Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 26 sty 2018, 13:31"PRACOWNICY, AGENCI I FUNKCJONARIUSZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH SĄ UPOWAŻNIENI DO STOSOWANIA TORTUR ELEKTRONICZNYCH GRUPACH I INDYWIDUALNYCH LUDZIACH!
WYSTARCZY IM POZWOLENIE GENERAŁA OPERACYJNEGO!!"

CO ROBI NATO W POLSCE.. KTO WYDAJE NA TO ZGODĘ???
KTO DAŁ TAKIE PRAWA WOJSKU USA, KTO WYDAJE NA TO ZGODĘ BY MALTRETOWAĆ I ZABIJAĆ LUDZI... W CZYIM IMIENIU DZIAŁAJĄ WOJSKA USA I NA CZYJĄ KORZYŚĆ PRACUJĄ?

STOP! STOP! STOP! BASTA!

Kiara.


*****************

Molestowanie elektroniczne

Advanced Electronic Security Co. przeprowadza elektroniczną analizę i badania, wykorzystując najlepsze możliwe pomiary liczników technicznych (TSCM), aby ustalić, czy jesteś prześladowany elektronicznie. Następnie zalecamy właściwy sposób działania w celu wyeliminowania zagrożenia molestowania elektronicznego.
Co to jest nękanie elektroniczne?

Jeśli ktoś użyje jakiegoś urządzenia elektronicznego, aby pomóc im w inwazji na twoją osobę lub mienie w celu zbierania informacji nielegalnie lub w celu spowodowania szkody, to jest to elektroniczne nękanie.
Molestowanie elektroniczne występuje w wielu formach i typach. Spróbujemy wyjaśnić, co to jest i co z nimi zrobić.

Elektroniczny nadzór

Nadzór elektroniczny to narzucona obserwacja rzeczy, osoby lub otoczenia danej osoby za pomocą elektronicznych urządzeń nasłuchowych, urządzeń rejestrujących lub przekazujących wideo, obrazowania spektralnego za pomocą ciepła lub podczerwieni, źródeł dźwięku lub innych źródeł promieniowania oraz wszelkich innych środków obserwacji czynności danej osoby. , rzeczy lub rutyny. Nie wszystkie formy nadzoru korzystają z urządzeń elektronicznych, a nie wszystkie formy nadzoru są nielegalne lub uznawane za nękanie. Po prostu obserwowanie kogoś, kto używa tych oczu, jest z pewnością uważane za nadzorowanie i samo w sobie nie jest nielegalne.

Nadzór stał się dość zaawansowany i stanie się bardziej wszechobecny w miarę postępu naszego społeczeństwa w dziedzinie technologii. Mikro-rejestratory, ukryte ukryte kamery wideo (takie jak kamery otworkowe), ultra małe mikrofony, mikro-nadajniki i inne urządzenia podsłuchowe są łatwe do zdobycia przez każdego w sklepach szpiegowskich i sklepach internetowych. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zobacz Podsłuchy zagrożeń dla ukrytych ukrytych zdjęć z kamery wraz z dodatkowymi informacjami i strony nadzoru elektronicznego .

Obrazek

Obrazek

Elektroniczna sabotaż / interferencja (zagłuszanie)

Elektroniczny sabotaż lub interferencja to dowolny sabotaż, który celowo konfiguruje własność osobistą tak, aby uległa zniszczeniu lub awarii. Jakiekolwiek celowe zakłócenia, takie jak generatory szumów elektronicznych, generatory dźwięku, generatory światła, zakłócenia iskiernikowe lub inne formy zakłóceń elektromagnetycznych (zakłócenia elektromagnetyczne), które niszczą, zakłócają, powodują nieprawidłowe działanie lub utratę zasobów, są uznawane za nękanie elektroniczne.


