Witam wszystkich użytkowników tego forum

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

ENERGIA TACHIONU

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 12
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 20 lis 2013, 13:57

W roku 1977 Gerald Feinberg zdefiniował Tachion jako „szybszą od światła cząstkę subatomową.” Dzisiaj już nie jest problemem udowodnienie istnienia energii Tachionu. Ale nadal jest problemem jak wykorzystać Tachion? Pracowało nad tym wielu fachowców z różnymi rezultatami; lecz co ci naukowcy kombinują? Zamienić Tachion w użyteczną elektryczną energię. Jak pisałam w części 1, Tachion nie jest formą energii, którą można przenieść za pomocą myśli, czynów, toteż będzie to trudno osiągnąć, cokolwiek na tym polu będzie czynione przez normalne ludzkie działania.

Ludzie z wyższym polem świadomości mają inne wizje odnośnie energii Tachion. Tą wizją jest „jasna świadomość”, a wówczas będzie można korzystać z Tachionu w dobry sposób. Wiemy, że osoby, które chcą przejąć tą energię z reguły są uwikłani w światowy biznes, manipulację, chcą nadal czerpać korzyści tylko dla siebie, w dodatku bez żadnych dodatkowych wydatków. Wolna energia jest więc łakomym kąskiem, toteż wiedząc jak ta energia działa trudno się dziwić, że nikomu jak dotąd nie udało się na świecie stworzyć stałej elektrowni Tachionu. Są w kosmosie siły, których nie można wystawić na sprzedaż, nie da się ich zobaczyć przez wyrafinowane maszyny i nie pozwalają sobą w żaden sposób sterować.

Na pewno też zdziwi się wiele osób kiedy napiszę, że w ponad 55 krajach różni naukowcy mocno główkują jak wykorzystać nieskończony potencjał Tachionu, nie tylko jeden naukowiec Keshe pracuje nad tym zagadnieniem ...

Aby na świecie można było użyć Tachionu należy przede wszystkim podnieść własną świadomość.
-Po pierwsze zwiększyć globalną świadomość, setki tysięcy ludzi musi zrozumieć, czym naprawdę jest nasze życie i nasze życiowe doświadczenia.
-Po drugie przeprowadzić rewolucję w zrozumieniu wielu nauk i fizyki kwantowej, a następnie pojąć czym jest uzdrawianie holistyczne.
-Trzecie, musimy przemienić energię chaosu jakie ciągle występują w naszym życiu w energie pokoju i miłości.

W zasadzie to są największe narzędzia do osiągnięcia doskonałej równowagi energetycznej na wszystkich poziomach naszego życia i holistycznego zdrowia. Harmonia na wszystkich naszych poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym są oparte na tym źródle energii, która jest źródłem wszelkiego życia. Jak wiemy wszystko posiada jakąś częstotliwość, wszystko istnieje na danym poziomie częstotliwości, a Tachion nie ma częstotliwości, co w zasadzie daje możliwość wystąpienia nieprawdopodobnych działań.

Energia Tachionu jest związkiem pomiędzy materią i bezkształtną formą i oferuje nam możliwość otwarcia dwóch furtek: materialnej formy i bezkształtnej formy (formy i bez formy / świat widzialny i świat niewidzialny) czyli Jedności.

Póki co człowiek jest mocno ograniczony, nadal spekuluje ile milionów należy wziąć za swój patent, a w zasadzie kiedy jego myślenie idzie tą drogą musi także ponosić koszty, znaczy jego świadomość nadal działa na najniższym poziomie. Niestety, energia Tachionu to nie cenny diament i nie można go wystawić na sprzedaż.

Aby jeszcze lepiej zrozumieć jak działa energia Tachionu musimy naszą wiedzę wzbogacić od poznania wszystkich świętych ksiąg, które istnieją na Ziemi (nie tylko wybiórczo) i zacząć rozpoznawać tajemnice Wszechświata na różne sposoby i umieć określić jego charakter. Tachion to także energia, której nie można rozpoznawać jedynie z punktu widzenia naukowego, przede wszystkim musimy ją zrozumieć poprzez duchowe ścieżki ... i tu jeszcze raz powtórzę, musimy osiągnąć harmonię we wszystkich dziedzinach życia, i ukierunkować tą energię na zdrowe cele. Mało tego, nasze pola muszą być wystarczająco silne aby było możliwe przyjęcie tej energii. Tachion przechodząc przez nasze ciało uporządkuje nasz chaos, zrobi porządek ze wszystkimi blokadami, niestety wymaga to dłuższego czasu zanim uśmiercimy wszystkie energie chaosu i napełnimy własne ciała radością, spokojem, zadowoleniem, miłością; wprzódy musimy przeżyć śmierć i zmartwychwstać... już jako nowy człowiek w tym samym ciele. Tak, nie mam tu na myśli fizycznej śmierci tylko rozstanie się ze starą formą życia. Musimy wprowadzić się w stan pustki – próżni, aby utworzyć przestrzeń dla nowej energii życia. Aby ten temat dobrze zrozumieć musimy dobrze pojąć i rozpracować wiele religijnych symboli. Musimy zrozumieć nasze życiowe doświadczenia, ograniczyć normalną rzeczywistość, przestrzeń, czas, wytężyć swoje myślenie i rozpoznać inną rzeczywistość w tym naszym bycie.

Musimy w swoim życiu dojść do punktu bifurkacji czyli chwili prawdy ... i zawsze jest tajemnicą jak na tym poziomie zareaguje nasze ciało; czy pójdzie na lewo czy na prawo?

Bifurkacja – to rozwidlenie dróg, nagła zmiana, zupełnie nowy typ zachowań, tak jak to bywa kiedy człowiek nagle doświadcza spontanicznego przebudzenia duchowego. W jednej chwili z wielkiego chaosu może przejść w zupełnie nowy, nienaganny system zachowań, następuje w jego życiu wielki zwrot. Od tego punktu zrywa z dotychczasową formą życia, zmienia się całe jego człowieczeństwo. Czasami pod wpływem gwałtownego przejścia całe dotychczasowe życie ulega zmianie, jest zupełnie nie podobne do starego ... lecz bywa, że człowiek może wybrać tą gorszą drogę np., zemsty, może się mścić za doznane krzywdy. W jednej chwili z dobrego człowieka zmienia się w oprawcę.

W chwili prawdy kiedy decydujemy się na zmianę naszego życia i idziemy na prawo, nasze gruczoły hormonalne i cały nasz system dostosowuje się do nowego porządku, ewoluuje przez punkt bifurkacji na wyższe poziomy świadomości. Kiedy system energetyczny przechodzi przez punkt bifurkacji są zasilane i równoważone wszystkie nasze systemy, które do tej pory działały na zasadzie wibracji. Tak czy owak człowiek musi dostosować się do poziomu kosmicznego w całej swojej strukturze (ciało, umysł, duch i złożone emocje), dopiero wówczas Energia Tachionu zwiększa nasze połączenie ze Źródłem na najwyższym poziomie. Ostatecznie zwiększy naszą komunię z Bogiem Wówczas są dla nas dostępne wyższe poziomy kosmiczne i zaczyna pracować zasada - „O cokolwiek prosicie, otrzymacie”. Z tego widać, że możemy zmienić świat jeśli każdy z nas znajdzie równowagę, spokój i miłość. Możemy zbawić siebie i cały świat i to w bardzo krótkim czasie!

