Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Kontrola umysłu - Mind control

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Oska » czwartek 23 lut 2017, 15:15

Cytat poprzedniego postu skasowany. /blueray21


Kiara może powiem tak narzekając na ciszę, wcale nie chodziło mi o to, żeby cały świat zamarł nagle i czekał co ja zrobię, bo najogólniej rzecz ujmując to pomijając na chwilę to, że w ogóle nie mam pojęcia co ja mam zrobić, to już na pewno nie chcę by cały świat i wszyscy ludzie nagle do mnie śpiewali czy cokolwiek innego (wyobraźta to sobie, bo mnie trudno).
Całe szczęście że w tym szaleństwie jest metoda.
Tylko dlaczego nazwijmy to mentalnie, siedzę przy jakimś stole i widzę jakieś dziwne klocki w różnych kolorach? Ktoś ma jakiś pomysł ?
Na szczęście w tym całym nieszczęściu wiem do czego zmierzam, do krainy mlekiem i miodem płynącej, dzięki Luckowi, który gdzieś na mistyce został, który poleciał raz film Mimzy, mam dosłownie ten sam obraz co tam było na początku, trochę mi się rozjaśnia jak to będzie wyglądać, ale pewności nie mam, chodzi mi tu konkretnie o konspekt tej małej dziewczynki która żyjąc w swoim świecie, w tej samej jakby linii czasowej, nie wiem czy równoległe czy jak i mało mnie interesuje to dokładniej, a bardziej to, że jedno było zależne od drugie, i jednocześnie nie kolidowało ze sobą w żaden sposób.
A druga już bardziej prośba, że zanim będzie ktoś chciał mnie znów do czegoś brzydko zmuszać, to może by ktoś tak tę rękę wyciągnał? I może cokolwiek starał się przybliżyć?
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 23 lut 2017, 19:47

To co @Kiara stara się nam uzmysłowić, ja nazwałbym jednym słowem: współistnienie.
Dla mnie oznacza to, że nie przeszkadzam sąsiadowi, a on nie przeszkadza mnie, niezależnie od tego, co każdy z nas robi, ma, czy nie ma itd. Brak jakiejkolwiek ingerencji, współistnienie na zasadzie równości, nie ma lepszy, czy gorszy, jak w świecie energii.
A jeśli potrafimy współpracować, a jeszcze jest nas razem więcej to możemy dokonać na prawdę wielkich rzeczy.
Ludzie zupełnie o tym zapomnieli, a Nauczyciel, 2000 lat temu pokazywał jak to robić i choć znane nam zapisy jego działań są mocno zniekształcone, to jego wprost bezgraniczna tolerancja jest na tym tle jakby uwypuklona.
Niestety stałe implantowanie strachu wszelkimi sposobami i technikami z kontrolą umysłu włącznie, czyni nas dzikimi bestiami ... w klatkach, gdzie niszczymy wszystko i wszystkich. Na wolności dzikie zwierzęta już tak się nie zachowują, zaspokajają tylko swój głód, walczą tylko z konkurentami, ale w absolutnej większości przypadków nie na śmierć i życie.
Więc pierwszą zasadą powinno być: przestajemy się bać i martwic czymkolwiek.
Byle nie tak, jak w tym czeskim kawale: "a ja se ne boim - ja mam raka".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 25 lut 2017, 00:39

Posty niedotyczące tematu przeniosłem do...viewtopic.php?f=28&t=179&start=225
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 14 mar 2017, 23:17

Kolejny argument za tym, aby nie mieć face czyli goo*booka, a przynajmniej żeby nie wrzucać ŻADNYCH zdjęć swoich i bliskich:

„Nowa aplikacja rozpoznawania twarzy umożliwia użytkownikom znalezienie obcych na Facebooku robiąc im zdjęcie. ”

„Facezam może być końcem naszego anonimowego społeczeństwa”, powiedział Jack Kenyon, założyciel Facezam. „Użytkownicy będą mogli zidentyfikować kogokolwiek w ciągu kilku sekund, co oznacza, że prywatność nie będzie już istnieć w przestrzeni publicznej.”

https://youtu.be/nITlZdU0p1I
Facezam może identyfikować osoby dopasowując ich zdjęcia do ich profilu na Facebooku. Wszystko co muszą zrobić użytkownicy aplikacji to zrobić komuś zdjęcie na ulicy i przerzucić je przez program, który pokaże im kim jest osoba na zdjęciu.

Facezam skanuje miliardy zdjęć profilowych Facebooka w sekundy, mając do nich dostęp za pośrednictwem bazy danych dla programistów, aż znajdzie odpowiednio dopasowane.

Jak twierdzą autorzy Facezam jest w stanie połączyć większość zdjęć z profilu na portalu społecznościowym w ciągu zaledwie 10 sekund.

https://youtu.be/XLVkhDD4hiE


http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... 1199753114
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 14 mar 2017, 23:22

Google rejestruje wszystko, co mówisz i wszystko czego szukasz. Zobacz, usłysz i usuń informacje jakie Google wykradało na twój temat od ponad dekady.

Nauka i technologia Gazeta The Independent już wcześniej poinformowała, że funkcja wyszukiwania głosowego Google włącza się nie tylko na specjalną komendę. Zapisuje wszystko i wszystkich. Ten proceder trwa już od wielu lat, ale szeroka społeczność dowiedziała się o tym dopiero w lecie 2015 roku.

Google również uważnie śledzi wszystkie wyszukiwane przez ciebie rzeczy w sieci... wszystko to w jednej długiej historii, która sprawia, że historia na Facebooku wygląda nieznacząco. W zależności od tego, czy masz włączone dane dotyczące lokalizacji, może też pokazać oś czasu, z miejscami w których byłeś, z podziałem na lata na mapie świata.

Wykorzystując te trzy cechy, Google zapewne wie o tobie więcej niż twoja własna matka.

Teraz przynajmniej Google utworzyło stronę, która pozwoli Ci wysłuchać wszystkich nagrań i przeglądać całą historię i ją usunąć.

Wystarczy zalogować się do myactivity.google.com.

Chociaż nie istnieje opcja “masowego kasowania” wszystkiego (trzeba usunąć każdy zestaw wyszukiwań lub każde nagrania oddzielnie), to w menu po lewej stronie można kliknąć na "Kontrolę działania" i przynajmniej wybrać “zapauzowanie" opcji, które rejestrują i przechowują wyszukiwania, nagrania głosowe, itd, więc Google nie będzie tego dalej robił.

Przynajmniej te funkcje nie są obowiązkowe... jeszcze.


Link do oryginalnego artykułu: LINK

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... p136132984
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

quetzalcoatl888
x 129

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » środa 15 mar 2017, 16:28

czasoprzestrzen heksagram - saturn - czas, - smierc (krzyz to tez taki cube..)
i pentagram lucyfer, niosacy swiatlo, cypher, zaszyfrowany liczbowy - jablko (poznanie dobra i zła-ego) -wenus - 5 zmysłow
obrócony o 33 stopnie bafomet

dekodowane rytualami itd przez okultystów :) zeby więzic w nieskonczonosc w matrixsie

Obrazek

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 15 mar 2017, 16:34

ADL zaostrzy cenzurę – planuje zbudować „nowoczesne centrum dowodzenia” w Dolinie Krzemowej

Międzynarodowe żydostwo wie, że ich najsłabszym ogniwem jest wolność słowa i dostęp do wiedzy, internet jeszcze póki co daje takie możliwości. ADL (Anti Defamation League) dlatego patrzy w kierunku branży technologicznych zasobów i planuje zbudować „centrum dowodzenia” w Dolinie Krzemowej (https://pl.wikipedia.org/wiki/Dolina_Krzemowa). Oczywiście oni twierdzą, że działania te mają na celu zwiększenie skuteczności w zwalczania „mowy nienawiści” i „molestowania” przez internet.
Jednak jest to nic innego jak wszechobecna cenzura i to już wkrótce!

Obrazek

Do zwalczania internetowej „mowy nienawiści”, ADL planuje budowę swego centrum dowodzenia w Dolinie Krzemowej. Środki pieniężne pochodzą z środków przeznaczonych do monitorowania i analizowania mowy nienawiści i prześladowania w internecie, oraz szukania sposobów jego zapobieganiu, zapewniając wsparcie dla społeczności żydowskiej oraz innych grup mniejszościowych. ADL w niedzielę wydało oświadczenie, że zapewnił kapitał zalążkowy dla centrum, nie podało jednak szczegółów na temat ile pieniędzy pochłonie inwestycja, ile osób zostanie zatrudnionych lub na kiedy planowane jest otwarcie.

Jonathan Greenblatt, dyrektor ADL w oświadczeniu powiedział: „Teraz bardziej niż kiedykolwiek, w internecie szaleje antysemityzm, islamofobia czy rasizm, nienawiść wręcz eksplodowała, bardzo ważne jest włączenie nowych technologii i zasobów najlepszych w swojej klasie do tej walki”. W samym sercu amerykańskiego przemysłu technologicznego, ADL ma nadzieję na współpracę z ekspertami i przedsiębiorcami od technologii sztucznej inteligencji, baz danych, wirtualnej rzeczywistości.

W ubiegłym miesiącu w 5 700 słowach manifestu o budowaniu lepszych społeczności, właściciel Facebooka Mark Zuckerberg, powiedział że ma nadzieję , że już w tym roku ADL będzie wstanie wesprzeć jego firmę w walce w pozbywaniu się mowy nienawiści, przemocy graficznej i treści erotycznych z przestrzeni „życia internetowego”.

ADL zapowiada, że jej centrum dowodzenia będzie wychwytywać konkretne przypadki nękania online oraz cyberprzemocy. Planują zgromadzić dane wraz z raportami dotyczącymi autora i zapewnią wgląd do agencji rządowych jak i polityków. Dyrektorem przyszłego centrum ma być Brittana Haller, który dołączył do ADL we wrześniu ubiegłego roku z amerykańskiego departamentu sprawiedliwości, wnosząc doświadczenie w zakresie praw człowieka i kwestii cybernetycznych.

Źródło: https://zionistreport.com/2017/03/adl-t ... on-valley/

Tłumaczenie Sobrius

Źródło polskie: https://www.nwo.report/nwo/adl-zaostrzy ... mowej.html
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 16 mar 2017, 23:39

MIND CONTROL: NOWOCZESNE TORTURY I MECHANIZMY KONTROLI.

MIND CONTROL:
NOWOCZESNE TORTURY I MECHANIZMY KONTROLI.
Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde, MD


Jest to opracowanie zbiorcze oparte na informacjach przekazanych przez Dr.Kilde ze szczególnym uwzględnieniem jej wywiadu przeprowadzonego przez Eleonore’a White’a w 1999 roku.

Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde, wcześniej pełniła funkcję ‚ Głównego Lekarza ‚ w Laponii (północna Finlandia). Jest jedną z naszych najdzielniejszych profesjonalnych popleczniczek. Dostała nagrodę CAHRA (obecnie MindJustice) za jej wystąpienie, które zarejestrowane zostało na niedostępnym obecnie nagraniu wideo. Nagrywanie zrealizowało TransMedia Productions z siedzibą w Londynie.

Dr. Kilde udzieliła pozwolenia na opublikowanie tego artykułu. Jest to przykład najbardziej intensywnego wsparcia, jakie kiedykolwiek otrzymaliśmy. Dziękujemy dr. Kilde szczerze
” – Eleonore White.


„Helsingin Sanomat”, największa gazeta w Skandynawii, zamieściła artykuł komentujący publikację wydanego 09 września 1999 amerykańskiego magazynu naukowego, który szacuje, że po Millenium chyba WSZYSCY ludzie będą mieć wszczepiony „mikrochip z DNA”.
Jak wiele osób zdaje sobie sprawę, co to właściwie oznacza ?. To absolutna utrata prywatności i całkowita zewnętrzna kontrola fizycznych funkcji organizmu danej osoby. Ale też procesów psychicznych, emocjonalnych i myślowych, w tym podświadomości i marzeń u osoby zaimplantowanej ! I to do końca życia !

Brzmi to jak science-fiction, ale jest to rzeczywista, tajemna wojskowa technologia kontroli umysłu stosowana przez agencje wywiadowcze, które przeprowadzają eksperymenty już od niemal pół wieku ( wypowiedzi z 1999 – należy brać poprawkę na daty – nie zmieniałem ich – Cryptologicon). Dzieje się to całkowicie bez wiedzy opinii publicznej, a nawet ogółu populacji akademickiej.

Pierwsze mózgowe implanty zostały chirurgicznie wszczepione w 1974 roku w stanie Ohio, USA oraz w Sztokholmie w Szwecji. Zaś mózgowe elektrody zostały zainstalowane w czaszce dziecka już w 1946 roku bez wiedzy rodziców. W latach 50-tych i 60-tych elektroniczne implanty wszczepiane były do mózgów zwierząt i ludzi, zwłaszcza w USA podczas prowadzonych badań nad modyfikacją zachowań, oraz funkcjonowania mózgu i ciała.

