Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Mati100686
Posty: 16
Rejestracja: środa 18 paź 2023, 20:04
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: Mati100686 » środa 10 sty 2024, 11:07

Oto teoria, która dla wielu z tych którzy ją zrozumieją zmieni wszystko.
Jest to teoria łącząca Wszystkie religie Abrahamowe, oraz prawdopodobnie
wszystkie teorie spiskowe o których do tej pory słyszeliście.

Teoria ta polega na stosunkowo prostym założeniu, że wśród ludzi prawie
Od początku są hybrydy, które wyglądają tak jak my.
Informacje na ten temat są zarówno w Piśmie Świętym jak i w Koranie.

W Ewangeli św. Mateusza możemy znaleść kilka fragmentów
Odwołujących się do 'nich' w sposób oczywisty.

Mt. 15,13 - Wszelka roślina której nie zasadził Ojciec niebiański wykorzeniona zostanie.
Mt. 13,24-25,30 - człowiek posiał dobre nasienie na swoim polu... przyszedł nieprzyjaciel i nasiał kąkolu... pozwólcie obydwu rosnąć razem aż do żniwa.
Mt. 13,38 - pole to świat, kąkol to synowie Złego, a nieprzyjaciel który ich posiał to istota strącona z niebios. żniwo to koniec epoki.

Po owocach ich poznacie...
Są wilkami drapieżnymi w odzieniu owczym....

W Koranie 18:50 - ...z wyjątkiem Iblisa, który jest spośród dżinnów i który zbuntował się przeciwko rozkazowi swojego Pana. Czyż weźmiecie jego i jego potomstwo za przyjaciół, poza Mną, podczas gdy 'oni' są dla was wrogami?


Oni zinfiltrowali wszystkie religie, wszystkie grupy społeczne oraz każdą grupę etniczną.
Jak opisuje islam, oni są kafir - ci którzy ukrywają prawdę. to może być twoja żona a nawet twoje dzieci, i nigdy ci tego nie powiedzą kim są.

Dlatego w Ewangelii św. Mateusza Jezus Chrystus nazywa ich wilkami drapieżnymi w odzieniu owczym, ponieważ udają kogoś kim nie są...
Dlatego, że Chrystus mówił o nich i odkrył przed ludźmi ich tajemnicę postanowili go zabić.


Przwczytaj to:

Na tym polega całe zgorszenie, że gdyby nie ci którzy je sieją i powtarzają w kółko, to już dawno normalni ludzie (synowie człowieczy) przestali by grzeszyć...

I zaczęliby żyć dobrze i uczciwie.

Dlatego oni cały czas sieją grzech i przypominają o nim, by zbierać swój owoc.

Oni nie mogą odpuścić, taka jest ich natura.

Przeczytaj uważnie:

rozdział 6 Genesis mówi nam o zmieszaniu się istot z nieba z ludzkimi kobietami, to co z tego powstało to hybrydy. [Słowo użyte w tłumaczeniach Starego Testamentu z języka hebrajskiego (giganci/olbrzymi) jest nieprawidłowym tłumaczeniem słowa nephilim oznaczającego upadłych, i pochodzi od słowa naphal - upadać.]

Nie różnią się z wyglądu niczym od normalych ludzi. Byli zarówno przed jak i są po potopie.


Wystarczy przeczytać Pismo Święte w całości by zrozumieć... 


Przetrwali, bo żona Japheta była jedną z nich i właśnie dlatego w księdze Ezechiela w rodziale 38 i 39 są wymienieni prawie wszyscy potomkowie Japheta jako Ci których ostatecznie Bóg pokona.

Dlatego ze strachu przed krzyżowaniem się z nimi Abraham poślubił własną siostrę i praktycznie wszystkie 12 plemion Izraelskich pochodzi od wspólnych przodków... z wyłączeniem potomstwa z niewolnic Bilhy i Zylphy...


To jest historia i zarazem tajemnica tego świata o której mówił Jezus Chrystus w przypowieści o 'pszenicy i kąkolu' na roli. ROLA TO ŚWIAT, PSZENICA TO SYNOWIE KRÓLESTWA, KĄKOL TO SYNOWIE ZŁEGO, ŻNIWO TO KONIEC ERY. POZWÓLCIE IM RAZEM ROSNĄĆ AŻ DO ŻNIWA. 

