Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 01 paź 2013, 12:48

Od holograficznej inwazji obcych do wprowadzenia Rządu Światowego

Obrazek

Źródło: http://www.dreamstime.com

W wielkim skrócie rzecz ujmując Projekt Blue Beam to teoria spiskowa, wedle której pewne siły planują wprowadzenie nowej światowej religii z Antychrystem na czele, który stanie się postacią realną i dla wielu osób będzie oczywiste, że oto nadszedł obiecany powrót mesjasza. Jeśli ktoś nie zetknął się nigdy z tą teorią spiskową musi to brzmieć dla niego jak scenariusz filmu, lub urojenia szaleńca, ale okazuje się, że całkiem wiele osób wierzy w to i oczekuje realizacji tego planu.
Blue Beam ma być tylko narzędziem do osiągnięcia celu w postaci ustanowienia jednej światowej religii zbudowanej na gruzach wszystkich innych istniejących dotychczas. Ma to być warunek konieczny, aby udało się zapanować nad różnicami kulturowymi. Byłby to sposób standaryzacji społeczeństw poprzez jednorazowe implementowanie nowych wierzeń.
Do przeprowadzenia tak szatańskiego planu konieczne jest wywarcie odpowiedniego wpływu na społeczeństwa. W tym celu NASA podobno umieściła w kosmosie sieć satelitów, które gdy przyjdzie czas dokonają holograficznych projekcji, które mają być dokonane 90 kilometrów nad Ziemią w warstwie atmosfery zwanej sodową.
Oprócz wielkich projekcji dostosowanych tematycznie do obszaru oddziaływania ludzie mają dosłownie usłyszeć głos rzekomego boga. Ma się to odbyć poprzez wykorzystanie technologii mikrofalowego przesyłania głosów do głów ludzi. Już teraz pojawia się wiele poszlak wskazujących na to, że pod wpływem takich technologii wykorzystujących niskie i ekstremalnie niskie częstotliwości ( ELF) mógł być niedawny sprawca strzelaniny w ośrodku marynarki wojennej pod Waszyngtonem.

Według zwolenników tej teorii spiskowej głosy będą zsynchronizowane z pokazami. Niekiedy padają sugestie, że stanie się to po odkryciu jakichś rzekomo zaginionych dokumentów lub artefaktów, które dosłownie wywrócą do góry nogami wszystko, w co wierzyli ludzie. Ci, którzy nie uwierzą, będą wyłapywani i umieszczani w specjalnych ośrodkach. Przypomina to losy niepokornych w totalitaryzmach takich jak te stworzone przez Narodowych Socjalistów i Komunistów.
Inna wersja wydarzeń z wykorzystaniem hologramów Blue Beam zakłada, że zamiast lub oprócz inscenizacji religijnej, dojdzie do sfingowanej inwazji obcych, która będzie miała za zadanie pokazanie światu zagrożenia, w wyniku którego musi dojść do scalenia się wszystkich państw świata pod egidą ONZ. Inwazja zostanie szczęśliwie odparta, być może z wykorzystaniem wizerunku innych obcych, którzy rzekomo przybędą nam z odsieczą.
Po takich wydarzeniach, które wszyscy oglądneliby na ziemskim niebie nic nie byłoby już takie samo a to idealny moment do wprowadzenia tyranii w imię przygotowania się na odparcie pewnych wyimaginowanych zagrożeń. Podobnie postępują obecni politycy na skalę mikro, być może, że faktycznie ktoś planuje manipulację na skalę globalną. Właściwie to 11 września 2001 się to udało więc dlaczego miałoby się nie udać ponownie?

Dla wielu ludzi teorie o planowanych inscenizacjach holograficznych brzmią jak zupełny absurd, ale gdy któregoś dnia Jezus przemówi do was i pomacha z chmur a na dodatek będą mu towarzyszyć pojazdy obcych, to pamiętajcie o tym, co tutaj przeczytaliście.


http://innemedium.pl/wiadomosc/holograf ... swiatowego

Niektórzy wyśmiewają teorie spiskowe i ludzi takich ja David Ice ,Stewart Swerdlow, czy choćby nasz Krzysiek Rogala .Jednak wszyscy powinniśmy się głęboko zastanowić ,czy część z tych teorii nie jest prawdą ? Zwłaszcza w kontekście wszechobecnej ,niewytłumaczalnej agresji ,zwykłych dotychczas spokojnych ludzi

US Army posiada technikę mikrofalową do tworzenia głosów w głowach ludzi

Amerykańska armia już w 2006 roku odtajniła częściowo dokumenty, z których wynika, że kilkadziesiąt lat temu rozwijano technologię mikrofalową, dzięki której można emitować energię o częstotliwościach, które są odbierane przez ludzkie ciało, jako dźwięki zdające się dobiegać z wnętrza głowy.
Doświadczenia przeprowadzone przez wojsko wskazują na to, że możliwe jest modulowanie tych dźwięków, aby przybierały formę wyraźnie rozpoznawalnej mowy. Jeśli technologia ta została udoskonalone przez te kilkadziesiąt lat nie można wykluczyć, że była wykorzystywana wielokrotnie, jako skuteczne narzędzie w celu transmitowania przekazów zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Według dostępnych informacji opierających się na badaniach prowadzonych przez amerykańskich psychologów, technologia mikrofalowego transmitowania głosów jest skuteczna w promieniu kilkuset metrów od nadajnika. Fale radiowe tego typu mogą przechodzić przez ściany, budynki lub inne przeszkody.

