Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Torometr (miernik pól torsyjnych)

Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Torometr (miernik pól torsyjnych)

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » piątek 17 lip 2020, 08:23

Serdecznie witam. Jakiś czas temu zapowiadałem wykonanie miernika pól torsyjnych. Wiem brzmi to trochę absurdalnie co w takim razie mierzy mój miernik?:)
Jakiś czas temu kupiłem projekt miernika który mierzy pola torsyjne. Udało się go odpalić. Są to dwa druciki przylutowane do wtyczki słuchawek. Jest też i program na androida. Niema niestety instrukcji, więc jakie wartości i co dokładnie ten miernik mierzy nie wiadomo. Torometr wykrywa praktycznie wszelkie natężenia pola torsyjnego, wykrył rurę CO w podłodze drewnianej, rozróżnia nawet pole torsyjne poszczególnych roślin, ludzi, przedmiotów inaczej rysuje pole deski a inaczej pole tła. Torometre wskazał na przykład poziom wody w butelce plastykowej i termosie szklanym czyli było widać ple torsyjne wody i jego koniec. Program zawiera różne ustawienia takie jak częstotliwość, szybkość odczytu, coś jeszcze co rysuje te grafiki, można też zachować obrazek z ekranu. Na razie jestem małpą której dali do łapy lelefon. Jest to raczej ciekawostka niż coś pożytecznego bo niema jak te wyniki zinterpretować.
Kolejny dzień zabawy małpy z telefonem: Jedyne praktyczne zastosowanie tego urządzenia jakie małpa znalazła to szukanie anomalii. Czyli wyraźne różnicy w rysunku. Na przykład w gabinecie rehabilitanta znaleźliśmy dwa punkty anomalii. A u mnie na działce jest taki jeden punkt wyraźnie różniący się od innych wyników.

Schematu nie mogę opublikować bo nie otrzymałem zgody na udostępnianie ale mogę go wykonać dla chętnych.
torometr.jpg
torometr.jpg (17.4 KiB) Przejrzano 3953 razy
Piki na grafiku robiłem zapalniczką czyli ją po prostu pstrykałem by móc odróżnić jeden pomiar od drugiego.
Tak wyglądają pomiary pól torsyjnych:
1: mleko z biedronki
2: mleko z pod krowy
3: woda z kranu
4: woda ze studni pompowana pompą kawitacyjną.

tor.jpg
tor.jpg (76.66 KiB) Przejrzano 3953 razy

Tak wygląda na przykład pole torsyjne przy laptopie (lewa) i pole ognia w kominku (prawe) po środku to zielone to pole torsyjne tła między laptopem i kominkiem.
laptop-kominek.jpg
laptop-kominek.jpg (95.95 KiB) Przejrzano 3953 razy
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Torometr (miernik pól torsyjnych)

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » sobota 18 lip 2020, 11:24

Tak wygląda ślad sms na Torometrze. Torometr nie reaguje na kuchenkę mikrofalową ale wskazuje zmiany pola wewnątrz mikrofali przed i po jej pracy.
sms.jpg
sms.jpg (132.66 KiB) Przejrzano 3912 razy
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Torometr (miernik pól torsyjnych)

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » sobota 18 lip 2020, 15:33

Ogogo, a jednak Toromierz się przydał. 1. tak wyglądało moje miejsce robocze, 2. teraz wygląda tak. Mam na szczęście wzorzec "posoh" o którym już pisałem, wytwarza on dobre pole więc go zastosowałem i tak mam.
kanapa.jpg
kanapa.jpg (55.67 KiB) Przejrzano 3885 razy
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Torometr (miernik pól torsyjnych)

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » niedziela 19 lip 2020, 08:10

Ot ciekawy eksperyment polegał na ładowaniu wody w szklance odległość 2 tys km. Nie wiem o co tu chodzi, nie znam się na tym, dla mnie to jakaś abstrakcja. Interesowało mnie czy da się to zarejestrować Torometrem, no i chyba się udało. Torometr posiada dwie opcji obróbki sygnału dla tego dwa grafiki obok siebie ale wskazują to samo każdy po swojemu. 1-2 woda przed eksperymentem, 3-4 woda po eksperymencie czyli niby naładowana, 5 szklanka kontrolna. Postawiłem ją obok tej ładowanej i zmierzyłem ich pole razem. Po godzinie zmierzyłem wodę w szklance ładowanej jeszcze raz i pole tła, brak różnicy. Woda straciła swoje właściwości "nadprzyrodzone".
woda.jpg
woda.jpg (76.45 KiB) Przejrzano 3848 razy
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Torometr (miernik pól torsyjnych)

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » niedziela 23 sie 2020, 12:24

skan posoch 7.08.png
skan posoch 7.08.png (131.99 KiB) Przejrzano 3522 razy
waw.jpg
waw.jpg (150.61 KiB) Przejrzano 3522 razy
ipostas.jpg
ipostas.jpg (106.1 KiB) Przejrzano 3522 razy
1111.jpg
1111.jpg (63.92 KiB) Przejrzano 3522 razy
111111.jpg
111111.jpg (59.95 KiB) Przejrzano 3522 razy
0 x



MaWo
Posty: 3
Rejestracja: piątek 21 paź 2022, 16:10
x 1
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Torometr (miernik pól torsyjnych)

Nieprzeczytany post autor: MaWo » piątek 21 paź 2022, 17:27

Pierwszy raz spotkałam się z faktem istnienia pól torsyjnych po wywiadzie z dr Dianą Wojtkowiak , która się w tym specjalizuje ,(na TV porozmawiajmy) więcej można przeczytać na jej stronie , ale z tego co zapamiętałam o orgonitach ( przed tym byłam nimi zafascynowana, zwłaszcza w zakresie działania na pogodę ) to to , że zaburzają one naturalne pola torsyjne , co wcale nie jest korzystne dla człowieka. Może ktoś z wiedzą konkretną na ten temat się tu wypowie , Skąd wiadomo jak wygląda prawidłowe a jak niedobre dla nas pole torsyjne , Każdy z nas ma chyba własne więc należałoby zbadać chyba własne i otoczenia a potem dopiero próbować je zmieniać
dr Wojtkowiak twierdzi , że nie istnieją żadne mierniki tych pól załączam link który o tym troche pisze
http://www.torsionfield.eu/?page_id=4
0 x



ODPOWIEDZ