Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Kontrola umysłu - Mind control

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 24 maja 2013, 12:14

0 xFair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 24 maja 2013, 19:12

http://niezaleznatelewizja.pl/forum/vie ... d=1225&p=5

Oj, oj, oj ---- ale zaczyna sie dziac!
Jedni, zaczynaja bac sie drugich.
P.S. Wstawiam tu, bo wlasciwie pasuje do MILABU ale tak jakos wyszlo.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12584 razy
Otrzymał podziękowanie: 12882 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 25 maja 2013, 00:46

Thotal ,Lady chyba mieliśmy podobne mysli dzisiaj ;) Miałam załozyć taki temat ( tylko dla tej wiadomości),ale ostatecznie zamieściłam ją w Alternews -ach.
W sumie to bardziej pasuje tu,więc wkleję ją raz jeszcze :

PILNE! Podpalenie domu pana Tomasza
Opublikowano 20 maja 2013, autor: janusz

PILNE!
Roześlijcie to wszędzie

Z piątku na sobotę z 17 na 18 maja około godziny 3 w nocy doszło do próby zabójstwa (przez podpalanie) domu zamieszkałego przez pana Tomasza (nazwiska nie podajemy na prośbę jego i jego mamy). W ostatniej chwili zdążyli się uratować. Domownicy tuż przed pożarem słyszeli hałas w podwórzu pochodzący od kilku osób.
Pierwszy o tej sprawie poinformował mnie Dariusz Kwiecień. Dzisiaj (21.05.13) rozmawiałem telefonicznie bezpośrednio z Pan Tomaszem i jego mamą. Sytuacja jest dramatyczna.
Pan Tomasz (niepełnosprawny na wózku inwalidzkim) pojawił się na spotkaniu Wolnych Ludzi w marcu 2013 roku na przełęczy Tąpadła. Jego wypowiedź w obecności kilkudziesięciu osób została nagrana i wyemitowana w NTV. Pan Tomasz opowiadał szokujące rzeczy o doświadczanych zjawiskach, które określane są przez nas jako mind control.
Na spotkaniu powiedział, że po tym co teraz usłyszeliśmy publicznie obawia się o swoje życie.
W dniu dzisiejszym 21.05.2013 on i jego mama powiadomili mnie telefonicznie, że chcą zdjęcia materiału filmowego z nim. Obawiają się o swoje życie. Na to przystaliśmy. Nie zgadzamy się natomiast na przemilczanie próby zabójstwa. Im więcej osób o tym będzie wiedzieć, tym on i jago mama będą bezpieczniejsi.
Będziemy monitorować śledztwo w tej sprawie.
Janusz Zagórski
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 25 maja 2013, 10:01

Bardzo duża ilość channelingów jest eksperymentem ziemskim pewnych grup , niedoświadczeni ludzie sadzą iż to ich nadzwyczajny rozwój udostępnia im te kontakty. Niestety wykorzystano mnóstwo ludzi podpinając się pod ich mózg, tworzy się sterowaną grupę "nadzwyczajnych".... którzy ni mi nie są , a mają za zadanie przekazami uzależniać tych którzy je czytają, kierować ich myślami , wprowadzać w rożne medytacje i ćwiczenia mentalne,otwierające jedynie dostęp do ich umysłów. Wykorzystano perfidnie ludzki moment otwierania się na duchowość , chęć poznania ukrywanej przez wieki wiedzy i niedojrzałość emocjonalną ludzi. Te elementy otworzyły ludzi na kontakty z niewidzialnymi nadawcami rożnych informacji, uważają się za wyjątkowych wybrańców losu.A w większości wypadków są elementami eksperymentu na wielką skalę tworzącego podporządkowane, dające się sterować społeczeństwo. Obrzydliwość, chęć władzy i zysku wszelakiego , okrucieństwo i bezwzględność w drodze do tych korzyści pewnych grup nie zna granic stosowania coraz nowszych metod władzy.

Ludzie naiwnie kupują na wszelakich kilkudniowych kursach złudzenia otrzymania wiedzy , energii i stania się mistrzami..... :D ( a są to konkursowej jednych przed drugimi zarabiania kasy na naiwnych), kto staje się mistrzem i czego w trzy lub pięć dni!!!!!????? Do mistrzostwa w każdej dziedzinie dochodzi się latami pracy. Sprzedawane na kursach informacje nie maja mocy działania ( to chyba już kończący wszelakie kursy ezo ... stwierdzili?), są to przygotowywania ludzi ( perfekcyjnie opracowane długimi doświadczeniami) na przejmowanie ich świadomości i władania nimi jak marionetkami.

Mistrz ma mistrza , a ten jeszcze wyższego , w ten sposób tworzą grona energetyczne , które dostarczają mocy temu na samej górze i to on tak naprawdę czerpie korzyści z podpiętych rytuałami i inicjacjami ludźmi.

Oni wszyscy uzyskują moc tylko i wyłącznie ze wszystkich , którzy jak w amoku powtarzają ich zalecenia sterujące ich myślami, otwierają się na PROWADZENIE przez ANIOŁY, ARCHANIOŁY i INNE wielonawowe Istoty, które swoimi imionami przemawiają do ich zaufania. Tak naprawdę to jedno dowództwo pod symbolami czytelnymi dla rożnych konkurujących ze sobą grup. Bo konkurencja o priorytety napędza niedojrzałe ego i daje moc większej manipulacji świadomością Ludzi. Koniec tych perfidnych zagrywek NIE! NIE! NIE! STOP! i BASTA! Ja temu mówię zdecydowane NIE! i proszę o zdemaskowanie ukrytych manipulantów żeby Ludziom mogły otworzyć się oczy i żeby przebudzili się ze snu że ktoś coś im da.... MOC JEST W CZŁOWIEKU , niech ON sam dla własnego dobra z niej korzysta!


Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 26 maja 2013, 15:51

Bardzo trudno zorientować się kto kogo wodzi za nos...
Myśliciele też należą do tych zagadkowych postaci podpinających się do "boguduchawinnych" kreatorów nowej myśli.Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 26 maja 2013, 19:40

Myśliciele nikomu niczego nie nakazują ni nie zakazują, zawsze informują iż wybór Człowieka powinien być na miarę jego myśli i uczuć.

W większości channelingów są instrukcje bardzo drobiazgowych zachowań dotyczących medytacji oraz ukierunkowania myśli medytujących, jest to ( jak dla mnie ) podstępne wpuszczanie ludzi w kanał z którego wyjść nie będzie łatwo, o nie.

Zadaniem Myślicieli było i jest przekazanie wysokiego systemu wartości, jednym z tym po drodze innym nie. Powiedziała bym , jeszcze nie.
Jednak zdaniem Myślicieli to jest dobre dla każdego Człowieka co, sam wybierze dla siebie , swoim sercem , a nie pójdzie prowadzony podstępnymi i nie do końca prawdziwymi informacjami. Jednak ... jeżeli wybierze drugą opcję , bo w tym się lepiej czuje, to też dobrze, jeszcze nie czas na coś innego.
Akceptacja każdej odmienności ( nic na siłę) jest dewizą Myślicieli.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 21 gru 2013, 22:34

To chyba odpowiedni temat do zamieszczenia informacji, które wyłowiłem z drugiej części filmu zamieszczonego przez @songo >>, a dotyczących kontrolowania nas na skalę światową i w każdej dziedzinie (fragment wywiadu przeprowadzonego przez Kerry Lynn Cassidy z Projektu Camelot z Ashayaną Deane) :

...
To jest jedna z sieci kontroli wibracji, naszych DNA i umysłów.
Dostajemy przekazy. Wiesz skąd channelerzy dostają swoje informacje? ...
A to jest poziom D2 w atmosferze, trochę ponad ozonem.
Tu jest warstwa ozonowa, a pod nią termosfera. Idąc do góry, dalej mamy Intra Net - stąd pochodzi większość channelingów. Tutaj mamy wewnętrzne Van - Allen'y, zatem tu jest początek Van - Allen'owej przepaści. A więc widzimy dokładnie gdzie co jest i skąd się bierze. O to chodzi w HAARP itp. Aktywują to wszystko, żeby przejąć kontrolę nad Ziemią.
O to chodziło z tym ostatecznym wyginięciem, które nie będzie miało miejsca. Ale jak aktywują swoją Merkabę i tak nas stąd zmiotą.
Tutaj mamy poziom połączony z siecią gęstości, czyli poziomem materii Kathara. Nazywa się on Ego NET - sieć Epigenetycznej Powłoki. Kontroluje powłokę chemiczną wokół DNA i dosłownie mówi mu co ma myśleć. Taką mamy bio - kontrolę.
Sieć ta jest powodem naszej psychotronicznej wojny.
Istnieje inna tego typu technologia, zwana Siecią Opadającą. Jest to spaczenie naturalnej struktury Wrót Na-VA-Ho. Zabrali z nich trochę energii, przekręcili w owalny kształt i storzyli sztuczny system wolnej energii.
Dlatego nie podniecamy się wolną energią - na Ziemi takowa nie istnieje.
To skażona energia, zabierana z Wrót, przyśpieszająca wyginięcie.
Pokazano nam szczegółowe opisy tych systemów i jak płaszczyzny powinny wyglądać. Mamy ich więcej niż powinniśmy. Ponieważ te sieci NET rozdzielają naturalne płaszczyzny i w efekcie mamy jedną regularną i jedną odwróconą. Te drugie nazywane są Obszarami Hibernacji - każde kwantum materii, którego spin zostaje odwrócony, znika. Pozostaje w tym samym miejscu, lecz na odwróconym spinie, więc jest niewidzialne. Stąd mamy Shambalę, Ziemię-A i inne małe matryce kontroli, współpracujące z systemami Tuneli.
Jeszcze Olimpus ...
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 22 gru 2013, 12:13

Dariusz -

Pokazano nam szczegółowe opisy tych systemów i jak płaszczyzny powinny wyglądać. Mamy ich więcej niż powinniśmy. Ponieważ te sieci NET rozdzielają naturalne płaszczyzny i w efekcie mamy jedną regularną i jedną odwróconą. Te drugie nazywane są Obszarami Hibernacji - każde kwantum materii, którego spin zostaje odwrócony, znika. Pozostaje w tym samym miejscu, lecz na odwróconym spinie, więc jest niewidzialne. Stąd mamy Shambalę, Ziemię-A i inne małe matryce kontroli, współpracujące z systemami Tuneli.
Jeszcze Olimpus ...