Można wzruszyć ramionami i powiedzieć, ze to zbyt fantastyczne, aby było możliwe, ale okazuje się, ze Aaron Alexis, który na początku września zabił 12 osób w bazie marynarki wojennej pod Waszyngtonem, już 7 sierpnia 2013 roku poszedł na policję twierdząc, że słyszy w głowie głosy trzech osób, które zwracają się do niego nie pozwalając mu spać. Oświadczył policjantom, że wojsko posiada technologię mikrofalową za pomocą której udaje się dotrzeć z przekazem do ludzkiego mózgu.

Oczywiście to, że Aaron Alexis twierdził, że wojsko transmituje mu jakieś informacje może być też po prostu efektem schizofrenii, ale biorąc pod uwagę fakt, że wojsko samo przyznało się do rozwijania technologii zdolnej do transmisji głosów wprost do ludzkich głów oznacza, że cześć przypadków spektakularnych morderstw w USA może być indukowana celowo. Po co ktoś miałby to robić? Na przykład po to, aby poprzez serię masakr wywrzeć presję na opinię publiczną, której wynikiem byłoby ograniczenie dostępu amerykanów do broni palnej.Źródła:

http://communities.washingtontimes.com/ ... s-motives/

http://www.nytimes.com/2013/09/26/us/sh ... .html?_r=0

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/us-ar ... wach-ludzi
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 01 paź 2013, 13:33

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 05 paź 2013, 19:23

Projekt Blue Beam – największa hipnoza w historii ludzkości

ObrazekKoniec Świata i nadejście Antychrysta. To wizja czasów ostatecznych. Co jednak jeśli Iluminaci spróbują oszukać ludzkość sugerując, że Ziemię po raz kolejny odwiedził Mesjasz?

W swojej książce Monast zwraca uwagę na fakt, że chcący utworzyć globalną władzę Iluminaci muszą również ustanowić jedną globalną, nie przypominającą żadnej z dotychczasowych religię, która usankcjonuje ich panowanie nad światem. Religia ta będzie zbliżona do współczesnych wierzeń z kręgu New Age, które zostały stworzone właśnie po to, by ten proces ułatwić. Bez jednej panującej na całym świecie religii niemożliwym się stanie ustanowienie trwałego Nowego Światowego Porządku. Rolą NASA będzie dokonanie nowych „objawień”, w które ludzkość uwierzy.

W pierwszej kolejności jednak konieczne będzie zdyskredytowanie dotychczasowych wyznań, przede wszystkim chrześcijaństwa, islamu i judaizmu. By tego dokonać na Ziemię zesłane zostaną nowe „plagi” wywołane w sposób sztuczny między innymi przy użyciu broni HAARP. Równocześnie jednak dokonane zostaną niezwykłe odkrycia, które podważą najważniejsze dogmaty tych religii sprawiając tym samym, że większość wiernych zakwestionuje to w co wierzono przez stulecia. Za pomocą odpowiednio spreparowanych „odkryć”, które następnie zostaną wyjawione opinii publicznej podjęta zostanie próba zdyskredytowania panujących religii.

Zdaniem Serge’a Monasta zapowiedź tych „odkryć” można dostrzec także w pop-kulturze, przede wszystkim w literaturze i filmach science fiction, takich jak „Star Trek” (twórca serii Gene Rodenberry ma być czynnym masonem) czy „2001: Odyseja kosmiczna” gdzie znalezienie tajemniczego obelisku sprawia ma świadczyć o pozaziemskiej inteligencji, która odpowiada za ewolucję rodzaju ludzkiego.

Masowa hipnoza

Kiedy to się powiedzie , dojdzie do kolejnej odsłony największego oszustwa w historii ludzkości. Przy pomocy NASA Iluminaci stworzą bowiem ogromny, trójwymiarowy hologram, który przedstawiać będzie w różnych częściach świata ogromny obraz a ludzie usłyszą „głos Boga”. Niebo stanie się wielkim ekranem, na którym wyświetlą się niezwykłe obrazy, będą one nawiązywać do wierzeń i dziedzictwa kulturowego ludów żyjących na danym terenie, każdy będzie rozumiał język, w którym będzie nadawany komunikat, w końcu zaś objawi się „nowy Mesjasz”. Będzie on równocześnie Chrystusem, Buddą, Mahometem, Kriszną i każdym innym bogiem czy prorokiem, w jakich wierzą ludzie. Nie będzie to miało znaczenie, gdyż w rzeczywistości będzie to jedna osoba – Antychryst, który ogłosi ludzkości, że dotychczasowe pisma zostały źle odczytane i stare religie były fałszywe. Ta zbiorowa hipnoza wywoła zbiorową histerię i wielką światową anarchię, do powstrzymania której wkroczy jedyna siła zdolna nad tym zapanować – jeden światowy rząd uformowany na fundamencie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Rząd ten ustanowi religię „nowego Mesjasza” religią panującą a wszystkie pozostałe spotkają prześladowania do tej pory w historii nieznane.

