Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Orgonity

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 13 kwie 2013, 22:17

Tworzę ten wątek motywowany publikacjami dotyczącymi eteru/orgonu.
Po ich lekturze dochodzę do wniosku, że wynalazek inż. Rychnowskiego spełnia wszelkie warunki używania go w wielkomiejskich skupiskach (czytaj: zanieczyszczonych smogiem wszelakim; również elektromagnetycznym), to uczynienie, wykorzystanie go jest wielce utrudnione z powodu utajnienia przez inżyniera jego wynalazku. Osobiście zrobię wszystko co w mojej mocy by tę zagadkę odkryć i upublicznić. :D
Co do rozwiązań serwowanych przez dr. Reich'a, bardzo dobre ale tylko w sprzyjających warunkach, a te nie każdy posiada, by nie powiedzieć, że większość z nas jest ich pozbawiona. :(
Drążąc więc temat eteru/orgonu znalazłem w necie informacje nt orgonitów. :idea: :!:
To wielce pomocne i bardzo łatwe do wykonania urządzonko, które w naszym zanieczyszczonym środowisku pozwalają korzystać z dobrodziejstw !czystego eteru/orgonu!.
Tak więc, urządzenie Rychnowskiego jest dla nas jeszcze niedostępne. Akumulator orgonu Reich'a jest ograniczony czystością środowiska naturalnego, a owe [b]orgonity] pozwalają nam na pewne ominięcie tychże ograniczeń.
Orgonit, to urządzenie skonstruowane z żywicy poliestrowej lub epoksydowej z wykorzystaniem wiórków metalowych i kryształu górskiego. Jeśli kogoś interesuje sposób jego wytworzenia to chętnie podpowiem, bom sam takiego sobie uczynił. Wyszło i działa jak się patrzy, czego wyraz macie na poniższych fotkach - tak, to moje dzieło. Od razu spieszę wyjaśnić, ze wystający kryształ nie jest koniecznym elementem, to przypadek wynikający z tego, ze nie dostosowałem ilości żywicy do pojemności wzorca. :roll:
Co nam daje ten "orgonit"? Powiem tak, osobiście chciałbym Wam powiedzieć, ze tylko dobre ale jestem "gruboskórny" i moje odczucia są niemiarodajne. :( Posłużę się więc przykładem z życia.
Po jego utworzeniu zawitała do mnie moja córka, zaznaczę że sceptyczna w temacie tego typu zjawisk! i pierwsza uwaga, jaką wyraziła po wzięciu tego cuda w dłoń, to stwierdzenie: to naprawdę działa!! :shock:
Wielkie było moje zdziwienie. Nie pytałem jej dlaczego tak twierdzi, bo znając ją zaraz zreflktowałaby się i mnie sprzeciwiła. Jednak dla mnie ważnym było jej pierwsze i autentyczne odczucie, które wyraziła spontanicznie, bez filtracji mózgowej. :twisted:
Osobiście polecam każdemu, komu zależy na poprawieniu jakości swego otoczenia, życia i, co najważniejsze, zdrowia, by zrobił sobie takie proste cudeńko. :D
Koszt tego nie jest duży:
lejek - ok 1,50 zł
żywica (0,33 ml) - 21 zł
wazelina - bez znaczenia bo używam jej do innych celów więc ilość potrzebna do wysmarowania lejka jest
znikoma
kryształ górski - ok. 10 zł (długość ok. 5, 6 cm)
wiórki metalowe - od 1 do 2 zł w zależności od druciaka jakiego użyjemy do jego produkcji.
Raz jeszcze polecam to wszystkim.

A oto fotki mojego orgonitu:

Obrazek

Obrazek
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 13 kwie 2013, 22:29

Bardzo ładne :D
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 13 kwie 2013, 22:56

Tylko szkoda, że ich nie widać. :cry:
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 14 kwie 2013, 01:21

To odlew ? jesli tak ,to w czym odlew zrobiłeś ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 14 kwie 2013, 11:49

Już widać, miałem małe trudności techniczne. ;)
Do produkcji posłużyłem się lejkiem.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 30 sie 2013, 18:54

Czas powrócić do tego tematu.
Znalazłem ciekawą stronkę poświęconą tym urządzonkom, na której czytamy min.:

Na jakość orgonitu wpływa wiele czynników. Przy produkcji naszych orgonitów staramy się wykorzystać wszystkie te czynniki:

Wielkość orgonitu – im większy orgonit – tym większa siatka orgonitowa i może przekształcać więcej negatywnej energii z otoczenia w dobrą energię. Jeśli używamy orgonitu w miejscach gdzie jest wysoka koncentracja smogu elektromagnetycznego, w miejscach geopatycznych lub w strefach psychosomatycznych, lepsze efekty uzyskamy stosując większy typ orgonitu, który może neutralizować większą ilością negatywnej energii z otoczenia, w tym celu polecamy piramidy w wielkości M i większe, albo orgonity z zestawu Premium.

Obrazek

Kształt orgonitu - jak na pewno zauważyliście, kształty mają wpływ nie tylko na psychikę człowieka, ale również wpływają na energię. To na pewno nie p1080235rzypadek, że wszystkie najważniejsze budowle pochodzące z przeszłości miały kształt piramid i rozsiane są po całym świecie, nie tylko w Egipcie ale również w Ameryce, Azji i w Europie. Dlatego podstawowym kształtem naszych orgonitów jest kształt piramidy. Najlepszymi kształtami do pracy z energią jest kula i kolejnych pięć kształtów, znanych jako organy Platona. Wielkość każdej ściany i krawędzi jest taka sama, nawet kąty łączące wewnętrzne strony są takie same. Każdemu z nich odpowiada jeden element. Jest to czworościan (w kształcie piramidy) –ogień, kostka – ziemia, ośmiościan (dwie piramidy ze wspólną bazą) – powietrze, dwunastościan – eter/orgon i dwudziestościan – woda i kula - próżnia. Te elementy są kamieniami budulcowymi wszechświata.

Efekt „matrioszki“ – kolejnym sposobem, który pozwala nam podnosić skuteczność orgonitu to tak zwany „efekt matrioszki“. Metodę tą stosujemy przy produkcji naszych orgonitów w taki sposób, że jądro naszych piramid tworzy półkula orgonitowa lub graniastosłup (w sekcji naszego e-shopu zestaw Premium). Przy efekcie „matrioszki” wkładamy piramidy do półkuli, co jest dzięki zastosowaniu przezroczystej żywicy nie tylko efektowne, ale również efektywne.

Właściwy skład orgonitu – Dobry orgonit powinien zawierać składnik organiczny i nieorganiczny w jednakowej ilości 1: 1. W orgonicie powinien być przynajmniej jeden kwarc (nazywany również kryształem), w ten sposób jeszcze zwiększa się jego skuteczność. Wiele osób utożsamia pojęcie kwarcu z pojęciem kryształu (przezroczysty kwarc), ale to tylko jedna z form kwarcu (kryształu). Kamienie lecznicze, które używamy w naszych orgonitach, należą do rodziny kwarców (kryształów), oprócz kryształu stosujemy również ametryn, ametyst, awanturyn, cytryn, jaspis, karneol, kwarc różowy, sokole oko i tygrysie oko. Obecność kilku różnych rodzajów kamienni leczniczych w orgonicie nie stanowi przeszkody, powinny być jednak odpowiednio dobrane, w zależności od właściwości poszczególnych kamienni.

Obrazek

Kamienie lecznicze w orgonicie – kamienie lecznicze powinny być w orgonicie odpowiednio dobrane, by się wzajemnie nie zakłócały. Bardzop1070682 ważne jest, aby kamienie przed użyciem zostały oczyszczone (kamienie lecznicze mają zdolność przyjmowania energii ze swojego otoczenia a następnie ją wypromieniowują na zewnątrz). Gwarantujemy, że wszystkie kamienie lecznicze w naszych orgonitach były oczyszczone (zazwyczaj pod bieżącą wodą), ładowane (zazwyczaj na słońcu) i harmonizowane w środku piramidy, którą stworzyliśmy w tym celu. Z chwilą gdy kamienie zostaną zalane w orgonicie, przepływ energii w orgonicie automatycznie oczyszcza kamienie. Kompletną listę używanych przez nas kamieni leczniczych znajdą Państwo tutaj.