Ukierunkowane szkodliwe urządzenia o wysokiej energii


Jest to najniebezpieczniejsza forma nękania elektronicznego i jest dość łatwa do wdrożenia przeciwko osobie. Skierowane szkodliwe wysokoenergetyczne urządzenia mikrofalowe i broń mogą obejmować takie urządzenia i sprzęt, które są łatwo dostępne niemal w dowolnym miejscu na świecie, gdzie są ludzie. Kuchenki mikrofalowe można modyfikować tak, aby skupiały się i doprowadzały do ​​1200 watów lub więcej, w zależności od modelu, energii mikrofalowej na osobę lub obiekt i były łatwe do wytworzenia.

Wyniki ataku urządzenia o wysokiej energii mogą być śmiertelne, mogą zabić lub przynajmniej uniemożliwić istnienie człowieka lub innych zwierząt. Ataki z broni mikrofalowej o wysokiej energii pozostawiają pęcherze, powodują wewnętrzne siniaki i / lub krwawienie, pobudzają raka, powodują zaćmę, zachęcają guzy do wzrostu, generują czyraki lub pozostawiają czerwone łaty na skórze. Ukierunkowane Szkodliwe Broń o wysokiej Energii będzie miała skuteczny zasięg od punktu kontaktu do kilkuset metrów. U

kierunkowane Szkodliwe Broń o wysokiej Energii może być używana do niszczenia urządzeń elektronicznych i powodowania poważnych zakłóceń w komputerach i systemach alarmowych, które mogą umożliwić wymuszone wejście lub zniszczenie ważnych danych. Karabiny radarowe są dostępne w sklepach z nadwyżkami, gdziekolwiek indziej, i można je uzyskać ze źródeł pozamilitarnych, a nawet z departamentów policji. Moc wyjściowa radaru wynosi od dwóch do trzech watów do 3 megawatów!

Przenośne pistolety radarowe mają różną wielkość - od niewielkich ręcznych urządzeń do montowanych w pojazdach dalekosiężnych modeli o dużej mocy. Urządzenia te mają bardzo długie zakresy ze względu na większą moc, wyższe częstotliwości i krótszą długość fali. Karabiny radarowe emitują długie lub krótkie impulsy o wysokiej energii, które mogą spowodować natychmiastowe obrażenia lub śmierć żywych stworzeń.

Zniszczenie lub uszkodzenie półprzewodników, uszkodzenie mózgu i zatrzymanie pojazdów to inne zastosowania tych urządzeń. Inne formy skierowanej szkodliwej wysokiej energii obejmują takie urządzenia, jak tasery, pistolety klistronowe (pistolety radarowe), pistolety z wiązką jonową, pistolety impulsowe plazmowe, bomby solitonowe i wiele innych urządzeń.

Obrazek


Karabinek DIGITAL Kuchenka mikrofalowa EMP (zestaw częściowy) Zestaw częściowy (pokazany powyżej). Ten częściowy zestaw będzie zawierał 50 000 W (wojskowy magnetron magnetronowy) o mocy 50 000 W mocy X-band, z kompletnymi danymi technicznymi od dwóch producentów i informacjami operacyjnymi, aby mógł działać (około 30 stron), plany karabinów EMP (ponad 49 stron), i qty: 3 prostowniki (12KV @ 1A).

Urządzenie takie jak to może mieć rozmiar pistoletu wodnego super soaker, działa z częstotliwością 9,2 GHz, a z prawidłowo dostrojoną anteną tubową ma skuteczny zasięg ponad 300 jardów (być może więcej przy większej antenie). Takie urządzenie może spowodować wypalenie półprzewodników, nieprawidłowe działanie mikroprocesorów, induktory do przeciwdziałania indukcji i tworzenia CEMF, wywoływać szum RF, powodować jonizację powietrza lub gazów, powodować prostowanie połączeń i kasować dane komputerowe na dyskach twardych, dyskach i urządzeniach półprzewodnikowych .

