plastykowych żołnierzyków, z którymi można zrobić wszystko, a oni nie zrobią nic

Przemysł edukacyjny, jest źródłem wszelkiej działalności przestępczej -przemysłowej … Branża oświatowa, kształci bezmózgich aktorów i bezwolne marionetki …

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Przemysł Edukacyjny jest matką wszystkich niszczących świat branż.

Niszczenie środowiska zostanie zatrzymany wraz ze zmianą systemu edukacyjnego lub poprzez zamknięcie uniwersytetów.

Dziesiątkowanie milionów gatunków, nie może być zatrzymane, w świecie “przemysłu”, “technologii” i “nauki” … Niszczenie lasów, rzek i oceanów nie może być zatrzymane, do czasu zamknięcia ostatniego uniwersytetu.

Kto przy zdrowych zmysłach, uczy młodych ludzi konstrukcji niszczącej cywilizacje …?! Czy uczący was ludzie, to nie psychopaci, przekazujący swoją chorobę studentom … ?!

Miliardy zwierząt zostało poddanych ubojowi przemysłowemu. Jaka nauka uczy profesjonalnego mordu.?! Czym są szkoły wojskowe, czym są genetycy, lekarze … Mordercami i Ludobójcami .!!!

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Mordujemy już, wszystko co się rusza, nazywając to ubojem rytualnym lub misjami humanitarnymi !!!

Jakie szkoły uczą morderstw i samobójstw … ?! Wszystkie. To studenci uczą się przewożenia żywych i martwych ciał, finansowania morderstw rytualnych, konserwowania ciał, psychologii …

To jest edukacja, czy usuwanie empatii, w procesie wytworzenia osobników dewiacyjnych, psychopatów służących ustrojowi … ?! Masońskie hasło : pokładam nadzieje w śmierci, zaczyna nabierać sensu, skoro dla waszych profesorów, polityków, księży … człowiek i zwierze nie ma wartości, będąc kawałkiem mięsa …

Miliardy ryb zostało zabitych przez absolwentów kierunków naukowych, technologicznych, przemysłowych, farmaceutycznych…, cwaniaków od finansowania chorych pomysłów …

Więcej ryb ginie przez odpady chemiczne, radioaktywne i farmaceutyczne, niż poprzez połowy … Połowa złowionych już ryb trafia na śmietnik … W naszych morzach, rzekach i oceanach nie ma juz większości znanych jeszcze 30 lat temu gatunków ryb …

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Miliardy akrów lasów zostało zniszczonych przez działalność przemysłową, ponieważ “ wykształceni ” … naukowcy, technologowie, spece od przemysłu, biznesu i finansów, są odpowiedzialni za górnictwo, sektor energetyczny, branże budowlaną, odwierty naftowe, sieci kolejowe i drogi …

Miliardy dzikich zwierząt zostało zabitych przez działalność przemysłową, ponieważ “wykształceni” mordercy są odpowiedzialni za decymację dzikich zwierząt.

Miliardy ton paliw stałych, ciekłych i gazowych, odpadów przemysłowych zanieczyszczają środowisko, ponieważ “ wykształceni ”, specjaliści wymyślili tanie w produkcji i drogie w utylizacji produkty codziennego użytkowania.

Logika mówi, aby nie wprowadzać do obiegu niczego, czego nie można z powrotem powierzyć matce naturze. Ale o tym wie każdy, mądry, a nie wykształcony - głupi, człowiek. !!!

Miliony akrów żyznej gleby zostało zniszczonej przez cement, beton i asfalt … ponieważ “wykształcone” ofiary edukacji, nie wiedzą, że ziemia żywi jej mieszkańców … Ci sami “wykształceni” idioci wierzą, w kryzys, który dotyczy nikomu niepotrzebnej produkcji przemysłowej …

Mądry człowiek idzie na pola, do lasu widząc, że w naturze żadnego kryzysu nie ma i nie będzie, do czasu gdy człowiek nie wprowadzi do gleb pestycydów i chemikaliów.

Edukacja jest odpowiedzialny za tysiące ton odpadów radioaktywnych wytwarzanych przez przemysł jądrowy. Nie tworzy się żadnego niebezpiecznego produktu, jeśli nie potrafi się bezpiecznie utylizować jego odpadów…

Promieniotwórczość wyprodukowana przez przemysł jądrowy pozostaje źródłem śmierci, raka, powodem niewydolności organów, deformacji fizycznych i psychicznych …

Największe deformacje psychiczne tworzy współczesny system edukacyjny. Nie możność odróżnienia dobra od zła, wpływa na brak szacunku do człowieka i ziemi…

Edukacja jest również źródłem wytworzenia Przemysłu Bankowego [MFW, Bank Światowy i miliony innych krajowych i międzynarodowych banków], który jest całkowicie finansowany przez działalność przemysłową, która niszczy środowisko naturalne …

Działalność przemysłowa jest wprost proporcjonalna do odsetki ludności miejskiej.

Konsumpcjonizm jest wprost proporcjonalna do odsetki ludności miejskiej.

Niszczenie środowiska jest wprost proporcjonalna do odsetki ludności miejskiej.

Nieprawidłowości i przestępczość jest wprost proporcjonalna do odsetki ludności miejskiej.

W Ameryce populacja miejska wynosi 95% (W Europie populacja miejska wynosi 80 - 90% …) … Dlatego Ameryka jest matką wszystkich form dodatkowej, zbędnej i destrukcyjnej pracy na świecie …

Dlatego też konsumpcjonizm jest tak rozpowszechniona w Ameryce … 5 % ludności świata zużywa od 25 - 40% zasobów światowych.

W Chinach i Indiach, konsumpcjonizm i niszczenie środowiska wzrosły drastycznie wraz ze wzrostem ludności miejskiej. Rewolucja przemysłowa jest odpowiednikiem rewolucji kulturowej, której cele i założenia prowadziły do budowy zdegenerowanych środowisk miejskich …

Ludność miejska jest formą zorganizowanej przestępczości, to jest prawdziwy wymiar Sodomy i Gomory…
50% ludności świata działa jak organizacja przestępcza, działająca na zlecenie masonów i illuminatów. To jest bratobójcza wojna, w której bierzesz udział nawet Ty, tak właśnie Ty …

Planeta umiera i łapie swój ostatni oddech…

Musimy natychmiast opuścić miasta.
I porzucić konsumpcjonizm na rzecz naturalnej produkcji rolnej …

Przez miliony lat na ziemia, środowisko naturalne było niszczone tylko przez jeden główny cel … “poszukiwanie pożywienia” / “produkcje żywności”.

Przez miliony lat na ziemi “poszukiwanie pożywienia” / “produkcja żywność” było głównym zajęciem dla gatunków zwierzęcych, społeczeństw łowczych i społeczności rolniczych.

W tamtym okresie tylko 1-2% populacji ziemi nie produkowało żywności … Dzisiaj 50% populacji produkuje żywność dla drugiej połowy społeczeństwa, która zatrudniona jest w destrukcyjnych, bezproduktywnych formach pracy dodatkowej, aspołecznej.

W ciągu ostatnich 100 lat, miejskie towarzystwa przemysłowego zniszczyły setki miejskich zawodów.

Miliardy mieszkających w miastach ludzi, zostało zatrudnionych w miejskich towarzystwach przemysłowych. Jako, że człowiek bez pracy szaleje, wymyślono setki bezproduktywnych, bezsensownych, bezcelowych form “pracy”…

Przez 100 lat oszukuje się mieszkańców miast wpajając im, że to co robią ma sens. !!!

Przez 100 lat populacje wielkich miast oszukują resztę świata w terminologii …, tworząc takie formy kłamstwa i utopii jak progres, wzrost, czy rozwój, wskaźnik wzrostu, ocena gospodarki, PKB … Tak tworzy się bezwartościowe pieniądze, akcje i przejmuje się prawdziwe wartościowe grunty

Postęp, wzrost, rozwój, tempo ,stopa wzrostu, gospodarka Cen, PKB

Jest to terminologia niepotrzebna i destrukcyjna w stosunku do prac wykonywanych przez mieszkańców wielkich miast.

Gatunek ludzki jest zupełnie zbędny na ziemi. ?

W obrębie gatunku ludzkiego, bezproduktywna ludność miejska jest całkowicie zbędna. Przygotowanie dużych miast więziennych pozwoli na zlikwidowanie tych ludzi, “dom” po “domu”

Życie na ziemi, można utrzymać tylko wtedy, gdy każdy stanie się twórcą i producentem, a prosty sposób życia będzie miał większą wartość od bogactwa i konsumpcji.

