Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

"Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6525
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 180
Podziękował: 5004 razy
Otrzymał podziękowanie: 10011 razy

Re: MiędzyMorze

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 31 lip 2017, 20:53

Od dawna czujemy tu na naszym forum, że judeopolonia wkracza na NASZE tereny po cichu, małymi kroczkami...
Na Ukrainie już jest i dlatego "nazi" politycy robią wszystko by ukryć cel i zamiary...
Czy im się to uda? czy nie zgniecie ich walec histori?


Zobaczymy ...


Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Re: MiędzyMorze

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 31 lip 2017, 23:09

<Geniuś< temat "Międzymorza" i jego zady i walety wałkujemy w tym wątku: viewtopic.php?f=60&t=1525
od dość dawna więc myślę, że słusznym byłoby połączenie tych wątków. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Eugeniusz
Posty: 12
Rejestracja: piątek 21 lip 2017, 19:11
x 1
x 4
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowanie: 45 razy

Re: MiędzyMorze

Nieprzeczytany post autor: Eugeniusz » poniedziałek 31 lip 2017, 23:45

ABCD ... :D ... To i racja! Przyznaję że zasobów całości jeszcze nie ogarnąwszy więc i wpadki się trafiają! Jeśli widzisz sens to nie widzę problemu aby łączyć wątki ... Dążym wtedy ku jasności, żeby nie powiedzieć Ku Jawie ... :D
0 xAwatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1213
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 10
x 30
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podziękowanie: 1483 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: barneyos » wtorek 01 sie 2017, 19:22

Byle nie ku Jahwie
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Eugeniusz
Posty: 12
Rejestracja: piątek 21 lip 2017, 19:11
x 1
x 4
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowanie: 45 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: Eugeniusz » wtorek 01 sie 2017, 23:17

Pozwalam sobie zamieścić w całości poniższy materiał gdyż przybliża nieco to z jednej strony jest naszą przywarą zaś z drugiej jednak MOCĄ nieobliczalną ... jest więc nadzieja ... z jednej strony ubawiłem się czytając, z drugiej strony zobaczyłem iż nie tak łatwo z nami Polanami Lechitami i w tym jest nadzieja i to bez przesady biorąc pod uwagę iż młode pokolenie tez wiele rzeczy widzi ...


Co zrobić z tymi pojebanymi Polakami? Im bardziej się im dokręca śrubę, tym bardziej im odbija szajba
Sierpień 5, 2015przemeke
powstanie_warszawskie_jaskolskiI choć jesteśmy największą zakałą i zawalidrogą Europy, jakoś nam się udaje to skromne klepisko utrzymać przy sobie. A przecież nie mamy żadnych atutów, argumentów, siły ani racjonalnych podstaw, by sądzić, że tak będzie nadal.

No to tera wam powiem, dlaczego głośne i dumne celebrowanie Powstania nam się opłaci. Nie – dlaczego powinniśmy je czcić, nie – dlaczego jest to słuszne i chwalebne, ale właśnie – dlaczego nam to się opłaci. Tak po inżyniersku.
Bo jakoś nam wyszło, że przez tysiąc lat zostaliśmy Polakami w Polsce, pośrodku Wielkiej Niziny Europejskiej. W samym przeciągu. Ni w chuj, ni w dupę to nam wyszło, ale innej Polski nie mamy. Dokładnie między Wschodem i Zachodem tkwimy jak noga wciśnięta pomiędzy drzwi a framugę.
logo_01_wttn

(reklama)

Niewygodnie nam z tym jak cholera, z obu stron ciśnie, sąsiadom też nie pasujemy, bo muchy lecą, i ani im wejść, ani wyjść, ani się położyć, ale trwamy tak, bo naprawdę nie mamy dokąd stąd się wynieść. Za dużo nas, żeby się rozproszyć w diasporach, jak kiedyś Żydzi, za bardzo się różnimy od innych, by się roztopić w tłumie i zniknąć.
Nie możemy być drugimi Czechami, bo nikt nas nigdy nie potraktował i nie będzie traktował jak Czechów. Na miękką opresję kulturową w stylu Habsburgów raczej nie możemy liczyć.

I choć jesteśmy największą zakałą i zawalidrogą Europy, jakoś nam się udaje to skromne klepisko utrzymać przy sobie. A przecież nie mamy żadnych atutów, argumentów, siły ani racjonalnych podstaw, by sądzić, że tak będzie nadal. O tym, że zbudujemy taką samodzielną potęgę militarna, by być bezpiecznym zarówno od tych z lewa jak z tych z prawa, możemy zapomnieć. Śmiech na sali.

Wiemy też, że stworzenie twardego sojuszu z jednym, przeciwko drugiemu też nas w efekcie unicestwi.
W istocie więc nie mamy broni ani żadnych szans. Dlaczego więc wciąż tu jesteśmy? Co mogło powstrzymać Rusków w 1956 i 1980? Przecież nie nasze czołgi. Co mogło skłonić Stalina, żeby osobistymi poprawkami złagodził treść peerelowskiej konstytucji napisanej przez naszych nadgorliwych renegatów? Dlaczego pozwolili nam być najweselszym barakiem w obozie i nie dokręcili tak śruby, jak w okolicznych barakach?

Jaki występuje związek między zaciekłym zwalczaniem mitu Powstania przez Michnikoidów a ich stałym szukaniem obrony przed Polakami zagranicą? Jaki to jaskrawy kolor ostrzegawczy nosimy na plecach, że działa jak ostrzeżenie? Ależ oczywiście, że Powstanie Warszawskie. Naszą, kurwa, popieprzoną niepoczytalność. Nasz mit totalnej nieobliczalności. Nasze, kurwa, szaleństwo.

Patrząc na mapy sztabowe to gołym okiem widać, ze militarnie strategiczne cele można tu zdobyć najpóźniej w tydzień. To jest bułka z masłem.Tylko co potem? Co zrobić z tymi pojebanymi Polakami? Tu się nie da jak w Danii czy innej Francji rozwiesić obwieszczeń po placach z nowymi rozporządzeniami i wszyscy rozejdą się do chałup. Nawet jak się rozejdą, to będą knuć, wichrzyć, kombinować, coś majstrować po piwnicach, spotykać się po mieszkaniach i oczeretach. I terror ich nie powstrzyma. Wręcz przeciwnie. Im bardziej się im dokręca śrubę, tym bardziej im odbija szajba.

A w ostateczności, to są w stanie rozjebać wszystko. Naprawdę wszystko i jeszcze więcej. Słyszeliście o Powstaniu Warszawskim? Oni tam, kurwa nie mieli broni, a przez dwa miesiące doborowe jednostki bały się do nich zbliżyć na odległość strzału. Niemcy rozjebali im całe miasto w pizdu, do fundamentów, a oni nie dali sobie luzu. Trzeba było z dużym nakładem sił i środków ich wszystkich pozabijać. Dasz wiarę? Dwa miesiące trzeba było ich bombardować, ostrzeliwać, rozjeżdżać czołgami, palić miotaczami płomieni, żeby opanować sytuację. Na samym zapleczu frontu! To nieobliczalne świry są, ci Polacy.

Jak tam w tej Polsce usiedzieć? Ani tam spokoju, ani wygody. Jak spać stale z pistoletem pod poduszką? Jak chodzić po ulicach? Jak się urządzić na dłuższą metę, gdy te pojeby to zniszczą, nie kombinując zanadto, czy to im się opłaca? Sami zginą, a nam spokojnie żyć tam nie dadzą. Przecież nie da się przez dziesięciolecia siedzieć w czołgu, jak w jakimś Afganistanie? Bo te pojeby będą ginąć setkami a nie odpuszczą.
Taką to informacją o nas dla świata, porozwieszaną na wszystkich naszych granicach jest Powstanie Warszawskie. To taka tabliczka na furtce z napisem: „Uwaga, możliwość występowania wkurwionych Polaków w znacznych ilościach”.

My w zasadzie nie musimy już nic robić. Powstańcy zapłacili już cenę tej polisy z nawiązką. Fakt, drogo wyszło jak cholera. Ale tylko tak droga polisa może działać.

Niestety, wszyscy o niej zapomną, gdy i my przestaniemy pamiętać. Z pewnością przestanie działać, gdy my zaczniemy Powstania się wstydzić. Wtedy już na pewno ta cała krew pójdzie na marne. Pewnie, że nie zrobili tego specjalnie. Nie chcieli przecież umierać. Nikt nie chce. Ale skoro tak już wyszło, to może nie marnujmy tego ich poświęcenia, ich walki, przez pozbawianie jej sensu?

Celebrując nadal głośno i z dumą Powstanie dajemy znać, że to nie było wszystko dawno i nieprawda. Że cos z tego nadal w nas żyje. Że rozumiemy, co zrobili i że nam też jeszcze całkiem rura nie zmiękła.

autor tekstu: Piotr Bożejewicz / Pitu Pitu
grafika: „Powstanie Warszawskie” – Łukasz Jaskólski
1 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 01 sie 2017, 23:50

Żebyś wiedział >Geniuś<, nic w nas nie zgasło i jak obserwuję to i my, stare pryki i młodzi, choć zupełnie inaczej do tego już podchodzą to mamy w sobie tego "Peruna" i jak trzeba będzie to "zaśpiewa" aż miło - nam, bo naszym oponentom znów szczęki opadną ze zdziwienia. :D :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2125
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 139
Podziękował: 1229 razy
Otrzymał podziękowanie: 4452 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 02 sie 2017, 10:20

Obrazek
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 6525
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 180
Podziękował: 5004 razy
Otrzymał podziękowanie: 10011 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 05 sie 2017, 11:31

1 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 07 sie 2017, 22:46

Zamieszczam ten artykuł w tym temacie gdyż ukazuje manipulacje jakim nas poddają w kontekście "Trójmorza":

fischer.neon24.pl pisze:WOJNA ATOMOWA U BRAM
05.08.2017 02:17

Obrazek

Wojna atomowa między USA i Rosją jest realną groźbą. Polska jako dyżurny błazen tego świata, będzie miała znowu tą "przyjemność" rozpocząć III Wojnę Światową.

Społeczeństwo jest w błędzie licząc na to , że arsenały jądrowe pełnią tylko role straszaka. Że ich użycie będzie zagładą ziemni. NIE TO BĘDZIE TYLKO TRAGEDIA LUDZKOŚCI. Nie po to Rosja inwestuje ogromne pieniądze w broń strategiczną. Nie po to uzyskała ogromna przewagę strategiczna by jej teraz nie wykorzystać.

Ameryka przeżywa kryzys, by nie upaść musi albo zdobyć złoża warte tryliardy dolarów, albo pokonać ekonomicznie lub militarnie swojego wroga Rosję. Wtedy bez przeszkód będzie mogła robić co zechce np za chipować i zniewolić resztę świata by stali się niewolnikami żydoamerykanów.

Jako, że USA jest za słabe by w otwartym konflikcie pokonać Rosję. Rządzący w USA ustalili, że Rosje trzeba wkręcić w lokalne konflikty państw trzecich. Plan zakładał, że zapalnikiem będzie pomarańczowa rewolucja na Ukrainie. Niestety Europejska część NATO była zachowawcza i niegotowa do wojny. Zatem zapalnikiem ma być, jakiś incydent z jednym z krajów przygranicznych z Rosją, np. Litwą, Estonią, Łotwą, a najlepiej Polską. Rozważa się też konflikt w Mołdawii, Rumuni a wcześniej Turcji.

JUŻ RAZ BYLIŚMY O KROK OD WOJNY ATOMOWEJ.

Konflikt na Bliskim wschodzie z udziałem Turcji, tylko cudem został zażegnany. Amerykanie oficjalnie mieli stać na uboczu. Usprawiedliwieniem miał być przedłużający się remont lotniskowca USS George H. W. Bush (CVN 77).

13 lipca odbył się bezowocny szczyt NATO, większość odmówiła przystąpienie do koalicji antysyryjskiej. 14 lipca o godzinie 22:00- Kery po spotkaniu z Ławrowem, na spotkaniu poza protokołem u Putina. Spotkanie przeciąga się i kończy po północy dnia następnego. Spotkanie z Putinem odbyło się po bezpardonowych zabiegach Kerrego o rozmowę w cztery oczy. Tego samego dnia, o 22:40 dochodzi do zamachu w Nicei. 15 lipca w ramach odwetu za zamach, prezydent Francji Holland zapowiada wysłanie wojska i francuskiego lotniskowca atomowego Charles de Gaullena na Morze Śródziemne przeciwko Syrii.

Obrazek

Jednak by odnieść sukces w operacji przeciw Syrii potrzebna jest silna armia lądowa. Nie wystarczy bombardować trzeba zająć teren. Tu powstał problem. Erdogan podczas szczytu NATO odmówił udziału armii tureckiej w operacji lądowej przeciw Asadowi. Dlatego 15 lipca 2016 o 22:00 wybucha pucz wojskowy w Turcji. Niestety o godzinie 15:30, KTOŚ ostrzegł Erdogana o zamiarze puczystów. Pucz został stłumiony.
Naciski USA nie ustają, dochodzi do kolejnych aktów terroru w Niemczech. Ataki, 18 lipca rozpoczyna 17 letni Afgańczyk w pociągu w Wuerzburgu. Najgłośniejszy atak miał miejsce 22 lipca w Monachium. Niemcy nie ulegają presji. NatomiastBrytyjczycy wywiązali się z zobowiązań wobec Pejsatych Panów.Wysłali na wody M. Śródziemnego swój najnowocześniejszy atomowy okręt podwodny.

Kiedy, 19 lipca HMS Ambush wpłynął na Morze Śródziemne KTOŚ ustawił na jego kursie zbiornikowiec. Duma i chluba brytyjskiej marynarki, naszpikowana pociskami z głowicami jądrowymi i elektroniką do wykrywania wszelkiej maści łodzi podwodnych i nawodnych, podczas wynurzania wpada na ogromny tankowiec. (zródło)

Obrazek

Rozbity okręt w wynurzeniu musiał zostać odholowany do portu w Gibraltarze. Na tym nie koniec.
Rozloszczeni Turcy zablokowali bazy lotnicze i skład bomb jądrowych USA oraz bazę Luftwaffe na swoim terytorium.

