Witam wszystkich użytkowników tego forum

16.11.22
Jutro w nocy z 18 na 18 .11 będą prowadzone prace konserwacyjne na hostingu - forum może nie działać lub działac z przerwami.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Antarktyda a teorie spiskowe

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7361
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1343
x 381
Podziękował: 13499 razy
Otrzymał podziękowanie: 13539 razy

Antarktyda a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 26 cze 2014, 22:02

Czy na Antarktydzie znajduje się podziemna baza UFO?

Obrazek

Źródło: Internet

Tajne bazy niemieckie na Antarktydzie praktycznie od początku były przedstawiane jako coś zupełnie niedorzecznego. Okazuje się jednak, że jest coraz więcej wskazówek świadczących o tym, że Antarktyda nie jest wcale nieciekawym kontynentem, a Nowa Szwabia istniała w rzeczywistości.Gdy w 1945 roku upadał Berlin praktycznie w tym samym czasie pojawiły się doniesienia wskazujące na to, że Naziści ewakuują się na półkulę południową. Część z nich dotarła w istocie do Argentyny, Brazylii czy Urugwaju, ale niektórzy twierdzili, że kierunek obrano również na Antarktydę.
Z tą tajemnicą wiąże się stowarzyszenie Ahnenerbe. Była to organizacja, która zajmowała się mistycyzmem, ale i badaniami antropologicznymi, na przykład w Tybecie. Pojawiają się sugestie, że Ahnnenerbe istniało po to, aby zdobyć wiedzę na temat zapomnianych technologii takich jak napęd antygrawitacyjny, który miał umożliwić budowę maszyn latających zupełnie nowego typu.

Obrazek

Jednym z artefaktów, który bardzo zainteresował Nazistów była odkryta 9 października 1929 roku mapa Piri Reisa. Mapa ta przedstawia linię brzegową Antarktydy przed tysiącami lat. Hitler był pewny, że Antarktyda jest kontynentem, który stanowi pozostałość Atlantydy. Trudno się zatem dziwić, że zlecono poszukiwania zaginionych broni właśnie tam.
Hitler nakazał Himmlerowi stworzenie specjalnego zespołu badawczego, który miał za zadanie przeszukanie miejsc znajdujących się na mapie. Bardzo szybko zorientowano się, że to, co przedstawia mapa tureckiego admirała to między innymi linia brzegowa Antarktydy, kontynentu oficjalnie odkrytego dopiero w XIX wieku. Hitler był pewny, że to właśnie Antarktyda jest mityczną Atlantydą.
Podobno już w 1943 roku głównodowodzący Kriegsmarine, admirał Karl Doenitz, oświadczył, że zbudowano dla Hitlera fortecę na końcu świata w rejonie znanym jako Ziemia Królowej Maude. Dla Niemców była to Now Szwabia "Neue Schwabenland"

Obrazek
Statek Schwabenland - źródło: Internet

Na pokładzie specjalnego statku "Schwabenland" znajdowały się nawet specjalne wystrzeliwane z katapulty Było to raczej ewidentne, że samoloty były potrzebne do prowadzenia poszukiwań. Według pewnych doniesień udało się zidentyfikować miejsca, które umożliwiały penetrację tak zwanych jaskiń z Antarktydy.
Gdy upadał Berlin pojawiły się doniesienia, że Adolf Hitler ewakuował się w kierunku Antarktydy, gdzie czekała na niego zbbudowana przez Nazistów forteca. Na dodatek dokładnie wtedy pojawiły się pierwsze UFO, czyli Niezidentyfikowane Obiekty Latające. Wielu autorów twierdzi, że te obiekty to nazistowskie spodki, a sama III Rzesza funkcjonuje teraz pod przykrywką i nic nie wygląda tak jak przedstawia to telewizja.

https://www.youtube.com/v/nbwglQItO4s

http://innemedium.pl/wiadomosc/czy-anta ... a-baza-ufo

ps: film jest niestety po rosyjsku ,ale większość pewnie zna ten język ,jeśli nie to można włączyć napisy
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1531
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 12
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 954 razy

Re: UFO - Co prawdą ,a co kłamstwem jest

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 27 cze 2014, 12:45

chanell -

O tym piszemy juz w tu:
viewtopic.php?f=11&t=220#p2488

Zreszta co do map admirala Reisa, to byly znane duzo, duzo wczesniej. Kolumb korzystal z nich podczas swych podrozy odkrywczych.