30 lat temu implanty mózgowe widoczne na zdjęciach rentgenowskich miały wielkość 1-go centymetra. Po latach ich rozmiar zmniejszył się do wielkości ziarenka ryżu, wykonywane z silikonu czy innych materiałów. Obecnie są wystarczająco małe aby wszczepić je w jakiekolwiek miejsce naszego ciała podczas zwykłej operacji lub zabiegu, za wiedzą lub bez wiedzy pacjenta. W dzisiejszych czasach jest praktycznie niemożliwe wykrycie takich implantów.

Metody Kontroli umysłu (Mind Control – MD) stosowane były dla uzyskania zmiany ludzkich zachowań i przekonań. Wpływanie na funkcjonowanie mózgu stało się ważnym celem w działaniach militarnych i wywiadowczych.


I tu mała ciekawostka:
Gazeta „Washington Post” już w 1995 roku pisała o księciu Williamie z Wielkiej Brytanii. William żyje z implantem od 12-go roku życia. W przypadku porwania czy innej tragedii, książę będzie namierzony w ciągu kilku(nastu) sekund.



Superkomputery w stanie Maryland, w Izraelu, ale także poza nim, przetwarzając ponad 20 miliardów bitów/sek. mogą monitorować miliony ludzi jednocześnie. W rzeczywistości, cała ludność świata może być całkowicie kontrolowana przez te tajne interakcje mózg-komputer. Dzieję się to od dawna – jakkolwiek niewiarygodnie to brzmi dla nieświadomych
Myśl ludzka ma prędkość ok 5000 bitów / sek., a każdy rozumie, że nasz mózg nie może konkurować z superkomputerami działającymi poprzez satelity, implanty, lokalne obiekty i stacje radiowe, komórkowe, mikrofalowe, skalarne lub inne formy biotelemetryczne.

[ – Tutaj wyjaśniam, że te 5000 bitów/sek. to prawdopodobnie wynik uzyskany z założenia, że ludzki mózg przechowuje do 3,5 biliarda bitów a jego szybkość działania to 2,2 miliarda megaflops. Osobiście mocno bym z tym polemizował, niemniej pozostawiam jak jest
– Cryptologicon ]


Każdy mózg ma unikalny zestaw cech bioelektrycznych. Systemy zdalnego monitoringu neuronów (RNM) sprzężone z superkomputerami, mogą wysyłać wiadomości za pośrednictwem implantu do układu nerwowego (zaimplantowanego człowieka) i wpływać na jego kondycje w jakikolwiek pożądany sposób. Osoby takie mogą oczywiście być śledzone i zidentyfikowane w dowolnym miejscu.

Neuro-elektromagnetyczne eksperymenty na ludziach, są prowadzone z powodu z tak zwanej „ludzkiej podatności” (w wolnym tłumaczeniu) od około 50 lat, w imię „nauki” i „bezpieczeństwa narodowego” i są to działania gorsze od Nazistowskich, i stoją w sprzeczności ze wszystkimi prawami człowieka. Fizyczne i psychiczne tortury ofiar kontroli umysłu to dziś jeden z najgorszych horrorów. Jednak, w przeciwieństwie do horrorów, to się dzieje na prawdę. Dzieje się to dzisiaj w USA, Japonii i Europie. Z kilkoma wyjątkami, media masowe tłumią wszystkie informacje o całym tym temacie. Wiadomo przecież w czyich są rękach.

Technologię kontroli umysłu w USA klasyfikuje się jako „nie-śmiercionośną” broń. Nazwa jest całkowicie myląca, ponieważ zastosowana technologia może i często jest śmiercionośna, a śmierć następuje powoli w postaci „normalnych” chorób, takich jak nowotwór, białaczka, zawał serca, czy choroba Alzheimera, z utratą pamięci krótkotrwałej na początku. Nic dziwnego, że statystyki tych chorób wzrosły na całym świecie. Efekt wywołany jest poprzez użycie pól elektromagnetycznych, ekstremalnie niskich częstotliwości (ELF) i ultra niskiej częstotliwości (ULF), a także mikrofal skierowanych celowo w niektóre jednostki, grupy, a nawet całe populacje, z zamiarem spowodowania chorób, dezorientacji, chaosu. Wywołują fizyczne i emocjonalne bóle do utraty świadomości, utraty krótkotrwałych myśli (pamięci) u ogółu populacji, czy też publiczne oburzenie – bunt.


Eleonora White Komentarz:
„Częstotliwości ELF / ULF same w sobie nie mogą być ukierunkowane i praktycznie kierunkowanie ich transmisji nie jest możliwe drogą radiową w ramach znanej technologii. ELF / ULF nie może przenosić w ten sposób głosu.„

ELF / ULF MOŻNA przenosić na sygnałach radiowych i ultradźwiękach. Ich skuteczność wzrasta gdy „cel” jest podatny na hipnozę. Można, lub należy zmusić „cel” by nie był w stanie spać, lub zmusić go by zasnął w dzień – wywołać senność. To jest jak odwrotny proces czytania. ELF / ULF aktywuje elektryczną działalność mózgu za pomocą biologicznego sprzężenia zwrotnego.


Kto jest za złowrogim planem by implantować mikroprocesory, torturować i kontrolować całą populację?

Komentarz Eleanor White’a:
„ Raporty osób sterowanych przez neuro-elektromagnetyczne eksperymenty pokazują, że nie każdy jest zaimplantowany (lub nie u każdego tak łatwo da się implant wykryć przyp. tłumacz). Fakt, że te kilka ofiar, które miały ostatecznie usunięte implanty, wcześniej nie mogły uzyskać stosownej opieki medycznej w ramach służby zdrowia oznacza, że ktoś ma za zadanie kontrolowanie skrytego implantowania aby pozostało tajnym, bez publikacji i rozgłosu „.


Urząd Patentowy USA przyznał patenty dotyczące monitorowania zmian psychicznych i umysłowych. Działanie urządzeń obejmuje zdalne monitorowanie oraz zmiany fal mózgowych. Umożliwia również wywoływanie mentalnych, emocjonalnych i fizycznych stanów świadomości u ludzi. Urządzenia tego typu (wprowadzania pożądanych stanów świadomości), to tylko niektóre z całej ich gamy. Osoby, które zostały zaimplantowane z własnej woli lub przez oszustwa, czy też bez świadomego wyrażenia zgody stały się bio-robotami i królikami doświadczalnymi w tej działalności pod przykrywką bezpieczeństwa narodowego. Rzeczywiste skutki wszczepienia mikroczipu (lub z dzisiejszej zaawansowanej skrytej przed ofiarami technologii, przy użyciu tylko promieniowania mikrofalowego do kontroli umysłu,) są całkowicie ukryte przed opinią publiczną. Ile wiemy o prawdziwych niebezpieczeństwach mikrofal emitowanych przez telefony komórkowe ? O tym opowiada Barrie Tower w wielu swoich wywiadach: Linki do obejrzenia i pobrania materiałów wideo [PL] podaje na końcu opracowania.

Barrie Tower mówi:

„Złożyłem oświadczenie około 15 lat temu, od tego czasu nic nie zmieniłem, a powiedziałem, że wierzę, że przemysł i ta część rządu, która ich wspiera, będą odpowiedzialni za większą liczbę śmierci i ludzkiego cierpienia niż wszystkie grupy terrorystyczne na świecie, kiedykolwiek.

W związku ze wzrostem przemysłu przez 15 lat, powiedziałbym teraz, że Ci ludzie spowodują więcej śmierci i ludzkiego cierpienia niż cała druga wojna światowa.

Amerykanie używali swoich własnych ludzi jak szczurów laboratoryjnych, aby rozwinąć swoją broń, a następnie, kiedy odkryto co tam się działo, rząd oczywiście jak zawsze zaprzeczył. Później były ukryte raporty i ostatecznie wypowiedział się bardzo znany profesor, wydaje mi się, że profesor na 18 uczelniach; John Goldshmith.

John Goldsmith, napisał definitywnie odpowiedni raport, w którym stwierdza: „
zrozumcie, fale mikrofalowe w niskich dawkach powodowały ogromną liczbę zachorowań na raka, białaczkę i wiele innych chorób
” Po tym, wszyscy zainteresowali się mikrofalami – niewykrywalną bronią – i to ciągnie się od tamtych czasów, a były to lata 50, przez moje czasy, aż do dnia dzisiejszego.”

Jak wiele osób wierzy w dezinformację ?. W to, że promieniowanie mikrofalowe nie jest przyczyną problemów zdrowotnych? Kwestie ekonomiczne w telekomunikacji komórkowej są znaczące. Dlatego kwestie zdrowotne są celowo odsuwane na plan dalszy, wręcz ukrywane. Jednakże, wydaje się nie do uniknięcia sytuacja analogiczna do tej jaka miała miejsce z przemysłem tytoniowym, kiedy to odszkodowania za szkody zdrowotne stają się na tyle duże, że wywierają pożądany efekt.

Dziś, już około 50% Finów, Szwedów i Norwegów korzysta z telefonów komórkowych, zwłaszcza osoby młode. Telefony komórkowe używane w systemie kontroli umysłu to był genialny pomysł. Oddziały wojskowe i policyjne mogą śledzić każdego użytkownika. Wpływać na ich myśli i nastroje, mikrofalami emitowanymi z ich telefonów. Zdrowi ludzie słyszą głosy w swoich głowach, a w razie potrzeby są przypiekane-podgrzewane ich mózgi poprzez sekundowe zwiększenie aktualnego natężenia o nawet 20,000 razy. To prawdopodobnie spotkało Czeczeńskiego lidera General Dudajewa, który zmarł rozmawiając przez telefon komórkowy. Efekt ogrzewania tkanek z prędkością światła jest znanym objawem silnych impulsów (radiacji) broni mikrofalowych i elektromagnetycznych. Według badań Marynarki Wojennej USA, powodują także stany zmęczenia, depresję, bezsenność, agresywność, długie i krótkie zaniki pamięci, krótkie stany katatonii, zaćmę, białaczkę, raka, ataki serca, nowotwory mózgu i tak dalej. Zmiana zachowań i postaw również została wykazana.

Dr Ross Adey dowiedział się, że za pomocą 0,75 miliwatów na centymetr kwadratowy, modulowany impuls mikrofalowy o częstotliwości 450 MHz umożliwia kontrolowanie wszystkich aspektów zachowania człowieka, tzw. systemu behawioralnego człowieka !

Promieniowanie mikrofalowe pobudza wiązania wodorowe w komórkach i może przeszkadzać w mejozie, co prowadzi do nowotworów. Wszystkie nasze emocje, nastroje i myśli mają określoną częstotliwość pracy mózgu. Zostały to skatalogowane. Jeśli te dane dostały się w niepowołane ręce, nasze zachowania i postawy mogą być manipulowane przez osoby, których etyka i moralność nie są w naszym interesie. Zarówno wojsko i agencje wywiadowcze posiadają w swoich szeregach takie osoby. Dyrektor Szwajcarskiego Secret Service musiał zrezygnować we wrześniu 1999 r. z piastowania swojej funkcji. Powodem było zaangażowanie jego agencji w transakcje nielegalnego obrotu bronią bronią oraz plan stworzenia ORGANIZACJI w ramach prawnych Secret Service (Służby Specjalne). Ta globalnie działająca organizacja typu „ośmiornicy” działa we wszystkich głównych służbach wywiadowczych na świecie, współpracuje z mafią i terrorystami. Zatrudnia ludzi ze wszystkich ważnych instytucji państwowych, organów administracji państwowej i samorządowej. Posiada technologię Gwiezdnych Wojen (Star Wars) , która jest wykorzystywana przeciwko ludności cywilnej i w ramach działań wojskowych, twierdząc, że jest ona (technologia) „nie śmiercionośna”. Ludzi których system odrzucił, bezrobotnych, więźniów po wyrokach, byłych pacjentów szpitali psychiatrycznych, studentów i sieroty szkoli się w ramach tej tajnej ORGANIZACJI by nękać, śledzić i torturować niewinnych ludzi, którzy z jakiegoś powodu zostały umieszczone na czarnej liście ORGANIZACJI. Oni już są w każdym bloku mieszkalnym!

