Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Kontrola umysłu - Mind control

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9662
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18135 razy
Otrzymał podziękowanie: 13726 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 27 sty 2018, 19:40

To się dzieje już, teraz, siok :)
Ostatnio ze znajomym rozmawialismy przez telefon o kupnie jachtu kabinowego i co?
Na drugi weekend facebook do spolki z googlem zarzucał mnie reklamami używanych łodzi z holandii itp.

Tragedia. Usunąłem facebooka, ale telefonu przeca nie wyrzuce.
Chyba trzeba bedzie nokie 3310 z szafki wyjac
Inwigilacja jest niesamowita, a przykład podaję z autopsji. Idziemy z mężem ulicą w mieście i mąż zwraca mi uwagę na sklep ,akurat z ceramiką z bolesławiecką , jakoś to skomentowałam, na następny dzień widzę w moim FB link sponsorowany tejże firmy.

Dodam ,że telefon był w torebce. Szok niewieżyłam własnym oczom.
Pieniądze mają już swoje chipy RDIF, polskie chyba od 2014 roku., zatopione w pasek.
Wystarczy przejść przez odpowiednią bramkę aby odezwały się chipy i nawet nie wyjmując portfela operator wie ile ma się gotówki przy sobie i jakie numery banknotów.
Dodatkowo sprzężone jest to z kartą płatniczą czyli podczas wypłacania z bankomatu pieniędzy numery ich są przyporządkowane do karty wypłacającego i wiadome jest dla śledzącego z kim gdzie zawieraliśmy transakcje.
A ja byłam w Zawoi , w karczmie Styrnol z rodziną. Nie mialam przy sobie telefonu, reszta rodziny miała telefony. Na drugi dzień na FB pojawiła mi się informacja o tej karczmie i prośba o opinię, jakie mam zdanie na temat ich kuchni…. Nieźle, co?
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

kupfer
Posty: 180
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 290
x 18
Podziękował: 267 razy
Otrzymał podziękowanie: 275 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: kupfer » sobota 27 sty 2018, 21:47

nie wiecie że FB służy do ogłupiania,nie mam,nie chcę ani FB ani gadu gadu ani innego pieprzenia o dupie Marynie,brakuje mi czasu do czytania tego forum,nie wiem jak można życie marnować na takich pierdołach,moim zdaniem to próżność,brak jakiegokolwiek zainteresowania,techniką,zdrowiem,bądź czymkolwiek rozsądnym ;)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7289
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 504
x 118
Podziękował: 5786 razy
Otrzymał podziękowanie: 10337 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 27 sty 2018, 22:10

..cały przemysł rozrywkowy to w większości ogłupiacze aby nie mieć czasu na samodzielne myślenie. :P
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8853
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17276 razy
Otrzymał podziękowanie: 15039 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 30 sty 2018, 23:21

III Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu -zapowiedź programowa

https://www.youtube.com/watch?v=6xs0D1Jdda0

Nadawana na żywo 9 godzin temu
Po raz trzeci w NTV w rocznicę śmierci dr Rauni Luukanen-Kilde organizujemy III Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu. Program przedstawia sylwetki zaproszonych gości z USA, wybitnych obrońców praw człowieka, walczących z totalną inwigilacją i kontrolą umysłu. Oprócz przedstawicieli środowisk ofiar kontroli umysłu czworo weteranów amerykańskich służb specjalnych, dzisiaj demaskujących nadużycia systemu. Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.
0 xAwatar użytkownika
Oska
Posty: 173
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 144
x 23
Podziękował: 113 razy
Otrzymał podziękowanie: 271 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Oska » czwartek 01 lut 2018, 19:44

grzegorzadam pisze:
wtorek 05 gru 2017, 11:01
Nanowahadełko – aktualności 5 grudnia 2017 cz. 1
5 grudnia 2017 przez Admin

Moja strona monitor-polski.pl została w końcu całkowicie odblokowana.
Ja myślę że admin tej strony całkiem odleciał. Ma swoje wszechwiedzące nanowahadełko :lol: :lol: i nie zawaha się Go użyć :lol: :lol: :lol:
Każdy ma swoje dziwactwa, i różne okresy w życiu :roll:
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9662
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18135 razy
Otrzymał podziękowanie: 13726 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 08 lut 2018, 16:51

Obrazek
:D


Facebook

https://youtu.be/2Pf4uHuTRWQ

Aktualna historia opisująca nieprzewidziane konsekwencje dzielenia się informacjami w mediach społecznościowych.
Opowieści ludzi, którzy przez swoją aktywność na Facebooku tracą pracę, małżeństwo, godność, a nawet lądują w więzieniu.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
forester
Posty: 296
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 25
x 30
Podziękował: 282 razy
Otrzymał podziękowanie: 717 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 09 lut 2018, 22:50

Social media – zazdrość, inwigilacja i trybalizm

Obrazek

Media społecznościowe to jeden z symboli XXI wieku. Konta na Facebooku posiada obecnie ok. 1,39 miliarda osób, popularne są także inne serwisy, choćby takie, jak Snapchat. Ich użytkownicy publikują na własnych profilach najintymniejsze szczegóły i wchodzą w liczne wirtualne relacje, pozbawione oparcia w rzeczywistości. Jednocześnie coraz częściej zapominają o realnym świecie i własnej tożsamości. Stają się więc bezbronni wobec zakusów władzy.