Miejskie miejsca pracy i praca “umysłowa” wykreowana przez edukacje są szkodliwe dla planety… Miliony lat ludzkiej pracy fizycznej nie zniszczyły środowiska tak jak ostatnie 100 lat nauki, edukacji, ekonomii i rewolucji przemysłowej …

Nawet miejsca pracy i zawody, które nie są bezpośrednio związane z produkcją i wprowadzaniem do obrotu towarów i usług konsumpcyjnych niszczą środowisko… Bez środowiska naturalnego - nie istniejemy …

W Miejskich Towarzystwach Przemysłowych każda profesja wymaga budynku, stanowisk, hierarchii …. Te bezwartościowe zawody wymagają wycinki milionów drzew, zniszczenia milionów akrów żyznej gleby przez cement, beton i asfalt…

Budynki te wymagają miliony ton mebli, maszyn i innego sprzętu, którego produkcja niszczy środowisko naturalne

Te budynki zużywają ogromne ilości energii, której produkcja niszczy środowisko naturalne.

( Oczywiście nikt z was o tym nie myśli, nawet o bezsensowności własnego wykształcenia i pracy … Raz zjedz co wyhodujesz, aby poczuć się dumny z tego co robisz … )

Miliony pracowników pracujących w tych budynkach, korzysta z transportu publicznego i aut aby dotrzeć do biur i domów niszcząc środowisko.

I wreszcie, miliony ludzi w każdym zawodzie dostają pensje, które są wykorzystywane do zakupu towarów i usług konsumpcyjnych, który promują działalność przemysłową, która niszczy środowisko naturalne.

Bezwartościowa praca, nauka, pieniądz, władza … Przekładają się na bezwartościowe życie każdego z mieszkających w miastach ludzi …

Ludność miejska zniszczyła niezbędne rzeczy i formy życia [zwierzęta, drzewa, powietrze, wodę i ziemie] aby tworzyć niepotrzebne nikomu rzeczy i usługi … [towary i usługi konsumpcyjne].

Miliony gatunków zamieszkujących ziemie korzystają tylko z ziemi w poszukiwania jedzenia, my niszczymy i ziemię i jedzenie tych organizmów…

Więc jaki to rozwój, nauka, technologia… Jesteście śmieszni …
Do końca 21 wieku zniszczymy wszystkie istniejące na ziemi ekosystemy. To jest przestępstwo nazwane : cywilizacją … !!!

Zbliżamy się do środowiskowej apokalipsy … Jedynym sposobem, aby uratować pozostałe środowisko jest ograniczenie działalności przemysłowej do produkcji towarów i usług konsumpcyjnych …

Działalność przemysłowa musi być ograniczona głównie do żywności, odzież i schronienia …

I gdzie są wasi papieże, prezydenci, premierzy, prezesi, gwiazdy i eksperci … Jeśli się o czymś nie mówi, nie oznacza to ze problem nie istnieje.

Całe społeczeństwo musi zostać zreorganizowane …

Mieszkańcy miejskich towarzystw przemysłowych, muszą zostać przeniesieni na obszary wiejskie …

Producenci żywności będą dostarczali produkty bezpośrednio do klientów z pominięciem pośredników i spekulantów.

Jedynym z powodów zniszczenia środowiska jest Industrializacja - bowiem liczebność populacja nie jest problem.

Przeludnienie ośrodków miejskich jest konsekwencją industrializacji. Sami ludzie nie są wini zniszczenia środowiska naturalnego, bowiem jest nim drzemiący w tych ludziach konsumpcjonizm …

Populacje innych gatunków zwierząt są większe od 7 mld ludzkich istnień, jednak żadne z nich nie zniszczyło środowiska naturalnego …

Więc, który gatunek jest gatunkiem inwazyjnym i prymitywnym, pozbawionym logiki i intelektu …?!

Gdybyśmy od początku pozostali w strukturze społeczeństw rolniczych nigdy nie osiągnęlibyśmy populacji mającej 7 mld istnień.

Społeczeństwo przemysłowe zniszczyło większość różnorodności biologicznej i ekosystemów w zaledwie 250 lat /100 lat [Większość świata stał się silnie uprzemysłowiony w ciągu ostatnich 100 lat], poprzez produkcje towarów i usług konsumpcyjnych.

Industrializacja, przeludnienie i konsumpcjonizm są elementem tej samej ręki sprawczej nazywanej masonerią, tak rodzi się utopia …

Do roku 1800, standardem były rodziny posiadające 5-15 dzieci, a mimo to populacja osiągnęła tylko miliard ludzkich istnień.

Po industrializacji drastycznie zmniejszono wielkość rodziny, a jednak ludność świata wzrosła z 1 mld do 7 mld w ciągu zaledwie 200 lat.

Gdybyśmy nie zgodzili się na uprzemysłowienie i rewolucje przemysłową, dzisiaj populacja naszego globu nie przekroczyła by 2 mld ludzkich istnień.

Jeszcze trzysta lat temu ilośc jedzenia zjadanego przez duże (wybite przez człowieka) zwierzęta była większa niż ilość pokormu zjadanego dziś przez 7 mld populacje. I pomimo tego zwierzęta nie zniszczyły zrównoważonego środowiska naturalnego …

Jeśli zwierzęta wprowadziłyby miejskie towarzystw przemysłowe, to już milion lat temu zniszczyłyby wszystkie ekosystemy. Ale zwierzęta w przeciwieństwie do ludzi nie są głupie.

Społeczeństwo przemysłowe obwinia przeludnienie o zniszczenie środowiska naturalnego, tak jak Amerykanie obwiniają wyznawców islamu o terroryzm.

Ameryka jest twórca AlKaidy i ISIS . A uprzemysłowienie jest przyczyną przeludnienia.

Jedynym powodem zniszczenia środowiska jest Industrializacja - Populacja to nie problem.

Obecny kryzys jest konsekwencją promocji zachodniego stylu życia na całym świecie.

Postęp, wzrost i rozwój (materialnego rodzaju) są / były masońskimi koncepcjami, które zostały wymuszone na reszcie świata.

Dziś cały świat zaangażowany jest w niszczenie środowiska, ale największą rolę w tym procesie odegrała zachodnia cywilizacja wykształconych idiotów, bawiących się w tajne bractwa i systemy kastowe.

Wszystkie te mistyczne tajemnice, oparte na magii uwielbienia natury przerodziły się w grabieżcą eksploatacje zasobów naturalnych które utrzymywały życie od milionów lat…

Okazało się że zachodni materializm połączony z wschodnim okultyzmem nie tworzą mądrości i duchowego rozwoju tylko proces samozniszczenia rasy ludzkiej …

Wkładanie sił w naukę, technologie, biznes i pieniądze przyniosło światu zniszczenie wszystkich ekosystemów …

Aborygeni z Australii nie rozpoczęli rewolucji przemysłowej.

Indianie nie rozpoczęli rewolucji przemysłowej.

Afrykańczycy nie rozpoczęli rewolucji przemysłowej.Kultury te były bardzo szczęśliwe i zadowolone z pracy fizycznej, rytuałów i praktyk duchowych. Co zrobiono ze Słowianami, Indianami, afrykańskimi plemionami, Aborygenami …!

Praca ludzka powinna spełniać podstawowe potrzeby dotyczące żywności, odzieży i schronienia … Człowiek powinien tworzyć, myśleć, rozwijać się duchowo ,kulturalnie, i podejść do technologii opartej na magii czyli kreacji atomowej …

Budowa maszyn i technologii zatruwającej i niszczącej życie i naturę nie jest technologią lecz śmiertelną bronią …

Gdy wyprodukowano pierwsze maszyny, ludzki umysł powinien zrozumieć ich destrukcyjny wpływ ma środowisko … Jednak szaleństwo zniszczyło cała planetę, człowiek jest jeszcze niezdolny do produkcji maszyn opartych na kreacji atomowej nie naruszających porządku wszechrzeczy …

Ludzka praca / działalności, może być trojakiego rodzaju - fizycznego, psychicznego i subiektywnego.

Jeśli człowiek wykładałby swój czas i energię w prace fizyczną lub subiektywne doświadczenie, społeczeństwo przemysłowe nigdy by się nie narodziło.

Nie można skupiać się na szukaniu powodu dla którego istnieje uprzemysłowienie, wystarczy włożyć energię w pracę fizyczną i subiektywne doświadczenie.

Największym złem na tym świecie jest “Powód”, za którym podążyła nauka, technologia ,myślenie o finansowaniu i
industrializacji.

Chore umysłowo społeczeństwo przemysłowe najpierw tworzy nierozwiązywalne problemy … Potem zatrudnia się miliony Miejskich Niewolników [którzy są robi dodatkowy, niepotrzebny i niszczycielską pracę tak], aby Ci rozwiązali problemy, które nie mogą być rozwiązane.

