Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Tytułem wstępu

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 24
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 01 sty 2013, 16:02

Tworząc to forum, przyświecała nam myśl, aby właśnie na samym wstępie ująć słowa, które chcemy wam przekazać, a mianowicie:

W pełni zdajemy sobie sprawę z faktu, że zapewne wielu z was czytając treść naszego forum, z dużym dystansem podchodzi do tego, co czyta, czasami nawet wyrażając politowanie i zniesmaczenie zawartymi tu informacjami, a może wręcz i wzgardę dla twórców niniejszego forum, że „coś takiego” utworzyli. Może zdarzyć się również i tak, że gros czytelników nie zrozumie przekazywanych na łamach tego forum informacji. Jest to sprawa normalna i wcale nas to nie zraża, bowiem ideą, która nam przyświeca w tworzeniu tego forum, jest zamieszczanie i propagowanie treści w wielu miejscach i okolicznościach nie akceptowalnych, bo odbiegających od ogólnie przyjętych schematów, wzorców i norm.
Zrozumienie przez czytelnika wiedzy zamieszczonej na stronach forum nie leży w gestii jego twórców, zaś samo forum jest tylko miejscem, w którym zebrano i opublikowano wiedzę porozrzucaną w bezmiarze internetu. Poza tym, każdy ma prawo do własnej opinii, do wyrażania własnych poglądów i uzewnętrzniania własnych uczuć, w pełni się z tym zgadzamy, aczkolwiek myślimy, iż z tą naszą wolnością to nie do końca prawda, bowiem czy aby wszyscy ci wciąż tkwiący głęboko w tym tzw. „Oficjalnym programie” (ustawionym przez chcących sprawować władzę nad nami, istoty z innych światów/wymiarów czasu) myślą rzeczywiście samodzielnie??

Zastanawialiście się nad tym czy aby podświadome programy i wysyłane wciąż do nas podprogowe impulsy, nie ukierunkowują toku myślenia mas będących wciąż pod działaniem programu, czy aby nie media, kościół, politycy każą myśleć wam tak, jak jest to wygodne dla nich, bądź też czy uwarunkowują oni ludzi na nie myślenie?? Czy aby zakorzenione w wielu z nas programy społeczne, kulturowe oraz dogmaty religijne, nie odbierają nam wolności myśli, uczuć, swobody wyrażania opinii??!! Czy nigdy nie macie tzw. „wyrzutów sumienia” tylko dlatego, że zdarzyło wam się przeczytać coś szokującego waszą podświadomą, ograniczoną przez program część was samych, a samo słuchanie informacji odbiegających od ogólnie przyjętych założeń świata nauki, a zwłaszcza dogmatów zawartych w religijnych pismach, nie wyzwalało w was poczucia winy bądź zniesmaczenia, nie wzbudzało w was odrazy, a wręcz złości?? A no właśnie... tak też myślałem! Jeśli twierdząco i uczciwie odpowiedzieliście sobie choćby na jedno z postawionych tutaj pytań, można niemalże z pewnością stwierdzić, iż wciąż poddajecie się oficjalnemu programowi zniewalania umysłów.

Ale... odbiegam już od treści tego wstępu do treści zawartych na łamach tego forum.
Tak więc ponownie; zdaję sobie sprawę, iż w wielu z was forum to wzbudzać może niechęć do jego czytania, nie wspominając już o udzielaniu się w nim, nie szkodzi, tak musi być! Wyłączcie tę stronę, nie czytajcie dalej! Kiedyś może nadejdzie dzień, gdy wasze wnętrze, źródło waszej prawdy i miłości, wasza Wyższa Jaźń, ponagli was któregoś dnia do poszukiwania prawdy i powrócicie do naszego forum, które pomoże wam wyrwać się z „programu”. Może też być i tak, że nie odczujecie takiego ponaglenia w ogóle, też i tak może być, będzie to również właściwe z punktu widzenia bezcielesnej osobowości, każdy z nas bowiem, ma swój czas i każdy indywidualnie podąża swoją własną drogą ku odnalezieniu duchowej esencji. Nie każdy przecież musi podążać tą samą ścieżką, nie każdy również musi właśnie teraz „przebudzić się ze snu”, każdy posiada swoje własne tempo rozwoju i wzrastania ku wiecznej, niekończącej się ewolucji naszej istoty. Dla jednych może to być tu i teraz, w tym momencie, dla innych za rok, pięć lat, dla innych w innej inkarnacji, a dla jeszcze innych może to być ścieżka przeciwnej polaryzacji, aczkolwiek w rezultacie prowadząca zawsze do Źródła, jedynie poprzez inne doświadczenia i poprzez formę zapomnienia o swojej duchowej tożsamości i celu istnienia.

