Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 10 maja 2017, 11:04

Na naszym forum pojawia się mnóstwo treści skopiowanych ze stron Ligi Świata.
https://ligaswiata.blogspot.com/
Wartałoby wiedzieć, kto/co zacz.
Prowadzący blog Wojciech Dydymski pisze o sobie "mistyk".
Był kandydatem na Prezydenta RP w 2015 roku
W zakładce swój blog, tak przedstawia.
Oto ich wizytówka

Liga Świata będzie gwarantem światowego pokoju nieingerującym w politykę i suwerenność danego kraju chyba, że ten dąży do zbrojeń, wojny lub przemocy i niesprawiedliwości wobec własnego lub innego narodu.

Liga Świata za pomocą obywateli danego państwa obali każdy terror, dążenia do wojny, konfliktu i manipulacji polityczno- finansowo- militarno- religijnej.

Celem Ligi Świata jest pokój, rozbrojenie, walka z problemami społecznymi: głodem, lichwą, nałogami , wyzyskiem, bezdomnością, analfabetyzmem, chorobami, genetyczną modyfikacja (żywność, zwierzęta, człowiek, materia...), szkodliwymi opryskami, tajnymi organizacjami, globalizacją, manipulacją:, której celem jest tworzenie konfliktów a także kłamstwem historycznym, zabobonami oraz z religiami szerzącymi nienawiść i uprzedzenia ...

Celem drugorzędnym jest eliminacja pojęć wnoszących chaos i agresje oraz strach: wojna, ludobójstwo, terroryzm, tajne stowarzyszenie, morderstwo, przemoc, molestowanie, destrukcja, manipulacja, ofiara w imię władzy, pieniędzy czy religijnego obłędu jak również: kłamstwo w imię własnych lub grupowych interesów (kosztem innego człowieka lub ogółu społecznego)...

Liga świata będzie dążyć do likwidacji systemów politycznych, partyjnych opartych na zasadach kastowych. Liga Świata będzie stawiała za wzór genialna jednostkę ponad grupowy obłęd i dążenie grup manipulacyjnych do władzy. Celem polityki jest dobrobyt i szczęście narodu, dlatego reprezentanci narodów wolni będą od poglądów polityczno – ustrojowo - religijnych, wolni od działania na rzecz stowarzyszeń i osób trzecich.

Dobro kraju i narodu będzie poparte wiarą w Boga (bez imienia, wizerunku i reprezentującego go Religi wedle zasady: Bóg jest jeden) i człowieka! Naczelnym prawem człowieka jest dążenie do prawdy, wiedzy i oświecenia wszystko to ma na celu rozwój ludzkości, poprawę jego bytu i stabilną, bezpieczna przyszłość dla przyszłych pokoleń.

Nakaz całkowitego rozbrojenie pozwoli na rozwój technologii przyjaznej człowiekowi, na zachowanie ogromnych ilości paliw kopalnych i bogactw naturalnych oraz wpłynie na zwiększenie budżetu państwa celem likwidacji haniebnych pojęć dla ludzkości, jakimi są: głód, choroba, bezdomność, uzależnienia...

Liga świata to zgromadzenie mędrców dbających o losy jednostki jako Cząstki Boskiego porządku i równowagi wszechświata. Działanie Ligi Świata będzie wolne od uprzedzeń, poglądów rasowych, politycznych, religijnych czy podtekstów finansowych.

Etyka, moralność, zasady oraz prawda oparta na wiedzy będzie kryterium wydawania opinii.Interes jednostki ponad zmowy, religie, politykę, finanse, interesy korporacji oraz tajnych stowarzyszeń! Religia, polityka, manipulacja finansowa jest sprzeczna z istota ludzkiego działania, indywidualizmu oraz wiary w człowieka i Boga!

Globalizacja grozi totalitaryzmem, wyzyskiem, obaleniem praw jednostki, pogrzebaniem różnorodności językowo - mentalnej oraz odrębności kulturowej, która wpływa na różnorodność świata i rozwój indywidualnych jednostek wychowywanych w duchu patriotyzmu.

Działania pro globalne są naruszeniem praw istoty wszechświata, bowiem tylko Bóg ma prawo jednoczyć materię, myśl, prawdę nie naruszając istniejącego porządek wszechświata i wolności jednostki ludzkiej.

Tylko wiedza prawdziwa i poparty wolnością rozwój jednostki a nie ciemny zabobon oparty na krwi i ofierze czy też polityka i jej siostra religia oraz finanse oparte na władzy wybranych elit jest gwarantem rozwoju i oświecenia ludzkości poprzez zwiększenie jego potencjału umysłowego i rozwoju duchowego w oparciu o zasady i silny kręgosłup moralny jednostki, której wolność idzie ku wnętrzu a nie ku wolności zewnętrznej, która jest powodem zgubnych nałogów i problemów społecznych i finansowych.

Wiedza i prawda ponad wszystko! Złoto i pieniądz wszelaki, religia, ugrupowania polityczno-ustrojowej nie są gwarantem prawdy i wiedzy, ale przymusu i praw, które wpływają za pomocą władzy na wytworzenie elit i kast uprzywilejowanych, co zwiększa poczucie zagubienia jednostki, obniżenie jej inteligencji, wytwarza zazdrość, dążenie do posiadania środków materialnych, władzy polityczno - religijnych, niezadowolenia i poczucia krzywdy oraz niesprawiedliwości społecznej.

