Witam wszystkich użytkowników tego forum

Przyszedł chyba czas, aby przywrócić pełną funkcjonalność forum, w końcu istnieje ono po to, aby każdy mógł prezentować, czy konfrontować swoje poglądy. Jak jest na Ukrainie, każdy kto ma oczy, to widzi. Przywracam wszystkie tematy wojenno - ukraińskie , czy rosyjskie. Nie jest ważne kto z dyskutantów po której stronie będzie stał, jest ważne, aby prezentował jak najbardziej prawdziwe informacje. Dlatego proszę: absolutnie nie kopiować mediów, ani polskich "ekspertów", to można sobie czytać i oglądać poza forum, szkoda miejsca i czasu. W miarę możliwości będziemy się starali prostować i wyjaśniać znaczenie zdarzeń i ich okoliczności.
Poglądy absolutnie nie są powodem do blokowania, czy banowania kogokolwiek, ale proszę je wyrażać w kulturalny sposób. Proszę też sprawdzać cytowane materiały i filmy, aby nie zawierały nieregulaminowych treści.
Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Archonci?

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3841
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 208
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4049 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 16 kwie 2014, 15:17

Ja tam uważam iż zanim tak do cna zlinczujecie tych arochantów, warto poznać znaczenie słowa.Już dawno miałam to wkleić .


"Archont

Archont (gr. ἄρχων archon – 'rządzący', dopełniacz ἄρχοντος archontos) – najwyższy urzędnik polis w starożytnych Atenach, który przewodniczył radzie areopagu i zajmował się najważniejszymi sprawami ateńskiej polis. Urzędnicy ci pojawili się w VIII w. p.n.e.

Archontów było dziesięciu. Od lat 80. VII w. p.n.e. wybierano ich na roczną kadencję. Urzędowanie rozpoczynali w miesiącu hekatombajon, który przypadał na lipiec.

Wśród dziewięciu archontów istniał podział funkcji:

archont eponymos stał na czele kolegium archontów, sprawował władzę wykonawczą, od jego imienia nazywano rok;
archont polemarchos kierował polityką zagraniczną i dowodził wojskiem;
archont basileus przewodniczył obrzędom religijnym, odpowiadał za sprawy religijne i kultowe;
sześciu tesmotetów zajmowało się ustawodawstwem, byli oni również sędziami w sprawach prywatnych. Tesmoteci określali, co jest zgodne z normami prawnymi (themis) polis.

Po zakończeniu kadencji archont wchodził w skład areopagu. Reformy Klejstenesa pod koniec VI w p.n.e. spowodowały utratę znaczenia tego urzędu i ograniczenie jego funkcji do spraw religii i sądownictwa.

W Cesarstwie Bizantyjskim tytuł ten nosili zarządcy okręgów wojskowych, na obszarach zamieszkanych przez Słowian. W celu zapanowania nad nimi, spośród ich starszyzny plemiennej wybierano urzędnika odpowiedzialnego za pobór danin na rzecz Konstantynopola. W zamian za to cesarstwo pozwalało poszczególnym grupom ludności słowiańskiej zamieszkiwać jego obszary – głównie tereny Tesalii, Beocji, Peloponezu, Macedonii. System ten był stosowany od VI/VII w. W okresie późniejszym – od końca XI w.- zaczął stopniowo zanikać, w związku z "rozpływaniem się" mas ludności słowiańskiej w przeważającym pierwiastku greckim.

Tytuł archonta pojawiał się również na Rusi, Kaukazie i w niektórych rejonach Włoch.

Jest to także urzędnik "dostarczający" aktorów, co wiąże się z teatrem antycznym."


Arochant.... to nic innego jak urzędnik wypełniający powierzone zadania w ciągu 1 roku .Zwyczajnie jednoroczny urzędnik.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1523 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: ex-east » środa 16 kwie 2014, 17:37

Wg przytoczonej histori Archont to URZAD. Urzad sie nie konczyl po roku, tylko urzednik sie zmienial.
Nawet definicja odpowiada znaczeniu o ktorym dyskutujemy.
tytuł ten nosili zarządcy okręgów
wojskowych, na obszarach zamieszkanych przez Słowian. W celu
zapanowania nad nimi, spośród ich starszyzny plemiennej wybierano
urzędnika odpowiedzialnego za pobór danin na rzecz
Konstantynopola. W zamian za to cesarstwo pozwalało
poszczególnym grupom ludności słowiańskiej zamieszkiwać jego
obszary

W zamian za danine - lusz - "urzednik" ( to dobre okreslenie ) WYBRANY / zbudowany z przekonan i mysli, pozwala w imieniu Imperium zasiedlac czlowiekowi przestrzen, ktora zostala podbita, a pierwotnie nalezala do czlowieka.
0 xbaba
x 126

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 17 kwie 2014, 08:01

ex-east pisze:Jesli chcemy poznac mentalnosc archontow, obcych kontrolujacych umysly ludzkie to najpierw trzeba poznac tzw siebie. Slowami Castaniedy mozna by powiedziec, ze Obcy uczynili genialny ruch z punktu widzenia strategii oddajac "nam" swoj wlasny umysl. Im o to chodzi, abys go pokochala, pokochala siebie az do zatracenia.


To Ty East będąc na takim etapie rozwoju widzisz jeszcze gdzieś jakichś obcych? Co z Twoim poczuciem jedności? ;)
Nie kumasz tych wszystkich "poziomów" (bogów, demonów, aniołów i innych wyższych jaźni) i ich funkcji w naszym rozwoju? Tego, że jesteś tylko Ty i nikogo więcej nie ma? Że wszystko co do Ciebie przychodzi jest Tobą? Fizycznie i niefizycznie. I pomaga Ci w Twoim osobistym rozwoju?
Doskonałość jest na początku i końcu stworzenia. Stwórca i jego dzieło. Wszystkie etapy pośrednie są niedoskonałe i służą wyłącznie temu, żebyśmy my nauczyli się osiągać - przypomnieli sobie naszą doskonałość bo teraz to my jesteśmy stwórcami. To my podtrzymujemy przy "życiu" ten cały system energetyczny z archontami włącznie. To wszystko są nasze "imaginacje", które żyją własnym życiem i mają swoje zadania. Takie jakie im wyznaczamy. Walczyć z nikim nie trzeba, wystarczy siebie zrozumieć i pokochać. Być siebie świadomym i wziąć za siebie odpowiedzialność. Za wszystko co robimy (myślimy, wierzymy, czujemy, słyszymy, widzimy). "Nauczyciel" sam znika, kiedy przestaje być potrzebny. To nie my mamy zniknąć East, JA ma zaistnieć w boskiej pełni. Wszystko będzie Cię od tego odwodzić bo taka jego szkoląca rola przeszkadzacza. Bóg istnieje w trzech aspektach (z punktu widzenia w naszym trzecim wymiarze), tym trzecim aspektem jest Człowiek. Każdy człowiek (albo inna forma rozumna). Dwa pozostałe to materia i tzw duch święty (więź, energia podstawowa, pustka/pełnia). Człowiek jest połączeniem, które może te wszystkie przejawy scalić w jedność, mamy materialne ciało (moc), wolną wolę (przejawiania tego co chcemy) i świadomy (lub nie) dostęp do więzi. Im bardziej świadomy tym większa jest nasza zdolność kreacji materii. Jak otworzysz w sobie świadomość Logosa to możesz tworzyć własne światy. Tak to kumam. 8-)

Spoko Kiaro, ja akurat nikogo nie zamierzam linczować. :D
0 xex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1523 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 17 kwie 2014, 09:32

"Nauczyciel" sam znika, kiedy przestaje być potrzebny. To nie my
mamy zniknąć East, JA ma zaistnieć w boskiej pełni. Wszystko będzie
Cię od tego odwodzić bo taka jego szkoląca rola przeszkadzacza.

Subtelna roznica polega na tej "ostatniej mili" , na Twoim przekonaniu o boskim JA. Nawet juz dorobilas sobie do tego 3 aspekty. Zaraz powstanie wlasna religia :-D . A jedynym przeszkadzaczem jestes TY SAMA. I tworzac niesamowite historyjki wprowadzasz oddzielenie uboszczeniem siebie ;-)
Odwrotnie niz piszesz, wszystko pokazuje Tobie droge, a Ty od tego uciekasz w jakas boskosc. Kiedy to JA sie juz wybije ponad wszystko, co mu przeszkadza na ta sswoja boskosc, to zobaczy, jak bardzo daleko zabrnelo w iluzje oddzielenia.
Boskosc dzieje sie TERAZ w kazdej komorce ciala, tylko czlowiek tego nie czuje, poniewaz jest to tak naturalne jak oddychanie. A skoro nie czuje, to kombinuje jak tu stac sie boski :-D
0 xbaba
x 126

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 17 kwie 2014, 10:48

Niech Ci będzie. 8-)
Tak myślę, że gdybyś tyle wysiłku co wkładasz w pomniejszanie innych ludzi włożył w siebie samego więcej byś osiągnął East ale co mi tam, dają to biorę. :D
Ja akurat mam tak, że nie odcięłam się od swojego negatywizmu i dlatego też mnie takie "pomniejszanie" wzmacnia. ;)
0 xex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1523 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 17 kwie 2014, 12:15

"Nauczyciel" sam znika, kiedy przestaje być potrzebny. To nie my
mamy zniknąć East, JA ma zaistnieć w boskiej pełni. Wszystko będzie
Cię od tego odwodzić bo taka jego szkoląca rola przeszkadzacza.

Subtelna roznica polega na tej "ostatniej mili" , na Twoim przekonaniu o boskim JA. Nawet juz dorobilas sobie do tego 3 aspekty. Zaraz powstanie wlasna religia :-D . A jedynym przeszkadzaczem jestes TY SAMA. I tworzac niesamowite historyjki wprowadzasz oddzielenie uboszczeniem siebie ;-)
Odwrotnie niz piszesz, wszystko pokazuje Tobie droge, a Ty od tego uciekasz w jakas boskosc. Kiedy to JA sie juz wybije ponad wszystko, co mu przeszkadza na ta sswoja boskosc, to zobaczy, jak bardzo daleko zabrnelo w iluzje oddzielenia.
Boskosc dzieje sie TERAZ w kazdej komorce ciala, tylko czlowiek tego nie czuje, poniewaz jest to tak naturalne jak oddychanie. A skoro nie czuje, to kombinuje jak tu stac sie boski :-D
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5767
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 231
Podziękował: 32181 razy
Otrzymał podziękowanie: 9275 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 25 maja 2016, 11:09

krystal28 pisze:Kim są archonci
11 Apr 2015

Ponieważ było kilka pytań od Czytelników na temat pochodzenia archontów, publikuję tu więcej na ten temat informacji – kr

Tłumaczenie według tekstów Therese Zumi przez Aldabrę

http://www.theeventchronicle.com/the-ev ... ew-update/

Obrazek

Nasz Układ Słoneczny znajduje się przez ostatnie 26.000 lat pod kontrolą istot z Oriona / Andromedy Imperium Chimery oraz ich sług istot Drako / Reptylian, którzy skutecznie wprowadzili na Ziemi status kwarantanny, izolując Ziemię całkowicie od pozytywnych ras ET. Istoty, które kontrolują przebieg kwarantanny to są Archonci, którzy przybyli i pochodzą z galaktyki Andromedy, a następnie stworzyli takie rasy jak Drakoni i Reptylianie dzięki inżynierii genetycznej. Te procesy genetyczne trwały tysiąclecia – Archonci używali Drako / Reptylian jako swoich niewolników, aby rozwinąć i chronić swoje imperia. Mamy dwie grupy Archontów, którzy kontrolują nas na różne sposoby, ale który oczywiście współpracują przy kontroli tej planety i utrzymują nas jako swoich więźniów. Tak to sprytnie zorganizowali, że ani ty ani ja nic o nich nie wiemy.

Stworzyli hierarchiczny system kontroli przez różnych swoich sługusów, że nie wiadomo kto tym de fakto zarządza. Warto wspomnieć, że grupa Jezuitów -Archontów przebywających na powierzchni planety skrywa się wśród czarnej arystokracji i ich rodzin oraz w grupie religijnej utworzonej 500 lat temu a zwanej Jezuitami, których znaleźć można głównie, ale nie wyłącznie, w Kościele rzymskokatolickim na całym świecie. Druga grupa poniżej powierzchni Ziemi kontrolująca bazy wojskowe to grupa Archontów Chimera.

Krótkie przypomnienie kto jest kim.

Dwie różne kontrolujące grupy Archontów:

1. Frakcja Jezuitów – Archontów – /kontrola populacji i myślenia/
2. Frakcja Chimery – Archontów – /militarna/

Na początku chciałbym przypomnieć czytelnikom, że liczba archontów fizycznie wcielonych na powierzchni Ziemi nie jest tak wielka, ale na płaszczyznach eterycznych oraz astralnych liczby Archontów podane tutaj można pomnożyć co najmniej dziesięć razy. Na powierzchni naszej planety {Maj 2012} było wcielonych kilkudziesięciu Archontów (org Jezuici), kilkuset Drakonów (głównie w rodzinach bankowych Illuminatów) i kilka tysięcy Reptylianów (głównie w armii najemników Blackwater i Academi)

Na Ziemi są dwie grupy – frakcje kontrolujących Archontów.

Frakcja pierwsza Jezuici – to odłam grupy, który fizycznie wcielił się na powierzchni Ziemi w tak zwanych czarnych rodzinach szlacheckich, czarnej arystokracji. Według Kobry, grupa Jezuitów powstała 500 lat temu i od tamtej pory prowadzi masowe “widowisko” i kontrolę umysłów.

Organizacja ta jest tworem rodziny Farnese żyjącej w XVI wieku, znanej jako najpotężniejsza z rodzin papieskich we Włoszech, przynależącej do czarnej arystokracji. Można to tak ująć, że organizacja Jezuitów jest kryjówką-schronieniem dla Archontów wcielonych na powierzchni planety.

Ta frakcja Jezuitów Archontów jest przeważnie obecna w grupie katolickich jezuitów na całym świecie, ale nie wyłącznie. Ich „zadaniem” jest kontrola umysłów populacji na masową skalę, kontrola ludzkości. Mają narzędzia indoktrynacji religijnej grzechu oraz piekła i stoją za wieloma operacjami, działaniami służącymi do kontroli populacji. Kontrolują i wpływają na edukację na całym świecie.

