Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

kontrola umysłu

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9496
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 22
x 350
Podziękował: 17386 razy
Otrzymał podziękowanie: 13385 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 27 sty 2018, 19:40

To się dzieje już, teraz, siok :)
Ostatnio ze znajomym rozmawialismy przez telefon o kupnie jachtu kabinowego i co?
Na drugi weekend facebook do spolki z googlem zarzucał mnie reklamami używanych łodzi z holandii itp.

Tragedia. Usunąłem facebooka, ale telefonu przeca nie wyrzuce.
Chyba trzeba bedzie nokie 3310 z szafki wyjac
Inwigilacja jest niesamowita, a przykład podaję z autopsji. Idziemy z mężem ulicą w mieście i mąż zwraca mi uwagę na sklep ,akurat z ceramiką z bolesławiecką , jakoś to skomentowałam, na następny dzień widzę w moim FB link sponsorowany tejże firmy.

Dodam ,że telefon był w torebce. Szok niewieżyłam własnym oczom.
Pieniądze mają już swoje chipy RDIF, polskie chyba od 2014 roku., zatopione w pasek.
Wystarczy przejść przez odpowiednią bramkę aby odezwały się chipy i nawet nie wyjmując portfela operator wie ile ma się gotówki przy sobie i jakie numery banknotów.
Dodatkowo sprzężone jest to z kartą płatniczą czyli podczas wypłacania z bankomatu pieniędzy numery ich są przyporządkowane do karty wypłacającego i wiadome jest dla śledzącego z kim gdzie zawieraliśmy transakcje.
A ja byłam w Zawoi , w karczmie Styrnol z rodziną. Nie mialam przy sobie telefonu, reszta rodziny miała telefony. Na drugi dzień na FB pojawiła mi się informacja o tej karczmie i prośba o opinię, jakie mam zdanie na temat ich kuchni…. Nieźle, co?
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

kupfer
Posty: 179
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 291
x 18
Podziękował: 263 razy
Otrzymał podziękowanie: 270 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: kupfer » sobota 27 sty 2018, 21:47

nie wiecie że FB służy do ogłupiania,nie mam,nie chcę ani FB ani gadu gadu ani innego pieprzenia o dupie Marynie,brakuje mi czasu do czytania tego forum,nie wiem jak można życie marnować na takich pierdołach,moim zdaniem to próżność,brak jakiegokolwiek zainteresowania,techniką,zdrowiem,bądź czymkolwiek rozsądnym ;)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 6313
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 436
x 107
Podziękował: 4970 razy
Otrzymał podziękowanie: 8966 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 27 sty 2018, 22:10

..cały przemysł rozrywkowy to w większości ogłupiacze aby nie mieć czasu na samodzielne myślenie. :P
0 x


JESTEŚMY ZMIANĄ !

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 7453
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 361
Podziękował: 15434 razy
Otrzymał podziękowanie: 13331 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 30 sty 2018, 23:21

III Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu -zapowiedź programowa

https://www.youtube.com/watch?v=6xs0D1Jdda0

Nadawana na żywo 9 godzin temu
Po raz trzeci w NTV w rocznicę śmierci dr Rauni Luukanen-Kilde organizujemy III Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu. Program przedstawia sylwetki zaproszonych gości z USA, wybitnych obrońców praw człowieka, walczących z totalną inwigilacją i kontrolą umysłu. Oprócz przedstawicieli środowisk ofiar kontroli umysłu czworo weteranów amerykańskich służb specjalnych, dzisiaj demaskujących nadużycia systemu. Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.
0 xAwatar użytkownika
Oska
Posty: 166
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 144
x 19
Podziękował: 99 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Oska » czwartek 01 lut 2018, 19:44

grzegorzadam pisze:
wtorek 05 gru 2017, 11:01
Nanowahadełko – aktualności 5 grudnia 2017 cz. 1
5 grudnia 2017 przez Admin

Moja strona monitor-polski.pl została w końcu całkowicie odblokowana.
Ja myślę że admin tej strony całkiem odleciał. Ma swoje wszechwiedzące nanowahadełko :lol: :lol: i nie zawaha się Go użyć :lol: :lol: :lol:
Każdy ma swoje dziwactwa, i różne okresy w życiu :roll:
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9496
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 22
x 350
Podziękował: 17386 razy
Otrzymał podziękowanie: 13385 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 08 lut 2018, 16:51

