Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Cenne źródła informacji

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6920
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1274
x 353
Podziękował: 12727 razy
Otrzymał podziękowanie: 13029 razy

Cenne źródła informacji

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 30 maja 2021, 12:48

Szanowni koledzy i koleżanki

Utworzyłam ten temat ponieważ kolejne forum z ciekawymi tematami przestało istnieć . Odnalezione przeze mnie i Janusza linki do poprzednich odsłon tych forów wstawię tutaj . Nie będzie można na nich pisać ale zawsze można poczytać .Są to fora naszych byłych forumowiczów ,Blada ,Leszka i Kiary . Szkoda aby zgromadzona na nich wiedza ,zaginęła w czeluściach internetu . Wstawię też link do poprzedniej odsłony naszego forum .
Nasze stare forum

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php


Forum Blada

http://www.przyszloscwprzeszlosci.fora. ... cyTH78ZTgs

Forum Leszka

http://www.swietageometria.darmowefora. ... b1938ei6u5&

Forum Kiary

http://www.peszer.darmowefora.pl
forum prawdopodobnie dalej działa ,ponieważ prowadzi go nasz forumowicz Kapłan718
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