Polskie ministerstwo wojny, też wysłało F-16 na ta idiotyczna misję. Niestety nie zabezpieczono ich przelotu i powrotu do kraju, tym samym utknęły w Izraelu.

Mam nadzieje że nie zostały przemalowane w barwy rosyjskie. Amerykanie planowali w pierwszej fazie konfliktu ogromną prowokację, w tym celu przemalowali swoje Hornety w charakterystyczne barwy rosyjskie. Samoloty te miały zbombardować szpitale w Izrael. (Amerykanie malują swoje samoloty bojowe w barwy sił powietrznych Rosji!)

(Przemalowane amerykańskie samoloty)

Jednak mimo nakręcania spirali nienawiści wobec Syryjczyków poprzez kolejne zamachy terrorystyczne w Niemczech, władze niemieckie nie wybierały się na wojnę.
Amerykanie bez wojsk lądowych koalicjantów, lotnisk na terenie Turcji, lotniskowca bez osłony podwodnego okrętu atomowego nie odważyli się zaryzykować konfrontacji.

DZIŚ NADAL PROWOKACJA USA JEST MOŻLIWA.

Taką prowokacja mogą być np. NATO-wskie manewry. Loty wzdłuż granic Rosji. Naprawdę wiele nie trzeba. To może być jeden pilot, jeden lot , jeden guzik.

WOJNA KONWENCJONALNA.

Ameryka liczy na wojnę konwencjonalną, gdzie w konflikcie wezmą udział państwa satelickie w ramach NATO.
W wojnie konwencjonalnej Rosja nie ma szans, tak jak niedźwiedź osaczony przez sforę psów.

Rosja liczy 160 mil ludności. Europa razem z Turcją 820 mil ludności.

Wojna konwencjonalna trwałaby latami, a teatr działań wyglądałby jak dziś Aleppo czy pogranicze Ukrainy i Małorosji. Tak marzą Amerykanie.

Obrazek

Jednak zachodnia Europa obawia się konfliktu z Rosją. USA już zakomunikowało, że nie gwarantuje wsparcia dla sojuszu, jeżeli ten nie będzie solidarny i nie zwiększy wydatków na zbrojenia.
Europa nie chce wojny. USA nie chce zaangażować się w wojnę bezpośrednio. Byłby to konflikt nuklearny który musiałaby przegrać. Im potrzebne są pernamentne małe wojenki, mające za zadanie wykrwawienie Rosji.

IDZIE NOWE.

Zatem ci co rządzą światem wymyślili nowy twór TRÓJMORZE, który będzie związany nie tylko paktem energetycznym, ale i militarnym.

Państwa Europy Wschodniej zostały wydrenowane gospodarczo, a ich przemysł zniszczony. W większości stanowią obecnie balast dla Unii Europejskiej.

Dlatego wyznaczono im taką samą rolę, jak Ukrainie. Wezmą TYLKO ONE, bez Niemiec, Francji i Anglii udział w wojnie BRATOBÓJCZEJ, na wyniszczenie z Rosją.

Nie ma tu znaczenia nasze zachowanie. Nie ma znaczenia co by nie wygadywał Macierewicz, Misiewicz, Kaczyński. Amerykanie podpalą ten lont, z PIS-em czy bez jego udziału.

CO NA TO ROSJANIE ?

Jest problem. Rosja wie o planach USA i NATO. Wie, że nie jest w stanie efektywnie walczyć z kilkunastu państwami jednocześnie, że nie jest w stanie wystawić tak licznej armii jak przeciwnik. Tu chodzi o armie takie jak np. Gwardia Narodowa, mnóstwo debili z kałachami jako mięso armatnie. Gwardie narodowe to pomysł USA, mają powstać na całym obszarze Trójmorza.

Obrazek

Dlatego, Rosjanie nie dadzą się wkręcić w wojnę konwencjonalną. Dlatego modernizują swój potencjał jądrowy. Dlatego dziś mają niespotykaną przewagę militarną nad USA.

To kwestia być albo nie być dla Rosji i USA.

Dziś Rosja może zniszczyć USA. i stać się hegemonem. Taka sytuacja może się już nigdy nie powtórzyć. USA o ile nie zniszczy Rosji, popadnie w ruinę gospodarczą i ekonomiczną, przestanie być światowym liderem.


Rosyjska armia w 2020 osiągnie pierwszy etap modernizacji, który trwał 20 lat.

USA w 2022 osiągnie wątpliwą zdolność obrony swoich granic za pomocą tarczy rakietowej.

Kongres USA nie ma kasy by zaspokoić oczekiwania na modernizację armii. Wiele programów zawieszono, inne pochłaniają ogromne kwoty, bez oczekiwanych efektów. Amerykańscy żydzi, beneficjenci dochodów państwa, zysków z ropy, handlu bronią i lobbyści przemysłowi zaczynają zjadać swój ogon. Chcą mieć zyski z produkcji broni i z jej sprzedaży. Okazuje się że broń jest za droga. Za droga by ją sprzedawać, za droga by modernizować armię.

Zatem zrodził się pomysł by częściowo Europa kupowała starą i mało efektowną broń np. F-16, Patrioty, a uzyskane tą drogą środki przeznaczyć na modyfikacje F-22 Raptor i budowę nowych systemów antyrakietowych Lockhida.

Jednak zasypanie powstałej dysproporcji jest niemożliwe z dnia na dzień. Proces ten będzie wymagał czasu kilkunastu, a może ponad dwudziestu lat.

Rosjanie swój program modernizacji zamykają w 2020 r. Czas do tego roku działa na ich korzyść, z każdym miesiącem będą mieć więcej pocisków balistycznych, okrętów podwodnych i samolotów. Ameryka stara się gonić. Pierwszym sukcesem będzie aktywowanie tarczy antyrakietowej w 2022.

Dla Rosji najkorzystniej jest odpowiedzieć na prowokacje czy zaatakować bezpośrednio przed 2020, jednak nie później jak w 2022 gdy odbudowa potencjału amerykańskiego zacznie przynosić efekty.

Amerykanie na dzień dzisiejszy powinni dążyć jak najszybciej do wywołania konfliktu lokalnego rękoma państw trzecich takich jak Polska. Ponieważ każdy rok pogłębia kryzys ekonomiczny wiszący nad USA. Już teraz USA ma problemy z rynkami zbytu.
Jednak Rosjanie zrobią wszystko by nie dać się sprowokować przedwcześnie w bratobójcze wojny lokalne. Modernizacja ich armi musi osiągnąć przynamniej 80 % zakładanej przebudowy.Może to nastąpić już w 2018 roku.

WOJNA ATOMOWA

Tylko głupcy myślą że wojna atomowa to koniec świata. Nic bardziej błędnego. Siłę wybuchu meteorytu tunguskiego naukowcy oceniają na 40-50 megaton w jednym punkcie i czasie. Nie spowodowało to kataklizmu światowego , tylko lokalny na setkach kilometrów kwadratowych. To energia odpowiadająca106-ciu największym głowica nuklearnym USA o mocy 470 kiloton. W praktyce obecnie, ze względu na precyzję ataku zakłada się używanie małych ładunków nuklearnych o mocy 50 do 200 kiloton. To zupełnie wystarczy nawet na Warszawę. Bomby zrzucone na Hiroszimę i Nagasaki miały moc dziesięciokrotnie mniejszą odpowiednio 16 i 22 kilotony. W czasie zimnej wojny, podczas prób nuklearny detonowano setki bomb jądrowych i termojądrowych. Największa zdetonowana bomba miała energie 50 megaton.
Na podstawie doświadczeń wyniesionych z Czarnobyla wiemy że ludzie mogą żyć na terenie mocno skażonym, gdzie przeżyje nawet ponad 30 % populacji.

Wojskowi kalkulują, albo wojna krwawa, wieloletnia konwencjonalna, albo kilkudniowa jądrowa. Dla Rosji nie jest problemem posłać Europie 20 czy 40 głowic jądrowych.

Jest jeszcze ekonomia walki. W przypadku wojny atomowej, USA jest gęsto zaludnione. Każdy pocisk trafiający w miasta USA to miliony ofiar i zniszczona kosztowna infrastruktura. Natomiast w Rosji można posłać pociski do kilku miast poza Moskwa i Petersburgiem, potem to już tylko pozostanie strzelanie po lasach tajgi na Syberii.

O PRZEWADZE MILITARNEJ.

Amerykańska triada nuklearna jest mocno przestarzała, nie ma czasu ani środków na jej modernizację. ( Triada atomowa USA najstarsza w historii )

RAKIETY. Jej podstawa, amerykańskie pociski strategiczne Minuteman III, stacjonują w silosach od półwieku i każde położenie silosu jest znane Rosjanom. Pociski te lecą po stałej trajektorii chyba tylko po to by je zestrzelić. Budowana tarcza antyrakietowa ma osiągnąć gotowość bojową po 2022, i wcale nie wiadomo czy będzie skuteczna wobec rosyjskich pocisków balistycznych. Natomiast rosyjskie systemy obrony antybalistycznej S-400 (triumf) i S-500 rozstawiony do okoła Moskwy, są w stanie przechwycić KAŻDY amerykański pocisk Balistyczny.

Od czasu gdy USA instalowało pociski Minuteman III, Rosja kilkakrotnie wprowadzała nowe kategorie rakiet balistycznych. Większość z nich porusza się na mobilnych samochodowych wyrzutniach, a w przypadku rakiet ciężkich na platformie kolejowej. Były to kolejno RS -36 Wojewoda, RS-26 Sarmat. Wojewoda i Sarmat to rakiety odwetowe najpotężniejsze na świecie. Sarmat jest w stanie przenieść głowice bojowa o mocy 20 MTon. Dalej Rosjanie jako podstawowy pocisk strategiczny wprowadzili RS-27 (Topol M), w kilku wersjach i modyfikacjach. Topole zaczęto zastępować nowocześniejszymi pociskami mobilnymi RS-24 Jars. Od 2015 wszystkie pozostałe na stanie Topole są zastępowane przez pociski RS-26 Rubież.

Są to nowe pociski, przeznaczone specjalnie do niszczenia tarczy rakietowej. Wcześniejsze pociski miały możliwość manewrowania, poruszania się na niskich pułapach i zdolność obrony przed rakietami przechwytującymi np. za pomocą folii i wabi termicznych czy systemu walki elektronicznej.

Pocisk Rubież , przechodzi najśmielsze oczekiwania, jest tak szybki że nie da się go wykryć i zestrzelić. Jest uzbrojony w 35 rakiet do niszczenia lecących ku niemu pocisków i zlokalizowanych systemów radarowych. Jest zdolny to manewrowania podczas całego czasu trwania lotu. Jest w stanie nie tylko zmieniać kierunek, ale i prędkość. No i oczywiście startuje z wyrzutni mobilnych.

(Zabójca tarczy antyrakietowej - pocisk strategiczny Rubież)

Generalnie trzeba też zwrócić uwagę na rewelacyjną celność nowych pocisków. Na celność postawiono też w wypadku pocisków Kalibr, gdzie stosunkowo małym ładunkiem nuklearnym można szybko wyeliminować zgrupowanie wroga.
OKRĘTY Podobnie ma się sprawa odnośnie atomowych okrętów podwodnych. Amerykańskie okręty atomowe są przestarzałe. Są głośnie, mogą operować na znacznie mniejszej głębokości, niż nowe tytanowe okręty rosyjskie. Gdy do tego doda się fakt, że są uzbrojone w superkawiacyjne torpedy rakietowe VA-111 szkwał, poruszające się w poduszce gazowej z prędkością do 370 km/h (ponad 100m/s), a niebawem mają otrzymać nową torpedę samonaprowadzająca tego typu - Fizik o prędkości przekraczającej 500km/h i zdolną operować na głębokościach do 800m. To tylko naiwny łudziłby się że lotniskowiec jest bezpieczną ostoją lotnictwa amerykańskiego.

(Tylko Rosjanie stworzyli tytanowe okrety podwodne)
(Bestia z Głebin)

Tytanowe okręty na dużych głębokościach są niewykrywalne, ale i nie do zniszczenia. Obecnie nie ma w NATO takiej torpedy, czy bomby głębinowej, która zniosła by ciśnienie jakie tam panuje i mogła razić wroga.

Tu również zmieniła się koncepcja walki. Obecnie Rosjanie budują okręty bardziej uniwersalne, trudniejsze do wykrycia (np. napęd poprzez wprowadzony pędnik strugowodny) . Głownie z zadaniem przechwycenia i niszczenia atomowych okrętów podwodnych wroga z pociskami strategicznymi. Owszem, nadal budowana część okrętów Rosyjskich posiada na wyposażeni rakiety strategiczne Buława. Jednak wiele nowych jednostek wyposaża się w mniejsze pociski typu Kalibr i supersoniczne przeciwokrętowe rakiety Onyx.

Zmiana taktyki wynika z faktu że pociski SLBM balistyczne typu Buława mają zasięg 8-9 tyś km. Znacznie mniejszy od pocisków ICBM i o 3 tyś mniejszy od pocisków amerykańskich Trident II . Wynika to z faktu, że Buława porusza się po orbicie płasko torowej w niższych warstwach atmosfery, gdzie wzrasta zużycie paliwa. Ponad to podczas lotu manewrują dla utrudnienia przechwycenia co kosztuje kolejne kilogramy paliwa.

