Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zabójstwo Kennedy'ego

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 23 lis 2013, 12:01

22 listopada minęło 50 lat od śmierci Kennedy'ego .Istnieje wiele teorii na temat zabójstwa prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego ale tej jeszcze nie słyszałam :o

Zabójstwo Kennedy'ego mogło mieć związek z obcymi

Obrazek

Źródło: public domain

Dzisiaj mija dokładnie 50 lat od zabójstwa prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego. Warto przy tej okazji wspomnieć o pewnej niesamowitej teorii dotyczącej przyczyny śmierci prezydenta. Do dzisiaj nie wiadomo, co właściwie się stało i kto zabił, ani dlaczego. Oficjalne raporty jak to maja w zwyczaju nie satysfakcjonują większości społeczeństwa, gdy aż cuchnie tajemnicą. Nie inaczej jest w przypadku śmierci JFK. Co ciekawe nawet w takim zabójstwie można się doszukiwać związków z obcymi.
Według jednej z teorii spiskowych do prezydenta strzelił również kierowca limuzyny, którą się poruszał, William Greer. Zabicie prezydenta było konieczne, ponieważ poznał prawdę o tym, że obcy współpracują z częścią Ziemian. Podobno JFK zamierzał to ujawnić i dlatego musiał zginąć.

Doniesienia o paranormalnych wątkach w zabójstwie Kennedy’ego są zasługa przede wszystkim nieżyjącego już autora Miltona Williama Coopera. Twierdził on, że kontakt z obcymi Ziemia ma już od XIX wieku a w 1936 roku w posiadanie latającego spodka weszli Niemcy. Nie wiadomo, jakie są jego losy, ale Cooper twierdził, że USA przejęło wiele przedmiotów pochodzenia pozaziemskiego w Peenemunde. Wtedy też w amerykańskie ręce wpadły dokumenty i opisy prób odtworzenia technologii obcych.

Obrazek

O ewentualnej współpracy z obcymi nie wiadomo za wiele, bo wszystko pozostaje w sferze domysłów, ale jest bardzo wiele przekazów wskazujących na to, że USA próbuje replikować technologię obcych, co doprowadziło podobno do wielu przełomów technologicznych, o których genezie nie mamy pojęcia. Według tej teorii relacje USA z obcymi zaczęły się po wojnie. Zabicie Kennedy’ego według zwolenników tej teorii spiskowej było konieczne, aby uciszyć go i nie pozwolić na ujawnienie światu relacji, jakie utrzymywane są z pozaziemskimi rasami. JFK podobni obawiał się, że ta współpraca idzie za daleko, a przewaga technologiczna tych istot mogła wskazywać, na to, że ich celem jest coś więcej niż tylko sojusz z Ziemianami.

Inny amerykański autor książek o JFK, Lawrence Merrick twierdzi nawet, że widział fragment przemówienia prezydenta ze słowami "... Obywatele Ziemi, nie jesteśmy sami ... Zapewniam, że te stworzenia nie chcą nas skrzywdzić, zamiast tego obiecują nam pomóc zapanować nad wspólnym wrogiem całej ludzkości, jakim są tyrania, ubóstwo, choroby i wojny ... Razem z nimi możemy stworzyć lepszy świat...". Nie dowiemy się nigdy czy te rzekome przemówienie jest autentyczne, ale jeśli poważni badacze tego nie wykluczają, to może być coś na rzeczy.

http://innemedium.pl/wiadomosc/zabojstw ... zek-obcymi
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 23 lis 2013, 12:57

Channel pisze:... Istnieje wiele teorii na temat zabójstwa prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego ale tej jeszcze nie słyszałam :o ...