Wszystkie problemy Miejskiego Towarzystwa Przemysłowego ,są nierozwiązywalne, bo same uprzemysłowienie jest przyczyną problemów …

Wykładniczy wzrost zniszczenia środowiska, gwałtowny wzrost zachorowań na raka, otyłość, choroby psychiczne i wojny / przemocy … To wszystko problemy maga być zlikwidowane poprzez zlikwidowania powodującego je uprzemysłowienie .

Setki zawodów i miliony miejsc pracy zostały utworzone w imię rozwiązywania problemów Miejskiego Towarzystwa Przemysłowego.

Rozwiązania oczywiście nigdy nie przyjdą, bo same uprzemysłowienie jest przyczyną problemów…

Miliony ludzi w miastach są szczęśliwe, ponieważ są oni coraz lepiej wynagrodzeni …… Rządy są zadowolone, ponieważ mogą uzasadnić swoje istnienie, i mogą wykazać się w rozwiązywaniu nierozwiązywalnych problemów… Cyrk, teatr … Na grobie matki ziemi …

Tymczasem nadal występują problemy, coraz większe i większe dzień po dniu, chwila po chwili.

Problemy Miejskich Towarzystw Przemysłowych mogą przestać istnieć , kiedy one same przestaną istnieć.

Gdy Nixon był prezydentem powiedział, że Ameryka wygra walkę z rakiem w ciągu 6 lat…

Społeczeństwo przemysłowe tak leczy raka jest podpalacz gasi ogień za pomocą benzyny .Społeczeństwo przemysłowe jest przyczyną raka.

Społeczeństwo przemysłowe skaziło planetę miliardami ton rakotwórczych odpadów przemysłowych.

Cała planeta umiera z powodu zatrucia chemicznego ….. Miliony gatunków zwierząt i roślin, żyjących w rzekach, oceanach, atmosferze, pod ziemią, w wodzie, ziemi … Wszystko to umiera, cała planeta umiera z powodu zatrucia chemicznego.

Miliony ludzi umiera z powodu raka i uszkodzeń narządów wewnętrznych spowodowanych chemikaliami przemysłowymi…

Społeczeństwo przemysłowe stworzył 50.000 - 80.000 tysięcy chemikaliów przemysłowych …

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

I to nie przyniosło kilku kilogramów substancji chemicznych, ale miliardy ton chemikaliów i odpadów przemysłowych.

Społeczeństwo przemysłowe produkuje miliardy ton paliw stałych, ciekłych i gazowych oraz odpadów przemysłowych.

Istnieją tylko trzy miejsca na ziemi, gdzie wszystkie te chemikalia przemysłowe i odpady mogą zostać schowane, tak schowane nie zniszczone - w powietrzu, wodzie i glebie … Nie ma na świecie czwartego miejsce, w którym można by składować tego typu odpady.

No prawie bo jest jeszcze człowiek, żywy śmietnik …

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Płynne substancje chemiczne są wyrzucane do rzek, jezior i oceanów.
Stałe substancje chemiczne są rzucone w głąb ziemi, a czasami do wody. Gazowe substancje chemiczne są uwalniane do atmosfery…

Cała planeta została zatruta przez chemikalia przemysłowe … rzeki, oceany, atmosfera, wody gruntowne, … cała planeta została zatruta.! Ślady chemikaliów przemysłowych, można znaleźć nawet w arktycznym lodzie.

Trucizna jest w żywności, którą jemy i w wodzie którą pijemy, oraz w powietrzu, którym oddychamy…

Przeciętny człowiek zjada około 2 kg dodatków i konserwantów w ciągu roku. !!!

Miliardy akrów ziemi rolnej, zostało otrute przez miliony ton pestycydów, środków owadobójczych i nawozów.

Istnieją setki chemikaliów przemysłowych w krwi, kościach i tkankach miliardów ludzi, i zwierząt [ptaków i ryb]. Miliony ludzi zmarło z powodu zatrucia chemicznego. Miliardy zwierząt, ptaków i ryb zmarło z powodu zatrucia chemicznego.

Dopóki istnieje Towarzystwo Przemysłowe, ta planeta pozostanie zatrutym odpadem chemicznym.

Rosnąca zachorowalność na raka, może być zatrzymana tylko wtedy, kiedy zatrzymamy przemysł.

Ważne jest, aby zrozumieć, że miliony ludzi stara się rozwiązać wszystkie problemy Towarzystwa Przemysłowego, ale tych problemów nie można rozwiązać. !!!

Nie można bo ,miliardy ludzi, którzy nie są producentami żywności, należą do Towarzystwa Przemysłowego, które wymyśliło dla nich bezsensowne, bezcelowe miejsca “pracy” oraz niszczące psychicznie zawody, ponieważ ludzie bez pracy - szaleją …

W społeczeństwach rolniczych niemal cała populacja została zaangażowana w produkcję żywności [tylko 1 - 2% populacji nie produkowało żywności].

W Towarzystwach Przemysłowych 50% ludzi na świecie produkuje żywności dla całej populacji ….. Pozostałe 50% populacji jest zaangażowana w dodatkową, destrukcyjny i niepotrzebną nikomu “pracę” … [w Ameryce tylko 5% populacji produkuje żywność, 95 % ludności żyje w bezproduktywnych miastach … Dlatego Ameryka, jest Matką wszystkich niepotrzebnych i destruktywnych miejsc pracy na świecie].

Ludność, która nie produkuje żywności jest zaangażowana w produkcje i sprzedaż tysięcy towarów i usług, przemysłu, turystyki, sportu, zakładów zbrojeniowych i badań statystycznych …

Miliony ludzi na świecie tworzy niepotrzebne, bezsensowne i daremne badania nad społeczeństwem przemysłowym w setkach dziedzin…

Miliony ludzi w społeczeństwie przemysłowym próbuje ratować środowisko naturalne, co jest niemożliwe, ponieważ ci sami ludzie aktywnie korzystają z struktury przemysłowej, która wpływa na skale zanieczyszczeń środowiska naturalnego…

Miliony ludzi w społeczeństwie przemysłowym próbuje walczyć z (leczyć się) otyłością, co jest niemożliwe z powodu rezygnacji z pracy fizycznej na rzecz pracy “umysłowej” i łatwego dostępu do miliardów ton gotowej, chemicznej “żywności” 24/7, 365 dni w roku.

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Miliony ludzi w społeczeństwie przemysłowym próbują leczyć raka, co jest niemożliwe, ponieważ samo uprzemysłowienie jest przyczyną raka … Działalność przemysłowa zanieczyszcza powietrze, wodę i glebę miliardami ton stałych, ciekłych i gazowych substancji rakotwórczych.

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Miliony ludzi w społeczeństwie przemysłowym pracuje dla organizacji porządkowych … Ale porządek jest niemożliwy, ponieważ zakłady wojskowe promuje wojnę i przemoc, przez produkcję i sprzedaż miliardów ton broni …

Kapitalizm, socjalizm, komunizm, liberalizm czy ma to znaczenie ?!.

Każde społeczeństwo przemysłowe niszczy środowisko ….. Nie ma znaczenia, czy jest ono prowadzone przez kapitalistów, socjalistów, księży czy komunistów.

Monsanto nie stanie się mniej szkodliwe pod wpływem demokracji, liberalizmu, czy też komunizmu i socjalizmu.

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Elektrownie jądrowe nie staną się mniej szkodliwe pod wpływem demokracji, liberalizmu, czy też komunizmu i socjalizmu.

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Węglowe Elektrociepłownie nie staną się mniej szkodliwe pod wpływem demokracji, liberalizmu, czy też komunizmu i socjalizmu.

Górnictwo nie będzie mniej szkodliwe pod wpływem demokracji, liberalizmu ,czy też komunizmu i socjalizmu.

Przemysł nie będzie mniej destruktywny pod wpływem demokracji, liberalizmu, czy też komunizmu i socjalizmu.

Budownictwo nie będzie mniej destruktywne pod wpływem demokracji, liberalizmu, czy też komunizmu i socjalizmu.

Transport Przemysłowy nie będzie mniej szkodliwy pod wpływem demokracji, liberalizmu, czy też komunizmu i socjalizmu.

Tamy, wydobycie oleju, rafinerie, gaz łupkowy … wszystkim te rzeczy i miliony innych, nie będą mniej szkodliwe pod wpływem demokracji, liberalizmu, czy też komunizmu i socjalizmu…

Dlatego społeczeństwo przemysłowe musi umrzeć, przeistoczyć się w społeczeństwo samo-stanowiące.