W praktyce kapitan okrętu podwodnego stara się podejść do celu jak najbliżej często jest to odległość 1500- do 2500 km od celu. Chodzi o to by odpalony pocisk był jak najkrócej w powietrzu, by tym samym minimalizować jego wykrycie i zniszczenie. Jednocześnie tradycyjne pociski balistyczne są drogie. W związku z czym coraz częściej uważa się, że zadanie te lepiej i taniej wykonają nowoczesne okręty z pociskami rakietowymi typu Kalibr. Gdzie okręty znajdując się na znacznych głębokościach łatwiej podejdą wroga, zajmą pozycje i odpalą niezauważenie pociski. Które są trudniejsze do wykrycia i zwalczania. Lecą one do celu na niskim pułapie zaledwie kilkunastu metrów nad ziemią. Takim koncepcjom przychylają się tez amerykanie, wyposażając swoje olrety podwodne w pociski tomahawk. Jednak ich okręty są wolniejsze, głośniejsze, i operują na mniejszej głębokości.

BOMBOWCE STRATEGICZNE Analogicznie wygląda sytuacja w lotnictwie strategicznym gdzie podstawą są ładne ale leciwe, najdroższe samoloty świata B-2 Spirit . Aktualnie 20 szt., z czego większość przekroczyła rezus godzin nalotów i wymaga pilnego remontu. W skrócie B-2 koszt: 1,16 mld dolarów, Tu-160 - 250 mil dolarów, niemal 5 razy tańszy, nie mówiąc o kosztach eksploatacji. Tu-160 (Bieły Lebied) prędkość przelotu dwa razy większa. Jest bombowcem naddźwiękowym, przekracza dwukrotnie barierę dźwięku. Pułap Tu-160 wyższy o 7 tyś metrów od konkurenta. Udźwig bomb niemal dwukrotnie większy. Obecnie jest już w produkcji i wprowadzany do jednostek, nowy model tego samolotu Tu-160M2, których to armia ma otrzymać 50 sztuk do 2020 roku.

Jednak uważam, że terminu tego Rosjanie nie dotrzymają. Prawdopodobnie zdążą dostarczyć 10 -15 szt, gdyż nie jest to zadanie kluczowe dla wojskowego przemysłu lotniczego Rosji. Dużym obciążeniem jest wprowadzanie do pułków nowych samolotów PAK-50 i prace związane z programami kosmicznymi Fenix i Angara, oraz pociskiem hipersonicznym nowej generacji (Glider Ju-71 testowany i Cirkon w fazie projektu dla okrętów podwodnych V generacji).

(Zachwiana nuklearna równowaga - nie ma przed nią obrony)

OBSERWUJĄC KIERUNKI ROZWOJU I BADAŃ WOJSKOWYCH W ROSJI, NASUWA SIĘ JEDEN WNIOSEK. AMERYKANIE BĘDĄ PROWOKOWAĆ DO CZASU.

ROSJA ODPOWIE ATAKIEM JĄDROWYM

Autor wyraża zgodę na swobodne rozpowszechnianie materiału
http://fischer.neon24.pl/post/139637,wo ... owa-u-bram
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 07 wrz 2017, 10:30

Wojciech Mucha pisze:Czarny dzień! Straszna wiadomość… Tragiczna śmierć orędowników Międzymorza
Wrz 6, 2017

Obrazek

Obrazek
Wołodymyr Karagian

Obrazek
Oleksiy Kuriiny

Obrazek
dr Olexander Maslak

Obrazek
Oleksander Nikonorow

Obrazek
Sergij Popow

Pięć osób – trzech ukraińskich politologów, działacz społeczny i dziennikarz – zginęło w wypadku samochodowym w obwodzie rówieńskim na Ukrainie. Wszyscy wracali z Warszawy, gdzie wzięli udział w konferencji poświęconej współpracy państw Międzymorza w warunkach wojny hybrydowej.

Tragicznie zmarli to politolodzy: dr Olexander Maslak, Oleksiy Kuriiny i Oleksander Nikonorow oraz dziennikarz Wołodymyr Karagian i działacz społeczny Sergij Popow. Według portalu 24tv.ua samochód którym jechali zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym.

Wszyscy z tragicznie zmarłych to specjaliści w swoich dziedzinach i zwolennicy zbliżenia pomiędzy Polską a Ukrainą. W Warszawie dyskutowali o tym, jak porozumiewać się między naszymi krajami bez uprzedzeń i ponad podziałami. I tak Sergij Popov, Oleksander Nikonorow zwracali uwagę, że konflikty międzyetniczne, to stały element imperialnej polityki Rosji. Dr Olexander Maslak mówił o historii naszego regionu, jako podstawie dla zrozumienia współczesnej architektury bezpieczeństwa oraz zagrożeń. Z kolei Wołodymyr Karagiar i Oleksiy Kuriiny wspólnie z polskimi kolegami zastanawiali się, jakie są szanse integracji państw Międzymorza i współpracy regionalnej w warunkach zagrożenia wojną hybrydową

Konferencja „Strategia współpracy państw Międzymorza w warunkach wojny hybrydowej” była organizowana przez Instytut Historii Świata Ukraińskiej Akademii Nauk, Instytut Demokratyzacji i Rozwoju, Instytut Geopolitycznego Wymiaru, a także ukraiński, polonijny portal PoloNews.

Jagiellonia.org / Niezalezna.pl / Wojciech Mucha
http://jagiellonia.org/tragiczna-smierc ... edzymorza/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Nowa Polska Szkoła Ekonomii Uczciwości (NPSEU)

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 10 wrz 2017, 14:12

Marian Nosal pisze:Nowa Polska Szkoła Ekonomii Uczciwości (NPSEU)
Warszawa, 6 stycznia - 10 września 2017 roku

Gospodarka Polski, podobnie jak cała gospodarka światowa, a przynajmniej główne jej nurty oparta jest na błędnych i fałszywych założeniach. Społeczeństwo poprzez antypolską i antysłowiańską propagandę jest ciągle przekonywane, że aktualnie obowiązujący model niesprawiedliwej ekonomii społecznej jest jedynym obowiązującym i jedynym możliwym.

Obrazek
Piotr Robert Jankowski, lider Nowej Polskiej Szkoły Ekonomii Uczciwości. fot. M.N

Tej z gruntu fałszywej narracji należy się przeciwstawić.

Gospodarka polska powinna należeć do nas, Polaków, a nie do światowych krwio-i-pieniądzożerczych grup kapitałowych, grup nacisku, grup rządzących w sposób nieuprawniony naszym życiem.

Dlatego wymyśliłem nową nazwę: Nowa Polska Szkoła Ekonomii Uczciwości (NPSEU).

Nazwa ta przyszła mi do głowy pod wpływem nauk kolegi Piotra Jankowskiego, wykładowcy i eksperta Nawigatorów Jutra, szkoły, która kształci specjalistów od nowej, uczciwej ekonomii.

W naszym kraju politykę obcych, tak zwanych "grup nacisku", a tak naprawdę grup złodziejskich, realizują tak zwani "polscy politycy" i " tak zwane "polskie elity intelektualne".

Użycie w poprzednim zdaniu tylu cudzysłowów świadczy o stopniu oszołomienia wrogą propagandą i zakłamania społeczeństwa.

Panujące powszechnie fałsz i wyzysk powodują, że trudno jest coś napisać jasno.

Przykładem może być fakt, że jeszcze niedawno nawet doktorzy ekonomii nie wiedzieli, że dolar emitowany jest nie przez jakąś agendę rządu USA, tylko przez FED, instytucję prywatną, która czerpie z tego lichwiarskiego procederu nadmierne zyski i przy pomocy tego narzędzia rządzi Światem.

Należy to zmienić i przejść na jasny język Uczciwości.

Ktoś powinien w końcu tym Paniom i Panom, obcym agentom w Polsce, powiedzieć "dość".

Zacznijmy rządzić krajem bez pomocy osób uzależnionych od banków i innych obcych agentur ekonomicznych, politycznych, czy wywiadowczych.

Naszą Polską, podobnie jak Islandczycy Islandią, potrafimy rządzić sami.

Nawiasem mówiąc nasi bracia Islandczycy, którzy wypędzili i ukarali za oszustwa i nadmierną lichwę swoich złodziejskich bankowców, mają w swoich genach aż 23% prasłowiańskiej haplogrupy Y-DNA R1a!

Braliśmy więc udział, prawdopodobnie w średniowieczu, w tworzeniu tego wspaniałego społeczeństwa, badania genetyczne wykazują, że w Islandii mamy 23% naszej słowiańskiej krwi wsród islandzkich Celtów (R1b-42%) i Staroeuropejczyków (I1-29%) [1].

A ponieważ genotyp Prasłowian składał się nie tylko z haplogrupy Y-DNA R1a, ale też z haplogrupy Y-DNA I1, to znaczy, że co najmniej co czwarty Islandczyk jest genetycznie … Słowianiem.

Może stąd to poczucie wolności od banków.

Bierzmy z nich przykład.

Obecność Słowian, architektury słowiańskiej, w Islandii potwierdzają też badania archeologiczne.

A statki Słowian były lepsze od łodzi nordyckich Wikingów, z którymi zresztą często nasi przodkowie współpracowali.

To była dygresja historyczno-internacjonalistyczna, pokazująca, jak wielu rzeczy nie wiemy, bo obce nam, ale niestety polskojęzyczne media o tym nie mówią.

O tym, co jest korzystne dla Polaków, Słowian, czy innych Wolnych Ludów - milczą.

A stan świadomości, czy nieświadomosci narodu przelicza się na ekonomię, na pieniądze.

Nowa Polska Szkoła Ekonomii Uczciwości (NPSEU), to nowy sposób myślenia ekonomicznego reprezentowany między innymi przez jednego z jej liderów, Piotra Roberta Jankowskiego.

O co w NPSEU chodzi?

W skrócie można powiedzieć, że najważniejsza w życiu polityczno-ekonomicznym jest Uczciwość, Prawdomówność i budowa Naturalnej i Sprawiedliwej Gospodarki.

Takie jest na ten temat moje zdanie.

Co to oznacza w praktyce?

W kilku krótkich punktach podam moją wizję programu NPSEU:

1) przestańmy z naszych podatków i innych "dziesięcin" (opłaty na ZUS itd.) żywić międzynarodowych gangsterów, takich jak banki, korporacje i rządy państw pasożytniczych (USA, EU, Niemcy … i ich niemoralni beneficjenci)

2) zadbajmy o naszych obywateli, szczególnie o tych najbiedniejszych i najmniej zaradnych. Dlaczego jakiś FED, emitujący po kosztach druku dolary za które my musimy płacić, czy inna złodziejska instytucja, ma się bogacić kosztem niedożywionych polskich dzieci?

3) odzyskajmy to, co nam ukradziono, nie tylko majątek narodowy, ale przede wszystkim wiarę w uczciwość i zaradność ekonomiczną naszych obywateli. W tej chwili wojna toczy się o sferę świadomości. Dobra materialne są podstawą, ale są wtórne wobec sfery informacji i propagandy

4) zbudźmy się i zobaczmy, że "król jest nagi", a banki, korporacje i niestety władze RP okradają nas z owoców naszej pracy, a nasze nadwyżki przekazują siłom nam wrogim

5) starajmy się zrozumieć, że sposób działania ekonomii światowej i polskiej da się łatwo wytłumaczyć bazując tylko na dwóch zasadach: Prawdomówności i Uczciwości

6) nie wierzmy tak zwanym "ekspertom ekonomicznym", którzy przyjmują za pewnik to, że Polska nie może sama kreować swojego pieniądza, musi ciągle się zadłużać, a nasi słowiańscy rodacy muszą być coraz biedniejsi i coraz bardziej przekonani o swojej niższości wobec niesłowian i innych międzynarodowych i krajowych szkodników.
Indywidualne, czy zbiorowe uzależnienie od kredytu, czyli lichwy, to zwykłe niewolnictwo.

7) nie wierzmy w to, że "pieniądz nie ma narodowości". Ma, a niektóre narody oraz grupy społeczne ciągle okradają inne. Nic tu się od czasu niewolnictwa, feudalizmu, komunizmu i żarłocznego kapitalizmu nie zmieniło. Tylko nazwy są inne

8) powinniśmy sobie zdać sprawę z faktu, że w przestrzeni virtualnej łatwiej jest oszukiwać poszczególnych ludzi i całe społeczeństwa, a propaganda lepiej działa. Żyjemy w matrixie, który jednak dość łatwo, przy odrobinie dobrej woli, można zlikwidować.
Możliwość użycia masowej propagandy w Internecie może stać się naszym sprzymierzeńcem, o ile sami zaczniemy w nim propagować Pozytywne i Zgodne z Prawdą treści.

9) i na końcu najważniejsza moja teza: to wszystko da się zmienić. Powrót do normalności jest możliwy. Wszystko zależy od nas, naszej wiedzy, motywacji, moralności i pracy.
Czas skończyć z narzekaniem. Są już ludzie, którzy głoszą Ekonomię Uczciwosci.
Wspierajmy ich w życiu oraz w Internecie i sami się w tej materii dokształcajmy.
Zmieniajmy Świadomość Moralną a zarazem Ekonomiczną Społeczeństawa.
Te rzeczy są ze sobą związane.
Nie wierzmy w to, że ekonomia, to coś, co w krwiożerczy sposób musi promować jednych, a krzywdzić innych i że jest to zgodne z naturą.
Jest inaczej, a my wszyscy będziemy Pozytywną Zmianą.
Zgodne z Przyrodą jest rodzinne podejście do całego społeczeństwa i naszego otoczenia.
Rodzinne, to znaczy takie, że zarówno mocni, jak i słabi mają tu swoje prawa i swój głos.
I nie jest to żaden komunizm, bo komuniści, tacy jak Lenin i Trocki przyjechali do Rosji na złocie otrzymanym od zachodnich bankowców, a nasze motywy wynikają po prostu z poczucia bliskości z innymi ludźmi i z Przyrodą.

