Witam wszystkich użytkowników tego forum

16.11.22
Jutro w nocy z 18 na 18 .11 będą prowadzone prace konserwacyjne na hostingu - forum może nie działać lub działac z przerwami.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Depopulacja - prawda czy mit?

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15322
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1033
x 465
Podziękował: 16586 razy
Otrzymał podziękowanie: 23386 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 04 cze 2020, 14:24

0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 21064
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 949
Podziękował: 34065 razy
Otrzymał podziękowanie: 26500 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 29 cze 2020, 16:13

DEPOPULACJA, ADRENOCHROM, UZALEŻNIENIA.
niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=GEUNkaGxQYs

Premiera rozpoczęła się 15 godzin temu
0 x
Awatar użytkownika
janusz
Posty: 21064
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 949
Podziękował: 34065 razy
Otrzymał podziękowanie: 26500 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 21 wrz 2020, 22:56

Cicha depopulacja. Oni mówią o tym otwarcie - Iwona Shamsan
Nadawane na żywo 7 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=vKTGM-libUM

niezaleznatelewizja
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 21064
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 949
Podziękował: 34065 razy
Otrzymał podziękowanie: 26500 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 26 paź 2020, 23:36

Bioetyka z piekła rodem - Ewa Pawela

https://www.facebook.com/195406377227344/videos/2637530696510060

Niezależna telewizja
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15322
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1033
x 465
Podziękował: 16586 razy
Otrzymał podziękowanie: 23386 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 09 lis 2020, 02:37

Konferencja Wiedeń 23 październik 2020: Powiadomienie prezydenta Austrii o ludobójstwie

https://youtu.be/A7W9iiiPLVs
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 1511
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 262
x 154
Podziękował: 4557 razy
Otrzymał podziękowanie: 2848 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: BABA » czwartek 25 lut 2021, 11:17

Zastanawiam się jak ubrać w słowa takie "wielowarstwowe" spostrzeganie tego tematu, jakie Mi się aktualnie odsłania. Może lepiej by było zmilczeć. A jeśli nie lepiej to na pewno dużo prościej i przyjemniej. :lol:

Ale dawno nic nie wrzucałam na to forum a widzę, że choć powolutku to jednak pojawiają się na nim pierwsze jaskółki "zawracania" i prób koncentracji na tym co naprawdę jest ważne (Moim zdaniem i dla Mnie przynajmniej). Sorek za formę, mam aktualnie lekką fazę "pychy" - stanu z reguły dość przyjemnego dla jego posiadacza i wręcz przeciwnie dla jego odbiorców. ( :D ). I pomieszania. A ponieważ interpretacja zawsze neutralnych w swojej prawdziwej naturze zjawisk zależy od aktualnego poziomu wibracji samego interpretatora - efekt też będzie pomieszany. ;)

Każda rzecz ma: dwa skrajne bieguny i mnóstwo stanów pośrednich. To najpierw opiszę te bieguny w stanie aktualnym. Jutro mogą być inne. Ponieważ dno nie ma dna, granica zawsze jest tam gdzie sami ją postawimy.

Poziom pierwszy. Depopulacja? Totalna bzdura. To wszystko co wyprawiają "możni", włącznie (albo przede wszystkim) z tymi niby "przeciekami prawdy" i sugestiami dotyczącymi planów depopulacyjnych to zwyczajne straszaki i manipulacje do zaprogramowania Ludzi na konkretny cel. To takie działania podobne do działań psychopaty, który tak długo dręczy i pozbawia pewności siebie Swoją ofiarę aż wyczuje, że może już zadać "szczere i serdeczne" pytanie - a czego Ty tak naprawdę chcesz? Kompletnie zmącony i osłabiony latami walki Człowiek zareaguje totalną konsternacją, bezsilnością, nawet wybuchem wściekłości lub rozpaczy. No i sam widzisz! (skomentuje psychol) nie wiesz czego naprawdę chcesz, ale nie martw się - Ja Ci pomogę i będę decydować a Ty po prostu słuchaj i rób co Ci mówię. I nic się nie martw - będzie dobrze bo Ja wiem co trzeba zrobić. I faktycznie będzie dobrze.. tylko komu? I jak długo?

Czy jest w interesie koncernów odcinanie gałęzi, na której siedzą? Aż tacy głupi to Oni nie są. W Ich interesie jest, żeby Nas było jak najwięcej - bo to MY jesteśmy źródłem Ich dochodów. Jak najwięcej i jak najgłupszych Nas, oraz oczywiście jak najsłabszych. Dość łatwo zauważyć w jakim kierunku to wszystko zmierza (próbuje zmierzać w założeniu "możnych"). Wielka ferma kur od urodzenia do śmierci pozamykanych w klatkach. Siedzą tam i składają jajka poganiane podawanymi sztucznie hormonami i nic oprócz tego nie robią. Plus podobnego rodzaju "hodowle" ukierunkowane na konkretne Ich "potrzeby". W ten sposób chcą mieć dla Siebie całą piękną i czystą od "ludzkich śmieci, które ją niszczą" Ziemię dla Siebie - taki raj dla wybranych na Ich wielkie nigdy się niekończące wakacje. Końcowy efekt tresury pod tytułem "system nagród, kar i kontroli".

Ma szanse się powieść taki scenariusz? Nie. Można dowolnie długo łamać prawa ludzkie, innych żywych Istot, a nawet "boskie" ale nie da się złamać praw Natury. Tak osłabiona biologicznie populacja musi wymrzeć i faktycznie wystarczy do tego choćby zarazek najgłupszego kataru. Izolacja nic nie pomoże bo Natura jest wyposażona w mechanizmy obronne i eliminujące słabe organizmy, o których Ludzie nie mają pojęcia. Puszczając wodze fantazji mogę Sobie wyobrazić co najmniej kilka z nich. Czy masowe wymieranie może ominąć samych "możnych" (zakładając, że będą dbać o własną kondycję i stan zdrowia)? Też nie. "Efekt setnej małpy" to miecz obosieczny, służy nie tylko do dźwigania populacji na wyższy poziom rozwoju ale również do jej degradowania a nawet zniszczenia formy biologicznej.