Bo to jest wlasnie ta AGHARTA. Pisze o tym na wielu forach, tu tez, ale malo kto przyswaja sobie taki wizerunek rzeczywistosci. To badanie nas zaczyna sie juz od podawaniam nam pokarmu (na kazdym przedmiocie jest widoczny kod, sa rozne np. kreskowy), a konczy na badaniu naszych wydzielin. Proste jak drut!
W ten sposob mozna stymulowac przeplyw energetyczny, jak w sieci NET.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17624
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32134 razy
Otrzymał podziękowanie: 25753 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 29 gru 2013, 22:26

Tajny radziecki program. Chcieli przejąć kontrolę nad ludzkim umysłem

Obrazek
Fragmenty odtajnionych dokumentów dotyczących radzieckiego programu nad kontrolą umysłu
Co najmniej miliard dolarów wydał w latach 1917-2003 Związek Radziecki, a potem Rosja na tajne badania dotyczące kontroli umysłu - pisze "New York Post", powołując się na raport niemieckiego badacza, który dotarł do odtajnionych dokumentów. Wynika z nich, że eksperymenty miały na celu wykorzystanie fal elektromagnetycznych.

Wyścig o dominację w kosmosie nie był jedynym aspektem walki ZSRR z USA w czasach Zimnej Wojny. Jak się okazuje, Moskwa rywalizowała z Amerykanami także na polu niekonwencjonalnej broni.

Dotyczy tego raport pt. "Niekonwencjonalne badania w ZSRR i Rosji" Serge'a Kernbacha z Research Centre of Advanced Robotics and Environmental Science w Stuttgarcie w Niemczech. Jak pisze "New York Post", naukowiec przeanalizował prace naukowe radzieckich uczonych i dotarł do odtajnionych niedawno dokumentów na temat radzieckich prac.

Kontrola nad falami i tajemnicze urządzenie
Wśród obszarów o szczególnym znaczeniu była tzw. psychotronika, zajmująca się badaniem związków między umysłem a fizjologią człowieka oraz metodami manipulacji ludzką psychiką przy użyciu fal elektromagnetycznych. Radzieccy naukowcy wierzyli, że ludzki mózg może odbierać i przekazywać pewnego rodzaju promieniowanie elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości i że to może mieć wpływ na inne przedmioty.

Z dokumentów wynika, że Sowieci zdołali opracować urządzenie o nazwie "cerpan" do generowania promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości, które było używane do testowania na ludziach. "Jeśli generator został zaprojektowany poprawnie, to był on w stanie zgromadzić bioenergię ze wszystkich żyjących obiektów: zwierząt, roślin i ludzi, a potem emitować ją na zewnątrz" - pisze naukowiec w raporcie.
Jeśli generator został zaprojektowany poprawnie, to był on w stanie zgromadzić bioenergię ze wszystkich żyjących obiektów: zwierząt, roślin i ludzi, a potem emitować ją na zewnątrz

Fragment raportu "Niekonwencjonalne badania w ZSRR i Rosji"

Badania zostały przerwane w 2003 roku. ;)

Manipulacje amerykanów
"New York Post" przypomina, że Stany Zjednoczone prowadziły podobne badania nad ludzką psychiką. Począwszy od lat 50. aż do lat 70. XX w. w ramach tajnego programu MK-Ultra CIA eksperymentowała ze sposobami kontroli umysłu.
Szeroko zakrojone eksperymenty obejmowały testowanie narkotyków, hipnozy oraz fal elektromagnetycznych. Niektóre badania były prowadzone bez zgody uczestników.

Autor: rf//gak /Źródło: New York Post, Cornell University Library

http://www.tvn24.pl/tajny-radziecki-pro ... 959,s.html
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 29 gru 2013, 22:43

Na poprzednim forum dyskutowaliśmy o metodzie DEIR >>. Jeden z autorów tej metody (Dimitrij Wereszczagin >>

Obrazek Dimitrij Wereszczagin

oficjalnie pisze w swoich książkach o tych manipulacjach >>.

Nie jest to jakąś sensacją, jednak dobrze, ze nawiązujesz do tych machinacji. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 29 gru 2013, 23:42

Pisałam o DEIR sporo wstawiałam ostrzeżenia z rosyjskich stron z bardzo szczegółowymi wyjaśnieniami tych technik, są bardzo niebezpieczne.

Mam dawny adres http://www.mindweapon.org/ ale on już nie działa, może ktoś odnajdzie to inaczej, tam są wytłumaczone precyzyjnie te manipulacje z pokazaniem jak są podłączane do ludzkiego systemu nerwowego.
Te rysunki to pestka tamte były idealnie pokazane z uwzględnieniem połączeń nerwowych z mózgu do całego ciała, co za co odpowiada i jak zablokować reakcje.

Ta wiedza poszła do przodu, manipulacja ludzkim mózgiem jest faktem stosowanym dosyć powszechnie z wykorzystaniem pewnych zakresów fal.
Są jeszcze chętni na króliki doświadczalne dla DEIR? Jego rosyjskich przedstawicieli w rożnych krajach jest nie mało.
No cóż na wszystko potrzeba czasu , i chęci poznania PRAWDY , zatem dla niektórych może on już nadszedł?


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17624
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32134 razy
Otrzymał podziękowanie: 25753 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 21 sty 2014, 21:22

Technotronika: ZSRR i "badania nad kontrolą umysłu”. Badania nadal w toku :o

Obrazek

Nowe badania wykazały, iż konkurując z amerykańskim wyścigiem zbrojeń, ZSRR zwiększało zaangażowanie w niekonwencjonalne badania starając się oskrzydlić rywala w rozumieniu kontroli zachowania, zdalnego wpływania na ludzi i parapsychologii.

Badanie opublikowane przez Cornell University Library oparte jest na ogólnie dostępnych materiałach naukowych i publicystycznych zawiera przegląd niekonwencjonalnych badań z ZSRR, i następnie Rosji, w okresie między 1917 a 2003 r. - z odniesieniem do badań w USA.

Raport sporządzony przez Serge Kernbacha wykazał, że niekonwencjonalne bronie pchnęły naukowców w obu krajach na obszary graniczące z science-fiction, które w dzisiejszych czasach można oglądać w programach telewizyjnych na temat UFO, zdolności nadprzyrodzonych i super-mocy. Z powodu żelaznej kurtyny, sowieccy i amerykańscy naukowcy niewiele wiedzieli o wzajemnej pracy naukowej- mimo że koncentrowali się na tych samych tematach.

W Związku Radzieckim, obszarami o szczególnym znaczeniu były, na przykład, "wpływ słabej i silnej emisji elektromagnetycznej na obiekty biologiczne, splątanie kwantowe w układach makroskopowych, nielokalne transmisje sygnału w oparciu o efekt Aharonova-Bohma, i zjawiska "ludzkiego operatora". Radzieccy naukowcy rozwijali pole badań nazwane "psychotroniką." Kraj wydał między 0,5-1 mld USD na badania tych zjawisk, stwierdził Kernbach który pracuje w Centrum Badań Zaawansowanej Robotyki i Kształtowania Środowiska w Stuttgarcie, Niemcy.

Niektóre z programów badań psychotronicznych - nawet te rozpoczęte dekady wstecz - nie zostały oficjalnie opublikowane. "Na przykład, dokumenty eksperymentów przeprowadzanych w OGPU i NKWD - nawet z lat 80-ych - wciąż pozostają tajne," zauważa Kernbach. OGPU (Zjednoczony Państwowy Zarząd Polityczny) był sowiecką tajną policją, a NKWD (Ludowy Komisariat Spraw Wewnętrznych) był głównym organem ścigania i egzekwowania prawa, który później został przekształcony w Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Bezpieczeństwa, które było częścią KGB.

Obrazek

Według badania, radzieckie i amerykańskie tematy często się dublowały. W szczególności, Kernbach przypomina skandaliczny program badań na ludziach MKULTRA Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA), który wiązał się z wykorzystaniem różnych metod manipulowania stanami psychicznymi danej osoby i zmienianiem funkcji mózgu. "Jak wspomniano w publicznych dokumentach, program do pewnego stopnia był motywowany odpowiednikiem programu NKWD, podobnej strategii, wykorzystania (np. leków psychotropowych) substancji i urządzeń technicznych," pisał Kernbach.

W latach 60. i 70. Związek Radziecki aktywnie badał wpływ pól elektromagnetycznych na warunki fizjologiczne i psychologiczne człowieka. Niektórzy autorzy wskazują na zastosowanie wyników badań w nowych broniach, które powstały w USA jak i w ZSRR.

"W ciągu ostatnich lat, amerykańscy naukowcy potwierdzają możliwość wpływu słabych elektromagnetycznych pól (EMF) na funkcje układu nerwowego, jak to zostało wcześniej stwierdzone przez radzieckich naukowców. EMF może powodować halucynacje akustyczne ("dźwięki jak z radia”) oraz zmniejszenie wrażliwości u ludzi i zwierząt na inne bodźce w celu zmiany aktywności mózgu (zwłaszcza części międzymózgowia (podwzgórze) i kory mózgowej), by przerwać proces formowania, obróbki i przechowywania informacji w mózgu. Te niespecyficzne zmiany w centralnym układzie nerwowym mogą służyć jako podstawa badania możliwości bezpośredniego wpływu pól elektromagnetycznych na konkretne funkcje ośrodkowego układu nerwowego" podaje artykuł z magazynu Nauka z 1982 roku.

