Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 11 wrz 2015, 13:48

To dobry wywiad z Davidem, ale..... on widzi TYLKO fragment całości i bardzo dobrze go ocenia ale fragmentarycznie. Po za i ponad jest dużo więcej co należy zobaczyć , żeby zrozumieć.
trzeba wiedzieć iż obecna operacja wprowadzenia ISIS jest planem "C". sił ciemności po uniemożliwieniu im destrukcji na ziemi 21 grudnia 2012. nie udało im się z ponownym potopem ,nie udało się im sprowadzić na ziemię cywilizacje sił ciemności z niższych wymiarów (z powodu zamkniętych portali między wymiarowych ), które miały dokonać całkowitej pacyfikacji LUDZI i przejąć ziemię.. wprowadzono wersję zniszczenia LUDZI rękoma LUDZI z powodu różnic myślowych....

Chociaż wygląda to bardzo niebezpiecznie, jest to najmniej groźna dla nas wersja desperackiego kroku NOWO.

Trzeba.. ( chociaż wydaje się to wręcz schizofreniczna informacja) wiedzieć iż czas obecny w stosunku do czasu życia na ziemi JEST CZASEM PRZESZŁYM... to co było do roku 2012 wydążyło się podobnie ( nie identycznie , a podobnie) w minionej II cywilizacji ( my jesteśmy w przejściu z III do IV),III cywilizacja jest trzecią wersją trzeciowymiarowego życia na ziemi w trakcie której LUDZIE usiłują ewoluować duchowo na tyle, by przejść do "NOWEJ ZIEMI" IV wymiaru, czyli IV cywilizacji.

Kto nas w tym blokuje?

Wbrew obiegowym i bardzo rozprzestrzenianym twierdzeniom nie są to Żydzi, nie są to Arabowie , ni żadna inna grupa etniczna.
Są to cyborgi, bioroboty , które przejęły władzę nad mózgiem CZŁOWIEKA, nad jego myślami, sterują nim przez jego podświadomość. część LUDZI została zastraszona i skorumpowana do współpracy, część współpracuje nieświadomie, a bardzo duża część jest przejęta przez systemy religijne, które władają LUDZKIMI uczuciami w imieniu "BOGA"..... A jest to globalne oszustwo trwające od tysiącleci.

Niby jasnowidztwie w większości wypadków wcale nie widzą przyszłości, bo ona jest niedostępna dla ludzi robiących oglądy planów energetycznych z użyciem "trzeciego oka"!
Co zatem widzą? Widzą przeszłość, czyli to co już było w poprzednich dwóch cywilizacjach i to co było w trakcie trzeciej cywilizacji, widzą też montowane filmy holograficzne ( robione nie znaną nam jeszcze w obecnym czasie techniką) i wyświetlane im przed skanerem , którym jest "trzecie oko" .. ono tylko ogląda TO CO BYŁO, LUB JEST ALE NIGDY NIE SIĘGA W PLANY ENERGETYCZNE PRZYSZŁOŚCI !! ONO MA PODOBNĄ FUNKCJĘ DO KAMERY,OGLĄDA I REJESTRUJE, ALE NIE WIDZI TEGO CO JEST DOPIERO W PLANIE.
Pora to zrozumieć, takie oglądy dokonuje się inaczej, trzeba posiadać wibrację na poziomie tworzących te plany.

Idąc dalej... ja też znam przeszłość, widziałam ją, byłam tam , wiem co się działo wówczas, a co nie zaistniało teraz , po roku 2012. Jest nowe.. całkiem nowe, które prowadzi w stronę dobra. Ale..... siły zła , cyborgi , bioroboty ( oni nie mają DUSZY, ISKRY ŻYCIA.. maja tylko wcielone programy) , które są absolutnie nie do odróżnienia dla przeciętnego CZŁOWIEKA OD PRZECIĘTNEGO CZŁOWIEKA wykorzystują ten fakt i prowadza rozgrywki na poziomie naszych uczuć.

W tej armii sztucznie stworzonych uchodźców większość jest takich ludzi, przygotowanych do stworzenia wojny między rasowej na bazie różnic religijnych.

