Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zaswiaty a teorie spiskowe

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 17 sie 2015, 19:29

Tak jest silniejsze urządzenie służące przyspieszaniu cząsteczek na Long Island, wiele silniejsze.
Ja wiem, choć w mass mendiach tym się nie chwalą. Podobnie zresztą jak jest na świecie kilka silniejszych HAARP'ów niż ten na Alasce, który chyba od czerwca ub. roku jest wyłączony i nie działa.
Faktycznie to wszyscy tu mają CERN na widelcu, a tam spokojnie robią sobie co chcą, a to są nieporównywalne moce.
Tak sobie skojarzyłem po twoim zdefiniowaniu tunelu z wyjściem na Long Island.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 sie 2015, 11:26

CD....

Cd.... planów CERN.

Znaleziona w sieci wypowiedz osoby widzącej..... " " Wizja I "

Portal, Cern ??? Wewnątrz portalu wyczekują w gotowości do wejścia Reptilianie i podobne im rasy pod ich komendą. Nie mogą jeszcze wejść, wyczekują.

Tuż obok drugi portal, dużo mniejszy. A w nim Hybrydy rybio-gadzie. Również wyczekują.

Informują istoty Reptiliańskie z dużego portalu: "My wejdziemy dopiero wtedy, gdy wam się nie powiedzie".

,,,,,,,,,,,

Kiara.

Jak dla mnie zbyt dużo informacji potwierdzających cel uruchamiania CERN , ta olbrzymia maszyna ( wielkości 27 km) ma za zadanie otwierać niższe wymiary i sprowadzać do nas siły zła z niższego wymiaru.

Mam tylko nadzieję że Paryski portal był tym drugim "rybio, gadzim".. chociaż biorę pod uwagę również opcję że był pierwszym a drugim portalem jest Long Island.
Będą usiłowali ponownie wejść do naszego wymiaru przez portal Jeziora TITIKAKA i LONG ISLAND w czasie miedzy 30 .10. a 02. 11... czyli z 4 na 4... znowu 8 ... dlatego wabią tam Kathleen McGowan. ( spotkanie kobiet) uważają że uda im się rozpracować biorytmicznie jej kod DNA ( wszak była córką MARII MAGDALENY, ma w sobie wiązkę jej energii) w tym wyjaśnieniu Simona Parkesa tkwi ich nadzieja ..... " ----- Pewna ilość osób znajdujących się na planecie teraz nosi w sobie, naukowcy powiedzieliby, dane bio-metryczne.

Ja wolę to nazywać danymi Duszy,------- ( im chodzi o wibrację Strażniczki Kodu, który otworzy im dostęp do obecnego wymiaru !!! To postęp , NIE WYRAŻAM ZGODY NA ZAISTNIENIE TEJ SYTUACJI STOP! STOP! STOP! BASTA! ... Kiara) które zawierają najczystsze informacje o stworzeniu ludzkości. I wieść głosi, że jeżeli ktoś mógłby mieć dostęp do tych osób i odblokować lub złamać ich kod DNA, ale nie mylcie tego proszę z genomem, ( oczywiście chodzi im o wibrację energetyczną Duszy, a nie fizyczny genotyp ciała materialnego.. Kiara) więc mając ten kod można mieć dostęp do istoty tego co czyni ludzi ludźmi. To by była najczystsza informacja – linia informacji, nie potrzeba wtedy szukać tego w liniach tysięcy przodków.

To stanowiłoby bezpośrednie połączenie ze Źródłem i jest to w pewnym sensie technologia, umiejętność" ..... Kiara trzeba być bardzo uważnym, potrafić łączyć i analizować przychodzące informacje. Nie przejdą w drugim podejściu również, ale zalany Paryż wodą .. jest uwieczniony w malowidle na jednej ze stacji RER linii C. mieli nadzieję.Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Tak chciano nam zafundować zatopienie Europy , Francji i innych państw, TO BYŁ BY KOLEJNY POTOP ! Miterand wybudował z tej okazji wodoszczelne magazyny dla cennych zbiorów Luwru i innych muzeów.
Jak widać ten obrzydliwy plan ciemnej strony i sztucznej inteligencji nie zrealizował się, ale cały czas próbują zniewolić nas w inny sposób, wpuścić na ziemię siły destrukcji z niższych wymiarów jak we "Władcy Pierścienia".. nic z tego, MY JUŻ WYGRALIŚMY SIEBIE ! :D :D :D
Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 21 sie 2015, 15:43