Zacznijcie słuchać, myślec, działać, bo to nie oni, a wy trzymacie ich za mordy … System to wy, nie oni, i tylko wy możecie położyć mu kres …

(Ubezwłasnowolnienie deprawatorów życia społecznego w oparciu o istotę praw naturalnych ;

https://t.umblr.com/redirect?z=http%3A% ... %C4%87&m=1

Liga Świata

P.s. Ten długi tekst napisany jest prostym językiem, aby trafił do jak największej rzeszy odbiorców.

Świadomość

Obrazek

Chciałem, i ciągle chce, coś wam uświadomić, przegraliście wojnę religijną, ustrojową, poglądową i kulturową, zniszczyliście własne dziedzictwo, niszcząc tożsamość własnego ludu …

Obrazek

Daliście się, całkowicie zniszczyć, poniżyć i napiętnować, nie macie własne tożsamości, poglądów, świadomości realności zachodzących procesów życia w sztucznych tworach kastowych.

Wychodząc na ulice, nie wiedzę koszulek z napisem kocham Lechię, Polskę, Poznań, Kraków czy Warszawę, za to choć większość z was, nigdy nie było w Londynie czy Nowym Yorku, kojarzycie patriotyzm z miłością do miast identyfikujących się z imperium współczesnego, uniwersalnego podboju …

Obrazek

Jak ocenią was, wasze wnuki, prawnuki, gdzie podziała się niezależność, suwerenność państwa, patriotyczna wolność i przynależność krwi …?

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/0 ... ziezy.html

Obrazek

Wszystkie systemy komputerowe, informacyjne są pisane w języku angielskim, oznacza to, że jeśli dojdzie do jakiejkolwiek katastrofy naturalnej odnajdziemy szczątki kultury anglosaskiej – kultury okultystycznej, powstałej na bazie nowej idei wypędzonych psychopatów i degeneratów.

To jest modny dziś mix orientu, bliskiego wschodu, okultyzmu i lepienia prawdy z kawałków kłamstw.

Obrazek

Widziałeś reklamową czapkę, długopis, baner…, reklamująca Słowian, Lechię, prawdziwą idee tradycji, wolności, wierności czy nacisk na prawdę w życiu codziennym. ?!

Nie, ale za to każdy z was, ma w domu czapkę trującej was Coca Coli, redukującego was to roli gladiatorów Adidasa, kreujący sztuczny wyścig technologiczny firmy Sony, czy masońskiej przykrywki działania służb specjalnych – Apple’a … Macie gazety i filmy, propagujące zło i amerykańską, babilońską, egipską … kulturę kastową.

Obrazek

Nieważne czy firma powstała w Anglii, USA, czy Chinach, napis jest w języku angielskim (Posłuchaj jak brzmią słowa, to język zdegenerowanych Słowian – https://vimeo.com/157706614), pomimo że język ten powstał na bazie języków starosłowiańskich … Nie wierzysz. ?Oznacza to, że nie potrafisz już odnaleźć prawdy, w chaosie wymyślonych kłamstw …

Obrazek

W annałach historii, wasze wnuki odnajdą tylko fałszywe narody, fałszywe języki, wymyślone tytuły i wiarę w systemy kastowe … Nie ma dla ciebie miejsca przy stole władzy, na szczycie góry z której roztacza się widok na przyszłość … Dla ciebie istnieje tylko kontrolowana przez rządy i urzędy kloaka.

Obrazek

Gdzie jest, zdeptana również i przez was prawda.? Macie cyrk Wielkanocy, kult słońca, ludzi bogów, idee koła fortuny, kast, Boże narodzenie, orgie, zamach fałszywej flagi, wyzysk kastowy …

Przez głupotę ginięcie tylko wy, nikt nie dotyka waszych władz, bo to one koordynują zamachy, wojny i rewolucje, partie, kościoły i wasze pogrzeby.

Obrazek

Gdzie ???

Tylko, gdzie podziała się prawda i wolność.?! Najpierw trzeba znać sens słów, aby stopniowo dochodzić, do odkrywania ich znaczenia dla życia człowieka …

Wypaczone społeczeństwo i jego historia, zostało sprefabrykowane z gotowych niemoralnych standardów, kupili was od waszych zdegenerowanych (wybranych przez obcych, najgłupszych przedstawicieli narodu) władców, pierwszych książąt i królów, za nic nie warte złoto, korony, tytuły i obietnice wiecznej władzy …

Obrazek

I na Boga mamy racje … ,a wy się tego boicie, wypierając wypowiadane przez nas słowa …

https://www.facebook.com/DydymusCytaty/ ... 7851317826

Oglądacie sprefabrykowane dzieła sztuki, uczycie sie o wykreowanej na potrzebę mas historii i oglądacie sztuczne wykreowane monolity, mające przybliżyć was do anglosaskiej kultury i kastowego dziedzictwa.

Obrazek

Popatrzcie na Stonehenge, Zakon Szpitala Najświętszej Maryji Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie – a, tak naprawdę – Ordo fratrum domus hospitalis Sanctae Mariae Theutonicorum in Jerusalem, Ordo Theutonicus, Watykan, Konstytucje, prawa …

Obrazek

Okultyzm, to iluzja ubrana w strojny, paradny ubiór (złoczyńca jest zawsze lepiej ubrany od bohatera), nie mająca wewnętrznej wartości i prawdy, której historie, poprzez naiwność tworzycie każdego wymyślonego dnia.

Piorąca wasze mózgi telewizja, nie poświęciła Słowianom nawet 0,1% czasu emisyjnego w święta … Śmiejesz się słysząc, że Wielkanoc to Jare Gody, śmiejesz się, jak wiejski głupek …, z samego siebie …

Obrazek

Dlaczego, dlaczego Słowianie, a w szczególności Prasłowianie to temat tabu !? Dlaczego dozwolony jest tylko temat Mieszka I, sprzedającego lechitów Watykanowi i imperium rzymskiemu za koronę i wieczną władze, nad podporządkowanymi przez kościół i zakony niewolnikami …

Dzisiejsi kapłani i politycy, to następcy zdrajców, przestępców i chorych psychicznie dewiantów … Popatrzcie, na te mordy kreujące iluzje życia dla władzy, siły i zemsty.

[imghttps://samostanowienie.files.wordpress.com/2016/03/img_6669.jpg?w=1000][/img]

Nie pozwólmy, aby zniszczono dziedzictwo Lechii, zniszczymy chrystianizm / kult sztucznego słońca, kast, hierarchii i okultyzmu.

Kapłani i politycy, pochowamy was, aby Lechia, mogła odzyskać niepodległość, wolność i dar samostanowienia. Tylko tak, uda się narodowi, odzyskać tożsamość narodową.

Obrazek

Szanowanie inności, ma tylko wtedy sens, jeśli inność jest przejawem prawdy, mądrości i logiki. Tolerancja względem zła, głupoty, fałszu i zdrady nie jest dozwolona, bowiem jej działanie wpływa na rozwój normalności, prawdy i moralności.

Powinniście zrozumieć, ze głównym powodem zbrodni, są przestępstwa odbywające się na psychice naiwnego, pokrzywdzonego człowieka. Dlaczego nie karzemy kłamców, zdrajców i krzywoprzysięzców. ?’

Obrazek
Wasza prawda.?! Nieistnieje.!

Historia do wyrzucenia.

Kalendarz do wyrzucenia.

Religia do wyrzucenia.

Władza do wyrzucenia.

Nauka do wyrzucenia.

Wszystkie te kłamstwa tworzą nieistniejąca tożsamość …

Obrazek

Nie wiecie gdzie, kiedy i dlaczego żyjecie. Człowieka tworzy świadomość, tożsamość, dziedzictwo…?!

Najgorsza i najbardziej absurdalna książka fantasy, ma w sobie więcej prawdy, niż otaczający was świat.

Obrazek

Jeśli chcecie poznać prawdę … Idźcie na południe na sam kres …

„Nikt, nic trudnego i zakazanego nie czyta i niczego niepoprawnego nie szuka; jeśli czyta, nie rozumie; jeśli rozumie, natychmiast zapomina i zaczyna walczyć z samym sobą, z własnym bólem i własną nielogiczną prawdą.

Obrazek

Tak zniszczono i zastraszono wolnych panów, kreatorów cywilizacji, Lechitów, niszczonych przez swoich zdemoralizowanych braci …”

Obrazek

Nie ma ludzi wolnych, idealnych, samoograniczających swoją moc i samostanowiących, bowiem kultura deprawacji, okultyzmu, pesymizmu zniszczyła wiarę w samoistny geniusz człowieka, zastępując go doskonałością wybranych kast i autorytetów.

Obrazek

https://manipulanci.wordpress.com/2016/ ... sem-nauki/

Szukanie obcych form życia, mija się z celem, w czasach gdy większość człekopodobnych istot nie potrafi znaleść człowieka w człowieku, i prawdy w historii.