Obrazek

Metale w orgonicie – opiłki metalowe mogą być brązowe, miedziane, aluminiowe, żelazne albo z zardzewiałego żelaza, ze względu na maksymalizacj056ę skuteczności przemiany energii negatywnej na pozytywną, nie powinny być w kształcie spirali. Kompletną listę używanych przez nas metali znajdą Państwo tutaj.

Energia przy produkcji orgonitu – żywica przy produkcji orgonitu twardnieje około 48 – 72 godzin i podczas tego okresu cała energia, która znajduje się w pobliżu orgonitu, formuje się, to znaczy wchodzi do orgonitu. Dlatego jest bardzo ważne, by orgonit był wytwarzany w odpowiednim środowisku, z dobrymi intencjami, myślami, innymi słowy przy jak najlepszych i najmocniejszych wibracjach (najmocniejszą wibracją jest wibracja miłości J). Wysyłanie myśli z jakimś konkretnym celem (np. harmonizacja środowiska, dobry sen, miłość itd.) przy produkcji orgonitu nazywa się programowaniem. Przy produkcji naszych orgonitów staramy się znajdować w stanie jak największego duchowego i cielesnego spokoju i o pomoc modlitwą prosimy również pomocników ze świata duchowego. Pierwsze orgonity produkowaliśmy w lesie, abyśmy nie byli w środowisku smogu elektromagnetycznego i stresu. Elektromagnetyczną czystość środowiska zabezpieczamy w taki sposób, że przy ich produkcji otoczymy się już gotowymi orgonitami.

Obrazek

Spirala w orgonicie – w naszych orgonitach używamy spirale z miedzianego drutu, która świetnie przewodzi i ukierunkowuje energię. Laboratoria p1070655Belly w Stanach Zjednoczonych przetestowały system mikrofalowy. Odkryli, że przy promieniowaniu fal o częstotliwości 7,23 Hz, system ten został naładowany ładunkiem elektrostatycznym. Jednocześnie odkryli, że źródło, które ładuje ten system znajduje się w otaczającej nas przestrzeni. Ta długość fali (7,23 cm) jest dokładnie średnią odległością między oczami człowieka – pomiar dokonany i uśredniony na stu osobach. Kolejne przykłady tej długości falowej to np. odległość między czubkiem naszej brody i czubkiem naszego nosa, lub szerokość dłoni. To jednocześnie odległość między 13 czakrami określonymi w starej egipskiej szkole. Ta długość falowa zapisana jest różnymi sposobami w naszym ciele. Jeżeli zmierzymy średnią dźwięków otaczającego nas świata, otrzymamy długość fali 7.23 cm, co odpowiada dźwiękowi Óm - hinduistycznemu dźwiękowi wszechświata i słowu, które było według biblii na początku świata. Na podstawie tych informacji podjęliśmy decyzję, że długości drutów miedzianych, z których wyprodukowane są spirale w naszych orgonitach, mają długość 7,23 cm (z minimalnymi odchyleniami).

Mandale w orgoncie – mandale są to ułożone w kręgu harmoniczne wzory geometryczne, które swoją wibracją wpływają na otoczenie. U nas nie są one znane, ale w Tybecie używa się ich już od wieków wraz z modlitwą, najczęściej poprzez wywieszenie ich na wietrze na flagach. Tybetańczycy wierzą, że powietrze rozpowszechnia wibrację dalej. W naszych orgonitach używamy trzech podstawowych mandali.

Obrazek

Koło energetyczne to doskonały środek przeznaczony do likwidacji stref geopatycznych, które powstały w wyniku naturalnych zakłóceń inenergeticky_kruhtegralności skał (uskoki tektoniczne, radioaktywność, cieki wodne, mokradła) lub sztuczne (sieci inżynieryjne) a mających niepożądane oddziaływanie na zdrowie człowieka, które mogą wpływać na bezsenność, zawroty głowy, zaburzenia rytmu serca, powstawanie nowotworów i innych chorób.

Obrazek

Kwiat życia to ezoteryczny symbol świętej geometrii. Ukrywa w sobie stosunek świętej geometrii, gdzie zapisane są zasady stworzenia wszechświata, kvet zivotapodziału komórek w ciele żywych organizm (mitozę) oraz ruch ciał niebieskich. Ten starożytny symbol znaleziono w Egipcie, Irlandii, Turcji, Anglii, Izraelu, Chinach, Tybecie i innych krajach. To pierwotny język Uniwersum, czysty kształt z czystymi proporcjami. Podstawowe zasady kwiatu życia zrozumieli i później wykorzystali również np. Pitagoras, Platon, lub Leonardo Da Vinci.

Obrazek

Mandala Óm mani padmé húm (sanskrt: ॐ मणि पद्मे हूँ) to prawdopodobnie najsłynniejsza mantra i mandala (modlitwa) buddyzmu. Mandala transf180px-om_mani_padme_hum_svgormuje negatywne emocje. Óm transformuje dumę i egoizm , ma zazdrość i zawiść, ni przywiązanie i egoistyczne pragnienia, pad niewiedzę i chaos, mé chciwość i skąpstwo i húm nienawiść i gniew. To mandala miłości i współczucia, dlatego mandale tą wypisywano na skałach i kamieniach, zapisywano na papierze a następnie wypełniano nimi młynki medytacyjne.


Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o:

* Co to jest orgonit
* Dowód na skuteczność orgonitu
* Skład i działanie orgonitu:
* Jakość orgonitu - czynniki
* Piramidalny kształt orgonitu – ogronitowe piramidy
* Jak wybrać orgonit
* Ulokowanie orgonitu
* Dbanie o orgonit

to zachęcam do zapoznania się choćby z tą stronką >>.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 06 wrz 2013, 21:51

Dostałem w prezencie dwa orgonity, działają wspaniale, a nawet za bardzo... :D

Ponieważ byłem ostatnio w ciągłych rozjazdach, mój prezent postawiłem na szybko pod ukochanym krzaczkiem hortensji "anabel" mojej żony. Po dwóch dniach, po powrocie z wojaży moja luba zwróciła uwagę na fatalny stan krzewu, wszystkie liście zwiędły, połowa uschła, jednym słowem TRAGEDIA!!! Zabieraj te swoje paskudztwa od moich roślin...
Kiedy wziąłem je w ręce były bardzo gorące, energia w nich buzowała, rozdzieliłem je na dużą odległość i zauważyłem że temperatura spadła, a energia sączy się jakby inaczej.

Zastanawiam się co się stało, wszędzie piszą że orgonity działają na korzyść wszystkich roślin, całego otoczenia, a tu taki wybryk.
Czy możliwe jest, że zbyt gęsto ustawione "przeładowywują" energetycznie swoich sąsiadów? :o

Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia, to proszę o wyjaśnienie, bo wydaje mi się że to jest WAŻNE...



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 07 wrz 2013, 12:39

Może w Twojej okolicy, w najbliższym otoczeniu występują jakieś negatywne energie, a rolą orgonitów jest jej usuwanie, wchłanianie, neutralizacja. Postawiłeś je pod krzaczkiem więc jest przyczyna. orgonity ściągają te energie i rozładowują ją/się w ziemi, a że były bardzo blisko korzeni krzaka to niechcący mu się dostało skomasowaną dawkę, której nie mógł przetrawić, biedaczyna (mówię o krzaku).
Czyli masz namacalny i niezaprzeczalny dowód skuteczności tych urządzonek i naukę, że lokujemy je z dala od roślin zwłaszcza wątłych, jak krzewy. :D
Jeden z moich orgonitów również postawiłem pod rośliną ale jest nią drzewo/drzewko śliwki mirabelki i nic jej się nie dzieje.

Rozmieść te orgonity w różnych miejscach działki i możesz je też zakopać na głębokość ok. 20, 30 cm., tylko pamiętaj gdzie je zakopałeś bo przepadną Ci na wieki. ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: barneyos » sobota 07 wrz 2013, 13:12

Ja bym też sugerował posadzenie orgonitu w pobliżu brzozy i obserwowaniu, coś się stanie z brzozą. Drzewo to bowiem uwielbia negatywną energię, jest bardzo dobrym naturalnym odbiorcą takiej energii. Czyli orgonit powinien jej "pomagać" rosnąć.