No i logicznie wszystko gra. CERN jest mniejszy niż tamto na Long Island. W mniejszym portalu oczekują rybo -cos tam i Paryż jako mniejszy portal miał być zatopiony, aby stworzyć dla nich odpowiednie środowisko. Wszystko gra. I się wzajemnie potwierdza. Na nasze szczęście - nie "wypaliło" i cieszymy się z suchego lądu w Paryżu i reszcie Europy. Może chwilowo nawet zbyt suchego, bo susza i wysychają rzeki i jestem gotów postawić piwo temu, kto wskaże przyczynę tej "kreciej roboty".
Jednak to krótko mówiąc oznacza kolejne podejście (podejścia), o których wspominasz, czyli oczekujemy prób na Long Island powiązanej z jeziorem Titikaka.
Pytanie, kiedy to się skończy? Jak długo jeszcze będą próbowali? Został przynajmniej jeden potężny portal Blisko Wschodni. Tam raczej spokoju jeszcze nie zaznają. Jak długo?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 sie 2015, 17:51

Ja obstawiam ich niemoc pomimo prób, z prostej przyczyny, zmieniły się koordynaty korytarzy miedzy wymiarowych.
Drzwi wyjściowe nie pokrywają się z drzwiami wejściowymi, można wejść w taki korytarz , ale on już nie ma wyjścia w planowanym czasie i miejscu. Obecne Ley Lines ( korytarze światłowodowe) powróciły do nawigacji z I cywilizacji w III wymiarze z czasu przed przesunięciem osi magnetycznej ziemi. Dlatego otworzenie portalu w niższym wymiarze nie daje już możliwości wejścia w nasz.. Mogą tam sobie stać i stać aż wrosną w ziemię, ale na pewno nie wejdą..


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 sie 2015, 21:26Projektowana ingerencja niższych wymiarów na wrzesień 2015


Unaired TV Show Cancelled For Showing Truth About September 2015 and CERN?

Posted on August 14, 2015 by Royce Christyn in Bizarre // 3 Comments


Obrazek

CERN
Share on Tumblr

In 2013, a television series meant to air on the SyFy channel entitled “Rewind” only aired one episode, then was promptly taken off the air with no explanation – could it’s connection to September of 2015 and CERN have something to do with it? The pilot that did air was a ratings success, with millions of people tuning in, eager to enjoy a new television show – why was the plug pulled after only one episode, even though other episodes were filmed?

Lisa Haven explains:

Years later, we may have discovered the reason why SyFy pulled the series from this extremely controversial show and you won’t believe some of the things that were discovered.

In the video below youtuber, C.Ervana, delves into the pilot of the movie and uncovers some “coincidental” details found linking it to the highly discussed month of September. Not only that but she further describes how the movie reveals the opening of CERN on September 23rd—which just so happens to be the “Day of Atonement” on the Jewish calendar. Here is the breaking report and trust me! It’s well worth the 9 minutes!


https://www.youtube.com/watch?v=Ibal2r37pvg

https://www.youtube.com/watch?v=Ibal2r37pvg

When is CERN Scheduled to “Open the Door”? Answer—SeptemberWhen is the United Nations Meeting? Answer—September 25th-27th and on the 26th they will be hosting the “International Day for the Total Elimination of Nuclear Weapons” A “world peace” gathering.Is it all just one big fat coincidence? Or are we really being given signs about something coming in the month of September? I guess I’ll leave that up to you to decide
Personally, I don’t believe a nuke will happen on that date or in the month of September as the video portrays. However it is possible that IF an event like this were planned, that it could be averted if we bring enough attention to it. That said, there are many events that are lining up in that month that we need to keep our eyes on


http://yournewswire.com/unaired-tv-show ... -and-cern/


ps. blu... przetłumacz to proszę i z grubsza treść filmu, to są bardzo niebezpieczne zabawy o nie do końca przewidywalnych skutkach.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 21 sie 2015, 23:13

Tłumaczenie artykułu:

Niepublikowane TV Show, Anulowano, gdyż Pokazuje Prawdę o wrześniu 2015 i CERN?

Wysłany 14 sierpnia 2015 przez Royce Christyn w Dziwnych // 3 Komentarze

W 2013 roku w serialu telewizyjnym przeznaczonym do nadawania na kanale SyFy z tytułem "Rewind" nadano na antenie tylko jeden odcinek, a następnie został szybko zdjęty z anteny bez wyjaśnienia - może to połączenie do września 2015 roku i CERN ma coś z tym wspólnego? Zwiastun, który został nadany, był wskaźnikiem sukcesu, z milionami zainteresowanych ludzi, chętnych do oglądania nowego telewizyjnego show - dlaczego ktoś wyciągnął wtyczkę zaledwie po jednym odcinku, mimo że zostały sfilmowane inne odcinki?