Majątek Marka Zuckerberga szacuje się na 20 miliardów dolarów. Czy został on zdobyty na uszczęśliwianiu ludzi? Badania naukowe przeprowadzone wśród użytkowników Facebooka każą w to wątpić. W lecie 2013 r. psychologowie z Uniwersytetu w Michigan i Katolickiego Uniwersytetu w Lowanium indagowali reprezentatywną grupę respondentów pod kątem częstotliwości korzystania z serwisu, a zarazem ich samopoczucia w świecie rzeczywistym. Badanych pytano pięć razy dziennie przez dwa tygodnie. Okazało się, że im częściej respondenci zaglądali na Facebooka, tym mniejszą satysfakcję odczuwali w tzw. realu. Zdaniem naukowców, nie był to przypadek, a wytłumaczeniem tego odkrycia jest… zazdrość. Użytkownicy publikują bowiem głównie radosne, często podkoloryzowane wydarzenia z życia, sprawiając, że inni czują się gorsi. Ponadto wirtualni znajomi przeciętnego użytkownika sami mają często więcej „przyjaciół” niż on sam. To właśnie dzięki swojej aktywności na tym polu uzyskali bowiem nowego znajomego. To także obniża samoocenę.

Brak prywatności

Coraz powszechniejszym problemem związanym z działalnością portali społecznościowych jest brak prywatności. I nic dziwnego - wszak na jednym serwisie zgromadzone są dane dotyczące imion, nazwisk, miejsc zamieszkania, rodzin, znajomych, upodobań itd. Jest to raj dla służb rządowych, które nie muszą prowadzić żmudnych dochodzeń. Wystarczy, że zażądają od Facebooka danych użytkownika. W połowie 2013 r. przyznała to sama firma Marca Zuckerberga publikując raport na temat przypadków, w których serwis był zmuszony do udostępniania informacji o użytkownikach. Najczęściej - aż 11 tysięcy razy - po tego typu dane zwracały się władze Stanów Zjednoczonych. Wnioski te dotyczyły bez mała 20 tysięcy użytkowników. Firma spełniła roszczenia władz aż w 79 procentach przypadków. To "niezły" wynik biorąc pod uwagę, że raport objął tylko pierwsze 5 miesięcy 2013 r. Jak podał wówczas portal serwisy.gazetaprawna.pl, w Polsce złożono w tym czasie 233 wnioski obejmujące 158 użytkowników. Firma spełniła jedynie co dziesiąty wniosek.


Tandeta i brak godności


W miarę rozwoju popularności portalu można spodziewać się zbliżania polskiej sytuacji do tej amerykańskiej. Szczególnie, że, jak widać choćby po liczbie żądań dotyczących billingów, tutejsze władze nie mają nic przeciwko permanentnej inwigilacji. Ta wzbudza oburzenie obrońców prywatności, ale przyznać trzeba, że w znacznej części winni są sami użytkownicy. W dobie Internetu, gdy ochrona danych osobowych jest rzeczą niezwykle istotną, z własnej woli publikują zdjęcia i informacje o swoim życiu – nie wyłączając intymnych szczegółów. Przyczyny mogą być rozmaite: od chęci pochwalenia się, przez pragnienie poczucia się nowoczesnym, aż po zwykłą bezmyślność i naśladownictwo. Wydaje się, że działa tu efekt kuli śnieżnej – im więcej osób wchodzi na „fejsa”, tym większe grono naśladowców idzie za ich przykładem. W pewnym momencie życie towarzyskie w niektórych środowiskach przenosi się na ten portal i człowiek zostaje postawiony przed alternatywą: Facebook albo izolacja.


Choć trudno w to uwierzyć, w ostatnich latach furorę robi medium jeszcze bardziej zdegenerowane niż Facebook. To Snapchat, wyjątkowo popularny wśród osób w wieku 21-30 lat. Portal służy głównie do publikowania zdjęć, które po pewnym czasie są automatycznie usuwane. Choć może to wynikać z chęci lepszej ochrony prywatności, wydaje się, że sukces Snapchata polega na czym innym. Szybkie usuwanie zdjęć umożliwia ich publikowanie bez żadnego zastanowienia. Dlatego też zdjęcia zazwyczaj nie mają żadnej wartości. Furorę robią np. fotografie... kanapek, które ktoś akurat je i koniecznie musi pokazać to w necie. Kubek kawy ze Starbucksa, jak zaświadcza przedstawicielka młodego pokolenia (16 lat), z którą autor rozmawiał, nie nadaje się już na Snapchata, gdyż jest zbyt "wyrafinowany". Snapchat to nie tylko miejsce tandety, ale i publikowania zdjęć ocierających się o pornografię.