Eksploatacja takiego urządzenia może być niezgodna z przepisami prawa stanowego lub federalnego, przed użyciem tego urządzenia skonsultuj się z lokalnymi władzami. UPS WYSYŁA SIĘ WYŁĄCZNIE Z POWODU INTENSYWNEGO POLA MAGNETYCZNEGO Z MAGNETRONU. Nie kupuj tego zestawu, jeśli posiadanie lub działanie na jego obszarze jest nielegalne. (Ten zestaw jest prawdziwy i dostępny w Internecie. Powyższe zdjęcie i opis pochodzi bezpośrednio ze strony internetowej, ale nie powiemy Ci, gdzie ją znaleźć!)

ObrazekAktywna broń odmowa


Skierowana broń energetyczna do "Aktywnego Odmowy" jest obecnie wdrażana przez wojsko.
Indukcja głosu / danych / obrazu

Ta forma molestowania elektronicznego powoduje, że dana osoba myśli, że traci rozum lub cierpi na chorobę psychiczną. Istnieją 3 znane metody nakładania indukcji VDI.

Obrazek

Nadajnik Mircrowave ukryty jest w wieży kościoła Naczynie mikrofalowe Metoda indukcji ULF-UHF. Ta metoda wykorzystuje zmodulowany sygnał mikrofalowy z sygnałem audio, wideo lub inną formą sygnału, a nawet dane mogą być używane. Energia mikrofalowa z sygnałem nośnym VDI (Głos / Dane / Obraz) jest następnie kierowana do obszaru docelowego lub osobnika.

Reakcja na tę zmodulowaną energię mikrofalową między poszczególnymi osobami będzie zazwyczaj nieco inna, co bardzo utrudnia diagnozowanie jako molestowanie elektroniczne. Forma prześladowania wywołana głosem / danymi / obrazem powoduje, że ofiary słyszą głosy w głowach lub oglądają losowe obrazy lub światła.

Opracowano podobną technologię umożliwiającą komunikację między ludźmi a delfinami lub nawet rzekomo wykorzystywaną przez tajne agencje do celów czytania i kontroli umysłu. Urządzenie znane jako bezprzewodowy neurophone zostało opatentowane wraz z innymi takimi urządzeniami, które wykonują podobne funkcje. Urządzenie indukcyjne mikrofalowe ULF-UHF może być umieszczone w miejscu docelowym oraz zdalnie obsługiwane i monitorowane. Lokalizacje przesyłu mogą być ukryte w ten sam sposób, co witryny telefonii komórkowej, dzięki czemu nie można ich łatwo zidentyfikować. Zobacz Stealth, aby dowiedzieć się, jak anteny komórkowe można ukryć na widoku.


Metoda indukcji bezpośredniej kontaktu. Ta metoda wymaga bezpośredniego kontaktu ze skórą pacjenta. Indukcja głosu / danych / obrazu (VDI) jest indukowana przez skórę, wykorzystując naturalną zdolność skóry do przewodzenia energii. Metoda DCI wykorzystuje prosty wysokonapięciowy nośnik prądu stałego, który jest modulowany sygnałem VDI i jest sprzężony z obiektem za pomocą pojemnościowych nakładek na skórę. Kontakty muszą dotykać dowolnej części skóry w dowolnym miejscu na ciele.

Sygnał jest odbierany i interpretowany przez nerwy pod powierzchnią skóry i wysyłany do mózgu, który przetwarza sygnały informacyjne, powodując, że obrazy lub dźwięki lub dane pojawiają się w celu bez faktycznego użycia ich oczu lub uszu. Podobne urządzenie jest również znane jako neurophone. Istnieje wiele patentów na podobne urządzenia. Dowodem nieuprawnionego użycia na kimś są dwa lub więcej okrągłe czerwone znaki na skórze lub dwa lub więcej pęcherzy.