Wówczas byłoby to potwierdzeniem powyższej teorii.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 15 gru 2013, 15:05

Obecny stan orgonu na świecie

Obrazek

Dr Wilhelm Reich, k0518218podobnie jak szamani i naturalni uzdrowiciele w przeszłości i dziś, zajmował się gromadzeniem POR. Niestety wiele osób nie wie, lub nie zdaje sobie sprawy, że mogą manipulować i pracować z energią DOR. Tak samo jak PPP ma niesamowicie pozytywny wpływ na znajdujące się w jej zasięgu organizmy żywe, jak na przykład aktywowanie samo uzdrawiających sił i poprawa zdolności organizmu do zarządzania własną energią, tak samo energia DOR ma negatywny wpływ na organizmy żywe. Na przykład uszkadza komórki w organizmie człowieka i powoduje ogromną ilość chorób cywilizacyjnych, jak na przykład chroniczne bóle głowy, zmęczenie, nowotwory, bezsenność, stres i wiele innych, uszkodzenie komórek u zwierząt i ludzi, wpływa na pogodę (chemtrails, HAARP), kontrolę umysłu i inne. Setki tysięcy urządzeń, takich jak nadajniki radiowe, telefony bezprzewodowe, elektrownie jądrowe, radary i inne źródła smogu elektromagnetycznego odpowiedzialne są za to, że orgon znajduje się w niesymetrycznym stanie. Obecnie możemy mówić o dużej przewadze obecności energii DOR na Ziemi.

Na zakłócenie równowagi w stosunku energii POR i DOR masowo oddziałują tzw. nadajniki entropowe. Każde elektryczne albo elektroniczne urządzenie jest nadajnikiem entropowym i tym samym źródłem energii DOR, produkującym smog elektromagnetyczny. Z tych informacji wypływa coraz większa potrzeba ograniczenia produkcji energii DOR i zmiany energii DOR na POR. Funkcję transformowania energii DOR na POR może spełniać tylko orgonit.

http://www.youtube.com/watch?v=sPV-JExU ... _embedded#! – video Wilhelm Reich energia orgonitu po angielsku.
http://www.orgonity.pl/sk/o-orgone/suca ... u-vo-svete
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 23 mar 2014, 18:16

Indi pisze:Stwórz własny Orgonit

Orgonit neutralizuje szkodliwą dla człowieka i innych organizmów żywych, negatywną energię orgonalną (DOR, a głównie ORANUR) wszelkiego typu (od promieniowania elektromagnetycznego, poprzez niekorzystną energię/wibracje emitowane przez różne substancje chemiczne, aż po negatywne promieniowanie cieków wodnych) - oczyszczając przestrzeń dookoła.

POR emitowany przez orgonit działa na organizm harmonizująco, tonizująco, lekko witalizująco, ożywiająco. Większość ludzi czuje się bardzo dobrze, pełna życia i bardziej wypoczęta niż zazwyczaj. Orgon delikatne pobudza kreatywną naturę, siłę i energię życia. Energia pozytywnego orgonu wzmacnia biopole człowieka, może więc wspomagać proces leczenia wielu chorób. Dlatego też warto wyposażyć swój dom, miejsce pracy, samochód w orgonity.

Produkcja orgonitów na użytek własny nie jest szczególnie skomplikowaną sprawą - wystarczy kilka ogólnodostępnych materiałów i odrobina czasu oraz cierpliwości.
Orgonity mogą być wykonane z żywicy (bardziej ozdobne, wytrzymałe na zniszczenie), bądź z wosku pszczelego (mniej trwały, ale naturalny, ekologiczny materiał).
Jeśli produkcja odbywa się z użyciem żywicy - ze względu na jej intensywny zapach i szkodliwe opary, warto wykonywać orgonity w dobrze wentylowanym garażu, warsztacie, piwnicy itp miejscach, z dala od pomieszczeń mieszkalnych.
Orgonity z żywicy po związaniu (utlenieniu) stają się całkowicie nietoksyczne i mogą być używane w kontakcie
z człowiekiem (proces wiązania jest ukończony kiedy żywica stanie się całkiem twarda i jej mocny zapach zaniknie).
Dla bezpieczeństwa i komfortu - należy zaopatrzyć się również w maskę, rękawiczki i ewentualnie okulary ochronne.


Składniki niezbędne do produkcji orgonitów, to:

- żywica (poliestrowa, bądź epoksydowa);
- alternatywnie, zamiast żywicy - wosk pszczeli;
- metal podstawowy (orgonity do użytku osobistego): stal (do użytku zewnętrznego, neutralizacji wież itp, może być
zastosowane aluminium);
- metale dodatkowe (miedź, mosiądz, srebro, złoto);
- minerał podstawowy: kryształ górski;
- minerały dodatkowe: różne kwarce (różowy, dymny, ametyst, kwarcyt), piryt, bursztyn oraz dowolne minerały
naturalne, nie szlifowane, łącznie z kamieniami szlachetnymi;
- minerały dodatkowe, ozdobne: szlifowane bryłki naturalnych minerałów (sodalit, karneol, jadeit, kwarc różowy itp),
jako ozdobne wykończenie orgonitów;
- pojemniki, formy do odlewania orgonitów: szklane miseczki, kieliszki; plastikowe pojemniczki, formy do pieczenia
ciastek (teflonowe), formy do odlewania świec (do wosku, parafiny) itp.

Jedną z ciekawszych substancji zastępujących żywicę jest wosk pszczeli, którego jakość energetyczna sama w sobie jest bardzo cenna i korzystnie działa na organizm człowieka. Niemniej - wosk nie jest tak trwały i odporny na wysokie temperatury jak żywica.
Materiał (żywica, bądź wosk), z którego wykonujemy orgonity należy dobrać do własnych potrzeb i form użytkowania urządzenia.


Informacje dodatkowe

Produkcja orgonitów z żywicy powinna odbywać się w temperaturze nie niższej niż 18 stopni oraz przy standardowej wilgotności powietrza (unikać dużej wilgotności).
Proporcje metalu i żywicy (lub wosku pszczelego), to 50x50% (czyli optycznie - taka sama objętość).
Minerały dodatkowe (ZOBACZ WIĘCEJ...), które występują w większych bryłach, należy rozbić na mniejsze kawałki (najlepiej w metalowym moździerzu).
Zalecamy, aby wszystkie minerały stosowane w urządzeniach orgonitowych były oczyszczone, a następnie osobiście zaprogramowane mentalnie na określone, pozytywne działanie (ZOBACZ WIĘCEJ...).
Aby żywica i wosk nie przylegały do formy - można użyć teflonu w sprayu, wazeliny technicznej, oleju itp.
Pęknięcia żywicy w trakcie produkcji są częstym przypadkiem (należy nauczyć się dobierać odpowiednie proporcje utwardzacza i żywicy), ale nie wpływają zupełnie na działanie urządzenia. Jest to wyłącznie skaza estetyczna.

Uzyskanie ozdobnych orgonitów z żywicy wymaga już większej pracy i narzędzi (potrzebne jest szlifowanie
i polerowanie), ale do użytku osobistego, w tym m.in. poprawiania jakości energetycznej miejsca zamieszkania oraz neutralizacji wież telefonii komórkowej, wystarczy orgonit wykonany samodzielnie.

Składniki, które mogą być zastosowane w produkcji odpromienników orgonitowych można zakupić w różnych miejscach:
sklepy z minerałami, allegro, giełdy minerałów, skupy złomu itp.
Sklep Green Harmony przygotował prawie kompletną ofertę składników do produkcji orgonitów ZOBACZ WIĘCEJ...

Żywicę (oraz sklejkę i miedziane elementy do chembustera) można zakupić bez problemu w wielu miejscach w Internecie,
jak również w sklepach z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi.

Cenne źródła:
http://educate-yourself.org/dc/orgonegenindex.shtml
Indi



Najpopularniejszy typ urządzeń orgonitowych to konstrukcje Dona Crofta i jego żony Carol (wieloletnich badaczy energii Orgonu):
HHG (Holy Hand Grenade) to średniej wielkości generator orgonu, który skutecznie koryguje niedoskonałości
w przestrzeni energetycznej danego miejsca. Można ustawić go w dowolnym miejscu w domu, ogrodzie, pracy, a jeśli użytkownik potrafi zlokalizować przestrzenie negatywnej energii (cieki wodne, uskoki itp) - warto w takim właśnie obszarze umiejscowić HHG.