Dlatego też narody prowadzone przez apolitycznych mędrców będą dążyły do rozwoju i prawdy a nie władzy ustrojowej i powiększania budżetu państwowego, bowiem pieniądz nie jest gwarantem szczęścia a elementem wpływającym na byt jednostki, manipulacje, przekupstwa i chęć władzy opartej na budżecie, co może wpływać na złudne poczucie wszech możności, co doprowadza do upadku mentalnego, moralnego i deprawacji władz jak i narodu.

System finansowy jest systemem deprawacji społecznej, politycznej i religijnej. Pieniądz nie może być kojarzony z władza i destrukcją. Pieniądz nie może stanowić o wartości człowieka i jego pozycji społecznej, bowiem narusza to godność i poczucie wartości jednostki...

Pieniądz tak jak wszystko musi ewoluować i nie może powodować upadków, być przyczyna bezdomności, zbrodni, kłamstwa, manipulacji, deprawacji, bezrobocia, głodu i zacofania...

Liga światowa zadba, aby pieniądz stał się przeżytkiem społecznym wpływającym destrukcyjnie i demoralizująco na ludzkość świata, „nie będziecie czynili z mamony Boga swego”.

Manipulacja finansowo - towarowa będzie zastąpione światowym rynkiem równowagi i wymiany towarowej.

Żadne inne twory światowe i międzynarodowe nie są gwarantem suwerenności i wolności dla krajów i nacji, ponieważ każde państwo będzie dążyło to powiększenia swoich wpływów i zysków płynących z podejmowanych działań.

Tylko organizacja wolna od wpływów polityczno - religijnych pozostając poza wpływem interesów państwowo - finansowych może sprawować role arbitrażową pomagając ludom w zachowaniu ich odmienności i wolności odpornej na wpływy władzy o charakterze militarno polityczno finansowym.

https://ligaswiata.blogspot.com/
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 10 maja 2017, 11:47

Celem drugorzędnym jest eliminacja pojęć wnoszących chaos i agresje oraz strach: wojna, ludobójstwo, terroryzm, tajne stowarzyszenie, morderstwo, przemoc, molestowanie, destrukcja, manipulacja, ofiara w imię władzy, pieniędzy czy religijnego obłędu jak również: kłamstwo w imię własnych lub grupowych interesów (kosztem innego człowieka lub ogółu społecznego)...


zastanawiam się ,jak to interpretować ?

Dobro kraju i narodu będzie poparte wiarą w Boga (bez imienia, wizerunku i reprezentującego go Religi wedle zasady: Bóg jest jeden) i człowieka! Naczelnym prawem człowieka jest dążenie do prawdy, wiedzy i oświecenia wszystko to ma na celu rozwój ludzkości, poprawę jego bytu i stabilną, bezpieczna przyszłość dla przyszłych pokoleń.


To mi się podoba !

Ogólnie nawet ok.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18587 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 10 maja 2017, 12:36

abcd pisze:
I gdybym był na początku swej drogi nie wiedział o działaniach PO i PiS, B’n’B i Wielkiego Wschodu doprowadziłoby to do mojego upadku i rezygnacji.

Jednak dzisiaj jestem cholernie upartym skurwysynem i gniew wzbudza we mnie spotęgowane działanie za każdy zamknięty serwis powstaną trzy nowe
Oko za oko, ząb za ząb... Wasze zasady nasza interpretacja
Furia to moja siostra a gniew to mój brat ...

Szkoda tylko wielu tygodni pracy, potu, nerwów i łez włożonych w każda stworzona stronę .

Nasze strony nie są dziełem pieniędzy, ale pracy i trudu, wszystko, co robimy finansujemy z własnej kieszeni lub datków, za które wam serdecznie dziękujemy licząc na dalsza owocna współpracę... Coś za coś – wasze wsparcie – nasza płyta


Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...
Każdy koniec jest początkiem nowej niekiedy jeszcze lepszej idei...


https://ligaswiata.blogspot.com/2013/07 ... nosci.html

viewtopic.php?f=22&t=1100&start=75#p69269
Dobre :D
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 10 maja 2017, 13:48

Tutaj w skrócie to co w pierwszym poście...
Chyba to samo...chociaż nie mam pewności, bo jak to bywa, mistyk mógł mieć wizję dość "mglistą", co pozwala mu pozostać tajemniczym, intrygującym, a wiedzę, którą nam przekazuje postrzegać jako nadzwyczajną ;)

12 reguł (prawd) autonomicznych dydymusa
Bóg (bez podziału religii)
Prawda
Wiedza i Mądrość (samoświadomość)
Logika
Moralność
Prawo naturalne ( z zrównaniem praw ludzi i zwierząt )
Równość społeczna, równość życia
Wolność (indywidualizm nastawiony społecznie)
Altruizm (poświęcenie)
Jedność (autonomia, to współzależność)
Samostanowienie i samoograniczenie
Dobro i dobrobyt społeczny

https://wojciechdydymski.tumblr.com/pos ... i-wojciech
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18587 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 10 maja 2017, 14:35

Obrazek

O Mnie
0
Mistyk, grafik, filozof, pisarz, Twórca Ligi Świata

Tester Aplikacji, bloger

Kandydat na Prezydenta RP w 2015 roku.

