Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Teorie spiskowe

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 08 mar 2013, 16:43

Teorie spiskowe istniały, chyba od czasu, jak możemy sięgnąć pamięcią, a biorąc pod uwagę mity i legendy to nawet dłużej.
Jednak ten krótki artykuł raczej już nie należy do kategorii teorii, to analiza naszej rzeczywistości.
W 2011 Chavez, który właśnie zszedł na raka publicznie przedstawił zestawienie południowo - amerykańskich przywódców, którzy nabawili się tej choroby domniemując, że nie jest to przypadek, tylko działania CIA.
Śledztwo w tej sprawie prowadził senat USA już w 1975r.! Myślę, że końcowe zdanie tego artykułu jest jak najbardziej trafne, a co do reszty to trudno dyskutować z faktami.

Rak sekretną bronią?

http://www.sott.net/article/259371-Canc ... ret-weapon

Charles Kong Soo
Guardian Media
Mon, 27 lutego 2012 21:16 CST

Obrazek
USA, Senatorzy Frank Church i John Tower badają pistolet, rzutkę trucizny - Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) - która powoduje raka i ataki serca, podczas śledztwa Wybranego Komitetu Senatu USA do śledztwa w sprawach zamachów na zagranicznych przywódców w 1975 roku.

Sedno sprawy

To był przypadek przeznaczony dla X-Files i podobnie teoretyków spiskowych, kiedy prezydent Wenezueli Hugo Chavez spekuluje, że w USA mogli opracować sposób użycia raka jako broni, po tym, gdy u kilku latynoskich przywódców rozpoznano te choroby. Lista obejmuje byłego argentyńskiego prezydenta, Nestor Kirchner (okrężnicy), prezydent Brazylii Dilma Rousseff (rak chłoniak), jej poprzednik Luiz Inacio Lula da Silva (rak gardła), Chavez (niejawne), były kubański prezydent Fidel Castro (rak żołądka) boliwijski prezydent Evo Morales (rak nosa) oraz prezydent Paragwaju Fernando Lugo (rak chłoniak). Co mają ze sobą wspólnego oprócz raka? Wszyscy z nich są lewicowymi przywódcami. Zbieg okoliczności? W swoim orędziu 28 grudnia 2011 z okazji końca roku dla wenezuelskiej armii, Chavez sugerował, że USA może znalazły sposób, aby dać latynoamerykańskim liderom raka. "Czy to jest więc dziwne, że oni wynaleźli technologię rozprzestrzeniania się raka, której nie znamy przez 50 lat?" Chavez zapytał. "To jest bardzo trudne do wyjaśnienia, nawet prawem prawdopodobieństwa, co dzieje się z niektórymi przywódcami Ameryki Łacińskiej.

Jest to co najmniej dziwne, powiedział. Chavez powiedział, że otrzymał ostrzeżenie od byłego przywódcy Kuby, Fidela Castro, który przetrwał setki nieudanych zamachów. " Fidel zawsze mówił mi: "Chavez dbaj o siebie. Ci ludzie opracowali technologię. Jesteś bardzo nieostrożny. Uważaj, co jesz, co ci dają do jedzenia ... Mała igła i wstrzykną ci nie wiem co "," powiedział.

Niewyjaśnione tajemnice

Brzmi jak naciągane? WikiLeaks poinformował, że w 2008 roku amerykańska Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA) poprosiła swoją ambasadę w Paragwaju, aby zebrała wszystkie dane biometryczne, w tym DNA wszystkich czterech kandydatów na prezydenta. Właśnie tu na Karaibach, teoretycy spiskowi wierzą, że CIA maczała również rękę w śmierci posiadacza T & T, działacza praw obywatelskich i Pan - Africanisty Kwame Ture, legendarnego piosenkarza reggae z Jamajki Boba Marley’a i ikony - Dominicańskiego premiera Rosie Douglas. Podczas dochodzenia w Stanach Zjednoczonych w senackiej komisji do spraw udziału CIA w zamachach na zagranicznych przywódców w 1975 okazało się, że agencja wynalazła broń, trujący pistolet, który powodował ataki serca i raka. Pistolet wystrzeliwał zamrożony płyn z końcówką pokrytą trucizną, szerokości ludzkiego włosa i ćwierć cala długości, który mógł przeniknąć odzież, był niemal niewykrywalny i nie pozostawiał śladów w ciele ofiary.

Kwame Ture lub Stokely Carmichael, radykalny przywódca byłej Czarnej Pantery, który zainaugurował Ruch Czarnej Mocy w 1960 doszedł do jego śmierci, twierdząc, że CIA go otruła rakiem. Ture zmarł na raka prostaty w wieku 57 lat w 1998 roku. Jego przyjaciel, artysta multimedialny i działacz Wayne "Rafiki" Morris powiedział, że Ture powiedział "jednoznacznie", że CIA wszczepiła mu raka. "Znałem, Kwame od 1976 r. i przez cały czas wiedziałem, że nigdy nie pił i nie palił papierosów," powiedział Morris. "Był to bardzo dobry pływak i wykonywał regularnie ćwiczenia, nie było żadnego złego stanu zdrowia i był bardzo świadomy swego zdrowia."

Jeśli but pasuje ...

Bob Marley zmarł na raka czerniaka w 1981 roku. Miał 36-lat. Oficjalny raport jest taki, ze nabawił się raka po kontuzji dużego palca u nogi, która nigdy się nie zagoiła, podczas gdy gry w piłkę nożną w 1977 roku. Teoretycy spiskowych twierdzą, że Marley otrzymał parę butów z kawałkami drutu miedzianego wewnątrz, który został pokryty rakotwórczymi substancjami, które skaleczyły jego duży palec u nogi - od Carla Colby, syna zmarłego dyrektora CIA Williama Colby. Jest niesamowite podobieństwo pomiędzy Marley’em i Castro z udziałem zatrutych butów. Kubański ambasador w T & T, Humberto Rivero powiedział, że CIA i kubańscy uchodźcy próbowali ponad 600 prób zabicia Castro od eksplodujących cygar, wstrzykując mu raka, wyłożonej trucizny w ubraniu. W przypadku Marleya CIA rzekomo wykorzystywało raka w jego butach, dla Castro umieścili truciznę - wysoko toksyczne sole talu w jego butach. Po tylko ośmiu miesiącach, gdy został wybrany na premiera Dominikany, radykalny polityk Rosie Douglas został znaleziony martwy na podłodze w jego rezydencji w roku 2000.

Przyczyną śmierci wymienioną w raporcie był atak serca. Jego serce było dwukrotnie większe od jego normalnego rozmiaru. Podobnie jak Ture i Marley, ćwiczył regularnie. Najstarszy syn Douglasa, Cabral podkreślał, że jego ojciec został zamordowany, i także zasugerował zaangażowania CIA. Moshood Abiola, człowiek, którego powszechnie uważa się, że wygrał wybory 1993 w Nigerii, odnotowano, że zmarł na atak serca po tym jak został mu podany koktajl który rozszerzył jego serce do dwukrotnej wielkości w 1998 roku. Jack Ruby, morderca, który zabił domniemanego zabójcę prezydenta USA Johna Kennedy'ego Lee Harvey Oswalda, zmarł na raka płuc w 1967 roku. Co było dziwne, były to komórki nowotworowe, które były typu, który nie pochodzi z układu oddechowego. On powiedział rodzinie, że wstrzyknięto mu komórki nowotworowe w więzieniu, kiedy potraktowano go szczepieniem na przeziębienie. Zmarł tuż przedtem, jak miał zeznawać przed Kongresem.

Bomber z Lockerbie, Abdelbaset al-Megrahi, rozwinął nieuleczalnego raka. Lider lewicowej partii Sprzeciwów Kanady, Nowej Partii Demokratycznej (NDP), Jack Layton zmarł na nieujawnioną postać raka w 2011 roku. Okaże się, że posiadanie lewicowych tendencji jest niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Od 1953 Rosjanie za pomocą mikrofal atakowali pracowników ambasady USA w Moskwie, Rosja. Jedna trzecia pracowników ostatecznie zmarła na raka od tego promieniowania mikrofalowego. Wyobraźcie sobie, jak zaawansowana i wyrafinowana technologia zabójstw może być dzisiaj.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 391
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 9
x 22
Podziękował: 1321 razy
Otrzymał podziękowanie: 893 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: belfanior » wtorek 02 gru 2014, 20:02


https://www.youtube.com/watch?v=pmKPUWqBvys
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pmKPUWqBvys[/youtube]

wstawiłem na stronę /blueray21
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 610
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18584 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 17 lut 2015, 08:24

Wojna Światów-Władcy podziemnego świata PL

Pomimo utrzymania w tradycyjnie dla RenTV sensacyjnym stylu, film pokazuje wiele bardzo ważnych informacji, na przykład: jak po II Wojnie Światowej przybyli do USA członkowie Trzeciej Rzeszy, jak powstają podziemne bazy i całe miasta w USA (jest ich już około 1500), o wybuchach w podziemnych bazach w latach 2011-2012, o tym jak spowodowano tsunami u brzegów Japonii, o tym dlaczego bankierzy wypadają z okien
Te informacje dają do myślenia, a przemyślenia i wnioski każdy powinien wyciągnąć sam


pozdrawiam ;)
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 391
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 9
x 22
Podziękował: 1321 razy
Otrzymał podziękowanie: 893 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: belfanior » środa 03 cze 2015, 21:18

Kolejne katastrofy lotnicze. Komu to służy?