Składniki do budowy HHG (wersja podstawowa, bez specjalnych dodatków):
FORMA - plastikowy lejek, bądź kieliszek do martini. Przy stosowaniu lejka należy czymś zatkać jego wylew (plastelina, kamień, taśma).
METAL - kilka filiżanek wiórów/kawałków metalowych. Metal do użytku osobistego, domowego itp - stal. Metal do użytku na zewnątrz - aluminium. Zwierciny metalowe można uzyskać u tokarza, w skupach złomu itp.
ŻYWICA - epoksydowa, ewentualnie poliestrowa.
MINERAŁY - 5 kryształów górskich (najlepiej naturalnych, nie szlifowanych), z czubkiem (mogą być jednostronne lub dwustronne). Jeden z nich będzie umieszczony centralnie - ten powinien być dosyć duży (wielkości kciuka, bądź palca wskazującego), jego rozmiar należy dopasować do wielkości formy. 4 pozostałe kryształy będą umieszczone w dolnej części HHG (czyli w górnej części formy w czasie wylewania), czubkami na zewnątrz, ułożone w krzyż.
Dodatkowo - można centralny kryształ owinąć drutem miedzianym (spirala musi być prawoskrętna).

Instrukcja:
Ustaw lejek wylewem w dół, np w puszce. Posmaruj ścianki lejka jakąś bazą do uzyskania poślizgu (teflon w sprayu,
olej, wazelina itp). Umieść kilka szczypt metalu na dnie, na tyle, aby lejek ustabilizować w pionie. Umieść kryształ w tej podsypce metalowej, czubkiem w dół. Wlej trochę żywicy i pozwól, aby spłynęła w dół, mieszając się z metalem. Umieść pozostałą ilość metalu, aby pokryć cały kryształ i mieszaj metal od razu z żywicą (dolewaj ją porcjami, aby równomiernie rozlewała się po całej objętości stożka).
Umieść pozostałe cztery kryształy poziomo (czyli płasko), ustawione pod kątem 90 stopni od siebie (tworząc krzyż, czy kompas). Pokryj te kryształy pozostałą ilością metalu i żywicy, aż wypełnisz lejek (lepiej nie zalewać żywicą do samej krawędzi).
Po zastygnięciu - wybij lekko orgonit z formy. Można wykończyć ostre krawędzie szlifując je dostępnymi materiałami (papier ścierny, szlifierka itp).

http://www.chemtrailcentral.com/ubb/For ... 00895.html


Przykładowy film z instrukcją wykonania orgonitu

http://www.orgon-polska.pl/zbuduj_orgonit.html
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 26 mar 2014, 21:59

Dowód na skuteczność orgonitu

Mimo, że wyniki badań współczesnej fizyki wskazują, że wszystkie właściwości materialnych i organicznych struktur oparte są na energii drgań, nasza wiedza i pomiary koncentrują się obecnie na gęstszej energii, na masie i ze względu na to, że orgonit pracuje z delikatną wszechobecną energią, działania orgonitu (to znaczy jego zdolności, do neutralizowania oraz transformowania energii negatywnej z otoczenia: typu smog elektromagnetyczny, strefy geopatyczne na energię pozytywną, dla ludzkiej psychiki i zdrowia korzystną) nie można udowodnić tradycyjnymi metodami.

Ludzie, którzy są w stanie dostrzec subtelną energię bez żadnych urządzeń, jak na przykład niektórzy uzdrowiciele nie potrzebują żadnych dowodów, ale takich osób jest niestety tylko garstka. Zanim zdecydowaliśmy się zacząć produkcję orgonitów na większą skalę, pokazaliśmy uzdrowicielce jeden z naszych orgonitów, która wcześniej nie słyszała o orgonitach, ale potwierdziła nam unikalne właściwości, które przypisywane są orgonitom. Badacze w dziedzinie orgonu i orgonitu wskazują skuteczność orgonitu na normalnie widocznej sztucznej chmurze, która jest przykładem negatywnej energii orgonu (więcej w rozdziale chemtrails), które może pewny rodzaj orgonitów rozwiać choć znajdują się one kilka kilometrów nad ziemią. Podczas gdy ten typ dowodów może dla jednych wydawać się ewidentny, dla innych może okazać się niewystarczający.

Obrazek

Dzięki nowoczesnym technologiom istnieje możliwość sfotografowania aury. Aura jest polem energetycznym, które emituje czakry i które otacza każdego człowieka i ma kształt jajka. Korzystny wpływ orgonitu na ludzki organizm da się również wykazać za pomocą fotografii aury osoby z orgonitem i bez orgonitu, wówczas po aurze widać, jakim stanie znajduje się płynąca w naszych fizycznych i eterycznych (aura) ciałach energia życiowa, która zapobiega chorobom i blokuje dostęp do naszych ciał szkodliwym substancjom i w tym samym czasie nieustannie emituje strumień energii życiowej do otoczenia.

Taką próbę nadawała TV Markiza w swoim reportażu w audycji Reflex

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/reflex/49064

Zalecamy wszystkim spróbować efekt działania orgonitu na własnej skórze i pozyskać więcej witalnej energii orgonitu.


Skład i działanie orgonitu:

- Substancja organiczna - najczęściej żywica epoksydowa, ale także wosk, smoła, wełna, sok z drzew (w naszych wyrobach używamy bezftalanowej, nietoksycznej żywicy epoksydowej CHS 324), która zawiera krystaliczną siatkę i wciąga do siebie orgon ze swojego otoczenia.

- Związki nieorganiczne - opiłki metalu (srebro, brąz, miedź, mosiądz, dural, aluminium, tytan, czarna stal) - składniki nieorganiczne - stanowią barierę dla orgonu, który odbija się od cząsteczek metalu, oczyszcza, przyspiesza i zamienienia negatywną (orgonową) energię na pozytywną, witalną i korzystną (orgonową) energię, wzbogaconą o jony ujemne, które promieniuje do swojego otoczenia.

- Lecznicze kamienie (kwarc i inne – kryształ, jaspis, karneol, cytryn, szmaragd, kwarc różowy, azuryt, sodalit, ametyst, szungit, hematyt, awanturyn, rubin, tygrysie oko, lapis lazula i inne) – wzmacniają i formują energię. Przy twardnieniu żywicy stosuje się na lecznicze kamienie duży nacisk (podobny do tego jaki panował w procesie ich powstawania wewnątrz Ziemi) a w przypadku kwarcu (rodzaj minerałów który składa się z dwutlenku krzemu) tworzy się również efekt piezoelektryczny, to jest zdolność kryształów do wytwarzania napięcia elektrycznego i działania kryształów (kwarcu) jako źródła wzmacniania efektu orgonitowego.

Obrazek

Orgonit jest mieszanką żywicy organicznej i dużej liczby małych cząsteczek metalu i kryształów (kamieni leczniczych). Żywica organiczna wciąga do siebie energię pola elektromagnetycznego (promieniowania) ze swojego otoczenia, energia ta następnie odbija się od metalowych części i następuje jej przyspieszenie, dzięki czemu dokonuje się oczyszczenie i wraca do otoczenia już jako witalna i korzystna dla zdrowia energia, wzbogacana o wibrację kamieni leczniczych, które zawarte są w orgonicie dla zwiększenia jego skuteczności.

Używając innej terminologii orgonit wciąga do siebie kationy ze swojego otoczenia, które szybko odbiją się od cząstek metalu (które w swojej sieci krystalicznej wytwarzają przewartościowane delokalizowane elektrony) a także dzięki kamieniom leczniczym, które wzmacniają i kształtują energię orgonitu i emituje już tylko nieszkodliwe a nawet korzystne dla życia aniony. Podobny proces zachodzi w wodzie przy silnych turbulencjach, gdy spada w postaci wodospadu.

Orgonity nie potrzebują zewnętrznego źródła zasilania, dzięki czemu mogą być stosowane praktycznie wszędzie. Podarujcie sobie więcej życiowej energii z orgonitu.


Jakość orgonitu - czynniki

kliknij tu >>

Piramidalny kształt orgonitu – ogronitowe piramidy

Obrazek

pyramidy gizaPiramidy bez wątpienia należą do najciekawszych budowli w dziejach ludzkości. Już w średniowieczu uważano je za największy cud świata. Skrywają wielkie tajemnice, których naukowcom do dziś nie udało się odkryć. Budowle te znajdują się przede wszystkim w Egipcie, ale również w Meksyku, Peru, Chinach - prawie na całym świecie. Ciekawostką jest, że chociaż znajdują sie na wszystkich kontynentach, sposób ich budowy był jednakowy. Najsłynniejsze piramidy znajdują się w Egipcie a najbardziej znaną jest Piramida Cheopsa, ma podstawę o wielkości 230 metrów i wysokość 147 metrów.

