Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Teorie spiskowe. które okazały się prawdą

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 7947
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 229
Podziękował: 451 razy
Otrzymał podziękowanie: 10860 razy

Re: Teorie spiskowe. które okazały się prawdą

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 18 kwie 2015, 20:46

To już podpada pod znęcanie się, jak widać złotego środka nie ma - może najtańsza była propozycja Fedorowicza?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30158 razy
Otrzymał podziękowanie: 8800 razy

Re: Teorie spiskowe. które okazały się prawdą

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 19 kwie 2015, 16:45

Nie znam opcji Fedorowicza, a ze znęcaniem się również nie chciałbym mieć nic wspólnego dlatego uważam, że życie samo im "wynagrodzi" z nawiązką. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 1975
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 130
Podziękował: 1119 razy
Otrzymał podziękowanie: 4205 razy

Re: Teorie spiskowe. które okazały się prawdą

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 19 kwie 2015, 17:17

No prosze taki drobny "myg", a ileż padło wspaniałych propozycji.
A "opcji Fedorowicza" równie nia znam ? Czy to coś z auto odnawianiem ma związek ?
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 7947
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 229
Podziękował: 451 razy
Otrzymał podziękowanie: 10860 razy

Re: Teorie spiskowe. które okazały się prawdą

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 19 kwie 2015, 17:38

To była propozycja z lat chyba 70-tych ub. wieku aby nasze "elyty" wysłać na bezludna wyspę zapewniając im tam absolutny luksus, byle tu nie wrócili - to i tak będzie dużo tańsze niż ich rządy tu w kraju.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5662
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 356
x 196
Podziękował: 30158 razy
Otrzymał podziękowanie: 8800 razy

Re: Teorie spiskowe. które okazały się prawdą

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 19 kwie 2015, 21:09

A tak, pisałeś już gdzieś o tym rozwiązaniu, propozycji i jestem jak najbardziej za. :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7075
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 491
x 116
Podziękował: 5577 razy
Otrzymał podziękowanie: 10101 razy

Historia badań nad „remote viewing”

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 16 lip 2017, 12:49

projectCIA pt: "Star Gate"- kojarzy sie z filmem o tym samym tytule, ale w tej calej historii moze byc wiecej niz tylko,-
ziarnko prawdy:

Obrazek
Historia badań nad „remote viewing”
czyli
Projekt : Gwiezdna Brama

Krótka Historia projektu STARGATE

Autorstwa Fenixa Nightwalkera specjalnie dla
http://www.paranormalne.plRemote Viewing, zwrot tak trudny do jednoznacznego przetłumaczenia oznacza tyle co widzenie rzeczy, zdarzeń i osób będących oddalonych od obserwatora i nijak nie mogących zostać zaobserwowanymi za pomocą normalnych zmysłów, to jest wzroku, węchu, słuchu, dotyku i smaku. W wielu przypadkach zjawisko remote viewing (które dalej będziemy nazywać w skrócie RV) jest określanie mianem szóstego zmysłu.

RV z uwagi na swoje właściwości, czyli właśnie na możliwość zobaczenia rzeczy, których nie da się zobaczyć normalnie od lat było w centrum zainteresowania rządów kilkudziesięciu krajów na świecie. Smakowity kąsek dla służb wywiadowczych umożliwiałby zdobywanie informacji nawet tych najtajniejszych, zaglądanie do najbardziej tajemniczych bunkrów i sejfów i to wszystko bez narażania życia ludzkiego. Nic dziwnego, że już na samym początku zimnej wojny takie potęgi jak Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich oraz Stany Zjednoczone Ameryki były zaangażowane w badania nad zjawiskiem RV. W tym artykule, przygotowanym specjalnie na potrzeby forum, postaram się przybliżyć historię badań prowadzonych przez Amerykanów, a ściślej rzecz biorąc, historię projektu STARGATE od jego początków aż do ujawnienia trzech tysięcy stron dokumentacji w roku 1995.

Program STARGATE (dalej nazywany SG) był prowadzony w dużej mierze przez DIA, Defence Intelligence Agency. Sam program był podzielony na trzy mniejsze podprogramy, były to „Operacje”, program zajmujący się w całości pozyskiwaniem informacji, „Badania i Rozwój” - program mający na celu prowadzenie badań w celu ulepszania metod zarówno treningu jak i wykorzystywania zjawiska oraz „Zadania Pozaprogramowe”, czyli program zajmujący się sprawdzaniem, jakie jeszcze zjawiska paranormalne można wykorzystać w celu obrony narodowej. Trzeba jeszcze wspomnieć, że sam SG nie był jednym programem badawczym, lecz wspólną nazwą nadaną kilkudziesięciu mniejszym programom prowadzonym przez różnorakie agencje w całych Stanach Zjednoczonych.

Nieco odbiegając od tematu muszę dodać, że zarówno DIA jak i CIA oraz inne agencje rządowe były w czasie zimnej wojny zaangażowane w wiele programów związanych ze zjawiskami parapsychicznymi. Programy CIA zaczęły się w roku 1972, oficjalnie zakończone zostały pięć lat później, DIA natomiast prowadziło swe programy od 1985 i prawdopodobnie prowadzi je nadal.

RV było badane zarówno przez CIA jak i Departament Obrony DoD, ta pierwsza agencja prowadziła badania od początku lat 70 XX wieku, DoD podobnie, z czego DoD głównie stosowało zjawisko w celu pozyskiwania informacji w przeciwieństwie do CIA, która była nastawiona na badanie zjawiska. Oficjalnie wszystkie programy zostały zawieszone w lecie 1995 roku.