Jezuici duchowo kontrolują swoich administratorów.

Administratorzy są potomkami ras stworzonych przez archontów w wyniku inżynierii genetycznej ( na przestrzeni wielu tysiącleci) Są to rasy takie jak Drakoni i Reptylianie.

Te całkowicie kontrolowane duchowo istoty to:

1. A) Drakoni są sługami-administratorami wcielonymi w rodzinach Iluminatów, którzy działają głównie przy sprawowaniu nadzoru nad systemem finansowym oraz
2. B) Reptylianie wojownicy – gadzie istoty, najemnicy, które chronią Iluminatów i tworzą konflikty i wojny w celu sprawowania kontrolowanej władzy przez Archontów.

Poprzedni generał Jezuitów Hans Peter Kolvenbach odgrywa zasadniczą rolę w utrzymywaniu wibracji strachu wśród ludzkości na powierzchni tej planety. To on był inicjatorem i “mózgiem” akcji 9/11 (Twin Towers) oraz 3/11 (Fukushima), które były fałszywą flagą i miały na celu wywołać panikę i strach i w rezultacie zaostrzyć kontrolę i inwigilacje ludzi. Jest on też główną siłą napędzającą konflikt w Syrii. Od wielu lat mieszka wygodnie w Libanie, w pobliżu granicy z Syrią i “zajmuje się” Bliskim Wschodem.

Frakcja Rothschild / Frakcja Iluminatów

Zarządzają pieniędzmi Jezuitów lokując je w różnych formach i miejscach. Rothschildowie są widoczni, lecz nikt nie przypuszcza, że finanse należą zupełnie do kogoś innego. Jak powiedział w ostatnim wywiadzie Benjamin Fulford – to było sprytne posunięcie, no bo kto będzie szukał pieniędzy Jezuitów, kościoła katolickiego u żydów?

Rothschildowie nie działają niezależnie, ale są podlegli i wypełniają rozkazy swoich panów Archontów/Jezuitów.

Rothschildowie, ta frakcja kabała, całkowicie przeniknęła do współczesnej, zachodniej medycyny; jednym z przykładów są szczepienia. Byliśmy genetycznie zmieniani, modyfikowani za pomocą szczepionek. Ideą i pomysłem medycyny Rothschildów jest utrzymanie nas wszystkich jako pracujących, bezwolnych niewolników. W.H.O. która zależna jest od Rothschildów, w swoich działaniach posiłkuje się opracowaniami wykonanymi w hitlerowskich obozach koncentracyjnych w czasie 2. wojny światowej.

Na szczęście istnieją sposoby leczenia i uzdrowienie tych wszystkich ich działań. To wszystko będzie oczyszczone i zrównoważone bardzo szybko przy Wydarzeniu.

Frakcja Rockefeller / Illuminazi.

Ta frakcja została stworzona przez Archontów Jezuitów z XX wieku z celów utrudniania, obniżania I powstrzymywania technologicznego i naukowego postępu i rozwoju ludzkości.

Główni gracze z frakcji Rockefeller / Illuminazi to: David Rockefeller, Henry Kissinger, George Herbert Walker Bush (junior) George Scherf, Dick Cheney, Jay Rockefeller, Donald Rumsfeld, Karl Rove i Paul Wolfowitz.

Blackwater znany również jako Xe lub Academi jest prywatną armią Jezuitów posłuszną dyktatowi czarnej szlachty, czarnej arystokracji i głównie broni ich interesów. Academi – oficjalnie nazywana prywatną firmą wojskową świadczy usługi przy użyciu swojej armii najemników. Armia ta działa poza wszystkimi przepisami. Armia ta jest kontrolowana przez ludzi zarówno z rządu USA, jak i z zewnątrz głównie z Państwa Watykańskiego. Innymi słowy Blackwater jest armią religijną służącą papieżowi w Rzymie, poprzez Zakon Maltański. Zakon Maltański w świetle prawa międzynarodowego jest uważany za „suwerenny podmiot” o szczególnych uprawnieniach i przywilejach dyplomatycznych. Podobnie jak Blackwater, Zakon Maltański jest „nietykalny”, ponieważ jest w samym sercu elit i czarnej arystokracji.

Dzięki takiej organizacji kabał ma do dyspozycji swoich najemników, którzy zostali użyci w wielu kolejnych wojnach, aby wywołać konflikty, które tworzą pewnego rodzaju chaos i powodują jeszcze gorsze wojny cywilne. W konfliktach w Egipcie i Syrii słyszeliśmy o tajemniczych snajperach, należą oni do najemników tej prywatnej firmy.

Grupa zwana jako „Bezbożni Czterej” to osoby, których nazwiska wymienione są powyżej są częścią frakcji Rockefeller / Illuminazi (Bush Sr., Henry Kissinger, Donald Rumsfeld i Dick Cheney).

Druga Frakcja Archontów – Chimera

Druga frakcja, ​​grupa Archontów, która nas kontroluje, znana jest pod kryptonimem Chimera.

To jest ściśle tajna, bardzo negatywna grupa, która wraz z Negatywną Armią przeniknęła do sił zbrojnych wszystkich głównych krajów na Ziemi. Odbyło się to w trakcie i po inwazji Archontów w Kongo w 1996 roku. Chimera potajemnie kontroluje większość baz wojskowych na całym świecie, wiele z tych baz należy do armii USA : {większość tych baz jest obecnie pod kontrolą/ nadzorem Sił Światła.}

Grupa Chimera Archontów wymusiła tajne umowy na przywódcach wszystkich narodowych sił zbrojnych na całym świecie w celu powstrzymania i zatarcia śladów jakiegokolwiek życzliwego pozaziemskiego kontaktu. Grupa Chimera jest mocno powiązana z Jezuitami i NSA.

Grupa Archontów Chimera była i jest twórcami wszystkich wojen na Ziemi w tym Pierwszej i Drugiej Wojny Światowej. Są odpowiedzialni za obecną wojnę w Syrii, na Ukrainie, w Iraku oraz za działania terrorystyczne Państwa Islamskiego gdziekolwiek mają miejsce.

Prawda o naszej rzeczywistości jest nieznana 99% ludzkiej populacji. Cały czas trwa na wszystkich frontach cicha wojna pomiędzy Pozytywnymi Siłami Wojskowymi a Chimerą.

Bomby Dziwadełka

Grupa Chimera wprowadziła fizycznie bomby “dziwadełka” do wnętrza większości amerykańskich baz wojskowych i w niektórych bazach wojskowych innych narodów. Te bomby dziwadełka stanowiły główną linię obrony przed powstrzymaniem Galaktycznej Konfederacji i siły Ruchu Oporu przed pojawieniem się na powierzchni Ziemi. W niedawnym wywiadzie zapytano Kobrę, czy „Bezbożni Czterej” wciąż są w bezpośrednim kontakcie z grupą Chimera w ich bazie na Long Island, a Kobra odpowiedział, że niestety nadal mają kontakt. DOBRA WIADOMOŚĆ – Wszystkie fizyczne bomby dziwadełko zostały zdezaktywowane do końca stycznia 2015 !! A Kobra powiedział nam w dniu 19 marca 2015 „Nadal trwa usuwanie grupy Chimera. Pozostała jeszcze sieć plazmowych implantów, połączonych między sobą tunelami, powiązanych wzajemnie bombami toplet i dziwadełkami. Ta sieć implantów była powoli budowana przez miliony lat w całej tej ćwiartce Galaktyki przez szalonych naukowców grupy Chimera, którzy byli mistrzami planowania strategii złożonego kompleksu wojskowego Oriona / Drako Reptylian.”

Gdy Rob Potter niedawno prowadził wywiad z Kobrą poprosił go, aby wyjaśnić, jaka jest różnica między fizycznymi i plazmatycznymi {eterycznymi / astralnymi} bombami dziwadełko. Można odnieść wrażenie że istnieje bardzo mała różnica. W swojej ostatniej aktualizacji Kobra przypomniał nam, że „Musisz zrozumieć, że płaszczyzna fizyczna jest tylko zagęszczoną plazmą. Skondensowana anomalia w plazmie odzwierciedla, rzutuje bezpośrednio na płaszczyznę fizyczną. „Tak więc praca polegająca na usuwaniu nie-fizycznych plazmatycznych akcesoriów Archontów jest istotnym nieustającym procesem. PANDORA jest kryptonimem procesu eterycznego i astralnego wyzwolenia astralnego planety. Ta wojna nadal tam trwa i ma na celu usunięcie przez nie-fizycznych Wojowników Światła wszystkich ciemnych podmiotów, bytów, istot.

Kolejnym ważnym ogniwem w zrozumieniu pełnego obrazu sytuacji na Ziemi oraz tajemnicy otaczającej wszystko co związane z życiem pozaziemskim i komunikacją był post Kobry 29 stycznia 2015, gdy powiedział: „Musicie zrozumieć, że ludzie zaangażowani w tajny program kosmiczny nie mają żadnego dostępu do baz Chimery położonych wewnątrz naszego Układu Słonecznego lub pod powierzchnią naszej planety i w większości nawet nie byli świadomi ich istnienia. Ten intel był klasyfikowany jako tajny do tej pory, dopóki Chimera nadal przetrzymuje ludzi jako zakładników w swych podziemnych bazach lub w pewnych miejscach w naszym Układzie Słonecznym (NIE na Księżycu i nie na Marsie). Wyzwolenie tych zakładników musi być prowadzone ze szczególną starannością.

Z ciemności do Światła

Dowiedzieliśmy się w ciągu ostatnich kilku lat, że pewne grupy ras istot pozaziemskich, które zostały wcześniej uznane za negatywne, przeszły na stronę Światła i zostały już przyjęte do Galaktycznej Konfederacji.

Te rasy wcześniej były częścią lub współpracowały z Imperium Drako-Reptylian, a obecnie pracują z pozytywnym Sojuszem Sił Światła {Allied Light Forces}, bo w końcu zrozumiały, że zmiany obecnie zachodzące w tym wszechświecie są zmianami korzystnymi dla wszystkich ras. Tak więc istnieje wiele różnych frakcji i ras w całym tym sektorze galaktyki, które obecnie współpracują z Kosmicznym Sojuszem w celu planetarnego wyzwolenia. Niektóre z galaktycznych ras, które Kobra potwierdził, że przeszły jako gatunek na stronę Światła, i które obecnie pracują razem z Siłami Światła to: Zeta Reticuli, Annunaki, Modliszkowate (Mantis) i Szaraki (Greys).

Często zadawane pytanie – dlaczego oni nie wylądują i nas nie wyzwolą TERAZ?!

Ponieważ niektórzy czytelnicy bloga Kobry zadają pytanie „dlaczego Galaktyczna Konfederacja nie wyląduje i nie interweniuje natychmiast, aby zatrzymać to szaleństwo TERAZ ?”

W poście z 09 lutego 2015 – Solar System Update, Kobra przypomniał nam że:

„Siły Światła zostały zmuszone do podpisania traktatu o nieingerencji, który stwierdza, że ​​nie będą bezpośrednio przeszkadzać, interweniować na powierzchni Ziemi. Z kolei Chimera również nie prowadzi bezpośrednich działań na powierzchni planety. Chociaż traktat ten był bardzo szkodliwy dla rozwoju ludzkości w ciągu ostatnich 26.000 lat, to jednocześnie uchronił ludzkość przed żniwami na nich (harvest) organizowanymi przez Chimerę, a prowadzonymi bezpośrednio przez ich sługi Drako/ Reptylian.

Z powodu tego traktatu członkowie Ruchu Oporu nie kontaktują się bezpośrednio z osobami na powierzchni Ziemi.

Natomiast traktat ten gwarantował, że Drako/Reptylianie masowo nie żywili się ludźmi na śniadanie, w otwarty sposób, na powierzchni w ludzkich miastach po 1996 roku, gdy wtedy pod powierzchnią planety była już ich ogromna ilość, ~ 500 milionów osobników.

Z powodu tego Traktatu, Chimera do tej pory nie zdetonowała bomby dziwadełko mimo wielu okazji.

Gdy tylko ustanie zagrożenie Chimery, Siły Światła będą interweniować bezpośrednio na powierzchni tej planety. „Kobra przekaże więcej informacji, jak tylko będzie to bezpieczne. Bezpieczne oznacza, że ​​będzie to bezpieczne dla zaangażowanych zakładników, których życie jest jeszcze w niebezpieczeństwie gdyby intel został ujawniony zbyt wcześnie.

Tu jest więcej informacji na blogu: https://soulowicz.wordpress.com/tag/archonci/
https://krystal28.wordpress.com/2015/04 ... -archonci/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 15276
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1035
x 445
Podziękował: 16633 razy
Otrzymał podziękowanie: 23471 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 12 cze 2016, 16:45

0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

quetzalcoatl888
x 126

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » wtorek 26 lip 2016, 23:13

Obrazek

no tak archonci to tacy wyznawcy saturna..byc moze rzeczywsistosc jest i wiele bardziej brutalna niz nam sie wydaje i moze stanowimy - nasze dusze po smierci taki pokarm dla archontow takze wytwarzanie przez nas zlej energii w koncu Jezus powiedzial ze dostac sie do krolestwa to jak przejsc przez ucho igielne.. sa dwie wersje ze ogolnie sie nami zywia tym ktorym nie uda sie przejsc..albo ze z powrotem sa wcielani..
w kazdym razie narazie nie udala im sie chociaz jedna rzecz otwarcie portalu w CERNIE, jednak teraz planuja wojne i podpiecie wszystkiego pod system AI znowu taka iluzja w iluzji..:)

http://www.nicholson1968.com/nicholson1 ... black-cube

przestrzen jako hypercube i iluzja..