Wiele z tego co uważaliśmy za mit oddziedziczony po poprzedniej cywilizacji, jawi się teraz jako sedno tajemniczej nauki. Piramidy nadal są badane przez naukowców.

Wielu naukowców obecnie uznaje, że piramida służy nie tylko jako akumulator, ale również jako transformator energii. Piramida za pośrednictwem swoich anten akumuluje energię elektryczną i magnetyczną, z dołu energię Ziemi i z góry energię kosmiczną. Jedynie kształt piramidy może skoncentrować wszystkie te rodzaje energii, a następnie wypromieniować je skumulowane do przestrzeni wokół siebie.

Obrazek

Najbardziej znana piramida, o której napisano najwięcej to Piramida Cheopsa. Pozwolę sobie przedstawić kilka ciekawych uwag na jej temat. Cheops żył około 2500 r. p.n.e. jednak w środku piramidy znaleziono muszelki, co znaczy, że musiała przejściowo znaleźć się pod wodą a to oznacza, że jest starsza niż 10 000 lat! Podobne dowody istnieją również w sprawie wieku sfinksa, który ma w tylnej części szczelinę o głębokości 3,7 m. Gdyby była ona wynikiem działania wiatru, to wiek sfinksa wynosiłby około 4000 lat (tak mówi wersja oficjalna). Wykazano jednak, że szczelina ta powstała w wyniku działania wody. Obliczenia komputerowe wskazują, że tak głęboka szczelina mogłaby powstać gdyby wystąpiły ciągłe opady przez okres ponad 1000 lat. Na pustyni egipskiej nie było takich opadów już od ponad 7000 lat. To znaczy, że sfinks jest starszy niż 8000 lat! Tej tezy nie zaakceptuje jednak żaden egipski (to znaczy muzułmański) archeolog, dlatego, że Koran w swojej tradycyjnej interpretacji twierdzi, że stworzenie świata miało miejsce 6000 lat temu.

Na podstawie wyników wielu badań i eksperymentów dotyczących piramid, można dojść do wniosku, że energia piramidy ma bardzo pozytywny wpływ na nasz system odpornościowy, a tym samym wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Piramida pomaga w harmonizacji oraz zwiększeniu energii w organizmie ludzkim, leczy, pomaga pozyskiwać energię witalną, podnosi zdolność do koncentracji, uspakaja myśli i łagodzi stres. Skutecznie działa na rozszerzenia naczyń krwionośnych, bóle stawów, kręgosłupa, reumatyzm, przeziębienia, itp. Są już przypadki wyleczenia raka.

Do naszej produkcji używamy dwóch głównych typów/rozmiarów piramid – egipski i Keplerów. W naszym e-shope znaleźć można oba typy, wybór zostawiamy Państwu.

Obrazek

W egipskim (Cheopsa) rodzaju piramid, kąt nachylenia ściany wobec podstawy wynosi 51,51 stopnia. Ten kształt jest od wieków naukowo przebadany. Zakomponowano w nim tak zwaną złotą proporcję, stosunek phi i pi a nawet wzajemny stosunek średnic Ziemi i Księżyca (Jeśli narysujemy horyzontalny odcinek przez środek Ziemi w kierunku jej obwodu, a następnie linie prowadzącą od tych dwu punktów do środka Księżyca i ze środka Księżyca z powrotem do środka Ziemi (zobacz zdjęcie), to osiągniemy dokładne wymiary Piramidy Cheopsa w Egipcie). Pan Drbal z Czech w 1959 opatentował (patent numer 91304) ostrzenie żyletek w środku piramidy tego rodzaju, wykorzystując energię, która w niej się kulminuje.

W drugim rodzaju piramidy zaleca się, aby kąt ściany wobec podstawy dla naszej szerokości geograficznej wynosił około 65 stopni. Teorię tą odkrył około 300 lat temu naukowiec Manfred Kepler. Używa go kilku współczesnych uzdrowicieli. Załączamy również dokładny opis z książki Siła Piramid, aby wyjaśnić nasz wybór tych dwóch rodzajów piramid. W rozdziale numer 8 Drbal pisze: „Razem z kolejnymi francuskimi eksperymentatorami znaleźliśmy bardzo dobrze funkcjonujący model piramidy z kątem 65 stopni, (co w Europie odpowiada mniej więcej kątowi magnetycznemu). Ten rodzaj piramid nazwałem inklinacyjnym. Znaleźliśmy dla niego również dodatkowy kąt 25 stopni.“

Piramida orgonitowa jest przykładem synergicznego wzmacniania korzystnego działania kształtu (piramidy) i treści (orgonitu). Dlatego bardzo się cieszymy, że możemy zaoferować szeroką gamę tego typu orgonitów.


Jak wybrać orgonit

Oferujemy kilka sposobów, jak wybrać orgonit odpowiedni dla Was. Przy wybieraniu trzeba brać pod uwagę poziom zanieczyszczenia środowiska, w którym orgonit będzie działać. Przy każdym orgonicie znajduje się opis jego składu od poszczególnych kamienni leczniczych aż po metale, dobrane w konkretnym celu.

Można wybierać według kamienni leczniczych użytych w orgonicie, które odnoszą się do znaku zodiaku.

Kolejnym kryterium jest czakra, lub organy w ciele, które chcemy orgonitem stymulować (do każdej czakry należą pewne organy).

Dla jak najszerszego wyboru przygotowaliśmy orgonity z użyciem kamienni leczniczych tak, aby spełniały konkretny cel, jak na przykład dobry sen, przypływ energii i wiele innych.

Można również dokonać wyboru orgonitu, który spodoba się wam na pierwszy rut oka, to znaczy intuicyjne. Nie ma lepszego doradcy, niż własna intuicja.


Ulokowanie orgonitu

Celem orgonitowych wisiorków i amuletów jest stworzenie osobistego harmonizera orgonu, który chroni aurę i ich właściciele powinni je nosić przy sobie przez cały czas. Należy pamiętać, że orgonit bardzo skutecznie pracuje z energią i może wyraźnie wpłynąć na czakry.

Czakry to ze sobą połączony system energetyczny naszego ciała i żeby system ten działał prawidłowo, powinny znajdować się na mniej więcej na tym samym poziome energetycznym. Dlatego nie polecamy nosić wisiorka stale w miejscu czakry (na przykład na środku klatki piersiowej lub na szyi), by nie spowodował zakłócenia przepływu energii w systemie czakr.

Jeżeli chcemy wykorzystać orgonit do zakłócania smogu elektronicznego, należy umieścić go między źródłem smogu elektromagnetycznego (urządzenie elektryczne lub elektroniczne) i miejscem, w którym zazwyczaj przebywamy. Być może przez Wasze mieszkanie lub dom przechodzi jedna lub więcej stref geopatycznych. W tym przypadku orgonit ulokujmy w odległości 1 m i pod kątem 90 stopni do linii strefy geopatycznej, ze względu na to, że działanie orgonitu ma kształt koła lub spirali i ma zasięg kilkudziesięciu metrów. Dla zakłócenia strefy geopatycznej najlepiej jest użyć dwóch orgonitów, położonych w odpowiedniej odległości od siebie tak aby się ich pola energetyczne wzajemnie nie zakłócały.

Jeżeli chcecie poprawić orgonitem jakość snu, postawcie go przynajmniej jeden metr od miejsca gdzie śpicie lub postawcie 4 mniejsze orgonity w rogach swojego łóżka. Jest prawdopodobne, że zanim przyzwyczaicie się do jego energii, przez pierwszych kilka dni, nie będziecie mogli zasnąć, ale wasz sen będzie głębszy i spokojniejszy.

Jeśli chcecie „obdarzyć” wieżę (źródło smogu elektromagnetycznego) znajdującej się w waszej okolicy (tj. zmienić jej energię z DOR na POR), orgonit należy zakopać w odległości od 50 do 400 metrów od wieży, aby był w zasięgu promieniowania wieży. Na jedną wieże wystarczy jeden orgonit (piramida). Piramidę orgonitową prosimy zakopać w ziemi na głębokości od 20 do 30 cm i ustawić tak, by ściana piramidy skierowana była na północ (podstawa piramidy powinna być prostopadła do igły kompasu w jej środku), co zwiększy jej skuteczność.