Obrazek
Jeśli, nie potrafisz wybrać siebie na swego pana, ktoś wybierze ciebie abyś służył jemu … Teraz rozumiesz kłamstwo religi, kłamstwo władzy monarchii i polityki. ?!

Samostanowienie, samoograniczenie, prawda, wolność to tożsamość !

Obrazek

Myśli, są bardzo niebezpieczne, dlatego zrobiono wszystko, abyście przestali myśleć, zewnętrzny nauczyciel, jest posłańcem złego, wewnętrzny nauczyciel, jest kreacją prawdy.

Zastanów się, po co gloryfikować kogoś, kto nigdy nie uchonoruje ciebie . !

Obrazek

Każdy kto wspiera partie, religie, system kastowy, zapomniał czym jest patriotyzm, wolność, prawda i samostanowienie, stając się niewolnikiem, zatracającym słowiańską tożsamość.

Liga Świata

Dydymus

https://samostanowienie.wordpress.com/2 ... tozsamosc/
1 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5123
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 635
x 214
Podziękował: 8573 razy
Otrzymał podziękowanie: 8932 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 22 lip 2018, 10:52

Lechici – wymazana historia starożytnej Polski

Obrazek

Wielu Polaków ma dzisiaj problemy z identyfikacją swojej prawdziwej tożsamości i kultury. No i w sumie nie ma się co dziwić, ponieważ zostaliśmy brutalnie poddani zmianie tożsamości, a cała nasza historia została przekłamana i raz na zawsze wymazana z kart historii. Jedyne co nam pozostaje, to badanie naszej przeszłości i dochodzenie do prawdy na własną rękę. Możemy tego dokonać poprzez analizę szczątkowej wiedzy historycznej, która została pozostawiona przez średniowiecznych kronikarzy oraz poprzez analizę religioznawstwa i językoznawstwa słowiańskiego. Wystarczy tylko uruchomić zdolność do logicznego myślenia i powiązać ze sobą niektóre fakty w jedną logiczną całość.
Lechici – wymazana historia Polaków
Tak więc na podstawie faktów i niektórych drobnych szczegółów, jesteśmy w stanie w przybliżeniu zrekonstruować naszą wymazaną, antyczną historię oraz zapomniany system wierzeń. Jest to jednak dość trudne, ponieważ zmieniono nam zarówno naszą tożsamość, nazwę państwa, jak i rodzime wierzenia oraz kulturę.
Polska, która przed chrztem nosiła nazwę Lechia, ma o dziwo dość skrupulatnie udokumentowaną swoją historię przez średniowiecznych kronikarzy. Większość antycznych map z zachodu zawsze pokazują Europę podzieloną pomiędzy dwa mocarstwa – Cesarstwo Rzymskie oraz białą plamę – czyli Imperium Lechitów, złożonego ze słowiańskich plemion Wandali, Wenetów, Polan, Sarmatów, Scytów, Gotów oraz Alanów.

Obrazek

W formie dłuższych historii lub wzmianek historycznych pisali o nim tacy pisarze jak:
Thietmar i Prokosz – X w.
Gall zwany Anonim i Helmold – XII w.
Wincenty Kadłubek, Boguchwał i Cholewa – XIII w.
Dzierżaw – XIV w.
Jan Długosz – XV w.
Marcin Kromer – XVI w.
Adam Naruszewicz – XVIII w.
Antoni Małecki – XIX w.
Twierdzili oni jednoznacznie, że “Lechia” to nic innego jak antyczna nazwa Polski, która obowiązywała przed chrztem w 966 r.
Zagraniczni kronikarze nazywali również Polskę (Lechię): Lachestan (Persja), Lehistan (Turcja), Lenkija (Litwa), Lahastan (Ormianie), Lengyelország (Węgry).
Na ziemiach, które są dalekie od kultury łacińskiej, Polaków nazywano “Lechitami”: Lachy (Rosja), Lehce (Turcja), Leah (Rumunia), Lengyel (Węgry), Ledianin (Serbia).
Słowo “Laszka” (dzisiaj znane jako “laska”) oznaczało “Polka”.
Od najdawniejszych czasów, sami Polacy nazywali siebie “Lechitami”. Słowo “Polacy” zostało po raz pierwszy użyte dopiero w XV w. Wcześniej używano sformułowania “Polanie”, które pojawiło się po raz pierwszy w żywocie starszym św. Wojciecha, spisanym w Rzymie pomiędzy latami 999-1001. Polska (Polonia) to katolicka/łacińska nazwa naszego kraju.
Ciekawy jest fakt, że w innych, ościennych językach przykładowo: czeski “lech” znaczy pan, wielmoża. Polacy (Lechici) byli zwani przez swoich sąsiadów Panami, wolnymi ludźmi, szlachetnie urodzonymi (tak jak Ariowie szlachetnie urodzeni).
Starożytna nazwa grecka państwa polskiego to “Lachia” – kraj Panów/Wybranych. W Sanskrycie “Lech” oznacza pan, władca, król, pasterz, bóg. “Lechistan” jest więc państwem panów, państwem bogów lub państwem pasterzy.
Z języka perskiego słowo “Lah” oznacza pana, boga i pasterza. Warto zauważyć, że słowo “Leh/Lah” można znaleźć w inskrypcjach na wielu Kurhanach w Europie i Azji. Oznaczało to, że grobowiec należał do Władcy.
Węgrzy nazywają nas “Lengyel”, które jest połączeniem dwóch słów: “Lech” – Pan oraz “Angyal” – Anioł.
Także na całym regionie bliskowschodnim można zaobserwować występowanie w słowach rdzenia “Lach”. W języku hebrajskim słowo “Lah” ma te same znaczenie i brzmienie jak “Elah”. W liczbie mnogiej będzie to “Elahim”, a w wersji staro-hebrajskiej – “Elohim”. Gorliwi chrześcijanie znają to słowo bardzo dobrze. Jest ono użyte w Biblii hebrajskiej jako nazwa Boga lub Bogów (bo jest to liczba mnoga). Kiedy czytamy Biblię, słowo “JHWH” tłumaczone na język polski jako “Jehowah”, czytane jest właśnie jako “Elohim” (Panowie/Bogowie). Słowo “Elohim” oznacza także pasterzy – nie przypadkowo więc ludzi w Biblii zwie się owieczkami.
W języku arabskim słowo “Lah” ma dodany przedrostek “Al”. Stąd podobno wziął się słynny “Allah”, co w dosłownym tłumaczeniu ma oznaczać “ten Bóg”, “Bóg właściwy”. Dlatego też “Lahestan” po arabsku znaczy również “Kraj Boga/Bogów”.
To własnie nazwy “Lechia/Lechici” oraz “Lachy/Lechistan” używano we wcześniejszym etapie rozwoju naszej rodzimej historii, która zaczynała się od panowania jej pierwszego króla Lecha I Wielkiego, króla Kraka oraz jego linii rodowej, kończąc na Popielu. Pierwsze opisy średniowiecznych kronikarzy mówią o państwie Lechitów ze swoją stolicą w Wawelu.

Pierwsi władcy i królowie Lechii

Obrazek
Poczet pierwszych królów Lechii

O samym królu Lechu I Wielkim, protoplaście narodu polskiego, trudno jest znaleźć jakiekolwiek informacje historyczne. Jest on raczej uważany za postać legendarną (legenda o trzech braciach – Lechu, Czechu i Rusie). Natomiast okres panowania króla Krakusa, jaki podają średniowieczni kronikarze, to 400 rok p.n.e.
Krak miał dwóch synów, jednak z powodu ich rychłej śmierci, władzę przejęła jego jedyna córka Wanda, znana także jako Wenda. Nasza królowa, która swoje dziewictwo stawiała ponad małżeństwo, znana była w całej Lechii i poza jej granicami, ze swej urody, mądrości, a podobno i z posiadania zdolności nadprzyrodzonych. To od jej imienia pochodzi nazwa rzeki Wandal (którą obecnie znamy jako Wisła) oraz ludu (Wandale) zamieszkującego tereny nad brzegiem rzeki.
Kurhanowe kopce Kraka oraz jego córki Wandy, jednych z pierwszych władców Lechii, usypane przez ich poddanych, stoją po dziś dzień w Krakowie. Kraków to dawny Wawel – stolica Lechii, którego nazwa została zmieniona ku czci króla Kraka.
Obrazek