Wieloosobowe Grupy Nacisku – „Stalking Group” , częściej „Stalking Gang”:
To część społeczeństwa, wśród którego żyjesz. Niektórzy są świadomymi swojej roli prześladowcami lub ( tak ich nazywam – ‚twórcami zachowań’ – głównie niepożądanych ). Oni wiedzą więcej. Inni tylko tyle ile muszą, ale są także nieświadomi Gang-stalkerzy” oni podążają za gupą, lub jej przywódcą. Ci świadomi boją się rozmawiać, mają obowiązek unikać poważnej rozmowy, najczęściej sprowadzając wszystko do patologii i psychiatrycznych zaczepek, nie potrafią rozmawiać szczerze, wykazują poddenerwowanie, agresję, są skrępowani. Grupy są najczęściej 3 osobowe. Często mają na stałe wyznaczone ofiary do nękania, programowania umysłu. „Technologiczni ‚dekodują i mapują’ myśli, komendy przypisują konkretnym myślom, które odtwarzają w głowie zablokowanej, uśpionej, pozbawionej możliwości świadomego myślenia osobie. Podczas wywoływania tych zapisanych w naszej podświadomości komend, czytają nas jak książkę, słyszą co zostało nam przypisane na każdą okazję, każdy stalker może sprawdzić przebieg indywidualnego programowania, tortur psychicznych. Może to być szybkie pulsowanie elektromagnetyczne, lub mikrofalowe, które spowalnia myślenie, „dławi zamiary”. Ok, ale to już osobny temat – Cryptologicon.

Eleanor White komentarz:
„ Te jakby gangi programują w hipnozie. Nie jest to praktykowane we wszystkich obszarach. Doświadczenie Dr. Kilde jest z północnej Europy. „

Oszustwem jest nazwa tej „Gry”, więc często rekrutom przedstawiane są nieprawdziwe, złowieszcze historie na temat ich ofiar, aby zachować ich zmotywowanymi. Dostają rozkaz i są nagradzani za ich złe postępki. Wyrażą się to często w działaniach związanych z satanizmem, symbolika, a nawet kolorystyką (żółto-pomarańczowo-czarne kolory). Przykładowo; rekruci muszą nosić różowy – i najwyższa elita nosi żółty krawat z ciemnym garniturem.
Nawet kreski żółte lub pomarańczowe mogą sugerować, że zostali zwerbowani. Także żółte koszulki i inne przedmioty tego koloru mogą służyć do sygnalizacji. Zbyt wielu światowych przywódców pasuje do tego schematu . Jednakże, jest całkiem możliwe, są one używane tylko jako front, straszak tej globalnej organizacji w ramach wiedzy, że jest to działalność przestępcza w przeciwko niewinnym ludziom. Media i wielki przemysł także są przesiąknięte tymi strukturami.

Kim są cele? Eksperymentowanie na żołnierzach i więźniach może być kontynuowane, dotyczy, to także dzieci, niepełnosprawnych, chorych umysłowo, homoseksualistów, a nawet samotnych kobiet. Są jeszcze doświadczalne króliki do walki elektronicznej i chemicznej. Ale dziś KAŻDY może stać się celem, nawet ci, którzy wymyślili system. Naukowcy, którzy pracowali nad tymi tajnym emisjami też stają się celami.

Senat USA omówił kwestię możliwych działań w zakresie tego typu kontroli w dniu 22 stycznia 1997 roku. Z inicjatywy amerykańskiego senatora Johna Glenna rozpoczęła się dyskusja nad groźbą radiacji cywilnej populacji. Radiacja emitowana jest przez helikoptery i samoloty w powietrzu, satelity, zaparkowane samochody, mieszkalne domy, telefony komórkowe, telewizory i radioodbiorniki. Na przykład „Commando Solo” – samoloty US Air Force – zostały wykorzystane do wysyłania wiadomości podprogowych na częstotliwościach radiowych w celu manipulowania wynikami wyborów. Haiti i Bośnia to tylko przykłady – jedne z wielu. Dzisiejsza super technologia używana w Stanach, Izraelu, czy innych krajach zagraża ludzkiej rasie. Obecne super komputery są wstanie śledzić i kontrolować życie populacji całej ziemi.

W lipcu 1994 r. Departament Obrony USA zaproponował użycie „nie-śmiertelnych” broni przeciwko każdemu, kto jest zaangażowany w sprzeciwianie się działaniom DoD (Departament Obrony). Zatem, dotyczy to wszystkich o przeciwstawnych do narzuconych poglądach politycznych, konkurentów gospodarczych, działaczy kontrkultury i tak dalej. Można zatem doprowadzić ich do choroby lub śmierci.

„Psychiatryczne Statystyki Diagnostyczne” ( Diagnostic Statistical Manual IV – DSM, „biblia” psychiatrów) był i nadal jest genialną przykrywką. Przetłumaczony na 18 języków, pozwala ukryć (pod przykrywka psychiatrycznej diagnostyki) okrucieństwa działań agencji wojskowych i wywiadowczych na ich celach ‚TI’ (Targeted Individuals). Ta psychiatryczna „biblia” doskonale ukrywa tajne badania i wdrażania w życie Mind Control.

Podręcznik zawiera opis wszystkich objawów działania Mind Control jako oznaki schizofrenii paranoidalnej.
Jeśli cel jest pod obserwacją z użyciem nowoczesnych technologii, poprzez telewizję, radio, telefon, głośniki, lasery, mikrofale, trucie, zmianami reakcji na leki podawane drogą powietrzną (aerozole?), dając znajome zapachy, które powodują bóle głowy, nudności i tak dalej. Tak więc jeśli „cel” twierdzi, że jego ubrania są zatrute, jego żywności czy woda z kranu również, to wszystkie uczelnie medyczne uczą swoich studentów, że człowiek taki nie wątpliwie jest paranoikiem, ZWŁASZCZA jeśli uważa on, że stoi za tym działalność agencji wywiadowczej czy zorganizowane gangi. Lekarze nie są szkoleni na uniwersytetach, że pacjent może mówić prawdę opowiadając o słyszanych glosach w swej głowie. Często taki pacjent używany jest jako „świnka doświadczalna” w psychologicznej wojnie.
Nieetyczne nadużycia władzy przez osoby odpowiedzialne za biomedyczną telemetrię są już niezrozumiałe dla zwykłych ludzi.

Celem kontroli umysłu jest zaprogramowanie indywidualne do przeprowadzenia misji szpiegowskiej lub zabójstwa, nawet wbrew woli i instynktowi samozachowawczemu danego „TI”. Równie ważna jest kontrola zachowania „celu” i bezwzględny nadzór nad sposobem myślenia jednostki. Celem kontroli umysłu jest często niszczenie pamięci zdarzeń, indywidualności, dyskredytacja osób poprzez nieprawidłowe zachowania, Taka osoba wygląda jakby były szalona, skłonna popełnić samobójstwo lub zabójstwo.

Jak to możliwe, że technologia ta nie została zatrzymana przez najlepsze polityczne autorytety ?. Oni sami również kiedyś zostali celem. Faktem jest, że nie zawsze do tego dochodzi. Ale ilu z nich bierze w tym udział ?

Tego roku (1999) Parlament Europejski w rezolucji w sprawie „Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Polityki Zagranicznej”, w pkt 23, 24 i 27 wzywa do rozwijania technologii broni „nie-śmiercionośnej” i rozwoju nowych strategii broni. Chodzi o to, by były objęte i regulowane przez konwencje międzynarodowe. Jednocześnie wzywa do międzynarodowej konwencji wprowadzającej ŚWIATOWY ZAKAZ wszelkiego rozwoju badań i wdrożeń broni, które mogłyby umożliwić w JAKIEJKOLWIEK FORMIE MANIPULACJĘ LUDŹMI.(?)

Projekt HAARP na Alasce to globalny problem, i apeluje o konsekwencje prawne, ekologiczne i etyczne, które mają być zbadane przez międzynarodową niezależną instytucję przed każdym z dalszych badań i testów. Możliwe jest, że USA będzie ignorować te uchwały. Niebezpieczeństwa broni „nie-śmiertelnej” kontroli umysłu zostały już ujawnione podczas spotkania ekspertów Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża w Genewie, w lipcu 1994 roku. Tylko zwiększenie świadomości społecznej na temat implantów mikroprocesorowych, ich straszliwych konsekwencji dla prywatności – Wiedza na temat wpływu osób pozbawionych empatii na myśli i działania zaimplantowanej osoby, które to działania powodują, że ludzie stają się biologicznymi robotami torturowanymi bólem fizycznym i emocjonalnym, gdy technika superkomputera narzuca nam cyfrową wolę, pozwoli dać odpór i dać siłę, aby odmówić przyjęcia chipa do swojego ciała. I nie ważne z jakiegokolwiek powodu. To ważne, ponieważ jest to obecnie największe zagrożenie dla ludzkości i najbardziej złowrogi plan jej zniewolenia na zawsze. Jeśli masz wybór i chcesz pozostać normalnym człowiekiem z prywatnością, nie pozwól dzieciom, ani sobie wszczepić mikrochipa DNA. W przeciwnym razie wzrok, słuch, intuicja, myśli, marzenia i podświadomość będzie wpływać z zewnątrz, od tych którzy nie mają dobrych zamiarów w stosunku do Ciebie i Twojego umysłu. Są bezwzględni, zachowują się jak psychopaci i na domiar złego nie można im tego póki co udowodnić.

Mikrofalowa Kontrola Umysłu z jej „nie-śmiercionośnymi” broniami jest największym przestępstwem w historii wobec ludności planety Ziemi. Musi to zostać powstrzymane przez wszystkie narody Ziemi.

Rauni Kilde MD

Źródło>davidicke.pl
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 17 mar 2017, 12:06

Kontrola umysłu to realne zagrożenie: urząd patentowy USA potwierdza układ nerwowy człowieka może być manipulowany przez pola elektromagnetyczne z monitorów

Kontrola umysłu, myśli jest szeroko zdefiniowane jako poddanie indoktrynacji człowieka w sposób który powoduje upośledzenie zdolności do samodzielnego myślenia i zakłóceń przekonań i przynależności.

Kontrola umysłu początkowo postrzegana jako zwykła teoria spiskowa. W pierwszych dniach istnienia tego terminu, jego zwolennicy wierzyli, że umysł ludzki może być kontrolowany poprzez rozpowszechnianie komunikatów propagandowych odpowiednio spreparowanych i „rozsyłanych” wiadomości. Teoria ta staje się możliwa poprzez wiadomości jakie media rozpowszechniają publicznie, jak media nieustannie bombardują ludzi konkretnym przekazem lub pomysłem, z biegiem czasu ludzie uzależniają się od niego przyjmując ją jako rzeczywistość. Oczywiście jeśli tak się dzieje, oznacza to, że wydziały myślenia ludzi zostały zmienione.

Jednak kontrola umysłu przeniosła się od zwykłych wiadomości komunikacyjnych mediów do czegoś głębszego, jest to istne szokujące odkrycie. W 1999 roku kryminalistyczny psycholog Dick Anthony ujawnił, że Stany Zjednoczone, a dokładnie CIA wynalazło obciążające techniki prania mózgu, podczas wojny koreańskiej. Oświadczenie Anthoniego doprowadziło do dalszej analizy, później okazało się, że rząd USA wprowadził eksperymenty sposobów w jaki można kontrolować ludzki umysł, natychmiast po zakończeniu 2 wojny światowej. W 1945 roku rząd potajemnie zwerbował wielu nazistowskich naukowców, z których część została zidentyfikowana i ukarana za zbrodnie wojenne w czasie procesów norymberskich. Rekrutacja trwała pod kryptonimem Operacja Paperclip („spinacz”) . Celem operacji spinacz było sięgnięcie do poznania tych nazistowskich naukowców, powiedziano im, że gdy zgodzą sie na współpracę z rządem St.Zjednoczonych, on będzie ich chronić przed oskarżeniami, naziści zgodzili się mając wybór – współpraca albo „szubienica”.

Po rekrutacji w Stanach Zjednoczonych rząd wykorzystywał nazistów do wielu bardzo tajnych eksperymentów. Jednym z owych eksperymentów było jak kontrolować ludzki umysł poprzez technologie popartą nauką. Z pomocą nazistów w rok 1950, CIA i departament obrony prowadzili tajne badania pod kryptonimem MKULTRA (później przemianowany na projekt ARTICHOKE/karczoch). Celem jego było zbadanie kontroli umysłu, modyfikacji zachowań i tematów pokrewnych.

Kiedy te tajemnice zostały podane do publicznej wiadomości, nigdy nie zostały zakwestionowane przez CIA, z wyjątkiem faktu oświadczenia, że umorzyli owy program, lecz najważniejsze pytanie brzmi: czy możemy zaufać CIA? Co zrobić jeśli udało im się wynaleźć technologię kontroli ludzkiego umysłu których jesteśmy zupełni nieświadomi?