Na polnocy, czyli Arktyce sa bazy niby badawcze, ale ...

Svalbard Global Seed Vault
Longyearbyen -78°13'N 15°38'O, jest najwiekszym centrum zarzadzania grupy wyspiarskiej Spitzbergen (po norwesku Svalbard), na arktycznym morzu lodowym oraz jednym z najbardziej polozonych na polnoc miejscowosci.
Longyearbyen zostalo zalozone przez Johna Munroe Longyear w 1906 roku jako osada gornicza. W 1943 niemiecki Wehrmacht zniszczyl osade, po II wojnie swiatowej zostala odbudowana.
Miasteczko zyje glownie z turystyki i prac badawczyczo-naukowych, m.in. miesci sie tam wydzial norweskiego instytutu polarnego (NPI) i UNIS, oraz slynny tzw. Svalbard Global Seed Vault - dlugoterminowy magazyn przechowywania nasion (nasieni).

Obrazek

Tlumaczenie nazwy obiektu magazynowania (przechowywania) nasion z norweskiego brzmi - "Skarbiec Sądu Ostatecznego" - potega w otchlaniach czelusci lodowych.

http://www.globalresearch.ca/doomsday-s ... ic-2/23503

Ciekawe, ze Korporacja Monsanto, Bill Gates i Fundacja Rockeffelera mieszają tam tak poteznie :twisted:
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7361
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1343
x 381
Podziękował: 13499 razy
Otrzymał podziękowanie: 13539 razy

Re: Piramidy na świecie

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 05 sty 2015, 10:55

Ruiny starożytnego miasta znaleziono na Antarktydzie?

Sobota, 09 marca 2013 24:18 - Zniknięcie od listopada 2002 z załogą kalifornijskiej telewizji i wideo, które opuściły o misji US Navy SEALs, są kluczowymi elementami historii, w którym przemawia to, że duża ruiny zostały znalezione pod grubym lodem Antarktydy.

Obrazek
Jonathan
To, zdaniem archeologa i poszukiwacza przygód Jonathana Graya World Education Research Ltd w jego bezpłatny newsletter Archeologia Aktualności Flash. (Http://beforeus.com/)

Rzecznik firmy powiedział, że: "Rząd USA powiedział, że będzie dążyć do zablokowania przewietrzenie wideo znalezionego przez Navy ratowników na Antarktydzie, gdzie, najprawdopodobniej, okazuje się, że istnieje stała imponująca wykopalisko archeologiczne, dwa km (3200 m) pod lodem. "

"Ekipa telewizyjna z AtlantisTV Productions, który nakręcony film, wciąż brakuje", mówi Szary.

AtlantisTV prawnicy, z siedzibą w Beverly Hills, podkreślił, że: "Głównym problemem spółki, to dla bezpieczeństwa i dobrobytu załogi."

Ponadto, powiedział, że "to oni zdecydowanie sprzeciwia przeciwko wszelkim próbom cenzurowania materiał, który jest wyraźnie zainteresowania oraz w domenie publicznej."

"Kontynent lodu Antarktydy", podkreślił, "nie należy do żadnego narodu. Ameryka nie ma jurysdykcji istnieje. "

"Ten film jest własnością AtlantisTV", powiedział rzecznik firmy, "Kręciliśmy się. To nasze. I tak szybko, jak to słusznie przywrócony że nasze prawa, film zostanie wyemitowany. Koniec historii ".

Urzędnicy US Naval Task Force, wsparcie Antarktydzie było spodziewać zaprzeczył historię lub posiadanie dowolnego strzał wideo przez załogi zanik AtlantisTV.

Możesz zapisać się na Newslatter Jonathan Gray tutaj: http://beforeus.com/

Przez Alton Parrish (Reporter)

Obrazek

Co najmniej cztery YouTuber myślę, że może być utracone miast na kontynencie Antarktydy.