O co w tym tak naprawdę chodzi.... jak zawsze o to samo. O ENERGIĘ.... o niską wibrację energii strachu, cierpienia, bólu , śmierci, zimna.
Skończyły się ich depozyty , bo LUDZKOŚĆ podniosła wibrację ( idą na oparach, pali im się czerwona lampka....
Emotikon smile
) potrzebują niesamowita ilość takiej energii , wojna globalna zaspakaja ich potrzeby. Ale nie tylko to... druga część planu to "GWIAZDA DAWIDA".... są jej dwie wersje.. "BIAŁA ŚWIETLISTA" PROWADZĄCA W GÓRĘ i ""CZARNA GWIAZDA" PROWADZĄCA W DÓŁ.

Zależnie od tego która zostanie uruchomiona ... w dół lub w gorę.. tak potoczą się losy ziemi i LUDZKOŚCI.

Zatem walkę rozpoczęto po pierwsze o zgromadzenie energii , po drugie o otworzenie dostępu do strategicznych punktów ziemi , które decydują o możliwości poruszania jej się w kosmosie.

TAK..... ZIEMIA JEST RÓWNIEŻ MIĘDZY PLANETARNYM "STATKIEM KOSMICZNYM"....

Wiedza zdeponowana w jej centralnej bibliotece.. jądrze ziemi" umożliwia STWARZANIE ŻYCIA w całym kosmosie... zatem jest o co walczyć.....
Ale....

Wywiad z Davidem Icke. Początek III wojny światowej ISIS .

http://www.cda.pl/video/17585862cd... "GWIAZDA DAWIDA"Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1322 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 17 wrz 2015, 17:38

Kiara pisze:. zatem jest o co walczyć.....


No to szacowni pozwolę sobie zacytować jednego z poetów :,,..Bagnet na bron..."
:mrgreen:
to moze pozdrawiam hahahaha
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32218 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 17 wrz 2015, 18:34

Ja swojej krwi nie dam. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Krystaliczna44
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 06 lip 2015, 20:05
x 3
x 10
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowanie: 80 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: Krystaliczna44 » sobota 19 wrz 2015, 11:57

Jest jeszcze sprawa tej komety, co ma przelatywać przy Ziemi najprawdopodobniej około 24 – 27 września. Dziwne zjawiska na niebie zawsze jakoś odnoszą się do tego co na Ziemi. Komety to szczególnie mocne symbole. Ta kometa musi mieć jakieś znaczenie. Dla mnie to sygnał, że rzeczywiście coś się ważnego zaczyna dziać właśnie teraz.
0 x


Kiedy złe zamyka drzwi, Bóg otwiera okno.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32156 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 19 wrz 2016, 23:32

W wielu miejscach na świecie na początku września 2016 r powtórzyło się wcześniej obserwowane i rejestrowane zjawisko.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
0 xAwatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 174 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: ważka » wtorek 13 gru 2016, 15:22

Te pionowe światła kojarzą mi się z testami urządzeń do wyświetlania hologramów na niebie.

A mnie ciekawi pewne zjawisko, które trwa już od 2012 roku, a mianowicie coś w rodzaju białych nocy. Nie jest to związane z fazą księżyca, gdyż na przemian są noce całkowicie ciemne, takie jak dawniej i jasne, jakby za chmurami był jakiś duży obiekt, który je podświetla.
W 2013 roku, latem obserwowałam takie jasne niebo o północy i byłam wtedy na wsi, podmiejskiej, ale jednak i widziałam za delikatnymi jasnymi chmurkami niebieskie niebo. O północy!

Nie znalazłam niczego podobnego na forum, może przeoczyłam
0 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 14 gru 2016, 00:16

Ja też nieraz to obserwuję.. to, tak jakby odsłaniała się jakaś chwilowa zasłona.
Faktycznie przebłyskuje laurowo błękitne niebo.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6837
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12590 razy
Otrzymał podziękowanie: 12884 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 14 gru 2016, 08:17

ważka pisze :
W 2013 roku, latem obserwowałam takie jasne niebo o północy i byłam wtedy na wsi, podmiejskiej, ale jednak i widziałam za delikatnymi jasnymi chmurkami niebieskie niebo. O północy!