Opublikowano: 31.07.2014 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka

Biorąc udział w Międzynarodowej Komisji ds. Katastrofy w Bhopalu poznałem, możliwości dezinformacji prowadzone przez „wielkich tego świata”. Jak wiadomo, koncern Union Carbide przez ponad 10 lat zaprzeczał spowodowaniu katastrofy, w której zginęło ponad 50 000 ludzi. Po ok. 20 latach został zmuszony do wypłat odszkodowania pozostałym przy życiu ofiarom. Między innymi uzyskałem odpowiedź na podstawowe pytanie: po czym odróżnić eksperta od trolla lub podstawionego agenta? Otóż każdy ekspert będzie się zajmował faktami np. analizą zdjęć przedstawianych przez dokumentalistów. Trolle i agenci będą analizowali wypowiedzi różnych ludzi i starali się je porównywać. Tak jak gdyby słyszeli te wypowiedzi na własne uszy, a nie zapoznawali się z nimi poprzez media masowej dezinformacji. Czytelnik nie chce zrozumieć, że po to płaci się takie wynagrodzenia dziesiątkom osób po kursach – licencjatach, aby na każdym poziomie, każdy czytelnik znalazł coś dla siebie. Całym problemem jest zagospodarowanie jego własnego czasu, aby nie miał go na inne bardziej budujące zajęcia. Takie odwracanie uwagi jest celem istnienia tzw. mass mediów.

Typowym przykładem są katastrofy lotnicze, zawsze wydarzające się wtedy kiedy potrzebne są one aktorom grającym role polityków. W ostatniej dekadzie nasiliły się np. katastrofy lotnicze. Posiadają one pewne wspólne cechy, co pozwala podjąć próbę analizy zjawiska. Postaram się wypunktować cechy charakterystyczne 3 ostatnich katastrof. Pominę katastrofę samolotu KL 007 z września 1983 roku, ponieważ ona została wyjaśniona. Przypomnę tylko, że samolot ten, lecący z Vancouver w Kanadzie do Korei Południowej, rzekomo zboczył z kursu i pomimo wezwań obrony cywilnej Sowietów nie reagował, aż został zestrzelony i spadł do oceanu. Prawda wyglądała zupełnie inaczej, ponieważ od rzekomego momentu zestrzelenia samolot lotem ślizgowym przeleciał jeszcze 400 km, zanim zniknął z radarów w Seulu. Ukazały się także wspomnienia jednego z płetwonurków, który penetrował wrak samolotu w 2 tygodnie później, jako żołnierz służb specjalnych. Żołnierz ten, przebywając na Florydzie, opisał swoje wspomnienia po 2000 roku. Drugim żołnierzem, obecnie obywatelem Izraela, jest były „ochroniarz specłagru” na Syberii. Płetwonurek stwierdził, że wrak znajdował się na głębokości około 50 metrów.

Pierwsze jego słowa brzmiały: „O k
a, nie ma żadnych walizek, ani żadnych zwłok”. Niemożliwe, aby w ciągu minionych 2 tygodni rekiny to wszystko zżarły. Podobnie, jak Państwo pamiętacie, krzyczał pierwszy polski kamerzysta na lotnisku w Smoleńsku: „Nie ma żadnych ciał i żadnych walizek. Myślałem, że to pusty samolot”. Drugi żołnierz stwierdził, że samolot lądował na speclotnisku i pasażerów podzielono na dwie grupy: kobiety i dzieci osobno i mężczyzn osobno. Co się dalej działo, żołnierz nie wiedział. Likwidacja tego samolotu miała być przykrywką dla likwidacji senatora USA, który chciał dokonać inwentaryzacji złota w Forcie Knox. Jak wiadomo, gromadzone tam od 1934 roku zapasy złota nie były nigdy inwentaryzowane, a „ulica głosiła”, że w latach 1974-76 pojawiały się na giełdzie londyńskiej. Jak było, tak było, nie ma na to żadnych dowodów, ale pierwsza inwentaryzacja została dokonana dopiero 25 lat później od daty „wypadku”. Wyników inwentaryzacji nie podano, ale na przykład Niemcy chcący odzyskać swoje złoto, dowiedzieli się, że je dostaną za jakieś 60 lat. Prezydent Wenezueli, który upomniał się o głupie 100 ton, nagle zachorował na raka i szczęśliwie umarł, nie zadając więcej głupich pytań. Są to wieści internetowe, dlatego nie biorę ich na serio.

Poważna jest sprawa 9/11, czyli uderzenia samolotu w tzw. WIEŻE. Już nie wspomnę, że cały opis tego zdarzenia jest fikcją literacką, wymyśloną przez niezbyt sprawnych intelektualnie amatorów – zawodowców od prania mózgów, w rodzaju MK ultra. Samolot mający paliwo w skrzydłach aluminiowych, po pierwsze, nie mógł w żaden sposób przebić filarów zbudowanych z 56 prętów zbrojeniowych i zapalić budynku. Skrzydła by odpadły, a tego żadna kamera nie pokazała. Trudno zakładać, by aż 17 osób, a tyle było rzekomo przypadkowych ujęć pokazanych w telewizji polskiej, zdążyło włączyć, wycelować kamery i filmować 3-5 sekundową migawkę. Telewizja angielska poinformowała opinię publiczną o upadku 3 wieży na kilka minut przed jej upadkiem. W telewizji polskiej przez jakieś 2 lata informowano tylko o 2 rzekomo zniszczonych wieżach. Dzisiaj już wiadomo, na podstawie dokładnych analiz specjalistów od architektury i budownictwa, lotników, specjalistów od animacji telewizyjnej, że to wszystko było prostym picem i fotomontażem. Ilość filmów dokumentujących ten fakt przekracza dziesiątki tysięcy. Mnie osobiście przekonały o fałszywce tego „wypadku” dwa fakty. Budynek, rzekomo spalony, runął w ciągu kilku sekund, zasypując samolot, który rzekomo wbił się do środka, ale już następnego dnia znaleziono kilka paszportów rzekomych pilotów bez śladu zniszczenia. Ot, takie stalowe i ognioodporne dokumenty. Podobnie wyglądała sprawa rzekomego uderzenia w Pentagon. Opisaliśmy to w tydzień później w specjalnym wydaniu „Forum Ekologicznego” z 18 września.

Fałszywa flaga: Komu to było potrzebne? Otóż dziwnym losu zrządzeniem nagłośnienie tej katastrofy całkowicie wyparło ogłoszony kilka dni wcześniej przez ONZ bojkot Izraela z powodu rasistowskich praw, ludobójstwa itd. W następnym tygodniu już nikt nie pamiętał o rezolucji ONZ. Dodatkowo otworzyła się możliwość wojny z „terroryzmem”. Wojna ta pozwoliła przesunąć pieniądze podatnika do kieszeni prywatnych koncernów zbrojeniowych. Całą sprawę podgrzewa znalezienie pierwiastków radioaktywnych w leju po zawalonych budynkach, w ilości 10-30-krotnie przekraczających tzw. normy, czy wręcz nieobecnych normalnie, np. trytu, oraz utrzymywanie się temperatury gruntu rzędu 600-2000 stopni jeszcze w kilka tygodni po katastrofie i po wylaniu tysięcy ton wody.

Katastrofa w Smoleńsku także była „dziwna”. Już nie mówię o wcześniejszej informacji telewizyjnej, zanim się katastrofa wydarzyła. Do dnia dzisiejszego nie przedstawiono zdjęć pokazujących obraz samolotu po wypadku. Pokazano kilka części, jakieś 5% masy, którą potem spokojnie wywieziono na 3 lorach. Pokazała to telewizja polska. Samolot w czasie upadku z wysokości około 15 metrów nie mógł się rozerwać na takie strzępy, jakie pokazano. Są dokumenty innych katastrof, pokazujące dokładnie zniszczenia w czasie takiego upadku. I najciekawsze, że liczba rzekomych ratowników, kilka osób, zaprzecza akcji ratunkowej. Rzekomo wszystko się spaliło, ale mundury oficerskie były całe, dokumenty przekazywane rodzinie nie zniszczone, tylko pagony były zerwane. No to co to był za wybuch, jaki pożar? Do dnia dzisiejszego nie przedstawiono listy pasażerów, która przez 48 godzin wynosiła 146 osób. Dopiero potem zmniejszona została do 92. Przecież odległość od ul. Woronicza – siedziby TV, do Okęcia, to 20 – 30 minut jazdy, nie wspominając o możliwości przesłania takiej listy faksem w 2 minuty. Między bajki należy włożyć wszelkie krętactwa o nieznajomości nazwisk pasażerów, ponieważ wejście do hali odpraw VIP-ów jest dwa razy ostrzej kontrolowane, aniżeli do sali zwykłej. Fałszywa Flaga – zamach stanu, tj. przejęcie kancelarii prezydenckiej przez WSI [Informację wojskową]. Przejęcie nastąpiło ok. 5 godzin przed znalezieniem rzekomym zwłok prezydenta. Piałem o tym zaraz po „katastrofie”. Do dnia dzisiejszego ani jedna sekcja zwłok nie potwierdziła zwartości trumny. Szerokie nagłaśnianie i tzw. komisje mają jeden cel: odwrócić uwagę od zamachu, a skupić na katastrofie. Jest to zwykła zabawa policyjna w złego i dobrego glinę. Macierewicz to dobry glina, a gen. KGB Anodina, to zły glina. A ludek ma pamiętać o wypadku. Reszta go nie powinna interesować. Widać to po wpisach trolli na blogach.