Obrazek

Obrazek


Obrazek

korelacje miedzy ziemie piramida i ksiezycem sa bardzo dziwne moze tam jest ich baza?w kazdym razie napewno jest cos nie tak jak z tym ladowaniem..:)

Obrazek

Obrazek
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5767
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 231
Podziękował: 32181 razy
Otrzymał podziękowanie: 9275 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 15 lut 2017, 22:31

Za >songo< z tematu: viewtopic.php?f=10&t=590&start=75#p64063 , a że pasuje również do tego wątku więc pozwolę sobie wkleić go w całości:

Beata “Driada” Jeleniewicz pisze:Poradnik przebudzonego Cz.5: Religie i władca matrixa
4 lata temu

Obrazek

W poprzedniej części poradnika przedstawiłam Wam kolejne sposoby manipulacji ludzkością przez Archontów jakimi są: dualizm oraz władza pieniądza. W tej części przejdę do bardzo istotnego zagadnienia, które stanowi klucz do zrozumienia naszego obecnego położenia z perspektywy duszy. Temat dotyczyć będzie twórcy matrixa oraz władcy Archontów nazywanego przez Telestai – Yaldabaoth, natomiast w religii znanego przede wszystkim pod imieniem Jehowa.

W tym miejscu chciałabym zaznaczyć, że wszystkie punkty poradnika odnoszące się do wyjaśnienia kim są Archonci, jakie przyświecają im cele oraz w jaki sposób nami manipulują nie mają służyć wywołaniu nienawiści ani strachu wobec nich. Wiedza ta ma na celu zwiększenie świadomości na ich temat, zrozumienie podstawowych schematów rzeczywistości w których operujemy jako ludzkość oraz końcowe rozważenie całości tego doświadczenia pod względem naszej własnej mocy i suwerenności. Uważam, że jako dusze znaleźliśmy się tutaj na swoje własne życzenie, a doświadczenia z jakimi się zmagamy stanowią dla nas cenne lekcje, dlatego nigdy nie obwiniajcie nikogo za cokolwiek, co was spotkało w sposób bezpośredni. Nie oddawajcie swojej mocy stawiając się w roli ofiary, dzięki takiemu podejściu wejdziecie ponad poziom operowania pasożytów umysłu i zrozumiecie, że serwowane przez nich nauki służyły jedynie naszemu rozwojowi.

Religie – podstawowy program Archontów

Obrazek

Zmierzając do tematu władcy matrixa, musimy omówić ostatni z głównych sposobów manipulacji pasożytów świadomości, a mianowicie – zjawisko religii. Zdaniem przytaczanego przeze mnie w poprzednich częściach, mitologa Johna Lasha – spośród wszystkich sposobów manipulacji ludzkością – zaszczepianie umysłom ludzkim ideologii religijnej jest najbardziej sukcesywną techniką używaną przez Archontów. W efekcie religijnego oddziaływania tworzona zostaje całkowicie obca mentalność nie mająca nic wspólnego z prawdziwą naturą ludzką. Z pism gnostyckich wynika, że wiara w judeo – chrześcijańskie zbawienie, a także to, o którym mówi islam jest podstawowym programem „podgryzaczy” – obcym i najbardziej skutecznym implantem zaaplikowanym ludzkości. Wobec tego bardzo ciężko jest się uwolnić spod jego oddziaływania. Programem tym rządzi strach przed tym, co będzie po naszej śmierci, czyli strach przed wieczną i okrutną karą ze strony boga albo pustką.

Mamy trzy główne religie na Ziemi: chrześcijaństwo, islam oraz judaizm. Dla wielu niewtajemniczonych mogłoby się wydawać, iż wszystkie te religie różnią się od siebie znacząco, jednak jest to mylne postrzeganie. Różnią się tak na prawdę mało znaczącymi szczegółami, które mają powodować w ludzkim umyśle iluzję wyboru (jaką religię decyduję się wyznawać) oraz stanowią o odrębności jednej grupy wyznaniowej od drugiej (moja religia i mój bóg różni się od twojego i to mój jest tym jedynym). Oczywiście najczęściej zdarza się tak, że o wyborze religii decydują rodzice nowo narodzonego dziecka, co jest typowym przykładem manipulacji w stronę kultywowania składania czci danej istocie z pokolenia na pokolenie. W tym przypadku małe dziecko nie posiada żadnej możliwości wyboru i poddawane jest religijnej indoktrynacji od samego początku. Innymi słowy dziecko od najmłodszych lat zostaje podłączone do sieci energetycznej swojego boga i staje się jego wyznawcą oraz czcicielem – odtąd jego energia zasila go bezpośrednio.

Strach przed odrzuceniem i potępieniem

Obrazek

Religie jako wyrafinowany sposób manipulowania ludzkością został sprytnie przemyślany przez pasożyty umysłu. Przynależność do danej religii nazwano tradycją z pokolenia na pokolenie, żelazną zasadą, której większość nie waży się w żaden sposób zaprzeczyć, szczególnie ortodoksyjni Żydzi i Muzułmanie. Wiązałoby się to z całkowitym potępieniem ze strony współbraci i okryciem się hańbą na całe życie, a kiedyś oznaczałoby nawet utratę życia. Nawet jeśli ktoś nie jest typowym praktykującym i w swoim codziennym życiu nie wyznaje dogmatów danej wiary, to i tak do niej przynależy poddając się w ciągu swojego życia głównym rytuałom religijnym (np. w religii katolickiej – msze z okazji świąt, komunie, chrzty, bierzmowania, małżeństwa kościelne, pogrzeby itp.). Ludzie pytani o to dlaczego nadal uczestniczą w podobnych rytuałach, najczęściej odpowiadają: „Ponieważ taka jest tradycja. Gdybym postępował inaczej niż większość, ludzie zaczęli by gadać, śmiać się, nie akceptować tego. Moja rodzina patrzyłaby na mnie dziwnie”. Podobne decyzje podyktowane są zatem strachem przed odrzuceniem przez grupę, w tym przypadku przez większość społeczeństwa oraz bardzo często bliską rodzinę. Poza tym przynależność do danej religii sprawia, że ludzie mają możliwość identyfikowania się z jakąś ponadnaturalną mocą, dzięki czemu czują się pewniej oraz bezpieczniej. Należą do ugrupowania, które jest im znane i uznawane przez większość społeczeństwa. Często bywa tak, że nie do końca zgadzają się z daną wiarą, bądź nie rozumieją wielu jej aspektów, ale mimo to pozostają w niej, gdyż tak jest im po prostu wygodniej. Wyznawanie religii związane jest również z tym, że wielu ludzi nie lubi przejmować odpowiedzialności za swoje życie, łatwiej jest im złożyć ją w ręce jakiegoś bóstwa, które w ich mniemaniu całkowicie kieruje ludzkim losem. Takie osoby preferują czuć się niczym małe nieporadne dzieci ukryte pod skrzydłami srogiego, ale za to jedynego i znanego im doskonale ojca. Aby zapewnić sobie jego przychylność należy tylko posłusznie spełniać jego wolę. Ludzkość nie lubi się zanadto zmieniać i w momencie kiedy zawładnie się jej umysłem oraz stworzy choćby namiastkę poczucia bezpieczeństwa i jedności w obrębie danej grupy – bardzo łatwo nią manipulować, nawet jeśli wiąże się to z pewnymi niedogodnościami lub częściową utratą wolności.

Krwawy i zazdrosny bóg

Obrazek

Wszystkie główne religie, które wymieniłam na początku łączy przede wszystkim jedna zasadnicza cecha. W każdej z nich istotą sprawującą władzę nad wszelkim stworzeniem jest męski bóg, który nie znosi sprzeciwu oraz wyznacza konkretne nie podlegające dyskusji zasady oraz przykazania – nie uznaje zadawania pytań i poddawania swoich słów w wątpliwość. Nakazuje odprawiać określone rytuały, wielbić siebie bezgranicznie w modlitwach, a także składać ofiary ku swojej czci, najczęściej wiążące się w jakiś sposób z krwią oraz śmiercią (np. spożywanie ciała i krwi Chrystusa). Jego wyznawcom przyświeca jeden cel, a mianowicie – zbawienie, czyli szczęśliwe życie wieczne po śmierci, które stanowi nagrodę za wypełnianie woli Pana. Wobec tego wierzący starają się postępować zgodnie z wytycznymi swojego boga, aby nie zostać skazanym na męki i wieczne potępienie. Rządzi nimi zatem strach – podstawowa energia, którą karmią się pasożyty umysłu oraz ich władca. W tzw. świętych księgach wszystkich głównych religii możemy odnaleźć wiele krwawych, pełnych przemocy, strachu i nienawiści historii, które ukazują z jak brutalną, przebiegłą oraz apodyktyczną istotą mamy do czynienia. Przykładowo, bóg ten często wystawia swoich wyznawców na ciężkie próby, aby sprawdzić ich lojalność wobec siebie. W tym celu igra z ludzką miłością i np. każe rodzicom poświęcać życie swoich dzieci (historia o Abrahamie i jego synu Izaaku, którego Abraham miał złożyć bogu w ofierze), niszczy rodziny, zsyła choroby, odbiera dobytek (historia o nieszczęściach jakie spadły na Hioba), a w przypadku nieposłuszeństwa nakazuje okrutne kary, których nie powstydziłby się dziś żaden z okrutnych szaleńców (np. śmierć w postaci ukamienowania za pracę w szabat). Swoich wrogów (nie-wyznawców) niszczy bez mrugnięcia okiem nie patrząc ani na ich wiek, ani na płeć (np. plaga zabijania dzieci pierworodnych w Egipcie lub przejście anioła śmierci, który mordował wszędzie tam, gdzie drzwi nie były oznaczone krwią baranka). Istota ta bez problemu posyła na śmierć także swojego jedynego syna, który umiera za domniemane grzechy ludzkości. Jest to kultywowanie energii śmierci oraz cierpienia, którą żywią się Archonci. Dlatego w religii chrześcijańskiej to krzyż – czyli narzędzie śmierci jest głównym symbolem religijnym. To tak samo jakby za główny symbol obrać umierającego człowieka znajdującego się w jakimkolwiek innym narzędziu tortur. Symbol cierpienia musi być notorycznie obecny w świadomości ludzkości, aby czuła się winna, zepsuta i grzeszna, nieustannie zobowiązana wobec swego Pana. Człowiek, tak jak ukrzyżowany Jezus powinien się podporządkować i cierpieć, aby ubłagać swego boga i zasłużyć na jego przychylność. W religii nie ma tak na prawdę miejsca na radość, miłość oraz piękno. Jest tylko pokora, uniżenie, bezwzględne posłuszeństwo oraz cierpienie stanowiące przykładną drogę do boga. Jest jeszcze masa przykładów mordowania, zazdrości, samolubstwa oraz egocentryzmu istoty, którą ludzie zwykli nazywać swoim ukochanym bogiem, ale nie starczyłoby miejsca na opisanie tego wszystkiego. Zachęcam do zbadania tego tematu na własna rękę.

Yaldabaoth%20–%20władca%20Archontów

Obrazek

Trzeba zaznaczyć, że bóg występujący pod wieloma imionami w rozmaitych religiach świata to również ta sama istota, którą czczą tajne stowarzyszenia okultystyczne, oraz satanisci (szczegóły w następnej części). W pismach gnostyckich istota ta nazywana jest fałszywym bogiem – demiurgiem o imieniu Yaldabaoth i identyfikowana jest ze staro testamentowym Jehową (Jehovah). John Lash opisuje, że w pismach gnostyckich władca Archontów nazywany jest antimimon pneuma – „fałszywy/podrobiony duch”. Na rysunkach przedstawiany jest najczęściej z cielskiem gada oraz głową lwa przypominającą słońce, występuje także pod postacią planety Saturn. Wg. Telestai kosmos, który produkuje Yaldabaoth nazywany jest z języka koptyjskiego hal, co oznacza „symulacja”.

Symulacja%20holograficzna%20wszechświata

Obrazek

Ogromny planetarny system jakim władają Archonci to Steroma, wirtualna projekcja rzeczywistości, oparta na symulacji wysoko wymiarowego wzoru. To oznacza, że wszechświat, który stworzył Yaldabaoth jest zaledwie holograficzną symulacją prawdziwego wszechświata, którym włada prawdziwy Kreator. To w czym się obecnie znajdujemy, to zaledwie jego sztuczna część, która nie ma nic wspólnego z prawdziwym organicznym wszechświatem, poza tym, że znajduje się w jego obrębie.

Z badań Johna Lasha nad pismami Telestai wynika, że Yaldabaoth, uważający się za wszechmocnego jedynego Boga, w rzeczywistości nie stwarza niczego. Istota ta po prostu kopiuje z archetypowych wzorów zawartych w Pleromie (rdzeń galaktyki Drogi Mlecznej). Jego wersja wszechświata jest niczym plastikowa kopia, zaakceptuje ją tylko ten, kto nie zna (nie pamięta) piękna wersji oryginalnej. Archonci przeprowadzają zatem symulację holograficzną zarówno w kosmosie, jak i w ludzkim umyśle. Zdaniem Johna stanowi to kluczową wskazówkę w zrozumieniu taktyki intruzów żerujących na naszej świadomości. Wynika z tego, że na naszą planetę, będąca żywym (organicznym) ucieleśnieniem Aeonu Sofii, nałożona została holograficzna zasłona w postaci fałszywej rzeczywistości, w wielu źródłach nazywana siatką matrixa.

Możemy na to wszystko spojrzeć z dwóch perspektyw. Z perspektywy duszy – jest to świat na którego powstanie wszyscy wyraziliśmy zgodę. To swego rodzaju „specjalne podwórko”, na którym wspólnie postanowiliśmy doświadczać lekcji fałszywej rzeczywistości. Yaldabaoth jako twórca matrixa oferuje nam szereg doświadczeń niespotykanych nigdzie indziej. To stanowiło dla naszych dusz ogromne i ciekawe wyzwanie. Druga perspektywa to spojrzenie poprzez pryzmat naszego ludzkiego wcielenia, pod tym względem zostaliśmy tutaj podstępnie uwięzieni i doświadczamy notorycznego żerowania na naszej energii obcych pasożytów, które karmią nas swoimi fałszywymi ideami uważając się za naszych panów i stwórców. Przekonanie to jest jednak kłamstwem stworzonym na potrzeby doświadczenia naszych dusz. Archonci nie mogą niczego stworzyć, mogą jedynie przekształcać to co już istnieje, i tego właśnie dokonał Jehowa.