Spotkałem się już z podobną teorią, ale nigdy jakoś nie ciągnęło mnie do jej zgłębienia.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 08 mar 2015, 21:17

Prezydent który powiedział PRAWDĘ PL


https://www.youtube.com/watch?v=DUNouWEzDKs
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 391
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 9
x 22
Podziękował: 1322 razy
Otrzymał podziękowanie: 893 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: belfanior » czwartek 26 mar 2015, 21:15

Dekrety prezydenckie w USA to nie przelewki. Wykorzystują one w pełni przywileje prezydenckie (executive power). Kierowane są do agencji i departamentów rządowych, albo obwieszczane w sytuacji zagrożenia, kiedy nie ma czasu na uchwały parlamentu. Albo, na ten przykład, gdyby Kongres kręcąc się pod nogami jedynie przeszkadzał w sprawowaniu faktycznej władzy


Zachęcony być może sukcesem dekretu 6102 prezydent Roosevelt wydał parę innych, w tym dekret 9066 (E.O. 9066) z 19 lutego 1942 roku. Nakazywał w nim internowanie obywateli amerykańskich japońskiego pochodzenia. Było to zupełne bezprawie. Ot, demokratycznemu rządowi przestały się nagle podobać twoje skośne oczy. Więc raus do kacetu! Z tego co wiadomo kacety były wówczas położone w mniej turystycznie atrakcyjnych miejscach niż Guantanamo Bay na Kubie


Po wojnie regularnego zamachu stanu dokonał następca Roosevelta, Harry Truman w 1951 roku. Media łączą Trumana głównie z bombą atomową i z Hiroszimą. Jego dekret 10289 (E.O. 10289) ma jednak do dziś siłę rażenia wielokrotnie większą. Precyzuje on że sekretarz skarbu jest odpowiedzialny za wykonywanie szeregu newralgicznych funkcji prezydenckich bez aprobaty, zatwierdzenia, ratyfikacji, czy innej akcji ze strony prezydenta. Rozkaz wymienia i opisuje wszystkie te funkcje, dotyczące głównie polityki gospodarczej i monetarnej. Sekretarz skarbu może wykonywać te zadania bez kłopotania nimi prezydenta, który stał się przynajmniej w tej materii figurantem. Widoczny szczególnie w ostatnich latach układ „drzwi obrotowych” w którym szefowie Goldmana-Sachsa niejako automatycznie lądują na tej pozycji nie wydaje się więc przypadkiem. Ciekawe czy jakiś podręcznik historii o tym pisze, przedstawiając obiektywnie jak rzeczy stoją


I tu dochodzimy do rzeczy niewątpliwie najważniejszej, której implikacje trudno przecenić. Czwartego czerwca 2008 minęła właśnie 45 rocznica wydania dekretu 11110 (E.O. 11110) przez prezydenta Kennedy’ego.

Dekrety prezydenckie są poleceniami prezydenta które nie wymagają autoryzacji przez kongres i które muszą być wykonane. Ruki po szwam, nie dyskutować. W tym miejscu historia robi się szczególnie interesująca. Okazuje się mianowicie że numer 11110 był jedynym dekretem który został całkowicie zignorowany. Dosłownie zniknął, przepadł, ślad po nim zaginął. Jego prowizje w pośpiechu wycofano, ślady zatarto. Co oczywiście prowadzi do intrygującego pytania co w nim takiego było że grupa trzymająca władzę tak się tego obawiała?

Otóż następcy Trumana, zarówno prezydent Eisenhower jak i Kennedy, rozumieli powagę sytuacji i istotę faktycznego zamachu stanu dokonanego za kadencji poprzednika. Ike nie odważył się jednak wystąpić otwarcie przeciwko trzymającej władzę elicie. Być może dlatego przeżył. Dopiero w swoich uwagach na zakończenie prezydentury zdobył się na szczerość, przestrzegając przed dyktaturą gospodarczo- wojskowego lobby. Natomiast prezydent Kennedy też się orientował czym grozi taka sytuacja i zdecydował się na konfrontację. Chcąc ratować resztki wpływu prezydenta na gospodarkę i przeciwdziałać wykupywanej własności Stanów Zjednoczonych wydał właśnie ów feralny dekret 11110.