Lisa Haven wyjaśnia:

Lata później, może odkryliśmy przyczynę dlaczego SyFy ściągnął serial z tego bardzo kontrowersyjnego show i nie uwierzysz, w niektóre z rzeczy, które zostały odkryte.

W wideo poniżej YouTuber, C.Ervana, zagłębia się w zwiastuna filmu i odkrywa pewne "przypadkowe" detale łączące show z bardzo omawianym miesiącem wrześniem. Nie tylko to, ale on dalej opisuje jak film pokazuje otwarcie CERN w dniu 23-go września, który okazuje się "Dniem Pojednania" w kalendarzu żydowskim. Oto ten przełomowy raport i uwierzcie mi! On również jest wart tych 9 minut!
https://www.youtube.com/watch?v=Ibal2r37pvg

Kiedy CERN zaplanował "Otwarcie Drzwi"? Odpowiedź: wrzesień.

Kiedy jest spotkanie Narodów Zjednoczonych? Odpowiedź: 25 -27 września i 26 będą gospodarzem "Międzynarodowego Dnia całkowitej eliminacji broni jądrowej" i zgromadzenia "światowego pokoju".

Czy to wszystko jest jednym wielkim tłustym zbiegiem okoliczności? Albo naprawdę otrzymujemy znaki o czymś, nadchodzącym w miesiącu wrześniu? Chyba zostawię to do Was, abyście sami dla siebie zdecydowali, ...

Osobiście nie wierzę, że odpalą ładunek jądrowy w tym dniu lub w miesiącu wrześniu, jak pokazuje film. Jednak możliwe jest, że jeżeli takie zdarzenie jak to zaplanowano, to może być zażegnane, jeśli skupimy na nim wystarczająco dużo uwagi. Prawdę mówiąc, to jest wiele wydarzeń, które są w kolejce w miesiącu wrześniu, na które potrzebujemy trzymać nasze oko ...


Sam zwiastun to lekkie zamieszanie, analiza zwraca uwagę na liczby, daty, które nie mogą być zbiegiem okoliczności. Pamiętajmy, że serial pochodzi z 2013 roku.
Fabuła jest taka, że 23 września 2015 roku, powiedzmy umownie "terroryści" pozostawiają w samochodzie na Manhatanie w Nowym Jorku ładunek jądrowy sporej mocy, który ma spowodować śmierć 9 milionów niczego się niespodziewających mieszkańców miasta i potężny chaos w państwie.
Sztab kryzysowy jak zwykle działa, do wybuchu pozostały minuty. "Naukofcy" postanowili przy pomocy przyspieszacza / zderzacza cząsteczek "otworzyć drzwi" do innego wymiaru / czasu, aby "dobry " agent CIA cofnął się w przeszłość i nie dopuścił do zdetonowania bomby. Jest fragment, gdy agent przeglądając rysunki tunelu czasoprzestrzennego o coś tam pyta poobijanego faceta. A inni agenci dobijają się do drzwi jest 2 minuty 39 sekund do wybuchu - inna kombinacja 23 i 9 z daty. Facet jest konstruktorem systemu odpalenia bomby. Na pytanie odpowiada, że każdy akt kreacji jest pierwszym aktem destrukcji. Potem jest ujęcie jak ktoś przecina przewód w systemie bomby, ale to nie blokuje odliczania, następuje wybuch i widzimy jak fala uderza w budynek ONZ, która obchodziła dzień pokoju 21 września.
Po kilku migawkach przenosimy się do machiny czasu, która jest wspomnianym największym na świecie przyspieszaczem cząsteczek i tam po wyjaśnieniach naukowców i innych zachętach agent CIA wstępuje w znikające już wrota czasu, bo stabilność systemu zaczęła opadać.
Potem analizujący zwiastun facet zastanawia się, czy jest to dokładny scenariusz tego co zaplanowano na wrzesień tego roku.
Niektórzy wiedzą i wsiądą do swoich Arek, jak niegdyś Noe, to oczywiście elita.
Potem już tylko powtarzane migawki i stwierdzenie, że świat zmierza do końca.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 22 sie 2015, 00:15