[Kąkol to kolejne niepoprawne tłumaczenie, bo chodzi o 'życicę roczną' która z wyglądu jest nie do odróżnienia od pszenicy aż do czasu wydania owocu czyli kłosa (na dodatek ziarno życicy jest trujące)]


Jezus Chrystus mówi, że 'po owocach ich poznacie...'
To znaczy, że wyglądają tak samo jak normalni ludzie, a namawiają do grzechu który jest owocem ich dzieła.

Mówi też, że są wilkami drapieżnymi w owczym odzieniu... Przeczytaj Pismo Święte... możesz zacząć od Ewangelii Mateusza w której jest dużo na ten temat w przypowieściach w rozdziale 13.

Wygląda na to, że ten obcy gen jest dominujący, i ze związku 'syna człowieczego' czyli normalnych ludzi z 'hybrydą' rodzą się kolejne 'hybrydy'... Łatwo przewidzieć, że jedynie ścisła kontrola populacji poprzez pilnowanie linii genealogicznej pozwala wykluczyć lub ograniczyć mieszanie się z nimi... dopuki Izraelici przestrzegali zasady nie mieszania się z obcymi ludami to byli bezpieczni, ale już w czasach Jezusa Chrystusa ten problem hybryd pojawił się w Izraelu. Stąd Jezus Chrystus powiedział o faryzeuszach: 'wszelka roślina której nie zasadził Ojciec niebiański wykorzeniona zostanie'. 

I to jest strzał w dziesiątkę... 

Natomiast do synów człowieczych powiedział, że każdy grzech i bluźnierstwo będzie ludziom odpuszczone, ale bluźnierstwo przeciwko duchowi nie będzie...

Słowo przeciwko 'synowi człowieczemu' będzie odpuszczone, ale temu kto by bluźnił przeciwko Duchowi Świętemu, nie będzie odpuszczone...Oni właśnie podbijają świat cichą metodą, bo tylko taka zwiększa ich szansę na zwycięstwo,
zgodnie ze sztuką wojny SUN-TZE przeciwnik nie może się obronić, tak długo jak nie wie że trwa wojna.
Ich jest z pokolenia na pokolenie coraz więcej.

Nie wierzysz w słowo Boże?
Nie interesuje Cię Pismo Święte? To nie potrafisz ich dostrzec, bo nawet nie wieszo tym, że są na tym świecie.
Gdy szukasz żony/męża to nie umiesz ich odróżnić.
Patrzysz oczami, a jednak nie widzisz.
Słuchasz uszami, a jednak nie słyszysz.

Nie chodzi o kolor skóry, pochodzenie etniczne, czy religię... oni są już wszędzie na całym świecie. W każdym możliwym wyznaniu.

Jeżeli przeczytasz całe Pismo Święte i uwierzysz w słowo Boże, to zaczniesz ich dostrzegać. Wtedy nie bój się ich!

Zaufaj Bogu, i Boga Wszechmogącego i Jezusa Chrystusa proś o wybaczenie win i grzechów.
Bóg twoją tarczą, zaufaj mu bezgranicznie.

Nie grzesz i wystrzegaj się tych którzy sieją zgorszenie i do grzechu namawiają.

szukajcie na cda filmu nefilim - upadli pośród nas. Dowiecie się więcej...

Niby dlaczego Kennedy został zastrzelony? Pamiętacie słynną przemowę JFK, od lat znika z internetu, i pojawia się jakaś inna wersja tego przemówienia...
To oni stają na największą ludobujaczą ideologią ... marksizm jest ich dziełem...
Wszystkie religie są naszpikowane nimi by mogli zagłuszać prawdę... wszystkie telewizje , radia i gazety są w ich rękach...
To oni nazywani są potomstwem szatana, czyli tego który został strącony z niebios... gwiezdne wojny to nie bajka, tylko wydarzyły się już dawno... oni ukrywają się między nami.
Rozmnażają się z nami i rosną w siłę...