Analizie Kernbacha brakuje szczegółów na temat praktycznych wyników niekonwencjonalnych badań w ZSRR. Wspomina jednak o urządzeniach wynalezionych przez Anatolija Beridze - Stakhovskyego - generatora torsyjnego o nazwie "cerpan". Dokładna struktura urządzenia nie jest znana, ponieważ autor obawiał się, że może być wykorzystane w nieetycznych celach. Cerpan był zaprojektowany by wykorzystywać "efekt produkowany przez pola torsyjne”. Niektóre źródła twierdzą, że urządzenie - metalowy 7 kilogramowy cylinder - był używany do leczenia ludzi, w tym kremlowskich urzędników wyższego szczebla.

Obrazek

Przegląd niekonwencjonalnych badań w ZSRR i Rosji, Kernbacha wskazuje na to, że po upadku ZSRR w 1991 roku, programy te zostały po raz pierwszy zredukowane, a następnie całkowicie zamknięte w 2003 roku. "Ze względu na badaczy akademickich i nie- akademickich, instrumentalna psychotronika, określana czasem jako torsionika, jest nadal rozwijana, jednak nie możemy dłużej mówić o programach rządowych w Rosji" stwierdzi Krenbach. Analizując rosyjskich uczestników na najważniejszych konferencjach, liczba naukowców zajmujących się psychotroniką w Rosji szacowana jest między 200 a 500, stwierdza raport.

W zeszłym roku zwolniony minister obrony Anatolij Sierdiukow powiedział, że jego ministerstwo pracuje nad futurystycznymi broniami: "Rozwojem broni opartych na nowych zasadach fizycznych; bezpośredniej energii, broni geofizycznych, broni fal energetycznych, broni genetycznych, broni psychotronicznych itp., jest częścią programu państwowych zamówień publicznych na broń na lata 2011-2020 " powiedział Sierdiukow na spotkaniu z ówczesnym premierem Władimirem Putinem.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... 1232491140
0 xAwatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1423
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 20
x 71
Podziękował: 142 razy
Otrzymał podziękowanie: 1843 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 22 sty 2014, 08:51

Niop, są w tym świetni, a dajmy na to taki Moskiewski Instytut Mózgu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Institut_Mozga
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12584 razy
Otrzymał podziękowanie: 12882 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 28 sty 2014, 10:18

Niezwykłe odkrycie w czaszce Napoleona Bonaparte!

Obrazek


Francuscy naukowcy, podczas dogłębnych badań szczątków Napoleona Bonaparte, odkryli niewielki, metalowy implant w jego czaszce. Jak stwierdzili, może to być mikrochip pochodzenia pozaziemskiego. Według doktora Andre Dubois, prowadzącego badania nad ciałem Napoleona, mógł on zostać uprowadzony przez UFO, a efektem przeprowadzonych na nim badań jest właśnie odkryty mikrochip. Jak relacjonuje doktor, badał on czaszkę francuskiego przywódcy w celu odkrycia ewentualnych defektów przysadki, które mogły być przyczyną niskiego wzrostu Napoleona. W pewnym momencie wyczuł pod palcami niewielką wypukłość we wnętrzu czaszki, gdzie ukryty był chip. Andre Dubois doszedł do wniosku na podstawie układu niewielkiej warstwy kostnej pokrywającej chip, że musiał on zostać wszczepiony, gdy Bonaparte był jeszcze młody. Jak dalej stwierdził doktor Dubois, być może stąd właśnie wzięły się niezwykłe umiejętności taktyki i zarządzania wojskiem, z jakich słynął Napoleon. Co więcej, doktor Dubois wyjaśnił też słynny nawyk francuskiego przywódcy – trzymanie prawej dłoni na sercu. Według niego, było to spowodowane impulsami wysyłanymi przez mikrochip z mózgu do serca. I proszę – zagadka wyjaśniona!


http://antynews.pl/2012/03/odkryto-impl ... napoleona/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14320
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 991
x 402
Podziękował: 15152 razy
Otrzymał podziękowanie: 22091 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 28 sty 2014, 10:29

chanell pisze:Niezwykłe odkrycie w czaszce Napoleona Bonaparte!

Obrazek


Francuscy naukowcy, podczas dogłębnych badań szczątków Napoleona Bonaparte, odkryli niewielki, metalowy implant w jego czaszce. Jak stwierdzili, może to być mikrochip pochodzenia pozaziemskiego. Według doktora Andre Dubois, prowadzącego badania nad ciałem Napoleona, mógł on zostać uprowadzony przez UFO, a efektem przeprowadzonych na nim badań jest właśnie odkryty mikrochip. Jak relacjonuje doktor, badał on czaszkę francuskiego przywódcy w celu odkrycia ewentualnych defektów przysadki, które mogły być przyczyną niskiego wzrostu Napoleona. W pewnym momencie wyczuł pod palcami niewielką wypukłość we wnętrzu czaszki, gdzie ukryty był chip. Andre Dubois doszedł do wniosku na podstawie układu niewielkiej warstwy kostnej pokrywającej chip, że musiał on zostać wszczepiony, gdy Bonaparte był jeszcze młody. Jak dalej stwierdził doktor Dubois, być może stąd właśnie wzięły się niezwykłe umiejętności taktyki i zarządzania wojskiem, z jakich słynął Napoleon. Co więcej, doktor Dubois wyjaśnił też słynny nawyk francuskiego przywódcy – trzymanie prawej dłoni na sercu. Według niego, było to spowodowane impulsami wysyłanymi przez mikrochip z mózgu do serca. I proszę – zagadka wyjaśniona!


http://antynews.pl/2012/03/odkryto-impl ... napoleona/

pewnie jakby zbadać czaszki reszty "moderatorów" rozwoju naszej cywilizacji,-
to by znalazło się więcej chipów..
:P
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1423
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 20
x 71
Podziękował: 142 razy
Otrzymał podziękowanie: 1843 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: barneyos » wtorek 28 sty 2014, 14:52

Ale my czujni są, się nie damy i wiemy, że to fejk jest (znaczy fałszywka taka - ta wiadomość oczywiście).


http://skeptophilia.blogspot.com/2013/09/microchipping-napoleon.html

I kulawe tłumaczenie wujka, ale sens wychwycicie.

Mikroczipu Napoleon
Kiedy jeden z moich wiernych czytelników przysłał mi e-maila z pytaniem, czy bym słyszał o obcej mikrochip wszczepiony w czaszce Napoleona, wiedziałem, że to będzie dobre.

Chodzi mi o to, że nie tylko połączyć szczątki wielkich postaci historycznych z obcą supertechnology, a nie coś fantastyczne.

Więc nie szukaj dla niego, a człowiek ... dobrze, po prostu to w ten sposób: Nie wiem, jak do cholery brakowało mi tego. Były trafienia na miejsce, kilka z nich niedawno na stronach typu spisek. Oto typowy , od początku tego roku, dzięki uprzejmości Bubblews , w którym mamy sens tej historii:

Podczas pracy na dotację od rządu francuskiego, aby ustalić, czy problem przysadki jest przyczyną niskiego wzrostu Napoleona Bonaparte, jeden Dr Andre DuBois twierdzi, że odkrył pół cala długości mikroczip wszczepiony w czaszkę zmarłego władcy ... DuBois sugeruje, że, ze względu na wzrost kości wokół chipa, jest przekonany, że został wszczepiony, kiedy była bardzo młoda. Ponadto dr DuBois jest cytowany jako powiedzenie, "Napoleon zniknął z pola widzenia na okres kilku dni w lipcu 1794, gdy miał 25 Później twierdził, że został uwięziony w Themidorian zamachu -., Ale nie rekord tego aresztowania istnieje . Uważam, że jest, gdy uprowadzenie miało miejsce. "

Tak więc, mamy tu dość niesamowite roszczenia i ewentualne wyjaśnienie, dlaczego Napoleon lubił trzymać rękę w jego koszuli. Był wyraźnie regulacji sterowania na implantach bionic w jego pępka.


Tak czy inaczej, zacząłem próbuje wycofać, i dowiedzieć się, gdzie historia pochodzi. Znalazłem starszą wersję (wrzesień 2011 r.), który miał więcej informacji:

Naukowcy badający szczątki Napoleona Bonaparte przyznać, że są "głęboko zakłopotany" odkryciem pół cala długich mikroczipa osadzonym w czaszce. Mówią, że tajemniczy obiekt mógł być obcy implant - co sugeruje, że francuski cesarz był kiedyś porwany przez UFO!

"Możliwe konsekwencje tego odkrycia są niemal zbyt ogromna, aby zrozumieć", oświadczył dr Andre Dubois, który stworzył zdumiewającą objawienia we francuskim czasopiśmie medycznym. "Do tej pory, wszystko wskazuje, że było ofiarami porwań przez kosmitów są zwykli ludzie, którzy nie odgrywają żadnej roli w światowych wydarzeń Teraz mamy przekonujące dowody, że istoty pozaziemskie działał w przeszłości wpływ na historię ludzkości -.! I może nadal to robić"

Dr Dubois wykonane niesamowite znalezisko podczas studiów ekshumowane szkielet Napoleona na 140.000 dolarów dotacji od rządu francuskiego.

"Miałem nadzieję, aby dowiedzieć się, czy cierpiał na zaburzenia przysadki mózgowej, które przyczyniły się do jego niskiego wzrostu," wyjaśnił. Ale zamiast badacz znalazł coś znacznie bardziej niezwykłe: "Jak zbadać wnętrze czaszki, moja ręka szczotkowanego całej malutkiej występu." I spojrzał na obszarze pod lupą - i był oszołomiony, aby znaleźć, że obiekt był jakiś rodzaj super-zaawansowanych mikroprocesorów. "

Righty-o, a następnie. Lekarz podaje 140000 dolarów przez rząd francuski w celu ustalenia, czy Napoleon, który był pięć stóp siedem , był karzeł przysadki, a zamiast lekarz stwierdzi, że cesarz miał obcy implant.

To jest ... wiarygodne.

Więc starałem się śledzić go dalej wstecz. Zarówno "Andre" i "Dubois" są używane nazwy francuskie, więc to było prawie niemożliwe, aby sprowadzić ten sposób. Ale znalazłem wersję historii z 2010 roku , a następnie prowadzenie stamtąd, a ostatecznie doprowadziło do tyłu ...

