Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Depopulacja - prawda czy mit?

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9513
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 23
x 352
Podziękował: 17452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13420 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 06 mar 2018, 10:20

Umarło 403 tysiące Polaków!

Obrazek

Tylko raz po II wojnie światowej było gorzej!

Za 11 lat może dojść do prawdziwego kryzysu! Musimy się bać?
403 tys. Polaków to prawie rekord – tyle osób zmarło w 2017 roku.
Więcej zgonów odnotowano po II wojnie światowej tylko w 1991 roku.

Te przerażające dane, paradoksalnie, mogą okazać się dobrą informacją dla przyszłych emerytów.


Tak rekordowej liczby zgonów możemy spodziewać się dopiero w 2029 roku – informuje GUS.Liczba ta – jak zauważa w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną” prof. Piotr Szukalski z Uniwersytetu Łódzkiego – zwiększyła się w ubiegłym roku o 4 proc. Tylko za 1-2 proc. tych zgonów może odpowiadać starzenie się społeczeństwa.


Ciężko odpowiedzieć dlaczego tak dużo Polaków zmarło w minionym roku – Na razie to zagadka, GUS podaje przyczyny umieralności z ponad rocznym opóźnieniem. Można tylko podejrzewać, że wzrosła liczba zgonów z powodu chorób układu krążenia lub chorób nowotworowych albo na przykład zatruć i urazów – mówi „DGP” prof. Bogdan Wojtyniak z Narodowego Instytutu Zdrowia.


Statystyczne skrócenie trwania życia o 2 miesiące podwyższy – jak wynika z wyliczeń „Dziennika Gazety Prawnej” – przeciętną emeryturę dla mężczyzn o 20 zł i o 5 zł dla kobiet.

źródło: Dziennik Gazeta Prawna
http://wp-online.pl/umarlo-403-tysiace- ... y-sie-bac/

Jakim trzeba być s... żeby przeliczać ten nieprawdopodobny .. szukam słowa.. na ''korzyści dla emerytów ? :shock: :evil:
Kto to pisze???

Prawie pól miliona rocznie ?.... :(

edit:
Szczecińscy naukowcy: połowa Polaków jest zatruta metalami ciężkimi

Jak dowiedli szczecińscy naukowcy, problem może dotyczyć większości Polaków.


Smog w Szczecinie. Normy przekroczone nawet o 700%
Smog w Szczecinie. Sytuacja jest zła. Alarm? Byłby, ale...

- To szokujące i chyba największe odkrycie naszego ośrodka w jego kilkudziesięcioletniej historii. Jestem bardzo podekscytowany tymi wynikami, zupełnie się ich nie spodziewałem na taką skalę - przyznaje prof. Jan Lubiński, który z zespołami badaczy prowadzi projekty naukowe w Zakładzie Genetyki i Patomorfologii PUM w Szczecinie oraz w Read-Gene SA. - To oczywiście pierwsze wyniki, tylko na grupie naszych pacjentek, ale szansa na to, że nie są one prawdziwe także dla większej populacji, jest bliska zeru. We wrześniu opatentowaliśmy je.

Chodzi o zbyt wysokie stężenia w organizmie takich metali jak rtęć, ołów i kadm.
Analizy, które przeprowadził pod kierownictwem prof. Lubińskiego młody doktorant - Wojciech Marciniak wykazały, że wśród 76 chorych na raka pacjentek aż 74 były zatrute tymi metalami.

Tych, które nie zachorowały, ale stężenie tych metali było u nich zbyt wysokie było 159.

Badanych osób, zdrowych i nie zatrutych było tylko 28.

Lubiński: Mamy dużą szansę odtruć Polskę
Jeśli ktoś jest zatruty metalami ciężkimi - ołowiem, rtęcią, kadmem, to ma o 6,5 raza zwiększone ryzyko wystąpienia raka

- Dlaczego mówię, że to takie wielkie odkrycie?
Po pierwsze, wskazuje na bardzo wysokie ryzyko wystąpienia nowotworu. Po drugie, doświadczenie podpowiada mi, że jesteśmy w stanie odwrócić tę sytuację - wyjaśnia prof. Jan Lubiński, kierownik Zakładu Genetyki i Patomorfologii PUM. - Mutacji genu BRCA1, który dziesięciokrotnie podnosi ryzyko raka piersi, nie można wymienić, po prostu się z nim rodzimy, ale na stężenie metali ciężkich można wpływać.
Na podstawie ogłoszonych badań, twierdzi prof. Lubiński, ponad połowa Polaków jest zatruta metalami ciężkimi.

