Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Orgonity

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 29 lip 2014, 22:50

No jak nie masz konta na FB to Ci się strona FBukowa pewnie nie otworzy, to tylko dla swojaków. Taki haczyk żeby się rejestrować, dla innych nie ma dostępu. :D
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 30 lip 2014, 00:04

baba pisze:No jak nie masz konta na FB to Ci się strona FBukowa pewnie nie otworzy, to tylko dla swojaków. Taki haczyk żeby się rejestrować, dla innych nie ma dostępu. :D

To mam ich w ... głębokim poważaniu.
Mnie tam nie ujrzą. :lol:
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: euroscan » sobota 02 sie 2014, 12:08

obecnie są juz mierniki mierzące wartość bezwzględną energii orgonu.
jednak nie spotkałem takiej informacji gdzieś na forum, mozliwe że byłby to wtedy koniec pewnej ery.
mam jeden zakupiony orgonit i on nie wykazuje sladów żadnej dodatkowej energii, przebadany na jony, ozony, kationy, Em i coś tam jeszcze.
link do miernika orgonu.
http://www.heliognosis.com/specs.html
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 02 sie 2014, 12:13

Witaj pośród nas, @euroscan. :D
Dzięki za informacje o mierniku.

euroscan pisze:...
mam jeden zakupiony orgonit i on nie wykazuje sladów żadnej dodatkowej energii, przebadany na jony, ozony, kationy, Em i coś tam jeszcze.
...

Czy to oznacza, ze posiadasz już ten miernik?
Jeśli tak to ile on kosztuje? I w ogóle opisz go bardziej po naszemu niż jest na wskazanej przez Ciebie stronie. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: euroscan » sobota 02 sie 2014, 16:14

Miernik zbudowany jest wg planów miernika używanego przez wynalcę orgonu, Wilhelma Reicha naturalnie w obecnie dostępnej technologii.
Diaterma została zastąpiona generatorem 3. 1 MHz o dość małym napięciu 20 V, w ten sposób osoba dotykająca elektrod miernika nie odczuwa żadnych sensacji, tak jak to było w mierniku oryginalnym.
Czujnik jest zrobiony z banki próżniowej z nałożonymi metalizacjami, jedna z metalizacji jest podłączona do elektrody metalowej na mierniku.
Elektronika miernika mierzy "prąd upływu" po zbliżeniu lub dotknięciu elektrody zewnętrznej.
Miernik nie reaguje na zewnętrzne pola statyczne, elektryczne. magnetyczne.
Przed pomiarem należy wykalibrować miernik aby usunąć wpływ zewnętrznego pola (energii życia).
Mierrnik dośc ładnie mierzy aurę osoby, niestety do tych pomiarów należy mieć dość drogi stelaż z silnikiem krokowym (cena prawie 500 USD).
Cena miernika to około 400 USD + 100 USD za przystawkę interfejs do komputera.
p.s
nie posiadam tego miernika ale chętnie bym pomierzył ten swój orgonit i moją aurę.
Załączniki
orgone meter.jpg
(30.55 KiB) Pobrany 3005 razy
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 02 sie 2014, 22:17

Czyli w skrócie, pomysł polega na generowaniu pola elektromagnetycznego o częstotliwości 3,1 MHz - fale krótkie, osiemdziesiąt kilka metrów. Antenka w tej skali, powiedzmy jest mikro, więc główną składową, jest składowa elektryczna, czyli jest to pole elektrostatyczne o częstotliwości 3,1 MHz.
"Pomiar" polega na zakłócaniu tego pola przez przedmioty i obiekty żywe, a także substancje w pojemnikach szklanych.
Oczywiście wprowadzanie każdej substancji w obszar wpływu tego pola będzie powodowało "reakcję" miernika, choćby poprzez zmianę stałej dielektrycznej.
Tak samo zbliżenie źródła innego promieniowania elektromagnetycznego będzie powodowało
interferencje i zmianę "wskazań".
Czy można odnieść to do aury, mam techniczne wątpliwości. Generujemy falę o długości ponad 80 metrów, a promieniowanie aury, które odnosi się do częstotliwości barw, to długości fal poniżej jednej tysięcznej milimetra. To częstotliwościowa przepaść. Natomiast sama woda ma rezonans na 2,4 GHz, to fale milimetrowe i takie promieniowanie już może tysiące razy silniej wpływać na "wskazania" miernika.

Byłbym nieco sceptyczny, co Reich w ten sposób mierzył, też dokładnie nie wiadomo.
Coś wskazuje, ale co, to już nie bardzo wiadomo, dla mnie to kwestia interpretacji, choć nie mogę technicznie wykluczyć relacji do orgonu, bo wszystko wskazuje na to, że jest to (fizycznie) jakaś
forma jonizacji, którą prezentują też np. orby.