Z zewnątrz miało to wyglądać jako poprawka do dekretu 10289 Trumana. W istocie jednak jego dekret wywracał całą elitę finansową USA. Kennedy rozkazał aby departament skarbu (tj rząd federalny) wypuścił certyfikaty na posiadane srebro. Skarb USA miał wówczas olbrzymie rezerwy srebra i srebro było w powszechnym obiegu monetarnym. Na każdą posiadaną uncję srebra musiałby być wystawiony papier. Tylko takiego papieru można by było używać jako pieniądza. Innymi słowy, wyprodukowano by tylko taką ilość dolarów jaka miała pokrycie w srebrze. Kontrola tej produkcji miała znajdować się w rękach rządu.

Kennedy zdecydował się na srebro zamiast złota ponieważ rynek srebra jest dużo trudniej kontrolować, a tym samym trudniej go manipulować grupom nacisku. Postanowił wypuścić w obieg 4,3 miliarda dolarów, powstałych w oparciu o realną wartość posiadanego przez USA srebra. Była to pierwsza od pół wieku emisja pieniędzy przez skarb państwa, z pominięciem Rezerwy Federalnej (FEDu).

Rys.1 United States notes serii 1963. Wartość kolekcjonerska obecnie: około tysiąca Federal Reserve notes. (kliknij aby powiększyć). Dziękuję doxa.blox.pl za ten cenny tip

Z pieniędzy tych nominały $2 i $5 dolarów zdążono nawet wydrukować i puścić w obieg (Rys.1), natomiast nominały $10 i $20 zostały jedynie wydrukowane. Czasu aby i je puścić w obieg zabrakło. Banknoty rządowe miały nagłówek “United States Notes”, w odróżnieniu od “Federal Reserve Notes”. Do dzisiaj można na nie trafić w niektórych sklepach numizmatycznych.

Łatwo jest zrozumieć czym groził sprawującej faktyczną władzę w USA elicie dekret Kennedy’ego. Odbierał on Rezerwie Federalnej rzecz najważniejszą w całym przekręcie – prawo do pożyczania na procent rządowi Stanów Zjednoczonych wygenerowanego z czystego powietrza “pieniądza”. Ruch ten natychmiast eliminowałby z biznesu wiele organizacji finansowych, oczyściłby giełdę ze spekulantów i efektywnie wymusił zawieszenie działalności FEDu.

Odebrana Rezerwie Federalnej (FED) prerogatywa generowania pieniądza powróciłaby do rządu federalnego, dokładnie tak jak wymaga tego konstytucja Stanów Zjednoczonych. Dekret 11110, autoryzując generowanie pieniądza przez departament skarbu a nie przez prywatny bank jakim jest FED, zawierał dosłowną stypulację: “to issue silver certificates against any silver bullion, silver, or standard silver dollars” [do wypuszczania certyfikatów srebra opartych na srebrnym bulionie, srebrze lub standardowych srebrnych dolarach]. Oznacza to że na każdą uncję srebra w sejfach departamentu skarbu rząd mógł wprowadzić pieniądz oparty na przechowywanym tam metalu.

Krótko mówiąc -dekret Kennedy’ego oznaczał w praktyce koniec FEDu, koniec przekrętu z papierowym pieniądzem bez pokrycia i koniec związanej z tym bonanzy dla ukrywającej się za tym elity. Do dzisiaj skrzętnie ukrywa się też fakt że tego samego dnia kiedy prezydent Kennedy podpisał dekret 11110 podpisał on również rozporządzenie zmieniające oparcie (backing) dla banknotów jedno i dwu dolarowych ze srebra na złoto.

Jeszcze 12 listopada 1963 roku, przemawiając do studentów Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku(1) Kennedy mówił: “Stanowisko prezydenta zostało użyte do zorganizowania spisku, który zniszczy wolność. Zanim opuszczę Biały Dom, muszę o tym poinformować amerykańskich obywateli”. Poinformować nie zdążył. W dziesięć dni później nie żył. Został zamordowany w Dallas w stanie Teksas. Wcześniej otruty został kongresman McFadden usiłujący ujawnić zasady działalności FEDu. Był on o krok od przegłosowania odpowiedniej ustawy w tej sprawie. Z grupą trzymającą władzę nie ma żartów.