Marian Nosal
Warszawa, 6 stycznia - 10 września 2017 roku

Literatura:
1) Eupedia, Genetics
Distribution of European Y-chromosome DNA (Y-DNA) haplogroups by country in percentage
http://www.eupedia.com/europe/european_ ... oups.shtml


http://slowianieiukrytahistoriapolski.p ... ex,pl.html
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 14 wrz 2017, 14:19

Obrazek
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 09 paź 2017, 23:36

Marzena Halicka pisze:Piotrek Rokosz:
9 października 2017 o 12:24

"Po 1989 r. Polacy nie zachłysnęli się wcale wolnością. Zachłysnęli się bezprawiem i anarchią. Polacy lubią bezprawie i anarchię.
Wtedy, przy Okrągłym Stole, wdeptano ich w glebę, a oni nawet tego nie czuli lub czuć nie chcieli. Mieli przecież swoją iluzoryczną "wolność", mogli przecież pluć na "komunę" budować swoje straganiki i handlować gównem na Stadionie. Bo Balcerowicz z Wałęsą i resztą zdrajców Narodu, także z Kaczyńskimi, podzielili się w międzyczasie ich Polską. Zdecydowali się ją zniszczyć, sprzedać za bezcen. Przecież im za to zapłacił Waszyngton. Wcale niemałe pieniądze.
Zachłysnęli się Polacy wodą święconą, którą wlewano im w mózgi za pomocą bełkotu białego dziadka. Czuli się wielkimi zwycięzcami, a pod ich nosami niszczono to wszystko co przez 45 lat wspólnie budowali.
I zniszczono to doszczętnie. Ku radości hołoty krzyczącej "santo subito."
Nabrali Polacy wody święconej w usta i wstrzymali powietrze. Bo przecież nie wypadało tego przełknąć ani wypluć. Zaparli się Polacy własnej przeszłości. Napluli Polacy na to wszystko co w pocie czoła budowali z ruin i zgliszczy. I wcale nie za amerykańskie dolary.
Budowali i im się udało. Wbrew życzeniom Zachodu. Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kołobrzeg, Gdynia, Poznań. Zrujnowane doszczętnie miasta podniesione i postawione do życia.
Nie dzięki Wojtyle, który, razem z resztą polskiego kleru, robił wszystko aby Polsce szkodzić, ale przez naszych dziadków, rodziców i przez nas samych, którzy wiedzieli czym jest uczciwa praca i szacunek dla robotnika.
Jak długo można wstrzymywać powietrze i milczeć na temat przeszłości, która zbudowała życie większości Polaków?
Jak długo można skreślać samych siebie i pluć sobie w twarze za to, że w latach 1945-1989 uczciwie, w pocie czoła budowało się z ruin Ojczyznę? Jak można być taką świnią wobec samego siebie aby pluć na czas, w którym dorastało się wcale nie w niewolnictwie. Polska była jednym z najbardziej wolnych krajów za Żelazną Kurtyną, którą w środku Europy zawiesił Churchill.
Dzisiaj wy, których wychowała i wykarmiła tamta Polska, plujecie na nią. Nie wiem czy wiecie, że plujecie sami na siebie?
Że skreślacie swoją przeszłość i deklarujecie się, że jesteście nikim. Pozbawiacie się własnej godności, której w PRL nikt was nie pozbawiał. A której pozbawili was Wałęsa z Balcerowiczem, Wojtyłą, kardynałami i resztą gangu Okrągłego Stołu.
Gdzie więc jest wasza przeszłość? Gdzie jest wasza godność?
Spodziewam się, że już niedługo zabraknie wam siły by trzymać w usta nabraną 28 lat temu wodę święconą i wyplujecie ją z obrzydzeniem. Nabierzecie w płuca powietrza i wreszcie krzykniecie donośne NIE.
Tylko, że Polski już nie będzie.
Może zechcecie ją odnaleźć? Ale ja nic dobrego wam nie wróżę. Zdradziliście siebie samych. Za taką zdradę płaci się cenę najwyższą. Będziecie więc żyć, ale jak niewolnicy tych, którzy wmówili wam, że zakładanie kajdan zachodniej władzy nazwać można "wolnością." Zaś bycie Polakiem szanującym swoją przeszłość to zbrodnia.
Uwierzycie?
Pewnie tak.
Składam więc wam moje kondolencje. Zamknijcie te swoje trumny marzeń. Smrodem od nich wieje od 1989 r."
https://www.facebook.com/marzena.halick ... eA&fref=nf
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9801
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 29
x 368
Podziękował: 18739 razy
Otrzymał podziękowanie: 14039 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 27 paź 2017, 13:50

BARDZO PILNE!!! ROZSYŁAĆ!!! LIST DO NARODU POLSKIEGO! POLACY! CZAS SIĘ ZJEDNOCZYĆ I ODEBRAĆ WŁADZĘ OKUPUJĄCYM POLSKĘ SIŁOM ZŁA!
Posted on 26 ottobre 2017 by biuletyninspiracyjny

LIST DO NARODU POLSKIEGO!

Tak jak PiS pod kierownictwem Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, Pani Premier Beaty Szydło i Pana Wicepremiera Mateusza Morawieckiego nie akceptuje polityki Unii Europejskiej jako Unii dwóch prędkości, pomimo wielu dobrodziejstw wynikających z polskiego w niej członkostwa, tak My Polacy nie akceptujemy Polityki Gospodarczej PiS, który przyzwala na drugą, a nawet trzecią jej prędkość poprzez nie dopuszczanie kapitału polskiego do Narodowego Potencjału Wzrostu jakim dysponujemy, pomimo wielu dobrodziejstw jakie PiS dotychczas dla polskiego społeczeństwa zrobiła.

PiS twierdzi, że UE w tym aspekcie musi się zreformować aby Polska dalej mogła być jej członkiem, tak samo My Polacy twierdzimy, że PIS musi się zreformować aby naród polski dalej darzył PiS najwyższym zaufaniem wykorzystując nasze potencjały wzrostu jakimi są Polityka Monetarna i Zasoby Naturalne.

Strategia na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju musi być realizowana, tak jak to zakładano – w duchu maksymalnej akumulacji polskiego kapitału i odbudowy polskiej własności, co obecnie nie ma miejsca, bo rząd głównie preferuje kapitały zagraniczne, które korzystają pełnymi garściami z naszych narodowych potencjałów wzrostu kosztem możliwości bogacenia się naszego narodu.

Akcenty aktywności Prawa i Sprawiedliwości jako niewątpliwie najlepszego rządu w okresie 27 letniej transformacji muszą być jednak pilnie przekierowane z wydawania środków publicznych na tworzenie warunków do ich pomnażania celem systematycznego uniezależniania się od obcych kapitałów poprzez odbudowę własności polskich przedsiębiorstw i polskich obywateli.

Najlepszym i najbardziej sprawiedliwym aktywem nadającym się do powszechnego uwłaszczenia są nasze bogate zasoby naturalne, które mogą sprawić, że Polska może być w perspektywie kilku dekad wielka. Jeśli PiS nie zmieni swojej polityki w sektorze paliwowo energetycznym, jeśli nie odwrócimy negatywnych trendów wymienionych poniżej, to Polski wkrótce nie będzie wcale a Polacy skazani będą na wieczną pauperyzację! W związku z powyższym:

Nie akceptujemy bierności NBP i Rady Polityki Pieniężnej w zakresie nie prowadzenia właściwej Polityki Monetarnej na wzór banków centralnych np. UE, Anglii, USA, Japonii, Chin, które tym sposobem wydatnie wspierają gospodarki swoich krajów, głównie w zakresie budowy infrastruktury technicznej kraju, jej bezpieczeństwa militarnego i energetycznego oraz podaży pieniądza na rynek w ilości niezbędnej do pokrycia wzrostu gospodarczego i inflacji celem znaczącego ograniczania zadłużenia się w zagranicznych bankach komercyjnych.

Nie akceptujemy bierności rządu polskiego w zakresie nie rozpoznawania i nie dokumentowania naszych strategicznych złóż zasobów naturalnych do głębokości około 6000 m dla dokonania ich wyceny wg najnowszych technologii, celem uwłaszczenia na nich polskiego społeczeństwa oraz reindustrializacji kraju w oparciu o wydobycie naszych najcenniejszych surowców i przetworzenie ich do końcowych produktów najbardziej poszukiwanych na rynku.

Nie akceptujemy zaniechań i zaniedbań w zakresie wdrażania najnowszych technologii w sektorze paliwowo energetycznym, w którym drzemią największe skarby Rzeczpospolitej warte setek bilionów zł poprzez zastosowanie technologii podziemnego zgazowania węgla w korelacji z energetyką rozproszoną.

Nie akceptujemy odkupywania zużytych moralnie i technicznie aktywów energetycznych od zagranicznych koncernów EDF i Engie za kwotę około 6 mld zł i konieczności ich modernizacji za następne 6 mld zł co jest w rażącej sprzeczności z polską racją stanu.


12 mld zł zainwestowane w podziemne zgazowanie węgla i energetykę rozproszoną byłoby w przyszłości olbrzymim zyskiem z dużą stopą zwrotu a nie potężnym kosztem związanym z zakupem zużytych moralnie i technicznie aktywów, potrzebą ich modernizacji i likwidacji.

Nie akceptujemy tworzenia przez polski rząd warunków prawnych, wspieranych licznymi dyrektywami unijnymi do przejęcia kontroli kapitałów zagranicznych nad polskim sektorem paliwowo – energetycznym, który jest fundamentalnym gwarantem naszej suwerenności, naszego rozwoju i źródłem przyszłego bogactwa Polaków na pokolenia.

Nie akceptujemy bierności rządu w zakresie braku działań na rzecz reformy ubezpieczeń społecznych głównie w zakresie Naprawy Systemu Emerytalnego.

Nie akceptujemy warunków umowy CETA celem ograniczenia negatywnych skutków dla rozwoju polskiej przedsiębiorczości i polskiego stanu zdrowia (GMO).

Nie akceptujemy dalszej dyskryminacji polskiego rolnictwa i ograniczania wielkości produkcji zdrowej, polskiej żywności przynajmniej dla zaspokojenia naszego popytu wewnętrznego.

Nie akceptujemy braku aktywności w zakresie odbudowy naszego systemy finansowego poprzez sieć polskich banków (np. Banków Komunalnych). Nie akceptujemy polityki odkupywania bankowych aktywów od niewydolnych instytucji zagranicznych (np. 30% aktywów PKO SA za 10 mld zł) i nie wyrażamy zgody na tworzenie warunków dla wchodzenia na polski rynek nowych banków (np. JP Morgan)

Nie akceptujemy braku aktywności polskiego rządu w zakresie nie tworzenia warunków do budowania przez polskie przedsiębiorstwa hurtowni, kanałów dystrybucji (sieci handlowych) przynajmniej w ilości, które pozwolą na ulokowanie polskich produktów na krajowym rynku.

Nie akceptujemy dalszej kolonizacji kraju poprzez przejmowanie naszych środków produkcji i inwestowania w środki produkcji w obszarach największej szansy przez kapitał zagraniczny, które mogłyby być specjalnością narodową Polaków po uruchomieniu kapitałów z OFE.

Nie akceptujemy przesadnej, nie mającej potwierdzenia w realiach propagandy sukcesu rządu polskiego poprzez sprzyjające mu media, które pod sztandarami słusznego wspomagania najuboższych, dzięki uszczelnianiu systemu podatkowego i celnego oraz reformy systemu sprawiedliwości, skrzętnie ukrywa proces uzależniania Nas od zagranicy odbierając Nam możliwości likwidacji luki cywilizacyjnej dzielącej nas od wiodących krajów UE i świata.


Żadna polska partia opozycyjna jaką jest PO, Kukiz 15, Nowoczesna, SLD, PSL i inne najwyraźniej nie są zainteresowane dobrem wspólnym a tylko przejęciem władzy, dlatego nie krytykują rządu PiS w w/w istotnych aspektach decydujących o być albo nie być Polaków i Polski.

W świetle powyższego jedyną siła mogącą wymusić zmianę polityki gospodarczej przez rządzących jest polskie społeczeństwo, które musi zjednoczyć się pod sztandarem Wielkiego Programu Gospodarczego wykorzystującego Narodowy Potencjał Rozwojowy jakim są polskie zasoby naturalne.

Jeśli zgadzacie się państwo z naszą diagnozą i argumentacją to prosimy o podpisywanie się pod listem dla dostarczenia go polskiemu rządowi celem rozpoczęcia rozmów z Patriotycznymi Komitetami Obywatelskimi nad przedefiniowaniem strategicznych celów gospodarczych Polski.

Najwyższy czas aby nasz wzrost PKB nie był tylko wynikiem dalszego kolonizowania Polski celem wydrenowania zysków z naszych strategicznych zasobów a wydatki budżetowe na cele społeczne nie pochodziły z dalszego zadłużania się państwa tylko po to, aby PiS bez większego wysiłku, bez pracy organicznej kosztem przyszłego uzależniania kraju i pauperyzacji polskiego społeczeństwa miał wysokie notowania i był nominowanym do ponownego zwycięstwa w przyszłych wyborach.

Gdyby ta droga negocjacji polskiego społeczeństwa z rządem PiS nie przyniosła oczekiwanych rezultatów to jedynym wyjściem jest zbudowanie nowej siły politycznej w oparciu o koalicję licznych patriotycznych stowarzyszeń i ruchów społecznych, które pod sztandarami Narodowego Programu Gospodarczego wykorzystującego Polski Potencjał Rozwoju zjednoczyłaby większość polskiego społeczeństwa.