Trybalizm

Na pierwszy rzut oka będące symbolem nowoczesności media społecznościowe i świat prymitywnych plemion wydają się sobie obce. Jednak, jak zauważył José António Ureta w numerze 16. dwumiesięcznika "Polonia Christiana", bliższa analiza pokazuje ich pokrewieństwa. Prostota, brak prywatności i intymności charakteryzuje właśnie życie wielu prymitywnych plemion. Podobnie jak nudyzm, który coraz bardziej rozpowszechnia się w social media, m.in. za sprawą Snapchata. Ale to nie wszystko. Można mówić o czymś więcej, o swego rodzaju religii internetu, religii social media. Niektórzy wskazują na istnienie swego rodzaju zbiorowej świadomości, w której indywidualne tożsamości zanikają. Nałogowy użytkownik, posiadający coraz więcej wirtualnych znajomych, ma coraz mniej realnych przyjaciół i coraz mniej czuje się związany z rodziną i ojczyzną. Co więcej, w dobie uzależnienia od gier komputerowych, posiadających własne, niekiedy bardzo rozbudowane „światy”, a także popularności internetowych światów wirtualnych imitujących świat rzeczywisty (jak choćby Second Life), realne życie staje się tylko jedną z wielu alternatyw. Trudno o sięgające głębiej wykorzenienie – obejmujące nie tylko rozmycie więzi z bliskimi osobami i rodakami, ale zmierzające wręcz do zagubienia poczucia własnego „ja” i roztopienia się w kolektywnej, quasi-plemiennej magmie.

Korzystanie z Internetu czy innych nowoczesnych narzędzi komunikacji nie musi być samo w sobie złe. Jednak ogólna tendencja, jaką obecnie to zjawisko przybiera, jest niezwykle niepokojąca. Przesada w tej mierze nie tylko unieszczęśliwia, lecz także odziera - na własne życzenie - z godności, a nawet tożsamości. A co za tym idzie, sprawia, że stajemy się przez to bezbronni wobec widma totalitarnej władzy, która może czerpać pełnymi garściami z danych o obywatelach, zapisanych nie gdzie indziej, tylko na serwisach mediów społecznościowych.


Marcin Jendrzejczak

http://www.pch24.pl/social-media---zazd ... 748,i.html
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8853
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17276 razy
Otrzymał podziękowanie: 15039 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 12 lut 2018, 23:57

III Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu III International Day Against Mind Control

https://www.youtube.com/watch?v=Vy8TvtOgEBU

Opublikowany 12 lut 2018
W ramach obchodów III Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu, telewizja NTV, kanał MIND WARS PL oraz stowarzyszenie STOPZET- Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, zaprosili wybitnych obrońców praw człowieka z USA reprezentujących środowiska ofiar tajnych eksperymentów wojskowych z bronią psychotroniczną, a także weteranów amerykańskich służb specjalnych (NSA , CIA) walczących z totalną inwigilacją i NWO.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8853
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17276 razy
Otrzymał podziękowanie: 15039 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 14 lut 2018, 22:28

Kontrola umysłu a wojny przyszłości - Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=8t__qODJ1gE

Nadawana na żywo 7 godzin temu
Najnowsze technologie wojskowe: broń geofizyczna, elektromagnetyczna, soniczna - drony, bioroboty, cyberbezpieczeństwo - wojna: informacyjna, psychologiczna, hybrydowa, to tematy książki płk Marka Wrzoska "Wojny przyszłości" omawianej przez Janusza Zagórskiego i Ewę Pawelę ze szczególnym uwzględnieniem wojny informacyjnej w polskich mediach. Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8853
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17276 razy
Otrzymał podziękowanie: 15039 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 16 lut 2018, 22:57

Jak zabijają i torturują służby - Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=IvxNHdnhfJI

Opublikowany 16 lut 2018
Rozmowa Janusza Zagórskiego z Ewą Pawelą, sygnalistką kontroli umysłu, o wykorzystywaniu agencji rządowych różnych krajów do "unieszkodliwiania" niewygodnych im ludzi a także do wpływania na morale i decyzje całych społeczeństw.
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 296
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 25
x 30
Podziękował: 282 razy
Otrzymał podziękowanie: 717 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: forester » czwartek 01 mar 2018, 11:16

Twój telefon - TWÓJ OSOBISTY KONFIDENT ! jak i komu donosi na ciebie

https://www.youtube.com/watch?v=GTS2EJ92Oe8
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9662
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18135 razy
Otrzymał podziękowanie: 13726 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 05 mar 2018, 23:22

Dzisiejszy świat reprezentowany w sztuce

Seria satyrycznych i groteskowych obrazów artystycznych opisujących dzisiejszy świat i jego sprzeczności


klik
https://www.facebook.com/121083388058285/videos/895378050628811/
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8853
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17276 razy
Otrzymał podziękowanie: 15039 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 09 mar 2018, 23:22

Walka ze stalkingiem i mind control - Paolo Fiora

https://www.youtube.com/watch?v=UGYbt6Skdts

Nadawana na żywo 13 godzin temu
Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9662
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18135 razy
Otrzymał podziękowanie: 13726 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 12 mar 2018, 17:24