Jeśli z jakiegoś powodu wybieramy drogę na lewo również swoim zachowaniem zmieniamy w ciele procesy biologiczne, lecz stres, który w tym przypadku atakuje nasz system tworzy w nim przeciążenia i potężne blokady. Negatywne oceny i działania zawsze zakłócają poważnie nasz proces ewolucji. Idąc przez ciemność człowiek ma niemiłe odczucia, co wpływa na jego świadomość i wzrastanie. Dopóki lęk, strach, nienawiść, nie zostaną oddzielone od świadomości nie istnieje możliwość integracji z Całością. Ale zawsze istnieje możliwość odbicia się od dna i zmiany życia. I znowu nastąpi nowe poczęcie przez śmierć i zmartwychwstanie.

Teoria Tachionu twierdzi, że Wszechświat nieustannie tworzy, podtrzymuje i zasila fizyczny Wszechświat. Każda stworzona rzecz zawdzięcza swoje istnienie do ekspansji na Polu Tachionu (fizyczny Wszechświat) i brzmi to jak religijny opis Stwórcy, który dał życie poprzez swój dech.

Znawcy energii wiedzą, że mamy pionowe, poziome struktury energii i energię punktu zerowego.

1. Struktura pionowa jest autonomiczna. W chwili urodzenia się system czakr człowieka odpowiada pionowemu systemowi energetycznemu. Z pionowym systemem energii związane jest prawie wszystko.
2. O poziomym systemie energetycznym mówi się, kiedy czakry przyjmują pozycje poziomą, jednakże czakra korzenia i korony mają pozycję pionową.
3. Energia punktu zero jest obecna wszędzie.

Trzy główne cechy punktu zerowego energii:
-energia punktu zerowego jest nieskończenie inteligentna
-zerowy punkt energii niesie w sobie wszystkie możliwości, które są niezbędne do tworzenia doskonałych form
-zerowy punkt energii jest bezkształtny i nie oczywisty.

Pole Tachionu istnieje na pograniczu energii i materii. W duchowej terminologii jest to czysta świadomość, kosmiczna energia, uniwersalna prana. Wiemy już, że cuda, np. w uzdrawianiu zdarzają się, gdy osoba jest otwarta na wpływ energii kosmicznej.

W uleczaniu energią ważną rolę spełnia energia Kundalini, która jest energią pionowego stanu, tym samym energia może wyjść poza zwykłe granice. I czas najwyższy aby ludzie wreszcie zrozumieli ten proces, jako wrodzoną ewolucyjną moc, która budzi się w ludzkich ciałach w trakcie rozwoju duchowego, a nie walczą z nią w nieświadomy sposób, tym samym automatycznie zamykają się na przebudzenie duchowe. Osiągnięcie stanu pionowego energii w ciele jest jednym z naturalnych środków przebudzenia się siły Kundalini. Czyli całkowite zaufanie Bogu.

Wszystkie naturalne systemy energetyczne: drzewa, rośliny, zwierzęta, i część małych dzieci mają pionowy system energetyczny. Jest to siła życiowa, która tworzy świadomość poprzez wpływanie energii z góry w dół, do czakry korony w pionowy sposób, a następnie przechodzi przez wszystkie czakry i spływa do ziemi, powraca poza ciałem w kierunku czakry korony i sprawia, że ten obiekt (drzewo, zwierzę, dziecko) ma wymiarową energetyczną pętlę poza ciałem, tym samym ma połączenie z naszą planetą i Wyższym Źródłem.

Wir Kundalini podporządkowuje pola energetyczne, ciało staje się subtelne, bardziej wydajne i ta silna wibrująca energia transformuje ciało fizyczne do ciała bardziej wyrafinowanego, które jest już zasilane przez pole subtelnych energii, związane z kosmicznym żeńskim aspektem, która łączy dwie strony: męską i żeńską, niczym dwie strony tej samej monety. Biorąc pod uwagę fakt, że wszystko co istnieje jest energetycznym kontinuum, które powstaje z czystego potencjału Tachionu, z całej inteligencji życia, a kiedy jest kompletna i całkowita podłącza się do Jedności. Toteż aby dobrze zaistnieć powinniśmy dostosować się do określonej formy energii.

Wpuszczanie we własne ciało energii Tachionu, jej nieodłączny, doskonały potencjał pozwoli nam przejść do wyższych poziomów: fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i duchowego. Odnosi się to nie tylko do reorganizacji naszych komórek, również do DNA, hormonów i wszystkich narządów w naszym systemie.

Energia Tachionu jest tym elementem, który pozwala każdemu bez względu na jego poziom duchowej świadomości dostosować się do uniwersalnej siły życia, oczywiście należy bezwzględnie przestrzegać kosmicznych praw, które dają życie i go strzegą. Mają do niej dostęp wszyscy, niezależnie od pochodzenia, religii, i jest to naturalny proces w życiu każdego człowieka.

zrodlo: http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_en ... a_cz2.html


-------------------------------------------------------------------

Wlasciwie temat pasuje rowniez do dzialu "Eter-Orgon", ale dzis zetknelam sie z tym pojeciem "Energia Tachionu" w kontekscie praktycznego zastosowania fal skalarnych.
Np. Marco Bischof pisze o tym w swej ksiazce "Tachyonen Orgonenergie Skalarwellen".
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7693
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 28
x 260
Podziękował: 6095 razy
Otrzymał podziękowanie: 12186 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 20 lis 2013, 22:39

To jest wykład PROFESJONALISTY :)Dziękuję - Thotal :)
0 xFair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 12
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 21 lis 2013, 10:55

Thotal -

Nie sadze, aby JEDNA kobitka prowadzila tak zaawansowana i dosc bogata w tresci stronke. Pare lat temu tez sceptycznie podchodzilam do zawartosci, zalezy od tematu, wiec byc moze jest tak, ze to team pracuje wspolnie.
Akurat to co przedstawilam powyzej jest adekwatne do prac naukowcow takich jak Tesla chocby. Darek & Co. dyskutuja tu na Forum wiele o darmowych energiach i nie do zaprzeczenia jest fakt iz nie sa to tylko "Bajki na Dobranoc":)

Nie chce "zatruwac" belkotem intelektualnym tego zagadnienia. Sam przyznajesz, ze masz kontakty ze swiatem ezoteryki, to musisz pojsc troche dalej w strone swiata realnego - fizyki kwantowej, potem fizyki teoretycznej, matematyki i informatyki. Na drodze tej napotkasz takie pojecia jak: kwantyzacja sygnalu, czy kanaly komunikacyjne. Mysle, ze dysponujesz urzadzeniami produkowanymi przez duze koncerny, ktore wlasnie kreuja te rzeczywistosc dopasowujac ja do swoich potrzeb (lub realizujac jakis plan odgorny).
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3841
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 208
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4049 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 21 lis 2013, 16:28

Tak nie mam wątpliwości iż energię orgonową nazwano tachionem, może to tak bardziej naukowo brzmi, a może zmiana nazwy jest jakimś ochronnym znaczeniem , które powie, no patrzcie to MY ODKRYLIŚMY.... my jesteśmy znawcami, od nas się zaczęło.... ;) :D znamy to znamy.
Nie mniej jednak chodzi o ORGON , który pojawia się w dziejach ludzkości pod wieloma nazwami.