Sam jestem ciekaw "pomiarów" jednej formy orgonitu w kilku różnych wykonaniach.
Jednak cena dla nas jest raczej powalająca, nakłady na miernik raczej nie przekraczają 50 USD, a pewnie są jeszcze 2 razy niższe w produkcji. Wiadomo, każdy chce zarobić.
A to jest podobnie skomplikowane, jak typowy miernik uniwersalny LCD, tylko w mierniku jest pomiar kilku rodzajów parametrów, a tu tylko jeden z kilkoma podzakresami.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » poniedziałek 04 sie 2014, 19:06

Myślę , ze popełniamy błąd pierwotny , próbując, urządzaniami fizyki klasycznej, mierzyć, ważyć czy oglądać Orgon.
Publikowałem już zdjęcie aury orgonitu zrobione aparatem w działaniu podobnym do Kirlajnowskiego. Było to ładne, jednak jest to interpretacja programowa zjawisk elektrycznych towarzyszących aurze, niż aura jako taka. daje to obraz działania dla niedowiarków nic więcej.

Orgonit . co prawda nieznacznie jonizuje powietrze w swoim obrębie , ale jest to efekt poboczny , dla piezoelektrycznego zjawiska w samym orgonicie.
Wciąż próbujemy dopasować zasady znanej nam fizyki do zjawisk poza tą fizykę wykraczających.
Urządzenia pomiarowe, za aktywną, czy pasywną katodą, odbłyśnikami, systemem komputerowej wizualizacji pól elektromagnetycznych są nadal sposobem na mierzenie zjawisk towarzyszących. Są w moim mniemaniu bardziej ciekawostką niż przełomowym wynalazkiem.
Dla mnie jednak dowody pośrednie, czyli reakcja żywej natury na orgonit są bardziej wiarygodne. Choć "uprawiam" zawód elektryka to w materii orgonu mam zdecydowanie bardziej humanistyczne niźli fizyczne przekonania:)
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 04 sie 2014, 19:16

Słusznie prawisz, Waść. :D
Choć każdy z wielkich odkrywców orgonu (od Rychnowskiego >> po Reich'a) próbował uczynić takie mierniki to podzielę zdanie @orgonite.
Uważam, że na tę chwilę nie dysponujemy jeszcze narzędziami - poza naszym ciałem - zdolnymi miarodajnie i jednoznacznie zmierzyć te i takie parametry. Nasze ciało również jest tylko subiektywnym odbiornikiem, ale na tę chwilę chyba wciąż najlepszym. ;)


EDYCJA:

Podlinkowałem Rychnowskiego.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: euroscan » wtorek 05 sie 2014, 14:41

Po wakacjach chyba będę miał dojście do tego miernika.
Mam już kryształy górskie brakuje mi tylko kryształów syntetycznych.
Na alegro jak pytam o syntetyki to nikt nie ma, ciekawe ?.
A chciałbym na tym mierniku, na jego "wadze" porównać kryształy górskie i te syntetyczne, moga być z chin lub brazylii.
Jeśli ktoś ma syntetyki i chciałby odsprzedać to na PW.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » środa 06 sie 2014, 17:55

Dariuszu dzięki za linki o Rychnowskim :)
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: euroscan » czwartek 14 sie 2014, 11:38

Kryształy systetyczne są około 4 razy droższe od kryształu górskiego, czyli nie będę miał do pomiaru syntetyka.
Na razie nie wiem jak zorganizować "pomiary" np. orgonitu.
Jestem wstępnie umówiony z osobą która ponoć "zeruje" orgonity, taki orgonit po zerowaniu pomierzymy miernikiem i nie zmieniająć konfiguracji zobaczę jak sie orgonit "laduje".
Jeśli ktoś ma pomysł na sesję pomiarową ewentualnie metodykę pomiaru to chętnie przeczytam jego instrukcję pomiaru.
Załączniki
lm04-0.jpg
(75.79 KiB) Pobrany 2798 razy
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: energia mk » czwartek 21 sie 2014, 16:18

