Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 12 lip 2013, 23:45

Wszystkich zainteresowanych uczynieniem sobie kocyka orgonowego chciałbym poinformować czy też ostrzec by nie robili go z watoliny. Uczyniłem tak i na własnej skórze mogłem się przekonać, że ostrzeżenia J. De Meo odnośnie stosowania naturalnych i odpowiednio dobranych materiałów nie są bezpodstawne.
Watolina, choć w swym składzie ma wełnę naturalną, to zawiera również wszelkie inne materiały (bardzo często syntetyczne) poszarpane i połączone razem, które to powodują powstawanie różnych niechcianych czyli negatywnie oddziałujących energii.
Rozebrałem więc tak uczyniony kocyk i zmontowałem ale już z naturalnej, 100 procentowej wełny z lam i efekty są zdumiewające. Oczywiście może być to również koc z wełny owczej, ja akurat trafiłem na taki więc i takiego użyłem.
Chcę podpowiedzieć, że owe koce choć naturalne to składają się z dwóch cieńszych warstw (co daje nam możliwość oszczędności również na ilości koców; nie musimy kupować trzech, wystarczą dwa :lol: ) przełożonych czymś w rodzaju fizeliny. Nie znam się na tych materiałach ale te przekładki bardzo się elektryzują z czego wywnioskowałem, że to sztuczne tworzywo. Być może się mylę ale usunąłem to.

A, podpowiem jeszcze, że by zaoszczędzić kilka ładnych stówek na tych kocykach to można ich poszukać w "lumpeksach" Ja swoje 2 sztuki kupiłem za 50 zł, a można trafić jeszcze tańsze, podczas gdy najtańszy jaki udało mi się wymacać w sprzedaży detalicznej kosztował ok. 300 zł.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 13 lip 2013, 17:10

Opisz jaka jest różnica między dobrze i źle działającym kocem.
Jak odczuwasz energię w jednym i drugim, co się dzieje itd...

To bardzo ważne dla wszystkich popełniających błędy i tych, którzy chcą je ominąć.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 13 lip 2013, 20:19

Należę do doświadczeniowców więc nie boję się sprawdzać różnych materiałów ponad te, które wymienia J. De Meo w swojej książce.
Fakt, nieraz takie eksperymenty dadzą się we znaki ale dzięki temu inni mogą uniknąć błędów i niepotrzebnych frustracji. Należę do ludzi, którzy nie zrażają się "byle niepowodzeniem", a z wielu wpisów zauważyłem, że negatywne zdanie na jakikolwiek temat łatwo sobie wyrabiają ci, którzy oczekują gotowych i nieproblematycznych rozwiązań. ;)

Jak zauważyłem różnicę, negatywne oddziaływanie koc z watoliny?
Jak wspominałem wcześniej, miałem już mały koc zrobiony z wełny owczej i znałem jego oddziaływanie, zresztą nie tylko ja.
Po zrobieniu koca z watoliny i poleżeniu na nim dość długo (raz położyłem go sobie na noc do spania) wystąpiły u mnie dziwne bóle podstawy czaszki i kręgosłupa w odcinku piersiowo szyjnym. Początkowo zwalałem to na karb pracy w obejściu, ale zbyt długo to trwa. Za jakiś czas położyłem się na małym kocyku (nigdy do tej pory oba nie leżały razem na sobie, blisko siebie tak) i bóle minęły. Po jakimś czasie znów położyłem się na dużym (tym z watoliny) i wróciły. To mnie zastanowiło. Poza tym moja żona, bardzo wrażliwa na różne energie wyznała mi, ze ten koc coś jej nie pasuje. Chętnie korzystała z małego ale tego unikała.
tak więc po przemyśleniu tego wszystkiego rozebrałem koc z watoliny i zakupiłem te z lamy. Efekty są bardzo widoczne czy też słuszniejszym byłoby napisać, odczuwalne. Bóle, o których pisałem niemal całkowicie już niemal ustąpiły.
Piszę niemal, bo pomimo iż zrobiłem te kocyki to rzadko sam z nich korzystam, jednak na tyle często by móc coś o ich działaniu napisać.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 19 lip 2013, 22:52