Ja skupiła bym się nad wyjaśnieniem , albo uproszczeniem kilku pojęć o których dyskutujemy od dawna i na temat , których mamy całkiem nieźle wypracowaną wspólną wiedzę.

Orgon/ Tachion, energia kosmiczna , która jest zarówno tłem życia , jak i budulcem jego materialnych i nie materialnych wymiarów.

Istnienie jej jest udowodnione, i świetnie nie musimy się tym zagadnieniem zajmować, bowiem jest to materia życia, ale ma dwie strony elektryczną i magnetyczną. Poznajemy , lub poznaliśmy już obydwie indywidualnie na trzech poziomach doświadczalnych , oraz ich połączenie na tych trzech poziomach. Obecnie wchodzimy w 4 poziom, IV wymiar i będziemy poznawali działanie i tworzenie tą energią z pozycji harmonii między dwoma rodzajami tej energii czyli energię elektromagnetyczną, inaczej męska i żeńską , prawej i lewej strony...

Ale.... jak zawsze jest pewne ale, bo ogólnie rzecz biorąc; lewa strona jest żeńska, a prawa męska, jednak istnieje zmiana nazw i kierunków w odnośniku i nazewnictwie ( naszego III wymiaru) dotycząca półkul mózgowych! O tym trzeba pamiętać... PRAWA PÓŁKOLA JEST ŻEŃSKA, A LEWA MĘSKA!!
Szczególnie istotne jest to gdy chce się przeczytać tą informację ze zrozumieniem i poznać zasady działania energii ogonowej i jej wpływu na sposób życia w świecie materialnym.

Naukowcy chcieli
"Zamienić Tachion w użyteczną elektryczną energię".
nie nie da się bo jest to energia życia a ona w czystej formie jest elektromagnetyczna , co to znaczy zmienić w tym wypadku? Obniżyć jej wibrację i rozdzielić na dwie indywidualne wartości by uzyskać tylko elektryczny potencjał! ależ to zrobiliśmy juz dawno , powstał DOR niższa wibracja orgonu o wyłącznie elektrycznych właściwościach , tak powstało "tło naszego życia fizycznego! Wydzieliliśmy eksperymentalnie ( w czasach powiedzmy I Atlantydy) z orgonu elektromagnetycznego potencjał elektryczny ( to jest nasz aspekt lewej strony w odniesieniu do mózgu, a prawej strony w pozostałych aspektach), który tworzył warunki życia oparte o zasady głównie elektryczne. A, to jest naprawdę tylko polowa wiedzy, chociaż zrobiono z niej bardzo ograniczony całokształt i jako taką wpajano w Ludzką świadomość.
zatem chyba jasne i oczywiste iż z polowy całości nie da się w rzeczywistości zrobić w żaden sposób, i na próżno są wszystkie poszukiwania takiej możliwości! Jak można z wyrzucić jeden element podwójnej całości i nadal usiłować tworzenia w którym warunkiem pozytywnego skutku jest obecność obydwu! to albo totalny brak wiedzy albo robienie z ludzi idiotów, albo zwyczajnie specjalne udawanie dla tworzenia wydłużonych pętli czasowych.

Tam gdzie jest niezbędna harmonia miedzy DWOMA ELEMENTAMI , nie uzyska się jej używając tylko JEDEN ELEMENT. Nie ma takiej opcji, niem, nie było i nie będzie.

Ludzie z wyższym polem świadomości zwyczajnie mają otworzony dostęp do wiedzy i WIEDZĄ O TYM PODSTAWOWYM FAKCIE ŻE , JEŻELI NIEZBĘDNE SĄ DWA ELEMENTY , TO MUSZĄ BYĆ DWA , A NIE JEDEN , JEŻELI NIEZBĘDNA JEST HARMONIA W PROCESIE, TO NIE ZASTĄPIMY JEJ WALKAMI!!!! Orgon/ Tachion , to maleńkie świetliste cząsteczki, one są i były zawsze, nie można nimi władać , można z nich korzystać, ale, wszystkie MOŻLIWOŚCI są uzależnione tylko i wyłącznie od osobistego rozwoju duchowego/ czytaj wibracji , inaczej poziomu uczucia miłości w NAS! Nigdy nie było inaczej i nigdy nie będzie inaczej, bowiem każde , TU i TERAZ pokazuje każdego z nas w postaci wibracji energetycznej ENERGII którą jesteśmy my sami. Myśli , słowa i czyny w świecie fizycznym są ułatwieniem komunikacji w nim , ale nie są żadnym dowodem poziomu energetycznego Człowieka, są sposobem zamanifestowania go, są takie jaka jest osobowość człowieka, są jego barwą istnienia... ale poziomem energetycznym każdego z nas jest nasza osobista świetlistość, ona jest nami , a my nią, bo jesteśmy ENERGIAMI wcielonymi będąc ludźmi.
Zatem zniewolić czystej energii Orgonu? Tachionu nie da się , wykorzystać jej dla swojej korzyści tez nie, bo każda intencja zysku , pomniejsza nasz osobisty potencjał , i zamyka tym samym drogę do życia tą energią, tworzenia nią i bycia w przestrzeni jej bezpośredniego działania.
Ludzie z wyższym poziomem świadomości wiedzą to, zatem akceptują warunki LOSU ( każde warunki) jako swoje największe dobro, starają się przejść przez zdarzenia życiowe w najbardziej etyczny sposób nie walcząc o zyski materialne. Bowiem trzeba stracić praktycznie WSZYSTKO, żeby zyskać WSZYSTKO!
Akceptacja , to wielka sztuka, bowiem Człowiek nauczony jest walczenia, ze wszystkimi o wszystko, ciężko jest mu się pogodzić z wiedzą , szczególnie wiedzą tych czasów iż my żeby zyskać NOWE , musimy stracić bez żalu STARE.

Wówczas dopiero nasze tachiony podarują nam swoją wolną energię , która ma moc tworzenia , a raczej realizowania naszych zamysłów twórczych. Ale.... jak zawsze jest ALE... ta energia nie tworzy w negatywie! Nie tworzy , zdarzeń , rzeczy , które istnieniem swoim napełniają przestrzeń niskimi uczuciami , typu strach , ból , cierpienie... ona działa w innym systemie wartości. zatem normalne i naturalne iż jest niedostępna w wymiarze opartym na wartościach jej przeciwnych.

Bifurkacja .... to jest ten moment ZERO.

Za moment ,niewielki czasowo moment, Człowiek] "stanie" w punkcie " przekraczając CZAKRĘ SERCA , DOKŁADNIE JEST TO PUNKT MIĘDZY PIERSIAMI, kiedy energia Kundalini podniesie się do poziomu czakry serca ( to jest bardzo indywidualny proces) , wzmocni się nią wówczas nastąpi bardzo szybki impuls wzniesienia się jej, do czakry 3 oka połączonego z szyszynką . W tym miejscu następuje błysk , podniesienie przysłony między szyszynką przysadką mózgową i obydwoma półkolami mózgowymi.
Stajemy mentalnie i duchowo w znanym nam MOMENCIE UKRZYŻOWANIA! ( O KTÓRYM OPOWIEDZIAŁA FAŁSZYWIE RELIGIA kk MANIPULUJĄC TĄ INFORMACJĄ DLA WŁASNEJ KORZYŚCI!) i dopiero teraz w punkcie zero dokona się kulminacyjny moment wyboru drogi! jedni pójdą na lewo , inni na prawo , a jeszcze inni zjednoczą te obydwie drogi, połączą je miłością i pójdą w gorę! Czyli podniosą swoją świadomość do przestrzeni wyższej wibracji Orgonu/ Tachionu i w niej i nim będą tworzyć swoje życie."Aby na świecie można było użyć Tachionu należy przede wszystkim podnieść własną świadomość.