Pierwsze poważne eksperymenty zostały przeprowadzone w latach 74/75 i miały na celu sprawdzenie przydatności RV w celach zbierania informacji. Testy polegały na sprawdzeniu, czy osoba dokonująca „widzenia” jest w stanie poprawnie scharakteryzować obiekt będący celem. Początkowo zaczynano od drobnych przedmiotów położonych w drugim pomieszczeniu, coraz to bardziej zwiększając odległość między obiektem, a osobą tzw viewera czyli osoby „postrzegającej”. Jedni z uczestniczących w programie naukowcy, Puthoff i Targ stwierdzili jednoznacznie, że testy zakończyły się sukcesem, obiektów trafionych było ok. 70%.

Jedna z największych serii eksperymentów miała miejsce w latach 73/75 i dotyczyła wskazywania miejsc i lokacji. W każdym teście występowało ośmiu „postrzegaczy” i sto wybranych losowo lokacji, które nigdy się niepowtarzały, tzn że nigdy nie były wybierane ponownie do testu. Okazało się jednak, iż trafienia oscylowały w granicach błędu statystycznego.
W okresie pomiędzy rokiem 1973, a rokiem 1988 zostało przeprowadzonych 154 eksperymentów, łącznie ponad 26 tysięcy testów, z czego 20 tysięcy było testami na scharakteryzowanie celu, uczestniczyło w nich 227 postrzegaczy. Wyniki testów przekraczały znacznie błąd statystyczny, co przemawiało na korzyść programu.

Należy tu również wspomnieć o tzw eksperymentach ganzfelda przeprowadzanych w latach od 1983 do 1989 roku w Laboratoriach Badań Psychofizycznych w Princeton w New Jersey. Chociaż eksperymenty były przeprowadzanie niezależnie do programu STARGATE to bardzo dobre wyniki testów pozwalały na kontynuowanie testów w ramach Bramy Gwiezdnej mimo głosów krytycznych, były bowiem one swoistym potwierdzeniem realności zjawiska.

Kolejnymi eksperymentami były te przeprowadzane przez Science Applications International Corporation, na czele których stał Dr. Edwin May. Eksperymenty te nie miały jednak już na celu potwierdzenia realności RV, miały na celu znalezienie sposobów na rozwijanie zdolności postrzegania przez „agentów”.

Oficjalnie wszystkie programy badawcze i operacyjne zostały zakończone na przełomie lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Dokumentacje były trzymane w tajemnicy do roku 1995 kiedy to cały program STARGATE został oddany do analizy American Institute for Research, w skrócie AIM, które po okresie ewaluacji stwierdziło, że program nie przyniósł żadnej korzyści żadnej z agencji, jednak tutaj nasuwa się pytanie, dlaczego wśród odtajnionej dokumentacji, czyli wśród ponad trzech tysięcy stron brak jest konkretnych informacji o projekcie Phoenix, oraz dlaczego pozostałe pięć tysięcy stron dokumentacji, prawdopodobnie w całości poświęconych „ognistemu ptaku”, nigdy nie zostało ujawnione. Jeżeli program okazał się fiaskiem, dlaczego nie odtajniono wszystkiego ? To pytanie pozostanie bez odpowiedzi prawdopodobnie jeszcze przez długi czas.

Autorstwa Fenixa Nightwalkera
Dla http://www.paranormalne.pl

Na podstawie :
- ewaluacji American Institute for Research z 1995 na temat STARGATE: USA Remote Viewing Program ;
- odtajnonej dokumentacji projektu STARGATE ;


http://www.paranormalne.pl/topic/5542-p ... -gwiezdna/

oddtajnione dokumenty CIA:
https://www.cia.gov/library/readingroom ... n/stargate

https://www.youtube.com/watch?v=ufT7ZgELUY0

oczywiscie rodzi sie pytanie jak sam projrkt I sam Ingo Swann mogl "namierzyc gwiezdne wrote pozostawione na terenia dzisiejszego Iraku,-
Obrazek
przez ET, moze w Ziggurat, poza tym Ingo otrzymal obrazy z Jowisza zanim obrazy przeslaly sondy kosmiczne I wszystko sie zgadzalo,-
wiec kolejna sprawa to kwestia samej telepatii I mozliwosci komunikacji z ET's. Wszystko z 1-sza inwazja na Irak 90' zbiega sie w czasie :?: :o
Oczywiscie wiaze sie to z art @Janusza:

viewtopic.php?f=26&t=141&p=73953#p73953
1 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 4733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 539
x 181
Podziękował: 7707 razy
Otrzymał podziękowanie: 8188 razy

Re: Teorie spiskowe. które okazały się prawdą

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 16 lip 2017, 13:43

Tą metodą Ingo Swann "udał się " na Ksieżyc .Wstawiałam tu viewtopic.php?f=21&t=16&start=25 fragmenty jego wspomnień .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7075
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 491
x 116
Podziękował: 5577 razy
Otrzymał podziękowanie: 10101 razy

Re: Teorie spiskowe. które okazały się prawdą

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 16 lip 2017, 16:12

..dzięki @chanell, w tym filmie co wstawiłem, a obejrzałem wczoraj Ingo również opisuje bazę na Marsie,-
widoczną na zdjęciach tej planety, albo to tylko komputerowa rekonstrukcja, tak czy inaczej wielka najprawdopodobniej,-
starożytna konstrukcja ET's.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8579
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 431
Podziękował: 16948 razy
Otrzymał podziękowanie: 14808 razy

Re: Teorie spiskowe. które okazały się prawdą

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 11 paź 2017, 23:58

Szpiedzy w Niebie

https://www.youtube.com/watch?v=u6zzBKjFU4Q

Opublikowany 10 paź 2017
0 xODPOWIEDZ