..bo oni uwielbiają zabawy w daty i liczby, tak żeby b.postraszyć :o
Obrazek
edit: z drugiej strony mamy taki intel, można użyć tłumacza googlowego:
http://www.theeventchronicle.com/study/the-russian-media-is-talking-about-what-is-coming-in-september-but-the-u-s-media-has-been-strangely-silent/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 23 sie 2015, 17:15

napisy jak zwykle:
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 23 sie 2015, 17:46

Chyba pastor prezentuje jednak więcej fantazji niż teorii spiskowych. Absolutną większość z tego, co prezentuje znamy z innych źródeł. Zdecydowanie przecenia CERN, choć wcale nie twierdzę, że jest on obojętny. Na szczęście pracują na ślepo z relatywnie mała mocą.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: analityczka » niedziela 23 sie 2015, 20:58

W 2013 roku w serialu telewizyjnym przeznaczonym do nadawania na kanale SyFy z tytułem "Rewind" nadano na antenie tylko jeden odcinek, a następnie został szybko zdjęty z anteny bez wyjaśnienia

Ja znam nieco inną historię.
Scenarzysta Justin Marks dostał zamówienie (i wykonał) na 2-godzinny pilot serialu. Powstał film "Rewind", który w Polsce nazywa się "Droga w przeszłość".
http://deadline.com/2012/01/syfy-greenl ... ot-216553/
http://www.filmweb.pl/film/Droga+w+prze ... 13-647875#

Na youtube tydzień temu pojawiła się ta spiskowa teoria.
https://www.youtube.com/watch?v=Vi6u14oGmh0
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 23 sie 2015, 23:04

Myślę że mamy już do dyspozycji całkiem nie mały zestaw informacji dotyczący obecnego czasu , napływającej do nas z odległej przestrzeni kosmosu skondensowanej fali fotonów.

Fotony to energia... fala światła , która w naszej rzeczywistości ma bardzo określone zadanie.. zgodnie z wiedzą " JAK NA GORZE.. TAK NA DOLE..." Okrąg przesyłki światła musi się w 100% pokryć z okręgiem odbioru, a tak jeszcze nie jest.
A, więc , jak na gorze, albo jeszcze inaczej CO NA GORZE ..... ???? Wstawiłam już tyle informacji naprowadzających , że logicznie myśląc ... da się wyciągnąć prawidłowe wnioski.

Żeby powstała jakaś rzecz .. ( w naszej rzeczywistości zagęszczona energia do twardości materii) potrzebny jest WZORZEC / JEJ MATRYCA .. dla istot biologicznych MATRYCA ŻYCIA... JEJ I TYLKO JEJ ( przez połączenie subtelnymi światłowodami .. znamy to jako helisy DNA) PODPORZĄDKOWANE są wszystkie formy życia.
...Moje odniesienie do zdjęcia DNA i Kwiat Życia... te formy są zmienne , bo ewoluują razem z życiem przez podnoszącą się wibracją ( ilość światła /fotonów , ich moc i uczucia,otwierając, wyświetlając swoją mocą KOLEJNY WZORZEC KwiatU Życia właściwy dla danego wymiaru.

Taka jest podstawowa zasada istnienia całego życia w kosmosie, jest nią wyświetlenie wzorca / KODU ŻYCIA z MATRYCY KOSMICZNEJ , która zmieniając rzut ,ustawienia, tworzy kolejne wzory jak w dziecięcej zabawce "kalejdoskop".

Zatem kto jest PANEM życia? Ten kto stworzył jego matrycę w kosmosie i zaprojektował misterny plan jego rozwoju w kolejnych 12 wymiarach, którym są podporządkowane 12 helis DNA.

Wszystkie cywilizacje kosmiczne ( których w rzeczywistości wcale nie ma tak dużo jak się publikuje) poprzez swoje DNA i materialną formę są podporządkowane PIERWOTNEMU KODOWI ŻYCIA / PIERWSZEJ MATRYCY ŻYCIA , KTÓRA JEST PEŁNIĄ , CZYLI ABSOLUTNIE ŻEŃSKĄ OSOBOWOŚCIĄ.

Każda jedna cywilizacja posiada wiedzę wtórną... pochodzącą od MATRYCY , każda jedna cywilizacja jest jej podporządkowana swoim wzorcem życia, ale posiada wolną wolę, bo taka jest zasada kosmicznego prawa.