******

Aby jeszcze lepiej zrozumieć jak działa energia Tachionu musimy naszą wiedzę wzbogacić od poznania wszystkich świętych ksiąg, które istnieją na Ziemi (nie tylko wybiórczo) i zacząć rozpoznawać tajemnice Wszechświata na różne sposoby i umieć określić jego charakter. Tachion to także energia, której nie można rozpoznawać jedynie z punktu widzenia naukowego, przede wszystkim musimy ją zrozumieć poprzez duchowe ścieżki ... i tu jeszcze raz powtórzę, musimy osiągnąć harmonię we wszystkich dziedzinach życia, i ukierunkować tą energię na zdrowe cele. Mało tego, nasze pola muszą być wystarczająco silne aby było możliwe przyjęcie tej energii. Tachion przechodząc przez nasze ciało uporządkuje nasz chaos, zrobi porządek ze wszystkimi blokadami, niestety wymaga to dłuższego czasu zanim uśmiercimy wszystkie energie chaosu i napełnimy własne ciała radością, spokojem, zadowoleniem, miłością; wprzódy musimy przeżyć śmierć i zmartwychwstać... już jako nowy człowiek w tym samym ciele. Tak, nie mam tu na myśli fizycznej śmierci tylko rozstanie się ze starą formą życia. Musimy wprowadzić się w stan pustki – próżni, aby utworzyć przestrzeń dla nowej energii życia. Aby ten temat dobrze zrozumieć musimy dobrze pojąć i rozpracować wiele religijnych symboli. Musimy zrozumieć nasze życiowe doświadczenia, ograniczyć normalną rzeczywistość, przestrzeń, czas, wytężyć swoje myślenie i rozpoznać inną rzeczywistość w tym naszym bycie."


Tak to jest prawda i jedyna prawda, samoświadomość która otwiera nam drogę ku mądrości życia.
Nie jest konieczne poznawanie świętych ksiąg , ani symboli religijnych, ( to jest wiedza zapisana w polu świadomości, do niej ma bezpośredni dostęp KAŻDY , kto się na nią otworzy. ale istotnie energia orgonowa/ tachionu ma tak olbrzymią moc iż porządkuje/ leczy wszystkie zaburzenia w organizmie jak rownież PRZYWRACA PIERWOTNE USTAWIENIE KODU DNA!

Aby jeszcze lepiej zrozumieć jak działa energia Tachionu musimy naszą wiedzę wzbogacić od poznania wszystkich świętych ksiąg, które istnieją na Ziemi (nie tylko wybiórczo) i zacząć rozpoznawać tajemnice Wszechświata na różne sposoby i umieć określić jego charakter. Tachion to także energia, której nie można rozpoznawać jedynie z punktu widzenia naukowego, przede wszystkim musimy ją zrozumieć poprzez duchowe ścieżki ... i tu jeszcze raz powtórzę, musimy osiągnąć harmonię we wszystkich dziedzinach życia, i ukierunkować tą energię na zdrowe cele. Mało tego, nasze pola muszą być wystarczająco silne aby było możliwe przyjęcie tej energii. Tachion przechodząc przez nasze ciało uporządkuje nasz chaos, zrobi porządek ze wszystkimi blokadami, niestety wymaga to dłuższego czasu zanim uśmiercimy wszystkie energie chaosu i napełnimy własne ciała radością, spokojem, zadowoleniem, miłością; wprzódy musimy przeżyć śmierć i zmartwychwstać... już jako nowy człowiek w tym samym ciele. Tak, nie mam tu na myśli fizycznej śmierci tylko rozstanie się ze starą formą życia. Musimy wprowadzić się w stan pustki – próżni, aby utworzyć przestrzeń dla nowej energii życia. Aby ten temat dobrze zrozumieć musimy dobrze pojąć i rozpracować wiele religijnych symboli. Musimy zrozumieć nasze życiowe doświadczenia, ograniczyć normalną rzeczywistość, przestrzeń, czas, wytężyć swoje myślenie i rozpoznać inną rzeczywistość w tym naszym bycie.


Jest jak pisałam powyżej, trzeba "stracić wszystko.... żeby zyskać wszystko".... co oznacza wyzerować na polu osobistym wszystkie dawne nieprawidłowe ( co znaczy krzywdzące nas i ograniczające rozwój) wpisy energetyczne w naszej świadomości. W praktyce znaczy to, wyjść z dawnych kodów mentalnych , które nakazami i zakazami zamykały nas w tradycji będącej naszym więzieniem, niewoliły fałszywymi pojęciami blokującymi nasza ewolucję. Zatrzymywały zastraszaniem i systemem kar oraz nagród. Człowiek , który zrozumie ten podstęp blokujący go w grupach podobnie myślących i wymuszających na nim identyczny tok myślenia, a równocześnie dające mu poczucie siły przez ilość osób w grupie, które tak naprawdę jest odbieraniem mu indywidualności, wiary w siebie i jego MOCY , pomału wyrwie się z pod tych wpływów. Stanie się silny , twórczy , emanujący mądrością i otworzy się przed nim pełny dost korzystania z orgonu/ tachionu.

Bifurkacja – to rozwidlenie dróg, nagła zmiana, zupełnie nowy typ zachowań, tak jak to bywa kiedy człowiek nagle doświadcza spontanicznego przebudzenia duchowego. W jednej chwili z wielkiego chaosu może przejść w zupełnie nowy, nienaganny system zachowań, następuje w jego życiu wielki zwrot. Od tego punktu zrywa z dotychczasową formą życia, zmienia się całe jego człowieczeństwo. Czasami pod wpływem gwałtownego przejścia całe dotychczasowe życie ulega zmianie, jest zupełnie nie podobne do starego ... lecz bywa, że człowiek może wybrać tą gorszą drogę np., zemsty, może się mścić za doznane krzywdy. W jednej chwili z dobrego człowieka zmienia się w oprawcę.

W chwili prawdy kiedy decydujemy się na zmianę naszego życia i idziemy na prawo, nasze gruczoły hormonalne i cały nasz system dostosowuje się do nowego porządku, ewoluuje przez punkt bifurkacji na wyższe poziomy świadomości. Kiedy system energetyczny przechodzi przez punkt bifurkacji są zasilane i równoważone wszystkie nasze systemy, które do tej pory działały na zasadzie wibracji. Tak czy owak człowiek musi dostosować się do poziomu kosmicznego w całej swojej strukturze (ciało, umysł, duch i złożone emocje), dopiero wówczas Energia Tachionu zwiększa nasze połączenie ze Źródłem na najwyższym poziomie. Ostatecznie zwiększy naszą komunię z Bogiem Wówczas są dla nas dostępne wyższe poziomy kosmiczne i zaczyna pracować zasada - „O cokolwiek prosicie, otrzymacie”. Z tego widać, że możemy zmienić świat jeśli każdy z nas znajdzie równowagę, spokój i miłość. Możemy zbawić siebie i cały świat i to w bardzo krótkim czasie!