Bardzo podobnie wygląda opis rzekomej katastrofy malezyjskiego samolotu. Tak dokładni Holendrzy nie mogli podać listy pasażerów? Zrobiły to dopiero kilka dni po rzekomej katastrofie władze Malezji? Samolot zboczył w linii kursu, ponieważ, jak podała polskojęzyczna prasa, pilot źle się poczuł. Bardziej infantylne tłumaczenie trudno sobie wyobrazić. Pokazywane fotografie rzekomej akcji ratowniczej są podobne do smoleńskiej akcji, parę osób coś tam podlewa, ani jednej karetki. Co mnie przekonuje, że to kolejna fikcja, opracowana przez służby specjalne? Przecież gdyby trzeba było zaangażować więcej ludzi, to prawdopodobieństwo „wygadania” się rośnie. Dwa zdjęcia pokazane poniżej. Jeżeli spalono wszystko tak dokładnie jak to pokazuje zdjęcie pierwsze, to jakim cudem paszporty zostały całe? Żadnego zadrapania, żadnego śladu ognia. Czyli aluminium kadłuba się spaliło, stalowe silniki się spaliły, a papierowe paszporty nie? Albo zdjęcie kolorowych, nie zniszczonych plecaków rzekomych pasażerów i rzekomych zwłok na spalonym terenie, nie ruszonych przez ten ogień. Znowu „chłopcy” się nie spisali. Fałszywa flaga: odwrócenie uwagi od agresji Izraela na Palestynę, nie należy zapominać, że prezydentem „Nowej Ukrainy” jest obywatel Izraela. Drugim powodem jest konieczność umiędzynarodowienia konfliktu, w celu wprowadzenia wojsk rozjemczych, czy pokojowych. Czyli chodzi o doprowadzenie do podziału tego tworu zwanego Ukrainą. Podobny schemat działania służb, jak w Jugosławii.

Specjalnie nie analizuję nawet wypowiedzi prasowych rozmaitej maści aktorów, ponieważ ich infantylność jest tak duża, że więcej rozsądnych twierdzeń można usłyszeć przy pierwszej lepszej budce z piwem. Przykład: samolot wiózł zwłoki, lub przewoził zatrutą, czy też skażoną krew. Wszystko się spaliło a ten mądry inaczej odkrył krew spaloną? Na podobnym merytorycznie poziomie są wypowiedzi tzw. oficjalne ministrów itp. itd. Skąd taki „facio” już po godzinie wie, kto i z czego strzelał? Po katastrofie Lockheed nad Szkocją dopiero w dwa lata później odkryto, że materiał wybuchowy był z tajnych magazynów CIA.

Wniosek: wszystkie „katastrofy” zostały przeprowadzone wg tego samego scenariusza i widoczne są te same błędy. Musisz sam wyciągnąć wnioski, Szanowny Czytelniku, które to służby mają takie możliwości!!!

Autor: dr Jerzy Jaśkowski
Dla „Wolnych Mediów”
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 23 sie 2015, 16:36

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 391
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 9
x 22
Podziękował: 1321 razy
Otrzymał podziękowanie: 893 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: belfanior » sobota 21 lis 2015, 17:40

0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 27 maja 2016, 12:13


https://www.youtube.com/watch?v=BPbCklwWsGY

Opublikowany 23.04.2016
Historycy uważają, że Hitler popełnił samobójstwo w 1945 roku. Jednak brytyjscy dziennikarze uważają, że udało mu się uciec z Berlina, a odnalezione w bunkrze ciało należało do sobowtóra. Jeśli ta sensacyjna teoria jest prawdziwa to, co działo się z Hitlerem po II wojnie światowej?
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 maja 2016, 16:24

..Rosjanie mieli oryginalne przeswietlenie RTG jego zebow/szczeki I nie pasowalo do odnalezionych zwlok,-
poza tym ten sobowtor byl w dziurawych skarpetach :lol:
zmarl w Brazylii w wieku 95l.

Classified FBI files claim Adolf Hitler escaped by submarine to Argentina
hitler.png
(214.35 KiB) Pobrany 1405 razy
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 03 cze 2016, 14:51

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 05 cze 2016, 12:16

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 13 cze 2016, 15:29

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 01 lip 2016, 11:06

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 01 lip 2016, 21:32

Posłuchałam pierwszego i drugiego wywiadu.... ufff sensacje niesamowite.. a ile w tym prawdy..... to już inna sprawa.
Ja wiem że niewiele jest sprytnie zaprogramowany, zatem sam Max nie wie że mówi od rzeczy, a to co jest prawdziwe przekazuje w sposób niezmiernie intencjonalny dla odbiorców , odwracający znaczenie prawdy na jej niekorzyść.

Podam taki jeden przykład.....Enlil twierdził że tworzeni przez Enki ludzie to niewolnicy do pracy w kopalniach , wali i wszelakich ciężkich prac, był przeciwny ich istnieniu....

Jak odejmiemy "tworzeni na ziemi przez Enkiego....." zostanie Enlil twierdził ,że ludzie to niewolnicy do pracy kopalni i.... był przeciwny ich istnieniu..... co jest absolutną prawda, bo był przeciwny tworzeniu ograniczonych ewolucyjnie ,biologicznych niewolników i odbieraniu im prawa wolnej woli, bo miast duszy maja wcielane programy!

Taki pominięty drobiazg zmienia całkowicie sens informacji i decyzję oraz rolę Enlila i nie tylko jego w zablokowaniu okrutnego , genetycznych eksperymentów Enkiego z produkcją biologicznych niewolników , których ja nazywam syntetykami.

Niestety eksperyment Enkiego trwa do dzisiaj , LUDZIE są wymieszani z tworzonymi biorobotami , na ziemi nie ma już 100% czystej linii DNA!
Spowodowało to między innymi systematyczne wymordowanie pewnych rodów królewskich ( poczynając od Egiptu starej królewskiej dynastii , zastąpienie jej linią faraonów.. przez kolejne podobne mordy na całej ziemi. Tworzenie nowych dynastii np. Karolingów na miejsce Merowingów...itd... carów rosyjskich, Burbonów w czasie rewolucji francuskiej.... itd...) , a zatem trzeba mieć sporą wiedzę, żeby dobrze ocenić informacje od zaprogramowanych w rożnych tajnych służbach agentów przekazujących później rewelacyjne ... ale fałszywe informacje.

To biedny zagubiony człowiek z pozoru, ale bardzo niebezpieczny i okrutny morderca gdy "opiekun" włączy go do akcji do której był długo i dobrze szkolony!

Nie będę komentować całego wywiadu, bo nie mam na to czasu i ochoty, polecam jednak bardzo uważne słuchanie i oglądanie zachowań Maxa , czasami są bardzo dziwne.

Alex jest poszukiwaczem, to dobrze jednak przydało by mu się naprawdę więcej prawdziwej wiedzy, by mógł rozróżniać informacje, oraz wyłapywać fałsz.

Co mnie bardzo zastanowiło w wypowiedzi Maxa.... w pierwszym wywiadzie ( chyba z NTV) prowadzonym przez Madlen Namro, powiedział że .. "dobrze że mnie zapraszasz do Polski, bo MY..... ( kto MY???) mamy teraz zadania do wykonania, cel, interesy , na tym terenie .... ( to, tak w przybliżeniu) jakie zadania???? jaki cel???? czyj cel i czyje interesy będą "ONI".... z Maxem, albo przez Maxa realizować na naszych ziemiach??????

To wszystko mi się nie podoba jak również gloryfikacja Saturna , który jest "czarną gwiazdą"... bazą III cywilizacji , której panem i władcą jest Enki!

Jednym słowem nie odpuszczają do końca, jeszcze chcą coś ugrać dla siebie , pomimo "Traktatu" i wielu korygujących umów!

Niestety ich niedojrzałość emocjonalna, przejawia się krętactwem, oszustwem i wielkimi matactwami włącznie z globalną dezinformacją.

I jeszcze jedna rzecz , ważna.. większość filmów z YouTube ma wmontowywane nośniki podprogowe, chodzi im o jak największą oglądalność... dlatego tyle tam "ujawnień sensacyjnych" , a tak naprawdę kodują LUDZI na poziomie podświadomości.

Kto chce niech wierzy, kto nie chce niech nie wierzy , a kto jest dociekliwy niech szuka sam.

Czy Enki i Enlil żyją obecnie na ziemi? Enki na tej ziemi III wymiaru , tak. Nic nie wiem na temat Enlila i nic nie wiem na temat Anu.. nie ma żadnej mowy o ich siostrze , to jest najbardziej ukrywana informacja przed LUDŹMI.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 01 lip 2016, 22:52

Skoro jesteśmy przy teoriach spiskowych to zajrzyjmy do USA.
Pewna publicystka, której nazwisko znajdziecie w poniższym filmiku twierdzi, że USA przygotowują się do wprowadzenia stanu wyjątkowego i to już teraz - w lipcu tego roku. Ponownie jakieś manewry i ćwiczenia wojskowe są w toku.
Pretekstem do wprowadzenia tego stanu ma być operacja fałszywej flagi!!! Fałszywą flagą ma być komputerowy wirus bankowy. Gdy zobaczycie w gazetach i wiadomościach informacje o powszechnym wirusie bankowym - do wprowadzenia stanu wyjątkowego jest 72 godz / 3 doby.
Jeśli macie rodzinę, znajomych w USA - uprzedźcie ich o takiej możliwości niech każdy natychmiast pobierze po kilka tysięcy USD z banku (więcej im nie dadzą) - na przetrwanie trudnego czasu.
Swoją drogą u nas zawirowania finansowe są przewidziane póki co na wrzesień, już pisałem przenoście kapitał (gdy ktoś ma) swój i firmowy do polskich stabilnych banków!
A tu wspomniany film, rozmowa telefoniczna z tą panią:
https://youtu.be/gWfDTqYr7Ww
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 05 sie 2016, 10:35

Obrazek
Tkalnia pracuje ;)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 03 lis 2016, 11:00

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 03 sty 2017, 21:45

Nieśmiertelny Władimir Putin.
FAKT24.PL 16 gru 2015

W sieci pojawiła się nowa teoria spiskowa. Na odkrytych przez kogoś starych zdjęciach widać prezydenta Rosji w różnych mundurach wojskowych. Najstarsza z fotografii pochodzi... sprzed niemal 100 lat.
Dla wielu osób jest to dowód na to, że Putin jest nieśmiertelny, lub... potrafi podróżować w czasie.

