Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Uprowadzenia

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 968
x 307
Podziękował: 11087 razy
Otrzymał podziękowanie: 11649 razy

Uprowadzenia

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 10 lis 2013, 14:50

Nie uwierzysz .Dziwne znamiona na ciałach kobiet.

Rozmowa ze Stanisławem Barskim ,znanym badaczem zjawisk paranormalnych

Myślę że to ciekawy temat.Jeśli mieliście podobne przeżycia lub słyszeliście od kogoś o takich - piszcie
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
x 27
x 253
Podziękował: 6068 razy
Otrzymał podziękowanie: 12092 razy

Re: Uprowadzenia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 10 lis 2013, 23:31

Z tego co pamiętam, to Kiara miała pewne doświadczenia z podobnymi znamionami...
Może napisze co o tym sądzi?

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4041 razy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 11 lis 2013, 02:13

Moje znamię było nieco inne , w innym miejscu, dużo wcześniej w biały dzień, a raczej popołudnie w kwietniu. Nikt nigdzie mnie nie porwał , ani nawet nie usiłował namówić na nic, tańczyłam byłam niezmiernie wesoła, bo były to również urodziny koleżanki, cieszyłyśmy się wszystkie , doskonale bawiłyśmy było nas kilka, nie było alkoholu ,ani żadnych innych rozweselaczy.

Moje znamię było widoczne prawie rok, robiło wrażenie wypalonego dosyć głęboko , czułam je w kości, po kilku dniach pojawiły się strupki rana się zabliźniła, ale przez jakiś czas bardzo piekło odczuwałam poparzenie.
Żadne z pokazywanych nie jest jak moje i żadne nie jest w miejscu , którym ja miałam, moje jest bardzo starym symbolem , mającym określone znaczenie. Długo nie wiedziałam co to znaczy , z czym to połączyć , dostałam książkę ,francuską ze starymi symbolami i opisem , znalazłam znak tylko tam , znam jego znaczenie, które to potwierdziły zdarzenia w moim życiu.
Nie chce o tym pisać szczegółowo, czasowi pozostawię weryfikację całokształtu mojej historii, ale nie utrzymuję kontaktu z żadną pozaziemską cywilizacja, odmówiłam kontaktów i współpracy.
Mój znak nie pochodzi od żadnej z cywilizacji, ma zupełnie inne znaczenie i inne pochodzenie, zatem nie nadaję się do powyższej grupy kobiet. Nie byłam nigdy nigdzie porywana, wszystkie doświadczenia mam normalne, naturalne z pełną świadomością.
Nie miałam śmierci klinicznej , ani żadnej innej utraty świadomości, korzystanie z dwóch rodzai wiedzy ( duchowej i fizycznej) jest u mnie naturalnym procesem zgodnym z moją wola w danej chwili, co wcale nie znaczy iż jest mi udostępniana każda wiedza w każdym momencie, o tym decyduje moja Energia niewcielona , dzieje się wszystko na miarę moich potrzeb Ludzkich i zgodnie z etyką oraz potrzebą przeznaczeniową.

Nie wiem po co syntetyki tak znaczą kobiety ( bo to oni im te znaki stawiają) , myślę że to jakiś eksperyment, bo poniekąd taki znak jest portalem energetycznym. Zazwyczaj w takich eksperymentach biorą udział ich przedstawicielki żyjące na ziemi , zatem nie czują się wykorzystywane , bo taki maja program, cały czas modyfikują kolejny kombinezon doświadczalny "ciało ludzkie" blokując miejsca związane z przeżywaniem uczuć , zatem element seksu jest w takich doświadczeniach potrzebny , przez reakcje emocjonalne identyfikują miejsca związane z przepływem energii, zakładają ( symbole), blokady i od nowa w nowej opcji. Dla mnie tak to wygląda.
Dodam tylko iż na podstawie mojej wiedzy , nie jest możliwe dematerializowanie Człowieka z Duszą i zabranie go na statek, takie cuda robią ze swoimi , bo oni mają specjalny kod DNA, który zwija i rozwija ich materię w warunkach trzeciego wymiaru. Ludzi z Duszą nie da się tak zwijać ( dematerializować) bo do tego w naszym wymiarze musimy mieć energię i nią stworzyć MER KA BA, która to czyni dla nas. Syntetyki obowiązują inne zasady energetyczne, wiem doskonale bo mam znajomą , z która takie cudeńka wyczyniano.

Zatem jeszcze raz porwania, i zabierania na statki prowadzone są w warunkach fizycznych, fizycznie tylko i wyłącznie przez syntetyki z syntetykami! Fizyczni Ludzie z duszami podróżują nie fizycznie, a w postaci ciał duchowych, eksploracji wszelakich dokonuje ich świadomość.

Niech by tylko ktoś się do mnie zbliżył i coś chciał wbrew mojej woli, to by nogi pogubił w ucieczce, niech nawet nie próbuje! Ze mną takie numery by nie przeszły!