Metoda indukcji impulsów magnetycznych. Neurony w obrębie nerwów i ludzkiego mózgu są bardzo wrażliwe na pola magnetyczne. Metoda MPI wykorzystuje cewkę indukcyjną do indukowania niskiego do średniego pola magnetycznego w mózgu i wokół niego, powodując nieprawidłowe działanie neuronów, ich spowolnienie lub cofnięcie. Ta forma elektronicznych nękania VDI jest często diagnozowana jako wrażliwość na zakłócenia elektromagnetyczne (EMI), która jest podobna do odczuwania bólu głowy przez dłuższy czas korzystania z telefonów komórkowych lub nudności z powodu przebywania w pobliżu linii energetycznych przez dłuższy czas.

Metoda indukcji impulsów magnetycznych może być wykorzystana za pomocą urządzenia wszczepionego w cele domu lub otoczenia i może być obsługiwana zdalnie.
Promieniowanie


Promieniowanie jest bardzo powszechną formą nękania. Potencjalny narkoman może z łatwością kupić stary pistolet rentgenowski od nadwyżki dystrybutora, a przy niewielkich modyfikacjach użyć go do bombardowania celu śmiercionośnymi ilościami promieniowania rentgenowskiego. Urządzenia radiacyjne mogą być zasilane bateryjnie i używane przez długi czas. Wysoka ekspozycja na promieniowanie rentgenowskie spowoduje guzy, zaburzenia mózgu, choroby psychiczne, drżenia, bóle głowy, kataraktę, drgawki, a nawet śmierć.

Nękanie na tle promieniowania jest zwykle wykonywane przez długi czas, od kilku dni do kilku lat, w celu wywołania szkody. Osoby nękające promieniowanie mogą otrzymywać różne materiały radioaktywne, takie jak azotan toru, tlenek plutonu, azotan uranu i azotyn uranu. Korzystanie z materiałów radioaktywnych napastnik może spowodować straszną i bolesną śmierć.


Implanty

Obrazek


Implanty są bez wątpienia najbardziej inwazyjną formą nękania. Elektroniczne implanty składają się z nadajników, generatorów ESF, mikro-neuroponicznych transceiverów, urządzeń śledzących i innych urządzeń o mikro rozmiarach, zaprojektowanych do powodowania nękania przez śledzenie lub kontrolowanie ruchu i myśli. Najpopularniejszy implant został zaprojektowany wiele lat temu i jest nadal używany do dziś. Składa się z jednostki zasilanej płynami ustrojowymi i może przekazywać sygnały głosowe, impulsy wysokiego napięcia, emitować mały sygnał nawigacyjny lub inne nieokreślone zastosowania (kontrola umysłu).


Obrazek

Obrazek Obrazek
http://www.bugsweeps.com/info/info_reso ... iochip.jpg

Najnowsza wersja implantu biochip. Aby uzyskać więcej informacji o tym chipie, przejdź do
http://www.nasatech.com/Briefs//May99/ARC14280.html


Najnowsza wersja implantu biochip. Aby uzyskać więcej informacji o tym chipie, przejdź do
http://www.nasatech.com/Briefs//May99/ARC14280.html


Miliony mogą przewozić mikroczipy w swoich ciałach na całym świecie. Ustawa o bezpieczeństwie urządzeń medycznych, która stała się prawem w 1990 r., Wymaga od USA producentów implantów i urządzeń medycznych, przyjęcia metody identyfikacji i śledzenia swoich produktów trwale wszczepionych ludziom oraz śledzenia odbiorców w przypadku wystąpienia awarii.

Wszczepione implanty piersi, rozruszniki serca, zastawki serca i protezy implantowane w milionach na całym świecie są śledzone. Jedną z metod śledzenia tych urządzeń jest wszczepianie mikrochipów przechowujących dane o producencie, chirurgu, dacie implantu itp.
Laserowe urządzenia prześladujące

Wykorzystanie prostych, łatwych do zdobycia laserów do nękania lub "oślepiania" obiektu staje się coraz powszechniejsze. Podmioty tego rodzaju nękania donoszą, że widzą "małe czerwone kropki" na zasłonach, oknach lub samych. Pojawiły się liczne doniesienia o tym, że ludzie byli przez chwilę oślepiani przez czerwone światła (czerwone lasery) podczas jazdy samochodem. Niektóre z tych wypadków spowodowały wypadki drogowe, chociaż nie stwierdzono jeszcze stałej ślepoty w wyniku "dostrzeżenia".