:lol: :evil:
Obnażanie Matrixa - Google buduje bazę danych dla korporacyjnego GESTAPO

https://youtu.be/cezhK8BSbTQ

Nie sprzedawaj skóry tanio! My jesteśmy ruchem oporu podczas wojny hybrydowej korporacji przeciwko wolnej ludzkości.
Pol Lechicki
Rosja próbuje wykolegować się z googla, ale silbersztajny wyją :lol:
Jach to tach, bez nas ? :D

Też to macie? Microsoft każe podpisywać jakąś nową umowę..
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9662
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18135 razy
Otrzymał podziękowanie: 13726 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 13 mar 2018, 22:36

Programowanie Ludzkiego Umyslu

- Przekaz Podprogowy


https://youtu.be/62j6Yjp3Imw
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8853
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17276 razy
Otrzymał podziękowanie: 15039 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 19 mar 2018, 23:48

Niebezpieczeństwa technologii 5G - Sir Julian Rose

https://www.youtube.com/watch?v=_1lBnmyH1KM

Nadawana na żywo 3 godziny temu
Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9662
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18135 razy
Otrzymał podziękowanie: 13726 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 22 mar 2018, 11:20

To nie żart: CIA podgląda cię z telewizora i wyłącza smartfony

7 marca WikiLeaks zadała kolejny cios amerykańskim agencjom wywiadowczym i amerykańskim firmom zajmującym się zaawansowanymi technologiami, publikując bezprecedensowy duży zbiór tajnych materiałów CIA, które opisują zaawansowane technologicznie operacje szpiegowskie wywiadu USA.


Obrazek

Oto najbardziej skandaliczne fakty z dokumentów opublikowanych przez WikiLeaks:

1. CIA posiada duży zestaw gotowych narzędzi do hakowania urządzeń Apple i Android, a także komputerów działających w systemach Windows, macOS, a nawet Linux. Teraz użytkownicy i administratorzy nawet najegzotyczniejszych systemów operacyjnych powinni wiedzieć, że CIA od dawna ma klucze do ich systemów. Amerykańscy hakerzy mają łatwy dostęp do wszystkich danych, w tym geolokacji urządzeń, zawartości ich pamięci i informacji przekazywanych przez system audio i mikrofon.

Wisienka na torcie – CIA może zdalnie wyłączyć dowolne urządzenie lub komputer pracujący na niezabezpieczonych systemach, co skutecznie może zakłócić działanie dowolnej struktury, której działanie zależy od systemów elektronicznych. Trudno nawet sobie wyobrazić, co może się stać w newralgicznych zakładach produkcyjnych lub w dowolnym systemie energetycznym, jeśli wszystkie komputery w centrach nagle przestaną działać.

2. CIA może używać tak zwanych „inteligentnych telewizorów” (Smart TV) do podsłuchiwania i podglądania użytkowników. Wiele współczesnych telewizorów ma zarówno mikrofon, jak i małą kamerę wideo, co otwiera ogromne możliwości szpiegowskie, a także do zbierania kompromitujących materiałów audio i wideo z drogich hoteli, a także sypialni prywatnych mieszkań.
Z niewiadomych powodów panom z CIA i ich brytyjskim kolegom z MI- 5 szczególnie spodobały się telewizory Samsung. Nawiasem mówiąc, wyłączenie takiego telewizora nie ma sensu – jego mikrofon podsłuchowy i tak działa.

3. Narzędzia do hakowania różnych systemów informatycznych swobodnie krążą w amerykańskiej społeczności wywiadowczej, a nawet przekazywane są pewnym podwykonawcom, czyli najprawdopodobniej prywatnym firmom, które wykonują konkretne zamówienia dla CIA. W jednej z takich prywatnych firm obsługującej NSA, pracował Edward Snowden.

Oznacza to, że szanse na wyciek tej bardzo niebezpiecznej cyber-broni są bardzo wysokie. Strach pomyśleć, co z takim arsenałem mogłaby zrobić jakaś organizacja terrorystyczna, która włamałaby się do systemów komputerowych jakiejś elektrowni jądrowej.

Dokumenty opisujące narzędzia CIA do włamań, wyciekły do WikiLeaks właśnie taką drogą, od nieznanego pracownika z prywatnej firmy, który z nimi współpracował. Oznacza to, że dokładnie taka sama broń cybernetyczna może trafić do każdego. Jest to realne zagrożenie dla wszystkich krajów świata, które nawet odrobinę ustąpią pod groźbami takimi jak rozprzestrzenianie broni jądrowej lub biologicznej.

4. Szczególny niepokój budzi program CIA do hakowania systemów wbudowanych w nowoczesne samochody i sprzęt medyczny. Mając dostęp do zautomatyzowanych systemów kontroli nowoczesnego samochodu lub elektronicznego systemu podtrzymywania życia w szpitalu, CIA może dokonywać zabójstw politycznych, których nie będzie można odróżnić od wypadku.