Kopiec Krakusa oraz jego córki Wandy w Krakowie
Tajemnicze imperium Lechitów
Lechici Imperii – tak nazwał komórkę państwową Johann Uphagen, opisując tajemnicze Slavici Foederis Imperatorem, które potwierdza XIX-wieczny historyk August Bielowski, a który dowodzi, że wspominany organizm państwowy musiał kiedyś istnieć. Miało to być ogromne i potężne imperium, które jako jedyne było w stanie przeciwstawić się coraz bardziej rozszerzającej się potędze Cesarstwa Rzymskiego.
W polskich kronikach średniowiecznych, napisanych przez wyżej wymienionych autorów, są również opisane potyczki jakie miały miejsce z Cesarstwem Rzymskim, a nawet z samym Aleksandrem Wielkim. Potwierdzają i uwiarygadniają to również kroniki zagraniczne, np. czeskie. Według zapisów wielki i dzielny lud Lechitów, żyjący na terenach obecnej Polski, stworzył ogromne państwo od Łaby po Ural, które toczyło liczne walki z Rzymianami.
Także w innych kronikach wczesnośredniowiecznych możemy odnaleźć zapisy dotyczące naszego dziedzictwa historycznego. Potwierdzają to także: opisy antycznych wypraw geograficznych, które były poświęcone badaniu tychże terenów, opisy prowincji Lechickich pióra Adama z Bremy (żyjącego w latach 1050-1081), wydarzenia z okresu panowania cesarza Nerona oraz zachowane nazwy toponimiczne z czasów starożytnych.
Lechici (Wandale) przez kilkaset lat toczyli zaciekłe boje z Cesarstwem Rzymskim i Bizantyjskim. Były momenty gdzie nie tylko łupili, ale i władali Cesarstwem Rzymskim. Złupili także Galię (obecną Francję) oraz Hiszpanię. Przeprawili się do Afryki, gdzie założyli państwo na terenie dzisiejszej Tunezji. Pozostałości po podboju Wandali możemy odnaleźć w samej nazwie południowej części Hiszpanii. Andaluzja – „W-andaluzja”, inaczej kraj Wandali, choć sami Wandalowie już od dawna jej nie zamieszkują.
Dopiero cesarz Justynian w 534 roku rozbił Lechitów. Ich emigracja przez południową Europę została opisana przez Prokopiusza oraz Jordanesa z Italii. W VI wieku odbył się również najazd Słowian na Bałkany, który był katastrofalny w skutkach dla Bizancjum. Skutkowało to kolejnymi wojnami Justyniana ze Słowianami oraz Lechitami. To własnie armia Lechitów miała doprowadzić do upadku rzymskiego świata. Aby nie wywoływać paniki, wprowadzono cenzurę i zakazano pisania o Wandalach. Dowodzić o tym ma relacja spisana przez Prokopa z Cezarei, który opisał zdobycie miasta Toperos leżącego nad Morzem Egejskim przez Słowian. Mimo obrony miasta przez armię bizantyjską, zostało ono zdobyte, w wyniku czego życie straciło wtedy około 25 tys. wojów.
Jaki więc tak naprawdę był ten tajemniczy lud Słowian, który według relacji kronikarzy podbijał antyczną Europę, a który obecnie uważany jest za zbitek „prymitywnych plemion”, którym dopiero cywilizacja rzymskokatolicka miała podarować kulturę? Kim więc był ten lud “prymitywnych dzikusów”, którzy już kilka tysięcy lat temu stworzyli swoje pierwsze huty żelaza (np. świętokrzyskie dymarki) oraz starożytny przemysł metalurgiczny tworzący broń i narzędzia powszechnego użytku?
Badania nad DNA Słowian i Polaków
Niedawno przeprowadzone badania genetyczne nad DNA Słowian, wykazały, że zamieszkują oni swoje ziemie już od kilku tysięcy lat. Dodatkowo potwierdzono, że sami Polacy zamieszkują swoje tereny już od ponad 10 tys. lat.
Przeprowadzone badania wykazują także, że Polacy mają inną podhaplogrupę (Y-DNA R1a1a7), niż reszta Słowian.
Na podstawie badań zachodnich naukowców okazało się, że Polska posiada przeszło 10 700 lat egzystencji na terenach Wisły, Zbrucza i Dźwiny. W tych rejonach odkryto bowiem masową obecność haplogrupy R1a1a7.
Do tej pory uważano, że wszyscy Słowianie pochodzą od Indoeuropejczyków z haplogrupą R1a1. Uważano więc, że przywędrowali oni do Europy ze Wschodu, a na ziemie polskie dotarli ze środkowej Ukrainy. Okazuje się jednak, że mogło być odwrotnie – że to nasi przodkowie pierwsi chodzili po ziemi, a później wyruszyli na podbój Wschodu.
Według różnych doniesień, także megalityczne Stonehenge, które znajduje się na południu Anglii, a które powstało 3 tys. lat p.n.e, jest obiektem, który nie pasuje do kultu celtyckiego, a raczej do kultu ludów zamieszkujących centrum Europy – czyli Słowian.
Według religii, pierwsi ludzie pojawili się ok 6 tys. lat temu. Więc jak to stwierdzenie ma się do przeprowadzonych w dzisiejszych czasach badań, które odnalazły swoje potwierdzenie? Czy na podstawie tych badań nie wychodzi, że to Polscy (Lechici) istnieją jako najstarsza cywilizacja chodząca po Ziemi? Czy w takim wypadku, to nie nasz naród powinien być określany mianem “narodu wybranego”? Czy być może ktoś niesłusznie przywłaszczył sobie te zaszczytne miano? Kto wie, być może “rajskie jabłko”, które jest najpopularniejszym owocem hodowanym w Polsce, rosło właśnie na naszych ziemiach, a nie w strefach podzwrotnikowych gdzie królują cytrusy, daktyle i drzewa oliwne.
Co na ten temat mówią nasze religie. Pomińmy tutaj wszystkie religie semickie, łącznie z katolicyzmem, gdyż ich prawdziwość może budzić pewne wątpliwości. W tym wypadku powinniśmy zbadać temat powracając do naszych rodzimych wierzeń. Jednak i tutaj napotykamy trudności, ponieważ zadbano o to, aby wierzenia słowiańskie, tak jak i nasza historia oraz kultura, zostały dokładnie wymazane.

Wierzenia pradawnych Słowian

Okazuje się, że Lechici – słowiańscy Ariowie, źródło swojej wiary mają zapisane w wierzeniach Wedyjskich. Po głębszym zapoznaniu się z tematem okazuje się, że Wedy (wiedza) mają zawierać prawdziwe poznanie na temat pochodzenia człowieka, duszy/ducha oraz Absolutu (kosmosu), który dla ludów zgłębiających ich wiedzę był prawdziwym obliczem Boga. Wedy były rozprzestrzenionymi po całym świecie wierzeniami naszych przodków, które zastąpiły obowiązujące obecne religie semickie. Wed, nie nazywa się religią, tak jak obecnie panującą religię Mojżeszową (chrześcijaństwo, judaizm, islam oraz inne pochodne odłamy). Wedy były czymś pierwotnym, wiedzą duchową w najczystszej postaci.
Podstawową zasadą w wierzeniach Słowian, podobnie jak i u innych ludów indoeuropejskich (Ariów), była zasada trójdzielności rzeczywistości, która była oparta na wiedzy duchowej na temat ludzkiego ducha i jego trzech aspektów.
Taką wiedzę posiadały wszystkie cywilizacje, których wierzenia oparte były na wedyjskiej wiedzy dotyczącej ducha/duszy, Absolutu (kosmosu) i powiązań miedzy nimi. Z zasadą trójdzielności wiążą się także postacie słowiańskich oraz wedyjskich bogów posiadających trzy oblicza. W hinduizmie był to Brahma, u Słowian wschodnich – Trygław/Trzygłów, a u Słowian zachodnich – Światowid/Świętowit. Bogowie, którzy swoim cywilizacjom przynosili wiedzę i światło.

Obrazek
“Brahma, Trygław i Światowid”

Podstawowa zasada trójdzielności to przede wszystkim prawdziwa wiedza o człowieku i jego trzech aspektach duchowej osobowości, które wyzwalają energię dającą mu życie. To wiedza o prawdziwej naturze „Boga” (światła) i „Szatana” (cienia), zamieszkujących ciało fizyczne człowieka. Trzecim aspektem (boskim pierwiastkiem) jest ludzka dusza. Nasza osobowość (dusza) jest pozostałością po naszych bogach, przodkach i ich mitycznego Stwórcy. To właśnie od niego otrzymaliśmy wolną wolę, prawo wyboru oraz sumienie, które jest naszym wewnętrznym sędzią powstrzymującym nas od złych lub nieetycznych działań.
Ludzie obdarzeni duszą rozwiniętą na odpowiednim poziomie przechodzą ten proces świadomie, gdyż podlegają oni nieustającemu samorozwojowi korzystając z atrybutów podarowanych im przez Stwórcę. Jest nim na przykład inteligencja, za którą podąża zdolność do pojęcia tajemnicy własnego istnienia niezbędnego do świadomego i mądrego kierowania własnym życiem. Ta forma inteligencji, nazywana jest obecnie inteligencją duchową/świadomością duchową. Sprawia ona, że człowiek odkrywa w pełni swój potencjał. Wie, że jest istotą kreatywną i rozumną, która egzystuje w ludzkiej wspólnocie.
Duchowość spełnia rolę centralnego organu zarządzającego naszym życiem. Kierujemy się nią analizując i rozwiązując problemy dotyczące wartości i sensu oraz przy ocenie i postrzeganiu działań naszych i innych ludzi.
Te trzy aspekty duchowości są znane dzisiejszej nauce jako: świadomość, podświadomość i nadświadomość.
Nasi przodkowie wierzyli, że tylko całkowite zjednoczenie tych trzech aspektów pozwoli nam osiągnąć pełnię. Dzięki myśleniu i działaniu opartym na tej wiedzy, nasze trzy stany świadomości będą współpracować jako jedna całość, aby doprowadzić nas do bardziej postępowej formy życia. Śmiało można stwierdzić, że cyfra “3” była dla Słowian liczbą świętą.