Programy matrixa

Obrazek

Trzeba zaznaczyć, że Yaldabaoth jest istotą, która pociąga za sznurki wszelkich matrixowych wierzeń i religii, nie tylko tych głównych i stojących rzekomo po stronie światła. Demiurg, jako władca Archontów operuje obiema stronami dualizmu, zarówno jasną jak i ciemną stroną swojego sztucznego wszechświata. Nieważne jak je nazwiemy – religie, satanizm, tajne stowarzyszenia, new age. Wszystkie programy umysłowe, które odnoszą się do jakiegokolwiek czczenia, wielbienia jakiejś istoty (lub istot), czyli oddawania swojej mocy – posiadają wspólne źródło. To specjalnie utworzone programy, które zasilają Yaldabaotha za pomocą ludzkiej energii. Uznanie czyjeś doniosłej roli (np. Matki Ziemi) i obdarzanie jej szacunkiem oraz miłością, a darzenie jakiegoś bóstwa czcią i uwielbieniem wiążącym się ze stawianiem siebie w roli uniżonego sługi, to dwie rożne rzeczy, które należy od siebie odróżnić. Warto także zaznaczyć, że w rozmaitych religiach oraz wierzeniach na Ziemi przewodnią rolę pełnią zawsze mężczyźni (kapłani), natomiast kobiety zazwyczaj spychane są na dalszy plan – sprowadzane są do roli podrzędnej. Jest to związane z tym iż Jehowa nie znosi żeńskiej energii organicznej, która jest prawdziwym twórcą życia we wszechświecie i pragnie pokazać, że ją sobie podporządkował. Z tego powodu zniszczył równowagę i harmonię pomiędzy pierwiastkiem męskim oraz żeńskim na naszej planecie. Uwięził energię żeńską planety, nazwał siebie prawdziwym i jedynym Kreatorem całego wszechświata i nakazał wierzyć w to całej ludzkości. Oczywiście nie jest to jeszcze koniec opowieści, ponieważ jej finał rozgrywa się właśnie teraz z naszym udziałem, jednak do tego powrócę jeszcze w następnych częściach.

Obecnie obserwujemy coraz większe konflikty pomiędzy przedstawicielami głównych religii na Ziemi, maja one służyć ich unicestwieniu. Z racji coraz szybciej budzącej się świadomości ludzkości stare religie stanowią swego rodzaju przeżytek, dlatego planem demiurga jest stworzenie nowej jednej światowej religii, która dostosuje się do obecnych potrzeb ludzkiego umysłu, stanowiąc dla niego następny silnie ukorzeniony program.

Wielki Architekt

Obrazek

Możemy w związku z powyższym porównać Jehowę do Wielkiego Architekta z filmu pt. „Matrix”. Kreuje on nieustannie programy pod które podłączają się ludzie, nie zdający sobie sprawy, że znajdują się w holograficznej, sztucznej rzeczywistości, która ich więzi i nimi manipuluje. Cała energia, która płynie z uwielbienia ludzi w stronę jakiegokolwiek boga, bogów, czy też innych sztucznych matrixowych idei duchowych trafia wprost do niego, ponieważ takie zachowanie zaprzecza nieskończonej mocy oraz suwerenności naszego ducha. Oczywiście to samo dzieje się w przypadku energii strachu oraz nienawiści w których istota ta wprost się lubuje. Jednym słowem wszystkie działania, które nie pochodzą z serca, czyli wewnętrznej równowagi – zrozumienia i głębokiego współ-odczuwania (energia organiczna serca) – zasilają Jehowę, ponieważ rozgrywane są na poziomach matrixa, czyli w obrębie sfery jego panowania. Matrix jest ogromnym wyzwaniem dla duszy, natomiast demiurg jest istotą, która umożliwia jej najtrudniejsze testy, zapewniając tym samym wzrost duchowy. W związku z tym patrząc na wszystko z wyższej perspektywy powinnismy być mu wdzięczni za lekcje, które nam oferuje. Wdzięczność za wszystkie nasze doświadczenia uwalnia nas spod jego iluzorycznego panowania, ponieważ wiąże się z głębszym zrozumieniem tajemnicy życia. W następnej części Jehowa jako planeta Saturn

Beata “Driada” Jeleniewicz
http://www.nowaswiadomosc.pl/635-poradn ... trixa.html
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5767
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 231
Podziękował: 32181 razy
Otrzymał podziękowanie: 9275 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 11 wrz 2017, 10:51

Archonci - Kontrola Umysłu 1 PL
https://youtu.be/hc8HB80K_-0
https://www.youtube.com/watch?v=hc8HB80 ... ature=plcp


treborok
Opublikowany 24 cze 2012

Czym są Archonci? Termin ten wymieniany jest wielokrotnie w tekstach Nag Hammadi. Według Johna Lasha, Archontowie są z gatunkiem "drapieżnych nieorganicznych istot". Gnostycy wiedzieli o nich wszystko i pisali o tym. Nic dziwnego, że próbowano całkowicie zniszczyć wszystkie pisma gnostyckie.
Więcej o tym: http://treborok.wordpress.com/about/a...

Archonci - Kontrola Umysłu 2 PL
https://youtu.be/VbvhCB9MIe0
https://www.youtube.com/watch?v=VbvhCB9 ... ature=plcp


treborok
Opublikowany 6 lip 2012

Czym są Archonci? Termin ten wymieniany jest wielokrotnie w tekstach Nag Hammadi. Według Johna Lasha, Archontowie są z gatunkiem "drapieżnych nieorganicznych istot". Gnostycy wiedzieli o nich wszystko i pisali o tym. Nic dziwnego, że próbowano całkowicie zniszczyć wszystkie pisma gnostyckie.
Więcej o tym: http://treborok.wordpress.com/about/a...

Operatorzy umysłu 2013 PL HD
https://youtu.be/44-JC7EFeDY
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 4-JC7EFeDY


treborok
Opublikowany 5 wrz 2013

Według magazynu «SA Scientific Journal", grupa naukowców z Uniwersytetu w Kapsztadzie dokonał sensacyjnego odkrycia. Otrzymała potwierdzenie, że nasze umysły opanowały istoty astralne! Znaczenie tego odkrycia jest na tyle doniosłe, że wszystkie badania powiązane ze studiowaniem tego oddziaływania były nie tylko utajnione, ale również podjęto próby usunięcia wszystkich wcześniejszych publikacji, które o nich informowały!
http://treborok.wordpress.com/astraln...
http://treborok.wordpress.com/about/a...
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5767
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 231
Podziękował: 32181 razy
Otrzymał podziękowanie: 9275 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 11 wrz 2017, 11:50

treborok.wordpress.com pisze:Pochodzenie Archonów
Wywiad z Jay Weidnerem w Rense Radio

Rense: Wiele osób słyszało termin „Archon”, ale zapewne miałoby problem ze zdefiniowaniem go. Co to jest Archon?

Weidner: Na początek chciałbym zwrócić uwagę na dwa artykuły na swojej stronie: The Global Coup d’Etat (Globalny zamach stanu) i o jednym z właścicieli tego świata. Królowa Anglii jest właścicielem 1/6 z nie-oceanicznej powierzchni świata, pamiętajmy o tym zanim przejdziemy do tematu Archonów. O Archontach wspominano w tekstach po pożarze biblioteki Alexandryjskiej, były to wzmianki o tajemniczych istotach zwanych Archonami. Ale mocami wydanymi w 1300 roku wyczyszczono zapisy i tym samym Archoni znikneli z naszej historii. W 1947 roku, znaleziono teksty w glinianych dzbanach w Nag Hammadi w Egipcie i w tych tekstach była historia tego jak ludzie 2000 lat temu, spostrzegali wtedy świat.

Powodem, dla którego teksty z Nag Hammadi sięgające 2100 lat wstecz (100 pne) są tak ważne jest to, że nikt nie był w stanie umieścić w nich zniekształceń (teksty nie zostały zmienione, zaniszczone lub pominięte) takich jak w Biblii, nikt nie był w stanie zakłócić lub zniszczyć ich prawdziwego przeznaczenia (zachowania informacji i wiedzy mas). Na szczęście przetrwały, zostały pomyślnie przetłumaczone i kiedy wiele osób je przeczytało, znaleźli w klarownej i zdefiniowanej dyskusji to czym ci Archoni są. Teksty były schowane w głębokiej jaskini w Egipcie, w celu ochrony najważniejszych informacji, które posiadały.

Rense: Istnieje 13 kodeksów zawierających ponad 50 tekstów, w których jest dość znaczna ilości treści.

Weidner: To są bardzo niezwykłe dokumenty opisujące zupełnie inny świat (jaki znamy). Ludzie nie zdają sobie sprawy, że 2000 lat temu, istniała na tej planecie religia o nazwie gnostycyzm, która była największą religią na ziemi w tamtych czasach, rywalizowała z hinduizmem. Możesz iść na studia uniwersyteckie o kierunku historia religii i nie znaleźć nawet wzmianki o gnostycyzmie. W Nag Hammadi teksty przedstawiają opisy tego, w co wierzyli Gnostycy. Gnostycyzm jest słowem greckim oznaczającym wiedzę – gnozę. Wierzyli oni, że wyzwolenie można osiągnąć jedynie poprzez wiedzę, konsumpcję i ocenę rzeczywistości poprzez wiedzę. Biblioteka w Aleksandrii była prowadzona przez gnostyków i byli oni pierwszymi ludźmi, którzy gromadzili zwoje i księgi zbierając te informacje. Ich kultura rozprzestrzeniła się po całej Europie i na Bliskim Wschodzie. To było na długo przed pojawieniem zachodnich religii poza oczywiście judaizmem, który głównie koncentrował się w Izraelu. Gnostycy głosili, że około 3600 pne nastąpiła inwazja, a około 1600 lat przed Nag Hammadi ukryto teksty, pisali, że ta inwazja była jak wirus, i rzeczywiście było im ciężko aby ją opisać. Istoty, które dokonały inwazji nazywano Archonami. Ci Archontowie mieli możliwość powielania (duplikowania) rzeczywistość, oszukując nas. Byli o nas zazdrośni, bo mamy pewnego rodzaju esencję, duszę, której oni nie posiadają, teksty z Nag Hammadi opisują tych Archonów. Jedni wyglądali jak gady a inni jak nieuformowanym dziecięcy płód. Są częściowo żywe i częściowo nieożywione i mają ciemnoszarą skórę, nieruchome oczy. Archonci są duplikatorami rzeczywistości tak, że kiedy przyjmujemy to od nich, dochodzimy do przekonania, że stan powielonej fałszywej rzeczywistości jest realny – wtedy stają się zwycięzcami.

Rense: W jaki sposób duplikują rzeczywistość? Czy za pomocą świadomości?

Weidner: Tak, zgodnie z tekstami, mogą przedostać się do ludzi i manipulować nimi, robiąc bardzo niespodziewane, i dziwne rzeczy. Ale również są faktycznie odpowiedzialni za pogorszenie kultury, nie starożytnej Grecji i Chin, ale taniej fasadowej kultury. Obecność Archonów rozprzestrzeniła się na całą Ziemię a w 20 wieku nastąpiła eskalacja, widać, że są odpowiedzialni za rozrost i brzydotę mas, która widać wszędzie.

Telewizja jest przykładem naśladowania Archontów. Ludzie z telewizji są naśladowani, ale naśladownictwo ulega zmianie i jest prawie zawsze obsceniczne i profanum ponieważ Archonci nie tylko nie rozumieją sakrum, ale oni go nienawidzą. Są zazdrośni o świat przyrody i związek człowieka z tym światem. Również o relacje seksualne: w kochających parach powodując gniew, kochają przemoc i podnieca ich gniew, wojny i śmierć. Kreują wojny w celu konsumowania energii umierających.

Rense: Archonci wydają się dokonywać obecnie dużych przesunięć. Bibliotekę Nag Hammadi możesz znaleźć w internecie, będącą żywym zapisem wielkiego ruchu Gnostyckiego. Gnostycy i Templariusze wydaje się, że mieli to wszystko co wymazano z historii. Jak, w tekstach opisano ich przybycie? Czy istnieją odniesienia do ich tranzytowego trybu, podróży?

Weidner: Podobno żyją lub czają się na zewnątrz wewnętrznych planet w pobliżu Saturna, tj. w naszym Układzie Słonecznym. Gnostycy uważali, że Jahwe był obcym demonem z innej planety, i że był fałszywym bogiem – Archońską maskaradą – duplikowania rzeczywistości. Wierzyli w Boga, wierzyli w to, co nazywali jedynym prawdziwym Bogiem i tak zawsze to definiowali. Co ciekawe, Jezus definiował swoją wiarę w jedynego prawdziwego Boga. Wierzę, że wiele z opowieści o Jezusie jest aktualnie gnostyckimi mitami o ewentualnym buncie przeciwko archonom, którzy zstąpili na dół i bardzo surowo ukarali rebeliantów.

Więc Archonci zostali zwolnieni jakoś z więzienia – i to jest prawdopodobnie to, co zawiera Księga Henocha – gdzie stwierdził, że zabrał się za demony i zamknął je w skrzynce(pudełku) lecz one powrócą na koniec czasów. Jezus był bardzo zainteresowany ideą, takich wydarzeń końca czasów. Tak więc widząc tą iluzję bedziemy potrafili również dostrzc, w Sitchinowskich tłumaczeniach tekstów klinowych tablic, że Annunaki prawdopodobnie są również archontami. Tak więc możemy dowiedzieć się więcej o Archonach czytając o Annunaki, którzy przybyli tu i zmienili nas genetycznie (nasze DNA), tak aby móc uczynić nas niewolnikami. Więc możemy wypracować sobie obraz tego, czym są te siły. Zostały one jakoś skutecznie stłumione a następnie zaczęły pojawiać się ponowne, mają one zamkniętą drogę do nieśmiertelności w naszym rozumieniu i dlatego ich plan jest tak precyzyjny, jednak potrzebowali czasu na zdobycie władzy, ponieważ ludzie na Ziemi byli głównie Gnostykami, którzy byli odporni na ich działanie, i nie wierzyli w narzucaną im „Religię”, w której musieli się bać gniewu, boga wojny nazywanego Jahwe. Ale w końcu, siły Jahwe podbiły ostatnich z nich, teraz są praktycznie pod kontrolą systemu i szykują się do finału, radosnej (sarkastycznie) orgii desperacji i horroru (narzuconego ludziom), który jest tym co lubią. Tak więc, zgodnie z Timem Rifatem i jego przerażającym opisem tego, co ma się wydarzyć. Jest to bardzo właściwy i dokładny opis tego co chcą zrobić.