W 2013 roku w BBC ukazał się artykuł zatytułowany”Czy jesteśmy blisko ludzkiej kontroli umysłu, czy jest to rzeczywistość” ( http://www.bbc.com/news/business-23994649 ). W artykule mówiło się, że Rajesh Raoa, badacz Univeristy of Washington, grał w grę komputerową kontrolując ruch tylko za pomocą umysłu, bez żadnych kontrolerów fizycznych. Wynalazek pana Raoa przekonał wielu badaczy, że kontrola umysł nie jest już teorią spiskową, a jest całkiem realnym zagrożeniem. Niektórzy badacze wyrazili poważne zaniepokojenie owym wynalazkiem, mówiąc, że to może doprowadzić do apokalipsy zombie. „Kiedy ktoś ma pełne linki do mózgu, bezpośrednio można kontrolować kogoś jak robota, wtedy to może stać się wielkim problemem” powiedział dr Ian Pearson, futurolog z doświadczeniem w nauce i technice.

Aby jeszcze bardziej udowodnić, bez żadnej dwuznaczności, że kontrola umysłu jest rzeczywistym faktem i technologia wykorzystywana jest do celów jak najbardziej niemoralnych i nieetycznych, skorumpowana praca jest dostępna, można natknąć się na nią w internecie. Badania naukowe publikowane w internecie z numerem patentowym US 6506148 B2, jest ona zatytułowana „System nerwowy – manipulacja polami elektromagnetycznymi z monitorów” ( https://www.google.com/patents/US6506148 ). W streszczeniu pracy można się dowiedzieć: „efekty fizjologiczne były obserwowane u ludzi, w odpowiedzi na stymulację skóry słabymi polami elektromagnetycznymi, pulsowanie pewnych częstotliwości bliskich pół Hz i 2,4 Hz, tak aby pobudzić sensoryczny rezonans. Wiele monitorów komputerowych, tv, przy wyświetlaniu obrazów impulsowych, emitują impulsowe pole elektromagnetyczne w wystarczającej amplitudzie do spowodowania takiego pobudzenia. Jest zatem możliwe aby manipulować system nerwowym pacjenta przez pulsujące obrazy wyświetlane na pobliskim monitorze komputera lub odbiornika telewizyjnego. W tym ostatnim przypadku pulsowanie obrazu może być osadzone w materiale programu lub mogą być nakładane przez modulowanie strumienia wideo, czy to w postaci sygnału częstotliwości radiowej lub sygnału wizyjnego. Obraz wyświetlany na monitorze komputera mogą być skutecznie modyfikowane za pomocą prostego programu komputerowego. Dla niektórych monitorów, impulsowe pole elektromagnetyczne zdolne jest do ekscytujących rezonansów czuciowych, w pobliskich przedmiotach mogą być generowane nawet wyświetlane obrazy, które są impulsem intensywności podprogowej”.

Zgodnie z publikacją Google, Hendricus G.Loos jest właścicielem dzieła, on złożył pracę w czerwcu 2001 roku, ale został opublikowany w styczniu 2003 roku. Gdy staraliśmy sie znaleźć więcej szczegółów na temat pana Loos, zdaliśmy sobie sprawę, że nie jest popularny w internecie, nawet w Wikipedia niczego nie można znaleźć. Jednak można znaleźć można nieliczne teksty wspominające o nim ( http://www.topsecretwriters.com/2015/11 ... n-devices/ ), znaleźliśmy informacje, że jego praca na temat manipulacji układu nerwowego z urządzeniami elektronicznymi rozpoczęła się w rku 1978 od publikacji dziewięciu prac.

Teraz, aby umieścić pracę w prostym kontekście, rozważmy prostą definicję układu nerwowego. Zdaniem neurologów, ludzki układ nerwowy kontroluje wszystko zaczynając od oddychania i produkcji enzymów trawiennych, na pamięci i inteligencji kończąc. Jeżeli patent numer US 6506148 B2 mówi, że układ nerwowy może być manipulowany przez pola elektromagnetyczne z monitorów, nasuwa się myśl, że twój umysł jest manipulowany przez monitory? Szczególnie telewizory stały się śmiercionośną bronią skierowaną przeciwko nam. Z ostatnich ujawnień WikiLeaks Valut 7, okazało się że CIA używa inteligentnych telewizorów firmy samsung do szpiegowania ludzi.

Zewsząd dochodzę różnego rodzaju doniesienia, że rząd Stanów Zjednoczonych ma tajne technologie, a one stają się co raz bardziej osadzone w większości technologii używanych przez społeczeństwo na co dzień. Pomaga to rządowi USA aby utrzymać swoją hegemonie na każdą istotą na tej planecie. Sekret wiedzy nazistów ( http://subversify.com/2011/05/13/hitler ... ropaganda/ ) jest teraz w rękach rządu USA i jest oddany do użytku.

Naszym celem jest zwiększenie świadomości, kiedy badali ten problem, ktoś powiedział nam, że nadszedł czas aby pozbyć się naszych telewizorów. Osoba powiedziała, że dowody są przytłaczające, rzeczywiście jesteśmy zszokowani dostępem do dowodów. Jedno ważne pytanie: dlaczego główne media milczą na ten temat? Gdyż media mają wytyczony cel, nie jest nim podnoszenie świadomości, pracują dla elity i mają nas umieścić w ciemności niemocy i stworzyć posłusznych niewolników.

Od tej pory nigdy nie odrzucaj żadnej teorii spiskowej, poświęć trochę czasu aby przebadać temat, badania takich tematów nie powinno być trudne ponieważ jesteśmy w epoce informacyjnej dostępności.

Źródło: http://www.anonews.co/mind-control-6506148b2/

Tłumaczenie Sobrius

Polskie źródło: https://www.nwo.report/nwo/kontrola-umy ... torow.html
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 19 mar 2017, 16:06



Można się chociaż trochę zabezpieczyć prze tymi bestiami... trzeba odbiorniki wytłaczać z sieci a z laptopów i telefonów wyjmować baterię.
Do pracy wszystkim urządzeniom technicznym potrzebna jest energia... gdy je jej pozbawimy są atrapami .. taka jest prawda bez energii ani rusz.

Kiara.

Gdy telewizor wyłączony, CIA harcuje

Okazuje się, że nie tylko NSA prowadzi inwigilację na masową skalę. WikiLeaks ujawniło 8 761 dokumentów CIA, które – według portalu – stanowią większość hakerskiego arsenału Agencji. Z kompromitującego dla służb wycieku dowiadujemy się, jakich narzędzi CIA używała włamywania się do telefonów komórkowych, komunikatorów i innych urządzeń. Agencja odmawia komentarza na temat autentyczności opublikowanych materiałów.

Według WikiLeaks, CIA dysponuje środkami umożliwiającymi włamanie do niemal każdego urządzenia elektronicznego, w tym do telewizorów Samsung mających połączenie z siecią. Gdy odbiornik wydaje się być wyłączony, wciąż może być używany przez służby jako podsłuch.

Z dokumentów ujawnionych przez WikiLeaks wynika również, że CIA udało się wypracować metody złamania zabezpieczeń aplikacji takich jak Signal czy Telegram, dotychczas uważanych za najbezpieczniejsze kanały szyfrowanej komunikacji. W arsenale Agencji mają również znajdować się narzędzia służące do hakowania oprogramowania komputerów osobistych z systemem operacyjnym Windows czy telefonów komórkowych (z Androidem czy iOS-em).

Dokumenty wskazują też, że obok tradycyjnych metod agencja używa środków cyfrowych. Choć można było zgadywać, że CIA nie zasypia gruszek w popiele, biernie obserwując rozwój szyfrowanych kanałów komunikacji, to skala opanowanych przez CIA metod ich łamania zaskoczyła nawet specjalistów od spraw bezpieczeństwa.

Ten najnowszy skandal ma też silny wydźwięk polityczny. Ujawniając dokumenty, WikiLeaks rzuciło wyzwanie Donaldowi Trumpowi, który jeszcze jako kandydat na prezydenta chwalił organizację za ujawnienie informacji o korzystaniu przez Hilary Clinton z prywatnej skrzynki mailowej. Teraz prezydent Trump będzie musiał stawić czoła kryzysowi, który uderza bezpośrednio już w jego administrację. Wobec ujawnienia znacznej części metod z arsenału CIA, dalsze prowadzenie przez nią masowej inwigilacji może być utrudnione. Wyciek nie pozostanie także bez wpływu na stosunki międzynarodowe Stanów Zjednoczonych, wobec których powiększać się będzie i tak spora już nieufność, spowodowana zmianą na stanowisku prezydenta.

Czy jest więc sposób, by uniknąć wszędobylskiego oka CIA? Skoro nawet niewinnie wyglądający (i wyłączony) telewizor jest potencjalnym szpiegiem, to jedynym wyjściem jest rozsądne korzystanie ze sprzętów typu smart. Bo czy wszystko musi być podłączone do Internetu?

Weronika Adamska

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inwigi ... ia-harcuje



Źródło: Bibula
0 x


Miłość jest szczęściem!

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: ex-east » niedziela 19 mar 2017, 16:17

A jednak nawet CIA zostalo zhakowane :) - gdyby nie zostalo, to ta informacja nie ujrzalaby swiatla dziennego. Kto mieczem wojuje ...
1 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 20 mar 2017, 19:11

Po mojemu w CIA to nie jest efekt działania hackerów, a przecieku. Nazywają to "insider job". Swoją drogą, jeśli to prawda to "insider" miał bardzo duże uprawnienia i niekoniecznie oznacza to jakiegoś administratora systemu komputerowego.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

quetzalcoatl888
x 129

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » wtorek 21 mar 2017, 21:56

wg mnie kontrola umysłu to przerewszystkim symbole i swiadomosc, manipulacje, rytualy itd...

poznanie dobra i zla, ego

Obrazek



pentagram to min ruch Wenus-czyli bogini miłości zmysłowej 5 zmysłów..ale też Lucyfer (niosący światło), Lucypher czyli zaszyrowany liczbowy..a przękręcony pentagram dokładnie o 33 stopnie (liczba iluminati) to symbol bafometa czyli transhumanizmu, szatana itd..

Obrazek


pentagram i heksagram

Obrazek


hexagramkult czasu, saturna, szatana, śmierci...węża pożerającego własny ogon, albo pożerającego wlasne dzieci..uwiezienie w matrixsie itd..

Obrazek


czarny sześcian zamknięcie w iluzji..itd.
Obrazek

właściwie wszystko jest przez to zdominowane, sztuka, architektura - kubizm - saturn cult..
Obrazek



Obrazek

Obrazek


a koniecznie pentagram i hexagram chca zbeszczecic i przejac ośmiokąt :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pieczec melchizedeka jest to symbol przejscia miedzy wymiarami i inteligentnego stworzenia..

Obrazek


kulminacja cywilizacji saturn jest cern ośmiokat..

Obrazek

pierwszy symbol chrzescijan, buddyzmu itd

Obrazek

nie wiem wydaje mi się ze cos w tym jest, na koncu podobno ludzie maja sie poslugiwac symbolem ktory to wyraza


Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 23 mar 2017, 22:01

WAT o tajnych broniach kontroli umysłu - 22.03.2017

https://www.youtube.com/watch?v=7EPibxU9NcA

Opublikowany 22 mar 2017
Od kilku lat Polacy i mieszkańcy Europy uskarżają się na "dziwne" poparzenia, przerywania snu, zaburzenia psychiczne czy inne choroby ustępujące poza stałym miejscem zamieszkania. Organa ścigania i sądy odmawiają śledztwa. W tym odcinku Janusz Zagórski rozmawia z Ewą Pawelą i Witoldem Hake omawiając najnowszą konferencję na WAT o broni energii skierowanej. Mowa w niej nie tylko o broniach przeciw sprzętowi ale broniach elektromagnetycznych czy infradźwiękowych przeciw ludziom także w warunkach pokojowych np celem "opanowania agresywnych jednostek". Nad tą tajną bronią pracują m.in WAT, Politechnika Wrocławska i Warszawska , Instytuty Wojskowe oraz RADWAR. Zachodzi pytanie na kim przeprowadza się w Polsce nielegalne doświadczenia nierzadko kończące się chorobami lub zgonem o których mówił już - przepraszając Amerykanów - prezydent Clinton. Może to być broń przeciw każdej "niewygodnej" osobie. Ten temat jest skwapliwie w Polsce przemilczany nawet przez tzw media niezależne.
W drugiej części nagranie rozmowy ofiary eksperymentów mind control p. Agaty z funkcjonariuszem Policji Komendy Stołecznej.
0 x



Awatar użytkownika
Fedon
Posty: 150
Rejestracja: czwartek 18 kwie 2013, 07:47
x 9
x 16
Podziękował: 393 razy
Otrzymał podziękowanie: 240 razy
Kontakt:

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Fedon » piątek 24 mar 2017, 16:07