Jeśli z jakiegoś powodu wybieramy drogę na lewo również swoim zachowaniem zmieniamy w ciele procesy biologiczne, lecz stres, który w tym przypadku atakuje nasz system tworzy w nim przeciążenia i potężne blokady. Negatywne oceny i działania zawsze zakłócają poważnie nasz proces ewolucji. Idąc przez ciemność człowiek ma niemiłe odczucia, co wpływa na jego świadomość i wzrastanie. Dopóki lęk, strach, nienawiść, nie zostaną oddzielone od świadomości nie istnieje możliwość integracji z Całością. Ale zawsze istnieje możliwość odbicia się od dna i zmiany życia. I znowu nastąpi nowe poczęcie przez śmierć i zmartwychwstanie.


Tu jest info. na które chciałam zwrócić szczególną uwagę , w rozróżnianiu stron tego skomplikowanego poniekąd procesu! Bowiem używając określenia "zerowy punkt",Bifurkacja i przejście energii na prawo , odnosimy się do PRAWEJ PÓŁKOLI MÓZGOWEJ KTÓRA MA OSOBOWOŚĆ ŻEŃSKĄ, A CO ZA TYM IDZIE NIE MA WYŻEJ WYMIENIONYCH CECH , ( ZEMST, ZŁOŚCI , OCENIANIA, OSĄDZANIA , WALK) PRAWA STRONA MÓZGU JEST KOBIECA , JEJ CECHY TO, SPOKÓJ, MIŁOŚĆ , INTUICJA, OPANOWANIE, ŁAGODNOŚĆ , DELIKATNOŚĆ I DOBRO.

Ale w korzystaniu z najwyższego potencjału orgonu/ tachionu niezbędne jest połączenie obydwu stron w jedną bardzo świetlistą drogę, tu nie ma już podziałów ni dominacji jest splecenie miłością z korzystaniem wspólnym ze wszystkich najpiękniejszych cech osobowości obydwu aspektów.

istotnie w chwili urodzenia pracują doskonale nasze czakry w systemie pionowego obiegu energii, dopiero od momentu ( około 10 lat) wchodzimy na drogę realizowania indywidualności losu. Od tej pory zaczyna odgrywać dla człowieka ( jeszcze dziecka) rolę plan poziomych , fizycznych zdarzeń coraz bardziej świadomie. Od tego momentu 7 czakr materialnych , (przez podejmowanie decyzji na planie fizycznym) odgrywa coraz większą rolę jako czakry pracujące na planie poziomym, otwierające możliwość dla 8 czakry poza fizycznej , która zacznie zwiększać swoją wibrację i stanie się przenośnikiem energii w pionie.

Jest to moment stworzenia Złotej Kuli MER KA BA / złotego ciała świetlistego , opisałam ten proces 12. października na forum.

viewtopic.php?f=32&t=15&p=9548#p9548

Zatem wiemy już o co, chodzi, co i jak staje się przyczyną materializacji , dematerializacji , oraz WSZYSTKICH materialnych zmian i gdzie są 'punkty" stymulujące , lub blokujące te zmiany....
Dla obecnego ustawienia Ziemi z jej obecną osią magnetyczną W TYM MOMENCIE , punktami najważniejszymi jest lokalizacja dwóch tarcz czakramu PONADMATERIALNEGO !

1. Pierwszą tarczą / wiru górnego ,niematerialnego 8- mego czakramu, jest Warszawa , punktem centralnym jego osi,jest Pałac Kultury!

2.Drugą tarczą / wiru jej dolnym odpowiednikiem jest KONGO w Afryce! A, Kongo jest dużżże..... Mrugnięcie Buziak

Obydwie te tarcze tworzące dwie półkule wirujące w pionie zamykają w sobie łącząc się ze sobą w jedną kulę ( jak rosyjskie matrioszki) 7 wirów materialnych , również osiągających uprzednio swoją doskonałość w postaci złotych kul.

Jak to się dzieje technicznie? Kulą pierwszą osiągającą swoja doskonałość jest CZAKRA SERCA, ona jako pierwsza osiąga najwyższą wibrację i to ona wyznacza / stymuluje wibracje pozostałych czakr , które kolejno ( od najbliższej jej do najdalszej zamykają się na niej , czakra serca jest wewnątrz jako jadro dowodzące procesem) , na czakrę serca nachodzi czakra mocy, następnie , czakra seksualna i czakra życia, dopiero po 3 dolnych czakrach nakładają się te ponad czakrą serca. Czyli , czakra kreacji , gardła, , czakra trzeciego oka i czakra korony. One wszystkie razem tworzą jedną wirującą kule w poziomie .
Gdy ona jest już gotowa i nabiera mocy wirowania do uzyskania złotej barwy, w takim samym procesie rozwirowania są dwie tarcze czakry ponad materialnej, które fizycznie są zlokalizowane ponad dwoma półkulami ziemi,europejskiej północnej i afrykańskiej południowej.U Ludzi 8 czakra , jej tarcze wirowe zlokalizowane są , jedna ponad głowa, druga, od stopami.

Teraz przyszła pora na aktywizację maksymalną tych 2 tarcz ponad materialnych , które tworząc dwie wirujące złote półkule zamkną w sobie już tylko jedną ,złotą kulę materialną, powstałą z 7 kul, wirów ,czakr materialnych. I to jest wiedza o całym procesie uaktywniającym przejście między wymiarowe..... proste? Bardzo proste.


i to jest cały sekret naszych czasów w odniesieniu do przyszłości, a co za tym idzie korzystania w pełni z energii Orgon/tachion.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 19
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1633 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 21 lis 2013, 19:57

Kiara pisze:...
Nie mniej jednak chodzi o ORGON , który pojawia się w dziejach ludzkości pod wieloma nazwami.
...


Osobiście nazwałbym to Eterem.
Być może przemawia teraz przeze mnie patriotyzm lokalny (wolę promować naszego rodaka, odkrywcę i prekursora tej energii Franciszka Rychnowskiego), ale eter i orgon to dwa różne stany tej pierwotnej energii.
Myślę, że eter odnosi się właśnie do tej kosmicznej energii, która po wejściu w korelację z Ziemią w jakiś sposób zmienia swoje właściwości i staje się orgonem. Dlatego właśnie dość łatwo jest go (orgon) kumulować w stosunkowo prostych urządzeniach jak akumulatory orgonu, natomiast dużym problemem (do tej pory nie spotkałem się z jakimkolwiek doniesieniem, że komuś udało się to, co uczynił Rychnowski) jest uzyskanie eteru, który odkrył i "ujarzmił" na rodak (choć trzeba przyznać, ze i Reich jest naszym rodakiem, jednak ten nie przyznaje się do nas, ba, wprost się wypiera jakichkolwiek powiązań z Polską choć skurczybyk pochodzi z tych samych ziem co Rychnowski, a to, ze ma ojców innej narodowości nie czyni go innym od nas ;). No i całymi garściami czerpie z Rychnwskiego).