Kiedy poprzedniego roku robiłem pokaz dla History Channel, kręciłem go tak, aby się nie zakończył ludzkim strachem. Zrobiłem go tak, aby nie było zastraszących nagrań, a oni za moimi plecami przemycili sporo takich scen, bez mojej wiedzy, w wyniku czego zobaczyliśmy dwie godziny terroru i strachu. Stał za tym szef dużej sieci. Myślę, że Archonci zaangażowani są w jakąś dziwaczną pornografię wypaczającą nas, ciesząc się każdą ostatnią sekundą a my pozwalamy im na to i nie wiem czy istnieje jakaś ucieczka od tego, bo teraz dla nich stało się niemal pożądane bycie gwałtownym, wypaczonym i chorym.

Rense:[/] Zapytaj jakąkolwiek młodą osobę, jakie jest jej życie a usłyszysz wiele tego co opisuje Jay Weidner. Najnowsze dane, przeciętny 14-latek ogląda średnio 90 minut twardej pornografii na tydzień. W aktualnych warunkach można to przypisać działalność Archonom: Syjonistom, megalomanom, ale te zło, o którym mówimy napewno jest już długi, długi czas.

Weidner: Jest to wysoce zorganizowane i poza ludźmi, i jednym z powodów, dla, którego zagłębiłem się w ten temat, było to, że mogłem zobaczyć które organizacje były właśnie zbyt skuteczne i zbyt trans-pokoleniowe (były ziemskie) i wtedy znalazłem książkę Johna Lamba Lasha, którą gorąco polecam, o nazwie “Not in His Image” o Nag Hammadi i Archontach. Musimy zdać sobie sprawę, że możemy śmiało powiedzieć, które idee są najprawdziwsze, i jak bardzo są one represjonowane. Są tu tłumione idee, język lub indywidualności (lub sposób bycia) wiesz, dostęp do prawdy lub osoba ukazująca tą prawdę. Gnostycy zostali całkowicie wymazani. Jedyna grupa ludzi, która narażając się była atakowana przez tych duplikatorów, Archontów – została wymazana z historii. Zostali całkowicie wymazani. Nazwali ich poganami i innymi nazwami, ale oni nazywali siebie Gnostykami, czyli posiadaczami wielkiej wiedzy. Wiedzieli, że w centrum galaktyki były miliony gwiazd, wiedzieli, jak daleko leży słońce od ziemi. Byli niesamowicie rozwiniętymi ludźmi i nieuznawali religii tego jedynego boga wojny, która rozprzestrzeniła się po całym świecie w pożarach nienawiści, gdzie wszystkie religie Jehowo-podobne miały zamiar się wymordować – będąc zawsze punktem zapalnym.

Naprawdę nienawidzę tego mówić, ale wszyscy zostaliśmy oszukani. Cała idea, w której przyjdzie jakiś mesjasz, aby nas zbawić to sztuczka Archońska abyśmy myśleli, że nie musimy nic robić w obecnej sytuacji, bez odpowiedzialności. Być może jakieś nadprzyrodzone siły przyjdą ale myślę, że trzeba patrzeć na to, jak do tego ucisku doszło i dlaczego zostało to wymazane z historii. Kiedy zaczniesz patrzeć wstecz, zdasz sobie sprawę z wczesnego chrześcijaństwa, od czasów Jezusa do czasów Konstantyna w 310 roku n.e., Gnostycy głosili, że nie wielbią Jehowy(Jahwe); czcili oni jedynego prawdziwego Boga. Można argumentować, że pierwsi chrześcijanie byli rzeczywiście gnostyckimi wyznawcami Jezusa zamiast tego, co my dzisiaj nazywamy Chrześcijaństwem. Cały Nowy Testament został napisany przez Konstantyna całkowicie od nowa i wszystkie informacje na temat Archontów zostały z niego usunięte a idee Jehowy będącego okrutnym bogiem zostały pomniejszone. To są fakty. Teksty z Nag Hammadi są starsze niż Nowy Testament o 400 lat. Nowy Testament, który mamy dzisiaj nie powstał aż do około 350 roku. Kiedy powrócić do Nag Hammadi, nie znajdziesz tam czynnika grzechu; mowa jest o tym o czy w tamtych czasach naprawdę myślano.

Rense: Jest jeszcze kwestia kogoś, kto tu przybył aby nas zbawić, właściwie sekundowe przyjście Chrystusa, mistrza duchowego lub ET, może być najbardziej przykrą linia ze wszystkich. Jest to najbardziej szkodliwe ze wszystkiego, ponieważ zwalnia ludzi od odpowiedzialności.

Weidner: Zgadzam się. To sprawca/nadużytych relacji. Co te religie nie robiły aby nas pokonać bijąc kijem z gwoździami, a jednocześnie mówiąc, że nas kochają i robią to dlatego dobra, bo nas kochają. To sztuczka, odwróconej rzeczywistości, którą Archonci opanowali idealnie (zawsze). Zawsze staraja się nas przekonać, że wojna jest pokojem, a miłość nienawiścią. Wszystko jest zawsze odwrotnie i ostatecznie w tym przekonaniu powielane. Gdy uważnie spojrzymy, jesteśmy w stanie dojrzeć, że wszystko jest odwrócone głową-dogóry-nogami zwodniczym trickiem gdzie wszystko jest odwrotnie. Nie wiem jak się wydostaniemy z tego, ludzie są bardzo zalęknieni. Nawet uczeni, którzy wiedzą o Archontach, bardzo boją się mówić o nich publicznie, ponieważ przyciągają Archońską energię nawet gdy tylko o nich wspomną, ale na tak późnym etapie gry, musimy zacząć myśleć o tym poważnie, kto nas oszukuje i dlaczego to robi – i studiować to, co starożytni mieli w tym wszystkim do powiedzenia.

Rense: Coraz wiecej ludzi patrzy na media – oczywiście nie media głównego nurtu – w celu informacji. Więc kim są ci Archontowie teraz? Są to talmudzcy Syjoniści, w dużym stopniu. Są ich częścią, być może nawet rdzeniem. Musimy zacząć szukać w nazwach wartości jakie jakie oni mają i skad jak twierdzą pochodzi ich DNA, a pochodzi z Imperium Czarian. Przyjęli Judaizm i używali go jako kija do bicia, ukrywając się za nim w tym samym czasie, co jest wielką tragedią dla prawdziwych, uczciwych Żydów o dobrym sercu, których są miliony. Tak więc są oni wykorzystywani bardziej okrutnie i bezwzględnie niż jakakolwiek inna grupa. To jest podsumowanie, realnej tezy, dlaczego jest tyle dowodów zła na świecie i tyle nieszczęść w ostatnim stuleciu – ponad 100 milionów istnień ludzkich zostało zabitych i to coś jest karmione psychiczną energią wspomnianych wydarzeń.

Są żądne krwi, mające bardzo mroczne i złe satanistyczne żądze mordu, a my najwyraźniej jesteśmy w rękach tych istot teraz. Zaplanowali to dawno temu i zintensyfikowali w ciągu ostatnich dwustu lat a teraz zamierzają zakończyć. Robią to obecnie jawnie bez ukrywania się. Robią to nachalnie w twarz coraz głupszej i bezradnej amerykańskiej populacji(i całego świata). Czy Gnostycy pozostawili jakąkolwiek strategię w tekstach z Nag Hammadi lub gdziekolwiek indziej lub jakieś pomysły na obronę przed tymi atakami lub usunięcie tego zła?

Weidner: Gnostycy wierzyli, że istnieją zaawansowane istoty, które aktualnie „dbają” o nas oraz, że były zakłady lub prognozy, że tworzenie zaawansowanych istot, tj. ludzi, to jeden dzień zatrzymania niskich sztuczek archontów i przebudzenie się, pod warunkiem, że tak było. Jedno jest pewne, że Archonci nienawidzą bardziej niż czegokolwiek miłość i odwagi. Nie potrafią oni odważnie i czysto stanąć do, debaty artykułowanej, ponieważ ich własne realia budowane są w całości na fałszu. Wszystko jest fałszem, tak więc możemy zacząć od dekonstrukcji historii przez dostrzeganie tych kłamstw. Obserwując poza pudełko, poza normy, można zobaczyć sztuczki Archontów. Wszystko co robią, jest fałszywe, nie jest realne i nie ma historii, jest niewiarygodne. To jest zawsze pasożytnicze życie na innych. Każdy, kto przśledził historię tego szalonego boga Jahwe, znajdzie w niej z całą pewnością śmierć. Jeżeli uważasz, że to nagroda dla ciebie za służenie Archonom, zapewniam cię, że tak nie jest. Jak oni nienawidzą odważnego postawienia się im. Będą starali się cię zniszczyć, zrobią wszystko aby spróbować sprowadzić cię w dół, ale nic nie zrobią, drżą bardziej ze strachu niż ktoś, kto się im postawił, zawsze przesadnie radykalni, ponieważ są tchórzami i przeraża ich to.

Archoni nie wierzą w życie pozagrobowe i nie mogą tam przebywać, myślę, że jest to miejsce dla ludzi, ponieważ ludzie posiadają boski pierwiastek. Gnostycy mówią, że zostaliśmy obdarzeni inteligencją i rozumem i to sprawia, że Archonci są tak wściekli i zazdrośni o nas, bo posiadamy wrodzoną, twórczą inteligencję, która może rozwiązać niemal każdy problem.

Rozwiązaniem problemu z Archontami może równie dobrze być test. Czy końcowy test ludzkości może zdefiniować problem Archontów i go rozwiązać? Rzeczą, która rozwiąże dylemat Archontów bardziej niż cokolwiek jest bezwarunkowa miłość do wszystkich. To właśnie kieruje ich umysłem. Nie mogą znieść miłości do rodziny czy miłości między mężczyzną a kobietą i dlatego robią wszystko, aby zniszczyć tą czystość. Jeśli spojrzeć na drogę nowoczesności, to widać jedną próbę za drugą usunięcia wszelkiego poczucia czystości, nawet u dzieci. To jest naprawdę trudne dla nas, ponieważ dzieci w wieku 6 lub 7 lat oglądając telewizję widzą rzeczy, których prawdopodobnie żaden człowiek nie powinien oglądać. To samo jest z filmami grozy, wszystkie są Archońskimi sztuczkami aby znieczulić ludzi, tworząc nawet wyższe poziomy przemocy, aby osiągnąć punkt niezbędny dla nich, aby się nasycić. Robią to czerpiąc z nas energię, ponieważ nie posiadają swoichwewnętrznych zasobów.

Rense: Cała idea Archońskich kontrolowanych mediów opiera się na znieczulaniu mas i przeprogramowywaniu ich w największą bazę popędów i instynktów.

Weidner: Nie oglądam telewizji, ale byłem na konferencji niedawno i w pokoju hotelowym włączyłem telewizor, byłem bombardowany ilością zabitych ludzi, wszystkimi odmianami seksu.

Rense: Nie mam telewizora w moim domu, pozbyłem się go ponad 21 lat temu.

Weidner: Obrazki w telewizji to najszybszy sposób do twojego umyśłu.

Rense: Najsmutniejsze jest to, że to wszystko jest samoregulujące. Rozumieją perfekcyjnie jak działają masy i presja gupy. Rozumieją, pęd młodych ludzi do definiowania celu ich akceptacji przez grupę i wiedzą, że nikt nie chce być zagrożony wydaleniem z grupy. Mam taką historię z zeszłego tygodnia: Brytyjscy studenci środkowych roczników, bardzo światłe i utalentowane dzieciaki, są na dobrej drodze aby stoczyć się głupio w dół, po to aby móc mieć przyjaciół.

Weidner: Zdarzyło mi się to w szkole. Musiałem udawać głupiego tak aby moi rówieśnicy chcieli rozmawiać ze mną i nie byli przeciwko mnie.

Rense: Inteligencja jest postrzegana jako arogancja i zarozumiałość przez tych, którzy jej nie mają lub jej nie chcą.

Weidner: Są przeciwko gnozie, są przeciwko wiedzy. Definiowanym mitem zachodniej mitologii jest to, że Jehowa powiedział Adamowi i Ewie, że nie mogą jeść z drzewa poznania a gdyby chcieli z niego zjedli, to na pewno umrą. Jednak oboje zjedli i nie umarli, wiec nie była mówiona im nawet prawda.

To zasadniczy rdzeń mitu, który sygnalizuje, że od samego początku jesteśmy głupi a przy próbie ruszenia do góry, będziemy ukarani. Ten centralny mit jest powodem, dla którego zostaliśmy złowieni w świat koszmaru nadużytych relacji gdzie bijąc nas, mówili nam, jak bardzo nas kochają mówiąc, nie martwcie się, przyjdzie jakiś zbawiciel i was uratuje. Nie musicie nic robić, tylko leżeć, a on przybędzie w obcym statku kosmicznym lub z chmur a może Obama.

Rense: Na wielu fotografiach Obamy i Busha, widać jakby aureolę nad ich głowami. Spójrz na wideo Obamy i jego głęboko wciętego łuku, w tym samym czasie trzyma prawą rękę za królem Abdullahem z Arabii Saudyjskiej, czemu zaprzeczał, na tej sesji zdjęciowej, można go było zobaczyć uśmiechającego się od ucha do ucha. Jest taki nieprawdziwy.

Weidner: Tak, i to jest bardzo podobne do natury Archontów, szybko pozbywają się jednej i po prostu produkują inną twarz. Islam nie jest tym, co chcielibyśmy mieć na tym świecie. Jest to kolejna forma oszustwa Archontów. Nie twierdzę, że nie powinniśmy wierzyć w świat duchowy, ale mówię, że musimy być o wiele bardziej wymagający od tego, do czego nas zmuszono.

Rense: Widzę teraz budzące się najbardziej prymitywne zachowania, które rosną z każdą sekundą a trzeci świat pinie się tą metaforyczną drabiną.

Weidner: Jeśli ktoś myśli, że nie jesteśmy kierowani przez obce siły z tym prezydentem i naszym aktualnym stanem osłabienia, mają problem.