Podejrzewam (podkreślam: podejrzewam, nie mam pewności), że jestem ofiarą takich działań (jak opisano w filmie powyżej). Od czterech lat mam olbrzymie kłopoty ze zdrowiem, w różnych okresach w różnym stopniu paraliżujące normalne funkcjonowanie. Zewnętrzne objawy wskazują na serce. Miałem wszystkie możliwe badania, łącznie z koronarografią, echem serca a nawet tomografię mózgu. Wszystko w najlepszym porządku. W szpitalu podejrzewali wręcz, że symuluję. I słyszałem przez dwa – trzy tygodnie (nie tylko ja, te inne osoby z sąsiedztwa nawet dłużej ode mnie) rytmiczne dudnienie niskich tonów o zmiennej częstotliwości, tak jakby pracowała jakąś maszyna typu wolno działający młot pneumatyczny albo pompa. Źródła nie dało się ustalić, dudniło w dzień i w nocy, choć specjalnie uciążliwe to nie było, można się przyzwyczaić. Na szczęście przeszło.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 24 mar 2017, 22:02

>Fedon<, jesteś z Łodzi o ile dobrze pamiętam?
Miałem "przyjemność" mieszkania tam jakiś czas i przyznam, że "coś wisi w powietrzu".
Twoje odczucia mogą być wynikiem indywidualnego oddziaływania na Ciebie ale mogą być też efektem ogólnych działań jakie w większych miastach są prowadzone.
Te miasta są wersją więzień przyszłości i stąd takie zintensyfikowane działanie tam.
Nie jesteś pierwszym łodziakiem, który ma z tym problem ale potwierdza to tylko wcześniejsze przypuszczenia, ze... czas spieprzać z miast!
Póki jeszcze można. :lol:
Za komuny "uczyli" nas, że wartościowe życie jest tylko w mieście i gro społeczeństwa tam wyemigrowało.
Była to zagrywka o tyle w porządku, że nie ściemniała, bo rzeczywiście było lżej tym mieszczuchom niźli chłopom na wsi.
Jednak następne lata rozwoju "cywilizacji" ukazały mechanizm działania owej "demokracji" i jak na ironię opartej na biblii. ;) :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 25 mar 2017, 12:25

Fedon pisze:Podejrzewam (podkreślam: podejrzewam, nie mam pewności), że jestem ofiarą takich działań (jak opisano w filmie powyżej). Od czterech lat mam olbrzymie kłopoty ze zdrowiem, w różnych okresach w różnym stopniu paraliżujące normalne funkcjonowanie. Zewnętrzne objawy wskazują na serce. Miałem wszystkie możliwe badania, łącznie z koronarografią, echem serca a nawet tomografię mózgu. Wszystko w najlepszym porządku. W szpitalu podejrzewali wręcz, że symuluję. I słyszałem przez dwa – trzy tygodnie (nie tylko ja, te inne osoby z sąsiedztwa nawet dłużej ode mnie) rytmiczne dudnienie niskich tonów o zmiennej częstotliwości, tak jakby pracowała jakąś maszyna typu wolno działający młot pneumatyczny albo pompa. Źródła nie dało się ustalić, dudniło w dzień i w nocy, choć specjalnie uciążliwe to nie było, można się przyzwyczaić. Na szczęście przeszło.


Fedon u mnie z kolei słychać dźwięk wiertarek ? wiertła ? nie wiem jak to określić .Słychać przeważnie rano ,potem zanika.Mogłabym zgonić na pobliskie budowy ,ale przecież w niedzielę nie pracują a też słychać ten dźwięk.Dodatkowo jeszcze odczuwam delikatne drżenia ,jakby coś pod powierzchnią ? Te drżenia tylko w nocy ,może to jakieś mini trzęsienia ziemi ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 26 mar 2017, 21:41

Hanna Trochimiuk pisze:Oficjalne potwierdzenie istnienia broni elektromagnetycznej na stronach WAT-u
niedziela, 26 marca 2017

Obrazek

Ponieważ pojawiły się nowe, rewelacyjne materiały na temat broni śmiercionośnych i nieśmiercionośnych, postanowiłam napisać kolejny artykuł na temat tych broni, tym bardziej, że wielu ludzi, niektórych nieświadomych, ośmiesza ten temat, dementuje, spłyca, bądź wręcz temu zaprzecza. Piszę celowo, że niektórzy są nieświadomi, gdyż mniemam, że takowi też funkcjonują na tym świecie. Jednakże większość dementujących, to świadome obrzydliwe, operacyjne ciule, których polecam odgradzać od siebie i eliminować ich jako osoby niemoralne, nieuczciwe, kłamliwe, zadufane w sobie..

Co się okazuje? Działacze StopZet są nieustępliwi i zagadnienie to drążyć będą do bólu, tak, że nie dadzą żyć ciulom operacyjnym. A zanim przystąpię do treści, apeluję do ludzi pracujących przy tych urządzeniach. Jeżeli nie chcecie w niedalekiej przyszłości ponieść skutków zwrotnych swojego zbrodniczego działania, to natychmiast porzućcie to coś, co nazywacie pracą, bo jest zbrodnia na ludzkości.

I pamiętajcie pracujące mrówki-mordercy, że nie będziecie mieli ochrony u nikogo jak te eksperymenty się zakończą, gdyż to Wy w pierwszej kolejności zostaniecie wyeliminowani, jako Ci posiadający niebezpieczną wiedzę u samego źródła. Taka jest ich prawna procedura „Murzyn zrobił swoje, Murzyn musi odejść”. Będą się Was fizycznie pozbywać, jako zbędny balast dla władzy, gdyż posiadacie niebezpieczne informacje, a Wasi zleceniodawcy pracują nie dla Waszego bezpieczeństwa, ale dla swojego i jeszcze mają czelność nazywać to prawem.

Pojawiły się nowe, bardzo konkretne fakty na temat tych testów, których zadaniem jest nie tylko zbieranie informacji o ludziach, co już jest mocnym nadużyciem, nie tylko zabezpieczenie się przed niezadowoleniem narodu, nie tylko niszczenie sprzętu na odległość, ale służą one eliminowaniu niewygodnych z różnych powodów ludzi. Takimi powodami mogą być:

1. Niewygodni politycy lub frakcje polityczne
2. Bunt narodu
3. Chęć przejęcia nieruchomości
4. Wyeliminowanie z gry osób posiadających niewygodne dla władzy informacje
5. Wyeliminowanie konkurencji w biznesie i wiele innych

Tak czy siak, ta tzw. nowa technologia wcale nie służy ludziom, a jedynie władzy, a skierowana jest przeciwko ludziom. Dotychczas temat ten był marginalizowany i ośmieszany, a były nawet takie kozły, tytani intelektu, którzy ludzi skarżących się o wykorzystywanie na nich tej broni, nazywali psychicznie chorymi. Ja wiem, że psychiatria, to też wymyślona na potrzeby systemu dziedzina wiedzy, o której pozwolę sobie napisać oddzielny, obszerny artykuł. Psychiatria zresztą do dziś doskonale się wpisuje w system zniewolenia ludzi poprzez strach i ona też jest częścią tych nieludzkich eksperymentów na ludziach. Testujące i pracujące nad programami mind control instytucje, są często bardzo Wam znane z nazwy, jak chociażby:

1. WAT,
2. Politechnika Wrocławska,
3. Politechnika Warszawska,
4. Gdańska Akademia Marynarki Wojennej,
5. Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych,
6. Instytut Technologii Elektronowej,
7. Wojskowy Instytut Techniczny,
8. Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii,
9. Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych,
10. Przemysłowe Centrum Optyki,
11. Zakłady Mechaniczne Tarnów,
12. Zakłady Mesko – broń Skarżysko Kamienna,
13. Centrum Techniki Morskiej,
14. Polska Grupa Zbrojeniowa, Radiotechnika Marketing,

A nad wszystkim czuwa RADWAR - Przemysłowy Instytut Komunikacji SA

Na te projekty rząd wydaje setki milionów, a dodatkowo otrzymuje na te cele dofinansowanie ze Stanów Zjednoczonych, gdyż te eksperymenty robione są w ramach NATO. Oczywiście tzw. „naukowcy” pracujący przy tych antyludzkich projektach są sowicie opłacani. Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że ginący corocznie w dużych ilościach ludzie w Polsce, mogą być ofiarami porwań w celu doświadczeń prowadzonych w odizolowaniu, a ginie ich niemało, bo około 18 tys. rocznie.

Cała zorganizowana sieć gankstalkingu idealnie współpracuje z sądami, prokuratorami zakładami psychiatrycznymi, gdzie wytrenowani, wyspecjalizowani fachowcy, na zamówienie robią z człowieka wariata. A mają na to swoje przetrenowane metody socjologiczne i farmaceutyczne, zupełnie jak w czasach stalinowskich. Jednakże tamten system to pikuś w porównaniu do tego, co się obecnie dzieje.

Warto podkreślić jakie są najczęstsze symptomy takiego nękania, bo być może są ludzie w Polsce, którzy mają podobne objawy, jednakże nie mają pojęcia o istnieniu tego typu technologii i czują się zagubieni. Kiedy ofiara tych eksperymentów zgłasza się ze swoimi objawami, traktując je za objawy chorobowe do jakiejkolwiek placówki zdrowia, to lekarze nie są w sanie postawić diagnozy i w zasadzie twierdzą, że pacjent jest zdrowy. Ludzi poddawanych tym eksperymentom nikt nie pomaga, gdyż część osób do których się zwracają o nich nie wie, a Ci co wiedzą, nie zdradzają się, w obawie przed szykanami lub utratą tzw. „pracy”.

Otóż do najczęstszych objawów należą: głosy w głowie, oparzenia niewiadomego pochodzenia, nieopanowany katar, uporczywe pieczenie oczu, niekontrolowane upadki, pisk w uszach, zawroty głowy, częste wypróżnianie, różnego rodzaju bóle, rozkojarzenie, brak snu, kołatanie serca, dziwne skoki ciśnienia, nagłe uczucie zimna lub gorąca, chwilowa utrata pamięci, nagła nieopanowana senność, wybuchy niekontrolowanej agresji, strachu lub apatii. Ponadto ludzie Ci najczęściej słyszą jakieś dziwne buczenie jakby za ścianą, choć w zasadzie nie mogą zlokalizować skąd ten dźwięk się wydobywa.

Takie praktyki dzieją się na całym świecie, nie tylko w Polsce, a ludzie będący targetami zaczynają się łączyć w grupy wsparcia i nawiązują liczne kontakty z poszkodowanymi za granicami własnego kraju, często organizując wspólne konferencje. Powstają Stowarzyszenia walczące z tym kryminalnym procederem, a ludzie na całym świecie organizują demonstracje przeciwko elektromagnetycznemu terrorowi oraz składają zbiorowe pozwy. Oczywiście w tym okrutnie zepsutym i zakłamanym systemie nie znajdują oni ani pomocy ani zrozumienia . Wszyscy udają, że problemu nie ma.

O psychotronicznym nękaniu ludzi robi się coraz głośniej, ponieważ coraz więcej ludzi decyduje się na publiczne ujawnianie tego kryminalnego procederu i są to nie tylko ofiary tych eksperymentów, ale również byli pracownicy służb specjalnych, którzy otwarcie mówią jaka jest skala tego zjawiska i zdradzają kulisy działania tych służb. W poprzednim materiale o nękaniu psychotronicznym wstawiłam link do video z rozmowy ofiary z komendą policji, gdzie oficer dyżurny otwarcie poinformował telefonującą ku jej zdziwieniu, że temat nie jest mu obcy, ale, że tym temacie nie może jej pomóc, bo wszystkie służby, które w tym uczestniczą są chronione prawem. Zatem ten proceder odbywa się niejako zgodnie z literą prawa? To czymże jest prawo jak nie bezprawiem? Przecież Hitler też działał w zgodzie z prawem, a popierali go najwyżsi oficjele tego świata.

Obrazek

Z materiału głównego, który stał się dla mnie inspiracją do napisania tego artykułu, dowiemy się również jak daleko sięga królicza nora i jakiego rodzaju rzędy państwowe są w ten proceder wmieszane. Nie to, aby mnie to specjalnie dziwiło, bo dzięki uczestnictwu w kilku różnego rodzaju rozprawach sądowych, zdążyłam się zorientować jak działa spółdzielnia grillowa, a uzupełniając sobie wiedzę doszłam do innych brudnych praktyk jakie kryją się za systemem, który ludzie naiwnie nazywają prawem. Te instytucje, które nazywamy instytucjami zaufania społecznego pod żadnym względem nie zasługują na takie miano. Uważam nawet, że prawdziwi gangsterzy mają większy kodeks moralny od tych ludzi, którzy dodatkowo pod płaszczykiem służby narodu, dokonują na nim zbrodni fizycznych, psychicznych i ekonomicznych.