Jak twierdzi Monast przygotowania do realizacji tego wielkiego planu trwają co najmniej od końca II Wojny Światowej i brały w tym udział wielkie rywalizujące ze sobą światowe potęgi, które nieświadomie działały na rzecz jednej grupy ludzi. Autor zwraca uwagę między innymi na rolę jaką odegrało wykorzystanie satelitów szpiegowskich do zdobycia informacji o zwyczajach i specyfice poszczególnych kultur, zaś rozwój psychologii doprowadził do niezwykłych wręcz osiągnięć zdolnych zaślepić tłumy. Nawet obserwowane od końca lat 40-tych UFO mają swoje uzasadnienie, gdyż zdaniem Monasta nie było to nic innego jak tylko testy urządzeń holograficznych.

Publikacja powyższych rewelacji nie skończyła się dla ich autora dobrze. Wkrótce po tym pozbawiono go opieki nad dziećmi, które przez ostatnich kilka lat edukował samodzielnie w domu, a następnie został zatrzymany przez policję i spędził noc w areszcie. Następnego dnia po powrocie zmarł nagle w swoim domu w Montrealu w wieku zaledwie 51 lat. Podobno był to atak serca, które nie wytrzymało ogromnego napięcia jakie przyszło mu znosić przez ostatnie kilka dni. Nie wszyscy jednak zgadzają się z taką wersją wydarzeń, w końcu elokwentny publicysta, który nie bał się mówić tego co myśli mógł stać się osobą zbyt niewygodną by pozwolić mu żyć.


http://www.polskaswiadoma.pl/pl/ps-nwo/ ... o%C5%9Bci#

hm...nie żebym panikowała ,ale coś ostatnio tego dużo w internecie :o
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 05 paź 2013, 20:07

Ostrożność , ostrożność i jeszcze raz OSTROŻNOŚĆ ! w łykaniu takich rewelacyjnych wyjaśnień ! Czytać należy miedzy wierszami, to jest jeden z najłatwiejszych i podstępnych sposobów na reanimowanie zagrożonych religii... ;) :lol: :lol: nie dajmy się nabrać. ;) :evil:

Owszem hologramy mogą być tworzone, ale.... to zrobią ci , którym zależy na skierowaniu uwagi w stronę obrony upadającego systemu, a co nim jest? Ano nic więcej jak przestarzałe dogmaty religijne, niewolnictwo mentalne , i utrata władzy nad naiwnymi barankami i owieczkami z religijnych stad! to elity dotychczasowej władzy od dawna mają kasę na takie przedsięwzięcia i one będą bronic systemu opartego na religii! Bo tylko religia może sprawować władze długotrwałą ( tysiące lat) nad ludźmi całego świata, ( jej opcje, judaizm, katolicyzm i islam, maja ten sam punkt wyjściowy i czuja się ogromnie zagrożone, w tym spektaklu chodzi tylko i wyłącznie o WŁADZĘ! utrzymanie jej i nic więcej!)Przecież to religie kształtują i kształtowały ich świadomość i one nimi rządzą nadal, zatem maja wspólny interes na manipulacji informacja tak żebyśmy sami zaczęli bronic tego czego juz nie chcemy, bo wspólny wróg " kosmici".... nam zagrażają! Wiedza dokładnie iż nastąpi kontakt z innymi cywilizacjami, spadną zasłony i zobaczymy PRAWDĘ, a ona nie ma obrazu starca na tronie i ukrzyżowanego Jezusa , ni Jego Matki Marii na chmurce! O nie! zatem channelingi z częściową prawdą , wybrańcy , którym uczono nas wierzyć i masy naiwnych , ktorymi da się manipulować z łatwością, kolejne niewolnictwo. O NIE! NIE! NIE! i jeszcze raz NIE! STOP! i BASTA!
Dosyć robienia Ludzi w balona , dosyć kreowania idiotów!

Bardzo ważne, bo spodziewam się tych hologramów , ale nie na wielka skale, to nie wyjdzie , bo zbyt duża zawartość orgonu w powietrzu, juz nie te czasy żeby niebo mogło być globalnym ekranem, juz nie.