A więc depopulacja? Zdecydowanie tak. I niestety kochani "możni" - o wiele bardziej precyzyjna, niż się Wam wydaje. Wszyscy to wszyscy (babcia też :mrgreen: ) bo czy się to komu podoba czy nie, na pewnym poziomie jesteśmy jednością i na tym poziomie nie ma wykluczenia ani wyróżnienia dla nikogo. Tak zwane Pole daje komendę, którą odbiera i realizuje cała populacja danego gatunku - z jego "szczytowym osiągnięciem ewolucyjnym" w postaci Człowieka włącznie. Jaka to będzie komenda? To już zależy od Nas. Tylko i wyłącznie. Kto ma szansę się przecisnąć prze to "ucho igielne"? Garstka faktycznych "wybrańców". Kim są? Nie wiem i nie sądzę, żeby ktokolwiek to wiedział z całą pewnością bo już by było po wszystkim. "Dzika mutacja" lub ta jedna konkretna - zaplanowana w formie intencji, przez Nas samych - zanim sami Siebie w ten matrix wrzuciliśmy. Obserwatorem zdarzenia jest nie tylko "żywa istota", intencja również nim jest. To również jest "żywa istota". Jakiś tam Bóg lub Bogini. Dobra bądź zła. Mądrości czy głupoty . Taki, którego sami stworzyliśmy "przed" a teraz stopniowo tworzymy i budujemy od drugiej - wewnętrznej strony. 8-)

Poziom drugi. Idę na spacer bo piękna pogoda. Szkoda dnia na te głupoty i nigdy nie kończące się zabawy tak zwanego umysłu. :lol:
0 x


Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili gdy zdamy Sobie sprawę, że mamy tylko jedno. Konfucjusz

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15322
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1033
x 465
Podziękował: 16586 razy
Otrzymał podziękowanie: 23386 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 28 mar 2021, 18:21

Przyczyny depopulacji - Sławomir Lernaciński, Joanna Rajska

https://youtu.be/5AFQhOEWkns

naturalna lub nie?
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

soma
Posty: 600
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1007 razy
Otrzymał podziękowanie: 1048 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: soma » sobota 10 kwie 2021, 19:07

0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7318
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1337
x 374
Podziękował: 13445 razy
Otrzymał podziękowanie: 13500 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 12 maja 2021, 23:22

Fauci i NIH odkryli, że finansują chińskie badania nad bronią biologiczną

Obrazek

Odkrywamy sensację, że zmilitaryzowany przemysł broni biologicznej w komunistycznych Chinach był finansowany przez NIH pod kontrolą dr Fauci. Celowo finansowali badania mające na celu zdobycie funkcji nad rozwojem broni biologicznej w Chinach, które doprowadziły do ​​celowego uwolnienia broni biologicznej SARS-CoV-2, która jest obecnie wykorzystywana do propagowania masowych szczepień w celu wyludnienia na całym świecie.

Cały projekt został zaplanowany wiele lat temu, a jego celem było zarówno globalne zdziesiątkowanie populacji ludzkich, jak i posłużenie jako przykrywka dla planowanego scenariusza naprawy gospodarczej / implozji długu, który już zaczyna się rozwijać.

Wszystko to zostało odkryte przez The Weekend Australian, który przeanalizował 265-stronicowy dokument chińskiego rządu, który twierdził, że atak bronią biologiczną „może spowodować załamanie się systemu medycznego wroga”.

Ten sam dokument ujawnił, że broń biologiczna opracowana w Chinach może zostać „sztucznie zmanipulowana w wirusa z pojawiającymi się chorobami ludzkimi, a następnie wykorzystana jako broń i uwolniona w sposób nigdy wcześniej nie widziany”.

Obrazek
Da The Weekend Australian:

Z weekendu australijskiego:

Dziesięciu z autorów to naukowcy i eksperci ds. Broni, związani z Air Force Medical University of Xi'an, sklasyfikowani jako „wysokie ryzyko” ze względu na poziom badań obronnych, w tym prace z zakresu nauk medycznych i psychologicznych, zgodnie z polityką strategiczną. . Śledzenie uniwersytetów obronnych Instytutu.

Badanie dotyczy również optymalnych warunków, w których można wypuścić broń biologiczną. „Ataki bronią biologiczną najlepiej przeprowadzać podczas wschodu i zachodu słońca, w nocy lub podczas pochmurnej pogody, ponieważ jasne światło słoneczne może uszkadzać patogeny” - mówi. „Czynniki biologiczne powinny być uwalniane w porze suchej. Deszcz lub śnieg mogą wytrącać cząsteczki aerozolu.

„Pożądany jest stabilny kierunek wiatru, aby aerozol mógł zmieniać się w obszarze docelowym”.

Jednym z najbardziej dziwacznych twierdzeń wojskowych jest ich teoria, że ​​SARS-CoV-1, wirus, który spowodował wybuch SARS w 2003 roku, był sztuczną bronią biologiczną, celowo wypuszczoną na Chiny przez „terrorystów”.

Teraz wydaje się oczywiste, że Fauci, NIH i administracja Obamy świadomie spiskowali z komunistycznymi Chinami, aby zbudować broń biologiczną, która została wypuszczona na świat w 2019 roku. Oznacza to, że dr Fauci jest zbrodniarzem wojennym (ale już o tym wiedzieliśmy).

Awaria IT amerykańskiej infrastruktury
Omówione również w dzisiejszej aktualizacji: włamania komputerowe i zburzenie kolonialnego gazociągu dostarczającego benzynę do około jednej czwartej stanów USA, w tym na wschodnim wybrzeżu. Po tym, jak hakerzy ukradli dane z centralnych komputerów sterujących rurociągiem, wymusili zamknięcie całego rurociągu, co jest teraz trzecim dniem.