Obrazek

5. Ukochane dodatki polityków, urzędników i dziennikarzy, takie jak Telegram i Whatsapp, które do tej pory posiadały reputację bezpiecznych w dziedzinie prywatności i szyfrowania, okazały się całkowicie bezbronne z amerykańskimi szpiegami. To proste – po co włamywać się do samej aplikacji lub zaszyfrowanej wiadomości, jeżeli można włamać się do systemu operacyjnego, na którym pracuje Telegram lub Whatsapp? Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że wiadomość jest przechwytywana zanim aplikacja ma czas aby ją zaszyfrować, czyli wszystkie środki bezpieczeństwa podjęte przez twórców tych aplikacji nie mają sensu.

Najbardziej logiczny wniosek, który powinni wyciągnąć wszyscy użytkownicy podobnych aplikacji jest taki, że nie mają oni żadnej prywatności..

6. CIA walczy z firmami antywirusowymi, które uniemożliwiają im pracę. Nie ma jeszcze szczegółów tego działania, ale możemy się spodziewać, że zostaną one ujawnione w przyszłości.

7. CIA często stara się pozostawić w miejscu włamania fałszywe ślady, które wskazują, że włamania dokonali… uwaga… rosyjscy hakerzy. Tak, ci sami legendarni hakerzy z Rosji, na których zwalono porażkę Hillary Clinton w wyborach.

WikiLeaks obiecuje kontynuację publikowania tajnych dokumentów i podkreśla, że to nie wszystko. Ale pierwsze polityczne następstwa tych publikacji już są.

Chiny wyraziły zaniepokojenie działaniami CIA, zwłaszcza że amerykańscy politycy często oskarżają chińską stronę o rozpętanie cyberwojny przeciwko USA.
Teraz Pekin może spokojnie odpowiedzieć na wszystkie twierdzenia, że ​​to amerykańskie służby specjalnie maczały w tym palce.
Na razie nie jest jasne jak będą się tłumaczyli amerykańscy dyplomaci.

Według WikiLeaks niemiecka prokuratura zainteresowała się wykorzystaniem co najmniej jednego amerykańskiego przedstawicielstwa dyplomatycznego w Niemczech jako twierdzy amerykańskich hakerów, którzy szpiegowali niemieckich obywateli. Skandal może stać się bardziej znany i rozkręcić wraz z niemiecką kampanią wyborczą, która może wpłynąć na wyniki wyborów.

Reuters donosi, że amerykańscy specjaliści od cyberbezpieczeństwa byli w stanie zidentyfikować jeden z wirusów opisanych w materiale WikiLeaks. Przed skandaliczną publikacją wierzono, że wirus ten został uruchomiony przez rosyjskich lub chińskich hakerów, ale okazuje się, że jest to wirus CIA.

Obrazek

Nasuwa się pytanie: jak powinniśmy zareagować na to wszystko, jak powinno państwo i społeczeństwo zareagować?

Musimy rozwijać własną branżę IT tak aktywnie jak to tylko możliwe, i nie słuchać rozmów o nieuchronnym technologicznym zacofaniu Rosji. Nie trzeba też pisać dowcipów o specjalnej rosyjskiej drodze i marnowaniu pieniędzy na rozwój rosyjskich aplikacji, systemów operacyjnych czy sprzętu. Musimy maksymalnie skomplikować zadanie dla naszych geopolitycznych przeciwników. Czemu nie opracować swoich technologii.

Nawiasem mówiąc, WikiLeaks opublikował te dokumenty w samą porę. Donald Trump potrzebuje argumentów do odparcia oskarżeń o mitycznych rosyjskich hakerów, którzy pomogli mu wygrać wybory. Teraz ma bardzo mocne argumenty, które trudno będzie odrzucić.

I na koniec. Pomimo, że news dosłownie wysadził amerykańskie infopole, kanał CNN ignorował go tak uparcie, że w sieciach społecznościowych nawet zaczęto żartować na ten temat. Jak pokazuje praktyka, we współczesnym świecie to już nie działa, Internet jeszcze nie pokonał telewizji, ale nigdy już nie będzie można go zignorować.

Rusłan Ostaszko

źródło

źródło2

Komentuje kandydat nauk technicznych, rosyjski przedsiębiorca w sferze technologii informacyjnych, sztucznej inteligencji, inżynier oprogramowania Igor Aszmanow.

https://youtu.be/Wn0e0fWQ2PY
https://treborok.wordpress.com/2018/03/ ... smartfony/
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...


Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9662
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18135 razy
Otrzymał podziękowanie: 13726 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 24 mar 2018, 10:56

Totalna inwigilacja.

Facebook śledzi cię nawet po skasowaniu konta. Ale jest na to rada

Przez Redakcja

Obrazek
Zdjęcie ilustracyjne. / Źródło: pixabay.com

„Ostatni skandal z udziałem brytyjskiej firmy Cambrigde Analytica oraz Facebooka sprawił, że wiele osób na świecie decyduje się skasować swoje konta na popularnym portalu społecznościowym” – podaje polishexpress.co.uk.

Po aferze związanej z nielegalnym zbieraniem danych użytkowników przez Facebooka i Cambrigde Analytica mnóstwo osób postanowiło opuścić najpopularniejszy portal społecznościowy.