https://www.youtube.com/watch?v=BcVxHXG6V4s
https://www.youtube.com/watch?v=zub0zhj6GHQ
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7713
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1415
x 402
Podziękował: 14120 razy
Otrzymał podziękowanie: 13763 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 10 sty 2024, 19:02

przecież wszyscy jesteśmy hybrydami .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Mati100686
Posty: 16
Rejestracja: środa 18 paź 2023, 20:04
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: Mati100686 » środa 10 sty 2024, 20:24

Hybrydami są potomkowie tych którzy zmieszali się z 'nimi'.
ale nie wszyscy tacy są.
Znowu będzie jak za dni Noego, gdy bawili się, żenili i za mąż wydawali, i nie spostrzegli się gdy przyszedł ich koniec...
Wtedy upadli też rozmnożyli się i przejęli świat. Wiemy już, że wyglądają tak samo jak potomstwo człowieka (Adama), ale w środku są wilkami drapieżnymi. Ukrywają swoją tożsamość i kłamią, bo wiedzą co ich czeka.

Przyjdą żeńcy zebrać kąkol na spalenie, a pszenicę zwiozą do stodoły.
Wszystko się dopina.
Ich czeka od dawna zapowiedziany ogień...
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7713
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1415
x 402
Podziękował: 14120 razy
Otrzymał podziękowanie: 13763 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 10 sty 2024, 21:04

Nie próbuj nas tu straszyć ! To nie jest forum dla fanatyków religii ,jeśli chcesz pisać o tym okrutnym Bogu ,to wybierz inne fora .To forum nie jest tubą propagandową jedynie słusznej religii ani żadnej religii .Każdy wybiera swoją drogę a jeśli ty wybrałeś sobie taką ,to twoja sprawa .Nie będę już zasilać swoją energią tego tematu .

ps: Jeśli nadal będziesz nas gnębił "nawracaniem" zostaniesz bana na kilka dni a jak nie pomoże to na zawsze .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Mati100686
Posty: 16
Rejestracja: środa 18 paź 2023, 20:04
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: Mati100686 » środa 10 sty 2024, 23:41

dlaczego nazywasz Boga okrutnym?
Czy nazwiesz leczenie raka okrucieństwem? Czy zabijanie komórek rakowych nazwiesz okrucieństwem?

Nie nazywaj Boga okrutnym, gdyż nie wiesz tego co wie Bóg.
Bóg dba o to co stworzył jak dobry ogrodnik.
Zastanów się lepiej nad tym:
Mt. 15,13 - Wszelka roślina której nie zasadził Ojciec niebiański wykorzeniona zostanie.

To są Ci których nasiał zły. Do kogo masz pretensje?

Zaufaj Bogu. Bóg wie lepiej bo jest Bogiem.
Historia z przed potopu się powtarza, więc skutek będzie ten sam.
Chyba, że stanie się cud i rak zdecyduje przestać być złośliwy, ale nie liczył bym na to.

Wiem, że to kim jesteś nie zależy od Ciebie. Ja też nie mam na to wpływu.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14627 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 11 sty 2024, 00:05

Myślę @chanel, że masz rację, wszelkie nauczania religijne nie na tym forum.
Te 2 tematy, które @Mati założył są do zamknięcia.
Żeby takie tematy omawiać trzeba mieć inną wiedzę, nie NT w którym jest 70% zmienionego tekstu w/g językoznawców, poprzez ojców kościoła i wszelkich przepisywaczy po drodze. ST jest to głównie kronika wyczynów JHWH. JHWH to bóg okrutny, sam siebie zresztą tak gdzieś tam zdefiniował.
Kłopot w tym, że JHWH nie był bogiem tylko obcą gadzią istotą i oczywiście walczył z innymi obcymi istotami, które się mianowały bogami. Jego lista wyczynów w kosmosie jest jeszcze o wiele większa, bo podboje były jego ulubionym zajęciem.
Ostatnie hybrydy jakie stworzono na ziemi są jego dziełem, ale to są ludzie z duszami, bardzo wrażliwi i zupełnie odstający od poczynań swego stwórcy, pierwiastek "boski" a nie gadzi zwyciężył.
Jahwe to nie Bóg, a uzurpator, których w historii ziemi był bezlik.
Bóg nikogo nie karze, to esencja bezwarunkowej miłości.