Oznacza to, że zdalni hakerzy są w stanie zamknąć krytyczną infrastrukturę w Stanach Zjednoczonych. A jeśli rurociągi są podatne na włamania, co z elektrowniami? Elektrownie atomowe? Instalacje wojskowe? Prawda jest taka, że ​​Chiny już stworzyły „listę zabójstw” celów cyberwojny i mogą błyskawicznie zniszczyć większość amerykańskiej infrastruktury, ponieważ mało kto ma dobre zabezpieczenia. A większość komputerów kontrolujących krytyczne systemy w Ameryce jest w głupocie podłączonych do Internetu.

A wszystko to jest jeszcze bardziej prawdziwe w przypadku „przyjaznych” krajów, patrz NATO.

https://koenig2099.wordpress.com/2021/0 ... iologiche/

Przepraszam za tekst ale pochodzi z Włoskiej strony i tłumaczyłam w google .Ogólnie chyba można zrozumieć.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 21064
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 949
Podziękował: 34065 razy
Otrzymał podziękowanie: 26500 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 26 maja 2021, 20:07

Katastrofa ludzkości będzie inna niż przewidują – Anna Mandrela
Data premiery: 20 maj 2021

https://www.youtube.com/watch?v=QU6VMwUUC18

Ckultura

Jeden z najbogatszych ludzi świata - Bill Gates - wprost głosi pogląd, że obecnie na Ziemi żyje zbyt dużo ludzi. Nie jest on pionierem w takim podejściu do świata – jego opina wyrasta z poglądów anglikańskiego duchownego i ekonomisty, żyjącego na przełomie XVIII i XIX wieku – Thomasa Malthusa. Przewidywał on, iż wraz ze wzrostem światowej populacji ludzi, na planecie zabraknie pożywienia. Podobne prognozy wieszczące katastrofę ludzkości pojawiały się m.in. w raporcie Klubu Rzymskiego – „Granice wzrostu”. W świetle dzisiejszych procesów społecznych wydaje się, że wszyscy z nich mylili się – być może największym zagrożeniem dla ludzi nie jest wcale przeludnienie, lecz wręcz przeciwnie – depopulacja.
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12087
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 612
Podziękował: 29242 razy
Otrzymał podziękowanie: 18525 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 27 maja 2021, 08:29

z https://anthony.neon24.pl/post/162011,z ... h-w-polsce
Panie @Anthony, z całym szacunkiem...

//że tylko ok. 5% z tych osób zmarło z powodu covid//

Nawet tyle nie zmarło z powodu "covid".
Chyba że komuś odbiornik telewizyjny spadł na łeb ze ściany ze skutkiem śmiertelnym.


Covid nie istnieje. Bo w przyrodzie nie istnieje wirus (SARS-VOV2) mający powodować owego medialnego covida.

Nadal ani jedno naukowe laboratorium nie świecie nie pochwaliło się schwytaniem tego wirusa,
wyizolowaniem jego genomu, i zbadaniem ewentualnej zjadliwości.


Te 5 procent, to efekty nieleczonej stareńkiej naszej dobrze znanej grypy,
która faszystowscy kultyści Sekty Covida fałszywie pogrzebali po cichu i bez rozgłosu.

nadużycie link skomentuj
Kmieć 25.05.2021 13:27:13
@Kmieć 13:27:13
Oczywiście ma Pan rację! W Polsce ani na świecie nikt nie umarł na kowida, gdyż taka choroba nie istnieje. Pisałem o tym wielokrotnie. Mamy do czynienia z grypą sezonową nazwaną "kowidem".

Tekst powyższy nie jest mój, autorem jest Pani profesor Maria Majewska, tekst wkleiłem i żadnych zmian w nim nie dokonywałem!
Według oficjalnych danych polskiego Ministerstwa Zdrowia, zmarło w naszym kraju po szczepieniach 3800 osób!
Ile w tm czasie zmarło na grypę? zapewne nikt!

Zbrodnicza praktyka w polskiej służbie zdrowia jest taka:

1. Nie przyjmować pacjentów w przychodniach
2. Nie odbierać od nich telefonów.
3. Czekać aż pacjent "przechodzi grypę" i zapadnie na zapalenie płuc.

4. Gdy zapalenie płuc przejdzie w fazę ostrą, odtransportować go do szpitala.

5. Jako przypadek beznadziejny, podpiąć pacjenta pod respirator.

6. Odczekać 15 minut aż respirator rozerwie pacjentowi płuca.

7. Odłączyć respirator i wypełnić dokumentację rozliczeniową z NFZ. Za użycie respiratora- 1000 zł, za "opiekę" nad pacjentem kowidowym - dwukrotność wynagrodzenia lekarza.

8. Odtransportować nieboszczyka do kostnicy

9. Zatelefonować do rodziny nieboszczyka, że tenże nie żyje.

10. Rozpocząć procedurę leczenia z jakimś innym kandydatem na nieboszczyka.
11. Liczyć kasę po uzyskaniu następnej "skóry"


Lekarze- zbrodnicze bydlaki!
nadużycie link skomentuj
anthony 25.05.2021 14:05:46
z linku:
Tekst pani profesor Marii Majewskiej potwierdzą najgorsze przewidywania: mordują nas szczepionkami!

8 razy więcej ludzi umiera po szczepieniach na kowida niż z powodu samego kowida!

A to dopiero początek "tańca śmierci"

Liczby zgonów poszczepiennych Covid są

- ponad osiem razy większe od liczb zgonów z powodu choroby.


Prof.Maria Majewska nonnocere3@gmail.com 24.5.21

Stale rośnie pokłosie ofiar covidowych szczepień.

Do europejskiej bazy Vigiaccess do 24.5.21zgłoszono 862’301 powikłań i 5277 zgony po tych szczepieniach,
z czego ok. 63% przypada na Europę.