... do The Weekly World News .

Można by pomyśleć, że w tym czasie po prostu założyć, że to był przypadek. Po tym wszystkim, to samo stało się z opowieści o miejscu pochówku obcych w Kigali, w Rwandzie , opowieść o tym, jak Ziemia miał zostać zaatakowana przez kosmitów z planety Gootan i opowieści o tym, jak są szklane piramidy pod Atlantykiem ocean . Najwyraźniej istnieje "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" zasada o tym zjawisku, które brzmi mniej więcej tak: "wszystko bzdury prowadzi do Weekly World News".

(Przy okazji, dla czytelników, którzy sprawdzają linków - link zamieściłem do Weekly World news na Napoleona jest z marca 2012 roku, ale to musi być zmiana lub odśwież, ponieważ niektóre z komentarzy na ten link wrócić do 2009 roku. To naprawdę wydaje się najwcześniej powtórzenie historii dostępnych w Internecie.)

Tak, czy inaczej, to wszystko: Napoleon jest bardzo mało prawdopodobne, aby były obce uprowadzeni. Szkoda, naprawdę. Takie rzeczy nie robić lekcji historii o wiele bardziej interesujące. Ale myślę, że będziemy musieli zadowolić się Wojny napoleońskie i bitwie pod Lipskiem, i starać się z tym zrobić.


Na tej stronie też trochę info - gazetka powtarza newsa co jakiś czas chyba od 1997 roku.

http://www.ecalpemos.org/2011/09/so-napoleon-was-abducted-by-aliens-yeah.html
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

baba
x 117

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 30 mar 2014, 20:06

Myślę, że to będzie do tego tematu pasowało.
Szkodliwa psychomanipulacja
Danuta Adamska-Rutkowska
Jak już wcześniej wspominałam omawiając zjawisko telepatii, oddziaływanie świadomości na organizmy żywe może wpływać zarówno na sposób postrzegania przez ludzi rzeczywistości, jak też na ich fizjologię [1]. Jeśli świadomość jest w stanie sterować reakcjami żywego organizmu, może też działać na jego niekorzyść, czyli może mu także szkodzić. Oznacza to, że mentalny wpływ niekoniecznie musi mieć skutki pozytywne, bowiem obok zabiegów leczniczych obserwować możemy również oddziaływania skutkujące pogorszeniem stanu zdrowia, podobnie jak ma to miejsce w wypadku techniki oddziaływania falami elektromagnetycznymi o częstotliwości z zakresu dla nas szkodliwego. Wbrew obiegowym przekonaniom sama energia nie jest ani dobra ani zła. Oddziaływanie mentalne na organizmy żywe związane jest jednak zawsze z jakąś intencją, która zawsze jest ukierunkowana na konkretny cel. I to właśnie intencja ma decydujący wpływ na skutek oddziaływania świadomości – dobry lub zły dla odbierającego ją organizmu. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bowiem stanowimy części jednego złożonego układu, połączone ze sobą pod względem informacyjnym analogicznie jak poszczególne komórki organizmu wielokomórkowego. Podlegamy po prostu prawom fizyki.

Seria doświadczeń wykonana z udziałem dwóch praktykujących telepatów wykazała możliwość zdalnego wpływu na fizjologię żywego organizmu także w sposób niekorzystny [2].Osoby uczestniczące w eksperymentach odseparowane były od siebie na odległość wielu kilometrów. W trakcie badań nie informowano odbiorcy o czasie transmisji, a mimo to w momencie, gdy poproszono nadawcę, aby wyobraził sobie, że przyjaciela pochowano żywcem, odbiorca dostał nagłego, paraliżującego ataku astmy. Gdy nadawca wyobraził sobie, że jego nieświadomy niczego przyjaciel ma zadyszkę, ten – pomimo braku takiego rodzaju dolegliwości – zaczął cierpieć na płytki oddech.

Obrazek


Zapis pletysmografu wykazujący synchronizację pól biologicznych nadawcy i odbiorcy przekazu
Śmiejemy się niejednokrotnie słysząc, że ktoś na kogoś rzucił urok. Tymczasem nie jest wcale niemożliwe, że za czyjąś chorobę czy złe samopoczucie ponosi odpowiedzialność jakaś konkretna nieżyczliwa osoba. Wielu podróżników i badaczy opisywało wypadki uroków rzucanych przez szamanów lub czarowników, kończące się ciężką chorobą a nawet śmiercią osób, przeciwko którym praktyki te były skierowane. Czy była to wyłącznie siła sugestii? Nie musiało tak być, choć z pewnością sugestia mogła wesprzeć szkodliwe działanie świadomej intencji. Rosyjscy lekarze S. Sierow i A. Troskin z badawczego ośrodka w Swierdłowsku ustalili w wyniku przeprowadzonych testów, że u osób poddanych telepatycznym przekazom pozytywnych emocji polepszają się wskaźniki OB, a we krwi utrzymuje się właściwy poziom zawartości czerwonych i białych krwinek. W wypadku przekazywania negatywnych emocji natomiast znacząco zmniejsza się liczba leukocytów, a osłabienie układu immunologicznego powoduje spadek odporności i osłabienie działania mechanizmów samonaprawczych organizmu. Oznacza to, że zwiększa się jego podatność na wszelkiego rodzaju infekcje i choroby. Nie można wykluczyć, że zakłócenie równowagi energetycznej może wywołać w organizmie chorobę nie poddającą się farmakologicznemu leczeniu i prowadzącą do śmierci.

Telepatyczne przekazywanie serii negatywnych emocji powoduje synchronizację fal mózgowych nadawcy i odbiorcy przekazu. Po krótkim pobudzeniu u odbiorcy występuje uczucie zmęczenia. Osoby w ten sposób testowane skarżyły się na brak koncentracji, rozdrażnienie, złe samopoczucie, przeżywały stany lękowe, a nawet wpadały w depresję. W wyniku przekazu emocji pozytywnych aktywność mózgu zmieniała się ponownie i wykres EEG powracał do normy, co oznacza, że psychomanipulacji można również mentalnie przeciwdziałać. Badani nie odbierali konkretnych myśli telepaty, lecz nieświadomie odbierali emocje, które wpływały na ich stan psychofizyczny.

Badania radzieckie wykazały przy tym, że emocje (zwłaszcza negatywne) dają się łatwiej przekazywać na drodze telepatycznej, a ich rezultaty są bardziej dramatyczne. Wykazały to badania w moskiewskim laboratorium Sekcji Bioinformacji Towarzystwa Radioelektroniki i Komunikacji im. A. S. Popowa. Podczas jednego z eksperymentów Jurij Kamieński (przyjaciel Karola Nikołajewa) wyobraził sobie, że dusi Nikołajewa, a ten nie może złapać tchu. Eksperyment kontrolował zespół prof. Giennadija A. Siergiejewa. Lekarze podczas testu zaobserwowali tak drastyczne zmiany EEG Nikołajewa, że obawiali się o jego zdrowie i eksperyment przerwano. Prowadzone serie testów dowiodły, że tego rodzaju przekaz telepatyczny może być odebrany nawet z odległości ponad 600 kilometrów.

Obrazek

W laboratorium tegoż Towarzystwa Radioelektroniki i Komunikacji im. A. S. Popowa w Moskwie podjęto po II wojnie światowej systematyczne badania skuteczności psychomanipulacji na drodze telepatycznej. Kierował nimi dr Anatolij Arlaszin, prowadząc eksperymenty, podczas których wyszkolone osoby o uzdolnieniach anomalnych miały wywołać zakłócenia procesów mentalnych u badanych osób [3]. Studenci, którzy zgłosili się na ochotnika, mieli rozwiązywać problemy matematyczne w pamięci, bez pomocy papieru i ołówka. Ekstrasensów zapoznawano wcześniej ze studentami, by mogli nawiązać mentalny kontakt z grupą docelową. Podczas fazy eksperymentalnej telepaci próbowali przekazać studentom zdalnie uczucia paniki, niepewności i braku wiary w siebie. W ten sposób zakłócano im procesy mentalne zmierzające do uzyskania rozwiązań zadań testowych. Osoby oddziałujące i poddawane doświadczeniu znajdowały się w różnych pomieszczeniach, przy czym w eksperymentach wykorzystywano zawsze grupę kontrolną, której nie poddawano zakłóceniom mentalnym. Okazało się, że studenci poddani psychomanipulacji potrzebowali znacznie dłuższego czasu do rozwiązywania problemów obliczeniowych dokonywanych w pamięci. Trwały one przeciętnie o 42% dłużej niż w grupie kontrolnej. Dwie z osób oddziałujących były w stanie wywołać szczególnie silne efekty. Byli to Ludmiła Korabielnikowa i Karol Nikołajew. Pod ich mentalnym wpływem czas rozwiązywania zadań rachunkowych wydłużał się średnio o 71,6%. Zakłócenia te kierowane były z powodzeniem do konkretnych, wybranych osób, podczas gdy u grupy kontrolnej objawów zakłóceń nie stwierdzono.

Podobno tego rodzaju techniki psychomanipulacji stosowane były podczas mistrzostw szachowych, w których brali udział rosyjscy szachiści. W jednym z rosyjskich periodyków podano informację, że rosyjski telepata i hipnotyzer W. Messing mógł spowodować załamanie się Czecha Ludka Pachmana podczas pojedynku z Igorem Bondarewskim. Z kolei Wiktor Korcznoj oskarżał rosyjskiego parapsychologa W. Sucharowa o brak koncentracji podczas pojedynku z Anatolijem Karpowem. Oddziaływanie mentalne związane jest zawsze z jakąś intencją, zatem telepatyczny wpływ na umysły można wykorzystać do różnego rodzaju psychomanipulacji. Prowadzone badania wykazały, że telepatię można stosować w rozgrywkach taktycznych, a także do penetracji umysłów i wywierania na nie ściśle ukierunkowanego wpływu w postaci narzucanych schematów myślowych. Oznacza to, że wykorzystywać ją można z powodzeniem w wielu dziedzinach życia społecznego. Oddziaływanie to służy zawsze temu samemu celowi – kontroli poprzez podporządkowanie sobie ludzi, dominacji nad nimi i uzależnieniu ich od psychomanipulatora, a więc najczęściej wykorzystywane jest do ich psychicznego zniewolenia w celu osiągnięcia konkretnych korzyści jakiegoś bezwzględnego osobnika, a także nierzadko grupy związanych z nim ludzi [4].