Tak więc ja stawiam na eter. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 12
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 21 lis 2013, 20:55

Dariusz -

"No i całymi garściami czerpie z Rychnwskiego).

Tak więc ja stawiam na eter. :D"

Jak do tej pory tylko "zebrzesz" °° o pomoc od ... bardziej - zaawansowanych.

Sam - pokazales sie jako uczciwy czlowiek, gdy miales plecy od slonca spalone. Inaczej zawsze chcesz dyktowac i rzadzic.

Wiec, kacie czyn swa powinnosc, he, he, he :evil:
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 19
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1633 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 21 lis 2013, 21:19

Fair Lady pisze:Dariusz -

"No i całymi garściami czerpie z Rychnwskiego).

Tak więc ja stawiam na eter. :D"

Jak do tej pory tylko "zebrzesz" °° o pomoc od ... bardziej - zaawansowanych.

Sam - pokazales sie jako uczciwy czlowiek, gdy miales plecy od slonca spalone. Inaczej zawsze chcesz dyktowac i rzadzic.

Wiec, kacie czyn swa powinnosc, he, he, he :evil:


Fakt, iż smiem stawiać na rodaków, którzy się takimi jawią nie znaczy, że nie uznaję zasług tych wyrzekających się nas.
Nie żebrzę o nic, a jedynie przedstawiam swój punkt widzenia. To moje i jeśli to tylko marzenia, to nikt mi ich nie odbierze. ;)
Praktyka i teoria to siostry, acz bardzo do siebie różne, a ja próbuję poznać jedną i drugą. ;)
A o dyktacie nie będę tu prawił, bo praktyki nie mam takiej jak ... .
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7693
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 28
x 260
Podziękował: 6095 razy
Otrzymał podziękowanie: 12186 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 21 lis 2013, 22:45

Kiedy rządził PATRYJARCHAT, "one" rządziły szyją...
Teraz, kiedy MATRYJARCHAT obejmuje scenę dominacji, "my" będziemy ograniczać im dostęp do seksu... :DPozdrawiam na wesoło - Thotal :lol:
0 xFair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 12
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 22 lis 2013, 10:24

Darek -
Fakt, iż smiem stawiać na rodaków, którzy się takimi jawią nie znaczy, że nie uznaję zasług tych wyrzekających się nas.

Rychnowski studiowal w Wiedniu, pisal prace po niemiecku, wykladal tez we Lwowie. Nie wiem o co poszlo, ze go zepchneli w kat, i ja go bardzo cenie, tacy jak on sa pionierami, a byc moze wlasnie IM bylo dane przeprowadzanie takich eksperymentow i wdrazanie w zycie spoleczne, niebianscy nauczyciele to glownie technicy ;) i nie kazdy moze im dorownac.

Dam przyklad - jest przepis na zupe. Dokladnie napisane jest ile czego potrzeba. W tescie wezmie udzial kilkoro osob, i w tych samych warunkach wg tego samego przepisu otrzymamy bardzo rozne smaki. Bo nie wazny jest tylko przepis, lecz najwazniejsza jest osoba tzw. operatora.

Na tym polega ten rodzaj energii (czy pola), ze reaguje na stan swiadomosci, i weryfikuje gotowosc do dalszego etapu, trzeba uporzadkowac swe "obejscie".
Teraz wyrazilam sie chyba bardziej zrozumiale ;)
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 19
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1633 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 22 lis 2013, 11:08

A tak, teraz dużo jaśniej. :D
W związku z powyższym, przepraszam za moje niezrozumienie Cię.

O tych właściwościach eteru dyskutowaliśmy chyba również tu >>

Zauważyłem, ze i mnie udało się napisać nie zupełnie jasno o tych co wyrzekają się polskości.
Spieszę więc ze sprostowaniem. .F. Rychnowski choć uczon na obcych uniwerkach to Polakiem był zawsze, czego nigdy się nie wypierał natomiast W. Reich pomimo iż z tych samych ziem pochodzi co nasz bohater, to wypierał się wszelkich konotacji z Polską.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 12
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 22 lis 2013, 11:30

Galicja - to byl kociol roznych narodowosci, ktore zgodnie (jak na warunki) zyly razem we wspolnocie, Zydzi, Niemcy, Ukraincy, Polacy i inne mniejszosci. Wilhelm Reich czul powiazanie do swych niemieckich korzeni, bo byl nim, przeciez juz samo imie i nazwisko o tym mowi. Ale kiedys czytalam, ze w Norwegii bodajze spedzil znaczna czesc zycia.

Fr. Rychnowski mial innego wspolpracownika, ktory wyjechal za ocean, to ten o wlokien. Jego zasluga jest m.in. patent na kamizelki kuloodporne (zapomnialam nazwiska). Kazdy szukal swej szansy, jak i dzis zreszta tez ... a jako pracownik naukowy mozna liczyc co najwyzej na bogatych sponsorow, gdy miasto Lwow odebralo dotacje, skonczyla sie popularnoasc.

Co do tego eteru/orgonu to w chwili wolnej porownam do energii tachionowej, byc moze jest to jedno i to samo, a moze sa niuansy (glownie w formulowaniu) ale z grubsza widze, ze ciekawie jest opisane.

Ostatnio spotkalam sie z opinia, ze eter moze przyjmowac rozne formy. Interesuje mnie rowniez, czy ektoplazma ma cos wspolnego z ksztaltowaniem eteru.
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3841
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 208
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4049 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 22 lis 2013, 12:07

Czasy dominacji matriarchatu są przeszłością i niema powodu je wskrzeszać ,czasu dominacji patriarchatu dobiegają nieuchronnie do końca i rownież nie ma powodu ich reanimować..... ;) :)

Obecne czasy to harmonijne połączenie obydwu aspektów, połączenie , miłością i mądrością z absolutnym przywróceniem kobiecości należnej jej pozycji. Teraźniejszość opowiada się za napisaniem historii istnienia Człowieka nowymi wartościami .... :) jestem za!!!

Ale.... bez ale ani rusz! Dla strapionych facetów... ;) z milionem buziaczków ;) a szczególnie dla mojego Kapitana!
Nasza najbliższa przyszłość to nie jest układ w 100% harmonijny miedzy aspektami, bo zaistniała by stagnacja , ten układ daje minimalną przewagę męskiej mocy. Bo jest ona i zawsze była inspiracją działania kobiecości, zatem jest niezbędna.
Jednak ta minimalność w nowej konfiguracji aspektów nie jest wykorzystywana do niewolenia kobiet, a do natchnienia ich działań.
Nowy Układ Sil nie zmienia niczyich cech indywidualnych , nie zmienia odmienności płci oraz związanych z tym predyspozycji ! Kobiecość rozkwitnie pięknem i doskonałością w swoich cechach a męskość w swoich. Nie ma obaw do leków, kobiety nadal będą szczęśliwe w męskich ramionach jak i mężczyźni będą szczęśliwi w kobiecym przytuleniu! Nikt nam nie odbierze seksu, ale nie będzie on traktowany jak sport ni weryfikacja społecznych manier.
Przyszłość ( zupełnie bliska) opowiada się za rozkwitem dobra i piękna w naszym życiu, intymność dwojga ludzi będzie świętością , której oni będą nadawali miarę istnienia, nie moda nie żadne presje siłowe.
Jak to Żydzi mówią .... ;) pora na seks koszerny! ( * koszerny , znaczy właściwy , niczym nie skażony, czysty), zatem , stanie się., będzie on wyłącznym wyborem ukochanych.