Obrazek
:D


Facebook

https://youtu.be/2Pf4uHuTRWQ

Aktualna historia opisująca nieprzewidziane konsekwencje dzielenia się informacjami w mediach społecznościowych.
Opowieści ludzi, którzy przez swoją aktywność na Facebooku tracą pracę, małżeństwo, godność, a nawet lądują w więzieniu.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
forester
Posty: 244
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 16
x 20
Podziękował: 223 razy
Otrzymał podziękowanie: 598 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 09 lut 2018, 22:50

Social media – zazdrość, inwigilacja i trybalizm

Obrazek

Media społecznościowe to jeden z symboli XXI wieku. Konta na Facebooku posiada obecnie ok. 1,39 miliarda osób, popularne są także inne serwisy, choćby takie, jak Snapchat. Ich użytkownicy publikują na własnych profilach najintymniejsze szczegóły i wchodzą w liczne wirtualne relacje, pozbawione oparcia w rzeczywistości. Jednocześnie coraz częściej zapominają o realnym świecie i własnej tożsamości. Stają się więc bezbronni wobec zakusów władzy.

Majątek Marka Zuckerberga szacuje się na 20 miliardów dolarów. Czy został on zdobyty na uszczęśliwianiu ludzi? Badania naukowe przeprowadzone wśród użytkowników Facebooka każą w to wątpić. W lecie 2013 r. psychologowie z Uniwersytetu w Michigan i Katolickiego Uniwersytetu w Lowanium indagowali reprezentatywną grupę respondentów pod kątem częstotliwości korzystania z serwisu, a zarazem ich samopoczucia w świecie rzeczywistym. Badanych pytano pięć razy dziennie przez dwa tygodnie. Okazało się, że im częściej respondenci zaglądali na Facebooka, tym mniejszą satysfakcję odczuwali w tzw. realu. Zdaniem naukowców, nie był to przypadek, a wytłumaczeniem tego odkrycia jest… zazdrość. Użytkownicy publikują bowiem głównie radosne, często podkoloryzowane wydarzenia z życia, sprawiając, że inni czują się gorsi. Ponadto wirtualni znajomi przeciętnego użytkownika sami mają często więcej „przyjaciół” niż on sam. To właśnie dzięki swojej aktywności na tym polu uzyskali bowiem nowego znajomego. To także obniża samoocenę.

Brak prywatności

Coraz powszechniejszym problemem związanym z działalnością portali społecznościowych jest brak prywatności. I nic dziwnego - wszak na jednym serwisie zgromadzone są dane dotyczące imion, nazwisk, miejsc zamieszkania, rodzin, znajomych, upodobań itd. Jest to raj dla służb rządowych, które nie muszą prowadzić żmudnych dochodzeń. Wystarczy, że zażądają od Facebooka danych użytkownika. W połowie 2013 r. przyznała to sama firma Marca Zuckerberga publikując raport na temat przypadków, w których serwis był zmuszony do udostępniania informacji o użytkownikach. Najczęściej - aż 11 tysięcy razy - po tego typu dane zwracały się władze Stanów Zjednoczonych. Wnioski te dotyczyły bez mała 20 tysięcy użytkowników. Firma spełniła roszczenia władz aż w 79 procentach przypadków. To "niezły" wynik biorąc pod uwagę, że raport objął tylko pierwsze 5 miesięcy 2013 r. Jak podał wówczas portal serwisy.gazetaprawna.pl, w Polsce złożono w tym czasie 233 wnioski obejmujące 158 użytkowników. Firma spełniła jedynie co dziesiąty wniosek.