W mniejszych spektaklach jest to możliwe, ale.... gdy pojawia się takie "cuda" obok was, obserwujcie dobrze zwierzęta, one nie widza hologramów, dla nich one nie istnieją, one są obojętne i przejdą przez ten wielowymiarowy energetyczny cyrk! Zwierzęta widza Energie , widza postacie o subtelnych ciałach energetycznych i na nie reagują, czego nie widzi większość ludzi, ale nie widza hologramów, które my możemy widzieć bez problemu. Szczególnie odnosi się to do psów i kotów, obserwujcie je i nie dacie się nabić w butelkę.

Dla psa hologram nie istnieje , nie ma w mózgu receptorów odbierających taka fikcje! One tego nie widza i nie słyszą, bo obrazy i dźwięk idą prosto do mózgów ludzi.Oczywiście nie do wszystkich , bo nie wszystkich dało się tak dostroić, dlatego mówi się iż będą podniesieni i ci nie gotowi.... ale jest to w tym wypadku akurat odwrotnie.

Ci którzy podwyższyli juz swoja wibracje są niedostępni dla wibracji holograficznej , ona nie działa w wibracjach ponad 3 czakrę , splotu słonecznego.

Druga sprawa przez holograficzna postać przejdzie nasza ręką, nie obawiajcie się zatem uścisków, bo ich nie będzie, to tylko wyświetlony film , w nowej trójwymiarowej technologii.


;) :lol: :lol: :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 25 lis 2013, 20:35

Zwykle gdy ktoś twierdzi, że jakieś wydarzenie było operacją fałszywej flagi, sam zostaje oznaczony flagą teorii spiskowej. Tym niemniej jednak tych operacji w historii było bardzo dużo, a przypuszczam, że obecnie przy zaawansowanej technice jest ich ilościowo jeszcze znacznie więcej.
Tytuł założyłem dlatego, że ktoś się pokusił o spisanie takich operacji do których przyznały się rządy, agencje itd., zwykle po wielu latach.
Artykuł opublikował sott.net, właściwie zduplikował.
Jest to długie, więc nie będę tłumaczył, bo wystarczy Google tłumacz, żeby przeczytać, kto gdzie i kiedy.

http://www.sott.net/article/269147-Governments-admissions-Americans-are-finally-learning-about-false-flag-terror
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 18 kwie 2014, 21:27

Proponowałbym w tytule dopisać jeszcze inicjał "- NWO".

Blog Marka pisze:Żydowski mason ujawnia plany z 2008 r. zbankrutowania Grecji

Wszystkie podatki z krajów członkowskich będą bezpośrednio przekazywane Rządowi Europejskiemu, który będzie rozdzielał pieniądze według własnego uznania. Rządy poszczególnych państw przestaną istnieć. Równocześnie powstanie jedna wielka Armia Europejska, która będzie konkurować z NATO i armią USA.

Żydowski mason ujawnia plany z 2008 r. zbankrutowania Grecji

Freemason Revealed Greek Plot in 2008

Obrazek

W swoim artykule z 2008 roku (!), mieszkający w Budapeszcie Jean D’Eau, powołuje się na wysokiego rangą członka żydowskiej loży masońskiej w tym mieście, który ostrzegł go, że Grecja została celowo wybrana na kraj, który zbankrutuje, na co oczywiście od razu pojawi się “rozwiązanie”.

Z małych krajów, Grecja najbardziej symbolizuje Europę, a stosunkowo łatwo ją zdewastować po tym jak powróci do własnej waluty. Ma to przekonać przeciętnych ludzi, że jeśli problemu w Grecji nie uda się naprawić, to zbankrutuje także cała południowa Europa, co z kolei pociągnie kolaps systemu finansowego Europy i w rezultacie jej bankructwo.

Sztucznie stworzony “problem” opiera się na tym, że kraje Europy Południowej i Wschodniej, które są w strefie Euro, nie mogą zdewaluować swojej waluty po to by poprawić swoje gospodarki – dewaluacja waluty sprzyja wzrostowi turystyki i eksportu.

W procesie osłabienia wykorzystano skorumpowanych polityków, którzy są na usługach “chazarskich bankierów”. Celem tychże bankierów jest doprowadzenie gospodarek krajów południowej i wschodniej Europy do załamania – podobnie jak gospodarek USA, Chin, Rosji i Indii.

“Rozwiązaniem”, które wkrótce zaproponuje Unia Europejska będzie scentralizowanie budżetu i zaniechanie odrębnych polityk budżetowych i fiskalnych wszystkich krajów Europy. Wszystkie podatki z krajów członkowskich będą bezpośrednio przekazywane Rządowi Europejskiemu, który będzie rozdzielał pieniądze według własnego uznania. Rządy poszczególnych państw przestaną istnieć. Równocześnie powstanie jedna wielka Armia Europejska, która będzie konkurować z NATO i armią USA.