Obrazek
Na tych zdjęciach widzimy osoby zadziwiająco podobne do prezydenta Rosji Władimira Putina

Te zdjęcia wzbudzają sensację na całym świecie. Widzimy na nich osoby zadziwiająco podobne do prezydenta Rosji Władimira Putina. Prasa docieka, czy uwiecznieni na fotografiach żołnierze nie są przypadkiem przodkami Putina. Szczególnie frapuje zdjęcie czerwonoarmisty z 1920 roku. Czyżby dziadek prezydenta Rosji walczył na froncie w wojnie polsko-bolszewickiej? Owładnięci spiskową obsesją twierdzą, że to sam Władimir Putin, który dzięki nadprzyrodzonym mocom nigdy się nie zestarzał. Brytyjski "The Telegraph" zrobił sondę na ten temat.

Brytyjska gazeta "The Telegraph" opublikowała archiwalne zdjęcia, na których uwieczniono osoby łudząco podobne do prezydenta Rosji. Jeśli są sobowtórami, to raczej trudno będzie do nich dotrzeć. Prawdopodobnie nie żyją. Jedna z fotografii pochodzi bowiem z 1920 roku, druga - z 1941 r. Na obu zdjęciach widać żołnierzy o twarzach Putina. Czerwonoarmiści mają na sobie mundury.

Frontowe fotografie rozbudzają emocje. Szczególnie mogą intrygować Polaków. Jedno zdjęcia pochodzi z czasów wojny polsko-bolszewickiej, drugie z roku, w którym wybuchła wielka wojna ojczyźniana. Na tym ostatnim widzimy zadowolonego czołgistę. Nie wiadomo, czy sfotografowano go jeszcze wtedy, gdy Związek Radziecki okupował wschodnią część II RP, czy też już po czerwcowej napaści III Rzeszy na kraj Stalina.

Wiadomo za to, że wielu Brytyjczyków zaczęło uważać Władimira Putina za człowieka nieśmiertelnego. "The Telegraph" na swoim profilu na Twitterze zapytał czytelników, czy uważają, że Władimir Putin posiadł nadprzyrodzoną moc i nie starzeje się. Aż 66 proc. internautów odpowiedziało na to pytanie twierdząco.

I to wcale nie koniec fantastycznych pomysłów. Niektórzy twierdzą nawet, że Władimir Putin to w rzeczywistości Vlad Palownik (słynny Drakula), a nawet że... pozował Leonardo da Vinciemu jako Mona Lisa.

Obrazek

Z kolei kilka miesięcy temu w sieci zawrzało po tym, jak ktoś zestawił ze sobą zdjęcia Władimira Putina z różnych okresów sprawowania władzy. Wtedy zrodziła się teoria, że... Putin to nie Putin. Na miejsce prezydenta miano podstawić jego sobowtóra, a zamianę potwierdzić miała nawet żona prezydenta, Ludmiła.
Władimir Putin często jest bohaterem interesujących teorii spiskowych. Do tej pory wielu twierdzi, że rosyjski prezydent to Reptilianin - jeden z gadoidów sprawujących władzę nad światem i ukrywający swoje prawdziwe pochodzenie (inni Reptilianie u władzy to między innymi Barack Obama i królowa Elżbieta II).


Putin to nie... Putin?
Agnieszka Mazur-Puchała, Dziennikarka Onetu

Obrazek

Zaczęło się od dziwnej plotki - na ukraińskim portalu swit24.net pojawiła się informacja, że Ludmiła Putin, była żona prezydenta Rosji udzieliła wywiadu niemieckiej gazecie "Die Welt". W rozmowie z dziennikarzami miała ona powiedzieć, że Władimir Putin nie żyje, a jego miejsce zajął sobowtór. Kobieta twierdziła podobno, że "prawdziwy" Putin przyszedł do niej w nocy (w czasie, gdy jeszcze byli małżeństwem, a więc w 2013 roku) i powiedział, by obie z córką uciekły za granicę. Następnego dnia po prawdziwym Putinie nie było już śladu, a na Kremlu pojawił się dubler.

Zeznanie Ludmiły Putin wywołało sensację, jednak szybko okazało się, że wywiadu, na który powoływał się ukraiński serwis po prostu... nie ma. Czy w takim razie sensacyjna rozmowa nigdy się nie odbyła, a informację wymyślili Ukraińcy, by osłabić autorytet prezydenta Rosji? A może Ludmiła Putin naprawdę powiedziała, że jej mąż nie żyje, a ktoś postanowił zataić te doniesienia?

Niezależnie od tego, jak jest prawda, plotka zaczęła rosnąć w siłę, a internauci baczniej przyglądają się prezydentowi Rosji. Szybko doszli do wniosku, że Władimir Putin w magiczny sposób odmłodniał, a jego twarz wygląda inaczej niż jeszcze kilka lat temu. I ich zdaniem nie jest to wynik starzenia się, a raczej ingerencji chirurga. Lub tego, że to już nie jest "ten" Putin...

Obrazek

Co ciekawe, już kilka miesięcy przed rzekomym oświadczeniem Ludmiły Putin, a także przed tajemniczym zniknięciem rosyjskiego prezydenta w marcu 2015 roku (przez ponad tydzień nie pojawiał się on wtedy w mediach ani na umówionych spotkaniach) na YouTube umieszczone zostało wideo na temat "podmiany" prezydenta. Autorzy nagrania twierdzą, że przez lata u Władimira Putina zmieniła się nie tylko twarz - jej owal ilość zmarszczek czy osadzenie oczu, ale nawet kształt uszu. Choć tajemnicą poliszynela jest, że prezydent poddaje się botoksowi, zabieg ten wcale nie wyjaśnia aż tak radykalnych wizualnych rewolucji. Zmiana owalu twarzy czy kształtu uszu wymagałaby już operacji plastycznej, po której przez kilka tygodni pacjent jest opuchnięty i posiniaczony. Tymczasem prezydentowi Rosji nigdy nie zdarzyła się aż tak długa absencja w mediach, by mógł pozwolić sobie na operację.

Zdaniem autorów filmu Rosją rządziło już kilku "Putinów". Co więcej, ich zdaniem podobnie rzecz się miała także z Borysem Jelcynem.

Ile prawdy jest w tych teoriach, nie wiadomo. Na pewno jednak jest to temat intrygujący i zachęcający do samodzielnych badań. Gdy porówna się zdjęcia Władimira Putina z poprzednich lat widać wyraźnie, że bardzo się zmienił. Pytanie tylko, jakimi metodami.

http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-sp ... tin/h13d9m

P.S. Coś w tym jest.....Ostatnio Władimir Putin pojawił się w fabryce pracującej nad stworzeniem tabletki młodości. Zakład ''Blocad'' znajduje się w Sankt Petersburgu. Dyrektor fabryki powiedział Putinowi i goszczącemu u niego prezydentowi Kazachstanu Nursułtanowi Nazarbajewowi: - Spodziewamy się pierwszych rezultatów w ciągu roku. Naszym celem jest sprawienie by ludzie w zaawansowanym wieku czuli się młodziej. Taka terapia może zmniejszyć groźbę zachorowania na schorzenia układu krążenia i raka.Jeśli uda się stworzyć taką tabletkę, ludzie będą żyć w zdrowiu nawet 130 lat. Wizyta Putina w laboratorium odbyła się krótko po oświadczeniu ze strony obozu prezydenta, że prawdopodobnie będzie on chciał zostać u władzy do 71 roku życia. Czyżby prezydent Rosji szykował się wiecznych rządów. ;)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 03 sty 2017, 22:46

..coś w tym może być, taki dziadek z Wermachtu po rosyjsku,-
choć ja na kacu też czasami nie poznaje siebie w lustrze.
:lol:
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 14 sty 2017, 22:05

Kosmita na obrazie Mona Lisa! Tajemnice Leonarda da Vinci...

https://www.youtube.com/watch?v=_330e_c9eS0

Opublikowany 12 sty 2017

Wszyscy znamy obraz Mona Lisa, który stworzył genialny malarz Leonardo da Vinci. Dzieło jednak zawiera coś więcej poza tajemniczą kobietą, a mianowicie...
1 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 15 sty 2017, 20:08

baaaardzo ciekawe ;) to teraz przeglądamy cały obraz Damy z łasicą
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 26 sty 2017, 23:43

0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 29 sty 2017, 20:56

to nawiązuje bezpośrednio do całej historii 'Ujawninenia, w latach 80' przeczytałem o tej,-
w czas. "Perspektywy"- Projekt Fiadelfia, o niewidzialnym okręcie, wtedy lata do tyłu,-
nie wiele więcej było powiedziana, ale wczoraj obejrzałem kilka filmików na YT,-
ta Historia jest o wiele większa- Polecam :!:

https://www.youtube.com/watch?v=eA6WppO_Bes
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32219 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 30 sty 2017, 23:01

A303 pisze:Każdy kto wierzy w autentyczność wyborów demokratycznych powinien leczyć się na głowę !
Styczeń 30, 2017

Fakty mówią same za siebie! Wniosek z tego jest taki, że Wall Street zza kurtyny wydaje polecenia Prezydentowi, a gdy ten nie posłucha, Wall Street go usuwa lub też robi przewrót i obsadza kolejnego, który będzie posłuszny! Czy nie nasuwa się skojarzenie notorycznych zamachów na męską linię rodową rodziny Kennedych? Albo na Abrahama Lincolna, Louisa McFaddena, Jamesa Garfielda, McKinley’a, których łączyła jedna charakterystyczna i nierozerwalna cecha – DZIAŁANIA ATAKUJĄCE LOBBY NOWOJORSKICH BANKIERÓW, CO UMOŻLIWIAŁY IM ICH WYSOKIE STANOWISKA POLITYCZNE, KTÓRE ZAJMOWALI?