Zakres laserowy


Celownik laserowy, luneta z zoomem, 3-osiowa głowica statywu
Części, które sprawiają, że to urządzenie można kupić w dowolnym sklepie z bronią
a statyw jest standardowym statywem do aparatu.

Obrazek

Laserowy zakres golfowy
Jednostka ręczna z celownikiem laserowym i lunetą golfową

Patent Stanów Zjednoczonych 5,629,678
Gargano i in. 13 maja 1997 r

Obrazek

Osobisty system śledzenia i odzyskiwania

Abstrakcyjny


Urządzenia do śledzenia i odzyskiwania ludzi wykorzystują wszczepialne urządzenie nadawczo-odbiorcze z układem zasilającym i uruchamiającym, pozwalające na wszczepienie urządzenia i funkcjonowanie przez wiele lat bez konserwacji.

Wszczepiony nadajnik może być uruchamiany zdalnie lub uruchamiany przez wszczepionego. Moc dla zdalnie aktywowanego odbiornika jest generowana elektromechanicznie poprzez ruch mięśni ciała. Urządzenie jest na tyle małe, że można je wszczepić dziecku, co ułatwia jego stosowanie jako zabezpieczenia przed porwaniem, a także ma zasięg nadawania, dzięki czemu nadaje się również do uprawiania dzikich zwierząt.

Nowa funkcja monitorowania biologicznego pozwala na użycie urządzenia w celu ułatwienia natychmiastowej wysyłki medycznej w przypadku ataku serca lub podobnego wypadku medycznego. Nowatorska funkcja sprzężenia zwrotnego umożliwia wszczepowi kontrolowanie i uruchamianie urządzenia z pewnością.
Przeczytaj pełną informację patentową
system

Obrazek

Jest to jeden z 66 satelitów orbitujących o niskiej ziemi (LEO), zawierających system satelitarny Iridium. Pierwotna firma zbankrutowała, więc Departament Obrony Stanów Zjednoczonych pomógł w upewnieniu się, że system został uruchomiony. System jest obecnie obsługiwany przez firmę Boeing.
pokrycie

To jest diagram planetarnego zasięgu systemu Iridium. Ten system transmituje i otrzymuje zasięg całej planety. Każde kółko jest sektorem pokrycia.

Obrazek

Oczywiście nie wspomniano tu o innych formach molestowania elektronicznego, ale najczęściej spotykane formy nękania elektronicznego, które możesz napotkać, zostały omówione. Proszę przeczytać Wykrywanie mikrofal - technologia zdalnego sterowania umysłem, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Objawy ekspozycji na promieniowanie elektroniczne

Objawy mogą obejmować, ale nie są ograniczone do: Ból głowy, podrażnienie oka, zawroty głowy, nudności, wysypkę skórną, obrzęk twarzy, osłabienie, zmęczenie, bóle stawów i / lub mięśni, brzęczenie / dzwonienie w uszach, drętwienie skóry, ból brzucha i ból, trudności w oddychaniu, nieregularne bicie serca, stymulacja seksualna i słyszenie głosów (patrz patent nr 4,858,612 ).

U niektórych osób zgłaszano dodatkowe objawy, takie jak porażenie, problemy z równowagą, skurcze ciała i / lub mięśni, drgawki, splątanie, depresja, trudności z koncentracją, drgawki, zaburzenia snu i trudności z pamięcią.
Co można zrobić, aby chronić przed molestowaniem elektronicznym?