Uffff ,a ja myślałam że mam jakieś zwidy ! Kilkakrotnie widziałam to zjawisko ,ostatnio przedwczoraj ;) Widziałam po zachodniej stronie, jasne niebo pomiędzy chmurami .Spojrzałam na zegarek ,była 22.00 więc nie mogła to być poświata od zachodzącego Słońca. :o
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1520 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: ex-east » środa 14 gru 2016, 20:22

Wczorajszej nocy Ksiezyc byl prawie w pelni, ale skryty za chmurami, a powietrze czyste i rzeskie. Poswiata ksiezycowa byla na tyle silna, ze niebo przybralo kolor niebieski, chociaz byl srodek nocy ( okolo 3ciej nad ranem). Kolor nieba zalezy od sily i rodzaju czestotliwosci "swiatla", ktore dociera do Ziemi przedzierajac sie przez ziemska atmosfere. To naturalne zjawisko.
1 xAwatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 174 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: ważka » czwartek 15 gru 2016, 10:18

Mi chodziło również o takie zjawisko, że wieczorem jak się patrzy w niebo, to jednego dnia jest jasno, a następnego dnia (czyli Księżyc nie ma tu nic do rzeczy) jest zupełnie ciemno, prawie tak jak to bywało dawniej. Ostatnio (około 2 miesięcy) takie ciemne dni były tylko 2. Zmiany są skokowe, a nie płynne.

Co do niebieskiego koloru nieba, nie będę się spierać, bo nie wiem od czego to zależy.

Dziwne jest tylko to, że dawniej, kiedy technologia ludzka była mniej rozwinięta (żeby nie przywoływać tu roku 2012) widziałam wiele pięknych pełni Księżyca na tle czarnego nieba.
0 x


Łączę światy...

ex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1520 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 15 gru 2016, 17:23

Wybacz, powinienem byc bardziej precyzyjny. Otoz kolor nieba nie tylko zalezy od swiatla ( np odbitego przez Ksiezyc ) ,ale od osrodka przez ktore to swiatlo przechodzi , a w tym wypadku ziemska atmosfere. I nie chodzi tylko o zanieczyszczenia powietrza , czy tez nasycenia powietrza para wodna lecz rowniez na przykad od stopnia zjonizowania gazu w gornych wartstwach atmosfery.

Ogolnie za to , ze nasz kolor nieba jest niebieski za dnia odpowiada ozon ( postac tlenu ) w gornych warstwach atmosfery ziemskiej. Promieniowanie sloneczne natrafia tam na swoisty filtr , ktory przepuszcza wiekszosc dlugosci fali swietlnej "zatrzymujac" na chwile dlugosc fali odpowiadajacej za kolor niebieski ( 440 hz) . Mozna by powiedziec , ze ozon "swieci" na niebiesko na nieco podobnej zasadzie , jak swieci gaz w jarzeniowce przez ktora plynie prad.

To tez "przypadkowa" koincydencja , ze kolor niebieski ( 440hz) odpowiada ponoc podstawowemu dzwiekowi A1 w skali harmonicznej do ktorego zwyklo sie stroic instrumenty.

Zatem w zaleznosci od stanu atmosfery ( skladu gazu jakim jest powietrze ) nad naszymi glowami niekiedy w nocy wydaje sie , ze niebo nie jest czarne , tylko niebieskie.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 18 maja 2018, 08:46

https://krystal28.wordpress.com/2018/05 ... zenie-q74/
.Działania pozytywnego wojska amerykańskiego wraz z Prezydentem Trumpem są nie tylko dla USA, ale dla całego świata. Podtrzymujmy te działania energetycznie. Ważne jest, aby to zrozumieć. Czy widzicie decyzję odrzucenia paktu nuklearnego z Iranem przez Trumpa jako początek osłabienia ciemnych elit w Europie? Dlaczego Merkel, Macron i inni tak usilnie namawiali Trumpa, aby tego nie zrobił? Dlaczego kabalistyczne media z taką zaciekłością krytykują Trumpa i zaszczepiają ludziom kłamliwą propagandę? kr
.
DdVjBydUQAA777n.jpg
DdVjBydUQAA777n.jpg (37.02 KiB) Przejrzano 4819 razy
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32156 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 30 paź 2020, 19:26

Historie nieznane - Dr Franc & Grzegorz Skwarek
28 paź 2020

https://www.youtube.com/watch?v=T4rOLgokXjY

Dr Franc
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 31 paź 2020, 16:43

0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32156 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 14 mar 2021, 00:05

"Wróg Publiczny". Henryk Pająk. Idą po Polskę, a może już tu są?
Data premiery: 10 mar 2021

https://www.youtube.com/watch?v=2tkBgaJow84

Wilczy Głos
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: CO SIĘ DZIEJE TERAZ NA ZIEMI.........

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 14 mar 2021, 16:49

Obserwujemy odchodzenie starej gwardii

https://youtu.be/HEqA1vYa3PI
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

ODPOWIEDZ