Kolejny przykład działania koca.
Nie dalej jak wczoraj zrobiłem sobie dość poważne choć nieduże kuku. Majstrowałem w swojej kanciapie i w pewnym momencie śrubokręt omskną się, i wbił mi się w palec wskazujący lewej ręki, a że był mały to udało mu się dobrnąć aż do kości i naderwać kawałek mięska. Ból ja cholera, a krewia leciała w najlepsze. Zawinąłem się do łazienki i obmyłem rankę, zatamowałem ją i poszedłem usiąść sobie, a że koc był akurat wolny więc skorzystałem z niego. Obolały palec przyłożyłem do koca i po pewnym czasie ból zaczął odczuwalnie ustępować. tak sobie siedziałem i w pewnym momencie kolory zaczęły przybierać jakieś wyrazistsze barwy i oblał mnie pot jakbym wyszedł z basenu, no i ... ocknąłem się po niedługim czasie. Przyznam, że różnorakie zranienia to u mnie norma ale przebicie tak do kości przydarzyło mi się drugi raz w życiu i też drugi raz z tego powodu odpłynąłem. Ciekawe uczucie. Ogólnie posiedziałem na kocu ok. 40 min., tak mniemam bo nie patrzyłem na cykadło i ... wróciłem do czynności dnia powszewdniego. Dziś już nic nie czuję poza odstającym skrawkiem miąska, który w chwilach zapomnienia daje o sobie znać.
nie polecam nikomu takiego sposobu praktykowania tego akumulatorka ale gdyby kiedyś coś to pamiętajcie, że naprawdę to działa.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: barneyos » sobota 20 lip 2013, 08:51

Czy myślałeś już o kontrakcie z NFZ ? :lol:
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 23 lip 2013, 14:25

Z moim negatywnym nastawieniem do tej przeklętej instytucji nie próbuję nawet, jednak Twój optymizm umożliwiłby Ci podpisanie takiej umowy nawet z "Kasą Chorych". ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 23 lip 2013, 14:32

Gdy dyskutuje sie na temat wolnych energii sila rzeczy integruje sie fizyke, matematyke (geometrie ksztaltu), mistyke i sile tworcza, wiec trudno mysli poszarpac i rozdzielic do pudelek z roznymi podtytulami.
I tak np. Dariusz pisze
@Fair Lady, mówimy wciąż o tym samym, a różnimy się tylko w szczegółach. I niech tak będzie. Ty próbuj przemycać teorie naukowe dotyczące tego zagadnienia tylko nie wybiegaj za daleko w kombinacjach ;), ja natomiast pozostanę przy praktyce. :D


I wlasnie widze, ze praktykujesz z kocem orgonowym.
Ja tylko pragne dorzucic, ze opisane powyzej odczucia znam z dwoch zrodel: akupunktury i osteopatii. Czyli ten orgon to wlasnie ta sila CHI, ktora sie uwalnia ze srodka, z ukladu nerwowego poprzez ODBLOKOWANIE kanalow.

Takie blokady nalozone sa na ok 80% populacji - i to zupelnie swiadomie przez pewne sily. Dlatego urzadzenia typu free energy lub chocby alternatywne metody leczenia w tym osteopatia !! sa celowo spychane na bocznice.
Robi sie wszystko, aby ludzi utrzymac w ... chorobach i wiecznym strachu.
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 23 lip 2013, 16:34

Doskonale o tym wiem i nie neguję.
Przyznasz jednak, że posługiwanie się tak prostym w swej konstrukcji (niemal jak cep) kocyku jest znacznie łatwiejsze niż mozolne wyszukiwanie odpowiednich punktów do nakłuwania, nie mówiąc już o poznawaniu wszystkich tego tajników.

W jednym punkcie znów się z Tobą nie zgodzę:

Fair Lady pisze:... Czyli ten orgon to wlasnie ta sila CHI, ktora sie uwalnia ze srodka, z ukladu nerwowego poprzez ODBLOKOWANIE kanalow. ...


Ta energia nie uwalnia się z tych kanałów to ich odblokowanie powoduje swobodniejszy do nich jej dostęp. Ona nie jest w nas to my ją absorbujemy. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 23 lip 2013, 21:15

Niestety nie!

Ta energia nie uwalnia się z tych kanałów to ich odblokowanie powoduje swobodniejszy do nich jej dostęp. Ona nie jest w nas to my ją absorbujemy.


Dam przyklad z rekawa:)

Dariusz X wymyslil koc orgonowy i pragnie nawiazac kontakt z rownymi sobie np. energia mk czy innymi uzytkownikami...

Fair Lady zaprasza Dariusza w Lodzi na prezentacje wynalazku.

Co robi Dariusz?

Z jednej strony chce zaprezentowac swoj koc, a z drugiej boi sie konsekwencji tego przedsiewziecia.

P.S. Malzonka nie jest zaproszona na owa prezentacje.