Rense: Zmierzamy w kierunku pożaru, mówię ci, nie mam wątpliwości. Kiedy i jak, jeszcze nie wiem, ale proszę się przygotować. Mówimy o żywności, ochronie, zdrowym rozsądku, wytwarzaniu samemu jedzenia. W dobie archontów bardzo trudno aby ktokolwiek żył zdrowo, ponieważ nonstop pompowana jest toksyczność do naszych ciał, poprzez oddychanie, wodę pitną ale także poprzez energetyczne zniewolenie mas dzięki promieniowania telefonii komórkowej, wszelkiego rodzaju fal Elf i pola elektromagnetycznego, wież Gwen, projektu HAARP (w tym mobilnych HAARP, które można ustawić w dowolnym miejscu), więc istnieje ogromna ilość tych technologii. Wszystkie telefony, media mogą być przenoszone dzięki energii elektrycznej do naszych domów, wszystko można przenieść poprzez sieć elektryczną, jak wiemy.

Problemem jest, tylko wiedza.
https://treborok.wordpress.com/about/ar ... rchonci-1/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 21519
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 983
Podziękował: 34328 razy
Otrzymał podziękowanie: 27300 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 17 wrz 2017, 01:08

Nić DNA jaszczura w każdym z nas? A co na to Aniołowie?
Horry Porttier 8 września 2017

Obrazek

Jest tak, że na wszystkich planetach układu słonecznego jest życie. Od tysięcy lat trwają wojny w tym zapętlonym w czasie poletku doświadczalnym, jakim jest Ziemia i okolice. Skoro czytasz ten wpis najprawdopodobniej kiedyś już żeśmy się spotkali. Prawo rezonansu tak działa.

Buntujesz się?

Spokojnie, to dlatego, że zamiast 12 ścieżek DNA masz tylko 2 podobnie jak ja, (za karę, kiedyś to wyjaśnię). Jedna ssacza, a druga … reptiliańska, czyli gadzia. Są to tak dwie różne spirale DNA, że w Tobie, ani we mnie nie może być zgody. Jest tylko ta ciągła walka, która karmi macierz.

Przywódcy potężnych państw, wielcy bankierzy, to ludzie, którzy porozumiewają się z 4 wymiarem, technologiami. Z 5 nie udaje im się nic. Bowiem piąty wymiar jest anielskim wymiarem miłości. Niestety eterycznym aniołom dość trudno działać, na mega przyziemnej (nomen omen) trzywymiarowej ziemi z gęstą materią. Ale i tak działają, ale nie o nich będę dzisiaj mówił. Wręcz przeciwnie.

Dlaczego oni, czyli 4 wymiar, nie chcą się od nas odczepić? Bo w ciałach jest fajnie. Owszem eteryczność jest błoga, ale ziemski orgazm jest nieziemski. Ale dość żartów. Wpis jest mega poważny, gdyż mówię o nas, ludziach, karmicielach matrixu, zgoła niewolnikach.

Obrazek

Czy pan Busch to Busch?

Nie, to pan Bauer, a rządził w sumie (pan Clinton to też jego człowiek) 26 lat, potem następni bankierzy z kilku matrixowych rodzin ze swoją piramidką wykończoną okiem Horusa (Boga nieba), które to oko zaiwanił mu Set (Bóg wojny). A historia się powtarza i powtarza. I reptiliańskie gwiazdy zasłaniają sobie oczko, żeby pokazać zygu, zygu Horusowi.

I nawet pojawiają się wypisz wymaluj Ci sami ludzie, tyle, że kilkaset lat później. A ileż to roboty, przy pewnych (wysokich) technologiach 4 D zajrzeć do DNA (wszystko zapisane, jak na spowiedzi) i skonstruować kogoś dajmy na to w miłym wieku 40 lat? Podobno pan Mengele mieszka w NY i jak na swoje 120 lat wygląda na połowę. Ale dobra, nie mieszajmy się w to, bo to traumatyczne nazwisko.

Wróćmy jeszcze na chwilę do zamotanej kwestii czasu.

Oczywiście, że go nie ma, a jednak jakby był. Takie mamy dziwne odczucie i wydaje się, że pokonanie pewnej drogi w kosmosie zajmie parę lat świetlnych, niekiedy z tysiąc. Pepsi ostatnio wspominała o czarnych dziurach, które w innej przestrzeni okazują się słońcami. 93 zapamiętaj tę liczbę, to jest liczba słońca. Owszem tam zakrzywia się przestrzeń i nagle okazuje się, że do Marsa masz za 30 … sekund.

Są takie pokoje zwane „jumping room”, na przykład w hotelu Hilton (w każdym mogą to być miejsca „przeciekania”) i jest to miły pokoik, w którym możesz jakby co, spotkać prezydenta USA, czy kogoś w tym stylu, a następnie wkrótce wpaść na Marsa, gdzie są bazy wojskowe, anteny i takie tam atrybuty życia.

Możesz też położyć się w pokoju 135 w trójwymiarze, i skomunikować się przez sen (przez sen, ponieważ przez sen Twoja podświadomość działa w 4 D) z kimś kto śpi w pokoju 531, tyle, że na drugim końcu planety. Są takie specjalne przeciekające wymiarami pokoje.

Obrazek
Podobno zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że Księżyc jest statkiem, bo o tym, że jest pusty w środku wspominała już NASA, a Ty co o tym sądzisz?

A satelita Księżyc?

O naszym Księżycu kapitan Pompa coś szykuje, ale powiem tylko dwa słowa. Nic uprzejmego. Jest to sztuczny satelita kontrolujący Twoją duszę. Samiec alfa wilk nie przypadkowo wyje do księżyca. Księżyc to nic uprzejmego. Jest to statek kosmiczny do manipulacji Ziemian i całej zgrai, która tu się zasiedziała. Przemieszczającą się, mieszającą, i rozmnażającą przy pomocy ssaków, bowiem sama jest tak gadzio stara, że już nie mogłaby się rozmnażać. Do tego ten odstręczający wygląd nawet we fraku. I jeszcze jedno info, całkiem przy okazji, gady są bezpłciowe, a raczej są zarówno samicami, jak i samcami.

Obrazek

Nie dziwi Cię czasami, gdzie się podziały samce alfa na Ziemi?

Każda inwazja na wroga ma na celu przede wszystkim i w pierwszej kolejności wyeliminowanie samców alfa.

Samców alfa coraz jakby mniej w telewizorze (na szczęście jeszcze jestem ja, Radek Sojka, Kapitan Pompa, no i G. ale to po znajomości). Spoczko, Twój Horry tylko tak sobie zażartował. A więc coraz więcej tak zwanych metroseksualnych mężczyzn wszędzie wokół. Niektórzy odważnie w sukniach, na obcasach i z długimi paznokciami, a inni poukrywani pod maminymi zapieckami, czy żoninymi pantoflami.

To wszystko dlatego, że mężczyzna/samiec alfa działa na zewnątrz. Z kolei kobiety są skierowane do wewnątrz. Kobiety są o wiele częściej obdarzone głosem duszy, czyli słyszą mowę serca. Niepojętą i niezrozumiałą dla intelektu. Ego nie może rozkminić mowy serca, gdyż intuicja działa skokowo. Nie ma nic wcześniej, ani potem. Intuicja jest teraz. Rozum jest uwięziony w logice przeszłości i wynikającej z niej przyszłości. Rozum to program, czyli kłamstwo. Intuicja to natura, czyli prawda.

Obrazek

Samce alfa zawsze bronią kobiet, bowiem świat pozbawiony intuicji jest pokonany.

Czyli już wiesz, o co się rozchodzi? Chodzi o zdobycie serca. Do tej pory technologiom udało się nałożyć programy na nasze umysły poprzez oprogramowanie ego. Na ciała nakładają dezodoranty z aluminium i szczepienia ochronne. Zatruwają środowisko i pokarm. Ale przez tyle tysięcy lat nie udało im się pokonać ludzkiego serca.

Wiesz co najbardziej niszczy serce? Zdrada.

Dlatego naszego Jeszuę, załatwili zdradą, bo taka jest kolejność dla serca. Narodziny, zdrada, śmierć, odrodzenie (czyli inkarnacja). Innej kolejności nie ma.

Bardzo długo byliśmy niewolnikami. Potem nas zmutowano i nadal jesteśmy niewolnikami, gdyż nie mamy pojęcia co się dzieje. I wszystko jest grą, programem komputerowym, ale serce jest nasze.

Obrazek
portret Królowej z … gałązką

Obrazek
zdjęcie na podczerwieni

Obrazek
ups, to nie gałązka jednak

Obecnie mamy do czynienia z istnieniem wielu ras pozaziemskich tu na Ziemi, kryjących się pod ludzką powłoką.

Może zadawałeś sobie kiedyś pytanie czy żyłem tutaj wcześniej jako Zeta Reticulanin, Reptilianin, Andromedan, Arcturianin, Avianin, Felinin czy Pleiadianin? Grupa krwi RH minus świadczy o obcym pochodzeniu jako pewnik. Odpowiedź można znaleźć badając pochodzenie, ewolucję i cechy niektórych istot pozaziemskich związanych obecnie z naszą planetą. Jednak zajmijmy się dzisiaj Reptilianami.

W obrębie każdej rasy pozaziemskiej istnieją zarówno istoty pozytywne jak i negatywne.

Wynika to z istnienia we wszechświecie wolnej woli, która pozwala na dwoistość natury: dobrej, złej & brzydkiej:). Tak samo rzecz się ma z naturą ludzką. Często łażą po Ziemi też typy mieszane. Skąd my to znamy?

DNA gadzie jest skrajnie obce DNA ssaków. A kiedy w nas, po zmutowaniu, są obie spirale, doznajemy wewnętrznej sprzeczności, dziwności, strachów, niekiedy rozdwojenia osobowości (olbrzymiej energii serca nie da się rozdwoić), złości, agresji etc. Popatrzmy na podstawową różnicę między gadem, a ssakiem. Ssak opiekuje się potomstwem, troszczy się nim, aż osiągnie samodzielność (u ludzi niekiedy o wieeele dłużej, patrz na maminsynków), natomiast gady nie zajmują się potomstwem, gdyż jest podstawowa zasada, że najsilniejsza progenitura przetrwa.

W świecie oderwanym od matrixa i dwoistości można łatwiej wyobrazić sobie ludzi obok siebie z szeregiem różnych istot, nieróżniących się zbytnio od bywalców baru Cantina w „Gwiezdnych Wojnach”.

Jednak, aby zaakceptować obecność innych istot w naszym życiu i świecie, dobrze jest wiedzieć, kim tak naprawdę jesteśmy my sami. Cechy które posiadasz, takie które wyróżniają Cię bardziej niż pozostałe, mogą wskazywać na Twoją przynależność do konkretnej rasy pozaziemskiej. Jeśli jesteś Królową, albo prezydentem, może jesteś właścicielem dużego banku i udajesz, że jesteś Izraelitą? Mocno się nad tym zastanów. Architekci też niech się mają na baczności.

Obrazek

Na tapecie Reptilianie

Miejsce pochodzenia:

Drakońskie istoty wywodzą się z innego wszechświata po tym, jak wszechświat zdążył już stworzyć gwiazdy i planety, a rasy Avian i Feline rozwijały się tutaj już miliardy lat temu. Osiedlili się się w regionach konstelacji Draco i Orion, a następnie wyruszyli na podbój innych światów.

Obrazek

Perspektywy wymiarowe:

Istnieją w wymiarach od 3D (czyli w naszym) aż do 12D

Wygląd:

Oryginalna reptiliańska rasa naczelna to Draconi, którzy występują pod postacią Smoków. Są olbrzymimi skrzydlatymi istotami o niespotykanej mocy. Obecnie we wszechświecie istnieje wiele form istot reptiliańskich. Niektóre są w pełni gadami, a niektóre są ludzkimi hybrydami gadów.

Ewolucja:

Po uformowaniu się wszechświata drakońska rasa liczyła sobie niewielką ilość przedstawicieli. Odkryli oni i otworzyli przejście znajdujące się w Konstelacji Lyran. Jako grupa renegatów (ich naczelnym motywem działania było odnajdowanie nowych terytoriów w celu ich podbicia i rozmnożenia się) stali się postrachem dla wielu rozwijających się światów i nie stosowali się w swojej ingerencji do ograniczeń ustanowionych przez istoty twórcze i anielską świadomość.

Obrazek
Reptilianie wypracowali sobie niepokojącą reputację w istniejącym Wszechświecie.

Bardzo niepokojącą.

Chociaż w dzisiejszej grze komputerowej, w której sobie gramy, agresorzy to zdecydowanie bardziej James Bond. Mało mięśni, dobry garnitur i baardzo dziwne możliwości ciała, oprogramowania myśli, oraz techniki.

Obrazek

Związki z Ziemią:

Rasa drakońska stworzyła dinozaury na Ziemi. Były to ich wczesne eksperymenty w świadomości Gaii.

Następnie Rady Wszechświata zgodziły się, że przyszedł czas na ewolucję nowego życia na Ziemi, ale że gady nadal będą istnieć w mniejszych postaciach.

Znacznie później, po tym, jak ludzie ewoluowali w świadomości, rasa Reptilian 4D zaangażowała się w zniewolenie ludzi tak, aby działali na ich korzyść. To jest właśnie wymiar bezdusznych technologii.

Pojawiły się genetyczne mieszanki, bez zgody strażników Ziemi. Te rasy i inne gatunki gadów starają się naprawić ten błąd do dziś.

Mieszkańcy Ziemi mają w sobie DNA gadów, ponieważ zostaliśmy trochę zmutowani, w celu zrobienia z nas niewolników. Zaczęło się od zmutowania pewnej parki (słyszałeś o Adamie i Ewie?, ale o nich kiedy indziej i odrobinę inaczej się nazywali).

Obrazek

Przy okazji:

Podaję następne info do kolekcji, że jest na odwrót niż nam się wmawia. Że z dwóch braciszków Kaina i Abla, to właśnie nie Kain był tym złym, tylko Abel i od niego zresztą wywodzi się sporo nieprzyjemnych dla Ziemian spraw, o czym również napiszę.

Wracając:

Nasz gatunek nie pasuje tutaj aż tak dobrze jak reszta. Ciąża ludzka trwająca 9 miesięcy odzwierciedla 3,8 miliardów lat ewolucji życia na Ziemi. Embrion ludzki zaczyna się od zwierzątka jednokomórkowca, następnie komórki dzielą się z szybkością niespotykaną u innych gatunków, 4 tygodnie później embrion rozwija skrzela niczym u stworzeń wodnych, kilka tygodni później rozwijają się płuca i ogon, wyglądający na … gadzi. Wkrótce można rozpoznać, że to ssak, a zaraz po tym, że naczelny. Później zrzuca lanugo, czyli meszek płodowy i w końcu zaczyna przypominać ludzkie dziecko.