Okazuje się jednak, że skasowanie konta nie jest proste, a na domiar złego po wszystkim były już użytkownik i tak jest śledzony przez aplikacje.

„Facebook stosuje różne rozwiązania takie jak ciasteczka czy tagi do budowania cyfrowych profili użytkowników nawet jeśli nie mają konta na Facebooku.
Stosuje również specjalne aplikacje, które używają sieci społecznościowych i zbierają dane o niczego nieświadomych użytkownikach.

Każdy z nas może manualnie cofnąć pozwolenie na to, ale pozostaje nie jasne czy gigant będzie mógł ponownie je zbierać” – przypomina polishexpress.co.uk.

Po usunięciu konta należy też pozbyć się wszystkich aplikacji.

Jeśli korzystasz przeglądarki Google Chrome, wejdź w opcje -> opcje zaawansowane -> menu prywatności. Tam trzeba włączyć opcję wysyłaj żądanie „bez śledzenia” podczas przeglądania.


Wtedy pojawi się komunikat – „Włączenie opcji „Bez śledzenia” oznacza, że żądanie zostanie uwzględnione w ruchu związanym z używaniem przeglądarki.

Efekt zawsze zależy od tego, czy witryna odpowiada na żądanie i jak je interpretuje”.

„Na przykład niektóre witryny mogą odpowiadać na nie, wyświetlając reklamy bez uwzględniania innych odwiedzonych przez Ciebie stron.

Wiele witryn będzie nadal gromadzić Twoje dane przeglądania i używać ich np. do zwiększania bezpieczeństwa, dostarczania treści i usług, wyświetlania reklam i rekomendacji oraz do generowania statystyk i raportów”.

Na urządzeniach Apple’a należy w opcjach prywatności wyłączyć usługi „Limit Ad Tracking”.


Źródło: polishexpress.co.uk
http://nczas.com/2018/03/24/totalna-inw ... a-to-rada/
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8853
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17276 razy
Otrzymał podziękowanie: 15039 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 26 mar 2018, 00:17

dr Robert Duncan - demaskator nr 1 w tematyce kontroli umysłu

https://www.youtube.com/watch?v=-tL2mSBGXvM

Opublikowany 7 sty 2018
Zapraszamy do zapoznania się z dr Robertem Duncanem, który jest specjalistą, demaskatorem CIA, DOD, DOJ. Pracował nad technologiami głosów w głowie - v2k. Obecnie wspiera swoją fachową wiedzą targetów.
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9662
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18135 razy
Otrzymał podziękowanie: 13726 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 28 mar 2018, 15:23

abcd pisze:
środa 28 mar 2018, 13:43
Radek Teklak pisze:Co wie o mnie Facebook? Ściągnąłem dane i zdrętwiałem. Kasuję aplikację, która czyta nawet moje SMS-y

Najpierw dostałem w pysk dokładnym rejestrem moich połączeń: są numery, są daty, gdzieniegdzie jest czas ich trwania. W niektórych miejscach pojawiają się nazwiska osób, z którymi rozmawiałem. Moje wkurzenie zaczęło bardzo niebezpiecznie rosnąć. A potem zobaczyłem historię wysłanych i odebranych SMS-ów i mowę mi odjęło.

Po aferze z Cambridge Analytics, wszyscy rzucili się reperować swojego Facebooka. Całe zajście z CA jest dużą wpadką wizerunkową fejsa, ale fajnie byłoby gdybyśmy przestali być dziećmi. Dziwne aplikacje, którym dajemy uprawnienia do wszystkiego, od dawna wyciągają od nas co chcą. Dlatego zamiast panikować, proponuję pohamować swoją chęć instalowania wszystkich idiotycznych testów. Naprawdę można żyć bez wiedzy, którego bohatera „Przyjaciół” przypominamy.

Podczas instalacji aplikacji zawsze jesteśmy proszeni o zaakceptowanie warunków świadczenia usługi. Nikt tego oczywiście nie czyta, bo kto przebrnie przez osiem stron prawniczego slangu napisanego fontem 8 (ciekawe po co to robią, przecież nie muszą oszczędzać papieru?). Warto jednak obejrzeć dokładnie listę uprawnień, o które prosi nas aplikacja. I jeżeli budzik chce mieć dostęp do listy moich kontaktów, wzbudza to we mnie uzasadnione podejrzenie nieczystej gry.

Jeżeli gra prosi o dostęp do usług lokalizacyjnych, włącza mi się czerwona lampka. Jeżeli nie mogę tego wyłączyć podczas próby instalacji, rezygnuję z takiej aplikacji. Po co kalkulatorowi dostęp do moich sms-ów? Jak stoper miałby wykorzystać w dziele mierzenia czasu moje fotografie i datę urodzenia?

Oddzielny temat to aplikacje, do których logujemy się przy pomocy Facebooka. Tam zdarza się, że twórców ponosi mocno i proszą nas o dostęp do wszystkiego. No właśnie, do wszystkiego, czyli do czego? Jakie dane na mój temat zgromadził Facebook? Sprawdziłem to i jestem lekko zdetonowany.