Jak wiadomo za sztucznie wytworzoną recesją globalną stoją międzynarodowi, głównie europejscy bankierzy, pod przewodnictwem Rotszyldów – ci sami ludzie zresztą też stoją za oszustwem “globalnego ocieplenia”.

Chodzi o to, by przejąć kontrolę nad globem od bankierów amerykańskich i zrealizować ideę połączenia USA i Unii Europejskiej pod ich przewodnictwem, a nie odwrotnie.

Wszystko co obserwujemy jest realizacją “Protokołów Mędrców Syjonu”- świat, który jest kreowany przez syjonistów ma być rządzony przez te same elity, co Królestwo Chazarskie.

Jedyną siłą która może powstrzymać zrealizowanie tych diabolicznych planów są USA, Chiny i Rosja.

Ważną dodatkową rzeczą, którą przekazał żydowski mason autorowi artykułu jest to, że jednym z najważniejszych narzędzi w likwidacji klasy średniej jest złoto. Jego ceny zaczną nagle rosnąć, co spowoduje to, że majętni ludzie z Zachodu zaczną go masowo wykupywać. Potem nastąpi gwałtowne obniżenie cen złota, w rezultacie czego ludzie zbankrutują. Ma to nastąpić w ciągu najbliższych dwóch lat.

Komientarz monitorpolski: Zgadzałoby się to z ostrzeżeniem Davida Wilcocka, który niedawno ujawnił, że na świecie jest o wiele więcej złota, niż nam się to mówi. Ale o tym więcej napiszę innym razem.
http://monitorpolski.wordpress.com/2012 ... ia-grecji/
http://odkryj.wolnemedia.net/story.php? ... nia-grecji
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 sie 2014, 11:56

Blue Beam to już niewypał, na kanale TVP-Historia w "Sensacje XX wieku" było potwierdzenie,-
że CIA podczas kryzysu Kubańskiego próbowała za pomocą projekcji nawrócić Kubańczyków na chrześcijaństwo zamiast komunizmu,- :lol:
skoro wtedy nie wypaliło- to czemu miałoby teraz kiedy ludzie na świecie są o wiele b.świadomi manipulacji od 2tys.l.,

viewtopic.php?f=12&t=113&p=24260#p24260
co do N.Sz. można się tylko zastanawiać, ale wyparawa US-Navy Admirała Byrd'a po wojnie nie była chyba tylko piknikiem z pingwinami.. :?: :lol:
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 14 sie 2014, 12:37

Może (pewnie) masz rację songo ,jednak większość nie jest tego świadoma,wiem to ze swojego środowiska .Nie wiedzą co to smugi chemiczne ,nie wierzą w inne cywilizacje ,a podczas dyskusji na temat obcych kiedy wypowiedziałam słowo ufolog -ufologia ,to padło stwierdzenie cyt; " a jest coś takiego " ? i smiech !
Nie wierzą w kontrolę umysłów a nawet nie zdają sobie sprawy że jest coś takiego.Nie wiedzą że istnieją hologramy .W ubiegłym roku w Krakowie na rynku była Mariah Carey .Oczywiście nie osobiście ale w postaci hologramu , jak żywa !!!
Oczywiście jest garstka ludzi ,takich jak my ,ale to tylko garstka w porównaniu do całego świata. ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 sie 2014, 13:23

..masz rację również, nie można uogólniać, ale Kubańczycy i ludzie czytający wieści z "neta",-
nie dadzą się nabrać, i nie sądzę, że jest nas aż tak mało w skali globalnej..
;)
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

ZAMACHY na świecie- Fałszywa Flaga/NWO..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 19 lis 2015, 16:06
są napisy
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: ZAMACHY na świecie- Fałszywa Flaga/NWO..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 23 lis 2015, 18:03

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: ZAMACHY na świecie- Fałszywa Flaga/NWO..

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 26 lis 2015, 21:49

NWO trzęsie się w posadach ! Szokująca prawda o zamachach w Paryżu.

http://www.gloria.tv/media/6oyZvigjk61
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 18 gru 2015, 10:48

Syryjka wyjaśnia, dlaczego Nowy Porządek Świata (NWO) nienawidzi Syrii [wideo]

Dlaczego Syria podobnie jak Irak czy Libia została przeznaczona do likwidacji przez elitę Nowego Porządku Świata? Syryjska dziewczyna wymienia 8 powodów, które pomogą wyjaśnić obecną poważną sytuację w Syrii.