Światowid – najważniejsze bóstwo Słowian

Kim jest bóg Słowian (Lechitów), który przynosił im wiedzę i światło. Znany był między innymi jako Światowid/Świętowit. Bóg posiadający kilka oblicz, uważany za Boga Najwyższego, Pana Niebios, Boga wojny, wiedzy, płodności i urodzaju. Utożsamiany był z czczonym na Rusi Trzygłowem (Trygławem), wschodniosłowiańskim Rodem oraz hinduskim Brahmą.

Obrazek
“Światowid/Świętowit”

Światowid (Światło Świata, Światło/Wedy) – niosący światło i wiedzę. To ten sam bóg, którego możemy odnaleźć w mitologii greckiej. Prometeusz – dobroczyńca ludzkości, który miał być uważany za stwórcę człowieka. Wiedział, że człowiekiem należy się opiekować, ucząc go życia i uprawy. Kiedy dostrzegł, że ludzie żyją w ciemnościach, odczuwają strach i zimno, przekazał im ogień, światło oraz wiedzę. W ten sposób przeciwstawiał się ciemności, którą uosabiała postać Zeusa. To właśnie Zeus miał zabrać ludziom ogień (światło, wiedzę), gdyż uważał go za przywilej należny jedynie bogom.
Tym samym bogiem w starożytnym Rzymie miał być Lucyfer (Gwiazda Poranna), dosłownie tłumaczony jako „niosący świt” lub „niosący światło”. Światło – czyli wiedzę.
W chrześcijaństwie, imię Lucyfera pojawiło się dopiero po raz pierwszy na początku V w. n.e, w Biblii przełożonej na łacinę przez św. Hieronima ze Strydonu. Przekład ten znany jest jako Wulgata. Należy zaznaczyć, że jego przekład spotkał się z krytyczną oceną, gdyż zarzucano mu odejście od oryginalnego tekstu Septuaginty. Dodatkowo tekst Wulgaty miał szybko ulec skażeniu.
W Księdze Izajasza, w oryginalnym tekście w języku hebrajskim, imię Lucyfer występuje jako helel ben-szachar, gdzie “Helel” oznacza planetę Wenus, zaś “ben-szachar” – Świetlisty Syn Jutrzenki/Poranka.
Prawdą jest, że około IV w. n.e., stolica apostolska w Rzymie zmieniła obraz Lucyfera robiąc z niego upadłego anioła, diabła, czarny charakter. Do tego czasu nie zawsze utożsamiano Lucyfera z upadłym aniołem. Przykładem może być tutaj hymn Carmen aurorae.
Lucifer w łacińskiej liturgii jest nazwą gwiazdy porannej, z którą symbolicznie utożsamiano Marię z Nazaretu. Tak jak gwiazda poranna zwiastuje pojawienie się na niebie Słońca, tak Maria zwiastuje pojawienie się Chrystusa. Jednak w późnośredniowiecznej oraz współczesnej myśli chrześcijańskiej przedstawia się Lucyfera jako diabła oraz upadłego anioła.
W mitologii gnostyckiej, Lucyfer był przedstawiany jako przeciwnik złego i ludobójczego demiruga Jahwe (oraz jego archontów), który walczył o wyzwolenie człowieka spod jego rządów.
Natomiast Powszechne Towarzystwo Antropozoficzne uznaje Lucyfera za brata Chrystusa przekazującego ludziom wiedzę i idee, które miały służyć poprawie świata i ludzkiego życia na Ziemi.
Podobne skojarzenia możemy również odnaleźć w mitologii sumeryjskiej. Po odkopaniu biblioteki w Niniwie i rozszyfrowaniu sumeryjskich tabliczek okazało się, iż są one pierwowzorami tekstów biblijnych. Traktowały one między innymi o stworzeniu człowieka i potopie. Ich treść była zbliżona do treści biblijnych Hebrajczyków, z tą różnicą, że nie zgadzała się ilość bogów.
Kiedy semiccy skrybowie preparowali swoje święte teksty podczas niewoli babilońskiej, wyrzucili oni z panteonu bogów sumeryjskich wszystkie pomniejsze bóstwa, tworząc z nich archaniołów i aniołów. Zostawili jedno, a właściwie dwa bóstwa, które połączyli tworząc jedną postać. Biblijny Jahwe to Enlil – starszy syn Anu, a Lucyfer to Enki – młodszy syn Anu (nie mylić z Szatanem). Enki to bóg ludzi, których miał stworzyć razem ze swoim zespołem genetyków. Enki miał być biblijnym “rajskim wężem”, który po stworzeniu człowieka, chciał go nauczać i przekazywać mu wiedzę (nieść światło). To właśnie on miał ostrzec Noego, kiedy to Enlil postanowił zesłać na Ziemię potop.
Wracając jednak do Światowida. On również miał być bogiem, który przekazuje wiedzę i opiekuje się ludźmi. Światowid, jest najprawdopodobniej nikim innym jak Lucyferem, którego imię utożsamione jest przez katolicyzm z diabłem. Świętowit – Niezniszczalny, Światło-Świecący – dający światło i wiedzę. To właśnie Światowid oraz Lechici, mają być nazywani przez Biblię “Wężowym Plemieniem”, gdyż w istocie jesteśmy Plemieniem Smoków/Węży/Żmijów/Drakonów. To właśnie na “Wężowe Plemię” w Biblii zrzucono winę za to, że ludzkość posiadła wiedzę poznania Dobra i Zła (owoc z Drzewa Wiedzy).
Niektórzy mieli chcieć zatrzymać tą wiedzę tylko dla siebie i faktem jest, że długo im się to udawało, ponieważ przez prawie 1500 lat kazano ludziom wierzyć, że ziemia jest płaska.
Wielka Inkwizycja, palenie na stosach, palenie ksiąg oraz pożary bibliotek (chociażby takiej jak Biblioteka Aleksandryjska) miały za zadanie pozbawić ludzkość dostępu do wiedzy. Jest wielce prawdopodobne, że tajemne archiwa watykańskie, zawierają ogromne zasoby ksiąg i dokumentów pochodzące właśnie ze zniszczonych w ten sposób bibliotek.

Słowianie – Nosiciele Światła dla Świata

Jednak Słowianie mają historię rodzaju ludzkiego zapisaną w swoich genach. To też ma być powód, dlaczego od co najmniej tysiąca lat systematycznie eksterminuje się nas. To Słowianie i ich przodkowie byli Nosicielami Światła Świata. Czcicielami Lucisferusa, inaczej Świętowita. To właśnie ideę boga Słowian, zamierzało uśmiercić judeochrześcijaństwo, a później bazując na ich historii nieudolnie podrobić to w swoich religiach.
To Słowianie byli bezdyskusyjnymi gospodarzami naszego kraju. Nasi lechiccy przodkowie żyli wedle swoich prastarych praw i obyczajów, dzięki czemu mężny i szlachetny duch naszego narodu kwitł i rozwijał się. Dopiero zdrada i knowania “obcych” popchnęła Lechitów (Po-lachów) w objęcia judeochrześcijaństwa. Obcej kultury znad Jordanu, pod wpływem której utraciliśmy naszą siłę, wolę, dumę oraz honor. Staliśmy się strażnikami nowego, obcego porządku, który jest tak daleki od naszej słowiańskiej duszy. Represje i nienawistna walka ze wszystkim co jest nasze rodzime – słowiańskie, doprowadziła do ogromnego spustoszenia w duszy każdego Słowianina. To wszystko doprowadziło do tego, że historia oraz kultura Lechitów i Słowian jest pomijana w przytoczeniach historii antycznej oraz mitologicznej. Została praktycznie całkowicie wymazana z kart historii.
Cóż to jest za absurd, zwłaszcza dla Polaków, którzy posiadają udowodnione naukowo, nieprzerwane bytowanie w Europie sięgające nawet 10.000 lat p.n.e.
Od pamiętnego roku 966, ponosimy skutki zmiany naszej tożsamości. Właśnie taki był zamiar Cesarstwa Rzymskiego, które podrzuciło nam obcą religię. Polacy nieświadomie stali się religijnie sterowanymi “anty-polakami”. Wielu z nas nie wie, że oficjalny upadek Cesarstwa zachodniorzymskiego jest tak naprawdę historycznym przekłamaniem. Imperium to trwało, przekształcając się jedynie w cesarstwo Rzymsko-Niemieckie. Przez wieki wykorzystywało ono ludy i państwa germańskie, aby kawałek po kawałku, zdobywać ziemie należące do Lechitów. Cesarstwo Rzymskie wraz z tysiąckrotnie modyfikowaną religią, trwa po dziś dzień.
Jednak pomimo usilnych prób, całkowitego wyplewienia słowiańskich wierzeń, tradycji oraz historii z naszych serc, możemy w ostatnim czasie zaobserwować nieoczekiwany wzrost świadomości u coraz to większej liczby Polaków. Pomału rozpoczął się w nas wewnętrzny proces powrotu do naszych korzeni oraz prawdziwych, rodzimych tradycji i wierzeń.

