Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Będą nas chipować!

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17668
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32175 razy
Otrzymał podziękowanie: 25784 razy

Re: Będą nas chipować!

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 08 gru 2020, 22:36

Musisz to wiedzieć(972)"Ulepszenie"człowieka przez chip, farmakologię itp stało się prawem w EU!!!
8 gru 2020

https://www.youtube.com/watch?v=hqukBzd-Bh8

CW24tv
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17668
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32175 razy
Otrzymał podziękowanie: 25784 razy

Re: Będą nas chipować!

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 15 maja 2021, 15:35

ŚPIESZMY SIĘ ŚMIAĆ Z TEORII SPISKOWYCH, TAK SZYBKO STAJĄ SIĘ PRAWDĄ – UNIWERSYTET COLUMBIA OPRACOWAŁ WSZCZEPIALNY CHIP WIELKOŚCI KURZU.
AGENDA 2030 14 maja 2021

Kilka lat temu hollywoodzki reżyser i autor filmów dokumentalnych, Aaron Russo, powiedział w wywiadzie radiowym, jak to zwrócił się do niego Nick Rockefeller i poprosił go o wstąpienie w szeregi członków Rady Stosunków Zagranicznych (CFR).

Russo nie był zainteresowany, ale zapytał Rockefellera: „O co w tym wszystkim chodzi? Macie wszystkie pieniądze na świecie, jakich potrzebujecie, macie całą władzę, jakiej potrzebujecie, więc o co chodzi, jaki jest ostateczny cel?” Rockefeller przyznał, że ostatecznym celem jest zaczipowanie wszystkich ludzi, kontrola całego społeczeństwa – kontrola świata przez bankierów i ludzi elity.

Niektórzy nigdy nie będą w stanie uwierzyć, że ktoś może zmusić lub przekonać całe populacje, by zaakceptowały mikroczipowanie, że to wszystko brzmi jak majaczenie wariatów panicznie bojących się nowej technologii i snujących ponure wizje przyszłości.

Dla wielu jednak nie jest żadną nowością, że taki dokładnie jest program ludzi, dążących do utworzenia jednego rządu światowego – zaczipowanie wszystkich ludzi, co daje totalną kontrolę i totalną, niczym nieograniczoną władzę. I jeśli niczego nie zrobimy i poddamy się ich podstępnym działaniom ludzkość może obudzić się w prawdziwym koszmarze.

Nie bez powodu w samej biblii ostrzegano nas przed śmiertelnym niebezpieczeństwem i nie ważne, czy wierzymy w to, czy jest to istotnie „Słowo Boże”, czy też jedynie dobre źródło historyczne. Pamiętajmy, ze nic nie dzieje się przez przypadek. Ostrzeżenie o „znamieniu bestii”, o którym snuto przez wieki tysiące domysłów i które przez wieki nie było prawidłowo rozumiane jest już teraz jak najbardziej aktualne, gdyż obecny postęp technologiczny ujawnił jego znaczenie.

Prawdziwy mikrochip
Inżynierowie z Uniwersytetu Columbia stworzyli niewielki, bezprzewodowy chip do wstrzykiwania, który służy do monitorowania procesów zachodzących w organizmie za pomocą ultradźwięków. Mówi się, że urządzenie to najmniejszy układ jednoukładowy, który jest w pełni działającym układem elektronicznym. Wszczepialny chip jest widoczny tylko pod mikroskopem i prowadzi do powstania chipów, które można wstrzyknąć do organizmu za pomocą igły.

Naukowcy są zainteresowani bezprzewodowymi, zminiaturyzowanymi wszczepialnymi urządzeniami medycznymi do monitorowania wszelkiego rodzaju schorzeń oraz badań w tym temperatury, ciśnienia krwi, glukozy i oddychania, do celów diagnostycznych i terapeutycznych.

Obrazek

Obecna wszczepiana elektronika jest wyzwaniem i nie może być produkowana w dużych ilościach, ponieważ wymaga wielu chipów, opakowań, przewodów, zewnętrznych przetworników i baterii do magazynowania energii. Naukowcy z Columbia zaprojektowali system, który według nich jest najmniejszym na świecie systemem jednoukładowym o całkowitej objętości mniejszej niż 0,1 mm3.

Cały system jest mniej więcej wielkości roztocza i jest widoczny tylko pod mikroskopem. Aby stworzyć urządzenie, zespół wykorzystuje ultradźwięki do bezprzewodowego zasilania i komunikacji z czujnikiem. Kierownik badania, Ken Shepard, mówi, że przełom może być rewolucyjny w opracowywaniu bezprzewodowych, zminiaturyzowanych wszczepianych urządzeń medycznych, które mogą wyczuwać wiele rzeczy w organizmie. Zespół jest przekonany, że technologię można wykorzystać do zastosowań klinicznych i ostatecznie zatwierdzić do użytku przez ludzi.

Zespół wyprodukował antenę dla urządzenia, które komunikuje się z czujnikiem i zasila go ultradźwiękami, które znajdują się bezpośrednio na czipie. Cały chip można wszczepiać i wstrzykiwać, bez konieczności dodatkowego pakowania. Został wyprodukowany w Taiwan Semiconductor Manufacturing Company z dodatkowymi modyfikacjami procesu przeprowadzonymi w czystym pomieszczeniu Columbia Nano Initiative oraz w zakładzie nanofabrykacji Centrum Badań Zaawansowanych Badań Naukowych Uniwersytetu Miasta Nowego Jorku.

Chip jest mniejszy niż jeden milimetr sześcienny. Jest tak mały, jak cząstka kurzu. Urządzenie zbudowane jest z tlenków metali oraz materiałów piezoelektrycznych. Naukowcy podczas prac wykorzystywali ultradźwięki do bezprzewodowego zasilania i komunikacji z urządzeniem.
Chcieliśmy zobaczyć, jak daleko możemy przesunąć granice tego, jak mały, działający chip możemy wykonać. To nowy pomysł na “chip jako system”, który jest w pełni samowystarczalny i nie potrzebuje dodatkowych baterii.

-powiedział kierownik badania Ken Shepard, profesor elektrotechniki i profesor inżynierii biomedycznej Lau Family.
Ostatecznym celem badań jest opracowanie chipów, które można wstrzykiwać do organizmu za pomocą igły i przekazywać z organizmu za pomocą ultradźwięków w celu dostarczenia informacji o lokalnych procesach zachodzących w organizmie. Obecnie chip mierzy temperaturę ciała, ale zespół pracuje nad dokładniejszymi pomiarami.

Źródło : https://www.slashgear.com/injectable-wi ... -12672455/

https://globalna.info/2021/05/14/spiesz ... OcVx8dvlTY
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17668
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32175 razy
Otrzymał podziękowanie: 25784 razy

Re: Będą nas chipować!

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 09 lip 2021, 18:42

Znamię bestii
3 kwi 2020

https://www.youtube.com/watch?v=0FiURRiKYMQ

LESZEK TOMASZ MATYSEK לשק טומש מאטסק

NIE DAJ SIE ZACZIPOWAĆ I ŻYJ WIECZNIE!
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17668
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32175 razy
Otrzymał podziękowanie: 25784 razy

Re: Będą nas chipować!

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 03 sie 2021, 17:21

859. Szczepionka i znamię bestii; czy istnieje różnica? – Pastor Andrzej Cyrikas
Data premiery: 27 lip 2021

https://www.youtube.com/watch?v=RtKypriM24E

DrogaUczniostwa
0 xODPOWIEDZ