Dlatego gdy mnie zapytano na jakim poziomie chcę poznać wiedzę .... podziękowałam za współpracę z cywilizacjami. Chciałam poznać wiedzę na najwyższym poziomie stwarzania nowych matryc życia. Dlatego poprosiłam o wiedzę i współpracę Siewców kosmicznej zarodzi , tworzącymi wszystkie światy myślą. Efektem tej twórczości są właśnie cywilizacje ,to tylko mała dygresja wyjaśniająca pochodzenie mojej wiedzy, nikt mi jej nie przekazuje, ja sama podnosząc swoją wibrację otwieram sobie do niej dostęp na coraz wyższych poziomach. Ta zasada od pewnego poziomu wibracji dotyczy nas wszystkich.

Już mamy info jak to działa jako zasada, teraz pora zrozumieć , że JEDYNĄ możliwością zmian całokształtu życia na ziemi , oraz sposobu myślenia przez LUDZI jest URUCHOMIENIE KOLEJNEGO WYŻSZEGO USTAWIENIA MATRYCY ŻYCIA.... I NIC WIĘCEJ!
Nie można na LUDZIACH siłowo wymusić pokoju,nie może go zapewnić jeden CZŁOWIEK tylko dlatego że urodził się w jakimś rodzie , sam jest wielką Energią wcieloną i ma dużą świadomość oraz wiedzę, to bzdura. Nie ma takiej osoby która mogla by swoim mówieniem tego , czy tamtego.... zapewnić pokój na ziemi.
Jedynym sposobem na osiągnięcie takiego stanu jest dojrzałość określonej ilości ludzi, która podnosząc swoja wibrację, podniesie wibrację ziemi. ziemia zaś unosząc się w górę po swojej osi dotrze do "Bramy Czasu" która otworzy się jak wypchnięty pływak na wskutek mocy naporu.

Jedyną naszą olbrzymią komplikacją w 3 poprzednich cywilizacjach było przesunięcie okręgu emisji światła w stosunku do odbioru, bo przesunięto magnetyczną oś ziemi. O tym fakcie piszę nie tylko ja jest sporo publikacji tłumaczących to zdarzenie.
Zatem ta trudność zgrania się dwóch bram miedzy wymiarowych uniemożliwiała dokonanie się procesu przejścia, odbicie ziemi od wrót, powodowało przekręcenie się jej i zatopienie wielu lądów.

Nasza matryca życia, "Gwiazda Jasna" jest w przestrzeni i zawsze tam była i będzie w określonym miejscu, ona nie zmienia swoich parametrów nawigacyjnych nigdy.
Jedyne co można było zmienić to koordynaty ustawienia Ziemi wobec niej, dokonać przesunięcia osi ziemi ... powstało inne ustawienie połączone z energią Gwiazdozbioru Byka. ono przekazywało inne wzorce życia oraz dużo mniejszą moc energetyczną.
Jedyną możliwością zmiany tych kodów, był powrót do przeszłości, czyli momentu z przed zmiany. W kosmologii na naszym niebie cały czas planety są w ruchu wstecznym do siebie ,dokonują się zmiany energetycznych wpisów zerujące wszystkie energetyczne przestawienia i blokady.

Jesteśmy już w finale zmiany parametrów nawigacji , oraz wypełnienia magnetycznej osi ziemi tą niezmiernie mocną falą fotonów. Kiedy energia w 100% wypełni główny kanał energetyczny, nasz rdzeń mocy , otworzą się dla ziemi kolejne między wymiarowe WROTA CZASU.. wejdziemy, a raczej wniesie nas ta fala w IV wymiar.
W ten sposób wypełnią się wszystkie przepowiednie o nadejściu "Mesjasza..... "
Emotikon smile
Bo faktycznie ktoś jednak musiał podjąć się tej ogromnej pracy z odblokowaniem dawnych punktów energetycznych ziemi... ale najpierw trzeba było je odnaleźć... to tylko mala dygresja, mało istotna.