Nie ma co ludziom dalej robić wody z mózgu, tematy do zamknięcia, a @Mati na odpoczynek.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Mati100686
Posty: 16
Rejestracja: środa 18 paź 2023, 20:04
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: Mati100686 » czwartek 11 sty 2024, 13:06

Widzę, że nie masz pojecia o czym piszesz, i robisz to jedynie by zwodzić.
Nie wiem kto twierdzi, że Bóg musi kochać wszystkich... nawet tych których nie stworzył?
To jest wierutna bzdura, co widać w otaczającej nas rzeczywistości na pierwszy rzut oka.
Ten kto nie przeczytał Pisma Świętego w całości ten nie rozumie jego integralności i spójności...
Stary Testament został przetłumaczony z języka hebrajskiego.
Natomiast Nowy Testament został przetłumaczony ze starożytnej greki.
Można porównać mnogość tłumaczeń by przekonać się o ich jednoznaczności... te które odbiegają w sposób oczywisty od tłumaczeń bezpośrednich (Direct Translation) natychmiast tracą swoją spójność, co jest widoczne w trakcie czytania.

Jeżeli chodzi o Nowy Testament nie można ignorować informacji zawartej w Liście św. Pawła do Galacjan 1,6-8 w którym informuje nas o tym, że jest tylko jedna Ewangelia... co oznacza że w Nowym Testamencie znajdują się trzy ewangelie które są próbą falsyfikacji prawdziwego przekazu Jezusa Chrystusa, oraz zrobienia z Jezusa Chrystusa boga... w kolejnych ewangeliach po Ewangelii św Mateusza następuje eskalacja tego zjawiska... w Ewangelii św. Mateusza Jezus Chrystus nie jest nazwany bogiem, co jest spójne z wcześniejszym przekazem proroków zawartym w Starym Testamencie.

O tym, że między nami są wilki drapieżne w odzieniu owczym Jezus Chrystus mówił w Ewangelii Mateusza otwarcie, ale o tym, że wkradli się oni między pierwszych Chrześcijan pisze już Apostoł Juda w 4 wersecie swojego listu który jest tuż przed Apokalipsą św. Jana.

Rozumiem, że problem hybryd z pokolenia na pokolenie jedynie się nasila, więc zdaję sobie sprawę z tego, że wyjaśnienie tego tematu spotka się z zacieką próbą wyśmiania lub zepchnięcia rozmowy na każdy inny tor, włącznie z blokowaniem możliwości dyskusji na ten temat.

Każdy który zrozumie powagę sytuacji zrobi własny research. Proponuję wziąć kartkę i długopis i zacząć od Ewangelii św. Mateusza. Proszę zwrócić szczególną uwagę na kilka fragmentów:
https://youtube.com/watch?v=Pv120vtu3pE
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16823
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 537
Podziękował: 17121 razy
Otrzymał podziękowanie: 24151 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 11 sty 2024, 13:51

..to forum dla wszystkich jak widać na stronie głównej ale nie dla agitatorów jedynie słuszniej prawdy,-
jeśli nie wiesz jak powstała biblia z wybranych fragmentów większej całości co pasowało założycielom,-
najpierw ci sami "ludzie" rzucali chrześcijan na pożarcie lwom a potem uczynili z tego najbardziej krwawą,-
religię na świecie.
Jak nie odróżniasz dobra od złą to po co komu w ogóle jakaś religia których jest do wyboru do koloru na świecie,-
a jeśli już tak lubisz podpierać się biblią - to mały cytacik dla ciebie:
"Błogosławieni cisi, albowiem oni posiądą ziemię" — Mateusza 5,5
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Mati100686
Posty: 16
Rejestracja: środa 18 paź 2023, 20:04
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: Mati100686 » czwartek 11 sty 2024, 15:07

To pisze Administrator który ma w swojej stopce:

"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

???

