Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Syntetyki - czym, kim są?

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 8104
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 563
x 139
Podziękował: 6659 razy
Otrzymał podziękowanie: 11524 razy

Re: Syntetyki - czym, kim są?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 06 gru 2018, 14:50

po wieściach od @Bena o klonach Bush-a, teraz klony z Nigerii:

https://youtu.be/gSl38XMcG5Q

Sklonowanie prezydenta Nigerii, nowe spojrzenie na Obcych oraz tajna technologia Rosji
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 8104
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 563
x 139
Podziękował: 6659 razy
Otrzymał podziękowanie: 11524 razy

Re: Syntetyki - czym, kim są?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 04 sty 2019, 19:04

https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... -2018.html
Klony na Ziemi..- 31 grudnia 2018 / aktualizowane.

The Clones - Pleiadian Collective

z wiadomości ujawnienia | Zaktualizowano 2 stycznia 2019 r. | Pleiadian Collective | 2 komentarzeThe Clones - Pleiadian Collective
31 grudnia 2018 r

The Clones - Pleiadian Collective. Z Kabamur taygeta .


Kabamur - jeden z wielu, wielu z nich - kolektyw Plejadian

ja


To będzie długi post. Nigdy nie poprzedzałem informacji otrzymanych z ostrzeżenia, ale tym razem niektórym może się to wydawać trudne. Mogę tylko powiedzieć, że ufam tym informacjom, i to od ciebie zależy, jaką wiarygodność mu dam.


II


Całkowita populacja Ziemi wynosi 7,7 miliarda. Według Plejadan około 1/3 obecnej populacji Ziemi to ludzie sztucznie stworzeni w strukturze klonowania. Oznacza to, że wokół jest około 2,5 miliarda ludzi, którzy dosłownie nie mają duszy. NPC.


Klony produkowane są we Włoszech, Chinach, Antarktyce i wielu podziemnych bazach, takich jak Dulce w Stanach Zjednoczonych. Różne klonowania są realizowane w różnych strukturach. Konstrukcje są legalizowane za pomocą naukowych wyjaśnień i są oddzielone od innych struktur. Być może badania i rozwój są stosowane w takich podstawach.


Gaeta Italy Navy Base

III


Najlepsi naukowcy są na stałe w tych strukturach. Technologia wykracza daleko poza to, co jest dzisiaj znane. Wspomnienia są pobierane, a manieryzmy są uzyskiwane od pierwotnej osoby. Analiza polega na perfekcyjnym ruchu gałek ocznych i dźwięku głosu. Wszystko wydaje się i brzmi prawdziwie.


Te klony są umieszczane na całym świecie, z fałszywymi dowodami osobistymi i domami lub mieszkaniami, a wszystko, co niezbędne, by wyglądać "prawdziwie". Można je wprowadzić do społeczeństwa w każdym wieku. Klony starzeją się, ale nie mogą mieć dzieci. Są to niezbędne programy, czekające na aktywację i kontrolę. Ludzie sceptycznie odnoszą się do istnienia Kabały i stanu Głębokiego / Oświetlonego, ponieważ nie ma wystarczającej liczby ludzi dla wszystkich swoich planów. Pomyśl o tym jeszcze raz.


Setki, jeśli nie tysiące, pomogły objąć tylko 11 września. Nie sądzę, żeby byli wystarczająco świadomi, aby zdać sobie sprawę, że nie są prawdziwi.

IV


Jest w tym wiele niewinnych osób, dlatego obiekty i zasady związane z klonowaniem nie zostaną jeszcze zniszczone. Niektórzy ludzie wiedzą, co chcą wiedzieć, a gdy będą rozmawiać, zostaną zabici. Perfekowane klony używane w rządach i mediach / rozrywce. W tym wiele gwiazd i światowych liderów.


POTUS i wielu innych wie o klonach. Wiele nadal nie. Próbuje to ujawnić. POTUS jest bardzo świadomy i gotowy umrzeć, ale nie chce tego dla swojej rodziny. Nie tylko to, ale większość ludzi nie mogła psychicznie poradzić sobie z tym ujawnieniem z głównych źródeł.