1. Syryjski Bank Centralny jest własnością państwa i jest kontrolowany przez państwo, tak aby zamiast wzbogacać międzynarodowych banksterów z krajów zachodnich i Izraela służył gospodarce narodowej i Syryjczykom. Niemal wszystkie narody świata zostały zadłużone przez lichwiarskie pożyczki i generowanie sztucznego kryzysu zadłużenia, który w efekcie zniewala narody. Banki centralne są bankami Rothschildów.
2. Syria nie ma żadnego zadłużenia wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego. MFW działa jak policja windykacyjna międzynarodowych banksterów. Każdy mądry naród pozostaje z dala od szponów MFW, udało się to osiągnąć w Syrii ale banksterzy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.
3. Syria zakazała stosowania genetycznie modyfikowanych nasion (GMO), ponieważ Baszar Assad chce chronić zdrowie swoich ludzi. GMO oznacza kontrolę nad żywnością, co prowadzi do kontroli populacji. Oczywiście NWO sprzyja produkcji GMO (Amerykanie wprowadzili GMO do podbitego Iraku).
4. Ludność Syrii jest dobrze poinformowana o planach NWO, w którym światowi politycy są marionetkami zdominowanymi przez szereg think-tanków i tajnych stowarzyszeń, jest to otwarcie dyskutowane w Syryjskich mediach oraz na uniwersytetach. Taka otwartość jest przekleństwem dla NWO, ponieważ jego działalność opiera się na pozostawaniu w cieniu.
5. Syria posiada ogromne rezerwy ropy naftowej i gazu, zachodowi niepodoba się niezależność od olbrzymich zachodnich firm naftowych takich jak Shell i Texaco.
6. Syria jasno i jednoznacznie sprzeciwia się syjonizmowi oraz Izraelowi. Syria potępia brutalny apartheid w Izraelu. Oczywiście międzynarodowe lobby żydowskie jednoczy się na całym świecie do wykorzystania swoich wpływów, aby położyć kres takim stanowczym sprzeciwom wobec polityki Izraela.
7. W Syrii od stek lat mieszkają razem chrześcijanie i muzułmanie i jest to jeden z ostatnich bastionów świeckich muzułmanów zjednoczonych na Bliskim Wschodzie, który odmawia uznania jakiejkolwiek wyższości religii nad narodem.
8. Syria z dumą utrzymuje i chroni polityczną i kulturową tożsamość swojego narodu, podczas gdy NWO stara się stopić wszystkie narody (z wyjątkiem jednego) w jedną masę, konglomerat dla całkowitej kontroli świata.

Tłumaczenie: Robert Purwinhttps://www.youtube.com/watch?v=nZevoJa ... tion=share

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/107703-2015-12
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 22 mar 2016, 11:46

no I stalo sie, po porazce na "wielkiej scenie" CK dzialaja coraz bardzeij irracjonalnie:

Wybuchy w Brukseli. Są ofiary śmiertelne

ObrazekDzisiaj, 22 marca (08:24) Aktualizacja: 1 godz. 11 minut temu


Do dwóch eksplozji doszło na lotnisku w Brukseli. Jak podają belgijskie media, są ofiary śmiertelne oraz osoby poszkodowane. Do eksplozji doszło także na jednej ze stacji metra w stolicy Belgii. Wydarzenia na lotnisku Zaventem oraz w samym mieście relacjonujemy dla Was minuta po minucie.


Około godz. 8:00 doszło do dwóch eksplozji na lotnisku Zaventem w Brukseli.

Po godz. 9:15 doszło do kolejnego wybuchu – tym razem w centrum miasta, przy stacji metra.

Rzecznik brukselskiej straży pożarnej, poinformował o co najmniej 21 ofiarach śmiertelnych, z których 11 zginęło na lotnisku Zaventem, a około 10 na stacji metra.

Wg telewizji RTBF, w eksplozji w metrze zginęło 15 osób>br>
Tuż przed wybuchem słychać było strzały. Świadkowie słyszeli też okrzyki wznoszone w języku arabskim.

Prokuratura potwierdza: Wybuch na lotnisku w Brukseli był atakiem zamachowca samobójcy.

Zamknięte jest lotnisko, stacje metra i kolejowe. Nie jeździ komunikacja miejska.

Zamknięte jest lotnisko, stacje metra i kolejowe. Nie jeździ komunikacja miejska.


11:37

15 osób zginęło w eksplozji w metrze w Brukseli - podaje telewizja RTBF, powołując się na zarząd metra.


Ewakuacja brukselskiego metra /EVAN LAMOS/EURACTIV /PAP/EPA
Ewakuacja brukselskiego metra /EVAN LAMOS/EURACTIV /PAP/EPA

11:32

W zamachu w Brukseli chodziło o wywołanie jak największego chaosu, jak największego efektu psychologicznego - komentuje dyrektor Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas Krzysztof Liedel. Jak dodał, pewną nowością w działaniu terrorystów jest zamach na lotnisku. To jest klasyczny atak symultaniczny, to znaczy skoordynowane w czasie, w różnych miejscach, ataki terrorystyczne. One są obliczone na to, żeby wywołać jak największy chaos, jak największy efekt psychologiczny. Chodzi tutaj tak naprawdę o to, by zabić jak najwięcej ludzi. Cele są miękkie - czyli te miejsca, gdzie gromadzi się duża liczba osób - zaznaczył Liedel. [PRZECZYTAJ WIĘCEJ!]