Do amerykańskiejbazy VAERS zgłoszono 227’805 powikłań i 4201 zgonów, z czego 97% przypada na USA.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

cedric
Posty: 7205
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 94
x 173
Podziękował: 4331 razy
Otrzymał podziękowanie: 10967 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 02 cze 2021, 21:39

0 xcedric
Posty: 7205
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 94
x 173
Podziękował: 4331 razy
Otrzymał podziękowanie: 10967 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 08 cze 2021, 15:55

Paweł Klimczewski statystyk i socjolog stawia hipotezę , tzw.COVID wybuchł teraz- dawniej wojny, obozy koncentracyjne “utylizowały ” nadmiar ludzi, a teraz wkracza baby boom na rynek emerytalny i “trzeba coś z tym zrobić” , jak mówiła Lagard.
od 3:23:30
https://youtu.be/G-NPdPmLtlI?t=12215
0 xcedric
Posty: 7205
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 94
x 173
Podziękował: 4331 razy
Otrzymał podziękowanie: 10967 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 08 cze 2021, 17:32

art. Jima Westa o usg, a chorioamnionitis-depopulacja może trwać juz długo
Trzeba się zastanowić też nad usg przezciemiączkowym i diagnostyką usg dysplazji stawu biodrowego u dzieci
viewtopic.php?f=16&t=2548&p=130113&hili ... ne#p131677
USG a chorioamnionitis
https://harvoa-med.blogspot.com/2020/10/chor.html
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15322
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1033
x 465
Podziękował: 16586 razy
Otrzymał podziękowanie: 23386 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 02 sie 2021, 18:45
Autor: Benjamin Fulford
2 sierpnia 2021
Poznawanie Koreańczyków Północnych
Benjamin Fulford Raporty tygodniowe
Uwaga dla czytelników. Abym mógł odbyć coroczny urlop naukowy w kanadyjskiej dziczy, MAM kilka następnych raportów napisanych wcześniej. Skupią się na historii tego, jak zaangażowałem się w walkę z mafią chazarską. Mamy nadzieję, że pomoże to czytelnikom lepiej zrozumieć, co się teraz dzieje. Oczywiście, jeśli wydarzy się coś naprawdę dużego, wydamy raport awaryjny.Próby zamachu na mnie i zamordowanie wielu moich kolegów były częścią nazistowskiego zamachu stanu, który miał miejsce w USA po 9.11.2001. Ta nazistowska frakcja, kierowana przez Fuhrera George'a Busha seniora, była podgrupą mafii chazarskiej. Zabijali dziennikarzy w ramach próby kontrolowania narracji, historii, którą kierowało się zachodnie społeczeństwo. Jednak nie zrozumiałem tego, dopóki północnokoreańska księżniczka nie pokazała mi dowodów.

Oto jak to się stało. Wpadłem na poważną cenzurę w Forbes. Zaczęło się to po tym, jak przedstawiłem historię o morderstwie bankiera, którą opisałem w zeszłotygodniowym raporcie, zwrócił na mnie uwagę ludzi, którzy wydawali rozkazy rodzinie Forbesów.

Na przykład historia o wyrzuceniu Citibanku (firmy Rockefellera) z Japonii za pranie brudnych pieniędzy dla gangsterów została zabita, mimo że moim źródłem było przemawiające w protokole japońskie Ministerstwo Finansów. Ostatnia kropla spadła na mnie, gdy dowiedziałem się, że firma produkująca oprogramowanie antywirusowe tworzy wirusy. Forbes zabił tę historię, mówiąc mi, że jestem „niewiarygodny”, podczas gdy w rzeczywistości historia została zabita, ponieważ Steve Forbes otrzymał od firmy antywirusowej 500 000 dolarów, według informatora Forbesa.

W każdym razie miałem dość pisania pornografii biznesowej i zdecydowałem, że następnym krokiem w karierze będzie przejście do pisania książek. Mieli nadzieję, że zrobią z nich hollywoodzkie filmy. Wysłałem więc dwa rozdziały i zarys planowanej książki do mojego agenta w USA. Książka opisywałaby systematyczny schemat mordowania polityków, dziennikarzy, przemysłowców itp. przez polityków i gangsterów, którzy byli częścią skorumpowanej tajemniczy rząd, który naprawdę rządził Japonią.

Dzień po tym, jak wysłałem propozycję książki, zadzwoniła do mnie Kaoru Nakamaru, która powiedziała że jest księżniczką i kuzynką cesarza Hirohito. Powiedziała mi, że wydanie książki byłoby złym pomysłem. Oczywiście była powiązana z ludźmi, którzy czytali moją pocztę, więc postanowiłem się z nią spotkać. Kiedy zapytałem ją, skąd wiedziała, co było w mojej propozycji książki, odpowiedziała: „Bogini mi powiedziała”. (Ta bogini byłaby Amaterasu, panującym bóstwem japońskiej policji bezpieczeństwa).

Kiedy spotkałem Nakamaru, powiedziała: „Rozumiesz wszystko o korupcji w Japonii, ale nic nie wiesz o prawdziwym źródle, które znajduje się na Zachodzie”. Następnie dała mi film z prawdą 9.11. Wtedy pomyślałem: „O mój Boże, to jeden z tych antysemickich filmów o 9.11, o których czytałem w New York Times”. Nie miałem zamiaru tego oglądać, ale ona mnie męczyła, dopóki tego nie zrobiłem. To była dla mnie prawdziwa czerwona pigułka. Nie trzeba było wiele sprawdzać faktów, aby zdać sobie sprawę, że 9.11 to robota wewnętrzna. Od pocisku uderzającego w Pentagon bez wybicia okien na drugim piętrze i nie pozostawiającego szczątków samolotu, po reporter BBC z widocznym w tle Budynek nr 7, mówiący, że już się zawalił, 20 minut przed tym, jak faktycznie spadł z prędkością swobodnego spadania, dowody były niezaprzeczalne.

Prawdziwym problemem było zastanowienie się, jak niesamowicie duża grupa byłaby potrzebna do przeprowadzenia takiej kampanii. Konsekwencje były naprawdę oszałamiające. Dopiero patrząc na wydarzenia historyczne zdałem sobie sprawę, że takie fałszywe flagi są powszechnie używane jako wymówki do wszczynania wojen.

