Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Dmso a cera naczynkową.

el12kop59
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 08 lip 2019, 20:59
x 4
Podziękował: 4 razy

Dmso a cera naczynkową.

Nieprzeczytany post autor: el12kop59 » wtorek 23 lip 2019, 19:22

Witam, przeczytałam książkę DMSO autora Evelyne Laye, niestety nic nie pisze, czy można stosować na twarz,przy cerze naczynkowej. Pisze, że rozszerza naczynka, w takim względzie chyba nie można. Z kolei można stosować na żylaki, nie rozumiem. Może ktoś wytłumaczy jak mam to rozumieć, pozdrawiam i czekam, może ktoś zainteresuje się.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Dmso a cera naczynkową.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 23 lip 2019, 20:59

O DMSO jest odrębny temat, potem twój post zostanie tam przeniesiony.
Lepiej zadać pytanie w temacie, po przeczytaniu niż zakładać nowy temat, a pytanie dotyczy takiego szczegółu, że jest mało prawdopodobne, aby ktoś inny się z tym spotkał.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