Ważne jest , że połączenie LUDZI przez ich DNA z pełnym kodem życia, z wiedzą dawno temu zablokowaną w nas, spowoduje zupełnie inne spojrzenie na życie, otworzy dostęp do poziomów innej wiedzy, oraz odblokuje cenienie innych wartości.
LUDZIE nie będą chcieli już więcej doświadczać wojen i zabijania, wówczas faktycznie zapanuje pokój na ziemi. Ludzie będą cenili dobro, pokój , radość, miłość i wszystko co będzie emanowało tymi wartościami.
Taka metamorfoza jest możliwa tylko i wyłącznie dzięki korzystaniu z pełni wiedzy Pierwotnej Matrycy Życia.
Zatem żadne opowieści, ni techniki, ni nakazy i zakazy , ani przymus , ani nagradzanie nie są w stanie dokonać takich zmian .... zdjęcie blokad dostępu do tej wiedzy, osobisty poziom rozwoju duchowego i wolna wola staną się weryfikacją przejścia nas wszystkich.

ale to nie koniec.... to dopiero wstęp do dalszej części.... bo "Mesjasz " , to dwie osoby, a czas .. napisze nową historię CZŁOWIEKA... urodzi się "nowa matka " wzór genetycznego i materialnego kodu DNA dla kolejnych pokoleń.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 24 sie 2015, 01:10

ps. zapomniałam wstawić zdjęcia w miejscu ..... ...Moje odniesienie do zdjęcia DNA i Kwiat Życia... te formy są zmienne , bo ewoluują razem z życiem przez podnoszącą się wibracją ( ilość światła /fotonów , ich moc i uczucia,otwierając, wyświetlając swoją mocą KOLEJNY WZORZEC Kwiatu Życia właściwy dla danego wymiaru.

Obrazek

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 24 sie 2015, 12:30

To my dokonujemy wyboru CO .... zaistnieje ... możemy karmić DOBRO....


ObrazekObrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 24 sie 2015, 23:09

analityczka pisze:
W 2013 roku w serialu telewizyjnym przeznaczonym do nadawania na kanale SyFy z tytułem "Rewind" nadano na antenie tylko jeden odcinek, a następnie został szybko zdjęty z anteny bez wyjaśnienia

Ja znam nieco inną historię.
Scenarzysta Justin Marks dostał zamówienie (i wykonał) na 2-godzinny pilot serialu. Powstał film "Rewind", który w Polsce nazywa się "Droga w przeszłość".
http://deadline.com/2012/01/syfy-greenl ... ot-216553/
http://www.filmweb.pl/film/Droga+w+prze ... 13-647875#

Na youtube tydzień temu pojawiła się ta spiskowa teoria.
https://www.youtube.com/watch?v=Vi6u14oGmh0

nie wiem jakie intencje przyświecają twórcą serialu, ale sam pilot od razu niesie b.ważne przesłanie:
"wszystko jest ze sobą połączone" :!: :)
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 17 wrz 2015, 17:42

13.09.2015 Wiadomość z ostatniej chwili. Wojna nuklearna. Dr Georgi Stankov


KOMUNIKAT
W nocy dnia 13.09.2015 między godziną 0:00 a 4:00 PDT (czasu pacyficznego) na na najbliższej Linii Czasowej Planety-Matki rozszalała się najbardziej niszczycielska wojna nuklearna. Gaia po raz pierwszy w historii swojego stworzenia przeżyła zniszczenie w takiej skali. Dr. Georgi Stankov jako ELOHIM na Ziemi wraz ze swoimi opiekunami uczestniczył w tych wydarzeniach i był obecny między innymi w Azji, Japonii i Chinach.


Ta Linia Czasowa została natychmiast odseparowana o Planety-Matki co umożliwia jej dalsze Podniesienie. Według informacji od ELOHIM możemy spodziewać się dwóch kolejnych niszczących globalnych wojen atomowych – jednej pod koniec września i drugiej na początku października. Jest to ostateczna i kulminacyjna konfrontacja Sił Ciemności i Światła. Więcej informacji na ten temat:


//Całość publikacji: Breaking News: A Most Devastating Nuclear War Happened This Night – kliknij tutaj//


Tłumaczenie: Team TERRA

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32156 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 23 kwie 2017, 00:33

Diabelska Dziura – brama do środka Ziemi?
W lasach pasma Manastash w stanie Waszyngton ma znajdować się bezdenna Diabelska Dziura. Jej głębokości nigdy nie udało się ustalić. Choć miejscowi od setek lat wykorzystywali ją jako śmietnik, nie zdołali jej zasypać, a wielu było przekonanych, że na jej dnie śpi licho.

Obrazek

Na początku kwietnia br. Michele Thompson z Tonopah (Arizona) poinformowała lokalne media, że podczas spaceru z synkiem Hectorem natknęła się na wielką dziurę w ziemi. Nie było to naturalne zapadlisko – otwór był niemal doskonale okrągły, a jego ściany wybetonowano. Ciekawski Hector wrzucił do dziury kilka kamieni. Nim uderzyły w dno, przeleciały dobrych kilka metrów.