Dbanie o orgonit

Orgonit ma ograniczoną pojemność, szczególnie gdy znajduje się w pomieszczeniach bardzo obciążonych, jak na przykład mocne strefy geopatyczne, przy telewizorze (gdzie w większości nadawane są programy zawierające przemoc i strach) lub w miejscu, gdzie znajduje się wiele urządzeń elektrycznych lub elektronicznych, w salach konferencyjnych lub gdy mieszkacie w pobliżu miejsca z wysokim napięciem np. w pobliżu elektrowni, może się jego pojemność wyczerpać. Dlatego zalecamy w słoneczne dni wystawiać orgonit na słonce, aby się doładował. Idealnie jest, gdy zabierzecie orgonit w miejsce, gdzie jest dużo energii POR, najlepiej na łono natury. Im częściej to będziecie robić, tym lepiej, ponieważ unikniecie ryzyka, że ​​orgonit przestanie funkcjonować.

Z mojego własnego doświadczenia, ale również z doświadczeń innych producentów lub użytkowników, wynika, że orgonit to żywa istota i jak każda żywa istota potrzebuje odczuwać miłość. Czasami czujemy jak orgonit prosi nas, by podnieść go, pobawić się z nim. Im więcej miłości dacie swojemu orgonitowi, tym lepiej będzie służyć, tym bardziej wrażliwym może się stać, zwłaszcza na początku do póki nie przyzwyczaicie się do niego, aż poczujecie jak przez wasze ręce przepływa energia, którą można odczuć jako delikatne swędzenie, lub wibrację.

Życzymy Państwu, abyście dostali od swoich orgonitów to, czego oczekujecie.
http://www.orgonity.pl/pl/o-orgonite/st ... -o-orgonit
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 26 mar 2014, 22:15

Jeszcze kilka informacji min. o materiałach, jakich można użyć do budowy tych urządzeń:

Administrator pisze:Właściwości orgonitów i emitowanej przez nie energii

POR emitowany przez orgonit działa na organizm harmonizująco, tonizująco, lekko witalizująco, ożywiająco.

Metale zastosowane jako wypełnienie żywicy i ich właściwości: Większość ludzi czuje się bardzo dobrze, pełna życia i bardziej wypoczęta niż zazwyczaj. Orgon delikatne pobudza kreatywną naturę, siłę i energię życia. Energia pozytywnego orgonu wzmacnia biopole człowieka, może więc wspomagać proces leczenia wielu chorób.

> Stal - ma właściwości typowo odpromieniowujące, działa dosyć silnie i szybko. Jej energia jest korzystna dla człowieka.
> Mosiądz współpracuje bezpośrednio z kryształami, działa dobrze jako uziemienie urządzenia, skutecznie i szybko odpromieniowuje negatywną energię. Neutralizuje również toksyny. Mosiądz potrzebuje współpracy z innymi metalami, dodaje mocy, obejmuje większą powierzchnię terenu.
> Miedź jest metalem leczniczym, działa korzystnie na kobiece hormony, stymuluje działanie insuliny, posiada działanie przeciwzapalne i antyseptyczne. Poprawia zdolność myślenia, zapamiętywania, kreatywność. Miedź wpływa na przesyłanie impulsów nerwowych i poziom neuroprzekazników.
> Aluminium -
> Dodatkowo - pojawia się również złoto i srebro (w postaci pozłacanych i posrebrzanych elementów).


Minerały stosowane w orgonitach

Podstawowym minerałem stosowanym w każdym urządzeniu, jest kryształ górski. Poza tym - ametyst, agat, bursztyn, granat, cytryn, malachit, piryt, kwarc różowy, sodalit, turmalin czarny, kwarc, kamień księżycowy, jaspis, Diament Herkimer.

Składniki dodatkowe
Leczniczy popiół z Agnihotry, Mirra, specjalna kompozycja substancji do Nuke Bustera, węgiel leczniczy, naturalne muszelki.

Orgonity nie wymagają zasilania i nie muszą być ustawiane względem stron świata (poza piramidą orgonitową), nie rozładowują się, działają zarówno w otwartej przestrzeni jak i w budynkach, nawet po włożeniu do szuflady, same nie emitują szkodliwego promieniowania, wręcz przeciwnie - wszystkie (poza aluminiowymi) działają bardzo korzystnie na organizm ludzki (można je bezpiecznie dotykać).
Wszystkie urządzenia zostały dokładnie przebadane i poddane testom. Produkowane są ręcznie, bardzo starannie i z dbałością o wysoką jakość energetyczną.
DODATKOWO - ponieważ wewnątrz orgonitów znajdują się kryształy i minerały - nasze urządzenia zostały mentalnie zaprogramowane w czasie produkcji na określone właściwości (opis przy każdym orgonicie). Kwarc (m.in. kryształ górski) ma niezwykłą właściwość, wykorzystywaną od lat w różnych rozwiązaniach technologicznych, zapisywania w swoim wnętrzu programów (jest niczym procesor o wielkiej pojemności), co pozwala nastroić go na emitowanie określonej wibracji i jakości energetycznej.
http://www.orgonit.forumgospodarcze.com ... &Itemid=91
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 27 mar 2014, 21:54

Andrzej pisze:Orgonity - najprościej jak potrafię :)

Orgonit jest energetycznym harmonizerem i transformatorem negatywnej energii ze swojego otoczenia.

Orgonit absorbuje negatywną eteryczną (orgonową) energię ze swojego otoczenia i poprzez swój wyjątkowy skład przetwarza ją na pozytywną dla ludzkiej psychiki i dla zdrowia korzystną witalną, energię życiową. Urządzenia produkowane z zastosowaniem energii orgonu mają zdolność ogniskowania pozytywnej energii życiowej i rozpraszania obszarów trujących energii, czyli DOR-ów (Deadly Orgone Energy – Śmiertelne Promieniowanie Orgonowe).

Orgonit, z natury swojej, zawsze harmonizuje i lekko witalizuje organizm, a także oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii.

Orgonit ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach. Używany w orgonowych odpromiennikach materiał organiczny i metal oraz kryształy pozwalają na zrównoważenie szkodliwych energii i zmienia negatywny orgon (DOR) na pozytywny (POR).

Orgonity mogą być instalowane przez osoby nie posiadające fachowej wiedzy z dziedziny radiestezji. Nie wymagają zasilania nie rozładowują się, działają zarówno w otwartej przestrzeni jak i w budynkach nie emitują szkodliwego promieniowania, wręcz przeciwnie - wszystkie działają bardzo korzystnie na organizm ludzki (można je bezpiecznie dotykać).

Orgonity - są to urządzenia podobne w idei do akumulatorów orgonu, które budował W. Reich - różnią się jednak budową i kierunkiem działania/przepływu Orgonu.

Wilhelm Reich eksperymentował z inną konstrukcją - były to akumulatory, puste wewnątrz, w środku których następował proces kumulacji energii. Natomiast konstrukcja orognitu jest zupełnie inna, choć wykorzystuje te same materiały - różnica polega na pełnej formie, która emanuje pozytywną energią NA ZEWNĄTRZ (a nie do wewnątrz), wobec czego działa
tu również bryła i forma (zasady świętej geometrii), czyli tzw promieniowanie kształtu.
W konstrukcjach Reicha funkcje były skierowane DO ŚRODKA, więc kształt miał inne przeznaczenie i inny wpływ.

W orgonicie cenne jest dodanie energii kształtu (spirale prawoskrętne, różne cenne formy, bryły).
Orgonit WYPROMIENIOWUJE energię zawartych wewnątrz elementów, dlatego np stosuje się w nim często miedź (jest ona wspaniałym, leczniczym metalem, stosowanym od wielu epok).

Bardzo ważnym elementem wyróżniającym orgonity od pierwotnych konstrukcji Reicha jest użycie w ich wnętrzu kwarcu (przede wszystkim kryształu górskiego). Minerały zatopione w masie modyfikują działanie orgonitu w ten sposób,
że urządzenia ZAWSZE wypromieniowuje Pozytywny Orgon (POR), nawet jeśli znajduje się w obrębie działania negatywnych czynników. Kryształ wewnątrz urządzenia powoduje transformację negatywnej energii DOR na pozytywną POR, dzięki czemu orgonit zawsze działa korzystnie dla organizmów żywych.

