Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Quo vadis

Geronimo
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 12 lut 2023, 02:42
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Quo vadis

Nieprzeczytany post autor: Geronimo » niedziela 12 lut 2023, 18:52

Szanowni Państwo ciągle gdzieś idziemy czegoś poszukujemy zaczynając od dzieciństwa raczkuje w końcu chodząc a na końcu mając problemy z poruszaniem się.Nasz cykl dobiegł końca.Czy koniec jest początkiem?Idąc obserwujemy patrzymy widzimy oceniamy uczymy się reakcji na czynniki zewnętrzne.Sposob zachowania w dzisiejszych czasach nasz sposób zachowania w dużym procencie jest wypracowany przez konieczność dostosowania się do ogólnych zasad GRY.Gre ktoś stworzył napisał program każdy z nas ja otrzymał...i musi ja posiadać.Ten program to nasze życie coraz bardziej wypaczone z sensu i idei dzięki której każdy z NAS jest inny.Zaczynamy być masa .Szanowni Państwo mamy forum wyjątkowe według naszej oceny i dlatego też tkwimy w mniejszosci.Jako jednostki nie mamy możliwości walczyć i udowadniać swoich racji racji przeciw masom która decyduje o wszystkim.Wiele teorii spiskowych ma swoje uzasadnienie ale od zarania dziejów żaden człowiek klocacy się z następstwem ich decyzji nie wygrał o nie wygra.Nie skupiam się na wybranych wydarzeniach które miały miejsce w świecie lecz mowie o ogóle urodzilismy się niestety stary w ciekawych czasach.W mojej ocenie nadchodzi Wielka śnieżna kula która chce zmiesc wszelkie idee i wartości kompostowania od wieków i zamienić nas w masę.Masa bez marzeń.Masa bez celów.Masa żyjące funkcjonująca myslaca o codziennym jutrze powtarzalności realizacja niezrealizowanegi.Na końcu reset jednostki która nic nie znaczy.Szanowni Państwo nawet we śnie który w mitologii greckiej jest bratem śmierci wciąż funkcjonujemy wykonujemy pewne rzeczy czy dziś teraz jesteśmy w takiej żywej śpiączce?? Dziękuję pozdrawiam dobranoc
0 xODPOWIEDZ