Tandeta i brak godności


W miarę rozwoju popularności portalu można spodziewać się zbliżania polskiej sytuacji do tej amerykańskiej. Szczególnie, że, jak widać choćby po liczbie żądań dotyczących billingów, tutejsze władze nie mają nic przeciwko permanentnej inwigilacji. Ta wzbudza oburzenie obrońców prywatności, ale przyznać trzeba, że w znacznej części winni są sami użytkownicy. W dobie Internetu, gdy ochrona danych osobowych jest rzeczą niezwykle istotną, z własnej woli publikują zdjęcia i informacje o swoim życiu – nie wyłączając intymnych szczegółów. Przyczyny mogą być rozmaite: od chęci pochwalenia się, przez pragnienie poczucia się nowoczesnym, aż po zwykłą bezmyślność i naśladownictwo. Wydaje się, że działa tu efekt kuli śnieżnej – im więcej osób wchodzi na „fejsa”, tym większe grono naśladowców idzie za ich przykładem. W pewnym momencie życie towarzyskie w niektórych środowiskach przenosi się na ten portal i człowiek zostaje postawiony przed alternatywą: Facebook albo izolacja.


Choć trudno w to uwierzyć, w ostatnich latach furorę robi medium jeszcze bardziej zdegenerowane niż Facebook. To Snapchat, wyjątkowo popularny wśród osób w wieku 21-30 lat. Portal służy głównie do publikowania zdjęć, które po pewnym czasie są automatycznie usuwane. Choć może to wynikać z chęci lepszej ochrony prywatności, wydaje się, że sukces Snapchata polega na czym innym. Szybkie usuwanie zdjęć umożliwia ich publikowanie bez żadnego zastanowienia. Dlatego też zdjęcia zazwyczaj nie mają żadnej wartości. Furorę robią np. fotografie... kanapek, które ktoś akurat je i koniecznie musi pokazać to w necie. Kubek kawy ze Starbucksa, jak zaświadcza przedstawicielka młodego pokolenia (16 lat), z którą autor rozmawiał, nie nadaje się już na Snapchata, gdyż jest zbyt "wyrafinowany". Snapchat to nie tylko miejsce tandety, ale i publikowania zdjęć ocierających się o pornografię.

Trybalizm

Na pierwszy rzut oka będące symbolem nowoczesności media społecznościowe i świat prymitywnych plemion wydają się sobie obce. Jednak, jak zauważył José António Ureta w numerze 16. dwumiesięcznika "Polonia Christiana", bliższa analiza pokazuje ich pokrewieństwa. Prostota, brak prywatności i intymności charakteryzuje właśnie życie wielu prymitywnych plemion. Podobnie jak nudyzm, który coraz bardziej rozpowszechnia się w social media, m.in. za sprawą Snapchata. Ale to nie wszystko. Można mówić o czymś więcej, o swego rodzaju religii internetu, religii social media. Niektórzy wskazują na istnienie swego rodzaju zbiorowej świadomości, w której indywidualne tożsamości zanikają. Nałogowy użytkownik, posiadający coraz więcej wirtualnych znajomych, ma coraz mniej realnych przyjaciół i coraz mniej czuje się związany z rodziną i ojczyzną. Co więcej, w dobie uzależnienia od gier komputerowych, posiadających własne, niekiedy bardzo rozbudowane „światy”, a także popularności internetowych światów wirtualnych imitujących świat rzeczywisty (jak choćby Second Life), realne życie staje się tylko jedną z wielu alternatyw. Trudno o sięgające głębiej wykorzenienie – obejmujące nie tylko rozmycie więzi z bliskimi osobami i rodakami, ale zmierzające wręcz do zagubienia poczucia własnego „ja” i roztopienia się w kolektywnej, quasi-plemiennej magmie.

Korzystanie z Internetu czy innych nowoczesnych narzędzi komunikacji nie musi być samo w sobie złe. Jednak ogólna tendencja, jaką obecnie to zjawisko przybiera, jest niezwykle niepokojąca. Przesada w tej mierze nie tylko unieszczęśliwia, lecz także odziera - na własne życzenie - z godności, a nawet tożsamości. A co za tym idzie, sprawia, że stajemy się przez to bezbronni wobec widma totalitarnej władzy, która może czerpać pełnymi garściami z danych o obywatelach, zapisanych nie gdzie indziej, tylko na serwisach mediów społecznościowych.