Obrazek


Owacje w Reichstagu w odpowiedzi na decyzję o aneksji Austrii
Warto zdawać sobie sprawę z tego, że psychomanipulator niekoniecznie musi być zdolnym telepatą, by osiągnąć zamierzony cel. Aktu zniewolenia ludzi można dokonać równie skutecznie za pomocą słów wypowiadanych sugestywnie i wspartych tzw. mową ciała, kierowaną do podświadomości słuchaczy. Można w ten sposób przekazywać dowolne treści, także z gruntu fałszywe. Znakomicie ułatwia wtedy osiągnięcie celu umiejętność utrafienia w oczekiwania konkretnej osoby lub całej grupy ludzi, którą poddaje się procesowi psychomanipulacji. Mentalna intencja bywa w ten sposób z powodzeniem wykorzystywana do wpływania na sposób myślenia wielu ludzi, ich percepcję rzeczywistości oraz wzorce zachowań. Praktyka ta niejednokrotnie sprawdza się przy sterowaniu masami ludzi niczym stadem, przy czym odbywa się to całkowicie bez wiedzy tak programowanych ludzi o tego rodzaju względem nich postępowaniu.

Dla oddania głębokości i zasięgu penetracji ludzkich umysłów utworzono pojęcie sekt, tzn. takich grup ludzi, w których nawet najbardziej kontrowersyjne idee przekazywane przez psychomanipulatorów przyjmowane są bezdyskusyjnie niczym prawdy objawione. Umiejętność manipulacji tłumem wynieść potrafi takiego mistrza słowa na sam szczyt, przysparzając mu wcześniej rzeszę bezkrytycznych i wiernych lansowanym przez niego „prawdom” wyznawców. Obserwujemy to przy formowaniu się różnego rodzaju ruchów religijnych, czasem nawet w obrębie oficjalnie funkcjonującego na danym terenie kultu czy Kościoła. Cechą charakterystyczną takiego ruchu jest wytyczenie własnego celu do realizacji, niejednokrotnie stojącego z dotychczasowym w konflikcie, oraz własnych kryteriów oceny innych ludzi, co prowadzi do skłócenia wydzielającej się grupy z dotychczasowym środowiskiem. Może to prowadzić do konfliktów w obrębie dowolnej społeczności, wspólnoty narodowej lub religijnej, może też skutkować wydzieleniem się takiej grupy ludzi i utworzeniem oddzielnej struktury z własną hierarchią, na której czele staje zręczny manipulator.

Analiza otaczającej nas rzeczywistości wyraźnie pokazuje, że ruchy religijne nie wyczerpują możliwości jakie stwarza psychomanipulacja działająca na tych zasadach. Obserwujemy ją zatem dość często w polityce, gdzie wykorzystywana jest ze szczególną bezwzględnością. Tworzące się w klasie politycznej działające na zasadach sekciarskich grupy wpływów wykluczają wtedy jakikolwiek kompromis, pozwalający zaspokoić oczekiwania możliwie dużego kręgu osób. Dobro wspólne przestaje być ważne, a cele wyznacza psychomanipulator dyktujący także sposoby realizacji celu całej grupie, której przewodzi. Wskaźnikiem takiego zjawiska jest zawsze prowokowanie konfliktu na zasadzie bezwzględnej negacji stanu aktualnego, dzielącego daną społeczność na wrogie sobie obozy. W Polsce jest to szczególnie wyraźnie widoczne.

Na scenie politycznej z psychomanipulacji przy szukaniu poparcia społecznego w ramach wykorzystywanej sytuacji konfliktowej korzystają również rozmaite korporacje zawodowe zabiegające o własne przywileje, wchodząc przy tym bez cienia zażenowania w układy z tą grupą polityczną, która im je w danej chwili zagwarantuje. Do gry na tych samych zasadach włączają się i związki zawodowe, a ich przywódcy niejednokrotnie używają tego stanowiska jako trampoliny do wzbicia się na wyższy poziom drabiny społecznej lub politycznej. Psychomanipulacja powoduje, że miejsce działalności pro publico bono skutecznie zajmuje zwykła prywata.

Zaznaczyć należy z całą mocą, że tego rodzaju patologie wiążą się z wszelkimi formami ludzkiej aktywności nastawionymi na zysk, obojętne jakiego rodzaju. Działalność taka obejmuje niekiedy nawet gabinety psychoterapeutyczne, do których zgłaszają się po pomoc pacjenci, którzy nie radzą sobie w różnych sytuacjach życiowych [5]. Celem psychomanipulacji jest wtedy wyeksponowanie potrzeb własnych potencjalnych ofiar z lekceważeniem potrzeb osób innych, w tym nierzadko i członków własnej rodziny. Uwypukla się, lub wręcz sugeruje żale i pretensje, niszczy relacje interpersonalne pacjenta, co skutkuje wyalienowaniem ofiar z otoczenia, natomiast manipulatorom zapewnia poczucie władzy i stały dochód.

Jeśli psychomanipulacja wywiera szkodliwy wpływ na nas lub bliskie nam osoby, powinniśmy nauczyć się przed nią bronić. Problem ten nie jest nowy, zatem w wielu krajach prawo podjęło już próby ochrony obywatela przed psychomanipulacją [6]. W Polsce prawo nam tego nie gwarantuje, bowiem w kodeksach praw naszego kraju psychomanipulacja nie ma nawet swej definicji, o uznaniu jej za przestępstwo nie wspominając. Musimy zatem nauczyć się przeciwdziałać jej sami. W zakresie sfery politycznej czy zawodowej powinien wystarczyć dla tego celu zwykły krytycyzm i niezależność myślenia, wspierane poszanowaniem dla ogólnie przyjętych norm etycznych. Czasem jednak to nie wystarcza, bowiem psychomanipulator oddziałuje na naszą podświadomość, która może w jakimś momencie wyłamać się spod naszej kontroli.

Pojawia się zatem natychmiast pytanie jak wykryć psychomanipulację i czy można przeciwdziałać próbie wywarcia takiego niekorzystnego wpływu? Na początek trzeba zdać sobie sprawę, że oddziaływanie świadomości na organizmy żywe związane jest zawsze z jakąś intencją, którą jesteśmy w stanie zidentyfikować, a zatem i ocenić. Psychomanipulację o wymiarze społecznym wykryć więc można stosunkowo łatwo, a broni nas przed nią rozsądek i racjonalne myślenie. Obrona przed nią ludzi już zainfekowanych bywa jednak niezwykle trudna ze względu na ogromny stopień psychicznego zniewolenia osób, które padły jej ofiarą. Poddają się one temu podporządkowaniu dobrowolnie, całkowicie przekonane o słuszności dokonanego wyboru i wynikającego z niego postępowania. Nie czują zatem najmniejszej potrzeby zmian, a wszelkie próby pomocy przyjmują z jawną wrogością.

Inaczej sprawa przedstawia się w kwestii ochrony własnego zdrowia lub stanu psychofizycznego. Zdajemy sobie wtedy doskonale sprawę z własnego dyskomfortu i pragniemy to zmienić. Wystarcza to na ogół, by podjąć decyzję o przeciwdziałaniu. Te same mechanizmy, które są wykorzystywane w psychomanipulacji, możemy próbować wykorzystać w akcji obronnej.


Dr William G. Braud
Na podstawie techniki rozpowszechnionej w literaturze okultystycznej prof. dr William G. Braud (Institute of Transpersonal Psychology, Palo Alto w Kalifornii) przeprowadził kilka prób badawczych, w których osoby biorące udział w doświadczeniu miały sobie wizualnie wyobrażać, że wokół ich ciała istnieje płaszcz ochronny lub klosz utworzony z białego światła [7]. Grupa kontrolna nie próbowała blokować żadnego oddziaływania z zewnątrz. Osoby wywierające wpływ nie wiedziały kto ma blokować ich intencje, a kto nie. Eksperymenty wykazały możliwość stworzenia takiej ochrony mentalnej, ponieważ w grupie osłaniającej się wykazano istotny statystycznie efekt przeciwdziałania niekorzystnym reakcjom fizjologicznym. Badania krzyżowania się Psi w procesach mentalnych dowiodły tym samym jednoznacznie możliwości aktywnego zakłócania zdalnego oddziaływania mentalnego. Wadą tej metody przeciwdziałania szkodliwym wpływom mentalnym jest jednak dość rzadko spotykana umiejętność sprawowania w wysokim stopniu samokontroli, przez co nie daje ona wystarczająco dobrych rezultatów przy wyzwalaniu się ofiary spod niekorzystnego dla niej wpływu. Dostępne są na szczęście techniki bardziej skuteczne.

Co spowodowało poszukiwanie skuteczniejszych metod przeciwdziałania szkodliwym dla człowieka wpływom? Przede wszystkim fakt, że przedstawione wyżej przykłady cynicznej psychomanipulacji, nastawionej z góry na szkodę osób jej poddawanych i zysk psychomanipulatora, nie wyczerpują całości problemu. Nasz umysł poddawany jest bowiem programowaniu od pierwszych chwil naszego życia. Tego rodzaju postępowanie ma na celu wgranie nam do podświadomości zasad postępowania i wzorców myślenia, które umożliwią nam przystosowanie się do środowiska i narzucą wymagane normy współżycia z innymi ludźmi. Wśród pozytywów, które przekazuje nam tego rodzaju program przygotowawczy, znajdują się jednak również takie działania, które w sposób niekiedy nieuświadomiony przez osobę uznawaną przez nas za autorytet wprowadzają do naszego umysłu programy wadliwe, wyrządzające nam w przyszłości wiele szkody, bowiem nasze życie w ogromnym stopniu kształtowane jest przez nasze przekonania [8]. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że nabywane od innych przekonania nie zawsze są właściwe i dlatego niekoniecznie muszą nam służyć.