Obrazek

Lub też nieudanych zamachów na Nixona i Reagana? Albo afery Watergate, lub też ciągłej nagonki na bezpodstawnie dyskredytowanego Kennedy’ego jako „maniaka seksualnego”, zanim został zamordowany, jak mówi pamiątkowa deklaracja na miejscu zbrodni: „PRAWDOPODOBNIE przez Lee Harve’a Oswalda”? A co powiedział Kennedy na 7 dni przed swoją śmiercią?: „W tym kraju działa intryga mająca na celu zniewolenie każdego dziecka, kobiety i mężczyzny. Zanim opuszczę to zacne i wysokie stanowisko, zamierzam obnażyć ten spisek.” Przypadek? Teoria spiskowa? NIE! FAKTY!

„Bankierzy są właścicielami Ziemi. Odbierz im to wszystko, ale pozostaw im moc kreowania pieniędzy, a jednym pociągnięciem pióra stworzą wystarczającą ilość depozytów, aby kupić ją ponownie. Jeśli jednak posiądziesz moc kreowania pieniędzy z dala od nich, wszystkie wielkie fortuny, takie jak moja znikną. Ale jeśli chcesz pozostać niewolnikiem bankierów i opłacać koszty swojego niewolnictwa, pozwól im nadal kreować walutę narodową.” – Josiah Stamp, Gubernator Banku Anglii, na Texas University, 1924.

„Zanim kontrola nad emisją pieniędzy i kredytu nie zostanie przywrócona rządowi i uznana za jego nadzwyczajną i świętą odpowiedzialność, wszystkie dyskusje na temat niezależności parlamentu i demokracji są puste i daremne. Kiedy naród odrywa się od kontroli nad własnym kredytem, nie ma znaczenia kto tworzy w państwie prawo. Lichwa poza kontrolą zniszczy każde państwo.” – William Lyon Mackenzie King, Premier Kanady.

„Kreowanie i wypuszczanie pieniędzy jest największym przywilejem rządu. Zaadoptowanie tych zasad pozwoli zaoszczędzić bajońskie sumy wydawane przez podatników na odsetki (dla prywatnych banków), zaś pieniądz przestanie być panem, a stanie się sługą ludzkości.” – Abraham Lincoln.

„Ktokolwiek kontroluje ilość pieniądza w naszym kraju jest absolutnym władcą całego przemysłu oraz handlu, a gdy uzmysławiasz sobie, że cały system jest z łatwością kontrolowany, w ten czy inny sposób, przez kilku potężnych ludzi na górze, nie trzeba Ci już mówić skąd biorą się okresy inflacji i kryzysów.” – James Abram Garfield, Prezydent Stanów Zjednoczonych.

„Gdy rząd jest zależny od bankierów, to nie rządzący są u władzy, ponieważ ręka, która daje, jest ponad ręką, która bierze. Pieniądz nie ma ojczyzny; finansjera jest wyzbyta patriotyzmu i przyzwoitości; jedyne co ich obchodzi to zysk.” – Napoleon Bonaparte.

„Mam dwóch wielkich wrogów: armię Południa przed sobą i bankierów z tyłu. Z tych dwóch największym wrogiem są bankierzy.” – Abraham Lincoln, 16 Prezydent Stanów Zjednoczonych, przemówienie w Kongresie.

„Realnym zagrożeniem dla republiki jest niewidzialny rząd, który niczym ośmiornica owija swoimi oślizgłymi mackami nasze miasta, stany i nasz naród. Na jej czele jest mała grupa potężnych domów bankowych i interesy naftowe Standard Oil Rockefellerów. Ta mała koteria kieruje nasz rząd dla swoich egoistycznych dążeń. Ogarnia nasze biura, ciała ustawodawcze, szkoły, urzędy, sądy, gazety i każdą agencję przeznaczoną dla bezpieczeństwa publicznego. Oni praktycznie kontrolują obydwie partie polityczne.” – John Francis Hylan, Burmistrz Nowego Jorku, 1922.

„Wszystkie rządy – konserwatywne, liberalne, pracy, faszystowskie, socjalistyczne i komunistyczne, są politycznie kontrolowane przez grupę (
) zdominowaną przez twórców i manipulatorów pieniądza. W ten sposób narodowa władza polityczna, która, jeżeli jednostki mają się cieszyć maksymalną wolnością osobistą zgodnie z ich sumieniem i obowiązkiem, powinna należeć do narodu, została ukradziona bez jego wiedzy i zgody na to”; „Prerogatywę tę uzurpowali sobie bankierzy, zarówno lokalni jak i międzynarodowi, którzy doprowadzili do perfekcji tworzenie pożyczanych przez nich pieniędzy (
) W ten sposób powstała forma długu narodowego (
) który fizycznie nie jest możliwy do spłacenia przez społeczeństwo.”
– F. Soddy – pisarz, członek Towarzystwa Królewskiego, brytyjski uczony i laureat nagrody Nobla w dziedzinie chemii, w liście skierowanym do delegata Stolicy Apostolskiej w Wielkiej Brytanii W. Godfrey’a i arcybiskupów anglikańskich Yorku, Walii i Canterbury, 1943 (w liście podpisało się kilkudziesięciu najwybitniejszych Brytyjczyków ówczesnego czasu).

„FED nie podlega ani kongresowi, ani administracji, żadnej instytucji rządowej, która prawnie może unieważnić decyzje podejmowane przez FED.” – Alan Greenspan, ekonomista, bankier, prezes Rezerwy Federalnej USA (FED – Bank Centralny).

„Niektórzy ludzie myślą, że Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych jest instytucją rządową. Ona nie jest instytucją rządową. To prywatny monopol kredytowy, który żeruje na Stanach Zjednoczonych na rzecz siebie i swoich klientów zagranicznych. Kontroluje naszą politykę międzynarodową, przez co potrafi łamać wolę rządów (
) Dwanaście prywatnych monopoli kredytowych zostało podstępnie i nielojalnie narzucone w naszym kraju przez bankierów, którzy przybyli z Europy i nadużywają swojej gościnności poprzez podważanie amerykańskich instytucji. Te banki dostarczały pieniądze do finansów Japonii w wojnie z Rosją. Z naszych pieniędzy stworzyli czerwony terror w Rosji. Podjęli oddzielne kontrakty z Niemcami i Rosją w I Wojnie Światowej. Finansowali przejazd Trockiego z Nowego Jorku do Rosji, tak, aby pomógł on w zniszczeniu Imperium Rosyjskiego. Oni podsycali i wszczęli Rewolucję Rosyjską oraz dostarczyli duży fundusz z amerykańskich dolarów do dyspozycji Trockiego w szweckim oddziale jednego z ich banków, aby przez niego rosyjskie domy rodzinne zostały rozbite, a dzieci porzucone daleko od ich naturalnych protektorów (
) Ci Europejscy bankierzy przez prawie dwadzieścia lat knuli intrygę założenia w tym kraju swojego banku centralnego i w 1912 roku poświęcając ogromne sumy pieniędzy aby osiągnęli swój cel.”
– Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, „Congressional Record”, 1932.

„Ta tak zwana rewolucja bolszewicka była w całości finansowana z pieniędzy Lorda Alfreda Milnera i Kuhn Loeb & Co. działających jako kanał Rockefellerów poprzez ich marionetkę, Prezydenta Woodrowa Wilsona.” – John Coleman, był agent brytyjskiego wywiadu MI6, „Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.

„Tworzy się tu Globalny System Bankowości, Superstan kontrolowany przez międzynarodowych bankierów, w celu zniewolenia całego świata dla swojej własnej przyjemności. Bank Rezerw Federalnych przejął kontrolę nad naszym rządem.” – Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, przemówienie w Kongresie, „Congressional Record”

„Amerykanie nie mają zielonego pojęcia o operacjach międzynarodowych lichwiarzy
System Rezerwy Federalnej nigdy nie został poddany kontroli. Działa on poza kontrolą Kongresu i (
) manipuluje zadłużeniem USA.”
– Barry Morris Goldwater, Senator Stanów Zjednoczonych i Generał Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej.

„Po I Wojnie Światowej, Niemcy dostały się w ręce niemieckich międzynarodowych bankierów. Bankierzy ci posiedli na własność niemieckie zasoby, nabyli branże, niemieckie ziemie, przemysł i wszystkie media publiczne. Międzynarodowi niemieccy bankierzy dotowali rząd Niemiec dostarczając każdego dolara do budżetu Hitlera, który wykorzystał w swojej przepychowej kampanii aby stworzyć zagrożenie dla rządu Brüninga. Kiedy Brüning nie wykonywał poleceń niemieckich międzynarodowych bankierów, Hitler wprowadził postrach aby wzbudzić uległość u niemieckich obywateli. Za pośrednictwem Zarządu Rezerwy Federalnej, ponad 30 miliardów dolarów spośród pieniędzy Amerykanów zostało wpompowane w Niemcy. Wszyscy słyszeli o wielkich wydatkach niemieckich, nowoczesnych mieszkaniach, ich wielkich planetariach, gimnazjach, pływalniach, wysokiej jakości autostradach, doskonałych fabrykach. Wszystko to zostało dokonane naszymi pieniędzmi. Wszystko to zostało zapewnione przez Zarząd Rezerwy Federalnej. Zarząd Rezerwy Federalnej wpompował w Niemcy tyle miliardów dolarów, że nie ośmielą się przyznać do całkowitej sumy.” – Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, „Congressional Record”


„Dwie trzecie naszego podstawowego przemysłu zawdzięczamy pomocy amerykańskiej” – Józef Stalin.