Marcin Jendrzejczak

http://www.pch24.pl/social-media---zazd ... 748,i.html
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 7453
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 361
Podziękował: 15434 razy
Otrzymał podziękowanie: 13331 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 12 lut 2018, 23:57

III Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu III International Day Against Mind Control

https://www.youtube.com/watch?v=Vy8TvtOgEBU

Opublikowany 12 lut 2018
W ramach obchodów III Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu, telewizja NTV, kanał MIND WARS PL oraz stowarzyszenie STOPZET- Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, zaprosili wybitnych obrońców praw człowieka z USA reprezentujących środowiska ofiar tajnych eksperymentów wojskowych z bronią psychotroniczną, a także weteranów amerykańskich służb specjalnych (NSA , CIA) walczących z totalną inwigilacją i NWO.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 7453
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 361
Podziękował: 15434 razy
Otrzymał podziękowanie: 13331 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 14 lut 2018, 22:28

Kontrola umysłu a wojny przyszłości - Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=8t__qODJ1gE

Nadawana na żywo 7 godzin temu
Najnowsze technologie wojskowe: broń geofizyczna, elektromagnetyczna, soniczna - drony, bioroboty, cyberbezpieczeństwo - wojna: informacyjna, psychologiczna, hybrydowa, to tematy książki płk Marka Wrzoska "Wojny przyszłości" omawianej przez Janusza Zagórskiego i Ewę Pawelę ze szczególnym uwzględnieniem wojny informacyjnej w polskich mediach. Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 7453
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 361
Podziękował: 15434 razy
Otrzymał podziękowanie: 13331 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 16 lut 2018, 22:57

Jak zabijają i torturują służby - Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=IvxNHdnhfJI

Opublikowany 16 lut 2018
Rozmowa Janusza Zagórskiego z Ewą Pawelą, sygnalistką kontroli umysłu, o wykorzystywaniu agencji rządowych różnych krajów do "unieszkodliwiania" niewygodnych im ludzi a także do wpływania na morale i decyzje całych społeczeństw.
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 244
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 16
x 20
Podziękował: 223 razy
Otrzymał podziękowanie: 598 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: forester » czwartek 01 mar 2018, 11:16

Twój telefon - TWÓJ OSOBISTY KONFIDENT ! jak i komu donosi na ciebie

https://www.youtube.com/watch?v=GTS2EJ92Oe8
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9496
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 22
x 350
Podziękował: 17386 razy
Otrzymał podziękowanie: 13385 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 05 mar 2018, 23:22

Dzisiejszy świat reprezentowany w sztuce

Seria satyrycznych i groteskowych obrazów artystycznych opisujących dzisiejszy świat i jego sprzeczności


klik
https://www.facebook.com/121083388058285/videos/895378050628811/
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 7453
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 361
Podziękował: 15434 razy
Otrzymał podziękowanie: 13331 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 09 mar 2018, 23:22

Walka ze stalkingiem i mind control - Paolo Fiora

https://www.youtube.com/watch?v=UGYbt6Skdts

Nadawana na żywo 13 godzin temu
Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9496
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 22
x 350
Podziękował: 17386 razy
Otrzymał podziękowanie: 13385 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 12 mar 2018, 17:24

:lol: :evil:
Obnażanie Matrixa - Google buduje bazę danych dla korporacyjnego GESTAPO

https://youtu.be/cezhK8BSbTQ

Nie sprzedawaj skóry tanio! My jesteśmy ruchem oporu podczas wojny hybrydowej korporacji przeciwko wolnej ludzkości.
Pol Lechicki
Rosja próbuje wykolegować się z googla, ale silbersztajny wyją :lol:
Jach to tach, bez nas ? :D

Też to macie? Microsoft każe podpisywać jakąś nową umowę..
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9496
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 22
x 350
Podziękował: 17386 razy
Otrzymał podziękowanie: 13385 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 13 mar 2018, 22:36

Programowanie Ludzkiego Umyslu

- Przekaz Podprogowy


https://youtu.be/62j6Yjp3Imw
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 7453
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 361
Podziękował: 15434 razy
Otrzymał podziękowanie: 13331 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 19 mar 2018, 23:48

Niebezpieczeństwa technologii 5G - Sir Julian Rose

https://www.youtube.com/watch?v=_1lBnmyH1KM

Nadawana na żywo 3 godziny temu
Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.
0 xODPOWIEDZ