Moim zdaniem nie ma żadnych powodów do obaw dla Ludzi, zwyczajnie zakończy się nasz trudny etap istnienia w roli niewolników , którzy przez rożne mody i układy uwikłani byli w wielorakość seksualnych zachowań , a następnie nieświadomi niczego ograbiani i z tej energii.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 19
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1633 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 22 lis 2013, 12:30

@Kiara, dzięki za pocieszenie ;), ale jakoś nie dostrzegam związku tego co napisałaś z tematem.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1436
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 71
Podziękował: 145 razy
Otrzymał podziękowanie: 1872 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 22 lis 2013, 12:42

W przypadku prac Rychnowskiego i Reicha, i ich "polskości", pamiętać należy również jakie były wówczas czasy polityczne. Oni rozpoczynali karierę pod zaborami, a w 1918 pojawiła się po 123 latach Polska z powrotem na mapie Europy. Nie dla każdego są to łatwe sprawy.

Osobiście uważam, że nie ważne jest z jakiego kraju pochodził odkrywca eteru, ważne że go odkryli. Drogi tych panów przecinały się wiele razy, a o pewnych wydarzeniach nie dowiemy się pewnikiem nigdy.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3841
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 208
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4049 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 22 lis 2013, 12:56

Thotal pisze:Kiedy rządził PATRYJARCHAT, "one" rządziły szyją...
Teraz, kiedy MATRYJARCHAT obejmuje scenę dominacji, "my" będziemy ograniczać im dostęp do seksu... :DPozdrawiam na wesoło - Thotal :lol:


Odpowiedziałam tylko na ten post , który jest w tym temacie, a czy ma związek? Moim zdaniem tak, bo o energię chodzi , o jej najwyższa i najbardziej czystą postać o którą nazywasz ETEREM, a on przejawia się pięknem i doskonałością w naszym życiu , nie w technologiach a głownie w codzienności w podstawach życia, którymi jest harmonia, budująca również fizyczne połączenia przez seks.

@ Darek, czy teraz jaśniej? :D :D :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7693
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 28
x 260
Podziękował: 6095 razy
Otrzymał podziękowanie: 12186 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 22 lis 2013, 22:35

Mój poprzedni post dotyczył relacji w dyskusji dwu płci...
Sympatyczna skądinąd "dominantka" chciała zbyt mocno zawładnąć przestrzenią mojego kolegi i stąd ten wpis :D


Pozdrawiam rozbrajająco - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 19
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1633 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 23 maja 2014, 17:57

Nie bardzo to pasuje do tematu, bo porusza uzdrawiające właściwości Tachionu, a wątek prawi o jego energii, mimo to pozwolę sobie zamieścić poniższy artykuł w tym temacie, a jeśli się rozwinie, to go wydzielimy:

NOWA ERA - TACHYON
POLE MAGNETYCZNE A ZDROWIE

Obrazek

W fizyce kwantowej energia, która wypełnia kosmos nazywana jest Energią Punktu Zero.

Energia Punktu Zero jest bezpostaciowa, szybsza niż światło i wszechobecna. Jest nieskończenie inteligentna i zawiera wszystko potrzebne do stworzenia idealnej formy. Nie dotyczy jej żadne wirowanie, obroty, nie ma częstotliwości ani ciągu grawitacyjnego. Energia Tachyon jest wszechobecna i bezgraniczna. Ma całą potencjalną informację do stworzenia idealnej formy w kosmosie. Tak jak Energia Punktu Zero, energia Tachyon nie obraca się nie oscyluje, nie ma częstotliwości i nie podlega grawitacji. Jedyną różnicą jest to, że Tachyon ma formę. Analogicznie można powiedzieć o oceanie. Ocean zawiera nieskończoną ilość kropli wody, tak jak Energia Punktu Zero jest bezpostaciowy (jest całością, ale bez formy). Jeśli weźmiemy jedną kroplę z oceanu, ta kropla nadal będzie zawierać wszystko to, co cały ocean, ale z przybraną formą. Podobnie Tachyon zawiera wszystko, co istnieje w Energii Zero, ale ma formę.

Kondensacja Energii Punktu Zero w Tachyon jest początkiem continuum energii, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za wszystkie formy na planecie. To ta kondensacja tworzy wszystkie formy. W produkcji materii, ta bezpostaciowa Energia Punktu Zero kondensuje się w szybszy niż światło Tachyon.

Obrazek

W punkcie prędkości światła Tachyon wchodzi w reakcję z Polami Subtelnie Zorganizowanej Energii (SOEF). Stając się naenergetyzowanymi, pola SOEF konwertują energię Tachyon w jakiekolwiek częstotliwości, jakie są potrzebne do zachowania równowagi istnienia, przez co wpływają na matrix energetyczne, z którego są zbudowane wszelkie formy fizyczne. Ten krok w Kontinuum Energetycznym jest najlepiej wytłumaczony w uproszczonych pojęciach fizyki. Aby to przybliżyć przedstawimy interakcję energii Tachyon z leptonową rodziną cząsteczek. Pierwszą elementarną cząsteczką w rodzinie lapton jest pion.

Pion istnieje poniżej prędkości światła i ma stałą obliczalną matematycznie orbitę, którą nazywamy Pole Subtelnie Zorganizowanej Energii (SOEF).

Pole SOEF (Pole Subtelnie Zorganizowanej Energii), którym się zajmujemy utrzymuje pion na orbicie. Pole SOEF pionu, istniejące tuż pod prędkością światła, wchodzi w reakcję z szybszym od światła Tachyonem. W trakcie, gdy Tachyon jest konwertowany na częstotliwość pionu poprzez pole SOEF, pion natychmiastowo ewoluuje w muon. Nowy muon ma orbitę, która jest 10 razy większy niż orbita pionu. Pole SOEF muon’u nadal istnieje tuż pod prędkością światła. Kiedy pole SOEF muon’u wchodzi w reakcję z Tachyonem, orbita raz jeszcze się rozszerza, a muon od razu przekształca się w elektron. Orbita nowego elektronu jest 207 razy większa niż orbita muonu.

KONTINUUM ENERGII

Obrazek

W fizyce kwantowej, energia, która wypełnia kosmos to "Energia Punktu Zero". Jest bezkształtna, szybsza od światła i wszechobecna. W tej energii zawarty jest potencjał całej egzystencji i inteligencja do stworzenia idealnej formy."Skroplenie" energii Zero w energię Tachyonu jest stałym przepływem energii zwanym Kontinuum Energii. Bez żadnej formy i wibracji poruszając się szybciej od światła, ten przepływ energii przekształca się (kurczy) w Tachyon poruszając się w pionowym strumieniu w dół w kierunku prędkości światła. W punkcie światła kontinuum energii współdziała z "Polami Subtelnie Organizującej Energii" (SOEF's) i zaczyna tworzyć matrix energetyczny, z którego są zbudowane wszystkie formy fizyczne. Ponieważ jego źródłem jest energia Zero, kontinuum energetyczne posiada jego cechy. Mówiąc prościej Kontinuum Energii przepływa z nieskończonej bezkształtnej przestrzeni do skończonych ograniczonych (skurczonych) form fizycznych.