Przykłady takich niekorzystnych programów są czasami banalne. Bywa, że dziecko natrętnie domaga się jakiejś zabawki, którą zauważyło u kolegi. Chce mieć taką samą, tymczasem chwilę wcześniej dziecko odmówiło posprzątania swoich zabawek. Zniecierpliwiony rodzic nie odczuwa potrzeby wytłumaczenia dziecku dlaczego jej nie dostanie, lecz załatwia sprawę krótkim stwierdzeniem: Nie zasłużyłeś. Innym razem dziecko domaga się wyjaśnień w nurtującej go aktualnie sprawie, ale zamiast cierpliwego wytłumaczenia problemu w sposób dla dziecka zrozumiały dowiaduje się: To za trudne dla ciebie albo brutalniej Jesteś na to za głupi. Procedury takie wielokrotnie wykorzystane utrwalają w dziecku przekonanie, że jest głupie, do niczego się nie nadaje i na nic dobrego w życiu nie zasługuje.

Kolejny przykład programowania umysłu to system edukacji. Dotyczy to zarówno edukacji szkolnej jak i religijnej. Oba systemy narzucają swoje własne przekonania nie podlegające żadnej dyskusji, bowiem każdy z nich rości sobie prawo do pozostawania wyłącznym dostarczycielem prawdziwej wiedzy. Przekazywana aktualnie przez oba systemy nauczania wiedza nie jest spójna, trwając ze sobą w nieustającym konflikcie. W rezultacie człowiek albo jeden z tych światopoglądów przyjmuje za własny i odrzuca drugi, albo próbuje oba równocześnie stosować w praktyce, usiłując jakoś neutralizować wewnętrzny konflikt. Nie da się ukryć, że oba te systemy edukacji również prowadzą do głębokich podziałów w lokalnych społecznościach, które przebiegają nierzadko wewnątrz poszczególnych rodzin. W wielu ludziach rodzi to narastający stres, prowadzący nierzadko do wzajemnej agresji.

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że fundamentalistyczna religia i w podobny sposób traktowana nauka wgrywają nam od najmłodszych lat do podświadomości programy, narzucające przyjęte przez nie „niepodważalne” dogmaty oraz wynikające z nich sposoby myślenia. Praktyki te utrudniają nam później wyciąganie samodzielnych wniosków z docierających zewsząd przesłanek, bowiem umysł pracuje przede wszystkim nieświadomie. Oba systemy nauczania wywierają więc gwałt na naszych umysłach. Wydaje się nam, że na podstawie dokonanego wyboru światopoglądu myślimy samodzielnie, ale to tylko pozór. W starciu umysłu analitycznego z podświadomością zawsze wygra działanie instynktowne, czyli podświadome. Dlaczego uświadomienie sobie tych wszystkich manipulacji dokonywanych na naszym umyśle jest takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że programują one nasze życie i wpływają znacząco na jego jakość [8].

Wbrew głoszonym postulatom nauka wcale nie jest nieomylnym źródłem wiedzy absolutnej, za jakie się podaje. Aby więc trend naukowych dociekań był wciąż żywy, by przełomowe odkrycia nadal stawały się naszym udziałem, a nowatorskie idee coraz lepiej odzwierciedlały zasady funkcjonowania otaczającego nas świata, musimy umieć przeciwstawić się wywieranej na naszych umysłach psychomanipulacji, a w jej konsekwencji także następującej później presji otoczenia i wynikającego z tego dyskomfortu. Sprzeciw wcale nie jest sprawą prostą, ponieważ tego rodzaju postępowanie zawsze wywołuje zdecydowany opór środowiska, które identyfikuje się z ortodoksyjnym światopoglądem naukowym. Równie wrogie dla ludzi niepokornych, próbujących przełamać narzucone przez kościelne nakazy i zakazy ograniczenia, jest stanowisko ludzi, którzy usiłują wymusić na wszystkich członkach lokalnych społeczności sposób myślenia i postępowania podporządkowany restrykcyjnie interpretowanym dogmatom religijnym.

Przeciwdziałanie skutkom psychomanipulacji programującej naszą podświadomość okazało się nie tylko w pełni możliwe, ale nawet stosunkowo proste. Udowodniły to techniki tzw. psychologii energetycznej, oddziałującej bezpośrednio na nasze pola biologiczne. Wypracowane zostały one na bazie procedur likwidujących bezpośrednie przyczyny stresu, które wprowadzają zakłócenie do naszego pola biologicznego, a są nimi szkodliwe dla nas programy funkcjonujące w naszej podświadomości. Programy te, pozostając w kolizji z sytuacjami, w których stawia nas życie, kłócąc się z naszymi własnymi spostrzeżeniami lub prowadząc do sytuacji konfliktowych w naszym środowisku, wprowadzają zaburzenia do naszego biopola. Zmianom ulega wtedy funkcjonowanie układu nerwowego i przebieg procesów fizjologicznych w naszym ciele, co pogarsza nasze samopoczucie skutkując utratą dobrostanu. Przejawia się to początkowo w postaci stresu, następnie pogłębiającej się depresji, a w konsekwencji utratą możliwości samouzdrawiania organizmu i stanem chorobowym.

Tak więc, zgodnie z ustaleniami nowej nauki (podważającej nieprawidłowe założenia materializmu) fałszywe przekonania okazują się prawdziwą przyczyną naszych problemów psychicznych i fizycznych. Nic zatem dziwnego, że wielu przypadków chorobowych medycyna nie była i dalej nie jest w stanie uleczyć. Po prostu do niedawna nie zdawano sobie sprawy z podstawowej przyczyny obserwowanych niedyspozycji wobec kompletnego braku zainteresowania biofizyką ludzkiego organizmu. Do dziś te mechanizmy funkcjonowania ciała są przez medycynę na ogół lekceważone.


Dr John Diamond
Pierwsze próby opracowania technik psychologii energetycznej zawdzięczamy australijskiemu psychiatrze dr. Johnowi Diamondowi, który skłaniał się ku traktowaniu zdrowia człowieka jako holistycznej całości obejmującej sferę psychiczną i fizyczną. Wsparte praktyką lekarską badania kliniczne prowadzone przez ponad 50 lat konsekwentnie wykazywały, że istnieje istotny związek między negatywnymi emocjami człowieka i meridianami (kanałami obiegu w ciele nośnika energii i informacji), wykorzystywanymi w akupunkturze. Odkrycia te uczyniły go zwolennikiem komplementarnego podejścia do pacjentów w ramach integracji wszystkich nauk przyrodniczych w procesach ich leczenia. W realizowanych przez siebie terapiach zaczął wykorzystywać tzw. subtelne energie pola biologicznego.


Dr Gary Craig
Na tej podstawie dr Gary Craig opracował proste techniki odzyskiwania emocjonalnej wolności (ang. Emotional Freedom Techniques – EFT), które pozwalają samemu uporać się z dręczącym problemem [9]. Techniki te polegają na jasnym sformułowaniu problemu i powiązaniu go z konkretnym wydarzeniem emocjonalnym, które stanowią razem przyczynę uciążliwej dysfunkcji. Skoncentrowanie się na tym problemie w połączeniu z wolą jego rozwiązania (wyrażoną w postaci stosownej afirmacji), przy równoczesnym opukiwaniu zaproponowanych kluczowych punktów akupunkturowych pozwala uwolnić się od zagrożenia, które już zaczęło wywierać na nas swój negatywny wpływ. Czynność nie jest skomplikowana, nie zabiera dużo czasu i jeśli skutek nie od razu nas zadowala, cały proces można powtórzyć.


Dr Alexander Loyd
Nie mniej skuteczna jest inna metoda psychologii energetycznej, wykorzystująca tzw. kod uzdrawiania (ang. the healing code). Wdrażają ją amerykańscy terapeuci – dr medycyny neuropatycznej i psychologii Aleksander Loyd i dr medycyny komplementarnej Ben Johnson. Obaj wyjaśniają jej skuteczność w oparciu o aktualną wiedzę dotyczącą funkcjonowaniu ludzkiego ciała [10]. Przełomem w ich praktyce stało się zrozumienie, że przyczyną wszystkich problemów psychicznych i zdrowotnych człowieka są fałszywe przekonania. To one stoją na przeszkodzie utrzymania psychicznej równowagi i zakłócają realizację programów samouzdrawiania.

Loyd nie przypisuje sobie zasług w opracowaniu tej techniki. Twierdzi, że doznał czegoś w rodzaju objawienia. Przyznaje też, że już pierwsze jej zastosowanie zakończyło się spektakularnym rezultatem, co przekonało go o skuteczności tej metody działania. Technika wykorzystuje oddziaływania energetyczne wspomagane intencją dążąc do aktywacji układu odpornościowego i uruchomienia w jej następstwie mechanizmów samouzdrawiania w naszym ciele. Przydatne jest w tym celu uświadomienie sobie faktu, że źródłem problemu, z którym się borykamy, jest (także nieuświadomiony) stres [11]. Eksperymenty wykazały bowiem, że ponad 90% ludzi przekonanych o tym, że nie są zestresowane, w rzeczywistości znajdują się pod wpływem fizjologicznego stresu zaburzającego gospodarkę energetyczną organizmu, a choroba będąca jego konsekwencją stanowi jeden z przejawów tego stanu. Sęk w tym, że może on być trudny do rozpoznania, bowiem wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że mu podlega. Nie jest to najczęściej nasza wina lecz programów, które wcześniej zostały nam wgrane do podświadomości.

Kontrolą stresu zajmuje się w naszym ciele centralny układ nerwowy, a technika kodów uzdrawiania służy przywracaniu równowagi w tym układzie, gwarantując nam zarówno prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych, jak i możliwość wykorzystania mechanizmów samouzdrawiania. Na czym polega ta technika? Przede wszystkim na oddziaływaniu własnym biopolem na ważne ośrodki nerwowe i centra energetyczne naszego ciała, będące istotnymi elementami systemu kontroli fizjologii w każdej komórce. Układy te włączają system obrony organizmu przed sygnalizowanym zewnętrznym zagrożeniem, co uzmysławia nam stres. Organizm nie jest w stanie równocześnie bronić się przed zewnętrznym zagrożeniem i zabiegać o swój dobrostan, zatem ochrona wewnętrzna zostaje zablokowana. Wyłączenie mechanizmu obrony przed zewnętrznym wpływem pozwala przywrócić układowi neuroimmunologicznemu stan równowagi.