Pobierz kopię swoich danych z Facebooka

Na początek szybki poradnik, jak ściągnąć to wszystko na dysk. Klikamy mały trójkącik w prawym górnym rogu belki, z menu rozwijanego wybieramy Ustawienia i na dole ekranu szukamy opcji „Pobierz kopię swoich danych z Facebooka”. Program przygotowuje nam zgrabną paczkę (u mnie skompresowane 1,5 Gb) i po chwili możemy pobrać ją na dysk.

Obrazek
Radek Teklak sprawdził, co wie o nim Facebook Foto: Noizz.pl

Po rozpakowaniu pliku, proponuję zacząć od kliknięcia w Index. W zakładce, która otwiera nam się jako pierwsza, widzimy wszystkie dane, które podaliśmy przy rejestracji, datę dołączenia do Facebooka, status związku, urodziny, miasto rodzinne, wszystkie kliknięte kiedykolwiek zainteresowania (muzyka, filmy, książki etc.). Do tego wszystkie grupy, w których jesteśmy albo byliśmy. Bo Fejs nie zapomina.

Gdy kliknąłem w drugą opcję Dane kontaktowe zdrętwiałem. To był początek moich zaskoczeń. Otóż Facebook powyciągał sobie skądś moje dane kontaktowe. Przy czym nie wiem jak on sobie to posklejał, bo na liście są zarówno kontakty wyciągnięte z mojej komórki (numery telefonów), jak i powywlekane skądś adresy mailowe. Na pewno nie z telefonu, bo sobie to dokładnie przeanalizowałem. Muszę poklikać internet i sprawdzić, czy są przepisy, na podstawie których mogę żądać od Facebooka usunięcia tych danych z ich serwerów.

Wszystkie SMS-y w jednym pliku

To nie był koniec niespodzianek, bo po tej rozbudowanej liście kontaktów, dostałem w pysk dokładnym rejestrem moich połączeń. Są numery, są daty, gdzieniegdzie jest czas ich trwania. W niektórych miejscach pojawiają się nazwiska osób, z którymi rozmawiałem. Moje wkurzenie zaczęło bardzo niebezpiecznie rosnąć. A potem zobaczyłem historię wysłanych i odebranych SMS-ów i mowę mi odjęło.

Dane te obejmują krótki wycinek roku 2016, ale nie zmienia to faktu, że ktoś mi to wyciągnął z komórki. Lektura kilku stron rozwiewa wątpliwości – nie musiałem na to wcale wyrazić zgody, Facebook skorzystał z pewnej podatności starszych wersji systemu operacyjnego Androida (urządzenia z iOS były odporne na to wyłudzenie). A teraz na dodatek kłamie, że bez mojej wyraźnej zgody by mi tego nie zrobił. Niby są metody, jak to zrobić, ale na razie zdają się być nieskuteczne.

Posty nigdy nie płoną

Kolejna zakładka jest dla odmiany pożyteczna. Jest to nasza oś czasu i w końcu mamy sensowne narzędzie do wyszukiwania naszych starych postów. To narzędzie to ctrl+F i jest dużo skuteczniejsze od tego, co oferuje nam obecnie Facebook. Tak na dobrą sprawę przeszukiwanie starych postów jest obecnie z poziomu przeglądarki czy aplikacji praktycznie niemożliwe.

Dalej mamy jakieś przypadkowe zdjęcia, filmy wrzucone przez nas, lista znajomych (z datami ich przyjęcia), wysłane i odebrane zaproszenia do znajomych, odrzucone zaproszenia, usunięci znajomi i obserwujący i obserwowani. Przyda się przy wiosennym porządkowaniu listy.

Wiadomości to kolejna przydatna opcja. Mamy tu całą historię naszych rozmów indywidualnych i grupowych. Jeżeli wiemy, którą konwersację chcemy przeszukać, wystarczy w nią kliknąć i skorzystać ponownie z Ctrl+F. Bardzo wygodna sprawa, bo wyszukiwarka Facebookowa to jakiś żart.

Gdzie byłeś, gdy zmieniałeś profilowe?

Zaczepki, Wydarzenia i Aplikacje tłumaczą się same. Ciekawe są natomiast dwie sekcje. W Zabezpieczeniach Facebook zbiera wszystkie nasze sesje, zmiany statusów, aktywność na koncie, logowania, maszyny, z których korzystamy i nasze działania administracyjne (zmiana hasła, fotki profilowej/w tle etc.). Plus wszystkie adresy IP, z których kiedykolwiek robiliśmy coś na Facebooku. Ta sekcja to ultradokładna mapa naszej aktywności w serwisie, zawierająca daty, czasy, adresy IP i przeglądarki, z jakich robiliśmy rzeczy.

Z kolei Reklamy pokazują, jakie tematy reklamowe nam wyświetlano, w jakie reklamy kliknęliśmy i którym reklamodawcom udostępniono dane na nasz temat. W moim przypadku kilka aplikacji ma moje dane kontaktowe.