Wsparcie Kampanii Prezydenckiej i Ligi Świata:

https://wojciechdydymski.wordpress.com/about/
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14350
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15182 razy
Otrzymał podziękowanie: 22137 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 10 maja 2017, 14:43

Mam program nie slogan

już się boje..
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 10 maja 2017, 14:49

Pośród Kandydatów na prezydenta 2015r próżno go szukać ;)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_pr ... _2015_roku
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32218 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 13 maja 2017, 23:19

Może miał szczery zamiar startować ale mu nie wyszło. :lol:
Przyznać mu trzeba, że pisze ciekawie ale i mąci.

Hanna Elzbieta Trochimiuk pisze:KILKA SŁÓW O DYDYMSKIM
13 maja 2017 12.35

Często daję prowokacyjne teksty, aby po pierwsze zmusić ludzi do myślenia, ale też z nadzieją, że znajdzie się jeden chociaż mądry i uczciwy człowiek, który mi rozjaśni w mózgu jeszcze bardziej. Zaczynają mnie wkurzać ludzie, którzy piszą dużo szczegółowych informacji z okresu przedpotopowego, chwalą się swoja erudycją, a kryminaliści jak działali tak działają, a mnie nie interesuje teoria, ustawy i paragrafy, tylko prawda i praktyka.

U Dydymskiego jak na bazarze Różyckiego w Warszawie. Dużo pisze prawdy, ale ją miesza z urojeniami oraz klamstwem. Chyba dlatego, aby wykreować się na wszystkowiedzącego. Mnie już zablokował, bo śmiałam mu zadawać grzeczne i konkretne pytania. Zdenerwował się, że jestem zbyt dociekliwa, czy jak? Bo ani go nie obrażałam, ani nic nawet nie podważałam, tylko chciałam, aby mi wytłumaczył, a to już widać było mocne przegięcie z mojej strony i nietakt.

Skutek nawału informacji jaki on serwuje, w dodatku napisany językiem nie zawsze dla wszystkich zrozumiałym jest taki, że ludzie tracą busolę. Owszem wiedzę ma sporą. Ale skąd ją czerpie? Może to wiedza również podrzucona mu przez okultystów, aby użył jej dla mas, bo okultysta nie powie mu prawdy o tym co wie, bo okultyzm, to nic innego jak ukryta wiedza przed uszami i oczami maluczkich o czym informował Mark Passio.

https://www.facebook.com/trochimiuk?hc_ ... ED&fref=nf

Mark Passio też mąci, jest, a przynajmniej niedawno jeszcze był zwolennikiem NWO i New Age/niu ejdź. ;) :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

zdro
Posty: 670
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 23
x 49
Podziękował: 718 razy
Otrzymał podziękowanie: 621 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: zdro » niedziela 14 maja 2017, 10:35

Kult krwi satanistow transgenderow zrobil ludziom totalna sieczke w swiadomosci. Media, edukacja/religia, sluzba zdrowia itd. Prawda lezy w naukach Chrystusa i tym ze nie jestesmy zadnymi bogami co satanizm pod nowa nazwa New Age chce nam wmowic. Opetania przez demoniczne byty dotycza nas wszystkich. Jedynie co nas poroznia to jego stopien. Zlo uzywa sztuczek, podstepu i przemocy. Sztuka jest sie temu oprzec.
Zyc zgodnie z 10 przykazaniami, dbac o zdrowie, uczyc sie wartosciowych rzeczy i pomagac innym w obieraniu tego kierunku jesli sa sklonni posluchac to jedyne wyjscie zeby cokolwiek zmienic na tym swiecie.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 14 maja 2017, 11:12

O.... mamy wysyp misji katolickiej na forum..... :shock: :lol: czyżby Dominikańska 5 kolumna nas nawiedziła, czy tylko jedna i ta sama osoba pod kilkoma nickami pisze?

Wyluzuj.... nas nie ruszył wasz naczelny... czyli Enki ni bóg cyborg , to i misja nawracania na waszą "jedynie sluszną drogę" nic nie wskóra... bo zwyczajnie ona została już zamknięta, tylko was robią w jajo .. jako ,że ktoś musi im swoją energię oddawać ,żeby mogli głosić te brednie dla opętanych.

Chcesz w tym być... proszę bardzo, Twoja wola, ale nam daj już spokój, bo nic nie wskórasz identycznie jak ci przed Tobą..

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

zdro
Posty: 670
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 23
x 49
Podziękował: 718 razy
Otrzymał podziękowanie: 621 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: zdro » niedziela 14 maja 2017, 11:30

Nie naleze to zadnej religii, ani organizacji. Wszystkie te instytucje sa zaklamane. Napisalem to w oparciu o wnioski ktore udalo mi sie wysunac na podstawie zdobytej wiedzy i doswiadczenia zyciowego.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18587 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 14 maja 2017, 12:01

zdro pisze:Kult krwi satanistow transgenderow zrobil ludziom totalna sieczke w swiadomosci.