Na przykład zatonięcie „niewinnego statku pasażerskiego” Lusitania w 1914 roku zostało wykorzystane jako pretekst do demonizowania Niemców i skłonienia Amerykanów do przyłączenia się do Brytyjczyków podczas I wojny światowej. Dopiero sto lat później, w 2014 roku, Brytyjczycy przyznali publicznie, że Lusitania przewoziła broń i dlatego była legalnym celem wojskowym. Historycy zauważają, że ogłoszenia w gazetach ostrzegały pasażerów przed wysłaniem statku w ofiarę w okolice niemieckich U-bootów.

W 2001 roku ludzie, którzy kontrolowali Stany Zjednoczone, używali 9.11 jako pretekstu do inwazji na Bliski Wschód (po raz kolejny).

W moim wciąż naiwnym światopoglądzie doszedłem do wniosku, że jeśli ludzie poznają prawdę, nastąpi rewolucja. Po opublikowaniu artykułów na pierwszych stronach głównych japońskich magazynów zawierających dowody na to, że 9.11 była robotą wewnętrzną, zorganizowałem konferencję prasową w Klubie Korespondentów Zagranicznych Japonii, aby przedstawić dowody międzynarodowym mediom.

Dopiero gdy żaden z nich (z kilkoma drobnymi wyjątkami, takimi jak australijskie gazety wiejskie) nie przedstawił dowodów, zdałem sobie sprawę, że wolność prasy została wymazana z zachodnich mediów.

Nikt w FCCJ ani w zachodniej prasie nie dyskutował ze mną ani nie przedstawiał dowodów na to, że się myliłem. Zamiast tego, wszelkiego rodzaju ludzie, których nigdy nie znałem, nagle rozpoczęli przeciwko mnie systematyczną kampanię zabójstw postaci. Ogólna historia była taka, że ​​brałem narkotyki, wierzyłem w UFO i straciłem rozum. Zostałem wpisany na czarną listę i nikt w prasie anglojęzycznej nie chciał ze mną współpracować. Wielu redaktorów powiedziało mi, że ich szefowie kazali im nie publikować moich opowiadań.

Na szczęście publikowałem książki po japońsku, które dobrze się sprzedawały i zapewniały dochód. Zostałem również przedstawiony japońskiemu autorowi o imieniu Ohta Ryu. Wyjaśnił mi, że skontaktowała się z nim grupa Japończyków, którzy studiowali zachodnie struktury władzy przed i podczas II wojny światowej. Wykorzystał dostarczone przez nich materiały do ​​publikacji swoich książek.

To, co powiedział Ohta, było wtedy zadziwiające. Mówił o tym, jak Zachód miał tajny rząd kierowany przez rodziny takie jak Rotszyldowie i Rockefellerowie. To może być teraz powszechna wiedza, ale w czasie (około 2005-2006), kiedy szukałem w Internecie informacji o Rotszyldach, znalazłem dokładnie jedno zdanie na ich temat w całej sieci. To było z izraelskiego czatu, gdzie jeden z uczestników wspomniał plotkę, że Rotszyldowie byli zaangażowani w tworzenie Izraela.

Jeśli chodzi o naszego szanowanego suwerena, Davida Rockefellera, zajmował on mniej więcej 300 miejsce na liście najbogatszych Forbesa i uważany jest za osobę z przeszłości. Musiałem wrócić do wydania Forbesa z 1918 roku, aby poznać prawdziwą historię. Okazuje się, że John Rockefeller, pierwszy nagle stał się biedny z dnia na dzień, przekazując całą swoją fortunę (około 300 miliardów dolarów w dzisiejszych pieniądzach) na fundację. Gdy pieniądze trafiły do ​​fundacji, właściciele nie płacili podatku spadkowego i nie musieli ujawniać wielu informacji.

Papierowy ślad doprowadził do ponad 200 fundacji kontrolowanych przez Rockefellerów, którzy z kolei kontrolowali większość firm z listy Fortune 500.

Zacząłem zdawać sobie sprawę, że wszystkie morderstwa japońskich polityków itp. były częścią wrogiego przejęcia Japan Inc. przez Rockefeller & Co. Jednym z kluczowych ludzi, których używali do przeprowadzenia tej operacji, był Heizo Takenaka, który był Minister Gospodarki w latach 2002-2005. Będąc w tej pracy, zdemontował system cross-share, w którym banki i firmy posiadały nawzajem swoje udziały. Takenaka zmusiła wszystkie banki do sprzedaży swoich udziałów w japońskich spółkach giełdowych zagranicznym funduszom, takim jak Vanguard, Blackrock i State Street & Banking. Kiedy zapytałem go o przekazanie wszystkich japońskich spółek giełdowych Rockefellerom itp., wyraźnie wiercił się na swoim krześle i unikał.

Jednak dzień po wywiadzie zadzwonił do mnie urzędnik z japońskiego banku rozwoju, który powiedział mi, że Heizo Takenaka chciał, żebym się z kimś spotkał. Poszedłem więc do pokoju hotelowego w centrum Tokio, gdzie spotkałem osobę o imieniu Shiramine, która nazywała siebie Ninja.

Nagrałem za jej pozwoleniem rozmowę, w której zaproponowała mi posadę ministra finansów Japonii, o ile zgodzę się na zabicie 90% ludzkości. Powiedziała, że jest to konieczne, aby „ratować środowisko”. Ponieważ wojna nie zabiła wystarczającej liczby ludzi, plan polegał na użyciu chorób i głodu, aby wszystkich zabić, powiedziała Shiramine dodała, że ​​jeśli odrzucę ofertę, zginę.

Trzeba jej przyznać, że kiedy Shiramine spotkał amnie i dała mi tę propozycję, wręczyła mi również taśmę i kazała posłuchać jej w prywatnym miejscu. Na tej taśmie powiedziała że problemem są „mędrcy Syjonu”. Inny wysłannik Takenaki powiedział mi również, że przekazał kontrolę nad wszystkimi krajowymi korporacjami, ponieważ Japonii „zagrożona była maszyną do trzęsienia ziemi”.