Krzysztof Tytko, Bogdan Gizdoń, Marek Adamczyk, Teresa Garland, Zbigniew Martyniak, red. MIROSŁAW RÓJ-SARNECKI dziennikarz niezależny, Maria Wróblewska, Cecylia Szafrańska, Mieczysław Targosz, Barbara Pawłowska, Lesław Andrzej Wilk, Maciej Krogulski, Bozek Andrzej,Kto chciałby dołączyć do sygnatariuszy powyższego listu i go poprzeć, proszę wysłać maila z ze słowem „POPIERAM LIST DO NARODU POLSKIEGO” oraz podaniem imienia i nazwiska na adresy: teresagarland1@gmail.com oraz teresagarland@fidespolska.pl

Koniecznie przeczytaj!!! “ROPOWY SKANDAL!!! Polska potentatem zasobów ropy i gazu?!!! Dlaczego się tego nie wydobywa??!!” https://akademiapolityczna.wordpress.co ... -wydobywa/

“NATO okupuje największe światowe złoża tytanu w Polsce??!! Na to wygląda!!!” https://akademiapolityczna.wordpress.co ... o-wyglada/

“POLSKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE!!! JAWNE RZĄDY MASOŃSKIE W POLSCE JUŻ WKRÓTCE??!!!” https://akademiapolityczna.wordpress.co ... z-wkrotce/
https://akademiapolityczna.wordpress.co ... silom-zla/
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 29 paź 2017, 22:30

Trudno znaleźć wątek, w którym można by zamieścić ten art dlatego wstawiam go w tym temacie ufając, że przyczyni się do wzrostu rozsądku:
Miron pisze:Stary Słowiański Porządek Świata
8 sierpnia 2015

Obrazek
Syjonizm-Złonizm

Czyli kolejny raz o powrocie do starego, pogańskiego, przedżydowskiego porządku świata. O upadku zachodniej żydo-anty-cywilizacji (WP: syjonizmu-zionizmu-złonizmu) nikogo rozsądnego nie trzeba przekonywać. Ta anty-cywilizacja dogorywa, zdycha, dusi się we własnej nienawiści, chciwości, odpadach i śmieciach. No i dobijana jest finansowo przez banksterską sitwę – władców pieniądza, którzy gotują nam niewolnicze NWO. Dominują w niej obecnie dwa konkurujące najsilniejsze nurty: propagowany przez żydo-chrześcijan, w Polsce głównie przez żydo-katolików, powrót do tzw. „chrześcijańskich wartości” czyli tzw. „rechrystianizacja” oraz żydo-kapitalistyczna globalizacja.

Mimo pozornych różnic oba nurty są do siebie bliźniaczo podobne i wyrastają z tych samych zatrutych korzeni – z żydowskiej biblii (WP: lewickiej. Lewici twórcy biblii). Katolicka tzw. „chrystianizacja” jest globalistyczną, kosmopolityczną i ponadnarodową ideologią (jeden pasterz, jedna owczarnia) z autorytarnym i despotycznie rządzącym owieczkami klerem. Globaliści bazując na żydo-biblii, która jest programem NWO realizują podobną ideologię – chcą zbudować światowe totalitarne państwo dyktatorsko rządzone przez uzurpatorską finansową elitę.

Obrazek

Dokładnym przeciwieństwem tych uzurpatorskich i antyludzkich ideologii byłby powrót do starego, pogańskiego (WP: słowiańskiego), porządku świata z czasów przed jego jahwizacją. Naturalnie nie mam na myśli pogaństwa np. rzymskiego i jego ideologii podbojów, oraz „porządku” zbudowanego na niewolnictwie i wyzysku podbitych krajów. Mam na myśli powrót do Starego Porządku Słowiańskiego. Ciekawą myśl w tej kwestii podsunął w jednym z komentarzy Mezamir. Napisał on: „Dziś miałem sen, mam nadzieję ze nie proroczy :shock: Śnił mi się gnijący trup na ulicy i słyszałem czyjś głos który mówił że aby wybudować nowe, najpierw trzeba zlikwidować stare. Budowanie na trupie spowoduje że to co nowe zacznie gnić i śmierdzieć razem z trupem.”

Ja sam wielokrotnie już pisałem w tym samym duchu o powrocie do starego przed żydowskiego porządku świata. Obecnie chcę ten temat ponownie rozwinąć.

A więc – uważam, że całą obecną żydo-cywilizację ze wszystkimi jej wytworami należy odrzucić. Mam na myśli wytworzony przez nią model struktury społeczeństwa, oraz propagowane przez nią „wartości”.

Obrazek

Jako wprowadzenie do tematu przytoczę pewną wypowiedź Benjamina Franklina ze strony „Wizja lokalna” :
“Gdy dziecko indiańskie, które zostało wychowane wśród nas, nauczone naszego języka i przyuczone do naszych zwyczajów, uda się w odwiedziny do swoich krewnych i pobędzie nieco z Indianami, to w żaden sposób nie da mu się już wyperswadować, aby powróciło… A gdy osoby białe, obojga płci, pojmane zostaną przez Indian i zamieszkują wśród nich przez pewien czas, to choćby zostały wykupione przez przyjaciół i traktowane przez nich z największą troskliwością, aby skłonić ich do pozostania wśród Anglików, w krótkim czasie zniechęcają się do naszego sposobu życia oraz do wysiłków i starań do tego potrzebnych, i przy pierwszej okazji uciekają do lasów, skąd nie sposób już ich odzyskać.”

Co takiego miało w sobie życie u Indian, że było takie pociągające? Bo nie tylko indiańskie dzieci wychowywane u białych wolały je, gdy tylko je poznały, ale nawet biali, żyjący jakiś czas u Indian „po indiańsku” – i to początkowo niedobrowolnie – wolały to życie, niż powrót do „cywilizacji” białych.

Wyjaśnienie tego fenomenu daje nam profesor Rozbicki, który tak o tym pisał: “Atrakcyjność życia wśród Indian obejmowała, jak się wydaje, kilka aspektów ich kultury: łagodne i troskliwe traktowanie dzieci (bez kar cielesnych, które były na porządku dziennym wśród białych), oraz kobiet (do małżeństw z reguły nie przymuszano), dalej: kultywowanie poczucia godności, lojalności, troska o wspólne dobro całej społeczności."

Jak widzimy, „prymitywni” Indianie potrafili wychowywać dzieci bez kar cielesnych typowych przez długie wieki u „cywilizowanych” białych. Przy czym dzieci te nie były ani rozwydrzone, ani rozpieszczone, a wyrastały na ludzi, których cechowało poczucie godności, lojalności i troska o wspólne dobro. Także kobiet nie zmuszano do małżeństw, co w żydochrześcijańskim świecie było przez wiele wieków niechlubną „tradycją”. Zresztą mężczyzn też często rodzice zmuszali do „małżeństw z rozsądku”. Księża/pastorzy/popi przy ołtarzach wiedzieli o tym doskonale, a jednak udawali, że obrączkowani małżonkowie stają do ślubu dobrowolnie – a nie z przymusu. I grali w tej farsie główną rolę.
Nas w tym miejscu interesują pozostałe aspekty życia Indian – kultywowanie poczucia godności, lojalności oraz troska o wspólne dobro całej społeczności.

Obrazek

Zauważmy przy tym, że struktura społeczna Indian Wielkich Prerii podobna była do struktury społecznej Słowian, mimo iż Słowianie wiedli życie osiadłe, a Indianie wędrowali za stadami bizonów. Słowianie i Indianie tworzyli rodowo-plemienne wspólnoty pozbawione – jak to nazywają socjologowie – stratyfikacji społecznej. Z założenia wszyscy członkowie takiej wspólnoty byli sobie równi. Szczególnym szacunkiem cieszyli się ludzie doświadczeni i zasłużeni dla dobra wspólnoty, posiadający pozytywne cechy charakteru. Poszczególne wioski indiańskie i osady Słowian tworzyły autonomiczne jednostki kierowane przez radę starszych i/lub wybieralnego wodza. Ponad nimi stał wybieralny wódz/książę całego plemienia, któremu podlegały wszystkie wioski/osady tworzące wspólnotę plemienną. Nie posiadał on jednak „władzy” w tym sensie, że nie mógł współplemieńcom autorytarnie narzucać własnej woli. Jedynie w okresie wojen rola wodza wzrastała. Na co dzień ważniejsza była rada starszych i szamani. Ci ostatni byli nie tylko lekarzami. Utrzymywał też łączność z duchami przodków i z bogami. Zarówno u Słowian jak i u Indian typowe było kultywowanie poczucia godności, lojalności oraz troska o wspólne dobro całej społeczności.

W przeciwieństwie do przedstawionej powyżej struktury społecznej Słowian struktura społeczna tzw. „cywilizacji Zachodu”, wywodząca się ze skatoliczonego Rzymu, wytworzyła najpierw system stanowy, który w wiekach XVIII – XX przerodził się w system klasowy. System stanowy tworzyła uprzywilejowana arystokracja i kler oraz pospólstwo. Najgorsza była sytuacja pozbawionych praw milionowych rzesz chłopów pańszczyźnianych. System ten przeobraził się w wyniku oddolnych nacisków (skanalizowanych i kontrolowanych w ramach realizacji NWO) w system klasowy obejmujący (w uproszczeniu) rolników (w zaniku) i robotników, inteligencję (warstwę średnią), rzemiosło i drobnych przedsiębiorców (tych się w najbliższych latach wyeliminuje) i właścicieli firm/fabryk/koncernów. Nad wszystkimi górują banksterzy.

Oddzielną klasą społeczną jest aparat administracyjno – biurokratyczny – ze wszystkich instytucji państwowych, samorządowych i prywatnych korporacji (np. ubezpieczalni). Ale i ta armia gryzipiórków od przybijania pieczątek ulegnie daleko idącej redukcji. Zastąpią ich wszechobecny monitoring i chipy znacznie lepiej kontrolujące pojedynczych ludzi i całe społeczaństwa. Jednie „organa” przymusu – policja, straż miejska, firmy ochroniarskie, tajne służby i wojsko (po cichu szkolone w pacyfikacji demonstracji ulicznych) będą zawsze potrzebne i im redukcja nie grozi.

Obrazek

O życiu indiańskiej wioski czy słowiańskiej osady decydowali sami jej mieszkańcy. Nikt z zewnątrz nie narzucał im czegokolwiek wbrew ich woli. Całkowitym przeciwieństwem takiego słowiańskiego, rzeczywistego „ludowładztwa” była scentralizowana władza tzw. „cywilizacji Zachodu”. Cesarz, król, władca rządził autorytarnie, narzucał poddanym własną wolę i jego dekrety miały bezpośredni wpływ na codzienne życie poddanych. Dochodziły do tego wpływy kleru, który narzucał ze swej strony mieszkańcom żydo-chrześcijańskiego Zachodu życie zgodne z akurat obowiązującą doktryną jahwizmu. Na niższym szczeblu szlachcic-ziemianin dowolnie nieomal dysponową „jego” chłopami. Jakiekolwiek przekroczenie narzucanych przez monarchów i kler przepisów skutkowało represjami. Z torturami i śmiercią włącznie.

Najczęściej władze świeckie i kler ręka w rękę zniewalały „pospólstwo”. Choć bywały od tego wyjątki. Filip Piękny Ciekawie wygląda porównanie stanowej skatoliczonej euro-Judei (Europy) pod butem rzymskiej szubienicy ze współczesną Jewropą (Unią Jewropejską) doby fasadowej demokracji pod butem globalnej sitwy. O codzienym życiu mieszkańców, o ich obowiązkach i prawach (a raczej ich braku) wcześniej decydowała dekretami centrala mieszcząca się na dworze monarchy. Obecnie centralą są tzw. „parlamenty” i „żondy”, które narzucają mieszkańcom ogrom przepisów, nakazów i zakazów – naturalnie rzekomo za zgodą i wolą rządzonych. Przy czym o ile monarchom w przeszłości narzucało wolę papiestwo i prawo świeckie każdego katoliciego kraju uwzględniało wolę papiestwa, o tyle współczesnym żondom wolę narzucają komisarze jewropejscy, nad którymi stoi banksterska sitwa. Parlamentom krajowym nie wolno uchwalać przepisów sprzecznych z tzw. „prawem jewropejskim”. Dla przeciętnego mieszkańca zachodniej anty-żydo-cywilizacji niewiele się więc zmieniło w tym, jak się go ubezwłasnowolnia. Jedynie ciemiężyciel i gnębiciel się zmienił. Kosmopolityczne papiestwo zastąpiła kosmopolityczna Kilka Globalnych Banksterów, a monarchów agenturalne wobec banksterów partie zasiedlające parlamenty i tworzące żondy.

Powyższe porównanie struktury społecznej i sposobu sprawowania władzy u Słowian i w tzw. „cywilizacji Zachodu” pokazuje bezwzględnie wyższość Słowiańszczyzny zarówno nad „chrześcijańską” euro-Judeą, jak i nad banksterską Jewropą. Słowianie byli ludźmi wolnymi, nie podlegali samowoli jakiejkowiek władzy zwierzchniej, której centrum znajdowało się daleko od nich i ponad nimi. O swoim codziennym życiu decydowali tylko oni. Nie król-hrabia-szlachcic, nie papież-biskup-ksiądz, nie komisarze bilderbergowskiej Unii; ani nie parlamentarzyści wypromowani przez agenturalne partie i agenturalne media.

A co z tzw. „wartościami” będącymi fundamentem życia nie tylko społecznego, ale i duchowego?

Obrazek

Największa różnica wartości dotyczy stosunku do Ziemi i Przyrody. Dla Słowian (i dla Indian) Ziema, Przyroda były świętościami. Dla naszych przodków Ziemia była Boginią Mokoszą.

„Słowianie zawsze darzyli ziemię nabożnym szacunkiem, wiążąc z nią liczne tabu – niedopuszczalne było spluwanie na nią bądź bicie jej kijem. Przed rytualnym nadejściem wiosny nie wolno było uprawiać orki ani podejmować innych prac wiążących się z kopaniem w ziemi. O głębokiej czci Słowian dla ziemi świadczą również rozmaite obyczaje, m.in. kładzenia na niej noworodka.”