Co zrobił z umysłami ''płaskoziemców''?
totalna sieka...
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

zdro
Posty: 670
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 23
x 49
Podziękował: 718 razy
Otrzymał podziękowanie: 621 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: zdro » niedziela 14 maja 2017, 14:18

To nie ma znaczenia plaskoziemcy, kuloziemcy... wszyscy maja sieke.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 14 maja 2017, 15:13

Hanna Elzbieta Trochimiuk pisze:..... Dużo pisze prawdy, ale ją miesza z urojeniami oraz klamstwem. Chyba dlatego, aby wykreować się na wszystkowiedzącego. ........

Pan Dydymski przedstawia się (na pierwszym miejscu) jako mistyk....
Sprawdziłam, wg Wikipedi;
W języku angielskim do rodziny tego słowa należą np. mist (mgła) i misty (mglisty), co sugeruje tajemniczość, przyczyniając się do traktowania tej wiedzy jako nadzwyczajnej, intrygującej, a czasem podejrzanej.
Może właśnie dlatego taki jest odbiór jego treści. Za wszelką cenę chce być na świeczniku jako ten jedyny, wyjątkowy, niepowtarzalny....
="Hanna Elzbieta Trochimiuk pisze:Skutek nawału informacji jaki on serwuje, w dodatku napisany językiem nie zawsze dla wszystkich zrozumiałym jest taki, że ludzie tracą busolę.

Musze się przyznać, że zwyczajnie pomijam te tasiemcowe "wlepy" od pana Dydymskiego.
Nie dowiaduję sie z nich nic TAKIEGO, co wzbogaciłoby moją wiedzę.
Nie tracę energii aby dochodzić skąd ma informacje, bo są niespójne i bez logiki.
Szkoda czasu na oddzielanie ziarna od plew ...pan Dydymski-Mglisty ;)
Zostało mi jeszcze tyle do przeczytania i ciągle łapię się na tym, ze tych wartościowych pozycji ciągle nie dotknęłam, choćby na tym Forum.
EDit;
@zdro, nie zwracaj uwagi insynuacje ....ten typ tak ma.....
Pisz to co uważasz za stosowne i sie nikomu nie tłumacz
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32218 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 14 maja 2017, 21:59

Osobiście śmiem stwierdzić, że pisze dość jasno o zagadnieniach dotyczących wszystkich naszych aktualnych polityków i ich powiązań tylko, że jakoś nie zauważamy tego "dziwnego" zbiegu okoliczności.
Jak znam życie to coś takiego jak "zbieg okoliczności" nie istnieje więc tym bardziej chwała mu za to, że mając dostęp do tego typu informacji odważył się je ujawnić.
Jasnym jest, że wielu czynnikom wyjawienie tego jest nie w smak, nie na rękę i będą optowały za zdewaluowaniem, za obrzydzeniem, a nawet za wyrzuceniem poza nawias bo...
no właśnie co?
Z info przez niego jawionego należy wnioskować, że jest jednym z nich, a przynajmniej był.
Wyjawia teraz te matactwa i... co z tego, komu to przeszkadza?
Mnie nie. :lol:

A tak dla dodania smaczku całości zagadnienia:

Liga Świata pisze:Masoneria prawda niebezpieczna, czyli Arcanum Arcanorum
7th August 2016

Masoneria prawda niebezpieczna, czyli Arcanum Arcanorum


" Na naszą moc składa się nałóg, strach i iluzja rzeczywistości.


Nałogowiec jest niewolnikiem swojego impulsu. Jest on zdegenerowany do roli zależnej.


Jego wola jest całkowicie kontrolowany przez pragnienie spełnienia swojego uzależnienie i nie musimy robić nic, tak długo dopóki nałóg trzyma go w swoich szponach.

Obrazek

Bojaźliwi, mogą być kontrolowani tak długo, dopóki wierzą w bezpieczeństwo swojej przyszłości.


Bojaźń, nie zniknie dopóki będziemy podtrzymywali iluzje zepsucia świata poprzez wojny, morderstwa, korupcję, nałogi ...


Ludzie obawiają się braku wymyślonych przez nas pieniędzy, i restrykcji naszego prawa związanego z ich brakiem. Oto koło zamknięte.


Nawet ci, którzy mają pieniądze, boją się nie tylko chorób, ale przede wszystkim utraty swoich bogactw i pieniędzy.

Obrazek

Obawa braku kontroli to najpotężniejsza broń przeciw bogatym, bojącym się naszych władz. Wystarczy zachwiać kimś, aby nieracjonalne powody zniszczyły jego bogactwo, spokój i uruchomiły strach.


Iluzja, miraż rzeczywistości to śmiały sposób kontroli. Ludzie mogą pokonać uzależnienia i strach, ale nie pokonają władzy, bowiem nie wiedzą, że elity to iluzja, a władza to miraż ...


Ludzie, to durnie szukający bogów, przewodników, mędrców i mesjaszy. Ludzie ci, znajdując tylko wykreowany przez nich strach i wole władzy mędrca nad ich strachem.