Zespół naukowców twierdzi, że odkrył trzy starożytne piramidy pokryte lodem na Antarktydy. Dokładne szczegóły są pobieżne, ale zespół wydał trzy intrygujące obrazy ich odkrycia. zgodnie z Stephen Hannard ADGUK

Zespół składa się z międzynarodowej naukowców z USA i wiele innych z różnych krajów europejskich. Dwóch wielkich piramid znaleziono około 10 mil w głąb lądu, po trzecie, nie daleko od wybrzeża, widoczne z morza.

Zespół jest obecnie projektowanie przesyłki, aby osiągnąć jeden z piramid, aby dowiedzieć się, czy jest to naturalne lub sztuczne. Dalsze szczegóły zostały zgłoszone przez zespół od 29 sierpnia 2012 roku Więcej nowości czekają na ujawnienie.

Jak zawsze, kto decyduje.

Piramidy w Antarktyce


Starożytne piramidy odkryte na Antarktydzie -Atlantis?


Antarktyda
Odkrycie starożytnego miasta przez rosyjskiego satelitęDiscovery Civilization w lodzie Antarktydy


Międzynarodowy podróżnik, archeolog i autor Jonathan Gray podróżował po świecie w celu gromadzenia danych na temat starożytnych tajemnic. W ciągu ostatnich 37 lat, ma wejść w dużej mierze niezbadane obszary, w tym części źródeł Amazonki. Prowadził również wyprawy na dno morza i do najbardziej odległych górskich i pustynnych regionów świata.

W trakcie swoich poszukiwań, Jonathan zaczął odkrywać dowody niezwykłych artefaktów z miejsca i czasu. Według tego, co nas uczono w szkole, oni po prostu nie powinny istnieć! A oni nie tylko pojedyncze nieprawidłowości. Jest to model, który je łączy świat, co sugeruje istnienie starożytnej cywilizacji zdumiewających proporcjach.

Jonathan Gray, od wybrzeża do wybrzeża AM, twierdził, że: "biorąc pod uwagę, że te artefakty nie pasuje do aktualnej akademicki przekonania, często tłumione, zniszczone lub ukryte", powołując się na Smithsonian Institution i krajach takich jak Peru, Ameryki, Izraela, Nowej Zelandii , Francji i Australii, krajów zaangażowanych w cover-testów.

Obrazek

W tym blogu już mówiliśmy piramid w Antarktyce. To, co chciałem podkreślić to istnienie stacji księżnej Elżbiety Antarktyda (http://www.antarcticstation.org/), tuż obok niektórych piramid. Chciałbym wiedzieć, co dzieje się w podziemiach tego obszaru.

Starożytne piramidy na Antarktydzie!


Przepraszam za tekst ,ale nie znalazłam artykułu po polsku,dlatego skorzystałam z tłumacza google. Podaje oryginalny link w języku włoskim.Może ktoś ,kto zna ten język przetłumaczy dokładniej ,lub poda krótkie streszczenie ;)

http://luniversovibra.altervista.org/ro ... antartico/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7361
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1343
x 381
Podziękował: 13499 razy
Otrzymał podziękowanie: 13539 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 22 gru 2019, 00:33

Odnaleziono Gigantyczną Metropolię pod 3 km warstwą lodu na Antarktydzie
„ Wielu rosyjskich i amerykańskich naukowców zostało zabitych na Antarktydzie” - źródło Freemasons P2 cytuje rosyjskie raporty FSB i CIA. „Wiem z całą pewnością, że istnieją starożytne bazy obcych ” - dodaje. Właśnie dlatego Antarktyda jest zamknięta, mówi.
Właśnie o tym między innymi w tym filmiku

https://youtu.be/8Q5senhCR1o
Tajemity
86,7 tys. subskrypcji

Co się stało z telewizyjną ekipą kanału Atlantis? Dlaczego do tej pory jej nie odnaleziono? Co znajduje się na odnalezionych w starym magazynie taśmach wideo? Jak odnaleziono starożytną metropolię? Dlaczego nadano jej nazwę "Miasto Cyklopów"?
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7361
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1343
x 381
Podziękował: 13499 razy
Otrzymał podziękowanie: 13539 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 22 gru 2019, 10:41

