Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Kontrola umysłu - Mind control

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 14 maja 2021, 23:06

Tego się nie spodziewalem - Dariusz Kwiecień - maj - 2021
14 maj 2021

https://www.youtube.com/watch?v=ZGhsZ7a7DEA

RieseOlbrzym
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1320
x 366
Podziękował: 13262 razy
Otrzymał podziękowanie: 13487 razy

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 09 cze 2021, 11:41

ROK 2021 - KTO STERUJE ŚWIATEM - Alex Berdowicz u Rachela CZY NA PEWNO TEORIE SPISKOWE? © 2021 VTV

https://youtu.be/L2BC9axldTQ

MAMY 2021 ROK - KTO STERUJE...ŚWIATEM? - Alex Berdowicz i Michel. B. Rachel © 2021 VTV

https://youtu.be/j51O2y33U4g

STUDIO - VTV1
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1320
x 366

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 05 sie 2021, 21:38

Obrazek
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 30
x 978

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 20 sie 2021, 18:09

Jak mogą niszczyć Twoje ciało na odległość - Witold Hake
Ludzie nie chcą wierzyć, że to dzieje się naprawdę.

https://www.facebook.com/niezaleznatele ... 2356345815

Niezależna telewizja
0 x

Awatar użytkownika
forester
x 85
x 69
Podziękował: 637 razy
Otrzymał podziękowanie: 1349 razy

Nieprzeczytany post autor: forester » czwartek 16 wrz 2021, 23:21

Obrazek
0 x

Awatar użytkownika
mecz
x 2
x 10
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy

Re: Powiedzenia, Aforyzmy, Sentencje..,etc..

Nieprzeczytany post autor: mecz » czwartek 23 gru 2021, 21:00

Trochę przygnębiające:
Yuval Noah Harari - syjonista pisze: Niektóre rządy i korporacje posiadają zdolność by hackować istoty ludzkie, po to, aby nimi manipulować, twierdzenie, że człowiek - ma wolną wolę, że jest istotą duchową, która wie, co się w niej dzieje, to przeszłość …
źr. https://rzadkontraktowy.tumblr.com/post ... 3%B3w-list

////Być może nie ten temat, ale to znajdźcie lepszy moderatorzy, jak nie pasuje.
0 x

pl.gravatar.com/mateusz43

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 1035
x 445
Podziękował: 16655 razy
Otrzymał podziękowanie: 23531 razy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 gru 2021, 14:28

..pewnie tak, ale nie generalizujmy.
myśl.jpg
myśl.jpg (48.16 KiB) Przejrzano 1707 razy
0 x

"Węgry są po stronie Węgier!"
70bart@protonmail.com
Prawdy nie da się wykasować

wolzdro
x 17
Podziękował: 273 razy
Otrzymał podziękowanie: 650 razy

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » piątek 01 kwie 2022, 18:29

https://www.digitaltrends.com/cool-tech ... ism-mouse/

"Można kontrolować mózg na odległość. Kiedyś posłuży to do złych celów?"

https://www.buffalo.edu/news/releases/2017/08/019.html

"Naukowcy wykorzystują pola magnetyczne do zdalnej stymulacji mózgu — i kontrolowania ruchów ciała''
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 30
x 978

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 08 kwie 2022, 16:21

DLACZEGO POLSKIE MEDIA PUBLIKUJĄ ROSYJSKĄ PROPAGANDĘ
8 kwi 2022

https://www.youtube.com/watch?v=3TSC-Q2lkgc

Telewizja wPolsce

DLACZEGO POLSKIE MEDIA PUBLIKUJĄ ROSYJSKĄ PROPAGANDĘ

Gościem Wojciecha Biedronia jest Stanisław Żaryn, rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych.
0 x

Eolavide
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post autor: Eolavide » piątek 15 kwie 2022, 20:53