Obrazek

Entuzjazm prowadzi do złych zaułków, niewoli i złego zakończenia. Ludzie łatwo oddają życie dla chorych idei, przywódców i ich pomysłów. Ryzyko, wiąże się z ich marzeniami, jednak najważniejsza jest nauka o manifestacji intencji.


Manifestacja intencji, kontroluje ludzkie marzenia i zbija je do potrzeby kreowania nałogów, obietnic sławy i fortuny, i nie ważne jest, jak puste są to kłamstwa.


W końcu, gdy śmiali idioci pozbyli się marzeń i złudzeń oraz odkryli sekret manifestacje intencji, są zbyt starzy i zbyt słabi i uzależnieni, aby zagrozić pozycji swoich panów.


Sekret, posiadania władzy jest prosty, nie wymaga siły, bowiem to niewolnicy stanowią przeciwstawną, bijąca się o naszą władze - siłę.

Obrazek

Iluzja, daje ludziom pustą dumę i próżność, ale nie potrafią oni manifestować swoich pragnień. Iluzja, oszukuje ich pragnienia, i pozwala nam realizować nasze marzenia, kosztem zniewolonych ludzi.


Ludzie, wynieśli nas do roli nadludzi, godząc się na role niewolnika, utrzymującego swego Pana.


Niewolnicy, manifestują swoją przynależność do obozów swoich panów z dumą. Chcą należeć do państw, armii, religii, firm, chcą nam służyć, jak wierne psy.


Niewolnicy, tworzą nasze pragnienia rozbudowując je do rozmiarów królestw i cesarstw. Cała ich energia, idzie na wchodzenie po drabinie kariery, która pozwala im zbliżyć się do naszej władzy i naszego światła.


Nie żałujcie tych biednych zwierząt, bowiem sami chcą naszej władzy, chcą strachu, nałogów i iluzji życia, chcą żyć dla nas i pracować dla nas.


Oto maszyna naszej władzy. "

Obrazek

Szpiedzy Ligi Świata, poprzez wewnętrzny rozłam, wchodzą w wewnętrzne struktury mistrzów masońskich i iluminackich.


Sekretna Głębia, czyli tajne nauczanie


Tajna nauka wszechczasów, łączy hermetyzm, mistykę matematyki, okultyzmu, geometrii, alchemię, symbolikę kabalizmu, filozofię różokrzyżowców, absolutyzm polityczny i sekretne doktryny wiecznego kłamstwa o wyższości człowieka nad człowiekiem ...


http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/d ... owego.html


Sekretem Masonerii, jest moment jej narodziny. Stało się to w czasach życia Pitagorasa, który odkrył na nowo mistyczne pisma zaprzysiężonych. Pitagoras rozpoczął poszukiwanie mistrzów wiedzy pradawnej, starając się zostać ich uczniem.


Pisma tajemne objęte braterskim sekretem, dały początek bractwu Pitagorejskiemu, a to dało początek istnieniu sekty masońskiej i różokrzyżowców.


http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/0 ... -tumu.html

Obrazek

Sekta autorytatywna


Masoneria, to sekta autorytatywna, w której nauka polega na przyswojeniu sobie programu kontroli politycznej i kościelnej, tworzeniu problemów, których rozwiązywanie, ma uzasadnić istnienie tworzących te problemy elit.


System informacyjny


Elity masonerii podlegają kręgom wewnętrznym i kręgom iluminackim, które integrują społeczeństwa poprzez instrukcje obsługi systemów informacyjnych przez filozofię, religię i naukę.


System informacyjny, dezinformuje społeczeństwo za pomocą procesu nauki o zachodzących na ziemi procesach historycznych, naukowych, religijnych i politycznych.


https://manipulanci.wordpress.com/2016/ ... sem-nauki/


http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/0 ... cja-i.html

Obrazek

Flagi


Flagi państwowe określają złożoność podziału, na bazie którego kreowana jest polityka konfliktu. Np. Flaga Polska, tworzy idee podziału na bazie głównej tezy i antytezy, prawica - lewica, władza - kościół, po - pis, państwo - unia ... Władza jest przelewana z naczynia tezy do antytezy, przez co dochodzi do pozornej zmiany u sterów władzy.


http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/ ... ek-do.html


http://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/ ... -lozy.html

Obrazek

Infiltrujemy masońskie rady najwyższe i rady iluminackie.


Masoneria, jest wspólnotą braterską i siostrzaną, w której nie istnieje istota narodowości, i nie istnieje lojalność wobec niższych szczebli wtajemniczenia, w momencie wejścia jednego z jej członków, do wyższych kręgów wewnętrznych.


Masoneria, to sekta wykorzystująca pozycje swych członków do kreowania geopolityki, polityki państwowej i religijnej.


Wybrańcy, manipulują wszystkimi stopniami wspólnoty, i zabijają jej członków dla dobra idei wyższej.


https://ligaswiatanews.wordpress.com/20 ... -zrobicie/

Obrazek

Człowiek widzi tylko fasadę budowli, symboli i działań charytatywnych, jednak nie dostrzega sekretów i przysiąg wnoszących strach w życie członków sekty.


http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot ... rachu.html


Ci wolni ludzie, teoretycznie gromadzą się aby propagować działania etyczne, edukacyjne, braterskie, patriotyczne i humanitarne, ale tylko teoretycznie ...