Materiały dotyczące zabójstwa utajniono na dziesiątki lat. Sprawców nie odnaleziono, mocodawców nie ukarano. Banknoty rządu federalnego po zabójstwie prezydenta Kennedy’ego natychmiast wycofano z użycia. Dekret 11110 zignorowano, wszelką dyskusję o nim wyciszono. I co najważniejsze – rezerwy srebra w departamencie skarbu wyprzedano co do ostatniej uncji, wycofując jednocześnie srebro z obiegu monetarnego. Najwyraźniej aby nikt znowu nie wpadł na pomysł opierania na nim waluty i ominięcia w ten sposób FEDu.

Próba uzdrowienia systemu finansowego i wydarcia go z rąk międzynarodowej finansjery się więc nie powiodła. Elita okazała się silniejsza, jej przekręt z prywatnym bankiem emitującym pieniądz z powietrza i pożyczającym go rządowi federalnemu na procent trwa. Trwa też demokracja i ma się całkiem dobrze.


(za:dwagrosze.com.)

——————————–
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 26 mar 2015, 21:52

belfanior świetny materiał ! czy to twój autorski tekst ? Jeśli nie ,to bardzo proszę podaj link przekierowywujący
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 391
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 9
x 22
Podziękował: 1322 razy
Otrzymał podziękowanie: 893 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: belfanior » piątek 27 mar 2015, 07:20

Dzieki Chanell...
W nawiasie na dole podalem gdzie to znalazlem...
a teraz link:
http://dwagrosze.com/2008/06/executive-order-11110.html
Pozdrowil. :mrgreen:

I jeszcze interesujacy link do youtube o Kennedym...
Wklejta!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=2yC62lLbR3U

scaliłem i wstawiłem- songo ;)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 09 sty 2017, 10:22

no to Bomba- Bush senior był aresztowany podczas zamachu na JFK 63',-
kiedy opuszczał budynek biblioteki z której padły strzały..:

http://beforeitsnews.com/alternative/20 ... 61170.html
Obrazek
policji powiedział, że pracuje oczywiście dla CIA.
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 09 sty 2017, 17:53

acha :shock: no to nie mam więcej pytań :evil:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 24 paź 2017, 12:15

p.D.Trump zapowida szybkie odtajnienie dokumentow dot. zamachu na JFK:
http://www.msn.com/en-gb/news/world/his ... ocid=ientp
JFK.jpg
JFK.jpg (34.84 KiB) Przejrzano 4831 razy
jednak sceptycy twierdza, iz nie bedzie to jeszcze cala 100% prawda.
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18587 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 24 paź 2017, 14:18

słusznie i bez zwłoki z mistyfikacją WTC.. ;)
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 27 paź 2017, 14:58

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 27 paź 2017, 16:40

w w/w art. jest link do ujawnionych dok., moj kolega angol dopowiedzial mi krotka notke,-
o Rafael-u Cruz-ie i jego synu Ted-zie o ktorych juz jakis czas temu przed ujawnionymi dok.,-
mowil sam Trump(mozna znalesc na YT), ze wg jego wiedzy Rafael Cruz jezeli nie byl odpowiedzialny,-
za zamach- to na 100% mial kompletna wiedze na ten temat- sprawa w toku..
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 14 lut 2018, 15:11

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14351
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22141 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 27 kwie 2018, 11:26

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17668
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32175 razy
Otrzymał podziękowanie: 25785 razy

Re: Zabójstwo Kennedy'ego

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 16 lip 2020, 17:31

Q - 21 rocznica katastrofy samolotu Johna Kennedy'ego Jr. - Ewa Pawela
Premiera rozpoczęła się 4 godziny temu

https://www.youtube.com/watch?v=d8nYn9ymj-c

niezaleznatelewizja
0 xODPOWIEDZ