Witam.
Chciałbym się podzielić doświadczeniem w tym temacie gdyż tak się składa że, od ponad 3 lat jestem podłączony do pewnych urządzeń. W poprzednią sobotę i niedzielę (09.04.2022-10.04.2022) głosy które słyszę wmówiły mi koniec świata, równoległy wszechświat, posiadanie mocy, możliwość wpływania na otoczenie siłą umysłu, oraz to że, uratuję świat od zbliżającej się asteroidy niszcząc ją na wiele mniejszych kawałków. Skutkiem tego w oczach byłej partnerki oraz córki zachowywałem się jak paranoik, schizofrenik. Jednak kilkadziesiąt godzin bez snu po godzinie 10:00 w niedzielę dało się we znaki. Zasypiałem praktycznie na siedząco słuchając i prowadząc dialogi z głosami w głowie. Jeden z głosów uważał że, dzieli ze mną zmysły. Słyszy świst w moim nosie którego ja na początku nie słyszałem. Czół zapach który ja poczułem komentował go i mówił co mam zrobić, przykładowo (użyć kulki pod pachą) Gdzieś o 12 leżąc na łóżku powoli odpływałem wciąż słuchając co do mnie mówią w pewnym momencie przejechałem językiem w miejsce gdzie mam dziurę w zębie trzonowym w której znajdował się pokarm po śniadaniu. Głos zareagował natychmiastowo komentując z pogardą, obrzydzeniem wyczuwalny brak w uzębieniu. Mówiąc ,,ja pi... jakie on ma dziury, k... dlaczego ja muszę to czuć,, byłem już na granicy zaśnięcia kiedy zadałem pytanie ,,w jaki sposób możesz czuć moje uzębienie skoro masz swoje zęby?,,. jakieś 5 sekund później słychać było zawieszenie się tego głosu na literze E. Takie zapętlanie eee...ee.eeee.ee.e. trwało to kilka sekund po czym usłyszałem głos kobiety mieszkającej nad nami (mieszkanie w bloku pod 14, mieszkanie nad nami 18) która podniesionym głosem powiedziała ,,ja p... bota wywaliło, jak on to zrobił? ej miałeś tak kiedyś? tak blisko było, k... 3 mln rubli poszło się j...,, po czym jej mąż odpowiedział ,,za... ch...., szmaciarza p..., jak on to k.... zrobił? przez niego straciliśmy tyle pieniędzy, Marcin ty słuchaj daj mi jakiegoś dobrego bota, ja p... normalnie nie wierzę w to co się stało,, Najciekawsze jest to że, głosy które słyszę pochodzą z wnętrza głowy, stopery w uszach w żaden sposób nie tłumią a wręcz sprawiają że, lepiej ich słychać. Jednak głosy sąsiadów zdecydowanie były odbierane przez uszy głównie jedno gdyż leżałem na boku.
Przez pewien okres widziałem delikatne poruszanie się różnych obiektów w pokoju (takie bujanie) z tego co dosłyszałem to jest to sztucznie wykreowana projekcja, iluzja. Jeszcze wieczorem 10.04.2022 obiekty które wcześniej się poruszały całkowicie przestały.
Zaznaczę że, od samego początku (ponad 3 lata temu) kiedy pierw pojawiły się mrowienia na głowie (jakby skóra na niej nie należała do mnie) towarzyszące temu gorąco (porównanie do gorączki) słyszane przestawianie jakiegoś urządzenie w zależności jak zmieniałem swoje miejsce bądź zasłaniałem się patelniami, blachą do pieczenia czy nakrywałem mokrymi ręcznikami z płynem elektrostatycznym. Oczywiście nikt mi nie wierzy w moją wersję , nawet partnerka. Jednak nawet ona zauważyła że, sąsiedzi nad nami zawsze (ponad 6 miesięcy) kiedy biorę prysznic rozkładają i ścielą łóżko do spania. Znajoma z bloku obok prowadząca nocny tryb życia zauważyła (będąc z psem przed klatką) że, w mieszkaniu nad nami światło we wszystkich pomieszczeniach jest zapalone. Godziny bywały różne 1:00/2:00/3:00 jednak w ciągu tygodnia przez okres ok. 6 miesięcy takich nocy bywało po 4-5/tydzień.