W sensie prawnym nie można zrobić zbyt wiele. Możesz zmienić miejsce, przenieść się lub ruszyć, aby uniknąć napastnika, ale z różnych powodów nie jest to zazwyczaj praktyczna metoda.

Na początek, najlepszą rzeczą do zrobienia jest zadzwoń do nas z bezpiecznego telefonu. Przeprowadzimy analizę podejrzanych obszarów w celu zlokalizowania źródła podejrzewanego nękania, a następnie udzielimy pomocy w trakcie działań mających na celu powstrzymanie szykanowania.
Naturalne przeszkody są tanie i skuteczne w blokowaniu większości promieni Roentgena i mikrofali lub RF (może to być broń radarowa), które mogą być wykorzystane przez napastnika.

Góry, jaskinie, obszary pustynne oraz duże jeziora lub oceany zapewniają doskonałą ochronę i mogą blokować lub zniekształcać większość form nękania drogą elektroniczną.


Sygnały ekranujące z pasywnym lub aktywnym ekranem mogą być skuteczną miarą.


Jeśli nękanie ma charakter ogólny i nie jest skierowane bezpośrednio do Ciebie, po prostu przeniesienie się w inne miejsce jest najłatwiejszą metodą powstrzymania szykanowania. Jeśli nękanie jest specyficzne dla ciebie, musisz użyć jakiejś tarczy lub osłony, takiej jak góry lub jaskinia. Ekranowanie może być Twoją jedyną alternatywą, aby powstrzymać nękanie, jeśli nie możesz użyć naturalnych przeszkód lub tarcz.

Pasywne ekranowanie jest mniej kosztowne niż aktywne ekranowanie i składa się ze specjalnych materiałów metalowych przeznaczonych do blokowania energii fal o wysokiej częstotliwości, promieni rentgenowskich itp. Aktywne ekranowanie wykorzystuje wyrafinowany sprzęt elektroniczny do zacinania, przechwytywania, przekierowania, zniekształcania lub unieważniania szkodliwej energii.

Nie jest prawnie dozwolone, aby osoba prywatna, firma lub korporacja stosowała wobec ciebie molestowanie elektroniczne. Wojsko i organy ścigania mogą jednak korzystać z nieśmiercionośnej broni (patrz: USC tytuł 50 rozdział 32 sekcja 1520a ).
Ponadto testowanie sprzętu elektronicznego; odkrywanie nieautoryzowanego nadzoru elektronicznego; szkolenie oficerów wywiadowczych przez funkcjonariuszy Stanów Zjednoczonych jest dozwolone.


http://www4.law.cornell.edu/uscode/50/1805.html


Bez względu na jakiekolwiek inne postanowienie tego poddziału, funkcjonariusze, pracownicy lub agenci Stanów Zjednoczonych są upoważnieni w trakcie normalnych obowiązków służbowych do prowadzenia nadzoru elektronicznego, nie ukierunkowanego na komunikację jakiejkolwiek konkretnej osoby lub osób, zgodnie z procedurami zatwierdzonymi przez pełnomocnika Generał.
Brain Tap Developments

Advanced Electronic Security Co. to doświadczona i kompetentna profesjonalna prywatna agencja dochodzeniowa, która może znaleźć i pomóc wyeliminować elektroniczne molestowanie. Advanced Electronic Security Co. jest również specjalistą w dziedzinie elektronicznego nadzoru i kontr-nadzoru. Używamy tylko najlepszych i najnowszych technologii i technik, aby wspierać i wspierać ofiary molestowania elektronicznego.

Obrazek

c2c

Wybrzeże 2 Wybrzeże AM

Wybrzeże 2 Wybrzeże AM 8-5-2008
System aktywnej tarczy Bugsweep

Aktywny system osłony elektrostatycznej Bugsweep chroni ukierunkowaną osobę przed skierowanymi atakami energetycznymi. Panele transmisyjne emitują energię elektrostatyczną, która tworzy pole ochronne. Każdy ukierunkowany atak energii jest odchylany od tego pola energetycznego, dając osobie docelowej możliwość uzyskania ulgi.