@songo ,@barney , nie pamiętam który z was bo było to kilka lat temu ,może nawet z 10 lat temu ,wstawiał na forum artykuł właśnie o tym urządzeniu. Pamiętam artykuł ponieważ dziwiłam się po co wiercą w lodzie i wstawiają te czujniki . Oficjalnie chyba było powiedziane że do badania dna morskiego a teraz wyszło szydło z worka ;) .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15642
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1037
x 484
Podziękował: 16747 razy
Otrzymał podziękowanie: 23614 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 22 gru 2019, 11:53

O cywilizacji na Antarktydzie mówili najpierw C.Goode i D.Wilcock, ciekawe było w ostatniej Klepsydrze o Nibiru jako planecie/statku którą przybyli do nas Anunaki i to może być nasz Księżyc/Gwiazda Śmierci? ;)
1 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 06 sie 2022, 17:35

Coś Nie Tak Z Antarktydą! Wielka Tajemnica!
6 sie 2022

https://www.youtube.com/watch?v=XC6qAASHw8w

200 lat temu rosyjscy nawigatorzy udowodnili istnienie szóstego kontynentu. Dwa wieki później terytorium to wciąż kryje wiele tajemnic. Antarktyda. Ten kontynent, położony na samym południu globu, zawsze przyciąga uwagę badaczy z całego świata. Jakie tajemnice skrywają te ziemie, na których nie ma żadnego państwa, a na stacjach polarnych mieszkają tylko naukowcy? Jakie niesamowite odkrycia czekają na południowym biegunie zimna, gdzie króluje wieczna zmarzlina?

Fantastyczny świat
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 30 sie 2022, 13:57

Misja NASA Ujawnia Ukryte Jeziora Spod Lodu Antarktydy
28 sie 2022

https://www.youtube.com/watch?v=f10sh6LMqd8

Ridddle PL
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 30 wrz 2022, 17:49

Coś się dzieje na Antarktydzie - dokonano oszałamiającego znaleziska.
28 wrz 2022

https://www.youtube.com/watch?v=YPofmOoFaWQ

Tajemity

Odkryto ogromną anomalię magnetyczną pokrywającą całą południowo-wschodnią część wybrzeża jeziora Wostok. Taka anomalia może być spowodowana przez nagromadzenie metali, które wskazują na ruiny starożytnego miasta pogrzebanego pod kilometrowymi warstwami lodu...
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 20465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 934
Podziękował: 33887 razy
Otrzymał podziękowanie: 25964 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 19 paź 2022, 18:08

Na Antarktydzie odnaleziono dziwną jaskinię ze schodami
19 paź 2022

https://www.youtube.com/watch?v=sSUJp_CnBaU

JASNA STRONA
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7361
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1343
x 381
Podziękował: 13499 razy
Otrzymał podziękowanie: 13539 razy

Antarktyda a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 16 lis 2022, 18:38

Antarktyda 1946 cz.1 - NOVOLAZAREVSKAYA

https://youtu.be/ICjXcEbCfEc

Kiedy Werenr von Braun mówił o lotach do gwiazdozbioru Aldebarana, Antarktyda była w 100% nie zbadana i w 100% jeszcze nie odkryta. Po wielu latach okazuje się, że admirał R. Byrd nie był pierwszy na Antarktydzie. Pierwszymi też nie byli Brytyjczycy. Kto więc uprzedził Amerykanów i Brytyjczyków? Kto posiadł najlepszą, bo najdokładniejszą dokumentację terenu Nowej Szwabii? Współczesne badania wskazały na pokaźny opad Strontu w lodzie antarktycznym, który datowany jest na lata 50 naszego wieku. Czyżby doszło do użycia ładunku jarowego na Antarktydzie?