W katalogu głównym, oprócz pliku „index” są jeszcze foldery HTML, Messages, Photos i Videos. Zawierają wszystkie fotografie, filmy, pliki jakie przesłaliśmy privami, gify załączane do wiadomości, wszelkie pliki audio. Przetrzymywanie tego przez Facebooka jest dla mnie oczywiste. Gdy sobie to ściągniemy na dysk, mamy ułatwione przeszukiwanie. Jak wspominałem wcześniej, znalezienie czegokolwiek w śmietnikach, w jakie Facebook zamienia nasze walle i wiadomości prywatne, jest praktycznie niemożliwe. Ściągnięcie naszych danych na dysk daje nam szanse.

Facebook wie o mnie bardzo dużo. I nie chodzi mi o korespondencję prywatną czy statusy tylko dla bliskich znajomych. Te rzeczy wiedzieć musi. Niepokoi mnie fakt wyciągnięcia sobie listy wszystkich moich kontaktów z komórki oraz trzymanie rejestru połączeń i SMS-ów. To nie są dane, które udostępniłem Facebookowi świadomie. I mam nadzieję, że wejście RODO pozwoli mi je skutecznie skasować z serwerów Fejsa.

Z aplikacją żegnam się dzisiaj, Facebooka będę czytał przez przeglądarkę. Mniej szans na wyłudzenie.
https://noizz.pl/big-stories/co-wie-o-t ... esktop_top
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9662
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 25
x 362
Podziękował: 18135 razy
Otrzymał podziękowanie: 13726 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 29 mar 2018, 09:19

janusz pisze:
środa 28 mar 2018, 23:41
Kolejne tajemnicze nagranie podbija sieci społecznościowe!

https://www.youtube.com/watch?v=I9VHuV8OQHQ

Opublikowany 19 mar 2018
Anglojęzyczny internet, a zwłaszcza użytkownicy mediów społecznościowych zainteresowali się niedawno kwestią niezwykłego nagrania udostępnionego za pomocą Twittera. Okazało się bowiem, że skrzynka głosowa użytkownika przedstawiającego się jako Ty, zarejestrowała wiadomość od nieznanego numeru posługującego się wojskowym szyfrem NATO. Czy jest to jedynie prowokacja? Czy może ślad po jakiejś rządowej akcji?
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8853
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17276 razy
Otrzymał podziękowanie: 15039 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 30 mar 2018, 23:44

Umysł zbiorczy - technologia hive mind Sławek

https://www.youtube.com/watch?v=7r1Bvg2LQ8w

Nadawane na żywo 29 mar 2018
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7289
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 504
x 118
Podziękował: 5786 razy
Otrzymał podziękowanie: 10337 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 10 kwie 2018, 15:39

Daje to tu, ale wg mnie armia/służby mają już te "zabawki" od lat i to działające na odległość :P
https://pl.sputniknews.com/swiat/201804 ... eligencja/
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 4827
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 563
x 187
Podziękował: 7890 razy
Otrzymał podziękowanie: 8351 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 25 kwie 2018, 11:06

songo70 pisze:
wtorek 10 kwie 2018, 15:39
Daje to tu, ale wg mnie armia/służby mają już te "zabawki" od lat i to działające na odległość :P
https://pl.sputniknews.com/swiat/201804 ... eligencja/
Songo ,myslę że ono jest już od dawna a tytuł artykułu powinien brzmieć : UJAWNIONO urządenie do odczytawania.......... ;)


Wczoraj natrafiłam "przypadkiem " ( myslę że zostało mi podsunięte ,bo często wchodzę na strony o kontroli umysłu ) na ciekawą sesję hipnozy ,własnie o mind control.

279-PL(ES) - Adela - Mind Kontrol: "Pies myśliwski" - Hipnoza Regresyjna Aurore.X Chevalier

https://youtu.be/dl3KHa_9BKU

Aurore.X Chevalier - Team Grifasi 16-FRES-H3
Opublikowany 23 kwi 2018

279-PL(ES) - Adela - Mind Kontrol: "Pies myśliwski" Hipnoza Regresyjna Ezoteryczna Aurore.X Chevalier

Podczas tej sesji hipnozy regresyjnej pracujemy z tematem dotyczącym kontroli mentalnej w przypadku Adeli. W jej sytuacji, ludzie z jej otoczenia nie wierzą już w nią, ponieważ twierdzi, że znikają jej przedmioty i pieniądze, a wszyscy robotnicy, którzy przychodzą pracować do jej domu, z jakiegoś powodu, zawsze popełniają dziwne błędy. Adela zwierza się nam ze swojego poczucia mentalnego chaosu i problemów z logicznym wyrażaniem swoich myśli. Opowiada o nieefektywnych próbach leczenia bakterii, które niszczą jej ciało.

Tę sesję realizujemy w dwóch częściach. Podczas pierwszej próby ataki był tak silne, iż sesja musiała zostać przerwana i przeniesiona na kolejny dzień. Ten przypadek kontroli mentalnej obejmuje wojskowe interwencje na poziomie fizycznym oraz współpracujące byty ingerujące na poziomie energetycznym.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