Orgonit ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach. Używany w orgonowych odpromiennikach materiał organiczny i metal oraz kryształy pozwalają na zrównoważenie szkodliwych energii i zmienia negatywny orgon (DOR) na pozytywny (POR).
Orgonity mogą być instalowane przez osoby nie posiadające fachowej wiedzy z dziedziny radiestezji. Nie wymagają zasilania i nie muszą być ustawiane względem stron świata (poza piramidą orgonitową), nie rozładowują się, działają zarówno w otwartej przestrzeni jak i w budynkach, nawet po włożeniu do szuflady, same nie emitują szkodliwego promieniowania, wręcz przeciwnie - wszystkie (poza aluminiowymi) działają bardzo korzystnie na organizm ludzki (można je bezpiecznie dotykać).

Obrazek

Powszechnie przypisuje się orgonitom następujące działanie:

> Pozytywny wpływ na Ziemię, ochronę środowiska, wszystkie żywe organizmy, faunę i florę,
> Neutralizuje strefy geopatyczne, w wyniku zakłóceń integralności skał powstałych w sposób naturalny (uskoki tektoniczne, radioaktywność, cieki wodne, mokradła) lub sztuczny (sieci inżynieryjne) a mających niepożądane oddziaływanie na zdrowie człowieka, które mogą wpływać na bezsenność, zawroty głowy, zaburzenia rytmu serca, powstawanie nowotworów i innych chorób,
> Neutralizuje i przekształca strefy psychosomatyczne, czyli negatywną energię płynącą z niskich myśli i emocji takich jak stres, lęk, napięcie, nienawiść, zazdrość, gniew itp., które można spotkać wszędzie, a szczególnie w miejscach wielkich katastrof, bitew, awarii, itp., a także w zwykłych miejscach gdzie dzieją się rzeczy mające wpływ na ludzkie życie (np. cmentarze, sądy, siedziby instytucji, sale konferencyjne), na pozytywną energię. Energię tą szczególnie silne odczuwają zwłaszcza niemowlęta i dzieci, ale również niektórzy dorośli,
> Neutralizuje i transformuje smog elektromagnetyczny tj. promieniowanie elektromagnetyczne z naszego szerszego otoczenia. Najbardziej zanieczyszczają smogiem elektromagnetycznym nasze środowisko naturalne :systemy radarowe , radary wojskowe i lotniskowe, nadajniki GSM,telewizyjne i radiowe, nadajniki Wi-Fi, instalacje wojskowe, elektrownie, linie energetyczne, szpitale, elektrownie jądrowe. Smog elektromagnetyczny powstaje również w każdym gospodarstwie domowym. Jego źródłem jest elektronika użytkowa (radia, telewizory, lodówki, mikrofalówki itp.), telefony, żarówki, kineskopy, urządzenia klimatyzacyjne, urządzenia bezprzewodowej komunikacji (WiFi, bluetooth).
> Poprzez działanie kamieni szlachetnych i półszlachetnych i ich wibracji, pomaga rozwijać pożądane psychiczne i osobowościowe cechy i umiejętności człowieka
> Ma silne ochronne, lecznicze i regeneracyjne działanie,
> Poprawia sen i pomaga w bezsenności,
> Harmonizuje i czyści wodę,
> Przedłuża trwałość i jakość żywności, szczególnie owoców i warzyw, nie powinno go zabraknąć w waszej lodówce lub chłodziarce,
> Oszczędza energię do tego stopnia, że się to przejawia w obniżonym zapotrzebowaniu na paliwo w środkach transportu,
> Wyprodukowany ze szczerą intencją, jest nie tylko skutecznym, ale również estetycznym elementem każdego wnętrza domu.
http://www.orgonite.pl/pare-zdan-o-orgo ... t-orgonit/
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 27 mar 2014, 22:06

Ja już kombinuję jaki zrobić. Namierzyłam piękną krystalicznie czystą żywicę. Mam od lat taki pył złoty do niczego nieprzydatny i sobie wymyśliłam że do środka włożę jakieś jajko... :lol:
Jeszcze nie wiem z jakiego minerału. :roll:
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 27 mar 2014, 22:07

W poście powyżej, jego autor "Andrzej" o właściwościach orgonitów podaje min. tak:
Andrzej pisze:...
Ma silne ochronne, lecznicze i regeneracyjne działanie,
...


W poniższym filmioe mamy jeden z przykładów takiej ochrony:




To oczywiście żart, ot tak dla rozluźnienia ... atmosfery. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 27 mar 2014, 22:59

Jeszcze kilka porad odnośnie budowy dużych orgonitów typu HHG >>, prezentowanych przez kolegę Don'a Croft'a:

thozo pisze:Holy Hand Grenade (HHg):

To jest oryginalny przepis. Ostatnio Don Croft stwierdził, że nie jest konieczne dodawanie tych czterech kryształów na dole w układzie “cztery kierunki świata”, a i tak HHG działa poprawnie, oczywiście lepiej je dodać. To jest konstrukcja pierwotna, oryginalna:



Chciałbym zaznaczyć, że użytkownik SenseiDennis jest kumplem Dona Crofta. Więc można uznać te instrukcje za oryginalne, “autoryzowane” przez Crofta.

Następnie uproszczony HHg z jednym kryształem i Tower Buster (TB).

Ta kulka szklana w HHg nie jest konieczna, służy jedynie jako metoda zatkania lejka i ewentulanie jako ozdoba. Ważne jest to, że w TB nie ma konieczności umieszczania kryształu pionowo, można dowolnie:



Osobiście polecam te instrukcje jako pewne, sprawdzone i bezpieczne.

Pozdrawiam
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
Energia atmosfery – jakość orgonu – kontroluje niebo i pogodę, nie odwrotnie!
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.

Obrazek

http://zenobiuszjuz.wordpress.com/chemb ... wykonania/
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » piątek 28 mar 2014, 09:35

Może na zoombie orgonit nie pomoże ale warto mieć kilka w domu.
Ja mam w promieniu 300 od miejsca zamieszkania 9 ( słownie - dziewięć) stacji nadawczych GSM ( Bóg wie co jeszcze jest pod to podpięte bo oficjalnie wg przepisów moc nadawcza w mieście nie może przekraczać 20W a wielkość anten tego nie odzwierciedla)
Mam w domu kilka większych , ćwierć kilogramowych i kilka mniejszych.
Z jednym mój mały synek śpi pod poduszką i wyraźnie poprawiły się relacje emocjonalne. Wnioskuję , że jego zachowanie mogło być wywołane przeładowaniem energiami EMF
Sam produkuję orgonity i najczęściej w opiniach słyszę , że poprawiła się jakość snu i w polo działania orgonitu wyraźnie spada poziom agresji ( i innych niskich emocji)
Wykonuję orgonity dla tych , którzy nie mają zacięcia do prac ręcznych , technicznych możliwości czy też dostępu do materiałów.
Oczywiście , zawsze powtarzam, że orgonit wykonany osobiście , zawsze będzie najlepszy, bo zawiera osobisty ładunek energii, która jest właściwa jego twórcy.
Taki orgonit zawsze będzie współpracował z twórcą.
Przy kupnie orgonitu w grę wchodzi intuicja.
Zawsze można znaleźć taki, jaki będzie miał najlepsze dla nas wibracje.
pozdrawiam
Andrzej
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 28 mar 2014, 09:55

Witaj pośród nas, @orogono/Andrzeju.
Fajnie, ze jesteś praktykiem.
Napisz coś więcej o swoich obserwacjach i może zapodaj fotkę ze swymi orgonitami. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » piątek 28 mar 2014, 10:16

Witam
Podzielę się moimi obserwacjami

Orgonit doskonale radzi sobie z trudnymi stanami emocjonalnymi, tzn emocjami niskich wibracji
Emocje niskich wibracji to:
-gniew
-agresja
-wycofanie ( depresja)
-strach ( chęć ucieczki)
-apatia ( autyzm sytuacyjny)
itp
Skąd się biorą takie stany?
Otóż , nasz organizm, podświadomie odbiera bodźce pochodzące od cieków wodnych, promieniowań geopatycznych , elektrosmogu, czy zanieczyszczeń chemicznych
Analiza tych zagrożeń , odbywa się na poziomie wegetatywnym, bez udziału naszej świadomości.
Nasz organizm , po "zaobserwowaniu" zagrożenia włącza atawistyczne mechanizmy ochronne.
I tak
Gniew i agresja - atawistyczna reakcja po tytułem " bić wroga"
Strach- reakcja ucieczki z miejsca zagrożenia
Apatia, depresja - reakcja " na żółwia" pod tytułem " schować się przed zagrożeniem, lub udawać martwego