System aktywnej tarczy Bugsweep
System Active Shield systemu Bugsweep jest zasilany przez specjalnie zaprojektowany
elektrostatyczny układ zasilający.

http://www.bugsweeps.com/info/electroni ... sment.html


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 26 sty 2018, 14:17

INFORMACJA.....

STOP! STOP! STOP! BASTA!


Obrazek

To urządzenie mikrofalowe , magnetron jest stosowane do walki z kornikami.
Bardzo podobne jest używane w Warszawie w mieszkaniu nade mną do walki... ze mną. Ekran ustawiony jest do podłogi, ja słyszę jak to coś.... jeździ po podłodze wszędzie tam gdzie ja idę,nie wiem czy jest tam operator, czy jest zdalnie kierowane, wiem że czyta moje fale mózgowe i porusza się za nimi. Można je okłamać, gdy na głowie ma się kompres z lodu, wówczas staje w miejscu, ono reaguje na bardzo specyficzne spektrum ciepła. .
Ufffff....

Pamiętaj i opamiętaj się.... co robisz komuś... robisz sobie i swojej rodzinie.. od rodziców, po wnuki.. pierwsze ucierpią wnuki , bo są najsłabsze.

Później krzyczysz, DLACZEGO...... SAM/SAMA to im zrobiłaś... obecny czas rozlicza przyczynę w tragicznych lub pięknych skutkach błyskawicznie idzie przez matryce rodziny!

Ja tylko mogę poprosić Stwórcę o miłosierdzie dla ciebie... tzn. byś doświadczył ciężaru swoich czynów jak najprędzej.. bo to da szansę krótszego cierpienia z ich powodu tobie i twoim bliskim.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 06 lut 2018, 20:29

W koncu widac... "UFO-ki".
Pierwszym i podstawowym zbieraczem informacji tego typu jest zwykla dioda. Ale o tym potem...
0 xkupfer
Posty: 288
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 297
x 29
Podziękował: 846 razy
Otrzymał podziękowanie: 512 razy

Re: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.

Nieprzeczytany post autor: kupfer » środa 07 lut 2018, 08:45

jako że znam się na "kornikach" powiem tak,kornik jeśli był w drewnie,chodzi o konstrukcję dachu,dawno wyleciał :D
jeśli w ogole był co jest bardzo mało prawdopodobne ponieważ żeruje pod korą,chodzi tu o t.z.w. techniczne szkodniki drewna=takie które "gryzą drewno",a tym niegroźny kornik w drewnie nie jest ;)
co do reszty się nie wypowiadam,zmieniłem tylko wi-fi na stałe łącze,został jeszcze bezprzewodowy telefon,ale wyłączam na noc i śpię jak "zabity" :D
pozdrawiam.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14354
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15184 razy
Otrzymał podziękowanie: 22145 razy

Re: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 25 lut 2018, 20:53

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

quetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 965 razy

Re: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » wtorek 21 sie 2018, 12:34

nie wiem gdzie to wpisac ale chcialem nawiazac do ostatniego "wypadku" w Darlowku jak dla mnie to podobna sytuacja pelna niedomowien i dziwnych okolicznosci w swietle kamer jak ze sp Magda Zuk - zwariowala, Ewa TYlman - sama sie utopila czy 5 osob z Trynczy - wpadli do wody..

jak widac ewidentnie ze ten samochod jest uderzony z boku..