Następnego dnia zadzwoniła do mnie inna osoba i powiedziała, że ​​chce się ze mną spotkać. Ponownie spotkanie odbyło się w pokoju hotelowym w centrum miasta. Tym razem był to ktoś z azjatyckiego tajnego stowarzyszenia znanego jako The Red and The Green. Powiedział, że mają 8 milionów członków, w tym 200 000 zabójców, którzy mogą pomóc. Ta grupa wiedziała również o planie zabicia 90% ludzkości, ponieważ potajemnie nagrała spotkanie w Bohemian Grove, gdzie omówili to wszystko.

Członkowie tej grupy od dawna współpracowali z zachodnimi tajnymi stowarzyszeniami, na przykład dostarczając im heroinę ze złotego trójkąta. Jednak to próba zabicia ich SARS, bronią biologiczną zaprojektowaną do zabijania Azjatów, w końcu postawiła ich na gruncie wojennym.

Możesz sobie wyobrazić mój szok i dezorientację, kiedy wpadłem na to wszystko w ciągu zaledwie tygodnia. Jako ktoś, kto całe życie spędził w oficjalnym otwartym świecie, jak widać w publicznych dokumentach, było to co najmniej zadziwiające. W każdym razie, ponieważ nie mogłem zgodzić się z planem zabicia 90% ludzkości, postanowiłem iść razem z azjatyckim tajnym stowarzyszeniem.

Na początku, będąc dziennikarzem kochającym pokój, myślałem o pomysłach, jak być może azjatyckie tajne stowarzyszenie mogłoby pokazać filmy o prawdzie 9.11 w kinach Chinatown. Jednak w końcu miałem to, co nazywam momentem „Zabij Billa”. W filmie Kill Bill jest scena, w której zabójczyni (w tej roli Uma Thurman) toczy desperacką walkę o życie z jednookim przeciwnikiem. Kiedy Thurman wydłubuje oko swojemu przeciwnikowi, nagle walka dobiega końca.

Zdałem sobie sprawę, że większość ludzi Zachodu (takich jak ja) nie miała pojęcia, co knują ich tajni przywódcy i byliby zbulwersowani, gdyby się o tym dowiedzieli. Wadą tajnego rządu zachodniego było to, że był wysoce scentralizowany. Tak więc poradziłem azjatyckiemu tajnemu stowarzyszeniu „wyłupać oko”. Dałem im listę wszystkich ludzi, którzy byli członkami Bilderberg, Rady Stosunków Zagranicznych i Komisji Trójstronnej. Powiedziałem, że jeśli ich zaatakujesz, możesz powstrzymać planowane ludobójstwo.

Później, gdy groźba maszyny trzęsienia ziemi została skierowana bezpośrednio do mnie, odpowiedziałem, że „nie można powstrzymać zamachów za pomocą maszyny trzęsienia ziemi”.

Inną rzeczą, którą zasugerowałem Azjatyckiemu Tajnemu Towarzystwu, było to, że kupowanie amerykańskich obligacji rządowych było gorsze niż kupowanie opium. „Przynajmniej opium sprawia ci przyjemność, ale teraz płacisz im, żeby cię zabili”, tak powiedziałem czołowemu doradcy chińskiego Biura Politycznego.

W każdym razie azjatyckie tajne stowarzyszenie zostało zmobilizowane. Grozili, że zabiją zachodnią elitę, a także przestali kupować amerykańskie obligacje rządowe. W ten sposób próba zabicia 90% ludzkości została wstrzymana. To było prawdziwe tło tak zwanego „szoku Lehmana”, kryzysu finansowego z 2008 roku i narodzin administracji Obamy.

Jednak tajna wojna dopiero się zaczęła. Po tych wydarzeniach z cienia wyłoniło się wielu nowych graczy.

W przyszłym tygodniu opowiem o tym, jak poznałem Davida Rockefellera. Omówię także spotkania z takimi grupami jak Czarne Słońce, Iluminaci (w dwóch odsłonach), tajny program kosmiczny naziści, rosyjska FSB i były szef MI6, dr Michael Van de Meer.

Proszę, bądźcie czujni…

https://benjaminfulford.net/author/benjamin-fulford/
https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... -2021.html
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 21064
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 949
Podziękował: 34065 razy
Otrzymał podziękowanie: 26500 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 08 paź 2021, 17:01

WIELKA DEPOPULACJA - Globalny problem nie tylko Polski
7 paź 2021

https://www.youtube.com/watch?v=-EenHMMNUzE

Bez Sensu

Opis:
Możemy domniemywać, że to właśnie nadmierny konsumpcjonizm i dążenie do możliwie wygodnych rozwiązań naszej egzystencji, a nie inne czynniki napędzają zmiany demograficzne. Moim subiektywnym zdaniem właśnie tak jest i zarówno z wyżej wspomniane powody oraz spadek płodności może spowodować szczyt światowej depopulacji w ciągu zaledwie kilku dekad. Bardzo jaskrawym przykładem są tu Japonia gdzie mieszkańcy mogą się zmniejszyć aż o połowę już część z terenów szczególnie rolniczych świeci pustkami i opuszczonymi domami . Niestety taka sytuacja dotyczy bardzo wielu krajów na świecie a szczególnie tych na wysokim poziomie rozwoju gospodarczego. Badania przeprowadzone przez Institute for Health Metrics przewiduje, że liczba ludzi na naszej planecie osiągnie szczyt w najbliższych 3-4 dekadach wynosząc niespełna 10 miliardów, a następnie zacznie silnie spadać nawet do 8,5 miliarda w 2100 roku.