Podobnie było u Indian:

„… głównym źródłem kultury Indian była przyroda. Z natury pochodzą zarówno źródła Indiańskich wierzeń, obyczajów jak i sposobów zdobywania pokarmu. To właśnie w zjawiskach przyrodniczych Indianie znaleźli źródła swoich wierzeń, ponieważ w przeciwieństwie do Europejczyków uważali się za jej część i nie zamierzali jej sobie podporządkowywać. Również ich tryb życia, obyczaje były ściśle związane z rytmem przyrody i z jej bogactwem. Indianie potrafili harmonijnie współżyć z naturą, umiejętnie czerpać z niej bez wyrządzania jej szkody.”

A dzisiaj? Dzisiaj Ziemia jest śmietnikiem, oraz zgodnie z biblijnym nakazem czyńcie ziemię sobie poddaną jest niemiłosiernie eksploatowana. A ponadto coraz większe jej obszary stają się prywatną własnością koczowniczej sitwy. W naszym szabrowanym unijnym baraku obce koncerny mają prawo wywłaszczać z gruntów Polaków, jeśli znajdzie się tam gaz łupkowy.

Obrazek

Nie tylko Ziemię prywatyzuje się. Unia Jewropejska planuje prywatyzację zaopatrzenia w wodę pitną.

A teraz zastanówmy się, jak wygląda dzisiaj i jak wyglądało w czasach dominacji Watykanu typowe dla Słowian kultywowanie poczucia godności, lojalności, troska o wspólne dobro całej społeczności.

Obrazek

Poczucie godności

Słowianie widzieli siebie jedynie jako część Natury. Nie chcieli nad nią panować, traktowali ją z czcią i szacunkiem. Niemniej byli ludźmi pełnymi godności. Bogów czcili, składali im dary, ale nie poniżali się przed nimi. Nie płaszczyli się też przed władcami czy możnymi tego świata. Każdy z nich czuł się równoprawnym członkiem własnej społeczności. Każdy czuł współodpowiedzialność za nią. Każdy miał szansę należeć do starszyzny rodowej lub zostać wybieralnym wodzem/księciem. Ponadto każdy z nich miał świadomość tego, że jest człowiekiem wolnym, że nikt nad nim nie „panuje”, nikt nim nie rządzi, nikt z zewnątrz nie narzuca mu praw ani nie dyktuje tego – co i jak ma on robić – i to dawało każdemu poczucie własnej godności i wartości.

W czasach dominacji jahwizmu wprawdzie „uczono”(i nadal tego się „uczy”), że człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo boga, ale życie przeciętnego człowieka toczyło się „na kolanach”. Człowiek musiał klękać przed tronami i ołtarzami, przed obrazkami z idolami jahwizmu, przed dwiema zbitymi dechami, przed hierarchami, przed księdzem podczas spowiedzi. No i musiał powtarzać że jest grzeszny i niegodny : „Panie, nie jestem godzien, abyś przyszedł do mnie...”. Musiał żebrać u nieskończenie miłosiernego o łaskę, o odpuszczenie grzechów i o „zbawienie”.

Otrzymałem od znajomego maila. Pisze do mnie on, jaka zmiana nastąpiła u pewnego mieszkańca wsi, w przeszłości członka rady parafialnej. Po tym, jak znajomy przeprowadził szereg rozmów z owym człowiekiem oraz przeczytał tamtemu „wyznanie” Marcusa Ravage i kilka moich tekstów, ów człowiek, katolik, powiedział tak:

„Ehhh, człowiek jest stary, a to co czytasz to wszystko prawda. Mam wrażenie ze jesteśmy wychowywani od urodzenia w religii strachu i nienawisci, dodatkowo napisali to przecież żydzi. Uczono nas klęczeć i mówić moja wina i tacy jestesmy… Myślę, ze nasza słowiańska wiara zostala zniszczona bo była naturalna, piękna i niewinna, zniszczyli ja w zarodku jak niszczy się dziecko w łonie matki.”

W dzisiejszych natomiast czasach funkcjonujące „poczucie godności” uzależnione jest od tzw. statusu materialnego. Często, choć niekoniecznie zawsze idącego w parze z tzw. statusem społecznym. Jeśli się wybijesz, robisz karierę, zarabiasz kupę szmalu, jeździsz luksusową bryką – jesteś człowiekiem godnym. Bezrobotni, bezdomni, biedacy to społeczny „odpad” i ludzkie śmieci – „lenie”, „nieuki”, „nieroby”. Człowiek, który z jakiegokolwiek powodu utraci majątek często mówi o sobie – jestem nikim. A to oznacza, że jego „duma” była zbudowana na jego majątku.
Dodatkowo wmawia się nam za pośrednictwem laickiej propagandy, że jeśli nie popierasz poprawności politycznej, jewropejskości i nie zwalczasz „antysemityzmu” – jesteś neofaszystą, rasistą i podejrzanym typem niegodnym miana „cywilizowanego” i „nowoczesnego” czyli godnego człowieka.

Obrazek

Lojalność

U naszych przodków obowiązywała lojalność wobec wspólnoty. Osoby nielojalne wobec współplemieńców nigdy nie cieszyły się poważaniem. Nie miały szansy na zajęcie miejsca w radzie starszych, a ich głos na Wiecu praktycznie się nie liczył.

W czasach dominacji rzymskiej szubienicy obowiązywała lojalność wobec dżumy, kleru, pana i monarchy. Inkwizycja chętnie korzystała z donosów na sąsiadów. Szpiclowanie było metodą propagowaną przez kler, a akta inkwizycji pełne są przykładów tego, że sąsiad donosił na sąsiada, przyjaciel na przyjaciela, a członkowie rodziny na siebie nawzajem.

Dzisiaj nie zmieniło się nic – poza adresatem donosów. Do samego tylko urzędu podatkowego wpłynęło w Polsce w jednym roku 30 tys. donosów. Propagowane jest donosicielstwo na łamiących przepisy, na palących w niedozwolonych miejscach, na wyrzucających śmieci bez ich uprzedniej segregacji. Donosicielstwo kwitnie nawet w firmach i zakładach pracy, zwłaszcza zaś wtedy, gdy zapowiadane są większe zwolnienia. Donosami zrozpaczeni ludzie próbują innych skazać na wyrzucenie na ulicę.

Polacy masowo nadal są lojalni albo wobec nadjordańskiej dżumy, albo wobec narzuconej im poprawności politycznej. Miliony ich lojalne są agenturalnym partiom politycznym, klubom sportowym, czy klikom środowiskowym. A przede wszystkim własnemu egoizmowi.

Troska o wspólne dobro całej społeczności

Było to typową cechą u Słowian. Osoby odstające do tego etosu nigdy nie cieszyły się poważaniem i szacunkiem. Dzisiaj typowych społeczników jest już niewielu. Najczęściej zajmują się sprawami cząstkowymi (ochrona przyrody, kultura, pomoc humanitarna potrzebującym). Społecznicy działają bez podważania fundamentów chorego systemu.

Trudność ze znalezieniem ludzi troszczących się o dobro całej społeczności ma dwie przyczyny: rozbicie społeczne i egoizm jednostek.
Wszystkie społeczności, nawet w małej wiosce, są dzisiaj rozbite i w dużej mierze zatomizowane. Nawet sąsiedzi, którzy jako dwie owieczki wspólnie modlą się w kościele do nadjordańskich bożków prywatnie mogą toczyć wieloletnie spory o przysłowiową miedzę. Jednym ze źródeł konkliktów i zawiści jest różnica w wielkości posiadanej ziemi. Mający mniejsze pola zazdroszczą posiadającym większe gospodarstwa. U naszych przodków taka sytuacja była nie do pomyślenia z tej prostej przyczyny, że ziemia uprawna była wspólną własnością całej wspólnoty. Wszyscy „jechali na wspólnym wózku” – i wszyscy siłą rzeczy pracowali „do wspólnego kotła”. Własność prywatna to poczucie wspólnoty zniszczyła. W miejsce wspólnych działań i wspólnej pracy dla wspólnego dobra pojawiła się rywalizacja i zawiść. Dodatkowo wieś konfliktowana jest na linii sympatii politycznych – jedni popierają PSL, inni Samoobronę, a jeszcze inni PiS czy LPR. Dzieli ludzi też stosunek do Unii Jewropejskiej. Jedni chcą tradycyjnego rolnictwa, inni dają się skusić unijnym dotacjom produkując nie to, co jest potrzebne, a to co jest dotowane.

Jeszcze bardziej rozbite jest miasto – obywatele kontra administracja, administracja państwowa kontra administracja „samorządowa”, supermarkety kontra drobny handel detaliczny, właściciele kamienic kontra lokatorzy, „wierzący” kontra „bezbożnicy”, zwolennicy Unii kontra jej przeciwnicy, rodzime rzemiosło kontra „inwestorzy” zagraniczni i ich pracobiorcy, zwolennicy jakiejkolwiek agenturalnej partii kontra „reszta świata” itp.

Znalezienie wspólnego mianownika w tym konglomeracie sprzecznych interesów jest praktycznie niemożliwe – i dlatego niemożliwe są działania kierowane troską o wspólne dobro całej lokalnej społeczności. Gdyż jakiekolwiek takie działania zagrażają interesom tej czy innej grupki będącej częścią lokalnej społeczności.

Nakłada się na to promowany kult indywidualizmu, a właściwie rozwijanie/wzmacnianie w nas egoizmu. Celowo ośmieszany i dyskredytowany jest „kolektywizm” będący cechą życia naszych przodków. Oni stanowili zgrany i solidarny kolektyw. Kult indywidualizmu, kult indywidualnego sukcesu, promowanie konkurencji każdego z każdym w drodze do indywidualnego „sukcesu” ma naturalnie sprawić, że nie będziemy w stanie wspólnie zjednoczyć się przeciwko wspólnemu wrogowi. Skutki uboczne owego kultu własnej jednostki widoczne są gołym okiem. U żyjących dzisiaj jeszcze tu i ówdzie niedobitek wspólnot pierwotnych zjawiska takie jak poczucie wyalienowania czy osamotnienie są nieznane. Za to w wielkich miastach masa ludzi żyje samotnie w tłumie. Wielu ludzi nie jest w stanie znaleźć sobie partnera życiowego bez pośrednictwa agencji matrymonialnych. Nie należą też do odosobnionych przypadki wybuchu gwałtownych uczuć do osób poznanych via internet. Ludzie szaleńczo zakochują się w kimś, kogo jeszcze nie widzieli „w realu” na oczy. Erich Fromm pisał w „O sztuce miłości”, że „szaleńcze zakochanie się” wskazuje przede wszystkim na samotność, jaka gnębiła osobę nagle zakochaną do szaleństwa.

A w czasach dominacji jahwizmu król/monarcha dbał o swoje, szlachta o swoje, kler o swoje – a wszyscy robili to kosztem poddanych. Ich zmuszano do „solidarnej” biedy i uległości.

Obrazek

Kolejną cechą ogromnie różniącą Słowian od człowieka współczesnego był ich stosunek do tzw. „dóbr materialnych”. Dobrze charakteryzuje tą różnicę cytat kronikarza biskupa Ottona Mistelbacha:
“…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”

Opis ten dotyczył mieszkańców bogatego handlowego Wolinu. Pokazuje on, że nie tylko nie znali Słowianie kradzieży. Zamykanie „na wszelki wypadek” dobytku cechuje ludzi, dla których gromadzone „dobra” są szczególnie ważne w. Ktoś, kto nie przywiązuje do nich zbyt wielkiej wagi, nie będzie ich pilnował jak Cerber. Większość Słowian na naszym obecnym terenie żyła jako ludy rolnicze. Byli jednak i świetnymi rzemieślnikami. W okresach, gdy na polu nie było zbyt wiele pracy trudnili się rzemiosłem. Wytwarzali we własnym zakresie praktycznie wszystko co było im potrzebne do życia. Ale nie nie było im znane wytwarzanie i gromadzenie nadmiaru „dóbr” tylko z chęci ich posiadania. Nie byli niewolnikami i służącymi własnego dobytku.

Chrześcijaństwo przywlokło ze sobą na nasze ziemie nie tylko fanatyzm i nietolerancję oraz ucisk „pospólstwa” – ale i chciwość. Władcy, rycerstwo, a później szlachta zabiegali o powiększanie własnych majątków. Oraz konkurowali na tym polu pomiędzy sobą. Aby majątki i własne „bogactwa” powiększać – toczono wojny, zajazdy, ale i stopniowo nakładano na prosty lud coraz większe powinności. Kler był aż chory od chciwości. Rezydencje biskupów – książąt kościoła – były pałacami. Majątki biskupie dorównywały majątkom najbogatszych arystokratów. A papieże albo organizowali kolejne łupieżcze krucjaty, albo kupczyli „odpustami” i zbawieniem za pieniądze. Bonifacy VIII wprowadził rok jubileuszowy i tzw. odpust zupełny za pielgrzymkę do domniemanego grobu św. Piotra w Rzymie w 1300 roku. Giovanni Villani odnotował w związku z tym pomysłem papieża, że pątnicy składali tak wiele ofiar, iż dwóch kleryków zbierało je grabiami. Watykan ściągał „świętopietrze” a kler dziesięciny. Oprócz tego chłopi w majątkach kościelnych i zakonnych obkładani byli przeróżnymi powinnościami na rzecz nadjordańskiej dżumy. Karano ich praktycznie za wszystko, nawet za to, że nie chodzą do kościoła czy do spowiedzi. Nękanie ich karami pieniężnymi, więzieniem, torturami a nawet zabijaniem – tylko po to, aby posłusznie harowali na kler i zakony było na porządku dziennym.

A postawę współczesnego kleru wobec spraw materialnych dobrze obrazuje historia kościelnej komisji majątkowej, a zwłaszcza pazerność z jaką kościół walczył przy pomocy machinacji i oszustw o „dobra materialne”.

Obrazek

Dzisiejsze życie żydo-anty-cywilizacji zdominowane jest kultem pieniądza. Drugim bożyszczem jest gospodarka i towarzyszące jej produkcja oraz gromadzenie „dóbr”, z których obromnej większości tak naprawdę nie potrzebujemy.