Obrazek

Oddziaływaniom biopola poddawane są kolejno następujące rejony ciała:

Nasada nosa. (centrum energetyczne znane starożytnej medycynie azjatyckiej jako czakra brwiowa). Umożliwia ono stymulację gruczołów wydzielania wewnętrznego – przysadki i szyszynki.
Skronie (około 1,5 cm nad skronią i tyleż w kierunku tyłu głowy). W tym rejonie mózgu stymuluje się podwzgórze oraz wyższe funkcje lewej i prawej półkuli.
Szczęka (dolne kości szczękowe w okolicy ucha). Stymuluje się reagujący automatycznie emocjonalny mózg, w tym ciało migdałowate i hipokamp, rdzeń kręgowy i centralny układ nerwowy.
Tuż nad jabłkiem Adama (centrum energetyczne znane starożytnej medycynie azjatyckiej jako czakra gardła). Umożliwia stymulację tarczycy, rdzenia kręgowego i centralnego układu nerwowego.Oddziaływanie własnym biopolem na ośrodki nerwowe i centra energetyczne
Oddziaływania te aktywują cztery centra uzdrawiania w podanej wyżej optymalnej sekwencji (stąd nazwa techniki). Kolejność ta ma zasadnicze znaczenie, gdy chodzi o eliminację skutków szkodliwego zaprogramowania. Nie usuwa się w ten sposób wspomnień z banku naszej pamięci, lecz zmienia reakcję ciała na dany sygnał wywołujący stres. Przeprogramowujemy w ten sposób wadliwy program zapisany w podświadomości wprowadzając informację korygującą wspartą oddziaływaniem energetycznym. Im większe szkody w ciele wywołały błędne programy w naszym umyśle, tym dłużej trzeba kontynuować terapię.

Uzupełniając działanie kodu warto uświadomić sobie, że wbrew założeniom ortodoksyjnego materializmu nie jesteśmy wyłącznie biologicznymi maszynami. Proces uzdrawiania należy więc dodatkowo wspomóc za pomocą naszej własnej mentalnej intencji. Nada ona w wyniku oddziaływań rezonansowych odpowiedni kształt i częstotliwość subtelnym impulsom naszego biopola, które skorygują nieprawidłową informację funkcjonującą w naszym ciele i krok po kroku będą przeprogramowywać nasze wadliwe programy. Intencję tę (lub prośbę) możemy kierować do naszej nadświadomości (najgłębszego poziomu naszego Ego), możemy też formułować ją w formie modlitwy kierowanej do Boga, Anioła Stróża lub innej podobnej instancji. Adresat nie ma właściwie znaczenia, gdyż prośbę tę kierujemy w gruncie rzeczy do wszechobecnych pól energetyczno-informacyjnych obejmujących całość istnienia, a charakteryzująca je świadomość jest z natury ukierunkowana na cel. Ten cel identyfikujemy.

Skuteczność tej nowatorskiej techniki sprawdzana była przez Loyda i Johnsona za pomocą obserwacji zmienności rytmu zatokowego (ang. heart rate variability – HRV) w porównaniu z rytmem oddechu, a więc metody wykorzystywanej przy badaniach poziomu stresu w autonomicznym układzie nerwowym (autonomicznym, czyli działającym automatycznie, poza naszą czuwającą i analizującą zdarzenia świadomością). Technika ta w czasie 20 minut prowadziła do zlikwidowania napięcia w zaburzonym centralnym układzie nerwowym w stopniu wystarczającym, by powrócił on do równowagi. U większości pacjentów stan ten utrzymywał się przez dobę, co wykazywały kolejne badania. Analiza podobnych wyników usuwania tego rodzaju stresu z organizmu przy zastosowaniu innych znanych metod terapeutycznych wykazała, że wymaga to co najmniej 6-tygodniowej kuracji [12].

Praca z kodem uzdrawiania wykazała ponadto, że uzdrowieniu emocjonalnemu towarzyszy zawsze odzyskanie zdrowia, także w takich wypadkach, kiedy medycyna okazywała się bezradna. Trzeba otwarcie przyznać, że wyjątkowo trudne przypadki (np. zaawansowane stadium choroby nieuleczalnej z punktu widzenia konwencjonalnej medycyny) wymagają wielomiesięcznej kuracji w postaci regularnego stosowania kodu uzdrawiania.

Możemy zatem skutecznie przeciwdziałać wszelkim szkodliwym dla nas wpływom. Nie jesteśmy całkiem bezbronni. Technika kodu uzdrawiania wykorzystuje (podobnie jak telepatia) mechanizmy kwantowe, można ją więc stosować także w stosunku do innych osób (a także zwierząt), również przy dużych odległościach od celu.


[1] D. Adamska-Rutkowska, Naturalna komunikacja bezprzewodowa, http://www.centrumrozwojuheurystyki.pl/?p=2032

[2] R. K. Wallace, H. Benson, A. F. Wilson, A wakeful hypometabolic physiological state, American Journal of Physiology, 221, 795-799 (1971

[3] Edwin C. May, Larissa Vilenskaya, Overview of Current Parapsychology Research in the Former Soviet Union, Subtle Energies, 3, 45-67 (1992)

[4] Edward L. Bernays, Propaganda (with an introduction by Mark Crispin Miller), Ig Publishing, Brooklyn 2004

[5] Tomasz Witkowski, Zakazana psychologia, tom I, Dodatek: Psychomanipulacja w ramach psychoterapii, Biblioteka Moderatora, Taszów 2009

[6] Grzegorz Mikrut, Krzysztof. Wiktor, Sekty za zamkniętymi drzwiami, Wydawnictwo Literackie, Kraków 2004

[7] W. G. Braud, Implications and applications of laboratory psi findings, European Journal of Parapsychology, 8, 57-65 (1990-1)

[8] Danuta Adamska-Rutkowska, Czy zbliżamy się do rozwiązania zagadki życia?, http://www.centrumrozwojuheurystyki.pl/?p=3556

[9] Gary Craig, Podręcznik EFT, Studio Astropsychologii, Białystok 2011

[10] Alexander Loyd, Ben Johnson, Kody uzdrawiania, Gruner+Jahr Polska, Warszawa 2012

[11] Stress management: Approaches for preventing and reducing stress, Harvard Medical School; http://www.health.harvard.edu/special_h ... ss_control

[12] Robert J. Callahan, Stop the Nightmares of Trauma: Thought Field Therapy, the Power Therapy for the 21st Century, Parenting Press Inc., Seattle 2000
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17624
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32134 razy
Otrzymał podziękowanie: 25753 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 06 kwie 2014, 21:17Opublikowano 5 kwi 2014
Stworzenie w pełni sterowalnego człowieka.
Marzenia naukowców, dyktatorów i wojskowych. Radzieccy przywódcy marzyli o całkowitej kontroli nad umysłami swoich obywateli. W całkowitej tajemnicy powstał supertajny Instytutu Naukowo-Badawczego "Binar".

Na rozkaz KGB prowadzono w nim prace mające na celu stworzenie broni psychotropowej. "Binar" wyprodukował urządzenie "Aura-015TM", oddziaływujące na biopole człowieka. W jednym z raportów KGB z lat 80-tych mówi się, że opanowano już w ZSRR "produkcję" zombi - czyli w pełni sterowalnego człowieka.

Badania w tej dziedzinie zaczęto w Związku Radzieckim już w latach 50-tych w celu kształcenia agentów i dyplomatów. Radzieccy naukowcy zaczęli prowadzić prace mające na celu stworzenie aparatury służącej do i zdalnego sterowania psychiką. Zgodnie z tajnym rozporządzeniem KC KPZR, skonstruowano aparaturę, która przy wprowadzeniu na orbitę wokółziemską mogła korygować zachowanie ludzi na określonych obszarach kuli ziemskiej. Na te cele wydatkowano milionowe sumy.

Po rozpadzie Związku Radzieckiego rozpoczęła się aktywna wyprzedaż technologii umożliwiających stworzenie zombi.

Mimo tego z roku na rok rośnie liczba Rosjan, którzy utrzymują, że są zamieniani w zombi. Tworzą własne związki, komitety i partie. Oficjalnie uważani są za szaleńców, nikt jednak nie zna prawdy.

Prezentowany materiał pochodzi z 1999 roku.
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 06 kwie 2014, 22:33

Usiłowanie kontroli umysłu Ludzkiego to nie wymysł , to fakty potwierdzane przez wielu ludzi bioracych udział w tych projektach. Ale nie każdym można sterować,nie na każde fale mózgowe wejść i nie każdemu wgrywać do mózgu przekazy i obrazy.
Czyli nie z każdego zrobić zombi i to tez jest fakt. ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 06 kwie 2014, 22:38

Ci odporni będą sukcesywnie eliminowani, jako nieprzydatni. :lol:
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 117

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 07 kwie 2014, 04:05

Nie damy się wyeliminować Dariuszu!! Bo przecież oporni to właśnie my. :twisted: :lol:
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12584 razy
Otrzymał podziękowanie: 12882 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 09 kwie 2014, 22:32

Dostałam ciekawy filmik- wywiad .To chyba Kerry Cassidy z Projektu Camelot ,ale nie jestem pewna.Wstawiam jako uzupełnienie postu Janusza

Dokument NASA ujawnia działania przeciw ludzkości!