11:28

Lotnisko Zaventem będzie zamknięte do środy do godziny 6:00 rano. Anulowano wszystkie loty do i z Brukseli - podały na stronie internetowej belgijskie linie Brussels Airlines.

11:26

Policja Danii, Szwecji i Finlandii podniosła środki bezpieczeństwa na lotniskach i w miejscach publicznych. Podobnie na lotniskach w Londynie, Pradze, Amsterdamie i Bukareszcie. Rzecznik austriackiego MSW Karl-Heinz Grundboeck przekazał, że na lotniskach i ulicach Wiednia i innych austriackich miast widać wzmożoną obecność policji.

11:19

Gazeta Libération podaje, że dla ruchu, także drogowego, zamknięto francusko-belgijską granicę. Szef francuskiego MSW poinformował, że na granice wysłanych zostało 1 600 policjantów.

11:14

10 ofiar śmiertelnych wybuchu na stacji metra w Brukseli.


10:55

Belgijska prokuratura potwierdza: Wybuch na lotnisku w Brukseli był atakiem zamachowca samobójcy.


Pasażerowie opuszczają teren lotniska w Brukseli /LAURENT DUBRULE /PAP/EPA
Pasażerowie opuszczają teren lotniska w Brukseli /LAURENT DUBRULE /PAP/EPA

10:53

Najnowsze informacje od służb lotniska w Brukseli: W wybuchu w hali odpraw zginęło 11 osób.

10:50

Całe kwartały ulic w okolicy stacji metra Maelbeek w dzielnicy europejskiej, gdzie doszło do eksplozji, zostały zamknięte. Na ulicach Brukseli w wielu miejscach miasta słychać syreny pędzących samochodów policji i karetek; widać płaczących ludzi.

Okoliczne kawiarnie i restauracje są zamknięte. Boję się. To, co się dzieje, to szaleństwo - powiedziała sprzedawczyni w sklepie w zamykanym właśnie punkcie ze zdrową żywnością tuż przy siedzibie KE.

Na ulicach można spotkać płaczących obejmujących się ludzi. Policja nie dopuszcza jednak nikogo poza służbami ratunkowymi w bezpośrednie sąsiedztwo feralnej stacji metra.

10:45

Na lotnisku Zaventem w Brukseli tuż przed eksplozją europarlamentarzysta Janusz Zemke. Może pół godziny, może 40 minut przed wybuchami - mówi w rozmowie z dziennikarzem RMF FM . Nic nie wzbudziło mojego podejrzenia - przyznaje. Przeczytaj całą rozmowę


10:43

Nie ma ofiar po wybuchu na stacji metra w Brukseli - podało radio publiczne VRT. Inne źródła mówią o 10 ofiarach śmiertelnych.


Służby przy stacji metra w Maelbeek /OLIVIER HOSLET /PAP/EPA
Służby przy stacji metra w Maelbeek /OLIVIER HOSLET /PAP/EPA
10:41

Po zamachach w Belgii o godzinie 11:00 zbiera się Rządowe Centrum Bezpieczeństwa w Warszawie.


10:40

W Brukseli jest grupa 12 licealistów z Wrocławia, laureatów konkursu "Jestem Europejczykiem". Uczniowie wraz z trójką nauczycieli są w tej chwili bezpieczni; w hotelu. Ich opiekunowie są w kontakcie z belgijską policją. Jeszcze dziś licealiści mają wrócić do Polski.

10:35

Lotnisko Chopina w Warszawie pracuje normalnie: "Lotnisko pracuje jak codziennie. Wszystko jest zabezpieczone". Popołudniowe wyloty z Warszawy do Brukseli nie zostały odwołane.

10:28

Myślę, że wydarzenia na lotnisku w Brukseli doprowadzą do globalnego zrewidowania systemów zabezpieczenia. Te zamachy to była tylko kwestia czasu - ocenia komentator BBC Simon Coulder, który specjalizuje się w zagadnieniach transportu i komunikacji. [PRZECZYTAJ WIĘCEJ!]

10:12

Co najmniej 10 osób zginęło w wybuchu w stacji metra.10:10

Belgijskie centrum kryzysowe: Zostańcie, tam gdzie jesteście.10:07

Wstrzymano cały transport publiczny w Brukseli.


9:59

Samolot powrotny LOT z Brukseli do Warszawy odwołany, poranny rejs wylądował w Dusseldorfie - to najnowsze informacje od narodowego przewoźnika po porannym zamachu w stolicy Belgii. Warszawskie Lotnisko im. Fryderyka Chopina nie planuje zaostrzenia środków bezpieczeństwa - informuje rzecznik portu.

9:56

Belgijska telewizja podaje, że w wyniku wybuchów na lotnisku zginęło 13 osób, a 35 zostało rannych.9:55

Komisja Europejska nakazała swoim pracownikom pozostanie w budynkach urzędów lub w domach, jeśli jeszcze nie wyjechali do pracy.