Pieniądz, złoto, zaślepiło i odebrało rozum całej tej chorej anty-cywilizacji. Dobitnym tego przykładem były wybuchające „gorączki złota” – były to rzeczwiste „gorączki” wpędzające ludzi w maglinę pożądliwości żółtego metalu. Kult złota uprawiany jest w biblii. Już w II rozdziale Genezis przy opisie Edenu znajdziemy stwierdzenie: „A złoto owej krainy jest znakomite”. A przy opisie rzezi Jerycha i wymordowaniu wszystkich jego mieszkańców zgodnie z wolą i z pomocą Jahwe ludobójcy jest napisane: „Całe zaś srebro i złoto, sprzęty z brązu i z żelaza są poświęcone dla Pana i pójdą do skarbca Pańskiego”. Ta typowa dla kapłanów żydowskich żądza bogactwa zaraziła i żydo-chrześcijański kler. Domniemana nauka cieśli, że prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty wejdzie do królestwa niebieskiego zarezerwowana została dla ograbianych owieczek. Kleru ona nie dotyczyła. Ale i owieczki zaraziły się chciwością. Spory o majątek po rodzicach pomiędzy rodzeństwem, także i w katolickich rodzinach w dzisiejszych czasach nikogo nie dziwią. Rodzeństwo dosłownie wydziera sobie nawzajem wszystko co ma jakąkolwiek „wartość” materialną.

Gospodarka powinna służyć ludziom. Póki co to człowiek jest dodatkiem do gospodarki i niewolnikiem gospodarki. Nasi przodkowie żyli rytmem Przyrody. Dzisiejsze społeczeństwo żyje rytmem fabryk, biur, sklepów i notowań giełdowych. Pracujemy, zarabiamy, kupujemy. I tak w kółko Macieju. Gromadzenie ogromnej ilości „dóbr”, nawet kompletnie niepotrzebnych i nieprzydatnych – tylko po to, aby je mnieć – stało się dla milionów ludzi celem ich życia.

Owo chomikowanie „dóbr” ma swoje źródła w psychice ludzkiej:

– spory wpływ na to ma tlący się w podświadomości mężczyzn atawizm z czasów zamierzchłego paleolitu. Wysoka pozycja w małej pierwotnej „przedspołecznej” hordzie gwarantowała pierwszeństwo do jedzenia i do kobiet. Gdy pożywienia brakowało – przeżywali tylko najsilniejsi. Wysoką pozycję zdobywało się wtedy kamienną maczugą, którą dzisiaj zastępuje pieniądz, majątek, pozycja społeczna. Tą mentalnością zarażane są i kobiety, wychowywane obecnie „po męsku”. U kobiet dodatkowo działa atawizm „pierwszej damy haremowej”. U zarania ludzkości w niewielkich hordach panie chciały być „atrakcyjniejsze” aby w hierarchii zająć wyższą pozycję – co też zwiększało szansę na przeżycie.

– Mężczyznom wmawia się, że mając więcej pieniędzy czy „dóbr” materialnych jest/będzie dla kobiet „atrakcyjniejszy”. Inna rzecz, że kobiety tak są wychowywane/indoktrynowane, aby tak właśnie oceniały „atrakcyjność” ewentualnego kandydata na męża/partnera.

– Przede wszystkim zaś pieniądz i tzw. „dobra” materialne są substytutem czy też „protezą” brakującego poczucia własnej wartości. Człowiek współczesny jest częściej dumny z tego co zgromadził, co ma – a nie z tego – jaki jest. Podświadomie doskwiera mu poczucie braku własnej wartości i kompensuje to sobie gromadzonymi „dobrami” – stanowiącymi jego sztuczne „ja”.

Aby zbudować nowe, rzeczywiście wolne i dobrze funkcjonujące społeczeństwo należy odrzucić całą żydo-anty-cywilizację ze wszystkimi jej wytworami i „wartościami”. A więc:

– Ziemię należy uznać za wartość nadrzędną. Przyroda musi być chroniona przed niszczycielskim wpływem człowieka.

– Centralizację władzy na coraz wyższych szczeblach należy ograniczyć do mimimum. Wpływ instytucji ponadnarodowych (np. Unii Jewropejskiej czy NATO) należy całkowicie wyeliminować. Ideałem byłaby ich likwidacja. Lokalne wspólnoty o ich codziennym życiu mają decydować samodzielnie.

– Kult pieniądza i „dóbr” materialnych należy drogą edukacji i odbudowy poczucia własnej wartości wyeliminować. Wartość człowieka leży w jego osobowości a nie w nagromadzonym przezeń majątku.

– Gospodarka ma służyć człowiekowi, a nie człowiek gospodarce. Ma służyć społeczeństwu a nie być metodą na bogacenie się garstki miliarderów. Powinna też być jedynie „dodatkiem” do życia społecznego, a nie jego podstawową treścią. A przede wszystkim ma być kontrolowana przez lokalne wspólnoty i ich regionalne/krajowe reprezentacje, a nie przez koczowniczą banksterską sitwę. Ma służyć Polsce i Polakom a nie obcym.

Nie ma, a przynajmniej ja nie widzę alternatywy dla słowiańskiego modelu. Pozostawienie jakiegokolwiek elementu żydo-anty-cywilizacji Zachodu prędzej czy później doprowadzi do recydywy tego chorego systemu. On musi zostać całkowicie unicestwiony. W przeciwnym wypadku skończymy jako zdepopulowane i zachipowane ludzkie bydło robocze banksterskiej sitwy. Zgodnie z ich ideologią: “Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie."
Rodzaju 17, 8

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie."
Izajasza 61, 5-6

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg."
Izajasza 49, 22-23

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie."
Izajasza 45, 14

Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi."
Powtórzonego prawa 7, 2 (I to mówi miłosierny, dobry i sprawiedliwy “bog”).

“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…"
Jub. 32, 18-19

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/page/3/
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/ ... ek-swiata/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6525
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 180
Podziękował: 5004 razy
Otrzymał podziękowanie: 10011 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 30 paź 2017, 09:06

Sylwester Krasnodębski udostępnił swój post.


Wytłumaczę Wam jak powstało NWO?? w skrócie!! Żydzi i korporacje zadłużyli USA, wykupili długi USA i teraz amerykański system im służy. Dogadali się wspólnie nad podziałem władzy nad Naszą Cywilizacją. Żydzi i korporacje przejmują gospodarkę, handel i banki – a amerykański system zasoby naturalne. Nawet nie oszczędzają Krajów należących do NATO!! Żydzi i korporacje podporządkowują sobie - polityków i ministerstwa, a CIA i Mossad - służby i wojsko. To jest właśnie NWO!! Amerykańsko-Żydowsko-korporacyjny faszyzm na odcinku Polskim!!
Według Żydów antysemita to Człowiek, który dba o interes Swojego Kraju i Narodu, i nie lata koło Żydów - jak "muchy koło gówna".
Żydzi wymyślili sobie antysemityzm - żeby podstępem i bezkarnie okradać Kraje I Społeczeństwa - z gospodarki - suwerenności - pieniędzy - i Ludzi z ich praw. Jednym słowem podstępny Faszyzm!!
Żydzi chcą zrobić z Polski drugie USA i trzeci Izrael!!
Jedyne co Nas Społeczeństwa ratuje – to zmiana systemu rządzenia, (który im służy od wieków) na prawdziwy Demokratyczny – zgodny w działaniu z Definicją Demokracji!! I Art. 4-tym obecnej Konstytucji!!
Te i inne problemy rozwiążemy wspólnie i za porozumieniem woli większości Wyborców Polskich, - Jak wejdzie w życie Nasza Ordynacja Wyborcza z Demokratycznym Systemem Rządzenia Polską, - która jest poniżej!! Ta Nasza Ordynacja Wyborcza jest tylko i wyłącznie po to - żeby Społeczeństwo Polskie miało od czego zacząć Rządzić Polską!! Jak wejdzie w życie to poza Politykami i Prezydentem porobimy poprawki - a i tak wiadomo że trzeba. ------

Zmiana partii rządzącej nie jest wystarczającym rozwiązaniem – dlatego że instytucje państwowe i ministerstwa – to gangi – mafie – i sitwy, dla których Ludzie w Społeczeństwie to hodowlane zwierzęta, przeznaczone na redukcję populacji. Żadna partia polityczna, która by miała rządzić Polską sobie z tym nie poradzi – i nie poprawi jakości życia Ludzi w Społeczeństwie. Dlatego trzeba zmienić system rządzenia na taki – jaki mamy zapisany w Definicji Demokracji i Art. 4-tym Konstytucji, który jest z niej przepisany, i przejąć kontrolę nad politykami, - i gangami, mafiami i sitwami w instytucjach państwowych i ministerstwach.
Panie Pawle Kukiz i całe KUKIZ15 - to jest jedyna szansa Społeczeństwa Polskiego na normalne życie!! Z tego co Mi wiadomo to chcecie obalić system i zmienić Ustrój, - to proszę nagłaśniać Naszą Ordynację Wyborczą, która właśnie temu będzie służyć, - Jak wejdzie w życie Nasza Ordynacja Wyborcza to - będziemy pierwszym Krajem w historii naszej Cywilizacji z prawdziwą Demokracją Bezpośrednią - bo w Szwajcarii jest pół bezpośrednia. My nie żądamy "gwiazdki z nieba" - Ten system rządzenia mamy zapisany w Konstytucji w Art. 4-tym. Proszę Się nad tym zastanowić - interes Polski i Polskiego Społeczeństwa jest najważniejszy!!
To ma być Demokracja dla Społeczeństwa, i władzę ma Społeczeństwo jako Suweren – zgodnie z obowiązującym prawem od 17-10-1997r. - Art. 4-tym Konstytucji. Dlatego interpretacja Art. 4-tego jest ważna Nasza Społeczeństwa – a nie Polityków, czy kogokolwiek na stanowisku Państwowym!!
Każda ingerencja Państwa (Ludzi na stanowiskach państwowych) w zasady funkcjonowania Państwa – jest konfliktem interesów, - a konflikt interesów - to patologia!! Właśnie to w czym obecnie żyjemy powstało na patologii – konflikcie interesów.
Od 17-10-1997r Politycy nie mają prawa rządzić Polską – czyli podejmować ważnych decyzji w sprawie Kraju i Narodu - (Społeczeństwa), jeśli politykom ta władza się nie należy – to znaczy że sprawują przestępczą władzę!! – Robią to z przyzwyczajenia wykorzystując nieświadomość Społeczeństwa (Wyborców) - i zadaniem Kukiza I ugrupowania KUKIZ15 jest im to wyperswadować, i nagłaśniać Naszą Ordynację Wyborczą, która jest zgodna w działaniu z Definicją Demokracji i Art. 4-tym Konstytucji Polskiej. Bo w przeciwnym razie nie ruszymy z miejsca. Z Kukizem i ugrupowaniem KUKIZ15 Mamy większą siłę przebicia. Oni nie są Nam w stanie zaszkodzić a jedynie pomóc zacząć sprawować władzę Wyborcom.
Współpraca z Kukizem i KUKIZ15 nie oznacza poparcia dla objęcia przez Niego władzy i naprawy Państwa, - robić to będą Wyborcy wolą większości, - czyli My Społeczeństwo, a Kukiz i KUKIZ15 mają Nam w tym pomóc! Wystarczy że będą to robić w imieniu Konstytucyjnej Władzy Zwierzchniej - czyli w Naszym, Polskich Wyborców, - i od momentu ogłoszenia przez Kukiza czy KUKIZ15 zmiany Ustroju - procedury i prawo starego Ustroju tracą moc prawną!! I wszystko zgodnie z prawem!! Uratujemy w ten sposób Polskę! - przed ciągłym zadłużaniem i odzyskamy gospodarkę. Nasza Ordynacja Wyborcza jest złożona w oficjalnym piśmie do Biura Poselskiego Pawła Kukiza. Ordynację można przeczytać poniżej w załączniku.Po raz pierwszy nie musimy wybierać z tego – co podstępne przestępcze Elity podadzą Nam na tacy.
To będzie ewidentna zmiana Ustroju, i tym samym zmiana systemu rządzenia, Na podstawie Art. 4-tego Konstytucji – obowiązującego prawa od 17-10-1997r. Czyli że prawo jest po Naszej stronie. Uświadamiać pozostałych i żądać od Kukiza i KUKIZ15 nagłośnienia Naszej Ordynacji wyborczej.
UZASADNIENIE
Art4.1. Władza zwierzchnia w Rzeczpospolitej Polskiej należy do Narodu.
Zwierzchnia – czyli najwyższa!!
Należy do Narodu – czyli Wyborców Polskich
Nie do Państwa – czyli nie do Ludzi na stanowiskach Państwowych. Nie mogą podejmować decyzji (rządzić) z racji pełnionych stanowisk Państwowych, bez zgody woli większości wyborców, i sami muszą być wybrani wolą większości - całości, - a nie tylko tych, którzy pójdą na wybory. Żeby była spełniona wola większości – potrzebny jest dodatkowy kwadracik pod słowem (NIE) przy każdym nazwisku, na kartach wyborczych do głosowania.
Od 17-10-1997r Politycy nie mają prawa rządzić Polską – czyli podejmować ważnych decyzji w sprawie Kraju i Narodu Polskiego, jeśli politykom ta władza się nie należy – to znaczy że sprawują przestępczą władzę!! – Robią to z przyzwyczajenia!! - i zadaniem Kukiza I ugrupowania KUKIZ15 jest im to wyperswadować.
Art.4.2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
Naród nie oddaje władzy Politykom, tylko ją sprawuje, (sprawować – czasownik).
Naród ma sprawować władzę i przedstawiciele.
Naród - 100000-em podpisów wyborców do każdego projektu ustawy!!
Przedstawiciele – branie pod debatę i głosowanie takich projektów ustaw!! - Bez robienia poprawek przez Polityków.
To jest jedyna władza Polityków zapisana w Art. 4-tym Konstytucji Polskiej.
(…)Wybór przedstawicieli przez Wyborców – nie jest dla Wyborców, sprawowaniem władzy przez przedstawicieli!! Tak samo jak w dyktaturze, - Naród wybierając dyktatora, nie sprawuje władzy przez dyktatora – tylko wybiera dyktatora do - sprawowania władzy!!Co w związku z tym, odnośnie punktu drugiego część druga Art. 4.2. ? - Naród sprawuje władzę bezpośrednio, czyli referenda, a głównie krajowe. O wszystkim co dotyczy Referendum Krajowego decydują Wyborcy! – a nie Państwo. Wyborcy decydują w jakiej kwestii chcą zrobić referendum, i czy referendum ma się odbyć - też decydują Wyborcy (- nie Państwo), ilością zebranych podpisów pod danym projektem do poddania pod referendum, czyli minimum 500000 podpisów. - A ogłasza referendum Prezydent - obligatoryjnie. To, co przejdzie przez referendum pozytywnie, staje się prawomocne od chwili oficjalnego ogłoszenia wyników referendum. Następnie Marszałek Sejmu wpisuje to do odpowiednich aktów prawnych, lub wydaje takie dyspozycje. Tak powinno wyglądać sprawowanie władzy bezpośrednio przez Naród, - (Wyborców). I „wara” Politykom i Prezydentowi od Naszej władzy.
Społeczeństwo Polskie ma władzę i ma prawo zacząć ją sprawować!!
Link do dokumentów i opisu:
https://www.facebook.com/groups/9763267 ... 358293848/