TACHYON - ŹRÓDŁO WSZELKICH CZĘSTOTLIWOŚCI

Obrazek

Kiedy Kontinuum Energii jest zrozumiałe, jesteśmy w stanie zrozumieć efekty blokad w przepływie energii przez kontinuum. Z tą wiedzą mamy zdolność przestawić się w rozumowaniu o naturalnym stanie harmonii i zdrowia. Otwierając się na Kontinuum Energii w jego podróży z Zero - Tachyon - SOEFs, nasza egzystencja jest energetyzowana i rekonstruowana, tak więc możemy tworzyć neg-entropy lub powstrzymywać starzenie. Poniższy rysunek ilustruje continuum energii, jak przepływa z Energii Zero do Tachyon przez prędkość światła.

Choroby lub schorzenia pojawiają się, gdy występuje blokada naszego indywidualnego continuum czasowego. Jasne jest, więc, że musimy usunąć blokady, aby odtworzyć pionowy przepływ naszego Kontinuum Energii. Blokada jest definiowana jako nieporządek lub chaos w Kontinuum Energii powodujący niedobór energii. Te blokady są w formie poszczególnych częstotliwości, które ostatecznie tworzą problemy (nieporządek, zastoje, blokady) lub choroby w ciele fizycznym. Tachyon, ponieważ jest źródłem cząsteczek energii, która organizuje i energetyzuje SOEFs, dostarcza potencjału do odtworzenia harmonijnie leczących częstotliwości, tworząc efekt neg-entropy (przeciwdziałający zakłóceniom).

Tachyon porządkuje to, co było zdezorganizowane. Układa i odtwarza pola SOEFs do ich naturalnego stanu porządku i równowagi, przez co tworzy stan dobrego samopoczucia i zdrowia. Dla przykładu Bio-Harmonex zawiera 20 kompleksowych bardzo przydatnych w profilaktyce zdrowia programów neg-entropy (przeciwdziałający zakłóceniom):Na przykład jeśli ktoś przeżył stres emocjonalny i nadal kroczy przez życie bez ulgi i równowagi, blokada energii uwidoczni swoje efekty w ciele fizycznym. Ta blokada w naturalnym przepływie energii w efekcie spowoduje braki energii pomiędzy strefą emocjonalną człowieka a jego ciałem.

Można powiedzieć, że blokada może powodować np. niedobory w okolicach lędźwiowych. Taka osoba może doświadczać bólu w niższych partiach pleców. Jeśli stres trwa, sytuacja może pogorszyć się powodując częste i silne bóle pleców, problemy z dyskami kręgów kręgosłupa lub inne choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa. Za każdym razem, kiedy część Kontinuum Energii jest zablokowana, poszczególny organ lub system organizmu, który ma niedobór energii będzie ostatecznie ulegać jednej ze znanych na świecie chorób zwyrodnieniowych.

Obrazek

Energia Tachyonu skupiona na poszczególnym obszarze z niedoborem energii reorganizuje i energetyzuje zakłócone pola SOEF, pozwalając na zanik blokad. Ciało jest w stanie powrócić do naturalnego przepływu energii, kiedy blokada jest usunięta. Łączenie się z kontinuum energii oznacza wzrost przepływu energii ze źródła życia: Energii Zero jako współ-odtwórcy naszego dobrego stanu zdrowia, kiedy wzmożemy przepływ życiodajnej energii, możemy być uwolnieni od emocjonalnego stresu.

Tachyon sam w sobie nie jest częstotliwością jednakże zawiera potencjał wszystkich częstotliwości. Jest to ważne do zrozumienia z powodu zamieszania towarzyszącego różnym metodom leczenia częstotliwościami energii stosowanymi przez uzdrowicieli. Kiedy jest zrozumiałe, że Tachyon - będąc pierwszą cząsteczką bezkształtnej energii Zero - jest źródłem wszystkich częstotliwości łatwo jest umieścić go w spektrum energetycznym. Wszystkie częstotliwości takie jak fotony, orgony, fale światła mogą się stać spójne i zbalansowane, kiedy Tachyon jest użyty do energetyzowania pól SOEF. Przez kontinuum energii Tachyon współgra z polami SOEF, które absorbuję potencjał niezbędny do ich energetyzowania i wzmacniania ich częstotliwości.

Kontinuum Energii dotyczy wszystkiego co znamy w naszej egzystencji. Tachyon nie ma i nie daje sam w sobie konkretnego efektu. To, co robi Tachyon to daje naszemu organizmowi, naszemu ciału możliwość do wyprodukowania takiego efektu, jaki będzie potrzebny. Jedyną rzecz, której potrzebujemy do osiągnięcia zdrowia i równowagi w naszym życiu jest swobodnie przepływające Kontinuum Energii. Innymi słowy, potrzebujemy stać się superprzewodnikami dla Energii Tachyon poprzez pozwolenie jej na przepływ przez wszystkie warstwy naszego subtelnego ciała. Kiedy ta energia przepływa przez nasze komórki materialne, w całości organizuje cały metabolizm na idealnie zbalansowanym poziomie, w taki sposób jak było przeznaczone im funkcjonować.

Obrazek

Nie ważne jak bardzo złe, niepozytywne są nasze myśli, jak niski jest nasz stan niezadowolenia emocjonalnego, nie ważne, jaki rodzaj "negatywności" produkujemy w jakiejkolwiek formie - w żaden sposób nie może zmienić Energii Tachyon, jego zdolności do przekazywania nam dostępu do energii Zero. Więc potencjalnie, na wszystkie problemy, których doświadczamy: mentalne, emocjonalne, duchowe, albo fizyczne - Tachyon może wpływać pozytywnie!

Kolejnym cudownym aspektem używania jedynie źródła energii jest to, że nie musimy mieć do czynienia z niepożądanymi efektami ubocznymi. Nawet, jeśli zaaplikujemy tak dużo energii, że niektóre części naszego organizmu będą bardzo silne ze względu na szybki proces przebiegu leczenia, a niektóre nie będą nadążać, nie będzie to problemem. Proces ten może czasem spowodować natężoną detoksykację organizmu, a następnie reakcje uzdrawiania, które w początkowym okresie mogą wydawać się bardzo silne, wręcz przytłaczające, ale nigdy nie wywołają negatywnych efektów.

Energia Tachyon jest po prostu naturalnym katalizatorem dla procesu samoleczenia.

http://www.vismaya-maitreya.pl/gtyyytrr.JPG

Źródło LINK!
http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_en ... chyon.html
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 21465
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 983
Podziękował: 34321 razy
Otrzymał podziękowanie: 27314 razy

Re: ENERGIA TACHIONU

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 05 maja 2022, 17:15

prof. Andrzej Dragan – „Czy tachiony zbawią teorię kwantową?”
1 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=eQpRf1nHHOY

Zapytaj fizyka

W dniu 12 kwietnia 2022 prof. Andrzej Dragan wygłosił wykład zatytułowany „Czy tachiony zbawią teorię kwantową?”. Więcej informacji:
https://zapytajfizyka.fuw.edu.pl/wykl...
0 xODPOWIEDZ