Timeline:
0:00 - Problem o którym się nie mówi
1:09 - Szczyt światowej depopulacji
2:32 - Daleko idące konsekwencje
3:27 - Europejskie wsie
6:07 - Zmniejszony wskaźnik urodzeń
8:39 - Polska na tle Europy
9:55 - Konsekwencje depopulacji
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 15322
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1033
x 465
Podziękował: 16586 razy
Otrzymał podziękowanie: 23386 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 17 mar 2022, 12:18

Sieć laboratoriów biochemicznych na Ukrainie: najważniejsze dokumenty
21 919 wyświetleń16 mar 2022
https://youtu.be/DTK5U1Zxvks
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 939
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 103
x 79
Podziękował: 792 razy
Otrzymał podziękowanie: 1673 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 08 lip 2022, 08:26

Ktoś wysadził tajemnicze kamienne tablice. Zawierały kontrowersyjne napisy

Nieznani sprawcy wysadzili jedną z kilku tablic wchodzących w skład Georgia Guidestones, które było nazywane amerykańskim Stonehenge. Podobno były tam zapisane rady dla społeczności, które przeżyłyby apokalipsę. Co się znajdowało na tablicy, że musiała zostać zniszczona?Obrazek

Dziesięć zasad z Georgia Guidestones

1. Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000 w wiecznej równowadze z naturą.
2. Mądrze kieruj reprodukcją - poprawiając kondycję i różnorodność.
3. Zjednocz ludzkość żywym nowym językiem.
4. Rządź pasją - wiarą - tradycją - i wszystkimi rzeczami z temperowanym rozumem.
5. Chroń ludzi i narody za pomocą sprawiedliwych praw i sprawiedliwych sądów.
6. Niech wszystkie narody rządzą wewnętrznie, rozstrzygając zewnętrzne spory w sądzie światowym.
7. Unikaj małostkowych praw i bezużytecznych urzędników.
8. Równowaga praw osobistych z obowiązkami społecznymi.
9. Nagroda prawdy - piękna - miłości - poszukiwania harmonii z nieskończonością.
10. Nie bądź rakiem na Ziemi - Zostaw miejsce dla natury - Zostaw miejsce dla natury

https://geekweek.interia.pl/styl-zycia/ ... Id,6141780
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 939
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 103
x 79
Podziękował: 792 razy
Otrzymał podziękowanie: 1673 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 10 lip 2022, 14:02

Korzyści z głodu na świecie

Czasami mówimy o głodzie na świecie tak, jakby to była plaga, którą wszyscy chcemy zlikwidować, postrzegając ją jako porównywalną z plagą lub środkami pomocniczymi. Ale ten naiwny pogląd nie pozwala nam uporać się z tym, co powoduje i podtrzymuje głód. Głód ma dla wielu ludzi wielką pozytywną wartość. W rzeczywistości ma fundamentalne znaczenie dla funkcjonowania światowej gospodarki. Najbardziej produktywni są ludzie głodni, zwłaszcza tam, gdzie istnieje potrzeba pracy fizycznej.

W krajach rozwiniętych czasami widzimy biednych ludzi na poboczu drogi trzymających tabliczki z napisem „Będzie pracować za jedzenie”. Właściwie większość ludzi pracuje dla jedzenia. Dzieje się tak głównie dlatego, że ludzie potrzebują żywności, aby przeżyć, tak ciężko pracują albo produkując żywność dla siebie na poziomie produkcji na własne potrzeby, albo sprzedając swoje usługi innym w zamian za pieniądze. Ilu z nas sprzedawałoby swoje usługi, gdyby nie groźba głodu?

Co ważniejsze, ilu z nas sprzedawałoby swoje usługi tak tanio, gdyby nie groźba głodu? Kiedy sprzedajemy nasze usługi tanio, wzbogacamy innych, tych, którzy są właścicielami fabryk, maszyn i gruntów, a ostatecznie są właścicielami ludzi, którzy dla nich pracują. Dla tych, którym zależy na dostępności taniej siły roboczej, głód jest podstawą ich bogactwa.
Konwencjonalne myślenie mówi, że głód jest spowodowany nisko płatnymi pracami. Na przykład artykuł donosi o „brazylijskich niewolnikach etanolu: 200 000 migrantów zajmujących się cięciem cukru, którzy wspierają boom na odnawialne źródła energii”. 1 Chociaż prawdą jest, że głód jest powodowany przez nisko płatne miejsca pracy, musimy zrozumieć, że głód jest jednocześnie przyczyną tworzenia niskopłatnych miejsc pracy. Kto zorganizowałby masową produkcję biopaliw w Brazylii, gdyby nie wiedział, że są tysiące głodnych ludzi wystarczająco zdesperowanych, by podjąć okropne prace, które zaoferują? Kto zbudowałby jakąkolwiek fabrykę, gdyby nie wiedział, że wielu ludzi będzie dostępnych do podjęcia pracy po niskich stawkach?

Duża część literatury o głodzie mówi o tym, jak ważne jest zapewnienie ludziom dobrego odżywiania, aby mogli być bardziej produktywni. To bzdura. Nikt nie pracuje ciężej niż ludzie głodni. Tak, ludzie dobrze odżywieni mają większą zdolność do produktywnej aktywności fizycznej, ale osoby dobrze odżywione są znacznie mniej chętne do wykonywania tej pracy.
Organizacja pozarządowa Free the Slaves definiuje niewolników jako ludzi, którym nie wolno odejść od pracy. Szacuje się, że na świecie jest około 27 milionów niewolników, w tym tych, którzy są dosłownie zamknięci w pracowniach i przetrzymywani jako niewolnicy w Azji Południowej. Nie obejmują one jednak ludzi, których można by określić jako niewolników głodu, czyli takich, którzy mogą swobodnie odejść od swojej pracy, ale nie mają nic lepszego, do czego mogliby się udać. Może większość ludzi pracujących jest niewolnikami głodu?

Dla tych z nas, którzy znajdują się na szczycie drabiny społecznej, globalne zakończenie głodu byłoby katastrofą. Gdyby na świecie nie było głodu, kto by orał pola? Kto zbierałby nasze warzywa? Kto pracowałby w zakładach utylizacyjnych? Kto czyściłby nasze toalety? Musielibyśmy produkować własne jedzenie i czyścić własne toalety. Nic dziwnego, że ludzie z najwyższej półki nie spieszą się z rozwiązaniem problemu głodu. Dla wielu z nas głód nie jest problemem, ale atutem.


https://archive.ph/m05O1#selection-535.0-707.53
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 939
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 103
x 79
Podziękował: 792 razy
Otrzymał podziękowanie: 1673 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: forester » czwartek 28 lip 2022, 07:46

Jane Goodall, brytyjska ambasadorka pokoju przy ONZ, twierdzi, że wszystkie nasze problemy zostałyby rozwiązane, gdyby populacja świata zmniejszyła się o 90%.