Ta atawizmy mają nas domyślnie chronić. Jednak nie rozładowane kumulują się w nas latami i zaczynają wyniszczać.
Ba! gdybyśmy chodzili boso, to część wchłoniętej energii , a woda w naszym organizmie doskonale ją kumuluje, mogła by zostać "uziemiona"
Ale chodzimy w izolowanym obuwiu, na podłogach z tworzyw sztucznych.
Nasz mechanizm obronny stale jest w gotowości, jak mięśnie sportowca przed startem.
Taki stan , trwający latami zaczyna nas zjadać , staje się przyczyną chorób.
Taki stan jest też idealny dla tych , którzy nami rządzą i tym którzy nam sprzedają towary.
Uwaga naszej podświadomości , nastawiona na "walkę" z zagrożeniem, nie zauważa podprogowych działań.
Dlatego godzimy na zatrutą żywność, dlatego poddajemy się , idiotycznym z założenia, pomysłom polityków.
Nasza podświadomość odbiera to jako "mniejsze zło".
Znajomość tych mechanizmów pozwala na manipulacje większością populacji.
Efekt postępu , telefonia, elektronika, chemia, to także skutki uboczne elektrosmog, zatrucie powietrza i wody , polemizuje czy zamierzone czy nie.
Z moich doświadczeń , zauważam iż w obrębie działania orgonitu, przywracana jest naturalna równowaga energetyczna przestrzeni.
W strefie działania orgonitu organizmy nie włączają niepotrzebnych alarmów, więc i emocje są zrównoważone.
Czy orgonity leczą?
Pośrednio tak, bo organizm nie zużywający energii na zasilanie reakcji obronnych, może tą energię spożytkować na procesy samoleczenia

Orgonit nigdy nie wyprodukuje więcej POR niż to jest niezbędne Znam wiele przypadków kiedy słyszę , że Orgonit się zepsuł, wyczerpał, że już nie czuje się jego wibracji.
To normalne, jeżeli przestrzeń wokół orgonitu jest w równowadze nie ma potrzeby jej zmiany.
Energie ciemne (DOR) energie jasne (POR) są zależne od siebie i naturalnie występują w przyrodzie. W naturze jednak są w równowadze.
Działanie człowieka jest wartością dodaną. A że człowiek zazwyczaj produkuje więcej DOR , to szala przechyla się w tę własnie stronę.
Nadmiar POR też może zaszkodzić , ale to nie jest , przynajmniej na tym etapie rozwoju ludzkości, możliwe.

Orgonit nie jest od-promiennikiem , nie jest generatorem.
Jest Harmonizerem
To jego najpiękniejszy sekret...
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » piątek 28 mar 2014, 10:42

W odniesieniu do ORANURU i DORU zachodzi ta sama sytuacja jak w zastosowaniu trucizn w leczeniu chorób. Lekarzom i farmaceutom wiadomo, że pewne silne trucizny mogą być podawane chorym nie tylko nie szkodząc zdrowiu ale wręcz pomagajac mu, pod warunkiem że stosowane są w bardzo znacznym rozrzedzeniu i w małej ilości. Stymulują wówczas system obronny organizmu, pobudzając go do odparcia innych podobnych zagrożeń. Podobnie jest z ORANUR-em i z DOR-em. Niejednokrotnie fotografuje się słabe obecności tych dwóch rodzajów orgonu mając jednoczesnie pewność, iż nie tylko nie śzkodzą one żywym ludziom i zwierzętom a nawet roślinom, ale wręcz poprez stymulację poprawiają ich stan zdrowia dodając porcję siły, względnie energii życiowej.


to tak na potwierdzenie moich obserwacji
i perełka:
Zdjęcie mojego orgonitu ( dnia 22-03.2014) wykonane ,jedynym w Polsce ,amerykańskim profesjonalnym aparatem do zdjęć aury Aura Camera 6000 firmy "Progen" http://aurazdjecia.pl/zdjecia-aury/

Obrazek
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 28 mar 2014, 12:28

Witaj orgononite :) ,-
no to mamy profesjonalistę w temacie :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » piątek 28 mar 2014, 12:55

Dziękuję za uznanie, choć niezasłużone:)
Ale, nie uważam się za profesjonalistę. Raczej free badacza, a to są moje obserwacje, moje wnioski.
Niekoniecznie słuszne..
Ja tak to widzę , tak to czuję.
Oczywiście zanim zająłem się orgonitami, starałem się zgłębić dostępną wiedzę. Ale to wciąż Terra Incognita . Znamy zasady działania, znamy i obserwujemy efekty, potrafimy modyfikować, ulepszać. Jednak wciąż nie potrafimy zdefiniować dlaczego tak się dzieje.
To coś z pogranicza fizyki kwantowej, pola torsyjnego, ludzkiej psychiki...innych wymiarów może?
Mówiąc o orgonie, zahaczamy mimo wszystko o inne wymiary, które próbujemy zrozumieć z naszej ludzkiej perspektywy. Jakże ułomnej i ograniczonej.
Medytacje, exterioryzacja poza ciało fizyczne, pozwala czasem tam zajrzeć, ale by to opisać znów wracamy na "nasz poziom" i znów mamy mnóstwo pytań, znów brakuje słów.
A ci co zrozumieli, cóż , nie są już zainteresowani powrotem, degradacją, upadkiem...
Niektóre rzeczy , trzeba będzie przyjąć na wiarę, korzystać z nich jak z narzędzi, których budowę ktoś z wyższego poziomu przekazał, ale nie potrafił, ze względu na naszą materialną ułomność, wyjaśnić.
To czasem jak z nauką języków obcych. Nie zawsze można znaleźć odpowiednik słowa, które w innym języku nie występuje bo jego korzenie są ukryte w mrokach historii.
To troszkę jak z Polakami i Japończykami.
My potrafimy ( w grę wchodzi prastary Słowiański gen) tworzyć idee, materializować myśli, wytyczać nowe ścieżki
Japończycy perfekcyjnie te idee oblewają w metal, ulepszając, sami nie mając kreatywności tworzenia.
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 28 mar 2014, 14:20

orgono pisze:...
Ba! gdybyśmy chodzili boso, to część wchłoniętej energii , a woda w naszym organizmie doskonale ją kumuluje, mogła by zostać "uziemiona"
Ale chodzimy w izolowanym obuwiu, na podłogach z tworzyw sztucznych.
...


Próbowaliśmy troszkę ten temat na poprzednim forum >>, ale nie bardzo chwycił.

...
Zdjęcie mojego orgonitu ( dnia 22-03.2014) wykonane ,jedynym w Polsce ,amerykańskim profesjonalnym aparatem do zdjęć aury Aura Camera 6000 firmy "Progen" ...


A posiadasz fotki innych swoich orgonitów, nie koniecznie z tak zaawansowanych aparatów?
Ile kosztowała Cię ta fotka?

...
Znamy zasady działania, znamy i obserwujemy efekty, potrafimy modyfikować, ulepszać. Jednak wciąż nie potrafimy zdefiniować dlaczego tak się dzieje.
To coś z pogranicza fizyki kwantowej, pola torsyjnego, ludzkiej psychiki...innych wymiarów może?
...


Osobiście podchodzę do tego jak praktyk, nie teoretyk.
Nie interesuje mnie jak to działa. Wiem, że jest skuteczne, że pomaga więc to robię i wykorzystuję, a rozkminianie zasad działania pozostawiam "jajogłowym". ;)
Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 28 mar 2014, 14:29

Witaj Orgononite, rozumiem że podczytywałeś forum a teraz się włączyłeś do rozmów ze względu na orgonity? :D
Też pytanko dorzucę Orgononite. :)
Ten Twój na zdjęciu stoi na jakimś aparacie? Działającym? Mógłbyś dokładniej opisać na czym polegało doświadczenie?
I oczywiście jeśli możesz zapodać takie zwykłe zdjęcia to też jestem ciekawa. :)
0 x



ODPOWIEDZ