„W Stanach Zjednoczonych istnieje elita. Słowo „elita” to ogólne określenie w finansach międzynarodowych i biznesie, które dzierżą większość mocy, niezależnie od tego kto jest w Białym Domu (
) Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z istnienia tej „legalnej mafii” (
) to wpływa na politykę narodu w niemal każdej dziedzinie. Np. Rada Stosunków Zagranicznych w Nowym Jorku dotowana przez Rockefellerów od 1927 r. oferuje takie członkowstwo w 90 procentach wpływowym postaciom (
)”
– Edith Roosevelt, żona prezydenta Stanów Zjenoczonych Theodore’a Roosevelta, „Elite Clique Holds Power in U.S.” („Indianapolis News”, 3.01.1962 r.)

„Banki są najsilniejszym lobbystą w amerykańskim parlamencie – w rzeczywistości są właścicielami tego miejsca.” – Senator Stanów Zjednoczonych Dick Durbin, w wywiadzie dla WJJG („Mornings with Ray Hanania.”)

„Prawdziwi władcy z Waszyngtonu są niewidoczni i wykorzystują swoje uprawnienia zza kulis.” – Felix Frankfurter, Sędzia Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.

„Za rzekomym rządem na tronie zasiada prawdziwy rząd, który z uwagi na niewidoczność nie ponosi żadnej odpowiedzialności przed ludźmi. Zniszczenie tego skorumpowanego rządu i skalanie tego bezbożnego sojuszu skorumpowanego biznesu i polityki jest pierwszym zadaniem mężów stanu”. – Theodore Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, „The Progressive Covenant With The People”, 1912.

„Najważniejsza klika tych elitarnych grup ma wspólny cel: chcą poddać niepodległość Stanów Zjednoczonych. Druga klika międzynarodowych członków Rady Stosunków Zagranicznych obejmuje międzynarodowych bankierów Wall Street i ich kluczowe podmioty. Przede wszystkim chcą monopolu bankowego na świecie kończąc na kontroli globalnego rządu. ” – Admirał i Sędzia Generalny Amerykańskiej Marynarki Wojennej Chester Ward, członek Rady Stosunków Zagranicznych, o Radzie Stosunków Zagranicznych, „Kissinger on the Couch”.

„Będziemy mieli rząd światowy obojętnie czy wam się podoba czy nie, albo za zgodą albo na drodze podboju.” – Paul Warburg, założyciel amerykańskiej Rezerwy Federalnej, przemówienie w amerykańskim senacie (1953)

„Podłym sekretem jest, że decyzje kongresu są nieważne, ponieważ wewnętrzna polityka Stanów Zjednoczonych jest ustawiana przez Rezerwę Federalną, a polityka zewnętrzna przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy, dlatego prezydent nie będzie już potrzebował zgody kongresu na wojnę.” – Robert Reich, sekretarz pracy w administracji prezydenta USA Billa Clintona (USA Today, 1999).

„Przez 27 lat pracowałem w FBI, w momencie przejścia na emeryturę pełniłem funkcję starszego agenta specjalnego, dowodząc FBI w Los Angeles
byłem również koordynatorem bezpieczeństwa podczas Olimpiady w Los Angeles (
) zdobyłem informacje o rozległej korupcji, pedofilii, pornografii, narkotykach i okultyźmie toczących zarówno amerykański establishment jak i rząd na poziomie federalnym oraz na niższych szczeblach w całym kraju wraz ze skorumpowanymi sędziami, prokuratorami i stróżami prawa włącznie, w co zamieszany jest również kidnaping dokonywany przez Biały Dom. To wszystko ma korzenie w elitarnej organizacji, zwanej Zakonem Iluminatów, założonym w 1776r., przez Adama Weischaupta we współpracy z rodem Rothschildów, w celu przejęcia władzy nad światem po uprzednim zniszczeniu wszystkich niezależnych państw i religii (
)”
– Ted Gunderson, były Dyrektor Generalny FBI Los Angeles, (Chicago Health Television – „MK ULTRA Mind Control Revealed – The True Story”, 1998).

„Adam Weishaupt został wyznaczony przez rodzinę Rothschild by ustanowił wytyczne dla kontroli i przejęcia całego świata dla Jednego Światowego Rządu. Weishaupt opracował 25 celów, wśród których były: kontrola prasy, zepsucie młodzieży poprzez seks i narkotyki, wybory naszych własnych ludzi, własnych znaczy Iluminatów, na kluczowe pozycje na wszystkich poziomach rządu, miejskich, okręgowych, stanowych i federalnych. Finałowym celem było przejęcie świata i Jeden Rząd Światowy.” – Ted Gunderson, były Dyrektor FBI Los Angeles, „The Great Conspiracy Exposed”.

„Wielka siła naszego Zakonu leży w jego ukryciu. Niech nigdy nie pojawia się pod swoją własną nazwą, ale zawsze niech będzie objęty innym szyldem i inną funkcją.” – Adam Weishaupt, Założyciel Zakonu Iluminatów Bawarskich.

„CIA jest posiadaczem wszystkiego we wszystkich mediach głównego nurtu.” – William Colby, Dyrektor CIA

„Naszym ostatecznym celem jest ten sam co cel Voltaire’a i Francuskiej Rewolucji, zniszczenie katolicyzmu, a nawet samej myśli chrześcijańskiej (
) Papież, ktokolwiek nim będzie, nie wstąpi do tajnych stowarzyszeń, tak więc to tajne stowarzyszenia będą musiały wtargnąć do Kościoła, by móc zniszczyć go wraz z papieżem.”
– „Alta Vendita” (Carl Mayer Rothschild)

„Międzynarodowi bankierzy tworzą pieniądze w formie kredytu dla rządów. Im większy dług publiczny, tym większe korzyści dla kredytodawców. Narodowe banki europejskie są kontrolowane i posiadane przez prywatne interesy. Domy bankowe Rothschildów i Warburgów z Europy, J.P. Morgana, Kuhn Loeb, Jacoba Schiffa, Lehmanów i Rockefellerów posiadają i kontrolują ogromne bogactwo (
) Komisja Trójstronna to międzynarodowy spisek Davida Rockefellera (
) Komisja Trójstronna jest narzędziem międzynarodowej konsolidacji bankowości komercyjnej i interesów politycznie kontrolujących rząd Stanów Zjednoczonych. Komisja Trójstronna stanowi umiejętne, skoordynowane wysiłki, aby poprzez konsolidację przejąć kontrolę nad czterema centrami władzy: politycznej, pieniężnej, intelektualnej i duchowej. Komisja Trójstronna zamierza stworzyć globalną władzę gospodarczą przewyższającą państwa narodowe. Jej menadżerowie – twórcy tego systemu, będą rządzić w przyszłości.”
– Barry Morris Goldwater, Senator Stanów Zjednoczonych i Generał Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej, „No Apologies”.

„Kampania przeciwko tradycyjnym amerykańskim wartościom i kulturze, jest systematyczną wojną psychologiczną. Jest zaaranżowana przez szeroki wachlarz interesów, nie tylko przez wschodni establishment, ale także radykalną lewicę. W skład tej grupy wchodzi Departament Stanu, Handlu, wielkie centra finansowe i międzynarodowe korporacje, media, oświata, branża rozrywkowa, a także wielkie fundacje zwolnione z opodatkowania
uważna analiza tego, co dzieje się za kulisami ujawnia, że wszystkie z tych interesów działają w porozumieniu z panami Kremla w celu stworzenia czegoś, co określają jako Nowy Porządek Świata. Prywatne organizacje, takie jak Rada Stosunków Zagranicznych, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, Komisja Trójstronna, Konferencja Dartmouth, Instytut Aspen Studiów Humanistycznych, Instytut Atlantycki i Grupa Bilderberg służą do rozpowszechniania i koordynowania planów tak zwanego Nowego Porządku Światowego w potężnych kręgach finansowych, biznesowych i oświatowych
jest to robota grup w układzie Wschodniego establishmentu amorficznie połączonego bogactwem i pozycją społeczną, którego siła tkwi w jego kontroli nad naszym systemem finansowym i dużą częścią sektora przemysłowego. Głównym elementem tej kontroli nad amerykańską gospodarką jest System Rezerwy Federalnej. Polityka sektorów finansowych, głównie międzynarodowych korporacji, znajduje się pod wpływem centrów finansowych poprzez zadłużenie finansowe i staranną kontrolę zaufanych udziałowców. Każdy, kto jest dobrze obeznany z historią Ameryki, a szczególnie amerykańskiej gospodarki, nie może nie zauważyć kontroli nad Departamentem Stanu i CIA, którą Wall Street wydaje się sprawować. Wpływ wewnętrznych układów na naszą politykę zagraniczną stał się faktem w naszych czasach. Ten wszechobecny wpływ jest sprzeczny z prawdziwym długoterminowym bezpieczeństwem narodowym i może ostatecznie obalić nasz porządek konstytucyjny
z tego punktu widzenia, działania międzynarodowych sił finansowych i przemysłowych są dostosowane do idei jednego światowego projektu
Priorytetem tego klubu jest maksymalizacja zysków, wynikających z praktyki, co można określić, jako kapitalizmu finansowego, systemu, który opiera się na filarach długu i monopolu. To nie jest prawdziwy kapitalizm. To jest droga do koncentracji gospodarczej i politycznego niewolnictwa”.
– Jesse Helms, Senator Stanów Zjednoczonych w latach 1973-2003, 16.12.1987 (Congressional Record, Vol. 133, p. S18146.)