Wiele klonów zachowuje się chaotycznie w czasie, na przykład u Hillary, Nancy lub Maxine. Wielu uważało, że to Kuru. Wymagają one obsługi i muszą być nadzorowane przez cały czas. Nie mają dusz, ale nadal uczestniczą w satanistycznych rytuałach i służą ciemności pod każdym względem.


Powodem, dla którego POTUS napisał ponownie to ... jest to, że już się odbyło.


Zablokuj ich
V


W przypadku niektórych portretów na zdjęciu aresztowania już się zdarzyły, a teraz siedzą w GITMO. Obama, Podesta, John Brennan, George Soros i inni. Jak to możliwe? Widzisz fałszywą historię umieszczoną w mediach za pomocą klonów.


Trump nie może wiele zrobić, by walczyć z mediami. To wszystko jest zbyt głębokie. Nie może pokonać samej tylko fałszywej rzeczywistości. Dlatego potrzebuje naszego wsparcia. Pomimo tego, co powiedziano, podjęto pewne negocjacje. [No Name] oszczędził swojej rodzinie wstydu oskarżenia o Zdrada. Niektórzy tracą tylko karierę. Niektórzy tracą wolność. Niektórzy stracą życie.


Ale teraz, gdy Soros jest technicznie nieobecny, są inni tak samo źli, którzy wciąż realizują jego plany. Jeden jest usuwany, inny zajmuje jego miejsce. Być może będziemy musieli poradzić sobie z ich sługami przez jakiś czas. Pomocne będzie otwarcie zabezpieczonych opłat. Wszystkie klony pojawiły się na pogrzebie George'a W. Busha. Q i POTUS bawią się fałszywymi narracjami, aby uniknąć wojny. Mimo ciągłych rozmów o impeachmentu, prezydent Trump wcale się tym nie przejmuje. On wie o zmianie. On wie wszystko.
VI


Jak wspomniano wcześniej, prawdziwy Clinton zmarł i sklonował. Wiele klonów Hillary zaobserwowano od czasu jej śmierci w dniu 9/10/16. Bill zmarł w 2014 roku.


W kampanii 2016 r. Wyciekł czat z Davidem Brockiem na temat wymiany z klonem. Hillary była bardzo chora. Mieli zapasowy zapas.

Obrazek


HRC CloniSlick WillyHRC Implants Clone

HRC Signature Mismatch
VII


Żywą lub zmarłą osobę można sklonować. Show musi być kontynuowany.


Wiele kont na Twitterze jest teraz zarządzanych przez inne, NSA lub CIA. Niezwykła aktywność (lub brak aktywności) jest oznaką tego, co dzieje się za kulisami. To nie jest szczęście. Spodziewaj się więcej dziwactw. Chuck i Nancy już nie ma. Spójrz na nieprzewidywalne zachowanie kogoś, komu Trump nadał przydomek. On wie wszystko.

Bader Ginsburg Clone

Dziwactwo Chucka i Nancy


VIII


Na znak czasów "najbardziej podziwianą kobietą" na świecie jest człowiek sklonowany. Zauważ, jak ostatnio wygląda młodzieniec?


Makabryczny Joe Biden jest wciąż żywy i wolny (na razie) i istnieje już wiele jego klonów. Wkrótce można go usunąć, a dowiesz się, czy jest on gotowy do prezydentury. Jeśli to zrobi, pojawią się białe kapelusze, które będą go używać bez jego wiedzy. Dotyczy to wszystkich Demokratów, którzy będą rywalizować.
Michelle Obama


IX


Wśród wielu hollywoodzkich klonów, z których niektóre już wspomniałem, są Angelina Jolie i Johnny Depp, którzy nie żyją. Również wiele wspaniałych gwiazd muzyki pop. Raperzy. Informatorzy tacy jak Ben Swann i Eric Braverman zostali zabici i zastąpieni.


We Are The Pleiadian Collective!
zerknij na autorską stronę:

https://www.disclosurenews.it/i-cloni-c ... leiadiano/
0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