Szok !!!link do dokumentu : http://www.stopthecrime.net/docs/nasa-t ... of-war.pdf
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 10 kwie 2014, 11:53

Powiedziała bym iż technologie do przejęcia władzy nad ludzkim mózgiem , które używane są teraz zmodernizowano , unowocześniono i używa się na skalę już nie eksperymentalną. Ale one były znane i stosowane jeszcze przed "Potopem", nasz III Wymiar jest w istnieniu Człowieka po raz CZWARTY !
Trzema poprzednimi razy udało się zwyciężyć Człowieka, elitom i syntetykom, efektem tego bylo zniszczenie poprzedniej cywilizacji, wyzerowanie informacji i wiedzy o naszej przeszłości oraz usiłowanie zastąpienia Człowieka sztuczną inteligencją korzystającą z materialnego kombinezonu / ciała fizycznego identycznego jak Człowiek, tworzonego/ klonowanego na bazie naszego LUDZKIEGO DNA.

Pora zrozumieć I ZAAKCEPTOWAĆ iż WSZYSTKO JEST ENERGIĄ , energią zagęszczoną , połączonymi jej wiązkami przez układ pierwiastków i elementów w materialne formy. Zatem nie jest problemem uruchomienie, ożywienie ... za jej pomocą materialnych form z programem kodowanym w postaci wiązki energii.Tak działają sterowane na odległość urządzenia techniczne.
Można dokonać powołania życia w fizyczności za pomocą wcielenia Iskry Bożej ( Energii Świadomościowej) albo programu zapisanego w formie wiązki energetycznej.Nie jest to identyczne, ale bardzo podobne , dla przeciętnego Człowieka nie posiadającego wiedzy nie do odróżnienia.
Rożnica polega na rodzaju energii , oraz jej możliwościach ewolucyjnych , czyli tak naprawdę odczuwaniu i przeżywaniu uczuć i rozświetlania się nimi, ma to bezpośredni związek z rozwojem systemu nerwowego i zwiększaniem jego nerwowych połączeń u Człowieka.
Istoty / ludzie tworzeni na zasadzie wcielanych programów żyją obok nas od setek tysięcy lat. Ten eksperyment jest opisywany w dawnych księgach ale nie publikowana jest ta informacja z wiadomych względów. Mamy odciętą wiedzę od niej , a ludzie ujawniający ją są wyśmiewani i poniżani , oraz oskarżani o różne niecne intencje.

Sterowanie grupą , która jest programami wcielonymi nie jest problematyczna, program , to program , działa w swoich granicach .
Cała ta opisywana walka z Ludźmi dotyczy LUDZKOŚCI z Iskrą BOSKĄ czyli Energii Samo-świadomościowej , która ewoluuje pod wpływem uczuć ! Program wcielony tego nie robi, on może być modyfikowany ale w bardzo określonych granicach.

Elitom chodzi o przejęcie władzy nad umysłami Ludzi i zrobienie z nich zombi, zablokowanie uczuć i sterowanie emocjami przez dostęp do atawistycznych reakcji połączonych ze strachem.
Nie do końca jest to możliwe , bo Człowiek nie do końca jest przewidywalny, właśnie z powodu posiadanych uczuć.

Dlatego gdy kolejna Cywilizacja osiągała poziom uczuć umożliwiający jej ewolucję do wyższego wymiaru ,dokonywano całkowitego jej zniszczenia.

Elity władzy doskonale znały czas możliwości przejścia ( układy planetarne) zatem przygotowywały sposoby zablokowania go za pomocą wszystkich swoich możliwości. To jest nie tylko polityka i wszelakie technologie , władanie ludzkim umysłem zaczynają religie , praktycznie od momentu jego urodzenia. Rodzice w dobrej wierze niosą swoje dziecko do kościołów..... ;) :twisted: a one zaczynają kształtować zastraszoną i wypaczoną świadomość człowieka całkowicie im podporządkowanego.
Dalej ta machina uzależnień, niewiedzy i wszelakiej manipulacji informacją toczy się idealnie, bo włada zablokowanym umysłem, który tak naprawdę nie potrafi samodzielnie myśleć ni analizować rzeczywistości,a jedynie powtarza wgrane mu cudze prawdy. Z wielką wiara i zaufaniem powiela je sądząc iż to są jego wielkie mądrości, a nie są !

To jest wyłącznie poruszanie się myślowe w jakimś odcinku informacyjnym z wyłączną możliwością przetwarzania informacji w granicach wtłoczonego wzorca. Trudno jest się pogodzić z wiedzą o tym fakcie , ludzkie Ego absolutnie nie chce go uznać. Społeczeństwo zaprogramowane na określony styl myślenia ( a raczej bezmyślności) nie akceptuje innych informacji , stara się je zniszczyć, ośmieszyć , wyeliminować jako niszczący wirus.

Większość ludzi mówi , pisze o MIŁOŚCI.... , która jest tak naprawdę emocjonalnym zestawem uczuć zależnym od zewnętrznych okoliczności. Wielkie i piękne słowa nie poparte prawdziwym poziomem uczucia miłości. Ludzkość jako gatunek jeszcze go nie zna, albo zna tylko z opowiadań .... ;) :) jednak twierdzi iż to, co przeżywa, doznaje jest tym uczuciem, pomimo iż nim absolutnie nie jest. Ono dopiero teraz , po raz pierwszy zacznie kiełkować w naszych sercach, bo dopiero teraz sięgnęliśmy tej wibracji w przestrzeni, a ona jest odnośnikiem dla naszych budzących się uczuć w SERCU.

I to jest moment w którym te wszystkie "wspaniałe " technologie III Wymiaru manipulujące świadomością Człowieka tracą moc działania, nie są w stanie być czytelne dla mózgu Człowieka , który synchronizuje swoją osobistą wibrację z wibracją wyższą przestrzeni w którą weszła już ziemia i swoim SERCEM.
Te wszystkie bronie binarne i inne nie działają już na tych wyższych falach !

Zatem mają one dostęp tylko do świadomości Ludzi , którzy nie otworzyli swoich serc , nie podnieśli swojej wibracji , nadal żyją wartościami III Wymiaru , opartymi na priorytetach materialnych, nienawiści, zawiści, zemście, konkurowaniu miedzy sobą , władzy , autorytetach, strachu i wszelakiej manipulacji informacją dla korzyści.

Pogrywa się wrażliwością Ludzką , obniżając wibracje Człowieka ( przez wymuszanie na nim przezywanie, bólu , cierpienia , strachu, nienawiści do oprawców), podsyłając mu informacje , zdjęcia , filmy wywołujące oczekiwane stany. To nadal jest manipulacja strachem , ściągająca energię o określonym poziomie ale również blokowanie w takich stanach uczuciowych bólu i cierpienia.

System zbiera informacje o naszych reakcjach , które natychmiast analizuje i tworzy zdarzenia , ktorymi włada nadal empatią Ludzką, to gra na naszych uczuciach emocjonalnych , w której przegrywają uczuciowi Ludzie.

Mamy reagować mądrze , ale nie emocjonalnie, musimy opanować nasze emocje, bo, to jest pożywka sytemu utrzymująca nadal nas w swojej niewoli.

Uwolnienie całkowite Człowieka z dominacji elit , polega na osobistym przejęciu władzy nad emocjami , nie dawaniu się prowokować i nie wchodzeniu w realizacje ich intencji, bo to jest ograbianiem nas z energii. Każdy z nas ma jakiś słaby punkt... on jest wykorzystywany bardzo szybko przeciw nam. Skutkiem końcowym jest utrata sił i wszelkie choroby. Każda choroba powiązana jest z określonym organem , który bardzo mocno reaguje na mentalne przeżywanie zdarzeń , reakcje na nie przez podwyższanie, lub obniżanie energii ( wzmacnianie i osłabianie organu) w kierowanych do niego energetycznych wiązkach myślowych. My tego nie widzimy i nie mamy udostępnionej wiedzy na ten temat, ale tak jest. Można porównać tą wiedzę z informacją o reakcji stymulowanych punktów erogenne na ciele. Wszystkie są związane z określonymi wewnętrznymi organami, mogą natychmiast reagować na bodzce zewnętrzne , albo wewnętrzne ( nawet na odległość) przez stymulację odpowiednich punktów w mózgu ( technologia DEIR i nie tylko ta) wpływających na reakcje uczuciowe i fizyczne zewnętrzne i wewnętrzne u Człowieka.

Zatem my sami gramy melodię naszego życia skupiając swoje myśli na określonych zdarzeniach i powołując je mocą do istnienia lub zniknięcia z naszego energetycznego pola życia.

Wiedzę tą posiada system i niektórzy naukowcy , którzy opracowali tajne programy sterowania myślami ludzkimi przez stymulację punktów w naszym "pokładowym komputerze" GŁOWIE. Opanowali ją perfekcyjnie oraz energetyczne techniki dostępu do Ludzkiej głowy na odległość.

Ale nie mają oni dostępu do Ludzkiego SERCA do jego MĄDROŚCI,oraz potencjału energetycznego, który jest tworzony WYŁĄCZNIE za pomocą uczucia miłości bezwarunkowej.
Zatem naszą obroną i zwycięstwem jest "przełączenie" się na ENERGIĘ miłości bezwarunkowej, albo dalsze istnienie jako niewolnik w programie III Wymiaru,bycie zależnym od emocjonalnych rozgrywek i pogrywania nas naszymi uczuciami przez system władzy.

Decyzję musi podjąć każdy sam, co mu jest TERAZ bliższe i na co jest JUŻ gotów.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14320
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 991
x 402
Podziękował: 15152 razy
Otrzymał podziękowanie: 22091 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 10 kwie 2014, 11:58

..jest takie stare powiedzenie, że
religia to opium dla mas
,-
to pewnie w różnych zmodernizowanych formach jest aplikowane dla mas właśnie,-
ale upadający władcy marionetek zorientowali poniewczasie, iż nie da się kontrolować ponad 7 mld. "owieczek",-
i chcieli zredukować stado do 500 mln., ale już za późno..
:P
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

quetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 964 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 10 kwie 2014, 13:27

tylko to mozna zrobic..:)

: Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z powodu Mnie i Ewangelii, zachowa je. Cóż bowiem za korzyść stanowi dla człowieka zyskać świat cały, a swoją duszę utracić? Bo cóż może dać człowiek w zamian za swoją duszę?(Mk 8, 34-37).
0 xODPOWIEDZ