Witam wszystkich użytkowników tego forum

16.11.22
Jutro w nocy z 18 na 18 .11 będą prowadzone prace konserwacyjne na hostingu - forum może nie działać lub działac z przerwami.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

UHC2030: Globalne partnerstwo publiczno-prywatne ONZ na rzecz opieki zdrowotnej

Awatar użytkownika
Mapanwo
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 21 sie 2022, 17:19
x 2
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy
Kontakt:

UHC2030: Globalne partnerstwo publiczno-prywatne ONZ na rzecz opieki zdrowotnej

Nieprzeczytany post autor: Mapanwo » czwartek 22 wrz 2022, 22:55

Obrazek

W naszej kontynuacji serii badającej zrównoważony rozwój i związane z nim Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDGs), zwracamy uwagę na SDG 3, który obiecuje “zapewnić zdrowe życie”. Po raz kolejny, gdy analizujemy tę obietnicę, jest ona pusta. Poprzez Agendę 2030 na rzecz powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego (UHC2030) wydaje się, że prawdziwym celem jest neokolonializm oparty na długu i opresyjne globalne zarządzanie przez globalne partnerstwo publiczno-prywatne.

W pierwszej części tej serii przyjrzeliśmy się agendzie Zrównoważonego Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ). W przeciwieństwie do tego, jak większość ludzi postrzega Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDGs), agenda ta ma niewiele wspólnego z ekologizmem czy redukcją emisji CO2.

Zamiast tego jest to mechanizm wprowadzania globalnego zarządzania, a zwłaszcza globalnego zarządzania finansowego, w każdy aspekt naszego życia i każdy zakątek naszego społeczeństwa i polityki. Umożliwia ona kontynuację “tego samego imperializmu zadłużenia od dawna stosowanego przez imperium anglo-amerykańskie, aby uwięzić narody w nowym, równie drapieżnym systemie globalnego zarządzania finansowego.”

Agenda 2030 została po raz pierwszy nakreślona rezolucją Zgromadzenia Ogólnego nr 70/1 (A/Res/70/1). W październiku 2015 roku rezolucja ta zobowiązała ONZ do przekształcenia naszego świata: Agenda 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju.

W języku ONZ “zrównoważony rozwój” jest myląco używany jako synonim transformacji. Nic w SDGs nie jest takie, jak się na początku wydaje. Diabeł jest wszechobecny w szczegółach i, tak jak w przypadku wszystkich SDG, powinniśmy podchodzić do SDG 3, który według ONZ ma “zapewnić zdrowe życie i promować dobre samopoczucie dla wszystkich w każdym wieku”, z dużą ostrożnością.

https://mapanwo.pl/?p=803
0 xODPOWIEDZ