Spuszczona na dno 9-metrowego otworu kamera pokazała stertę śmieci, w tym stare wiadro. Choć pani Thompson uznała, że to dawna studnia, której wieko ukradli złomiarze, eksperci wykluczyli taką możliwość. Właściciel terenu, którym była państwowa agencja obiecał zbadać sprawę, jednak kilka dni później Thompson odkryła, że dziurę potajemnie zasypano.

Informacja o tym wywołała falę komentarzy w internecie. Pojawiły się też teorie spiskowe – jak to w Stanach, gdzie miejskie legendy o tajemnicach skrywanych przez rząd często żyją własnym życiem. Przy okazji przypomniano sobie podobną, choć bardziej niesamowitą historię sprzed lat. Chodziło o tzw. Diabelską Dziurę z lasów pasma Manastash na północnym zachodzie kraju.

Dziwna historia Mela Watersa

Wśród łagodnych stoków gór Manastash w okolicach miasta Ellensburg (Waszyngton) leżeć ma tajemnicza "anomalia geologiczna" będąca obiektem licznych kontrowersji i teorii spiskowych. Dla miejscowych Diabelska Dziura była przede wszystkim śmietnikiem. Mimo że od setek lat wrzucali tam najrozmaitsze odpadki, nie zdołali jej zasypać. Powstał wniosek, że dziura musi być rekordowo głęboka. Choć spychano doń ciężkie przedmioty i kamienie, nikt nie słyszał, by uderzały o dno – twierdzili okoliczni mieszkańcy.

W 2008 r. lokalny uzdrowiciel Czerwony Jeleń (właśc. Gerald Osborne) powiedział w audycji radiowej, że odwiedził to miejsce jako dziecko na początku lat 60., dodając, że Indianie wiedzieli o dziurze od dawien dawna, a pogłoski mówiły, że ma ona ok. 25 km (!) głębokości.

Diabelska Dziura, tak jak otwór znaleziony w Tonopah, nie wydawała się naturalnym zapadliskiem. Mierząc 3,5 m średnicy, do głębokości 15 m miała ściany obmurowane cegłą. W 1993 r. działkę leśną, na której znajdował się otwór zakupił Mel Waters. Słysząc dziwne historie, zastanawiał się, czy jest w nich przysłowiowe ziarnko prawdy.

– Podczas spędzonych tam lat sami wrzucaliśmy do dziury co popadnie, każdy rodzaj odpadów. Wszystko, czego chcieliśmy się pozbyć, lądowało w dole. Zresztą każdy tam przychodził i coś wrzucał – mówił.

Ogarnięty coraz większą ciekawością mężczyzna w 1996 r. podjął pierwszą próbę zmierzenia głębokości dziury. W tym celu spuścił doń jednofuntowy odważnik uwiązany na mocnej żyłce. Rolka żyłki skończyła się, ale ciężarek nie sięgnął dna. Wiele miesięcy później, podczas ostatniej próby, spuścił on do otworu superdługą żyłkę splecioną z 18 rolek po 1500 m każda. Dna i tak nie osiągnął.

Wkrótce okazało się, że nazwa "Diabelska Dziura" nie wzięła się znikąd. Na jej dnie rzeczywiście siedziało jakieś licho. Wyczuwały to zwierzęta i omijały dziwne miejsce. Psy Watersa nie chciały za nic w świecie zbliżyć się do jej krawędzi. Zauważył on nawet, że nad dziurą nigdy nie przelatują ptaki. Obsesyjnie szukając odpowiedzi, Mel zgłosił się w 1997 r. do popularnego za oceanem radiowca Arta Bella – autora nocnego programu "Coast to Coast" poświęconego zagadkom nauki i zjawiskom nadprzyrodzonym.

– Nigdy nie słyszałem, by w dziurze rozchodziło się echo. Słyszałem za to kiedyś, chociaż to pewnie legenda, że jakiś gość wrzucił do niej ciało swojego psa, a potem podczas polowania spotkał go żywego, poznając go po obroży – mówił.

Opowieść wywołała ogromne zainteresowanie, a Waters gościł w programie jeszcze kilkukrotnie. Zaciekawieni słuchacze zaczęli w końcu żądać odpowiedzi na pytanie, gdzie dokładnie znajduje się tajemnicza dziura.