9:52

Kilka osób odniosło obrażenia w eksplozji na stacji metra w Brukseli, w pobliżu unijnych instytucji - poinformował reporter agencji Associated Press. Media relacjonowały, że nad wejściem na stację Maelbeek widać było czarny dym.


9:47


To był atak zamachowca samobójcy - tak o wybuchach na lotnisku w Brukseli mówią tamtejsze media.

9:42

W tej chwili objechałem lotnisko dookoła, ponieważ trasa, którą normalnie jeżdżę jest zablokowana przez policję. Wszystkie węzły drogowe wokół lotniska są zamknięte. Całe lotnisko jest obstawione jednostkami policji uzbrojonymi w broń maszynową. Widziałem jednostki saperskie, kilka ambulansów i co najmniej kilkadziesiąt jednostek policji dookoła lotniska. Wszyscy pasażerowie z terminalu i cała obsługa zostali usunięci na zewnątrz. Stoją na drogach dojazdowych wokół lotniska - mówi słuchacz RMF FM pan Tomasz, który pracuje na terenie brukselskiego lotniska.

9:34

Lotnisko Zaventem ewakuowano i odwołano wszystkie połączenia. "Nie przyjeżdżajcie na lotnisko - lotnisko jest ewakuowane. Unikajcie okolic lotniska. Loty zostały odwołane" - poinformowało kierownictwo portu lotniczego Zaventem, który obsługuje rocznie około 23 mln pasażerów.Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/news-wybuchy- ... aign=other

http://www.rmf24.pl/fakty/news-wybuchy- ... Id,2167030
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 22 mar 2016, 13:58

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 178
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 145
x 24
Podziękował: 131 razy
Otrzymał podziękowanie: 289 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: Oska » wtorek 22 mar 2016, 21:15

Czyżby dziś kolejna operacja fałszywej flagi :?:
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 23 mar 2016, 11:03

...
Załączniki
Untitled.png
(224.54 KiB) Pobrany 676 razy
1 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 31 mar 2016, 10:32

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 01 kwie 2016, 14:02

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 01 kwie 2016, 21:46

Miles Johnston w rozmowie z Danutą Anną Sharma


https://www.youtube.com/watch?v=nB60S_ZovBM&feature=shareOpublikowany 28.03.2016
Miles Johnston , TheBasesProjekt.org o Black Goo, wrotach gwiezdnych, zainscenizowanej inwazji Obcych, Super Żołnierzach oraz dzieciach Indygo.
Dla Projektu Ziemia, Devizes, Wiltshire 2015
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 02 kwie 2016, 17:00

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 02 kwie 2016, 20:06

Laura Knight - Jadczyk jest zwolenniczką teorii, że za zamachami 9/11 stoją agenci Mosadu, oczywiście we współpracy z agendami rządu USA, i trudno wielu jej argumentom odmówić racji w tym zakresie.
Jest wysoce prawdopodobne, że ten schemat, być może bez zaangażowania służb poszczególnych państw jest powielany w Europie, przynajmniej wszystko na to wskazywało w zamachu na Charlie... jak mu tam w Paryżu.
Bruksela teraz z ochroniarzami i audytami z Israela wpisuje się w ten schemat doskonale.
Oczywiście oficjalnie niczego nowego się nie dowiemy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32218 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 03 kwie 2016, 01:31

blu pisze:Oczywiście oficjalnie niczego nowego się nie dowiemy.

Z "głównego nurtu" nigdy niczego się nie dowiemy jednak "kanałami" ;) wszystko wyjdzie na powierzchnię. :D
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 03 kwie 2016, 15:22

..CK. zawsze stali w cieniu i poslugiwali sie zewnetrzymi org.(taki outsourcing), obojetnie oficjalnymi/rzadowymi(mosad),-
czy tez sztucznymi tworami- aktualnie na "scenie" IS, etc.,- wiec wskazywanie palcem na jedno z powyzszych nigdy nie prowadzilo do,-
wlasciwego zrodla, no ale kurtyna opada.
:arrow:
szatan ukryl sie za tronem papieskim, bo wiedzial, ze nikt go nie bedzie tam szukal.
:P
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17668
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32175 razy
Otrzymał podziękowanie: 25786 razy

Re: Operacje "fałszywej flagi"-NWO-Projekt Blue Beam

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 26 maja 2016, 15:44


https://www.youtube.com/watch?v=4sTEketOCCw

Opublikowany 26.05.2016
Ole Dammegard, niezwykle dobrze zorientowany i poinformowany człowiek o kulisach i niuansach brudnej światowej polityki, nie gardzącej morderstwami, aby tylko wiadoma mafia utrzymała się przy władzy i dalej panował wyzysk oraz niewola ludzkości. W godzinnej rozmowie mówi "jak jest i było" z zabójstwami znanych polityków, jak Kennedy czy nawet ze zleceniem na Johna Lennona.
0 xODPOWIEDZ