"Nie możemy ukrywać się przed wzrostem populacji ludzkiej, bo wiadomo, że to leży u podstaw wszystkich problemów. Nic z tego nie miałoby miejsca, gdyby populacja była taka jak 500 lat temu"

Dama Jane Goodall, oczywiście, widzi siebie w tych 10%. Z jakiegoś powodu nie spieszy się, by uwolnić świat że swojej obecności.


https://gloria.tv/post/GnWQBLZbf7hN1k4pUNp1zDYNM#5
0 xAwatar użytkownika
Mapanwo
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 21 sie 2022, 17:19
x 2
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy
Kontakt:

Depopulacja Cz. 1: Masowe Zgony Zwierząt (2012 - 2022)

Nieprzeczytany post autor: Mapanwo » niedziela 21 sie 2022, 17:28

Jesteśmy świadkami depopulacji planety i wcale nie zaczęło się od ludzi, a od zwierząt. Bardzo ciężko dzisiaj o mądrych ludzi, ale myślę, że takiego człowieka znalazłem, który poświęcił mnóstwo czasu na to co zobaczycie poniżej i chciałbym byście zrozumieli, że to co się wydarzyło w naszej rzece Odrze to nie jest nawet ułamek tego co dzieje się od lat. Elity sukcesywnie wybijają życie na planecie i coraz intensywniej to robią. Zaczęli od zwierząt, które są o wiele słabsze na broń, którą oni stosują. Jaka to broń? Powiem ci tak drogi czytelniku użyj wyobraźni co może uśmiercić taką masę zwierząt każdego gatunku. Depopulację zaczęli od zwierząt i roślin, owadów i całego tego ekosystemu, który znamy, a bez którego my zwykli zjadacze chleba nie możemy żyć. I jeśli uda im się to zrealizować to będziemy delikatnie mówiąc w czarnej dupie.

Całą lista dostępna jest tutaj: https://mapanwo.pl/?p=132
0 xAwatar użytkownika
Mapanwo
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 21 sie 2022, 17:19
x 2
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy
Kontakt:

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: Mapanwo » poniedziałek 19 wrz 2022, 18:19

Depopulacja Cz. 2: Wywiad z Jacques-Yves Cousteau (The UNESCO Courier, 1991 r.)

Obrazek

Francuski oceanograf Jacques-Yves Cousteau cieszył się międzynarodową sławą jako badacz mórz i obrońca oceanów. Jako pionier badań podwodnych pływał po całym świecie w ekspedycjach oceanograficznych, a także pisał i produkował filmy o oceanach, które przyciągały ogromną publiczność. Zajmował się ochroną środowiska w dobie gwałtownej ekspansji gospodarczej i wzrostu liczby ludności.

https://mapanwo.pl/?p=706
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 21064
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 949
Podziękował: 34065 razy
Otrzymał podziękowanie: 26500 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 01 paź 2022, 17:04

Rasa panów - Dariusz Kwiecień - 10 - 2022
1 paź 2022

https://www.youtube.com/watch?v=H02PJcUZd9E

RieseOlbrzym
0 xAwatar użytkownika
Mapanwo
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 21 sie 2022, 17:19
x 2
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy
Kontakt:

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: Mapanwo » poniedziałek 03 paź 2022, 05:04

Istnieje jeden nurt ideologiczny, który przewija się przez pozornie zróżnicowany zbiór szkodliwych współczesnych ruchów politycznych i naukowych, od militaryzmu, imperializmu, rasizmu, ksenofobii i radykalnego ekologizmu po socjalizm, nazizm i totalitarny komunizm. Jest to ideologia antyhumanizmu: przekonanie, że rasa ludzka jest hordą szkodników, których nieograniczone aspiracje i apetyty zagrażają porządkowi naturalnemu, i że konieczne są despotyczne środki, aby ujarzmić ludzkość. Prorokiem założycielem nowoczesnego antyhumanizmu jest Thomas Malthus (1766-1834), który zaproponował pseudonaukową podstawę dla idei, że ludzka reprodukcja zawsze przewyższa dostępne zasoby. Podążając za tą pesymistyczną i niedokładną oceną zdolności ludzkiej pomysłowości do tworzenia nowych zasobów, Malthus popierał opresyjną politykę, która doprowadziła do śmierci głodowej milionów ludzi w Indiach.

Chociaż argument Malthusa, że wzrost populacji ludzkiej nieodmiennie prowadzi do głodu i ubóstwa, jest w oczywisty sposób sprzeczny z dowodami historycznymi, które pokazują, że światowy poziom życia wzrasta wraz ze wzrostem populacji, to jednak utrzymywał się, a nawet zyskał na sile wśród intelektualistów i przywódców politycznych w XX i XXI wieku. Jego najbardziej zgubnym przejawem w ostatnich dekadach była doktryna kontroli populacji, której zwolennikiem był ekolog Paul Ehrlich, którego bestsellerowy antyhumanistyczny traktat Bomba Populacyjna z 1968 roku stał się biblią neomaltuzjanizmu. W książce tej Ehrlich ostrzegał przed przeludnieniem i zalecał rządowi amerykańskiemu przyjęcie rygorystycznych środków kontroli populacji, zarówno w kraju, jak i w krajach Trzeciego Świata, które otrzymywały amerykańską pomoc zagraniczną. (Należy zauważyć, że Ehrlich był mentorem i częstym współpracownikiem Johna Holdrena, doradcy prezydenta Obamy ds. nauki).

https://mapanwo.pl/?p=958
0 xODPOWIEDZ