Niewidzialne kręgi, niewidzialne społeczeństwo, poświęca się tylko tworzeniu państwa światowego. Mistrzowie chronią mistyków, zaprzysiężonych stojących na czele wszystkich tajnych bractw.

Obrazek

Arcanum Arcanorum


Członkowie poświęcają swe dusze i ciała w celu ochrony świętej tajemnicy - Arcanum Arcanorum. Dla tego celu, powołano ministerstwo magii, lub jak kto woli rząd światowy.


Tajemnica Saturnizmu


Po ukryciu kultu Saturna w różnych kultach narodowych, należało ukryć prawdę w tezie zła, aby ta przyciągała i odpychała budząc grozę i strach, tak powstała idea satanizmu i cała otaczająca go legenda.


Całe zło leży w człowieku, a rytuały wymagają ofiar i wojen w czasie pozornego pokoju, bo tylko tak człowiek dobrowolnie złoży swe ciało na ołtarzy Saturna ...

Obrazek

Wąż symboliczny


Wąż, jako prawowity symbol masonerii, jest symbolem i prototypem uniwersalnego zbawicielach, dającego światu dobro i zło.


Kształt węża, miało plazmowe połączenie ziemi i Saturna, zerwane przez walkę słońca i Saturna o ziemie.


Zakończyła się złota era człowieka i purpurowy świt ludzkości, dobro zamieniło się w zło, kosmiczny taniec planet, doprowadził do zrodzenia się Wenus i zniszczenia życia na Marsie i Gai, której mieszkańcy uciekli w głąb ziemi.


http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/ ... nstwa.html


http://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/ ... -raju.html

Obrazek

Problemy etyczne :


-) Zło często służy utrzymaniu porządku i zabiegiem zniszczenia dobra publicznego.


Niestety niski poziom umysłowy i duchowy ludzi, wymaga użycia siły do kreowania ładu publicznego, który w środowiskach samostanowiących jest zastępowany jest formą samoograniczenia. Myślcie nad sobą ludzie, wolność wymaga samozaparcia.


-) Dobroć wspomaga wyzwolenie, i rozwój wyższego stopnia człowieczeństwa. Harmonia Samostanowienia, musi opierać się na idei dobra, bo tylko tak osiągany jest dobrobyt.


-) Zło uciska i zapobiega rozwojowi duchowemu i intelektualnemu, zło to forma dysharmonii.


-) Śmierć, nie jest zła, życie, nie jest dobre. Masowe stereotypy odwracające te pojęcia służące władzy. Władza tworzy raj swego życia, na piekle waszego istnienia.


-) Dobroć, jest czymś wybranym, egoizm nie jest formą dobra, lecz formą realizacji swoim celów, kosztem innych ludzi, przez co zyskują inni przypadkowi ludzie, tak tworzone legendy, są kłamstwem.

Obrazek

-) Legendy o zakończeniu budowy wielkiej piramidy, o zakończeniu budowy świątyni Salomona, o zmartwychwstaniu Chrystusa, nie mają dla was żadnego znaczenia, bowiem kreują one historie potrzebne do rozwoju światowej dezinformacji.


-) Alegoria Adama i Ewy jest opowieścią o pierwszej inicjacji.


" Oto człowiek stał się taki jak My, zna dobro i zło, wyciągnął rękę, wziął to co chciał z drzewa życia, zje to i będzie żył na wieki ..."


Życie na wieki, to idea utrzymania władzy w rękach wybranych rodzin.


A wy ... ?! No cóż, jesteście niewolnikami, nie czytacie, nie rozumiecie, boicie się i służycie tym, którzy się nie boją wami rządzić ....


Czy czytając podręczniki, książki, gazety, oglądając programy naukowe, analizujesz i sprawdzasz wiadomości. ?! To skąd, możesz wiedzieć, czy Darwin, Kopernik ..., są twoimi przyjaciółmi, skoro byli masonami i twoimi wrogami. ?!


Czy zacząłeś kiedyś szukać, analizować, przerabiać surowe dane.?!


Czy zbadałeś kiedyś jedzenie, leki, upewniłeś się, że szczepienia są bezpieczne. ?!


Nie, za pomocą tekstów innych osób, tylko za pomocą możliwych i dostępnych metod badawczych. ?!

Obrazek

Nie, ponieważ, jesteś zbyt leniwy i uzależniony od mediów, które tworzą twój światopogląd, iluzje nauki i wiary w moc sprawczą władzy, kościoła, lekarzy i naukowców ...


Nie masz swojego światopoglądu, bo nie możesz go mieć.


Owca, wyznawca, podatnik, żołnierz, to ty. Kłamca, ksiądz, polityk, laureat nagrody Noble, mesjasz, autorytet to twój Pan ...


Musimy burzyć waszą iluzje, aby pobudzić was do działania, myślenia oraz do realnego buntu, bo tylko tak, utrzymujemy was jeszcze przy życiu .