Witam
Moje zdanie na temat pomiarów energii subtelnej.
Energii tej najdoskonalszymi przyrządami nie zmierzymy bezpośrednio. Energia orgonalna oddziałuje na materię zmieniając jej właściwości fizyczne i chemiczne.
Do badania właściwości fizycznych i chemicznych mamy przyrządy.
Przykładowe zmiany w materii spowodowane energią subtelną .
woda zmienia swoje Ph,
zmienia zdolność pochłaniania promieniowania UV,
zmienia napięcie powierzchniowe,
zmienia szybkość parowania
itd.
Izolatory, kryształy
zmieniają swoje parametry.
Przesycenie energią orgonalną izolatora powoduje tworzenie się ładunku elektrycznego.
Kondensator w polu orgonalnym zmienia swoją pojemność.
Woda ma silne właściwości pochłaniania energii orgonalnej i w niej najbardziej zauważalne będą zmiany.
Do pomiaru stosujemy dwie równe próbki wody, jedną jako wzorzec a drugą poddajemy odziaływaniu energii subtelnej.
Mając dwie próbki dokonujemy pomiarów porównawczych.
Można zrobić prosty przyrząd, stosując miernik elektryczny , ustawić na pomiar napięcia, w obwód włączyć szeregowo z kondensatorem źródło o napięciu zmiennym najlepiej częstotliwość Khz.
Zmiana pojemności kondensatora pod wpływem energii orgonalnej spowoduje zmianę wartości mierzonej.
Doświadczalnie trzeba skonstruować kondensator pod względem dielektryka oraz jego powierzchni poddanej na ekspozycję działania orgonu.
W kazdym rodzaju przyrządu należy opracować metodę pomiarową.
0 x



Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » poniedziałek 06 paź 2014, 22:51

No, nareszcie udało mi się uruchomić sklep. Teraz wiem ile mam orgonitów :)
Obrazek
http://www.magicstones.co

Zapraszam :)
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 06 paź 2014, 22:54

>orgonite<, zapewne robię trochę bałaganu w temacie ale spójrz do tego tematu moze pomożesz troszkę nowemu forumowiczowi: viewtopic.php?f=28&t=1200

Gratuluję sklepu, ciekawe i piękne te cacka. :D
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 06 paź 2014, 23:47

Piękne są Orgonite. Powodzenia (chyba się nie dziękuje ;) ) 8-)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 17 paź 2014, 00:10

0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 17 paź 2014, 09:08

Ładne.
Ma gościu zacięcie, gratulacje. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 18 paź 2014, 14:07

Śliczne aż nabrałam apetytu żeby sobie jakiegoś kolejnego też machnąć. Materiał wszelki mam i czeka. :D
0 x



Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » wtorek 04 lis 2014, 12:18

Oj narobił Piotruś orgonitów. Jesteśmy w stałym kontakcie. Ja dalej łącze energię ze sztuką.
Ostatnio stworzyłem nowy orgonit ,nowa jakość, synergiczne połączenie kilku technologii.
Obrazek

więcej o nim tutaj >>>http://magicstones.co/orgonit-pbh-power-balance-helix-p-190.html
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 04 lis 2014, 13:26

Niesamowite, gratuluję zacięcia i wytrwałości.
Życzę też dużego popytu. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 06 lis 2014, 00:55

ORGON, niewygodna dla niektórych ENERGIA!
Jedna z osób, która bierze czynny udział w sieci i zajmuje się działalnością uświadamiającą z zakresu orgonu i innych tematów niewygodnych dla rządu została celowo oskarżona o atak terrorystyczny bombami własnej produkcji. Rząd próbuje ludzi zastraszyć i zrobić z nich publicznie bandytów.
Teraz Mehrzad prosi o datki na prawnika, żeby móc się bronić i nie skończyć w więzieniu jak Wilhelm Reich, ponieważ nie zamierza być zaszczuty i dalej prowadzi swoją działalność



.. :o

Więcej na ten temat poniżej......

http://www.dailymotion.com/video/x29d6y ... mbowy_news
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 06 lis 2014, 12:00

Jak do tej pory to tylko jest możliwe w USA.
Tylko, że nasi są zwykle bardzo pojętnymi uczniami.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 06 lis 2014, 12:09

blueray21 pisze:Jak do tej pory to tylko jest możliwe w USA.

Niestety, nie tylko tam: viewtopic.php?f=53&t=544&start=25#p18648 - również polecam obejrzeć.


Tylko, że nasi są zwykle bardzo pojętnymi uczniami.

To fakt i mają klapki na oczach. :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 09 lis 2014, 00:47

Więźniowie orgonu [PL]

0 x



baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 24 mar 2015, 11:58

Odświeżam temat bo wstyd się przyznać ale mocno się rozleniwiłam i niczego z zaplanowanych rzeczy nie zrobiłam... jeszcze. :oops:
Trochę za dużo mi się działo osobistych i zdrowotnych. Ale się poprawię mam nadzieję w miarę ich prostowania i nabierania sił. 8-)

Wracam do tego bo uważam, że warto. Niewielka rzecz, niewielki koszt, każdy może zrobić albo kupić. W dużej ilości aktywnych chętnych ludzi dobrej woli może dużo zmienić. 8-)

Orgonit - pokojowa broń przeciwko kontroli umysłu.



https://www.youtube.com/watch?v=BhOyp8l67IQ
0 x



ODPOWIEDZ