Unia Europejska okrada Polskę i Polaków na miliardy Euro. Wytłumaczę Wam w jaki sposób?? Rząd Polski wpłaca do Unii Europejskiej miliardy Euro, - i te pieniądze powinny przychodzić z Unii na dofinansowanie kapitału Polskiego!! A jest dokładnie odwrotnie – ponad 90% z tych pieniędzy Unia dofinansowuje Kapitał zagraniczny - (Zagraniczne korporacje, zagraniczne firmy i Żydów). To tak jakby Rząd Polski miał za dużo pieniędzy i rozdawał miliardy Euro na lewo i prawo. Tak właśnie złodziejska faszystowska unia, okrada Nas Polaków na miliardy Euro każdego roku przynależności do złodziejskiej faszystowskiej Unii!!


https://www.facebook.com/groups/6992399 ... 321478364/

Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9801
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 29
x 368
Podziękował: 18739 razy
Otrzymał podziękowanie: 14039 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 30 paź 2017, 09:12

Według Żydów antysemita to Człowiek, który dba o interes Swojego Kraju i Narodu, i nie lata koło Żydów - jak "muchy koło gówna".
Celnie :)
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 06 gru 2017, 19:25

Białczyński pisze:Marian Nosal: Dzień w Którym Profesorowie Polscy Przeszli na Stronę Turbo-Słowian
5 grudnia 2017

Obrazek

W filmie jest mowa o pierwszym współczesnym polskim profesorze nauk humanistycznych, Mariuszu Kowalskim, który nie wstydzi się za naszą historię. Uznaje on, zresztą zgodnie z prawdą, ze Słowianie i Polacy mieli wielką historię. Odkłamuje różne antysłowiańskie i antypolskie mity naukowe.

Oczywiście mówimy tu o współczesnych naukowcach, bo w przeszłości mieliśmy wspaniałych naukowców-patriotów, takich jak Tadeusz Wolański, czy Ignacy Pietraszewski, a wcześniej jeszcze Wincentego Kadłubka, Jana Długosza i wielu innych. Na szczeście wydaje się, że uczciwa postawa naukowa profesora Kowalskiego jest częścią szerszego zjawiska, polegającego na tym, że pod wpływem upowszechniania wyników badań badaczy-amatorów Słowiańszczyzny, również płatni, a nawet przekupni i agenturalni, polscy naukowcy powoli i stopniowo zaczynają mówić prawdę. Co prawda jeden artykuł, czy książka nie dają nam uczciwym Polkom jeszcze zwycięstwa w dziedzinie walki ze szkodliwą propagandą antysłowiańską i antypolską, ale ja na swój użytek i użytek moich przyjaciół nazywam 1 XII 2017 Dniem, w Którym Profesorowie Polscy Przeszli na Stronę Turbo Słowian. Dodatkowe informacje znajdziesz na www: http://slowianieiukrytahistoriapolski

https://youtu.be/PjkgVwBIQbQ
https://www.youtube.com/watch?v=PjkgVwBIQbQ

https://bialczynski.pl/2017/12/05/maria ... o-slowian/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9263
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 463
Podziękował: 17860 razy
Otrzymał podziękowanie: 15486 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 18 sty 2018, 23:59

Międzymorze. Projekty korytarzy transportowych i energetycznych

Obrazek

PLANOWANA INFRASTRUKTURA MIĘDZYMORZA. PROJEKTY SZLAKÓW TRANSPORTOWYCH PÓŁNOC-POŁUDNIE

Nowe projekty Trójmorza w układzie północ-południe będą sprzyjać nawiązywaniu współpracy ekonomicznej między izolowanymi dotychczas systemami. Zintegrowanie tego regionu pozwoli na stworzenie obszaru o znaczącym potencjale, który będzie pełnić rolę niezależnego od Europy Zachodniej centrum gospodarczego. Pozwoli również na pełne wykorzystanie najkrótszego i najbardziej efektywnego połączenia basenów Morza Śródziemnego, Czarnego oraz Bałtyckiego. Wzmocnienie poziomu rozwoju gospodarczego oraz bezpieczeństwa w różnych współczesnych jego wymiarach, będzie sprzyjać politycznej randze obszaru, a przez to szerszej realizacji jego interesów w skali regionalnej i globalnej.

VIA CARPATIA (S19)

Najważniejszy planowany drogowy korytarz północ-południe. Jego celem jest trwałe połączenie systemów transportowych Litwy, Polski, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii i Grecji, co ma sprzyjać intensyfikacji współpracy gospodarczej wzdłuż wschodniej granicy UE.

Stan projektu: w budowie
Termin zakończenia: 2023 rok

BALTIC PIPE

Połączenie Polski oraz Danii z norweskimi złożami gazu ziemnego na szelfie Morza Północnego. Jego celem jest wzmocnienie bezpieczeństwa energetycznego przez dywersyfikację źródeł dostaw.

Stan projektu: planowany
Termin zakończenia: 2022 rok

RAIL BALTICA

Fragment transeuropejskiego korytarza, który biegnie przez Warszawę, Kowno, Rygę, Tallin do Helsinek. Jedyne połączenie kolejowe państw bałtyckich z Polską oraz pozostałymi krajami Unii Europejskiej.

Stan projektu: polski odcinek w budowie; nadbałtycki na różnych etapach zaawansowania
Termin zakończenia: 2025 rok (orientacyjny)

KANAŁ ODRA-DUNAJ-ŁABA

Projekt zakładający poprawę żeglowności rzek oraz połączenie szlakiem wodnym Odry, Łaby oraz Dunaju. Wpisuje się w unijny plan przeniesienia środka ciężkości dostaw towarowych ze szlaków drogowych na kolejowe oraz wodne.

Stan projektu: planowany
Termin zakończenia: 2030 rok

KORYTARZ PÓŁNOC-POŁUDNIE

System infrastruktury gazowej, którego podstawowym celem jest połączenie sieci polskiej z czeską oraz słowacką. Jedna z odnóg korytarza ma mieć połączenie z Węgrami, druga zaś z terminalem LNG na wyspie Krk w Chorwacji.

Stan projektu: Interkonektor Polska-Słowacja – w budowie; Interkonektor Polska-Czechy – projektowany; Interkonektor Polska-Ukraina w budowie po stronie
polskiej
Termin zakończenia: lata 2020-2022

DROGA S3 (E65)

Biegnie wzdłuż zachodniej granicy Polski, łącząc Świnoujście z granicą polsko-czeską. Stanowi fragment europejskiego korytarza transportowego E65, biegnącego ze Szwecji, przez Polskę i Bałkany do Grecji.

Stan projektu: w budowie
Termin zakończenia: 2023 rok

AUTOSTRADA A1 (E75)

Szlak transportowy północ-południe, biegnący przez centralną część Polski – z Gdańska do granicy z Czechami. Jest częścią europejskiego korytarza transportowego E75, biegnącego z dalekiej północy Norwegii, przez Polskę do Grecji.

Stan projektu: w budowie
Termin zakończenia: 2022 rok

INTERKONEKTOR GAZOWY PL -LT

Połączenie systemów przesyłowych gazu ziemnego Polski i Litwy, a tym samym włączenie państw bałtyckich do systemu UE.

Stan projektu: projektowany
Termin zakończenia: 2021 rok

VIA BALTICA

Międzynarodowy szlak drogowy wiodący z Polski przez Litwę i Łotwę do Estonii. Będzie pełnić rolę najważniejszego połączenia drogowego między krajami bałtyckimi a siecią Europy Zachodniej i Południowej.

Stan projektu: w budowie
Termin zakończenia: 2021 rok

LITPOL LINK

Interkonektor LitPol Link łączy systemy elektroergetyczne Litwy i Polski, co w przyszłości ma prowadzić do synchronizacji systemów wszystkich państw bałtyckich z europejskim. Regularną pracę rozpoczął w lutym 2016 roku. Trwają rozmowy na temat budowy drugiego połączenia LitPol Link2.

Stan projektu: I etap zrealizowany; II etap planowany
Termin zakończenia: 2025 rok (mało prawdopodobny)

DROGA WODNA E40

Szlak wodny E40 ma łączyć Gdańsk z Odessą na Ukrainie i przebiegać również przez Białoruś.

Stan projektu: nieokreślony
Termin zakończenia: 2030 rok (mało prawdopodobny)

MOST ENER GETYCZNY UA -UE

Projekt wykorzystujący nie eksploatowaną obecnie sieć wysokiego napięcia (750 kV), prowadzącą z Rzeszowa do elektrowni atomowej w Chmielnickim na Ukrainie. Jej ponowne uruchomienie w ramach mostu energetycznego jest uznawane za pilotaż przed pełną synchronizacją Ukrainy z siecią europejską.

Stan projektu: nieokreślony
Termin zakończenia: brak

GO HIGHWAY

Szlak drogowy biegnący z Gdańska do Odessy, mający na celu połączenie dwóch portowych miast. Projekt ma być priorytetem dla Ukrainy. Po polskiej stronie przebiega wytyczonymi i budowanymi szlakami (A4 i A1 lub S17 i S7)

Stan projektu: planowany
Termin zakończenia: brak

ROPOCIĄG BRODY-PŁOCK

Fragment planowanego ropociągu Odessa-Brody-Gdańsk (w wersji obecnej do Płocka lub do łącznika w Adamowie). Pierwotnie element Euroazjatyckiego Korytarza Transportu Ropy Naftowej, którym miał być przesyłany surowiec z rejonu Morza Kaspijskiego.

Stan projektu: nieokreślony
Termin zakończenia: brak

Źrodło: Informacja Ośrodka Studiów Przestrzeni Postsowieckiej / Centrum Badań nad Bezpieczeństwem Akademii Sztuki Wojennej

Obrazek

http://jagiellonia.org/129466-2/
0 x
Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9801
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 29
x 368
Podziękował: 18739 razy
Otrzymał podziękowanie: 14039 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 04 lut 2018, 12:35

Ukraińska menda. ''Juszczenko' - rabinat Kiev.
nazywajmy ich po imionach, chyba nie wstydzą się ''korzeni'' ? :)
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 15 mar 2018, 21:30

Obrazek
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 15 kwie 2018, 22:27

Pan Nikt: Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję
https://youtu.be/XLgb2aOf3GI
https://www.youtube.com/watch?v=XLgb2aOf3GI
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 6525
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 22
x 180
Podziękował: 5004 razy
Otrzymał podziękowanie: 10011 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 19 kwie 2018, 23:16

nowe spojrzenie...

https://www.youtube.com/watch?v=7rj-M_qocD4

Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30153 razy
Otrzymał podziękowanie: 8847 razy

Re: "Odbudowa Rzeczpospolitej - Zjednoczenie Słowian"

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 10 cze 2018, 21:28

Nowa Historia Polski, rzecz o rychłym odrodzeniu Wielkiej Lechii, starożytnego Imperium Lechitów

https://youtu.be/Sk_XfxwB5lI
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... k_XfxwB5lI


MarianNosalTV - Słowianie i ukryta historia Polski
Opublikowany 1 cze 2018

Nowa Historia Polski (NHP), to nazwa wymyślona przeze mnie. Podobnie, jak Nowa Historia Słowian (NHS) nazwa ta ma podkreślać wielkość przełomu, w spojrzeniu na historię i teraźniejszość naszego kraju, jaki się dokonuje na naszych oczach. Główne tezy artykułu są takie: 1) Polska jest od ponad 1000 lat jak Śpiąca Królewna, nie wie, że śpi i nie wie, że jest Królewną. 2) W czasie snu Śpiąca Królewna była i jest mocno kolonizowana i wykorzystywana 3) Kiedy się zbudzi, to stwierdzi, że spała w otoczeniu innych Śpiących Królewien. Te Królewny, to inne Wolne Ludy Tej Ziemi, które też nie zdają sobie sprawy z tego, że Wolne są tylko potencjalnie, a tak naprawdę są zniewolone. 4) W dzisiejszym zglobalizowanym świecie tylko wszystkie Wolne Ludy Tej Ziemi razem mogą uzyskać Wolność od Światowego Systemu Totalitarnej Przemocy, który nam panuje, a my o tym nawet nie wiemy. 5) Pobudki przyszedł czas. Koniec z bajkami. Proszę Państwa, wstajemy i bierzemy się do roboty!
Link do oryginalnego artykułu:
http://www.slowianieiukrytahistoriapo...
Link do filmu na mojej stronie www:
http://www.slowianieiukrytahistoriapo...
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ODPOWIEDZ