Jednak, wystarczy dziesięciolecie stagnacji, aby wywożono was nakazem państwa do rzeźni, która przerobi wybrane osobniki na pasze dla reszty stada.


Będzie sztuczny "kryzys", sztuczny głód, będzie i humanitarny recykling połączony z prawną akceptacją kanibalizmu, oraz zmiany definicji człowieka.


Obrazek

Geniusz jest nieuchwytny


Dzieło geniusza, dostrzegą tylko ludzie wolni, dorównujący mu intelektem.


Doświadczenie jest z natury subiektywne, to ty przeżywasz za pomocą zmysłów dane dzieło.


Jednak w dzisiejszych czasach, to "autorytety", określają geniusz danego człowieka, poprzez własną korzyść i korzyść reprezentowanego przez nich systemu ...


Zrozum to, poprzez egoizm


Popatrz, twoja świadomość jest napełniona duchowością tworząca twój potencjalny geniusz, i nie powstanie on za pomocą oceny autorytetu, który kreuje użyteczną legendę.


Mówi tobie telewizja, szkoła : wszechświat jest dla nas zrozumiały.


Doprawdy, ale mechanika kwantowa i wiele innych dziedzin nauki, brną w ślepy zaułek, bowiem autorytet przecenił wartość legendy, której nie ma.


Jeśli wytresowano ciebie i większość populacji, cały świat zaczął wierzyć, że człowiek, jest tylko zwierzęciem o wyrafinowanym mózgu, czyżby.?!


Ta sama forma myślowa zakłada, że maszyna, komputer, może posiąść sztuczną inteligencje.


Obrazek

Ale, jak to chce się osiągnąć ... ?!


Przez transhumanizm, bowiem nie można osiągnąć sztucznej inteligencji, ani nie można kontrolować człowieka, więc należy wtłoczyć mózg człowieka do kontrolowanej maszyny.


Logika, zawsze musi iść w parze z otrzymaną informacją, pomijają autorytet ...


Obrazek

Liczby


System, może być kontrolowany za pomocą różnorakich liczb. Dzieje się tak, ponieważ do liczb dodano doktryny będące rozwiązaniami danych problemów.


Matematyka, jest tkaniną z której utkano nie tylko wszechświat, ale również władze i twój świat.


Błahe liczby maja wpływ na całe kultury, religie, systemy polityczne, systemy filozoficzne ...


1 - liczba tao

2 - liczba ying i yang

3 - trójca mistyczna

3 - liczba hinduskiego Boga

3 - liczba dan-tien w medycynie chińskiej

4 - liczba światów w Kabale

5 - liczba brył platońskich

5 - liczba zmysłów

6 - liczba ludzkości

7 - liczba planet widzialnych gołym okiem

7 - liczba ras rdzennych w teozofii

7 - liczba etapów transformacji alchemicznej

9 - liczba otworów w ciele ludzkim, w tradycji wschodniej

10 - liczba światów duchowych w buddyzmie

10 - liczba tradycyjnych sefirami

12 - liczba tradycyjnego zodiaku

12 - liczba południków w akupunkturze

12/13 - liczba uczniów Jezusa

12 - liczba bogów olimpijskich

12 - liczba żon Mahometa

21 - liczba 9 - przykładowych sekwencji ciągu Fibonacciego

22 - liczba liter w alfabecie hebrajskim

30 - liczba dni cyklu księżycowego

33 - liczba życia Jezusa

50 - liczba liter w alfabecie sanskryckim

64 - liczba doktryn orientalnych

78 - liczba kart tarota

360 - liczba stopni w kole

365 - liczba dni w roku

Itd


Każdy, kto zna podstawy matematyki, może zobaczyć jak dowolna liczba lub zbiór liczb, tworzy iluzje odnosząca się do ezoterycznej numerologii.


Ile razy wydawał się tobie, że prowadzi cię przypadkowy ciąg liczb przypisanych do twojego nazwiska, adresu ... To nie jest przypadek, to jego program logiczny, łatwy i bezproblemowy.

Obrazek

Wszystkie pisma mistyczne, są kodowane za pomocą numerologii ezoterycznej, te "przypadkowe" liczby tworzą ciąg zadań mogących być dostosowanymi do dowolnego czasu, bowiem dany czas jest realizowany według konkretnych zagadnień i rozwiązań systemowych.


Wieczna władza, nie różni się niczym oprócz daty, władza jest władzą, prawo jest prawem, niewolnik jest niewolnikiem, a uniwersalna instrukcja jest tylko instrukcją, żadnych tajemnic, proroctw, niewiadomych nie ma, jest tylko głupi analfabeta, któremu autorytet powiedział masz wykształcenie, pieniądze, baw się plotkami i milcz ...


Ale system. nie powiedział tobie, że wykształcenie odpowiada tylko za posłuszeństwo wobec władzy i schematów sprawowania władzy.


Nauczono cię podejrzliwością, bowiem wychowująca się szkoła i religia oraz władza jest kłamstwem.


Kłamstwo, jest usankcjonowane przez władze i prawo, a gra polega na tym, że ty akceptujesz kłamstwo, aby nie bać się władzy.