„Istnieje potrzeba Nowego Porządku Świata, ale ma ona inne cechy w różnych częściach świata. Nie powiodło się tym razem, ale dla mnie to jest zarysem tego, że w ciągu nadchodzących lat wreszcie się wyłoni.” – Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), 18.01.2005, PBS.

„Nowy Porządek Świata zostanie wprowadzony
Końcowe uderzenie w narodową suwerenność, powodujące jej stopniową erozję, dokona znacznie więcej aniżeli tradycyjny atak frontalny.”
– Rada Stosunków Zagranicznych, Foreign Affairs, 1974.

„Nie zamierzamy osiągnąć Nowego Porządku Świata bez płacenia za niego krwią i pieniędzmi.” – Rada Stosunków Zagranicznych, Foreign Affairs, 1975.

„Celem powinno być od nowa zdefiniowanie suwerenności w erze globalizacji, aby znaleźć równowagę pomiędzy światem w pełni suwerennych państw a jednego rządu światowego lub anarchii. ” – Richard N. Haass, Dyrektor Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), konsultant Sekretarza Stanu USA Colina Powella, Prezydenta USA George’a W. Busha i Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, „Sovereignty and globalisation”.

„Ameryka jest kontrolowana przez 300 rodzin, a Anglia kontrolowana przez 100 rodzin i te rodziny są ze sobą połączone poprzez małżeństwa, firmy, banki, nie wspominając o Czarnych Gwelfach, Masonerii, Najczcigodniejszym Zakonie Szpitala Św. Jana z Jerozolimy i tak dalej. Są to ludzie, którzy poprzez swoich surogatów znaleźli sposoby ochrony ogromnych transportów heroiny z Hong Kongu, Turcji, Iranu i Pakisanu oraz zapewnienia jej miejsca na rynku w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej w minimalnych kosztach prowadzenia działalności gospodarczej.” – John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, „Conspirator’s Hierarchy, Committee of 300”.

„Siedmiu mężczyzn na Wall Street kontroluje fundamentalny przemysł i zasoby gospodarcze Stanów Zjednoczonych. Ci ludzie sami odpowiadają przed obcym mocarstwem (Imperium Brytyjskim), który konsekwentnie starał się rozszerzyć swoją kontrolę nad młodą Republiką Stanów Zjednoczonych od samego początku. Ta moc była finansową potęgą Anglii, skoncentrowaną w londyńskim oddziale Domu Rothschildów. Stany Zjednoczone były we wszystkich aspektach rządzone z Anglii, i tak jest do dzisiaj.” – The American Magazine (magazyn prasowy wydawany m.in. przez Prezydenta USA Franklina D. Roosevelta), 1911.

„Komitet 300 od ponad 200 lat dyktuje amerykańską politykę zagraniczną i krajową (
) Komitet 300 jest tajnym stowarzyszeniem składającym się z nietykalnej klasy rządzącej, w której skład wchodzi królowa Wielkiej Brytanii, królowa Holandii, królowa Danii i rodziny królewskie Europy (
) Jej Królewska Mość [Królowa Anglii] stoi na czele wielkiej sieci korporacji które nie płacą podatków i nie odpowiadają przed nikim, finansują instytucje badawcze poprzez fundacje, których wspólne działania mają niemal całkowity wpływ na nasze życie codzienne. Te połączone instytucje i ich pracownicy stanowią wyższy, równoległy rząd, który kontroluje życie każdego Amerykanina, niezależnie od tego, czy zdaje sobie z tego sprawę czy nie. Scalone korporacje, firmy ubezpieczeniowe, banki, korporacje finansowe, ogromne spółki naftowe, gazety, czasopisma, radio i spółki telewizyjne tworzą rozległy aparat, który spoczywa na Stanach Zjednoczonych i na świecie. Nie ma polityka w Waszyngtonie, który nie jest wobec nich jakoś zobowiązany (
) handel narkotykami, a zwłaszcza handel bronią, jest wielkim biznesem i jest prowadzony od góry do dołu przez kilka nietykalnych rodzin świata, a każda z nich ma przynajmniej jednego członka zasiadającego w Komitecie 300 (
) To wszechmocna grupa ‚Olimpians’, której centrum jest finansowy dystrykt City of London panujący nad handlem kokainą, opium, farmacją, bankowością (
) Korporacje, banki i firmy ubezpieczeniowe Komitetu 300 działają pod wspólnym dowództwem, obejmując strategicznie wszystkie możliwe płaszczyzny, jest jedną zorganizowaną hierarchią władzy na świecie przewyższającą wszystkie rządy i indywidualności (
) Komitet 300 znajduje się pod kontrolą Brytyjskiej Monarchii, w tym przypadku, Elżbiety II (
) Komitet 300 jest pełen członków brytyjskiej arystokracji, która ma korporacyjne interesy i powiązania w każdym kraju na świecie, w tym ZSRR (
) Na grupę składają się największe międzynarodowe firmy zaangażowane w nakładające się i połączone obszary: ubezpieczenia, bankowość, nieruchomości, rozrywka, zaawansowana technologia, w tym cybernetyka i komunikacja elektroniczna (
) Bankowość jest niezwykle ważna, zwłaszcza w obszarach, w których banki działają jako izby rozliczeniowe i pralnie pieniędzy narkotykowych. Głównymi bankami są Bank Anglii, Bank Rezerw Federalnych, Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Bank Światowy, Hongkong and Shanghai Bank i American Express. Każdy z tych banków kontroluje setki tysięcy dużych i małych banków z całego świata. Tysiące dużych i małych banków są siecią Komitetu 300 (
) Komitet 300
kontroluje większość banków inwestycyjnych, które obracają akcjami na Wall Street na rzecz inwestorów amerykańskich (
) Sieć banków Wall Street i domów maklerskich dba o rynek papierów wartościowych Komitetu (
) Nic nie dzieje się na Wall Street, co nie znajduje się pod kontrolą Banku Anglii, którego instrukcje są przekazywane poprzez Grupę Morgana, a następnie wprowadzane za pośrednictwem kluczowych domów maklerskich, których kadra kierownicza ostatecznie odpowiada za przeprowadzanie dyrektyw Komitetu (
) Poprzez ten mechanizm Komitet 300 zapewnia swoim członkom i ich korporacjom prowadzenie inwestycji na Wall Street.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, „Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.

„Rodzina Rothschild była głównym intrygantem w zainstalowaniu Banku Centralnego USA, będącego rażącym naruszeniem Konstytucji zakazującej istnienia takiej instytucji (
) W wyniku mistrzowskiego politycznego kuglarstwa, Rezerwa Federalna została utworzona w 1912 na mocy stworzonej do tego ustawy Kongresu. Tworząc ją jako będącą własnością banków prywatną korporację, Kongres oddał bankom pozycję jeszcze ważniejszą niż on sam wcześniej zajmował. Nawet dzisiaj nie jest powszechnie zrozumiałe, że Rezerwa Federalna jest prywatnym biznesem należącym do tych samych interesów, które nominalnie reguluje. Kontrola federalnego kredytu i systemu monetarnego USA jest wynikiem bogatego przepływu informacji poufnych wynikającego z tajnej kontroli
To nie jest powszechnie zrozumiałe, że każdy z tych organów został utworzony w otwartej opozycji do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, tym samym sygnalizując, że spisek nie musi być już dłużej trzymany w zatajeniu (
) Przemyt narkotyków ma znaczący wpływ na przemysł finansowy. Nielegalne zyski są skoncentrowane w czterach stanach: Texasie, Nowym Jorku, Florydzie i Kalifornii i czterech oddziałach Rezerwy Federalnej: Dallas, Nowego Jorku, Atlanty i San Francisno.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, „Beyond The Conspiracy, Unmasking the Invisible World Government”.

„A więc kim są właściciele centralnych banków Rezerwy Federalnej? Nazwiska prawdziwych właścicieli 12 banków centralnych – bardzo dobrze ukrywana tajemnica – zostały w części ujawnione. Oto lista niektórych nazwisk: Rothschild Bank z Londynu, Warburg Bank z Hamburga, Rothschild Bank z Berlina, Lehman Brothers z Nowego Jorku, Kuhn Loeb Bank z Nowego Jorku, Israel Moses Seif Banks z Włoch, Goldman Sachs z Nowego Jorku, Warburg Bank z Amsterdamu, Chase Manhattan Bank z Nowego Jorku, Lazard Brothers Bank z Paryża. Wszyscy ci bankierzy są związani z londyńskimi domami bankowymi w całkowicie wolnym City, które ostatecznie kontroluje Rezerwa Federalna. Gdy Anglia przegrała Rewolucyjną Wojnę z Ameryką (nasi ojcowie walczyli z własnym rządem), lichwiarze planowali kontrolować nas przez przejęcie naszego systemu bankowego, drukowanie naszych pieniędzy i zadłużanie nas. Wymienione poniżej osoby były właścicielami banków, a zatem właścicielami akcji w Rezerwie Federalnej. Wymienione poniżej banki posiadają znaczącą kontrolę nad dystryktem Federal Reserve w Nowym Jorku, który z kolei kontroluje 11 innych dystryktów FED. Te banki także są częściowo w posiadaniu zagranicznych właścicieli i kontrolują FED District Bank Nowy Jork: First National Bank z Nowego Jorku, James Stillman; National City Bank, Nowy Jork, Mary W. Harnman; National Bank of Commerce, Nowy Jork, A.D. Juillard; Hanover National Bank, Nowy Jork, Jacob Schiff; Chase National Bank, Nowy Jork, Thomas F. Ryan, Paul Warburg, William Rockefeller, Levi P. Morton, M. T. Pyne, Geroge F. Baker, Percy Pyne, Pani G. F. St. George, J. W. Sterling, Katherine St. George, H. P. Davidson, J. P. Morgan (Equitable Life/Mutual Life), Edith Brevour i T. Baker.” – François Vincent de Siebenthal, zawodowy ekonomista, dyplomata, polityk i bankier szwajcarski z 30-letnim stażem, „Michael Journal”.