Ten post to nie jest agitacja religijna, to jest opis zjawiska oraz prawda którą możesz odnaleźć na kartach zarówno Tory, Ewangelii św. Mateusza jak i Koranu.
Zwracam waszą uwagę na coś niepokojącego, a spotykam się z atakiem samych Administratorów, którzy chyba wolą by prawda została przemilczana. Zupełnie tak jak by reprezentowali 'tamtą stronę'.

Jeżeli uraziłem któregoś z Administratorów to nie zrobiłem tego celowo.
Nie chodzi mi o żadne krucjaty na forum, a jedynie by ci którzy są zainteresowani teoriami spiskowymi mogli poznać tą i sprawdzić jej wiarygodność.
W nagrode otrzymuję ostrzeżenie od Administratora, któremu chyba bardziej zależy na usunięciu mnie i tych tematów z tego forum
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16823
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 537
Podziękował: 17121 razy
Otrzymał podziękowanie: 24151 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 11 sty 2024, 15:16

Off Topic
ok, ale jest b.cienka linia między prezentowaniem swoich poglądów a agitacją.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14627 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 11 sty 2024, 22:31

I @Mati tą cienką linię grubo przekroczył. Nie potrzeba nam agitatorów, a tym bardziej misji i misjonarzy.
Ponad 15 wieków powielanych kłamstw KRK wystarczy nam w zupełności. To są ich ostatnie podrygi, jeszcze kilka lat i chyba rzeczywiście papież będzie musiał uciekać z Rzymu i wcale nie przed niewiernymi, czy islamistami, tylko przed własnymi owieczkami, które się połapią jak były robione w bambuko.
Nie chodzi o urażanie administratorów, ani o jakąkolwiek dyskusję, bo tu nie ma o czym dyskutować.
Szkoda czasu i miejsca na serwerze na powielanie tego, co "wierni" mogą w kościołach usłyszeć i niech tam się udają, aby cała objawioną prawdę Pawła i innych poznawać.
Jezus nie miałby spokoju, gdyby w grobie czekał na sąd ostateczny, jak reszta populacji i chyba dlatego szybko udał się do "nieba", bo był jasnowidzącym i wiedział, co z jego naukami zrobią.
Tutaj nie ma ani zainteresowanych, ani miejsca na taką mesjańską działalność.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Mati100686
Posty: 16
Rejestracja: środa 18 paź 2023, 20:04
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: Mati100686 » poniedziałek 05 lut 2024, 18:48

https://youtube.com/watch?v=82N7NoTJmvg
A ten fragment pasuje do tego Mt. 24:37-41
A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki,  i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7713
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1415
x 402
Podziękował: 14120 razy
Otrzymał podziękowanie: 13763 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 05 lut 2024, 20:10

@ Mati100686

Nie wiem czy czytałeś regulamin tego forum kiedy zakładałeś tu konto . Jeśli nie ,to proszę przeczytaj uważnie ,ponieważ naruszyłeś jeden z jego punktów .Umieściłeś ten sam film w dwóch różnych tematach .
Cześć B Zakazy
3. a. Zakaz floodowania (wysyłania postów o tej samej lub podobnej treści).
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

PinOkio
Posty: 14
Rejestracja: piątek 05 sty 2024, 09:50
x 1
x 2
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: Teoria Wszystkiego, czyli teoria hybryd

Nieprzeczytany post autor: PinOkio » wtorek 06 lut 2024, 17:57

Mati ostrzegam cie bo widzę że twój sposób mówienia o tym jest niepokojący prawdopodobnie wpadłeś w pewien rodzaj hipnozy i zaczołeś postrzegać świat trochę w krzywym zwierciadle . Ja też w nim kiedyś byłem i nie jest to świąt w którym chciałbyś być musisz uważać na siebie odpuść sobie chłopie tą teorie wszystkiego bo cie to zgubi i wpadniesz w otchłań mówie ci to jako twój bliźni widziałem dużo osób którzy popadli w takie stany i nie mogli z tego już wyjść oczywiście że świat nie jest tym jak nam go przedstawiają ale nie ma co się tym ekscytować trza to brać na chłodno skup się lepiej na sobie i na swoim postępowaniu i na rozwijaniu siebie jako człowieka .

Pozdrawiam
0 xODPOWIEDZ