Źródło: slowianowierstwo.wordpress.com

https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/ ... ej-polski/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 8104
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 563
x 139
Podziękował: 6659 razy
Otrzymał podziękowanie: 11524 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 23 lip 2018, 10:29

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 359
x 197
Podziękował: 30150 razy
Otrzymał podziękowanie: 8866 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 23 lip 2018, 18:56

Tak rosyjska wersja pochodzenia Słowian. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6780
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 188
Podziękował: 5221 razy
Otrzymał podziękowanie: 10442 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 26 lip 2018, 09:56

Białczyński...


https://bialczynski.pl/2018/07/26/pogan ... more-88367
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 6780
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 188
Podziękował: 5221 razy
Otrzymał podziękowanie: 10442 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 03 sie 2018, 01:20

internet....


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... ater&ifg=1

Thotal ,załącznik jest niedostępny ,co to miało być ? Jesli wiesz to podaj mi link na PW lub na FB a postaram się wstawić - chanell ;)

Pozdrawiam - THotal :)
0 xquetzalcoatl888
Posty: 879
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 3
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 661 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » środa 08 sie 2018, 15:57

0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5123
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 635
x 214
Podziękował: 8573 razy
Otrzymał podziękowanie: 8932 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 08 sie 2018, 16:52

@ quetz ,czy nie o tym właśnie mówiała pani Zofia P. ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

andreww
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 09:38
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Kontakt:

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: andreww » czwartek 09 sie 2018, 09:44

Wiele o tym czytałem, ciekawy temat.
0 x


Profesjonalne usługi pogrzebowe - https://zaklad-pogrzebowy-zamosc.funebre.pl/

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6780
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 188
Podziękował: 5221 razy
Otrzymał podziękowanie: 10442 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 11 sie 2018, 20:53

0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 6780
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 188
Podziękował: 5221 razy
Otrzymał podziękowanie: 10442 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 13 sie 2018, 22:28

LACHY MY !!!


https://www.youtube.com/watch?v=sG-keh9ikNs
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5123
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 635
x 214
Podziękował: 8573 razy
Otrzymał podziękowanie: 8932 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 13 wrz 2018, 09:39

Na UJ odbyła się debata na temat Imperium Słowian -Wielkiej Lechii ,oczywiście szkalujaca wszystkich niezależnych twórców . Jestem w trakcie słuchania ,ale już mi się nie podoba narracja tej debaty .To nawet nie jest debata ,bo nie ma storny przeciwnej.Pierwszy prelegnet mówi o Białczyńskim ,Szydłowskim,Bieszku ,Bielińskiej,Zagórskim i NTV a także o Berdowiczu i Janie h.Potockim w ironiczny sposób.Wymienia strony internetowe,kanały YT i blogi dotyczące tematu Wielkiej Lechii.Czekam tylko czy wymieni naszą stronę ;) Trwa kampania na FB przeciw Pawłowi Szydłowskiemu i chcą zablokować wszystkie grupy związane z Wielką Lechią z czym wcale się nie kryją .

Obrazek


Cafe Nauka Extra. Imperium Lechitów z naukowego punktu widzenia

https://youtu.be/HF_RGTOPdxc
Uniwersytet Jagielloński
Opublikowany 13 cze 2018
Zapraszamy do obejrzenia całości spotkania z cyklu Cafe Nauka Extra.

Tym razem rozpracowywaliśmy temat „Imperium Lechitów” – mitycznego mocarstwa, które jakoby miało istnieć na ziemiach polskich, jeszcze przed czasami dynastii piastowskiej.

Spory zestaw książek, teksty w mediach społecznościowych, filmy na YouTube – wokół nas pojawia się coraz więcej informacji, które starają się potwierdzić, że w Europie, w czasach przedpiastowskich, istniało potężne imperium stworzone przez naszych słowiańskich przodków.

Zapraszamy na stronę: www.nauka.uj.edu.pl
oraz FB @CafeNauka
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6780
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 188
Podziękował: 5221 razy
Otrzymał podziękowanie: 10442 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 14 wrz 2018, 18:31

pod wykładem M. Nosala znalazłem komentarz perełkę :)
takie zdanie pod każdym kłamstwem wygłoszonym przez "historyków" powinno się umieścić;

" niech jutro rano żywy wstanie ten który tu Prawdę wygłosił ALE ten co kłamie niech zczeźnie dla przykładu !"Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 8104
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 563
x 139
Podziękował: 6659 razy
Otrzymał podziękowanie: 11524 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 19 paź 2018, 08:48

cz.2. "ZAKAZANA ARCHEOLOGIA! SŁOWIANIE dali kulturę całemu ZACHODOWI"- M.Jabłoński © VTV
https://www.youtube.com/watch?v=KW1YpSCyrRQ
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5123
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 635
x 214
Podziękował: 8573 razy
Otrzymał podziękowanie: 8932 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 23 paź 2018, 00:02

14 starożytnych królestw słowiańskich i koronacja cesarza Bolesława w Paryżu - Janusz Bieszk

https://youtu.be/s1xETnaaNA4

PorozmawiajmyTV
Opublikowany 21 paź 2018

– manipulacyjne słowo „turbosłowianie”
– Trylogia Lechicka Janusza Bieszka
– spójność starożytnych kronik między sobą
– kim są Germanie
– jakie starożytne imperia funkcjonowały w Europie Azji Mniejszej
– napis na Kolumnie Zygmunta
– Zbigniew nie był bratem Bolesława krzywoustego lecz był bękartem papieża
– inskrypcja na tablicy nagrobnej króla Awiłło Leszka IV
– bitwa w 9 roku n.e.
– dlaczego Koszyszko i Wrocisław byli królami Lechii
– autentyczność kroniki Prokosza i Kagnimira
– walki Lechitów z Frankami w roku 805 i 872
– koronacja króla Bolesława I Wielkiego w roku 1000 i 1024
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6780
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 188
Podziękował: 5221 razy
Otrzymał podziękowanie: 10442 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 23 paź 2018, 07:46

Lechistan [Książka Mówiona] Skany artykułów z lat 1865-1947

https://www.youtube.com/watch?v=NKVm_odCi4w&fbclid=IwAR1VpriOiyewvodH07MLKdLMMUdBPcMO3OETuIvQASvh3xd4uuW4dyfFBZU
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xPawelM
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 02 lis 2017, 15:00
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Kontakt:

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: PawelM » wtorek 06 lis 2018, 01:52

0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 6780
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 188
Podziękował: 5221 razy
Otrzymał podziękowanie: 10442 razy

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 06 lis 2018, 08:41

turbohisterycy brzydko się chwytają,
jeszcze nie wydaliwszy z jednej,
w drugą stronę napychają...

a pychę teutońsko - chazarską wyszkolili sobie każąc jeszcze sobie płacić... i tak bez końca ;)Pozdrawiam - Thotal :)
0 xPawelM
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 02 lis 2017, 15:00
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Kontakt:

Re: WIELKA LECHIA, HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ!!!

Nieprzeczytany post autor: PawelM » wtorek 06 lis 2018, 16:09

Thotal
bardzo podoba mi się wysoki poziom merytoryczny twojej wypowiedzi, znajomość problemu, o którym się wypowiadasz, umiejętność argumentowania. A teraz weź słownik i sprawdź co to jest "ironia".
0 xODPOWIEDZ