„Tym, co wielu polityków nazywa światowym rządem lub zachodem jest mafia, jak starożytna teokracja kontrolująca życie na Ziemi. Ich adresem jest Szwajcaria. Podczas gdy Europa była pogrążona w płomieniach II wojny światowej, jeżeli Hitler był taki mądry dlaczego nie zrabował szwajcarskich banków, władających złotem i bogactwem? Nie zrobił tego, ponieważ Szwajcaria była poza jego zasięgiem a działo się tak dlatego, że doskonale wiedział i zdawał sobie z tego sprawę, że jego mocodawcy urzędują właśnie tam. Jego zwycięski marsz na Europę był niczym innym jak przekazaniem mu militarnego potencjału tak żeby mógł napaść na ZSRR. Realizując tą samą globalizację prowadzi się rasę ludzką do światowego kryzysu, obejmującego dziedziny takie jak środowisko, ekonomia, kredytowo-finansową i militarną. Wszędzie gdzie się spojrzy widać kryzys, ze wszystkim jest problem (
) Globalna mafia jest właścicielem banków i korporacji, również tych znajdujących się w Szwajcarii. Te 350 klanów lub rodzin są właścicielami 50% światowego bogactwa. Znanymi nazwiskami są Rothschild, Morgan, Oppenheimer, Loeb, Kuhn i Abraham (
) Oszukują nas i dlatego żyjemy w takiej cywilizacji. Problemy dla tych globalistów pojawiły się dawno temu i według nich jednym z nich jest przeludnienie, gdzie świat może wyżywić najwięcej do 3 miliardów ludzi i jest to tzw. „Golden Billion”, według którego miliard ludzi może żyć w dostatku, a pozostałe pięć miliardów jest przeznaczone na stracenie, może umrzeć z głodu, choroby lub nałogu. Kolejnym według nich jest to, że świat został wyeksploatowany i reszta świata powinna zostać przejęta. Rosja ma wszystko, czego potrzebuje, ale kraje europejskie mają problem z gazem, ropą, srebrem, złotem, aluminium, drewnem itp. a mimo to Europa żyje znacznie lepiej niż Rosja i młodzież patrzy na te kraje jako wzór do naśladowania. Dzieje się tak dlatego, że zostały zrabowane a ludzie wcale nie zdają sobie z tego sprawy (
) Kolejnym problemem jest środowisko. Kiedy jeszcze byłem chłopcem mogłem pić wodę kranową bez problemów, jednak teraz ludzie tego nie robią gdyż woda stała się towarem (
) Przez pryzmat tych problemów trzeba patrzeć na to, co się dzieje z naszą ojczyzną.”
[, niewolniczej pracy, broni, krwawych diamentów, złota, bankowości, ropy i ludobójstwa. Od samego początku raczkującej republiki amerykańskiej międzynarodowi gangsterzy ukradkiem przejmowali kontrolę nad bankami, kolejnictwem, przemysłem naftowym i kluczową infrastrukturą za pomocą labiryntu korporacji. W 19 i 20 wieku syndykat zabezpieczył prywatną własność kluczowej infrastruktury i światowych zasobów naturalnych poprzez kierownictwo wojen zarówno ukrytych jak i jawnych, obalania demokracji i obsadzania brutalnych dyktatorów. Finansowali Trockiego, Lenina, Hitlera, używając członków syndykatu z Systemu Rezerwy Federalnej, aby chronić „swoje” aktywa międzynarodowe (
) Hitler został uzbrojony i finansowany przez anglo-amerykańskie korporacje, które przewidziały pieniądze, ropę naftową, broń i gaz używane do ludobójstwa.”
– Information Clearing House (pismo wydawane m.in. przez Sekretarza Skarbu w administracji Prezydenta USA Ronalda Reagana, Paula Craiga Roberts’a, twórcę reaganomiki – Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Waszyngtonie), „Restoring our Financial Sovereignty. A New Monetary System.”

„Prawda jest taka, że wielkie centra finansowe przejęły rząd już od czasów Andrewa Jacksona”. – Franklin Delano Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, 1933 (w korespondencji ze swoim doradcą E. Mandell-House’m).

„Mam największe doświadczenie w praniu pieniędzy terrorystów w śmiesznych źródłach City of London. Zarządzałem miliardami dla terrorystów. Moim największym klientem była terrorystyczna organizacja IRA i cieszę się, że mogę powiedzieć, że udało mi się wyprać dla nich ponad miliard funtów. Mam również rozległe powiązania z północno-afrykańskimi terrorystami ale to było bardziej obrzydliwe doświadczenie, nie chcę o tym mówić, jest to jeszcze nadal kwestia bezpieczeństwa narodowego. Pragnę dodać, że lepiej jeśli nikt nie wezwie policji inaczej od razu powiadomię Bank Anglii z racji tego, że upoważnił mnie do rozwiązywania tego typu problemów. ” – Lord James of Blackheath, przemówienie w Izbie Lordów, 01.11.2010.

Wyłania się z tego taki obraz: politykę zachodu dyktuje międzynarodowy system bankowy, którego celem jest Jeden Światowy Rząd o nazwie „Nowy Porządek Świata”, kierowany przez przemysł bankowy
Zastanówmy się przez chwilę. Nasi przodkowie wylewali krew, aby przyszłe pokolenia Polski żyły w suwerennym kraju
Czy na pewno chcielibyśmy czegoś takiego, co oferuje nam kompletnie centralnie planowany system gospodarczy niczym w systemie komunistycznym?

Partia Republikańska i Demokratyczna w USA – prawica i lewica – są różnymi kierunkami tej samej polityki, kontrolowanej przez Korporatokrację – międzynarodowy przemysł naftowy, farmaceutyczny, medialny i bankowy – skupioną w Radzie Stosunków Zagranicznych (CFR) i Królewskim Instytucie Spraw Międzynarodowych (Chatham House) – agenturze City of London, z odniesieniem do całej strefy G8.

Rząd amerykański pożycza pieniądze od prywatnych korporacji posługujących się nazwą „federalny” i drukujących nazwę „Stany Zjednoczone” na banknotach, a następnie musi je zwracać FED-owi, który jest własnością prywatnych bankierów. Pieniądze, które rząd zwraca tym prywatnym bankierom to pieniądze pochodzące z podatków. Rząd pracuje dla prywatnych banków, a te pracują dla swoich właścicieli – to są prawdziwi władcy.


Amerykański rząd w świetle prawa nie ma pieniędzy, ma je prywatny bank federalny, który utrzymuje całe państwo. To samo dotyczy wszystkich państw strefy G8 – rządzących światem – które mają prywatne banki centralne. Rządy G8 nie mają pieniędzy – mają je prywatne banki utrzymujące państwa G8, a zatem i cały świat, a więc sieć kilkunastu rodzin bankierów, które rządzą światem. Bank Centralny w rękach rodzin Goldman Sachs, Rockefeller, Lehman, Kuhn Loeb, Rothschild, Israel Moses Seif, Warburg, jest potężnym narzędziem tych rodzin do władania światową ekonomią. Zapomnij o facecie o nazwisku ‚Bill Gates’ – oni mu drukują dolary, tak samo jak Prezydentowi.

Najważniejsza funkcja rządowa, jaką jest kreowanie waluty dla całego narodu a nawet określanie jej wartości, a z której wypływa cała jego władza, spoczywa poza rolą rządu – znajduje się w rękach
PRYWATNYCH BANKIERÓW!

„Wolność demokracji nie jest bezpieczna, jeśli ludzie tolerują wzrost własności prywatnej do punktu, w którym staje się silniejsza od samego państwa demokratycznego. W istocie jest to Faszyzm – rząd będący własnością kontrolującej własności prywatnej
Dzisiejsza koncentracja nierównej władzy prywatnej rośnie.”

– Franklin Delano Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, na przemówieniu w Kongresie (29 kwietnia, 1938).


„Faszyzm prawidłowo powinien nazywać się korporacjonizm, ponieważ polega on na połączeniu władzy państwowej i korporacyjnej” – Benito Mussolini.

Teraz ci ludzie bezczelnie wykorzystują swoje „uprawnienia”, mimo, że jest to w najoczywistszy sposób niekonstytucyjne!

Głównym problemem jest korporatokracja, a głównym jej elementem jest międzynarodowy kartel bankowy, ponieważ stanowi DNA całego społeczeństwa, jakim jest waluta. Współpracują razem w tym układzie wszystkie zachodnie tajne służby, administracje, oraz media, korporacje, mafia, militarny establishment, masoneria, politycy i wiele innych.

Za: http://www.gazetawarszawska.com/94-demo ... e-na-glowe

http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Globalny-spisek.htm

Data publikacji: 23.04.2015
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kazdy ... we-2017-01
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 02 lut 2017, 03:42

prawda o Titanicu i bliźniaku Olympicu, znowu kasa,-
Obrazek
wyprzedzając pytanie o RS Olympic- skończył w październiku 35/37' pocięty na żyletki..

https://www.youtube.com/watch?v=RjeO409Nez4&feature=youtu.be
PS. najkrócej rzecz ujmując oba statki zostały podmienione w stoczni w Belfaście,-
po tym jak RS Olympic podczas testów morskich został uderzony przez okręt RN,-
i poważnie uszkodzony z wypatrzeniem geometrii statku włącznie.
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 15 lut 2017, 23:38

0 xODPOWIEDZ