Zatem, czytać – nie czytać? Udzielać się w tym forum, czy nie? Odpowiedź, jak zawsze pozostawiam wam samym, nie zamierzam nikogo, do niczego zachęcać, gdyż jeśli ktoś czuje potrzebę poszukiwania drogi wyjścia z zaciemnienia, fałszu i obłudy – sam ją wcześniej czy później odnajdzie przy pomocy różnych, nieprzewidzianych zdarzeń. Każdy sam decyduje o swoim rozwoju i w gruncie rzeczy również sam, świadomie lub podświadomie wybierasz jedną z dróg doświadczania życie w różnych formach jego przejawów.

Niech wasze serce prowadzi was ku waszej prawdzie w miłości, harmonii i zrozumieniu.

Twórcy Niezależnego Forum Projektu Cheops
Powyższe motto jest parafrazą tekstu, zmieszczonego przez „Mario”, tłumacza książki: "Podróżnicy – Śpiący Uprowadzeni” tom I, str.131-133.
1 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 24
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 01 sty 2013, 21:02

Posty dotyczące nazwy naszego forum wydzieliłem jako niezależny wątek: Nazwa tego forum >>.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: ex-east » wtorek 01 sty 2013, 21:44

@Dariusz
Zastanawialiście się nad tym czy aby podświadome programy i wysyłane wciąż do nas podprogowe impulsy, nie ukierunkowują toku myślenia mas będących wciąż pod działaniem programu

Oczywiście , ze tak Darku, dlatego cieszy ogromnie, ze to zauważyłeś i że jest nadzieja, iż więcej ludzi też to widzi.
Można to ująć nawet bardziej radykalnie niż napisałeś. Postawić pytanie o to czy jakiekolwiek myśli są Twoje ?

, czy aby nie media, kościół, politycy każą myśleć wam tak, jak jest to wygodne dla nich, bądź też czy uwarunkowują oni ludzi na nie myślenie?? Czy aby zakorzenione w wielu z nas programy społeczne, kulturowe oraz dogmaty religijne, nie odbierają nam wolności myśli, uczuć, swobody wyrażania opinii??!!

I bardzo dobrze ,że już widać te manipulacje i uwarunkowania. Nie znaczy to, że jesteśmy od nich wolni całkowicie, ale przynajmniej je widać i jest to bardzo dobry początek do wniknięcia DALEJ w istotę rzeczywistości.
Ostatecznie postawione pytania prowadzą do fundamentów wiedzy o SOBIE.
Skoro to programy społeczne, kulturowe oraz dogmaty religine kształtują ludzkie JA ,to kim/czym jest ono samo ?
Może właśnie ono zostało zaimplementowane najpierw po to, aby cała reszta mogła umieszczać swoje programiki i czerpać energię z ludzkiej wolności ?
To prowadzi dalej do postawienia jeszcze bardziej fundamentalnego pytania o JA. Czy JA jest potrzebne do istnienia ? Potrzebne komu ?

... a samo słuchanie informacji odbiegających od ogólnie przyjętych założeń świata nauki, a zwłaszcza dogmatów zawartych w religijnych pismach, nie wyzwalało w was poczucia winy bądź zniesmaczenia, nie wzbudzało w was odrazy, a wręcz złości??