Inaczej grozi ci kara, areszt, ekskomunika, wojna, wyrok, tortury, alienacja ...

Obrazek

Popatrz, mamona jest złem, ale jest to zło akceptowane, więc dlaczego ty, nie masz akceptować zła akceptowanego i stworzonego przez władze ... ?!


Alkohol jest złem, ale dlaczego nie akceptować, czegoś co jest tworzone i akceptowane przez władze ... ?!


Akceptujesz to co daje zysk władzy i to co akceptuje i narzuca ci władza.


Choć patrzycie, nic nie widzicie, choć słyszycie niczego nie rozumiecie ...


Gdyby powiedział wam to "autorytet" w telewizji, bylibyście niewolnicy w szoku i panice, a tak bezradność, niedowierzanie, nałogi i strach, trzymają was w wielopokoleniowym obozie śmierci.


Liga Świata
Opublikowano 7th August 2016, autor: Liga Świata
https://ligaswiata.blogspot.com/2016/08 ... czyli.html
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18587 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 14 maja 2017, 22:21

abcd pisze:Z info przez niego jawionego należy wnioskować, że jest jednym z nich, a przynajmniej był.

Się nie boi się? ;)
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 15 maja 2017, 11:55

Pewien rodzaj choroby psychicznej znamionuje brak lęku (pisaliśmy o tym w innym watku)...może i pan Dydymski równiez się z nią zmaga..
A dodatkowo pan o którym mowa mieni sie "mistykiem, a każdy, kto sam mieni się wszem i wobec mistykiem, popada w śmieszność.
Mistyk wg Thomasa Mertona, filozofa i pisarza ( min. autora Siedmiopiętrowej góry), powinien albo milczeć, albo mówić w sposób zrozumiały.
Bełkoczący mistyk, co podkreślał wielokrotnie, to żaden mistyk, a tutaj niestety mamy właśnie z takim do czynienia..
Wittgenstein Ludwik, filozof, równiez o tym pisze w swoich póżniejszych pracach.

(studiowałam psychologię i niektóre prace tych filozofów znam).
To, że niby coś rozumiemy czytając jeszcze nie oznacza żeśmy faktycznie zrozumieli przesłanie autora, który miesza prawdę z kłamstwem tzw "białym kłamstwem"...chyba, tylko w jednym celu aby zwieść nasz umysł na manowce. A po co ?
Odpowiedz jest powyżej.
Wychowując dzieci mówimy im jasno co i jak...chyba, że chcemy namącić im w głowach i wychować niestabilne psychicznie osobowości.
Gdy dorosną i okrzepnie im psychika będa umiały bawić sie etyką i pewnośćią znaczeń ;)
Dam przykład.
Dzisiaj urodziło nam się mnóstwo charyzmatyków, co rusz to ktos tam ...ma charyzmę :lol:
Nie mam litości i zawsze użyję ironii aby zdemaskować tę "charyzmę", podobnie jest teraz.
Gdy widzę ewidentny bełkot na tematy ważne zaczynam być ostrożna, bo czuję niecne zamiary i piszę o swoich spostrzeżeniach.
Ale to, że ja piszę nie oznacza, ze jestem przeciwna aby ktokolwiek czytał te "wlepy" .
Forum jest wolne co do wypowiedzi i kazdy może tworzyć oby zgodnie z REGULAMINEM.
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32218 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 16 maja 2017, 00:18

sandra pisze:Ale to, że ja piszę nie oznacza, ze jestem przeciwna aby ktokolwiek czytał te "wlepy" .

Jednakowoż nie oznacza, że jestem zwolennikiem wszystkiego co wklejam, co wlepiam.
W przeciwieństwie co do niektórych mam zwyczaj zamieszczać to co ciekawe, a z czym nie zawsze muszę się zgadzać jednak są to informacje, które tak czy siak wnoszą coś do naszego poznania.
krótko po zarejestrowaniu się na tym forum miałem parcie na poznanie jego historii i wertując archiwa trafiłem na ciekawy temat "Kody Sił Ciemności"!
Jak przystało na wykształconego w systemie "chrześcijańskim" odruchowo ominąłem ten wątek jednak wiedziony instynktem za jakiś czas kliknąłem w niego i poczytałem.
Warto było.
Kupiłem tę książkę i przeczytałem.

powiem tak.
Jestem jak najbardziej za "wlepami".
Jest wielu takich, którzy mają miękki język i pióro. Potrafią pięknie napisać to co wielu z nas chodzi po głowie, a nie umiemy tego wyrazić.
Nie zawsze i nie w każdym szczególe jest to wyraz naszych intencji, jednak w zasadzie oddaje sedno, może nie sedno, ale ogólny ogląd sprawy.
Nie każdy jest po filozofii ale każdy ma swój rozum, a przynajmniej większość. Tak myślę. ;) :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4914 razy

Re: Co to jest Liga Świata.... ? Prawda czy Fałsz ?

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 16 maja 2017, 16:46

Jesli nazwa "wlepy" jest drażniąca zaproponuję "wklejki".
Nie chciałabym urazić uczuć innych userów.
0 xODPOWIEDZ