Pewnie jeszcze podzielę się swoimi ponad 3 letnim doświadczeniem, zebranym materiałem, ogólnie wszystkim co ma związek z kontrolą umysłu.
Pozdrawiam

wymazałem dane osobowe i lokalizacyjne, proszę nie podawaj ich online, bo sprowadzisz sobie jeszcze więcej kłopotów.
Wykropkowałem wulgaryzmy i rób to sam w takich cytatach, bo nie możemy tracić na to czasu. Nie śledziłem, ale w tym wątku są chyba jakieś namiary do kogo możesz się zwrócić o pomoc w takim przypadku.
/blueray21
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1320
x 366

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 18 kwie 2022, 12:31

Witaj na forum @Eolavide

Skontaktuj się ze stowarzyszeniem STOPZET które ma swoją stronę w sieci https://stopzet.pl/kontakt/
albo kontakt na FB tego stowarzyszenia https://www.facebook.com/stopzet/
Pomogą ci w tej trudnej sytuacji .
0 x

Eolavide

Nieprzeczytany post autor: Eolavide » środa 20 kwie 2022, 00:53

Mógłby ktoś zweryfikować urywek z mojego nagrania. Słyszę na nim 2 głosy (kobiecy/męski)
Dziękuję
Załączniki
Śłychać 2 głosy.rar
(819.67 KiB) Pobrany 36 razy
0 x

Eolavide

Nieprzeczytany post autor: Eolavide » sobota 23 kwie 2022, 22:32

14 razy pobrano i brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Trochę dziwne bo zainteresowanie tematem jest , czyżby nieodpowiednie osoby miały konta na tym forum? Krótko po wstawieniu pliku audio w poprzedniej wiadomości były 3 pobrania, być może osoby których słyszę w głowie mają tutaj konta.
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 436
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 24 kwie 2022, 09:41

@Eolavide, zrozum, że jesteś na forum, a nie na tematycznym czacie. Odpowiada, kto może i chce i kiedy chce, na forum nigdy nie wymuszamy dyskusji, co zresztą jest w regulaminie.
Pobrać każdy sobie może, niekoniecznie zalogowani użytkownicy, ale i anonimowi czytelnicy, w tym tzw. "służby" oraz boty. Ilość pobrań o niczym nie świadczy.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1320
x 366

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 07 maja 2022, 16:55

Sęk w tym że ja nic nie słyszę oprócz szumów :(
0 x

Eolavide

Nieprzeczytany post autor: Eolavide » poniedziałek 16 maja 2022, 11:47

Przed rokiem 2022 (środek grudnia) napisałem list kierowany do sąsiadów z piętra wyżej 18d/18 (Gerard Cyran, Jolanta Cyran-Klecha) w którym wyznałem iż podejrzewam ich o posiadanie w swoim mieszkaniu urządzenia umożliwiającego czytanie myśli, dostęp do wspomnień w postaci zdjęć, kierowanie wprost do umysłu głosy które słyszane są identycznie jak wewnętrzny głos każdego z nas. W liście wyznałem że, planuje samobójstwo dnia 21.02.2022r jednak zanim je popełnię to zabiję kilka osób z Bogatyni. Dołączyłem do listu książkę ,,Leksykon komputerowy,, oraz swoje notatki, pomysły, spostrzeżenia.
Wszystko znalazło się w skrzynce przed 15:00 a patrząc ok 16:00 skrzynka była już pusta. Do dnia dzisiejszego 16.05.2022r z ich strony nie było żadnej reakcji, interwencji, powiadomienia policji. Wczoraj pisałem wiadomość na FB do pana Gerarda Cyran którą widać na zdjęciach. Sprawdzając dzisiaj rano czy być może odniósł się w jakiś sposób do tego co napisałem, ku mojemu zdziwieniu usuną konto.
0 x

ODPOWIEDZ