Chyba o tym pisal Wilhelm Reich, czy co? ;)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 04 wrz 2014, 14:32

Troszkę podszkoliłem się we wstawianiu fotek więc zapodam dzieło rąk moich (oczywiście nie tylko moich, bo ktoś mi pomagał przy pikowaniu tych koców):

Zdjęcie0033.jpg
Mały koc orgonowy
(1.29 MiB) Pobrany 357 razy


Zdjęcie0030.jpg
Duży koc z jednej strony
(1.39 MiB) Pobrany 357 razy


Zdjęcie0032.jpg
Duży koc z drugiej strony
(1.29 MiB) Pobrany 357 razy


Zdjęcie0036.jpg
Duży koc z dwoma orgonitami - również mojej produkcji
(1.28 MiB) Pobrany 357 razy
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 04 wrz 2014, 19:25

Jakiego materiału użyłeś? Czy to jest bawełna?



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 04 wrz 2014, 19:56

Mały kocyk jest z wełny, a duży z wełny z merynosów, czy jakoś tak.
Bawełniana jest poszewka na mały kocyk.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

kriswolf
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 27 cze 2019, 19:33
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: kriswolf » czwartek 27 cze 2019, 19:40

Czytając o warunkach w jakich należy korzystać z koca, okazuje się, że dla większości osób posiadanie takiego nie ma sensu. Każdy ma przecież telefon czy telewizor. Rozumiem, że Pan, nawet na wsi, nie ma urządzeń elektrycznych ?
0 x



Krampusss
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 12 sty 2020, 13:13

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Krampusss » niedziela 12 sty 2020, 13:20

Dzień dobry, @Dariusz mam pytanie techniczne czy zamiast wełny mozna zastosować bawełne?
Proszę też powiedzieć czy nadal Pan stosuje ten koc i czy można mówić o pozytywnych dzialaniach? Temat przeczytałem wnikliwie, ale trochę czasu już minęło i być może ma Pan jakies dodatkowe uwagi. Dziękuję
0 x



kmkzl
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2020, 16:19
Podziękował: 1 raz

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: kmkzl » niedziela 12 kwie 2020, 16:41

No i ucichło... To temat który interesuje wiele osób a tak niewiele w sposób oczywisty można się dowiedzieć. Może znalazłby się ktoś kto opisałby swoje doświadczenia z kocem, czy dało się spostrzec realny w określonych warunkach pozytywny bądź negatywny wpływ?? Obecnie niemal w każdym domu jest kilka komputerów, smartfonów, telewizorów, router czy wiele innych urządzeń emitujących promieniowanie. Tylu z Was skorzystało z poradnika jak nie popełnić błędu w korzystaniu z koca, i co dalej..?
Czy jak w moim przypadku gdy sąsiad ma przekaźnik internetu radiowego w formie anten na dachu, a sam posiadam wiele z powyżej wymienionych urządzeń, taki koc czy akumulator orgonu ma sens? Czy pokój z wyłączonymi urządzeniami elektrycznymi wystarczy??
A może teorie orgonowe są rozpowszechniane przez producentów stalowej waty :lol: :lol:

Prosiłbym jeśli ktoś ma jakiś osobisty pogląd, doświadczenie z kocem, o parę słów w tym temacie.
Z góry dziękuję.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Koc orgonowy i inne takie urządzenia - doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 12 kwie 2020, 18:35

Ucichło bo nie ma komu / kiedy i pewnie czego pisać. Początki są dość dawne, a załączniki straciliśmy bezpowrotnie, bo odtwarzaliśmy forum z kopii zapasowych baz danych nie mając dostępu do domeny.
Obecnie na pierwszym planie są inne, bardziej dokuczliwe tematy.
Jeśli chodzi o urządzenia elektroniczne i dodatnią jonizację powietrza z powodu ich stosowania (i tak znacząco mniejszą z powodu zaprzestania używania urządzeń z kineskopami), wystarczy zakupić jonizator powietrza, może być z funkcją ozonowania (tylko nie za wiele). Będziecie mieli czyste i zjonizowane ujemnie powietrze, ale docelowo to dość szybko brudne ściany i firany.
Jeśli wyłaczysz urządzenia w pokoju, możesz też wyłączyć jonizator i ewentualnie włączać go na krótki czas przez mechaniczny programator.
Anteny LTE na dachu sąsiada nie są dla ciebie zagrożeniem, dla niego też nie, natomiast router WiFi u ciebie w domu to gorsze niż koronawirus, ale co kto woli.
Z kocami orgonowymi się nie "bawiłem", ale w tym temacie jest dość opisów, gdzieś są jeszcze działka orgonowe, ale to zupełnie inny temat, a urządzenia nie tak bezpieczne, jak się większości wydaje.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