Choć Waters mógł uczynić z niej dochodową lokalną atrakcję, jego historia przybrała nagle niespodziewany zwrot. Po emisji programu – jak twierdził – odwiedzili go dwaj smutni panowie, składając mu ofertę nie do odrzucenia – albo wyjedzie z kraju, zamilknie i przyjmie sowitą "rekompensatę", albo będą zmuszeni "wykryć" na jego posesji fabrykę amfetaminy.

Waters nie zastanawiał się. Wziął pieniądze, rzucił temat Diabelskiej Dziury i wyjechał do Australii, gdzie miał pracować w ośrodku zajmującym się ochroną wombatów. W 2000 r. postanowił jednak wrócić do kraju. Po wielu perypetiach i nieustannym nadzorze ze strony służb, dotarł w góry Manastash, gdzie dowiedział się, że
już tam nie mieszka. Sąsiad poinformował go, że posesja z przepaścią "przeszła w ręce rządu". Od tamtej pory nikt już nie słyszał o Diabelskiej Dziurze, choć wielu próbowało ją odnaleźć. Sugerowano, że została zapieczętowana bądź zasypana.

Zawiodły również próby znalezienia Watersa, po którym wszelki słuch zaginął. Według miejscowych urzędników taki człowiek nigdy nie posiadał ziemi w okolicach Ellensburga. Cała sprawa wydawała się więc mistyfikacją wykreowaną dla zwiększenia "słuchalności" audycji Arta Bella. Mimo to dziennikarskie śledztwo przeprowadzone przez gazetę Seattle Times wykazało, że wielu ludzi pamiętało zagubioną w lesie dziurę albo opowiadające o niej legendy.

– Była zbyt głęboka, by dojrzeć dno – wspominał 34-letni Jay Nickell, który dorastał w Ellensburgu.

Poproszony o komentarz w tej sprawie przedstawiciel Poligonu Yakima, który leży na północ od miasta, poinformował, że nic mu o tym nie wiadomo i nigdy nie słyszał o Watersie ani dziurze do piekła.

Co to mogło być? Brama do podziemnego świata? Wejście do bazy Obcych? Choć odpowiedzi poszukiwały dziesiątki osób, żadna nie dotarła do jakichkolwiek konkretnych informacji.

Siedlisko Diabła

Formacje podobne do Diabelskiej Dziury geolodzy nazywają lejami krasowymi (ang. sinkholes). Te rozpadliny, mierzące od kilkudziesięciu cm do nawet kilkuset metrów głębokości, powstają najczęściej wskutek rozpuszczenia przez wodę podpowierzchniowych warstw skał. Mogą one formować się stopniowo albo też "otwierać się" nagle, jak miało to miejsce w stolicy Gwatemali, gdzie w 2007 i 2010 r. potężne i głębokie na niemal 100 m leje pochłonęły fragmenty jezdni oraz budynki, powodując śmierć kilku osób.

Nie dziwi, że pojawiające się nagle czeluści budziły przed wiekami skojarzenia z piekłem. W samym USA kilka lejów nosi nazwy związane z Diabłem. Wiele (jak np. Diabla Dziura z Rocksprings w Teksasie) uznawanych jest też za miejsca święte przez rdzennych Amerykanów. Wypełnione wodą leje (tzw. cenotes) spełniały również ważną rolę w wierzeniach Majów, którzy uznawali je za wrota do podziemnej krainy zmarłych.

Lejem krasowym jest też prawdopodobnie jezioro Sobołcho, które tak jak Diabelska Dziura ma być według legend pozbawione dna. Leżący w Buriacji na Syberii 30-metrowej średnicy zbiornik zwany jest "Jeziorem Strachu", a miejscowi opowiadają o ludziach i zwierzętach, którzy przepadli w jego ciemnej i zimnej toni. Uczeni niejednokrotnie próbowali określić głębokość Sobołcho, ale ponoć nigdy im się to nie udało.

http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-sp ... emi/d89hb9
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32156 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 10 kwie 2021, 16:28

Czy Nieśmiertelne Krainy Gwarantowały Nieśmiertelność? [Śródziemie Plus]
30 mar 2021

https://www.youtube.com/watch?v=bpDXSwLH_cM

Quel

Skąd biorę informację:
Książki Tolkiena -
https://www.youtube.com/watch?v=ITv2X...​

Wszelakie informacje pochodzą z książek napisanych przez J.R.R Tolkiena oraz jego syna C.J.R Tolkiena
#quellotr​ #ŚródziemiePlus​ #WładcaPierścieni​
0 xODPOWIEDZ