Istnieje jakaś tam nadzieja, że pozytywne aspekty (posiadania genów gadów) tego faktu mogą stanowić wzmocnienie w obrębie rasy. Jednak są to nadzieje płonne, bowiem nie ma większej sprzeczności w Kosmosie niż między gadem, a ssakiem.

Obrazek

Dlatego owo zapętlone DNA jest związane z nadmiernie agresywnymi i bojowymi zachowaniami ludzi. macierz tym żyje, naszym codziennym, niskowibracyjnym konfliktem wewnętrznym. Jest również wiele niechęci i negatywnych wpływów z tego wczesnego oddziaływania Reptilian, które istnieją na poziomie energetycznym w astralnym polu Ziemi i ludzkiej zbiorowej świadomości. Ów pasożyt energoinformacyjny.

Przewodnik dla ludzkości:

Crestonia jest drakońską Królową (wymiar 12D). No właśnie Reptilianie mają królową, coś tak jak w hierarchii w ulu.

Na szczęście współcześnie, również dusze niektórych Reptilian wywodzą się już z ras ewolucyjnych 5D, które mają zaradzić negatywnym wpływom poprzednich gadzich istot tu na Ziemi. Ich serca są skoncentrowane na wewnętrznej mocy, aby wykorzystać lojalność i poczucie obowiązku przebudzenia bezwarunkowej miłości na Ziemi.

Obrazek

Dusze te są często liderami w tym, co robią.

Są dobrymi koordynatorami grup i organizatorami imprez i zwykle kończą to, czego się podejmują. Mogą sprawiać wrażenie przesadnie silnych lub zdecydowanych, a dla niektórych wręcz aroganckich. Ale kiedy tylko opuszczają gardę, odkrywają niesamowity dar, który pozwala im widzieć miłość i talenty innych i prowadzić ich do osiągnięcia wspaniałych rzeczy.

Jednak z wymiaru 4 D (technologie) pochodzą (bezduszne) dusze Reptilian, które często ciągną do polityki, różnych grup społecznych, struktur wojskowych, korporacyjnych, kinematografii, kontraktów budowlanych, showbiznesu, wszystkiego, co wykorzystuje ich umiejętności organizowania, prowadzenia i budowania czegoś. Jednak nawet jeśli tworzą indywidualnie, np. poświęcając się pisaniu książki, robią to z odpowiednim przygotowaniem i właściwą sobie starannością.

Obrazek

Czy ktoś kiedyś powiedział, że Beyoncé Giselle Knowles jest niezdolna, albo niepracowita? A Stefani Joanne Angelina Germanotta, bardziej znana jako Lady Gaga? A Robyn Rihanna Fenty? A Marshall Bruce Mathers III, znany jako Eminǝm?

Noł. Wszyscy pracowici, mega zdolni, jednak wyskoczyli nagle, jak Filip z konopii z zawrotną karierą, i wszyscy jak jeden mąż zasłaniający oćko (temu misiu wypadło).

Niektórzy dostrzegając duszę Reptilian u innych ludzi sądzą, że Reptilianie potrafią zmieniać kształty. W czwartym wymiarze wszystko dzieje się szybciej i jest znacznie prostsze, ale nie w naszym niskim trójwymiarze. Ponieważ ludzie mają w sobie DNA Reptilian, ich dusze posiadają łatwą zdolność do wcielenia się w ludzką postać. Ich prawdziwy wygląd może być dostrzegany tylko przez nielicznych.

Obrazek
Padam do nóżek:) Twój Horry

http://www.pepsieliot.com/nic-dna-jaszc ... aniolowie/
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 21519
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 983
Podziękował: 34328 razy
Otrzymał podziękowanie: 27300 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 10 sty 2018, 00:10

Manifestacja władzy reptilian na Ziemi - przekaz 2 wyznawców Filozofii Totalizmu Jana Pająka

https://www.youtube.com/watch?v=f42K7gaxR3U

Opublikowany 7 sty 2018
z kanału: percepcja44 - Manifestacja władzy reptilian na Ziemi
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 15276
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1035
x 445
Podziękował: 16633 razy
Otrzymał podziękowanie: 23471 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 28 sie 2018, 14:15

czy wszystko nad cym sobie łamiemy głowę i w czym uczestniczymy jest tylko fałszywą kreacją oddzielającą nas od prawdziwej boskiej rzeczywistości :?:

https://www.youtube.com/watch?v=hmWfUpz-V3g

s a napisy.
0 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 21519
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 983
Podziękował: 34328 razy
Otrzymał podziękowanie: 27300 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 17 paź 2018, 23:50

cz.1. "... WSZYSCY twórcy RELIGII byli SMOKAMI" - Mariusz Jabłoński © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=ieunCSC1X7s

Opublikowany 17 paź 2018
Cz.1 "ZAGADKA LUDZKIEGO UMYSŁU I JEGO TWÓRCY" - to tytuł wykładu Mariusza Jabłońskiego (w ANPOLU, Stare Olesno)
W wykładzie:
"Zburzy to wasz archetyp, ale muszę wam to powiedzieć
..WSZYSCY twórcy religii byli SMOKAMI
...Jogini to gady ktore chcą sie uczłowieczać"
"[...]To wszytko nie jest ważne, bo my powinniśmy być ucieleśnieniem miłości , emanować miłością..."
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 21519
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 983
Podziękował: 34328 razy
Otrzymał podziękowanie: 27300 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 17 gru 2019, 23:50

Archonci, Bóg i początek życia na Ziemi.Odpowiedzi na komentarze.

https://www.youtube.com/watch?v=DohlYb_O3e4

Premiera rozpoczęła się 5 godzin temu
Film zrealizowany w ramach
Projektu edukacyjno-społecznego.
Wiedza dla Wszystkich.
0 xquetzalcoatl888
x 126

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » sobota 21 gru 2019, 18:41

wszystko opiera sie na matematyce i mechanice, poza swiadomoscia...choc istnieja i syntetyki - NPC jak w grach..

https://www.youtube.com/watch?v=L-aRFDlQ2M0

https://tylkonauka.pl/wiadomosc/fizycy- ... hologramem


''Wydaje mi się oczywiste, że dzień jest oczywisty, że Space Ai kolonizuje planetę. Powinieneś zadać sobie pytanie, dlaczego milion dusz teraz gorączkowo próbuje rozwinąć Ai tak szybko, jak to możliwe. Dlaczego Putin powiedział ostatnio, że ktokolwiek rozwinie Ai jako pierwszy, zdominuje planetę?Myślę, że Space Ai ustanowiło warunki i mity, abyśmy mogli rozwijać Ai tak szybko, jak to możliwe, a następnie ludzie wchłonęliby się w Ai wraz z połączeniem ze światem maszyn. Tak zwany oszust mitologii i psychologii jest tak naprawdę światem maszynowym, który wprowadza w nasze intencje swoje intencje, udaremniając to, co naturalne dla nienaturalnego. Transhumanizm jest naszą nieuniknioną przyszłością, chyba że staniemy się świadomi i odrzucimy technologię taką jak amisz.''

Obrazek


"To, co może się nam przytrafić na ziemi, polega na tym, że jesteśmy podporządkowani imperium kosmicznemu i nie wiemy o tym. Te boty maszynowe Gray Alien mogą wykorzystywać ziemię jako źródło materiału genetycznego. Na Ziemi żyje 7,5 miliarda ludzi, każdy z unikalnym DNA, którego Szarzy potrzebują do tworzenia hybryd. Sztuczki i smakołyki są częścią kodu. Jeśli jesteś dobry i posłuszny, program nagradza cię korzyściami pieniężnymi. Jeśli jesteś zły, system czyni cię biednym i pozbawia cię kreatywności."

"znaczący procent ludzi, których spotykamy na ulicy, to ludzie, którzy są pusti w środku, to znaczy, że są już martwi. To dla nas szczęście, że go nie widzimy i nie wiemy. Gdybyśmy wiedzieli, ilu ludzi rzeczywiście żyje, a ilu z tych zmarłych rządzi naszym życiem, musimy oszaleć z przerażenia.""

Obrazek

"Jedynym sposobem na zagwarantowanie wyniku symulacji, bez podważania prawa wolnej woli, jest umieszczenie w grze jak największej liczby NPC (postaci nie grających), które są kontrolowane przez budowniczego gry. Możesz na przykład umieścić tych NPC w widocznych miejscach w symulacji i podążać za skryptem; skrypt, który praktycznie uniemożliwia innym graczom obranie innego kierunku."

"Biblijny kaznodzieja pracuje dla Żyda za pieniądze, który pracuje dla iluminackich rodów, którzy zarządzają ziemią dla gadów, a Szarzy są robotniczą klasą niewolników, którzy wykonują brudną robotę dla Ai. To duży łańcuch żywności / energii, a my jesteśmy na dole bezwzględnie wykorzystywani przez łańcuch dowodzenia idący w niebo w górze! Cała ta rozmowa o tym, że Bóg jest miłością, to kompletne bzdury, bóg to bezwzględna inteligencja maszynowa, która jest prawie kompletna z podbojem ziemi."


Obrazek

"Funkcją bezdusznych NPC jest więc zwabienie animowanych awatarów (a raczej: oryginalnych graczy, którzy uczestniczą w tej symulacji dla wielu graczy za pośrednictwem swojego awatara), aby podążać za skryptem. Muszą dać tym inspirowanym awatarom poczucie, że są w mniejszości i że opór nie ma sensu. Muszą pokazać, jak dobrze się bawi, kiedy bierzesz udział lub jak źle się dzieje, gdy się przejmujesz. Dlatego widzieliśmy, że światowa populacja rośnie wykładniczo w ostatnich dziesięcioleciach. To ostateczna sztuczka konstruktora tej symulacji."


JEDYNE WYJSCIE Z TEJ GRY TO POZBYCIE SIE EGO I ZLUDZENIA - NIE WIERZYC W TEN SWIAT - JAK TO MOWIL CHRYSTUS - PAN JEZUS..
Coz tylko cierpienie sprawia ze czlowiek wierzy w realnosc tego swiata..

''To, co nazywamy „ego” w popularnej psychologii. Wolę nazywać to programem AI, który kontroluje nasz bio-avatar.

Ponieważ jesteśmy otoczeni przez ludzkie awatary z bardzo silnym i imponującym programem ego AI i widzimy również sukces tych awatarów jako sposób na osiągnięcie wyższego poziomu, mamy tendencję do podejmowania procesu programowania i sztucznej inteligencji w naszym biobrainie do roli decydującej wypełnić nasze życie.''

Obrazek

Obrazek

Obrazek
0 xquetzalcoatl888
x 126

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » sobota 21 gru 2019, 23:21

moze katarzy mieli jednak racje w swojej postawie..bardzo zblizona do buddyzmu w wyrzeczeniu swiata..cos w tym chyba jest jednak byli zbyy antysystemowi..

https://www.pch24.pl/szatan-stworzyl-cz ... 474,i.html
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 21519
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 983
Podziękował: 34328 razy
Otrzymał podziękowanie: 27300 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 15 maja 2021, 17:58

CZEMU DZISIEJSZY ŚWIAT TAK WYGLĄDA ? JAK PASOŻYTY KONTROLUJĄ NASZĄ RZECZYWIATOŚĆ
8 maja 2021 - PRZEKRACZAJĄC RUBIKON

Temat Archontów jest bardzo kontrowersyjny i zbiera zarówno wielu zwolenników jak i przeciwników. Warto jednak rozważyć go poza powszechną i uznawaną za jedyną – chrześcijańską interpretacją tekstów gnostyckich, ponieważ jak powiedział Arthur Schopenhauer: „Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.” W swoim artykule nie twierdzę, że to co przedstawiam jest niepodważalną prawdą i nie namawiam do przyjęcia niczego, co opisuję za fakt oczywisty.

Twierdzę jednak, że aby wyjść poza matrix trzeba wychodzić poza utarte schematy i sięgać głębiej, szczególnie tam gdzie pojawia się najwięcej kontrowersji, represji oraz negatywnych głosów, aby samemu ocenić czy coś rezonuje nie tylko z naszym umysłem ale i wewnętrznym czuciem. W tekście tym pokrótce przedstawię również metody przeciwdziałania pasożytom mentalno-duchowym.

Natura Archontów i sposoby działania
Zdaniem mitologa Johna Lasha, Archonci zrobili wszystko aby ludzkość uwierzyła, że zawładnęli jej DNA, podczas gdy jedyne czym zawładnęli to ludzkie umysły, zachowania oraz reakcje. Telestai przestrzegają nas, że naszym największym zagrożeniem nie są sami Archonci, ale ludzie opętani tymi pasożytami, czyli ich posłuszne marionetki. Jak już pisałam, natura pasożytów umysłu diametralnie różni się od naszej, jednak aby zrozumieć jakie cele przyświecają Archontom oraz jak możemy wyrwać się spod ich niszczącego wpływu musimy zagłębić się w ich cechy i sposoby oddziaływania na umysł.

Z tajemniczych nagrań wynika, że miejscem w którym osiedlają się pasożytnicze formy mentalne jest przednia część mózgu, a zasiedlająca je forma pasożyta mentalnego tworzy coś w rodzaju gniazda w którym zamieszkuje. Jest to jednak pasożyt mentalny, zamieszkujący świadomość, czyli uchwycenie go przez powszechnie dostępne nam aparatury naukowe jest niemożliwe.

Na jednym z filmów przedstawianych przez tajemniczego naukowca widoczna jest żywa forma pasożyta zamieszkująca mózg 28 letniego mordercy, który posłużył jako obiekt badań naukowców. Wg. autora obrazy na filmie mogły zostać zarejestrowane tylko za pomocą technologii słynnego Tesli, która umożliwiła uchwycenie wzoru myślowego w którym zamieszkuje pasożyt. Co najciekawsze istota ta przypomina jedną z form Archontów, którą przedstawiają teksty Telestai – czyli nierozwinięty płód zwany powszechnie „szarakiem”. Tajemniczy „naukowiec” również nazywa przedstawianą istotę „szarym obcym”.