Okazuje się, że zaprzeczanie zaprzeczaniem, ale istnienie kontroli umysłu jest faktem, o którym, co odkryli działacze StopZet, można oficjalne dowiedzieć się ze strony Wojskowej Akademii Technicznej http://wwwwat.edu.pl/

Nie dalej jak 8 marca tego roku odbyła się na terenie WAT-u konferencja „Broń skierowanej energii, podsumowanie wyników programu strategicznego”. W Konferencji wzięło udział zaledwie 60 osób, pewnie najbardziej wtajemniczonych w arkana zbrodni na narodzie, a wśród nich generałowie, zastępcy BDN-u, jak Romuald Szeremietiew, pułkownik Kurowski, generał Dominikowski – koordynator programu strategicznego z ramienia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Swoją drogą ciekawy to rozwój !!!

Badania Centrum Rozwoju obejmują 6 programów, z czego 4 są obsługiwane przez Wojskową Akademię Techniczną, a 2 przez Politechnikę Wrocławską oraz PIT RADWAR.

Przyjrzyjmy się za tym co obejmują te programy tak w ogólnym zarysie:

Impulsowe działania elektromagnetyczne, Metody i sposoby ochrony i obrony przed impulsami HPM (mikrofale), Infrastruktura badawcza w zakresie nowych technologii, związanej z generatorami do wytwarzania wysokomocowych impulsów promieniowania elektromagnetycznego, anten nadawczych, technologii materiałowych, związanych z ochroną i obroną aparatury pomiarowej, ale oczywiście żadne służby ofiarom takiej ochrony nie proponują, laserowe systemy broni skierowanej energii, laserowe systemy broni nieśmiercionośnej, badania i symulacje oddziaływania impulsów HPM i inne.

Jednym słowem ta brutalna broń testowana jest na ludziach bez ich zgody, wcale nie dla bezpieczeństwa narodowego, tylko dla wykorzystania jej przeciwko narodowi, a ochronę przed jej stosowaniem otrzymają jedynie wybrańcy losu.

W tymże Centrum Rozwoju sami przyznają, że są bronie w Polsce, które są testowane na ludziach. To nawet nie dziwi, ze są testowane na ludziach, skoro mają być użyte przeciwko ludziom.

Pamiętacie aferę w Kiejkutach, gdzie przetrzymywano pięciu Talibów, których okrutnie torturowano w imię tzw nauki? Mówił o tym Andrzej Lepper, to ludzie boki ztej informacji zrywali. Taka jest mentalność niestety durnego Polaka, który dopóki ma tyłek posadzony wygodnie w fotelu, to nic go nie rusza tragedia innych ludzi i ciągle im do śmiechu.

Otóż jak się okazuje obecnie, za te niewyobrażalne tortury na „wybranych” jakaś łajza zgarnęła 15 milionów dolarów. Okazuje się, ze chęć posiadania nadmiernej ilości mamony wyzwala w ludziach nieludzkie odruchy i całkowicie pozbawia ich empatii, szacunku do własnej osoby oraz racjonalnego myślenia. Jeszcze takie bestialskie zachowania nazywają pracą na rzez nauki, to trzeba mieć tupet i niezdrowe myślenie. Oczywiście społeczeństwu sprzedano bajeczkę, że byli to niebezpieczni terroryści, bo terroryzm stał się narzędziem zniewolenia, a ludzie wszystko łykną jak pelikany. Gdyby bowiem chcieli od nich wyciągnąć jakieś informacje, wystarczyło podać im narkotyk. A tu grane były tortury. To oznacza, że kryje się za tym coś znacznie gorszego i okazuje się na dodatek, że jest to niezły biznes dla psychopatów.

Obecnie torturują za pomocą zdalnej energii skierowanej i to się dzieje w imię litery prawa. Wszystkie ofiary tego elektronicznego nękania przeżywają horror codzienny, a jakieś łajzy na tym zarabiają ciężką kasę, chwaląc się z pewnością swojej żonie i dzieciom, że są tak zaradni życiowo.

Na oficjalnej stronie WAT-u podają, że broń, której używają jest skuteczna nie tylko w warunkach wojennych, ale w czasie pokoju, np. do tłumienia demonstracji. Nie możesz człowieku wyrazić swojego niezadowolenia ze skandalicznych posunięć samo wybieralnej władzy lub skorumpowanych urzędników, bo Ciebie potraktują bronią elektromagnetyczną, skalarną lub jeszcze inną technologiczną bronią.

W tym miejscu nadmienię Wam o własnym doświadczeniu w tym temacie. Otóż swojego czasu uczestniczyłam w dwóch połączonych pikietach antypsychiatrycznej oraz StopZet. W pewnym momencie pojawiła się tam duża śmieciara, ogromny wóz i stała tam w niedalekiej od nas odległości dość długo. Poczułam nagłe zawroty głowy, których normalnie nie miewam. A najgorzej było następnego dnia, bo nie mogłam wstać z łóżka, taki czułam ból nóg. Ten ból był tez jednorazowy, właśnie po tym proteście. Cały dzień musiałam przeleżeć w łóżku.

Tymczasem w mediach, a nawet w Internecie ofiary tych okrutnych eksperymentów są ośmieszane, a płatni dezinformatorzy, tzw .wyszkolone operacyjne ciule, mają za zadanie tłumić wszelkie przejawy zainteresowania tematem szerszej opinii publicznej i zaraz, gdy tylko pojawi się jakieś info w tej sprawie, zjawiają się na posterunku, gotowi do dezinformacyjnej akcji. Oczywiście bezrefleksyjnie ludzi pokrzywdzonych nazywają ludźmi chorymi psychicznie.

Tymczasem jak się okazuje, proceder ten np. w Stanach Zjednoczonych jest wykorzystywany również przez developerów do przejmowania za bezcen nieruchomości po ofiarach. Wiele ludzi bowiem z powodu złego samopoczucia w tych naświetlanych pudłach, zmienia miejsce zamieszkania sprzedając za bezcen swoje dotychczasowe lokum.

Ponieważ jak wspomniałam, coraz więcej ludzi odważa się o tym głośno mówić, przytoczę zatem wywiad niemieckiego dziennikarza Armina Grossa z Carlem Clarkiem, który pracował dla służb specjalnych CIA, Mosadu oraz ADL – Ligi Przeciwko Zniesławieniu oraz w brytyjskich służbach MI-5, a który w pewnym momencie swojego życia porzucił tą pracę, gdyż sumienie nie pozwalało mu nadal angażować się w to gigantyczne zło.


Rozmowa Carla Clarka z dziennikarzem niemieckim Arminem Grossem

Carl Clark – CC
Armin Gross – AG

AG:
Informacje dotyczące służb specjalnych zazwyczaj nie są upubliczniane. Pan jednak chce je ujawnić. Dla kogo Pan pracował?

CC: Od 1980 do 2003 pracowałem jako wolny strzelec dla różnych służb. Do 1997 roku pracowałem dla CIA a potem dla Mosadu, izraelskich służb specjalnych i dla Ligi przeciwko Zniesławianiu, amerykańskiej organizacji przeciwko dyskryminacji i szkalowaniu z Żydów. Byłem tez zatrudniony przez MI-5, podgrupę brytyjskich służb specjalnych. Później przeniosłem się do policji także jako tajny agent pewnego śledczego laboratorium. Brałem udział w europejskich misjach w Paryżu, Zurychu, Bilbao i w Moskwie.

AG: Na czym polegały Pańskie zadania?

CC: Ważnym zadaniem była infiltracja pewnych grup w celu zdobycia informacji o sposobie ich funkcjonowania. Miałem przenikać do pewnych grup, zaprzyjaźniać się z niektórymi członkami a potem starać się zniszczyć im życie.

AG: O jaki rodzaj grup chodziło?

CC: Przede wszystkim o gangi przestępcze i narkotykowe. Dostarczałem informacji o Froncie Narodowym, nazistach lub skinheadach izraelskim służbom. Interesowały ich nazwiska, adresy, miejsca spotkań, plany i cele. Śledziłem jednostkowe cele dla CIA.

AG: Co dokładnie Pan robił?

CC: Szpiegowałem ludzi w bardzo długich okresach czasu podsłuchując ich rozmowy. Miałem tez za zadanie mącić im w głowach i wprowadzać w błąd. W tym celu wchodziłem ukradkiem do ich domów, zabierałem pewne przedmioty a inne tylko przestawiałem. Poza tym kasowałem dane z ich komputerów, albo usiłowałem wyprowadzić ich z równowagi chodząc za nimi i nagle odwracając się na stacji metra czy przystanku autobusowym itd. W innych przypadkach mogłem zainscenizować walkę uliczna dokładnie w polu widzenie obiektu i wiele innych tego typu zadań. Kiedy otrzymywaliśmy rozkazy, by kogoś docisnąć lub nawet zaaresztować, instalowaliśmy mu na komputerze określone materiały, takie jak dziecięca pornografia czy instrukcje wykonania bomby itd.

AG: Kim były osoby, które wyznaczano panu jako cele?

CC: Ludzie mogący mieć jakiś wpływ na politykę. Na przykład opozycjoniści albo ludzie występujący przeciwko koncernom zwłaszcza farmaceutycznym. Niektórzy należeli do grup przestępczych, ale było dwóch czy trzech targetów, którzy nic nikomu nie zrobili i o ile mogłem to stwierdzić w nic nie byli zamieszani.

AG: W sumie jak wiele osób Pan inwigilował?

CC: W latach 80-tych było ich pięciu lub sześciu, w 90-tych siedmiu i od 2000 do 2003 trzech. Ta niewielka liczba obiektów pozwala zdać sobie sprawę jak intensywne były te działania. Początkowo potrzeba przynajmniej 6-ciu miesięcy, by uzbierać jak najwięcej informacji o przeszłości namierzanego celu.

AG: Jak zdobywał Pan te informacje?

CC: Z kubła na śmieci, telefonu, skrzynki mailowej, Internetu. W miarę coraz bardziej powszechnego stosowania nowych technologii staje się to coraz łatwiejsze. Już nie potrzeba pluskiew, wystarczą komórki lub anteny satelitarne. Ponadto dzisiaj udział broni mikrofalowej stał się częstą praktyką.

Tajne bronie:

AG: Czy pan także używał tych broni na bazie mikrofal?

CC: Nie. Ja byłem odpowiedzialny za nadzór. Robili to koledzy ze specjalnych wydziałów. Chociaż byłem na miejscu, kiedy używano tych broni.

AG: Czy może Pan dokładniej opisać jak takie użycie tych broni przebiega?

CC: Trochę tak jak na filmach z gatunku science-fiction. Ludzie mogą być śledzeni przez radary, satelity, stacje bazowe telefonii komórkowej i dodatkowo przez programy komputerowe. Na przykład, czasem trzy urządzenia radarowe mogą być umieszczone w pobliżu celu. Radar emituje fale elektromagnetyczne, niektóre z nich trafiają w cel i ocenia się ich skuteczność. Moi przyjaciele, którzy pracują w tym wydziale specjalnym, mogą wówczas przez cały dzień podążać za celem na swoich komputerach. Dzięki tej formie lokalizowania obiektu można używać tych broni z dużą precyzją. Moi koledzy widzą dokładnie gdzie celować i mogą obserwować reakcję namierzanego obiektu.

AG: Jak te bronie oddziaływają na targetów?

CC: Wywołują wrażenie gorąca, wewnętrzne oparzenia, bóle, mdłości, uczucie strachu. Czasami zostawiają ślady na skórze, ale z reguły nie. Jeśli obiekt pójdzie do lekarza usłyszy, że wszystko jest w porządku. Proszę tylko wziąć pod uwagę, że tak było 10 lat temu. Od tamtej pory ta technologia znacząco się rozwinęła.

AG: Jaki jest cel tych ataków?

CC: Zastraszyć ludzi, na przykład tych, którzy robią dużo hałasu wokół siebie. Ja stałem się celem po tym jak odszedłem z agencji. Jestem pewien że stosowano na mnie te technologie w latach 2003/2004, które powodowały we mnie dużą agresję. Były dwie sytuacje kiedy o niemal kogoś nie zabiłem, a jedną z tych osób była moja sąsiadka, która jest miłą starszą panią.

AG: Czy sądzi Pan, że jest możliwe bezpośrednie wpływanie na ludzkie uczucia za pomocą broni używających promieniowania elektromagnetycznego?