Tak, właśnie takie opisane przez Ciebie reakcje doprowadziły ex-easta do rozpoznania iluzji JA . Pierwszy raz kiedy zostało ono zakwestionowane pojawiła się złość, odraza, a na zasadzie uwarunkowanego odruchu - automatyczne odrzucenie. Ileż to razy zauważamy , prawda ?

Za każdym razem, gdy pojawia się zdarzenie lub doświadczenie życiowe burzące nasz światopogląd to z automatu uruchamiają się reakcje negatywne. I one nam coś bardzo ważnego mówią o nas samych. Jesteśmy zaprogramowani.
Świetnie że to dostrzegasz Darku.

Oficjany program zniewalania umysłów został umieszczony w każdym, dosłownie KAŻDYM tzw "cywilizowanym" człowieku. Jego początek to JA. O tym jak bardzo trudno go zakwestionować każdy wie najlepiej .... sam :lol:
0 xPragmatysta
x 129

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: Pragmatysta » niedziela 06 lut 2022, 01:16

Zatem, czytać – nie czytać? Udzielać się w tym forum, czy nie? Odpowiedź, jak zawsze pozostawiam wam samym, nie zamierzam nikogo, do niczego zachęcać, gdyż jeśli ktoś czuje potrzebę poszukiwania drogi wyjścia z zaciemnienia, fałszu i obłudy – sam ją wcześniej czy później odnajdzie przy pomocy różnych, nieprzewidzianych zdarzeń. Każdy sam decyduje o swoim rozwoju i w gruncie rzeczy również sam, świadomie lub podświadomie wybierasz jedną z dróg doświadczania życie w różnych formach jego przejawów.
Znakomity mówca podoba mi się taka retoryka. Od razu widać, że zorganizowany z Ciebie człowiek i masz coś ciekawego do powiedzenia i ktoś konkretny doświadczony w temacie. A co do samego forum to należy się mu order za bogactwo merytoryczne, chociaż dziwnie mało aktywnych ludzi jak na tak ogromną liczbę osób odwiedzających to miejsce w sensie gości i nieco przestarzałe ma już działy szczególnie te dotyczące Projektu Cheops w których i tak nikt nie pisze. Ogólnie rzecz biorąc przydałby się wam czat mam możliwość wygenerowania skryptu, który w panelu administracyjnym można umieścić go tak, żeby pojawił się na stronie w zależności od tego jak będzie podobać się wystrój (I to nie jest szablon z darmowego generatora jak coś). Co prawda nie macie tutaj zawodowych tarocistów, wróżbitów czy numerologów do dyspozycji, którzy oferują całkiem atrakcyjny wkład jeśli chodzi o kontekst ezoteryczny jednak i tak jeśli brać pod uwagę to, że faktycznie ta ilość gości odwiedzających to forum to prawdziwi ludzie, a nie boty to przebijacie już nawet ezoforum pod względem frekwencji osób więc www.cheops4.org.pl przejmuje inicjatywe 8-)

Ogólnie jeśli chodzi o topkę wśród for rozpowszechniających taką wiedzę o jakiej mowa tutaj czyli anty-systemową lub jak to opisałeś Dariusz:
Jest to sprawa normalna i wcale nas to nie zraża, bowiem ideą, która nam przyświeca w tworzeniu tego forum, jest zamieszczanie i propagowanie treści w wielu miejscach i okolicznościach nie akceptowalnych, bo odbiegających od ogólnie przyjętych schematów, wzorców i norm.
I oczywiście można rozwinąć tą myśl jako forum propagujące tematykę parapsychologiczną, ezoteryczną, paleoastronautyczną i religioznawczą. To w zasadzie pozycjonuje się jakoś na 2 miejscu w internecie pod kątem statystyk aktywności osób.
0 xODPOWIEDZ