My Ludzie jesteśmy bardzo naiwni , zatem każdy kto nam zaświeci w oczy wiedza większą od naszej w danym momencie, jest traktowany przez Czlowieka jako niesamowicie mądry i wiedzący, szczególnie gdy opowiada i prezentuje nam nieznane technologie, a to jest podstęp, bo my tą wiedzę posiadamy , mamy tylko zamknięty do niej czasowo dostęp.Zatem łykamy przynętę zamiast uwierzyć w siebie i starać się otworzyć sobie w sobie dostęp do wiedzy.
I tak dominujemy te cywilizacje naszym rozwojem duchowym, pomimo iż jeszcze on nie jest największy.

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 968
x 307

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 11 lis 2013, 11:11

Kiaro ,kiedy ,jak dawno albo inaczej ,w jakim etapie twojego życia "dostałaś" ten symbol ? Czy byłaś wtedy mniej doświadczona ( mam tu na myśli rozwój duchowy i wiedzę ) i czy nadal widać ten znak ?
Osobiście ,nigdy nie miałam nocnych odwiedzin ,ale znam osobę która to przeżyła wielokrotnie ,była bardzo przerażona ,ale nie ma śladów na ciele w postaci takich znaków.
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4041 razy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 11 lis 2013, 15:02

Myślę iż ten podarunek otrzymałam około 8 lat temu, osiem lat temu posiadałam już wiedzę , którą posiadam , bo mam ja od zawsze, ale zrozumienie jej w Ludzkim wymiarze zmienia się. Cały czas podnosimy wibrację i codziennie na to samo patrzymy inaczej , rozszerza się perspektywa oglądu i możliwość zrozumienia zarówno fizyczności jak i duchowości.
Mój znak fizycznie był widoczny około roku, później zbladł i znikną samoistnie, ale w sposób niefizyczny cały czas jest widoczny, świeci się złoto /seledynowym światłem ,a czasami strzela w górę jasnozłotym wchodzącym w biel, jest dobrze widoczny dla osób widzących poza fizycznie. Ja czuję go niesamowicie mocno na kości, jest jakby wypalony aż na niej.Nie można go niczym zakryć jest widoczny.
Już pisałam , to nie była żadna wizyta w intymności, otrzymałam go w trakcie radosnej zabawy na urodzinach.
Ja nie pozwalam sobie na żadną ingerencje w moją przestrzeń , nie wyrażam zgody na reprezentowanie nikogo oprócz Myślicieli , Oni nie są żadną cywilizacją, akceptują wolnostojeństwo ze wszystkimi ludzkimi wyborami, są neutralni w swoich przekazach, które należy traktować jako system informacyjny , nigdy zaś jako nakazowo/ zakazowy.
Mój znak pochodzi od nich, jaki ma sens? Jest informacją na mój temat dla wszystkich przestrzeni , w które ja wchodzę , ale rownież takich , które powinny zidentyfikować mnie same . Ja bym to nazwała rodzajem energetycznego klucza/ paszportu określającego prawa danej osoby w każdej przestrzeni , Coś jak immunitet dyplomatyczny. Możesz wejść gdzieś ... i masz absolutną nietykalność, rownież w sensie nie barwienia się kolorem tej przestrzeni , pomimo zanurzenia się w niej. Nawet jeżeli ktoś usiłuje coś nieetycznego mi zrobić ( może , ze względu na prawo wolnej woli) , i tak nie przyniesie to zamierzanego efektu , może mi coś utrudnić, ale nigdy nie może uniemożliwić.

To jest zupełnie inna "bajka" związana z inną przestrzenią niż tych wykorzystywanych kobiet.

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 968
x 307

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 20 lis 2020, 22:07

Przeoczone aspekty obecności obcych

Programowanie umysłu – Porwania dokonywane przez obcych zdarzają się o wiele częściej niż się to przyjmuje, ponieważ często ich główny cel i metoda są zasadniczo zbyt subtelne, aby mogły zostać rozpoznane zarówno przez samych porwanych, jak i badaczy. Cała uwaga kieruje się na mniej istotne, lecz bardziej namacalne aspekty porwań. W literaturze przedmiotu często wspomina się o badaniach medycznych i eksperymentach genetycznych, ale nie o większym celu, którym jest zakrojona na szeroką skalę modyfikacja zachowań przy użyciu implantów i programowania posthipnotycznego. Porwana osoba jest tymczasowo zabierana z rzeczywistości fizycznej, a następnie programuje się jej podświadomość za pomocą komend, które później wpływają na wybory życiowe porwanej osoby w taki sposób, aby były one przydatne dla celów negatywnych obcych. Osoba taka może na przykład zasnąć jednego dnia pełna entuzjazmu dla takiego lub innego przedsięwzięcia, a następnie zostać porwana i w przeciągu kilku dni nabyć irracjonalną awersję do wcześniej obranego celu. Ludzie mogą być programowani do sabotażowania siebie lub innych, do podążania niewłaściwymi ścieżkami w życiu, do wchodzenia w sztucznie zaaranżowane związki czy do nagłego porzucania obiecujących karier lub zadań, jeżeli nie są świadomi własnych irracjonalnych impulsów i nie słuchają głosu rozsądku ani własnej intuicji.
Fragment artykułu pochodzi ze jego strony treborok .Warto przeczytać cały artykuł bo jest niezwykle ciekawy .Polecam

https://treborok.wordpress.com/about/pr ... ci-obcych/
0 x

ODPOWIEDZ