CC: Bez wątpienia. Wiemy, że żywe organizmy są wrażliwe na promieniowanie elektromagnetyczne. Podstawowe, wewnątrzkomórkowe procesy życiowe zachodzą dzięki oscylacji elektromagnetycznej. Częstotliwości przychodzące z zewnątrz mogą zaburzyć bądź zmienić te procesy. W ramach eksperymentów wojskowych dokonano daleko idących postępów w wpływaniu za pomocą tych częstotliwości na ludzkie ciało, mózg i duszę. Tą drogą można wywołać strach, agresje, nerwowość lub zaniki pamięci. W kombinacji z innymi oddziaływaniami można doprowadzić obiekt do obłędu. Na przykład fale radiowe mogą zostać zmanipulowane w taki sposób, że target słyszy swoje nazwisko w radio, albo jego komputer pokazuje jego nazwisko wielokrotnie. Przekazuje mu się również głosy komentujące wszystko, co robi. Na przykład po wstaniu rano z łóżka słyszałem głos, który mówił: Wstań i daj komuś wycisk.

AG: Ludzie mogą zostać nawet doprowadzeni do ostateczności, do zachowań ekstremalnych?

CC: Tak, bezspornie. Docelowo chodzi o to, by wybrani ludzie skończyli w szpitalach psychiatrycznych. Jeśli osoba namierzana szukając pomocy uda się na policje lub do lekarza, nikt nie potraktuje jej poważnie. Niektórzy lekarze i szpitale wręcz pracują ramie w ramie ze służbami. Procedury diagnostyczne sprawiają, ze pacjent, który czuje się prześladowany lub słyszy głosy dostaje etykietkę schizofrenika.

AG: Szpitale współpracują ze służbami?

CC: Tak, oczywiście. Wielkie koncerny również. Dlatego ten, który prowadzi dochodzenie w sprawie działalności koncernów, poważnie ryzykuje. Rząd amerykański chroni koncerny takie jak Mc Donald, Coca Cola i niektóre firmy farmaceutyczne. Przedsiębiorstwa te mają na swoje usługi agentów FBI w zakresie szpiegostwa przemysłowego. Masoneria, która panoszy się w CIA, odgrywa tutaj pierwszorzędną rolę.

Jedna wielka sieć nadzoru:

AG: Czy wiesz, w których krajach cywile są inwigilowani i atakowani broniami skierowanej energii?

CC: W Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Chinach, Północnej Korei, Rosji, Francji i Anglii. Zazwyczaj oficjalnie bez wiedzy odnośnych rządów. Lecz nieoficjalnie sądzę, że urzędnicy wysokiego szczebla w jakiś sposób muszą współdziałać, a przynajmniej orientować się, co się dzieje.

AG: Czy wiesz, ile osób pozostaje pod nadzorem?

CC: W Anglii około 5 tysięcy inwigilowanych i 15 tysięcy nadzorujących te operacje. Oprócz dużych agencji narodowych działa jeszcze 300 lub 400 pomniejszych agencji zatrudniających byłych agentów służb specjalnych. Mają zgodę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na szpiegowanie, robienie zdjęć i zdobywanie informacji. Ich pracownicy są dobrze opłacani.

AG: Napotykał Pan na trudności przechodząc z jednej agencji do drugiej?

CC: Nie, to zawsze był dobry ruch z punktu widzenia mojego nowego pracodawcy, jako że zawsze mogłem im dostarczyć informacji o moim poprzednim miejscu pracy. Różne agencje rządowe zupełnie sobie nie ufają, dzięki czemu mogłem zarobić więcej zmieniając agencję.

Odejście:

AG: Dlaczego pan z tym zerwał?

CC: Zdałem sobie sprawę, że to co robiłem było złe. Ostatni dwaj targeci, których mi przydzielono, niczego nie zrobili. Nie interesowali się polityka, byli zupełnie normalnymi, miłymi ludźmi, nie stanowili ani przestępczego ani ekonomicznego zagrożenia. Jak zdołałem ustalić powodem, dla którego mogli zostać wybrani jako cele było ich DNA lub grupa krwi. Ostatnio prowadzono dużo badan w tych tematach. Od naszego DNA zależy wiele subtelnych cech naszego charakteru. Od 1993 do 2004 w ramach Projektu Human Genomes Diversity (Projekt Różnorodności Ludzkiego Genomu) poznano skład chemiczny par nukleinowych, które tworzą ludzkie DNA także zbierając dane genetyczne ludzi pochodzących z zagrożonych wyginięciem małych, odizolowanych wspólnot. Następnie wszystkie wyniki zostały porównane i powiązane ze sobą. Nasi pracodawcy byli zawsze bardzo zainteresowani DNA inwigilowanych osób. W początkowym okresie nadzoru zdobycie do analizy próbek ich DNA lub krwi było jednym z naszych podstawowych zadań.

AG: Już Pan wspominał, że odejście z agencji stało się dla Pana źródłem problemów życiowych. Czy może Pan podać kilka przykładów?

CC: Pewnego razu nocą, gdy prowadziłem ciężarówkę, by dostarczyć paczki, przez cały czas na dystansie 3000 mil leciał za mną helikopter. Kiedy szedłem sobie uliczka zaatakował mnie nieznajomy mężczyzna zdając mi cios. Przy innej okazji jechałem ciężarówką z trzytonowym ładunkiem, kiedy dwie z moich opon nagle eksplodowały. Policjanci, którzy przyjechali, oświadczyli, że nigdy nie byli świadkami czegoś podobnego. Potem był przypadek, gdy jechano za mną cały czas, kiedy prowadziłam. Tak mnie to rozwścieczyło, że zatrzymałem samochód na poboczu, złapałem kij bejsbolowy i wyskoczyłem z samochodu. Trzy samochody, które siedziały mi na ogonie nagle wystartowały na wstecznym biegu i odjechały z dużą prędkością. W normalnych okolicznościach powinni powiadomić policję o moim zachowaniu, ale nic takiego nie zrobili. Również nasłano na mnie trzech ludzi, którym kazano się ze mną zaprzyjaźnić, by mogli mnie śledzić. Ponieważ wiedziałem, że podsłuchują moje rozmowy telefoniczne, głośno oświadczyłem przez telefon do kogoś, że planuję zabicie ludzi, którzy wkradli się do mojego życia, by mnie szpiegować. Zaraz po tej wzmiance trzej osobnicy zniknęli całkowicie ze sceny.

AG: A jak sprawy się mają obecnie? Czy uważa Pan, że w dalszym ciągu Pana namierzają?

CC: Oczywiście. Dowiedziałem się również, że służby chciałyby się dowiedzieć, po co przyleciałem do Niemiec.

AG: Czy zatem nie naraża Pan w tej chwili swojego życia?

CC: Jestem przygotowany na to, by stawić im czoła. Oni także zdają sobie sprawę, że wiem o nich dość dużo i że zamierzam coś zrobić z tym gwałceniem i naruszaniem moich praw obywatelskich. Mam przyjaciół w jednostkach specjalnych w Afganistanie i w Iraku, którzy mnie wspierają.

Wskazówki dla ofiar:

AG: Czy ma Pan jakieś rady dla ludzi, którzy czują się inwigilowani?

CC:
Dobrą rzeczą jest unikanie w mailach używania określonej terminologii i słów takich jak rząd lub kontrola umysłu , gdyż cyfrowa inwigilacja skupia się na wyszukiwaniu słów kluczy. Warto także sprawdzać, czy nikt nie zakradł się do domu. Nocni intruzi często używają gazów usypiających rozpylanych na przykład przez otwór na listy zanim wejdą do domu. Domownicy budzą się nazajutrz z metalicznym posmakiem w ustach. Jeśli samochody zachowują się dziwnie, należy spisywać numery rejestracyjne. Jeśli dostajesz listy, na które nie czekasz, albo nadawca jest Ci nieznany, powinny zostać owinięte w folie aluminiową. Są tez specjalne mierniki do wykrywania promieniowania wysokich częstotliwości w pomieszczeniach.

AG: Czy zna Pan innych demaskatorów, którzy opowiadają o podobnych przeżyciach?

CC: Do tej pory nikogo, ale mam nadzieję, że w przyszłości coraz więcej osób zdobędzie się na to, by mówić o tym publicznie.

Kolejnym człowiekiem, który sprzeciwił się tego typu eksperymentom jest Robert Duncan, który pracował nad programem do nękania głosami w głowie. On też na pewnym etapie tych nieludzkich eksperymentów miał odwagę moralną powiedzieć dość. Duncan pracował w Departamencie Obrony US, CIA, DARPA, Departamencie Sprawiedliwości US, NASA, Marynarce i w NATO nad złożonymi badaniami nad technologią nadzoru, inwigilacji i systemami zbrojeń.

To kolejny wiarygodny świadek tego kryminalnego procederu, który obecnie uświadamia ludzi jak niebezpieczna jest ta technologia, jak skorumpowany jest system i jakich przestępstw sę dopuszcza na niczego nieświadomych, niewinnych obywatelach.

Ten człowiek w swoich wywiadach mówi czym są głosy w głowie oraz na czym polega kryjąca się za nimi technologia, która umożliwia pełne kontrolowanie mózgu człowieka. Podaję link do dwóch wywiadów z Robertem Duncanem, który zamieszczony jest na stronie Stowarzyszenia StopZet.


Dwa wywiady z Panem Duncanem

W Polsce takimi demaskatorami podstępnego i niemoralnego działania służb specjalnych jest niezależny dziennikarz Wojciech Sumliński oraz były pracownik służ specjalnych major Pan Tomasz Budzyński, którzy wspólnie napisali książkę zatytułowaną „Oficer”. W jednym z programów Pana Zagórskiego o tematyce mind control, Pani Ewa Pawela odczytała dwa znaczące cytaty z tej publikacji, które oddają w pełni mroczne oblicze tych eksperymentów. Oto one:

„Dziennikarze zatem po gangsterach, prokuratorach i sędziach stanowili dla nas domknięcie koła. Dla służ specjalnych zawsze byli i nadal są nieodłącznym elementem gry. A że formalnie prawo nie pozwala ich werbować? Oczywiście każdy może wierzyć w to, co chce. Ale jeśli ktoś uwierzy w to, że zapisy ustawowe, naprawdę stanowią jakąkolwiek przeszkodę dla werbowania dziennikarzy, to znaczy, że uwierzy już we wszystko”

I drugi jeszcze bardziej wymowny w treści fragment wypowiedzi Pana Budzyńskiego, w którym odnosi się on do konkretnych aspektów tej brudnej gry. Wyjaśnia w nim również, co nim kierowało i dlaczego sprzeciwił się tym gangsterskim praktykom gangstalkinu oraz strukturom, dla których pracował. Wprawdzie zapłacił za to wysoką cenę, ale jego sumienie nie pozwalało mu dalej milczeć. Na skutek swojej decyzji był notorycznie inwigilowany, a służby robiły wszystko, aby zniszczyć jego życie prywatne i zawodowe:

„Po co te wyrzeczenia, nieprzespane noce,, służba non stop, bez początku i bez końca, często 7 dni w tygodniu, by gnębić niewinnych ludzi, podrzucać „dowody”, szantażować, pomawiać i niszczyć słabych, a jednocześnie chronić gnoi i bandytów, tylko dlatego, że mają pieniądze, koneksje, władzę lub kumpli na wysokich stołkach. Oczyma wyobraźni widziałem ocean cierpienia, zgotowany Bogu Ducha winnym nieszczęśnikom, których całą winą było to, że znaleźli się nieodpowiednim miejscu i czasie na drodze decydentów trzyliterowych służb specjalnych, takich w jakch służyłem, powołanych teoretycznie do służby obywatelom. Ile było ofiar? Dziesiątki, setki, a może nawet tysiące. Kto jest w stanie ogarnąć głębię tego piekła”.

Obrazek

Na zakończenie przedstawiam kilka ciekawych komentarzy wyłowionych z sieci na temat elektromagnetycznego terroru.


Ciekawe komentarze znalezione w sieci na temat mind control

Komentarz 1
Jeśli ktoś czyta zawartość myśli i manipuluje człowiekiem ten dźwięk jest słyszalny 24h/dobę, to nie jest wadą słuchu czy z chorobą psychiczną związaną ze słyszeniem dźwięków (omamów słuchowych).

Są dowody na używanie tej technologii przez wywiad wojskowy ( czyj ?) nikt jednak do tego się nie przyzna, gdyż jest to technologia groźniejsza niż znajomość budowy Bomby Atomowej w kuchni.

Może ranić i nie widać sprawcy, człowiek jest jak żywa samonaprowadzająca rakieta zdolna do wszystkiego, wystarczy że pod progowo powie się coś, a człowiek ma wrażenie, że sam o tym pomyślał i wykona to, a jeśli zajarzy, że postępuje niewłaściwie, nie po jego myśli, bo nigdy tak by nie postąpił, to stosuje się chemiczne środki, które są w każdym z nas, do nastawienia stanu emocjonalnego używając hormonów, które są produkowane w ciele człowieka, a wystarczy pewną częstotliwością pobudzić pewne organy lub części ciała do produkcji tych hormonów.