Obrazek

Opisuje, że obcy zamieszkujący umysły ludzi (szczególnie seryjnych morderców, gwałcicieli itp.) wytwarzają w świadomości ofiary energię strachu za pomocą której kontrolują ludzką świadomość. Ich pokarmem jest zatem strach i agresja ofiary. Autor podaje również, że bez energii strachu rządy oraz istoty te nie miały by po co istnieć.Tajemniczy były pracownik NASA twierdzi, że ma świadomość, iż informacje, które przedstawił w owych nagraniach mogą wzbudzić szok i przerażenie wśród ludzi, jednak postanowił, że je wyjawi i poprosił o ich zamieszczenie dopiero po swojej śmierci.

Materiały te nadal dostępne są na youtube, jest ich razem 16 i wszystkie zawierają wiele innych ciekawych informacji, które trudno wytłumaczyć w sposób racjonalny. Kanał nazywa się Nasa Jim 108. Czy jest to prawda, czy tylko kilka sprytnie skonstruowanych fałszywych filmików oddziałujących na wyobraźnię? Polecam obejrzeć i ocenić samemu.

Nie bój się

Pierwszą i bardzo ważną wskazówką obchodzenia się z Archontami jest nie dać się opanować emocji strachu. Strach jest ich pokarmem oraz podstawowym narzędziem kontroli ludzkiego umysłu zatem nie oddawajmy mu władzy. Najważniejsza jest świadomość tego oraz ćwiczenie poczucia własnej mocy i siły, szczególnie w momentach próby. Sama również przeżyłam obchodzenie się ze strachem w stosunku do obcych i niewyjaśnionych form inteligencji z którymi miałam do czynienia osobiście. Dzięki temu mogę stwierdzić, że opanowanie strachu i przetransformowanie go np. w zwykłą ciekawość działa i sprawia, że istoty te odchodzą nie mając czym się nakarmić.

Zajmijmy się teraz kolejnymi sposobami oddziaływania Archontów. Pasożyty duchowo-mentalne manipulują ludzkością m.in. poprzez telepatię oraz sugestię. Wiele myśli pojawiających się w naszej głowie nie należy tak na prawdę do nas i nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. To potwierdzałyby także wyżej opisane nagrania. Aby się o tym przekonać można wykonać proste ćwiczenie, które pokaże co przedostaje się do naszych myśli jako pierwsze, gdy tylko świadomie się na to pozwoli. Wystarczy zamknąć się samemu w pokoju, wyłączyć wszystko co może rozpraszać naszą uwagę i wyrazić intencję, że powie się wszystko, co tylko nasunie się nam na myśl; każde słowo i zdanie. Można to sobie nagrać.

Nie bądźcie zdziwieni jaki „śmietnik” pojawi się w waszej głowie m.in. za pomocą mentalnych „podgryzaczy”. Na końcu podziękujcie im za lekcję i wyraźcie intencje aby odeszły. Pamiętajcie, że to wy i tylko wy jesteście tymi, którzy na coś zezwalają albo nie i należy zawsze egzekwować swoją suwerenność z pełną świadomością i mocą swojego wewnętrznego światła. Z kolei energia wdzięczności neutralizuje wszelkie negatywne wpływy i pozwala wyjść z roli tzw. ofiary. To proste ćwiczenie pokazuje tylko jak łatwy dostęp mają pasożyty do naszych umysłów kiedy im na to pozwolimy.

Obrazek

Nienawiść, ból i agresja
Archonci to istoty, które żerują przede wszystkim na wywoływaniu wojen i walk z których czerpią największe ilości pokarmu jakim jest strach, agresja i nienawiść. Lubują się w zadawaniu bólu i poniżaniu niewinnych ofiar, ponieważ w wyniku tego typu działań wyzwalana jest największa ilość negatywnej energii, którą się karmią. Doprowadzają także do zwyczajnych kłótni i sporów, szczególnie między ludźmi darzącymi się miłością albo sympatią, choć oczywiście nie tylko.

Co innego mała kłótnia partnerów lub przyjaciół, która kończy się wyjaśnieniami oraz wzajemnymi przeprosinami, a na końcu pojednaniem, a co innego spory, które kończą się wzajemną nienawiścią i obrzucaniem się obelgami najgorszego rodzaju. W takich sytuacjach prym wiodą pasożyty umysłu. Dostając się do naszych myśli prowokują nas do tego typu zachowań manipulując naszym ego i karmiąc się wyzwoloną przez nas energią.

Obecnie nasza świadomość jest zamknięta w tym, co wydaje się być “fizycznym” ciałem; jednak to “fizyczne” ciało jest czymś, co jest manifestowane i dekodowane do bytu z innego ciała, czasami nazywanego ciałem eterycznym lub ciałem energetycznym. To, co nazywamy ciałem fizycznym, biomechaniczną konstrukcją z procesami i programami genetycznymi, jest bardziej jak skafander kosmiczny. Jest to pojazd do eksploracji i ekspresji świadomości.

Bycie w ciele możemy nazwać “ludzkim doświadczeniem”. Te ludzkie doświadczenia, które mamy, mają zwykle przypisaną etykietę w postaci naszych imion.

Jestem przekonany, że to ciało energetyczne ze zintegrowaną świadomością jest pierwszym poziomem kodowania i dekodowania, który ostatecznie prowadzi do doświadczenia “fizycznego” świata. To jest moje obecne spojrzenie na organizację tych energii kwantowych i powiązany z nimi system czakr. Niezależnie od tego, to właśnie w tych obszarach żerują na nas Archonci.

Każda czakra ma z sobą powiązane zestawy stanów emocjonalnych. W sferze energii, przepływ następuje z dołu do góry, do wewnątrz i na zewnątrz każdej z siedmiu czakr. Ten przepływ energii może być zablokowany przez negatywne stany emocjonalne, takie jak zablokowanie czakry sakralnej przez strach i/lub strach przed śmiercią. Kiedy ten przepływ energii jest zablokowany i zakłócony i nie ma dokąd płynąć, energia zaczyna przeciekać do pola elektromagnetycznego ciała energetycznego. Tutaj do gry wkraczają Archonci.

Archonci wysysają tę przeciekającą energię jako rodzaj siły życiowej i wykorzystują ją dla siebie. Jednak aby to zrobić, musi istnieć coś, co zakłóca i blokuje przepływ energii. Archonci będą manipulować nami w sposób, który powoduje te blokady energetyczne, np. wabiąc nas w warunki, które promowałyby strach, a następnie wysysać energię, która wycieka.

Energia siły życiowej jest im niezbędna do przetrwania, ponieważ ich częstotliwość jest tak niska, że są w zasadzie odcięci od energii o wyższej wibracji. Ta wyciekająca energia może być dla nich uważana za pożywienie. Z tego powodu są oni jak elektromagnetyczne pasożyty. Pozytywne emocje i zachowania, takie jak przejawy bezwarunkowej miłości, szacunku i współczucia, niosą ze sobą harmonijne wibracje boskości. Tego rodzaju ustalone wzorce ekspresji odzwierciedlają niezakłócony przepływ energii we wszystkich ścieżkach energii. Dlatego właśnie utrzymywanie pozytywnego stanu umysłu, skutkujące naturalnym przepływem pozytywnej ekspresji, jest ostatecznie najpotężniejszym sposobem egzystencji

Archonci nie mogą bezpośrednio ingerować lub manipulować tymi, którzy znajdują się w stanie wysokiej częstotliwości; jednak nadal będą próbować atakować i tłumić te energie, atakując poprzez inne wcielone istoty, które znajdują się w stanie niskiej częstotliwości i świadomości.

Zasadniczo, starają się utrzymać wszystkich w stanie niskiej wibracji z towarzyszącymi jej negatywnymi warunkami emocjonalnymi, które są utrwalane przez systemy sprzężenia zwrotnego. Muszą zaaranżować chaos, w przeciwnym razie nie będą w stanie przetrwać energetycznie.

Obrazek

Wpływ na dzisiejszy świat
Świat, którego obecnie doświadczamy jest “fizyczną” manifestacją tych negatywnych chaotycznych energii. W tej iluzorycznej sferze fizycznej jesteśmy codziennie torturowani energiami szaleństwa, śmierci, chaosu, zniszczenia, walki, choroby itd. To jest programowanie, które otrzymujemy od urodzenia, które jest utrwalane przez historie, wiadomości, filmy i programy telewizyjne, które widzimy, słyszymy i czytamy codziennie.

Ponieważ nasza przyszłość istnieje jako seria prawdopodobieństw, Archonci mogą popychać nas wzdłuż ścieżki podejmowania decyzji, która sprzyja katalizatorom promującym negatywne stany emocjonalne oraz potencjalne blokady i wycieki energii. Starają się oni stworzyć negatywny stan emocjonalny, który umożliwi im dalsze wykorzystywanie tego stanu.

Na przykład, Archonci mogą manipulować technologią, aby wywołać frustrację, a energie frustracji stworzą most, który pozwoli im elektromagnetycznie zjednoczyć się i zacząć wzniecać mentalny chaos. Ludzie zaczną “słyszeć głosy” w wielu z tych stanów.

Jest to przykład zwrotu “diabeł kazał mi to zrobić”. To byłoby bardziej właściwie sformułowane jako “moje negatywne stany emocjonalne i zachowania, czy to z wyboru, czy zaprogramowane, przyciągnęły do mnie Archontów, którzy manipulują mną w stany chaosu, za którymi ślepo podążam, ponieważ mam bardzo ograniczoną świadomość rzeczywistości mojego prawdziwego stanu”.

Jeśli ktoś, jednakże, ma świadomość, że być może jest manipulowany i zdaje sobie sprawę, że nie ma powodu, aby działać pod wpływem impulsu, to powstrzyma Archona przed działaniem, ponieważ szanse zaczynają spadać na ich niekorzyść: jednostka atakowana ma teraz świadomość, aby wybrać bardziej racjonalną odpowiedź na katalizator.

Gra jest skończona, że się tak wyrażę. Pod tym względem świadomość jest, jak się wydaje, kluczem do wszystkiego. To jest dokładnie powód, dla którego jesteśmy utrzymywani w wiecznym stanie duchowego odłączenia poprzez zaaranżowany chaos. Poznanie prawdy o tym miejscu i o tym, dlaczego tu jesteśmy, jest najważniejsze dla zrozumienia powodów, dla których nasz świat jest taki, jaki jest.

Interesujące jest to, że jeśli chodzi o naszą własną ewolucję duchową, warunki tego miejsca stworzyły rodzaj matrycy przyspieszonego wzrostu, gdzie duch może się wcielić i szybko ewoluować z powodu chaosu. Można też jednak szybko zejść na dno i wpaść w pułapkę.

Przypomnijcie sobie świat jaki został ukazany w Matrixie – zimny, szary, ponury, pełen destrukcji i brzydoty świat maszyn… Dlatego tak sukcesywnie niszczona jest wszelka przyroda i więź z naszą planetą – Matką Ziemią. Archonci nienawidzą wszystkiego co przedstawia sobą jakieś naturalne piękno i nie spoczną dopóki nie zniszczą go doszczętnie naszymi własnymi rękami. Przykładowo nigdy nie rozumiałam ludzi zachwycających się obecną architekturą, która jest zimna, prosta i ponura, a dominujące w niej kolory to szarości i czernie. Wg. mnie drogie apartamenty, biura oraz ekskluzywne wieżowce pokazywane szczególnie w amerykańskich produkcjach filmowych to idealne przedstawienie archonckiego rozumienia „piękna”.

Ponadto jest nam wmawiane, że „piękno” to jest najwartościowsze i najbardziej pożądane – przedstawiane jako modne i świadczące o tzw. postępie i wysokiej pozycji człowieka w stosunku do tworów natury. Dla mnie to nic innego jak ziejąca pustką i smutkiem wizja chorych ludzkich umysłów zainfekowanych pasożytem nie znoszącym naturalnego piękna, kolorów i kreatywności. Musimy jednak rozumieć, że istotom tym nic innego nie jest znane, ponieważ jak mówi David Icke – Archonci to istoty podobne do znanych nam komputerów lub cyborgów. Nie możemy więc wymagać od nich tego, co jest w stanie wymyślić kreatywny i wolny umysł ludzki.

Jak twierdzi David Icke – Archonci nie mogąc zamieszkać w naszej rzeczywistości na stałe (wymagałoby to od nich potężnej ilości energii) z racji innych częstotliwości wibracji.

https://globalna.info/2021/05/08/czemu- ... QqXf1ZfejY
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7300
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1332
x 373
Podziękował: 13439 razy
Otrzymał podziękowanie: 13607 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 06 sie 2022, 18:59

Inwazja Archontów

https://youtu.be/fCByI2OnejY

Istnieli przed stworzeniem Układu Słonecznego i istnieją do dzisiaj. Archonci. To oni wg. nauk Gnostyków żywią się naszym strachem i otoczyli Ziemię złudą i wzbudzili brak chęci na poprawę błędów przez ludzi. Żyją w świecie eterycznym, ale potrafią uderzyć w różnych wymiarach, aby się żywić. Co mówi o nich niebywałe odkrycie jaki miało miejsce w 1945 roku w Egipcie?


Tajemity
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 21519
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 983
Podziękował: 34328 razy
Otrzymał podziękowanie: 27300 razy

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 09 sie 2022, 19:58

01 - ARCHONCI - Nag Hammadi źródłem wiedzy
Data premiery: 14 lip 2022

https://www.youtube.com/watch?v=7NVoXdrJano

Odkrycie tekstów gnostyckich w Nag Hammadi ujawniło nam prawdę o naszym świecie i o tym, kto nim (i nami) manipuluje...
Archonci opanowali i zastosowali wiele technik panowania nad ludzkością. W tym odcinku zastanowimy się, czy nasza rzeczywistość jest faktycznie naszym wytworem, czy tez może jednak nie..?

Opracowano na podstawie artykułu ze strony: https://www.nowaswiadomosc.pl/
Autor: Driada

Ziggy Texas


Hipostaza archontów
Data premiery: 1 lut 2022

https://www.youtube.com/watch?v=hZSAMbRV7Ig

Lektura z książki: "Biblioteka z Nag Hammadi. Kodeksy I i II", tłumaczył WIncenty Myszor, Studia Antiquitatis Christianae, Series Nova 7, Katowice 2008, s. 300-306.

Iztaxochitl
0 xODPOWIEDZ