Tajemity
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7361
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1343
x 381
Podziękował: 13499 razy
Otrzymał podziękowanie: 13539 razy

Re: Antarktyda a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 21 lis 2022, 18:33

Królewskie Kobry p-68 nad Antarktydą

https://youtu.be/ngFbdPb3BSk

Na pobliskim cmentarzu polarników Antarktycznej Bazy Nowolazariewskaja znajduje się pomnik z zalanym betonem czteroramiennym śmigłem. Skąd na Antarktydzie pojawiło się śmigło z "Królewskiej Kobry", którą Amerykanie wyprodukowali specjalnie i tylko dla ZSRR? Były to samoloty przeznaczone do działań na lotniskowcach floty strategicznej ZSRR. Czy Rosjanie i Amerykanie zmierzyli swoje siły na Antarktydzie?

Tajemity
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7361
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1343
x 381
Podziękował: 13499 razy
Otrzymał podziękowanie: 13539 razy

Re: Antarktyda a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 23 lis 2022, 19:06

Forteca bez skazy na drugim końcu świata

https://youtu.be/VmQ1azmGNwA

Sądząc po sensacyjnych doniesieniach dziennikarzy, pod koniec lutego 1947r. wyszła na jaw bardzo popularna wśród bractwa UFO wersja obecności obcych. Prasa pisała o słynnych asach polarnych z grupy lotniczej admirała Richarda Byrda, którzy starli się na Antarktydzie z "latającymi spodkami". Oczywiście admirał roztropnie powstrzymał się od oficjalnych wyjaśnień w tej sprawie, ale nawet nie przyszło mu do głowy zdementować to, co pojawiło się przy tej okazji w prasie...

Tajemnity
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15642
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1037
x 484
Podziękował: 16747 razy
Otrzymał podziękowanie: 23614 razy

Re: Antarktyda a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 10 gru 2022, 06:15

Wodne Niebo - niezwykła anomalia na Antarktydzie

Tajemity
185 tys. subskrybentów
https://youtu.be/JW_pWxkrBgY
11 982 wyświetlenia 9 gru 2022
#antarktyda #nansen #anomalia
Odbicie na niebie, jak widać na kole podbiegunowym, jest tak bardzo osobliwe, że nie da się mu zaprzeczyć ani pominąć w poważnych dyskusjach na temat kształtu Ziemi. Niezwykła anomalia została zaobserwowana i udokumantowana przez polarnika Fridtjofa Nanasena. Czy do dzisiaj nauka potrafiła wytłumaczyć zjawisko odbijania się w sklepienieu niebieskim tego co znajduje się na ziemi w kole podbiegunowym? Czym tak naprawdę jest to zaskakujace zjawisko? Czy jest to wstęp do dyskusji na temat tego czy Ziemia jest gigantycznym statkiem kosmicznym przemierzającym nieskończoność kosmosu?
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15642
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1037
x 484
Podziękował: 16747 razy
Otrzymał podziękowanie: 23614 razy

Re: Antarktyda a teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 13 gru 2022, 08:17
W ciągu ostatniego tygodnia opublikowano dużą ilość tajnych danych z Antarktydy, z których najbardziej niesamowite są zdjęcia w poniższym pliku: ….

ArktycznyŹródło SSP powiązane z admirałem Robertem Byrdem powiedziało, że zdjęcia zostały zrobione w 1912 roku przez kapitana Roberta Scotta i jego załogę. Jednak zdjęcia zostały zablokowane, gdy tylko wrócili do swojej bazy i zgłosili wyniki. Scott i jego zespół zaginęli. Od tego czasu jest strefą zakazaną, pozwalającą tylko kilku rządom na całym świecie na prowadzenie ograniczonych badań.

Istnieje podejrzenie, że żyła lub mogła żyć tam inna kultura. Lodowa ściana stanie się dla wielu ulubioną teorią spiskową, po prostu dlatego, że istnieje i odegra integralną rolę w nadchodzących zmianach na świecie. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej z króliczej nory.

Aby uzyskać więcej informacji, nasze źródło zasugerowało przejrzenie zrzutu danych pod poniższymi linkami:https://is.gd/a9qaGZ

https://is.gd/EyBRV3

https://is.gd/uBbdhC
https://bakomkulisserna.biz/2022/12/12/ ... rullas-ut/
ant.png
ant.png (281.68 KiB) Przejrzano 300 razy
https://youtu.be/VUnVxteZyWc
lub
https://rumble.com/v1xf0xi-ice-wall-exp ... scott.html
1 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