Jak to możliwe ? już w latach 1930 Amerykański naukowiec wiedział i opatentował urządzenie do leczenia punktowego ludzi podobnie działa jak radioterapia u osób chorych na raka tyle że ten wynalazek został zapomniany a konstrukcja banalnie prosta, każdy wprawiony krótkofalowiec z licencją klasy A jest w stanie zbudować takie urządzenie, a wynalazek nazwano "Generator Rifea"

Nr.patentu:
1. US Pat. 5908441
2. US Pat. 6221094
3. UK pat. GB2336318
inne patenty – link

Komentarz 2
Czy istnieje broń psychotroniczna? która jest rodzajem energii Elektrostatycznej, potrafiąca tak wiele zniszczyć w człowieku jak i naprawić? W rękach lekarzy jest to lek na każdą chorobę bez wyjątku .
W rękach terrorystów lub rządu jest to narzędzie manipulacji ludźmi na ogromną skalę, a ta broń jest w stanie doprowadzić ludzi do obłędu i samookaleczenia, czytanie w umysłach ludzi ich myśli , nakłanianie podświadomie do czynów i aktów przestępczych bez żadnych konsekwencji , dla kogoś kto tym manipuluje, a ponosi winę zawsze człowiek ofiara.

Komentarz 3
Czy to państwo policyjne czy ukryta komuna jak przystało na XXI wiek
Widzieć i słyszeć wszystko lecz nie reagować aby nikt nie zdemaskował że ktoś posiada taką technologię. Co to jest ta broń psychotroniczna:

Rodzaj energij emitowanej przez bardzo duże radary o mocy Giga Watów które są wstanie zapalić sztucznie zorze polarną. Anteny są nie ruchome ale wykorzystują propagację i odbicie sygnału od pewnej warstwy atmosfery dzięki czemu anteny są kierunkowe punktowo potrafiące wyśledzić każdy najsłabszy sygnał. Ta energia jest to dźwięk zmodulowany impulsowo o bardzo wysokiej częstotliwości , jednak nie jest to fala radiowa, a raczej fala akustyczna, podobna to tej, jakiej używają nietoperze czy delfiny do komunikacji i lokalizacji przeszkód terenowych.

Jak rozpoznać użycie na kimś tej techniki inwigilacji: Osoba ofiara którą manipuluje się wbrew jej woli słyszy w swojej głowie bardzo cichy piskliwy dźwięk podobny do emitowanego przez kineskopy telewizyjne lub mini kamery przemysłowe, a częstotliwość tego dźwięku jest około 15700KHz* (chyba chodziło o Hz*, czyli 15,7KHz), Niektórzy są obojętni na ten dźwięk.

(pod tym linkiem 'kliknij' można sobie wpisać 15700 i sprawdzić jak reagujemy na ten dźwięk)

Komentarz 4
Obecnie stosują tą broń psychologiczną NKWD Podlasia miast powiatowych i Białegostoku grupy PRL-owskie SB i UB, którzy przyczynili się do do wypadku polskiego samolotu w Smolensku. Taki nadajnik montuje się w samolocie,samochodzie,na ścianach budynków i.t.p. obiekcie.

źródło: link

Komentarz 5
Masz głowę jak na pompowana do tego cały czas szumy w uszach i piski jak przy sprzężeniu dźwięków np gitary. Słyszysz głosy jak do ciebie mówią . W sumie to się wydaje ze telefon komórkowy to stara technologia. Jest nie potrzebny. Ingerencja 24 godziny na dobę powoduje brak skupienia i ogólne zmęczenie

https://youtu.be/7EPibxU9NcA
https://boskaenergia.blogspot.com/2017/ ... broni.html
1 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 26 mar 2017, 21:50

Tak najszło, a zainspirowała mnie >chanell< :) :


https://youtu.be/obvizJRnezA
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 28 mar 2017, 22:33

Gang Stalking i Mind Control - Jakub Adamkiewicz - 27.03.2017

https://www.youtube.com/watch?v=dTCemewhn5s

Opublikowany 27 mar 2017
Jakub Adamkiewicz mieszkający w Hiszpanii i jego historia związana z gang stalkingiem i mind control. Z naszym gościem rozmawiał Janusz Zagórski.
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 03 kwie 2017, 14:29

Wszystko to tylko słowa, słowa....nazwy, określenia, które nigdy nie oddadzą stanu rzeczywistego ułudy, która nas otacza.
Rzeczywista ułuda ? Czy coś takiego wogóle istnieje ?

Transformacja, przechodzenie na kolejne poziomy energetyczne opłacone jest ogromnym kosztem.
Samoświadomość tych procesów bardzo często jest niewidoczna od środka dla delikwentów....
Gdy odbywa się to za naszym przyzwoleniem, najczęściej koszt ten płaci fizyczne ciało.
Aby cos dostać trzeba coś oddać.
Energia nie bierze się z niczego, a bilans musi wyjść na zero.
Takie sa prawa natury.
Znam sytuacje gdy w trakcie transformacji, fzyczne ciało ulegało wyniszczeniu w tak dużym stopniu, że nigdy póżniej nie odzyskało nawet połowy sprawności.
Niemalże do zatracenia. Ten mistyczny poziom świadomości kosztował ich niemal "całe życie".
Ale jak twierdzą, wybór drogi transformacji był czymś w rodzaju zobowiazania, z którego nie można sie było wycofać. Jak pieczęć.
Mieli chwile zwątpienia, nie strachu, ale cofnąć sie już nie dało.
Droga była tylko jedna i w jednym kierunku. Czas nie grał roli...
Znam tych ludzi całe życie i wiem, że na swej drodze transformacji, cierpią nadal, ale jak twierdzą ból fizyczny jest coraz mniej dotkliwy...
Między innymi w tym się chyba zawiera jedna z doktryn kontroli umysłu...
Jak mniemam, to zapewne jest jedna z wielu dróg, na których można się samodoskonalić.
Jest w historii wiele podobnych przykładów gdy umartwione ciało fizyczne (nie dosłownie i nie na siłę) doskonali ducha/umysł.
....a to tylko tak nawiasem mówiąc, pomiędzy ważnymi postami i mój, niewiele znaczący...
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 04 kwie 2017, 17:37

sandra pisze:Wszystko to tylko słowa, słowa....nazwy, określenia, które nigdy nie oddadzą stanu rzeczywistego ułudy, która nas otacza.
Rzeczywista ułuda ? Czy coś takiego wogóle istnieje ?


Widzisz szacowna pełna zgoda dlatego od jakiegoś czasu przestałem zwracać uwagi na nazewnictwo a jak czegoś nie rozumiem sprawdzam
Dlatego ja nie nazwę swojego Tu i Teraz ułudą czy też podobnie....
Nazywam to polem doświadczeń w tej formie.
Wiem też że obejmując fizyczną formę podjąłem się wykonać Pracę
Wiem też że wycofanie się lub zaniechanie wykonania tejże Pracy która podjąłem się wykonać sam bez przymusu będzie wiązało się z konsekwencjami.
Wiem też że wykonanie tej pracy też się będzie wiązało z konsekwencjami :D

sandra pisze:Transformacja, przechodzenie na kolejne poziomy energetyczne opłacone jest ogromnym kosztem.
Samoświadomość tych procesów bardzo często jest niewidoczna od środka dla delikwentów....
Gdy odbywa się to za naszym przyzwoleniem, najczęściej koszt ten płaci fizyczne ciało.
Aby cos dostać trzeba coś oddać.


Widzisz szacowna pełna zgoda :D
Mogę tylko dodać, że widać wyraźnie różnice miedzy adeptami wiedzy o energiach działających ewentualnie pracujących by działać pracować zgodnie z potrzebą, zamysłem czyli tym czego podjęli się dokonać obejmując akurat tą fizyczną formę, a adeptami tych do nic przeciwstawnymi.
Każde działanie niezgodne z potrzebą obojętnie świadome lub nie kosztuje energię po ludzku jakiś czas czyli nazwę to szafujący energią 30 latek wygląda wiele starzej.
Koszt płaci ciało fizyczne też, ale nie tylko ciało fizyczne moim skromnym zdaniem, dlatego że odchodząc znaczy zarzucając to czego podjęliśmy się obejmując daną formę fizyczna w danym otoczeniu z danymi predyspozycjami tracąc ją następna, którą będziemy w stanie objąć będzie znacznie nazwę to gorsza, a to dlatego, że kluczem do formy fizycznej są nagromadzone wnioski z doświadczeń wibracje.
Delikwent o niskich wibracjach (ten co zakopał talenty) obejmie formę skonstruowaną - przeznaczoną do takich właśnie wibracji.
Oczywiście wykonanie Pracy której się podjął w tejże formie będzie trudniejsze

sandra pisze:Energia nie bierze się z niczego, a bilans musi wyjść na zero.


Z uwzględnieniem, że nazwy tego samego bywają rożne pełna zgoda :D
Bilans zero tak ale oszczędności środki są nagromadzone w tej składowej Jednostki którą rasa żółta nazwala Monadą
Oczywiście następne wcielenie to tabula rasa, aleeee fizyczna forma odpowiednio dobrana a to dlatego, że efektem każdej pracy jest przysłowiowy kołacz jak nie ma pracy to nie ma kołaczy :D
Co na górze to i na dole.
Dobry pracownik zarabia więcej stać go na lepsze auto niż tzw nieroba
sandra pisze:Znam sytuacje gdy w trakcie transformacji, fzyczne ciało ulegało wyniszczeniu w tak dużym stopniu, że nigdy póżniej nie odzyskało nawet połowy sprawności.


Widzisz szacowna pełna zgoda :D
Osobiście znam taki przykład nazwijmy to :D

sandra pisze:Między innymi w tym się chyba zawiera jedna z doktryn kontroli umysłu...


Jedna ale nie jedyna a każdy jest inny
Co do kontroli umysłu dorzucę są dwie drogi albo robi się to samodzielnie albo nie ot i tyle :D

sandra pisze:.a to tylko tak nawiasem mówiąc, pomiędzy ważnymi postami i mój, niewiele znaczący...


Ładne :D
Podobne do tego co poszukując drogi wyjścia walił w drzwi jak opętany :D
Jak ustąpiły zorientował się że walił od środka :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 04 kwie 2017, 22:19

sandra pisze:Samoświadomość tych procesów bardzo często jest niewidoczna od środka dla delikwentów....


Przebiśnieg pisze:Mogę tylko dodać, że widać wyraźnie różnice miedzy adeptami wiedzy o energiach


Prawicie niby o tym samym, a zupełnie innym językiem.
Skąd te różnice? :o

SJP- Słownik Języka Polskiego pisze:delikwent

dopuszczalne w grach

delikwent

1. w prawodawstwie: osoba sądzona za przestępstwo; skazaniec; przestępca;
2. potocznie: ktoś, kto jest zależny od kogoś, np. klient, pacjent

;) :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 05 kwie 2017, 19:26

abcd pisze: sandra pisze:
Samoświadomość tych procesów bardzo często jest niewidoczna od środka dla delikwentów....



Przebiśnieg pisze:
Mogę tylko dodać, że widać wyraźnie różnice miedzy adeptami wiedzy o energiach



Prawicie niby o tym samym, a zupełnie innym językiem.
Skąd te różnice? :o

Szacowny nazwy tego samego bywają rożne przecie :D
Ok uparty nie jestem ani zawzięty od tej pory adeptów wiedzy o energiach ze strony przeciwstawnej będę nazywał delikwentami :D
Dodam tylko stwierdzenie, że tłumaczenie słowa delikwent pokrywa się ze stanem faktycznym
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 13 kwie 2017, 01:05

Stop Mind Control - Katherine Horton o ogólnoświatowerj akcji Tsunami Email Campaign - 12.04.2017

https://www.youtube.com/watch?v=ZjLNgqwQfeM

Opublikowany 12 kwi 2017

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Katherine Horton na temat największej na świecie obywatelskiej akcji przeciwko technologii kontroli umysłu, której nadano nazwę - Tsunami Email Campaign.
Chodzi o narastający proces rozsyłania e-maili do parlamentarzystów i rządzących na całym świecie, ludzi odpowiadających za nasze bezpieczeństwo i prawa obywatelskie.
Katherine wraz z grupą osób zainicjowała tę akcję a NTV zadeklarowało swoje medialne wsparcie. W wypowiedzi Katherine padają znamienne słowa ostrzeżenia, że w razie zignorowania wiarygodnych doniesień z całego świata o zbrodniczych działaniach uktrytych kręgów władzy stosujących technologie Mind Control pociągniemy w przyszłości do odpowiedzialności naszych przedstawicieli za zdradę naszych interesów i łamania naszych narodowych Konstytucji i miedzynarodowych porozumień gwarantującym ludziom prawo do nietykalności osobistej.
0 x



ODPOWIEDZ