- Moim zdaniem, te wyniki przepowiadają rewolucję w medycynie. Wygląda na to, że całą Polskę można podzielić na dwie grupy. Jedna to grupa, która będzie miała wysokie ryzyko raków w związku z metalami ciężkimi, a druga, która będzie miała to ryzyko kilkuprocentowe - dodaje profesor. - Obecnie intensywnie pracujemy nad metodami odtruwania. Trwają przygotowania suplementów, które mogłyby zmniejszać zatrucie metalami ciężkimi. Substancje, które mogą tak działać według eksperymentalnych danych, które już zostały opublikowane, są znane i dostępne. Są składnikami niektórych leków. Wydaje się, że mamy ogromną szansę, by odtruć całą Polskę. Co roku w Polsce jest ponad 100 tys. nowych zachorowań na nowotwory. Przy wprowadzeniu efektów naszych badań mogłoby być ich kilka razy mniej.

Po zgłoszeniu się do Komisji Bioetycznej za miesiąc lub dwa naukowcy mogliby wystartować z podawaniem substancji odtruwających pacjentom.

- Będziemy zapraszać pacjentki i co miesiąc kontrolować ich wyniki - wtrąca prof. Lubiński. - Wiemy, że Narodowy Fundusz Zdrowia może dać nam pewne środki na przebadanie pacjentek, ale na razie nie wiemy, czy to wystarczy, czy oferowana kwota pokryje koszty.

To, czy jesteśmy zatruci metalami ciężkimi nie jesteśmy w stanie określić sami. Nie ma objawów, które świadczyłyby o tym. Pewność można mieć tylko po badaniach krwi. Skąd metale ciężkie w naszym organizmie? To musi być masowe zjawisko, bo wszystko wskazuje na to, że nawet 80 proc. pacjentek, których próbki sprawdzano, była nimi zatruta.

- Znaczenie ma zatrucie środowiska w przypadku ołowiu, kosmetyki, w których znajdziemy rtęć, a także zatrute morza i oceany oraz kadm, który jest związany z paleniem papierosów, ale nie tylko - wymienia prof. Jan Lubiński.
https://plus.gs24.pl/wiadomosci/
przemekt1804 przedwczoraj
Jak to skąd taka sytuacja? Naprawde nie wiecie czy tylko udajecie. Szczepienia, chemitrails i oto efekty. O to im chodzi przecież...
Mariusz Sezrneos przedwczoraj
najłatwiej obwinić zwykłych ludzi że palą papierosy że źle jedzą a prawda jest taka że większość tych metali ciężkich i toksyn spuszczają nam na głowy z samolotów jest to wiadome ale lekarze biorą w tym czynny udział zwalając wine na inne czynniki także walcie się sprzedajne małpiszony
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9513
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 23
x 352
Podziękował: 17452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13420 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 12 mar 2018, 20:07

This happened on our Earth!!! 1-4 March 2018

Stało się to na naszej Ziemi !!! 1-4 marca 2018 r

https://youtu.be/Wd51w3MzgFU
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 6328
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 436
x 107
Podziękował: 4984 razy
Otrzymał podziękowanie: 8984 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 21 mar 2018, 18:06

0 x


JESTEŚMY ZMIANĄ !

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5508
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 338
x 183
Podziękował: 28524 razy
Otrzymał podziękowanie: 8513 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 21 mar 2018, 23:18

Ktoś kiedyś już apelował w tej sprawie - nie ograniczajcie się do zapodania samego linka, jeśli już tak chcecie skrócić sobie udostępnianie to przynajmniej zamieśćcie tytuł artu.
Z góry dzięki. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ODPOWIEDZ