Obrazek

Dziwne ze topi sie troje rodzenstwa i nikt inny poza nimi - nie bylo wtedy zjawiska cofki, w kazdym razie sprawa tak samo naglosniona medialnie i tak samo dziwna chociazby ze tak jak osoby z Trynczy zginely w swieta ta smierc rowniez byla dzien przed katolickim swietem..

coz sluzby specjalne -mossad maja rozne sposoby, a te wszystkie smierci wygladaja podobnie tylko nie ma winnych..

https://tajemnice.robertbrzoza.pl/kontr ... -cywilnej/
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17668
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32178 razy
Otrzymał podziękowanie: 25787 razy

Re: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 01 paź 2018, 22:49

Zagłada mieszkańców Śląska! Anteny 5G GLIWICE - PROTEST 29 wrzesień 2018. (Zwiastun).

https://www.youtube.com/watch?v=RyAc5TnA2lI

Opublikowany 21 wrz 2018
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17668
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32178 razy
Otrzymał podziękowanie: 25787 razy

Re: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 26 kwie 2020, 22:55

Pierwszy system satelitów szpiegowskich nazywał się CORONA. Ujawnił go Clinton w 95 r. - A.Zell
26 kwi 2020

https://www.youtube.com/watch?v=3VdLMVPZbIM

Najstarszy system satelitów szpiegowskich miał - jak się wyrażono w jednej z publikacji, kodowaną nazwę "corona". Został zdeklasyfikowany przez Prezydenta Clintona w 1995. Obejmował m.in. misję biomedyczną. Przez lata funkcjonowania system zebrał około 800.000 zdjęć, ocenianych jako bardzo przydatne w niektórych krajach rozwijających się. System Corona powstał z pomocą Lockheed Martin, General Electrics i m.in. Kodak.

Na tej podstawie powstał m.in. film, pt. "Point in Time".

Poza zastosowaniem wojskowym satelity tego typu mogą być używane do foto-geologii, mapowania kartograficznego 3D, rekonesansu, obserwacji środowiska, detekcji zmian, archeologii i eksploracji minerałów.

W tekście z "Air Force" pt. "Corona Comes in From the Cold" ("Corona pochodzi z Zimna" - nawiązując do zimnej wojny, z 2008 r. czytamy, że:
"Te zdjęcia przypominają coś, co bohater mógłby wyprodukować w najnowszym filmie Toma Clancy'ego, ale to nie jest Hollywood. Zdjęcia są prawdziwe".Tekst:
"Nazwa kodowa „Corona”: najwcześniejsze zdjęcia satelitów szpiegowskich ujawniają tajemnice starożytnego Bliskiego Wschodu:"
https://www.livescience.com/64404-unb...

Tekst: Jak co działa:
Co to jest "key-hole satelite" ("satelita z dziurką od klucza") i na czym tak naprawdę może on szpiegować?
https://science.howstuffworks.com/que...

Cytat:
"Obrazy Corony na Bliskim Wschodzie były szczególnie interesujące dla archeologów, ze względu na to, jak dramatycznie historycznie ważny region zmienił się od lat 60. XX wieku, według Cothrena. Dzięki Atlasowi Corony naukowcy byli w stanie odkryć starożytne osady, które zostały „zagubione”; (...). „Byliśmy w stanie zmapować dziesiątki tysięcy miejsc - epoka brązu, epoka rzymska. I sklasyfikowaliśmy je w sposób, który pomaga archeologom krajobrazu zrozumieć rozkład populacji w czasie”, dodał."
0 xex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1520 razy

Re: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 19 sie 2021, 00:44

W artykule
https://www.express.co.uk/news/science/ ... rackingid=

Niemcy obawiają się, że amerykańscy pracownicy NATO w Niemczech są atakowani przez rosyjskie urządzenia zwane bronią mikrofalową, lub też soniczną.

Objawy to bóle głowy, krwawienie z uszu, zmeczenie, utrata ostrości widzenia.

Nad tym zjawiskiem azwanym Syndromem Hawańskim pracują już dwa niezależne zespoły w tym jeden z CIA.

Mówi się oficjalnie o dwóch przypadkach w Niemczech, ale ma być ich więcej. Wszystkie przypadki to ludzie zajmujący się analizą rosyjskich służb wywiadowczych oraz informatycznych.

Czyżby nowy rodzaj wojny ?
0 xODPOWIEDZ