Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Komputer, jak to zrobić..

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 24
x 418
Podziękował: 16594 razy
Otrzymał podziękowanie: 14525 razy

Re: Komputer, jak to zrobić..

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 24 mar 2018, 23:36

sandra pisze...
Aby zmienić napisy na polski;
Klikasz strzałkę aby film ruszył potem dajesz pauzę,
Klikasz na Ustawienia;
Klikasz na Napisy
Klikasz Przetłumacz automatycznie
Z listy wybierasz Polski i ponownie uruchamiasz.
Niestety tłumaczenie jest bardzo "wprost" i często bez sensu.
Bo na lektora polskiego raczej szans nie ma ;)
I taka niestety jest prawda :(
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 476
x 113
Podziękował: 5422 razy
Otrzymał podziękowanie: 9804 razy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 24 mar 2018, 23:46

0 x

JESTEŚMY ZMIANĄ !

feniks
x 71
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 71 razy

Re: Pytanie

Nieprzeczytany post autor: feniks » piątek 15 cze 2018, 19:22

Mam pytanie następujące jak " wyciągnąć prawidłowy adres i jak wejść na stronę do której w e-mailu z Newsletterem otrzymałem link kryjący siu\ę pod słowem >> Tutaj jest dowód <<
>>
wojnę ... po to, by ukryć ją przed opinią publiczną.
>> Tutaj jest dowód <<
Dla nich oznaczałoby to utratę miliardów dolarów ...
<<
Gdy klikam na ten list dostaję przekierowanie z poczty o2 na zewnątrz
W pasku edycji przez moment pokazuje się dość długi adres by potem zamienić się
Próbowałem usunąć słowo >> error.html << z adresu niestety nie wchodzi na żadną stronę .
Dodam że linki w tekście z innego Newslettera działają prawidłowo .
-------------------------------------------------------------------------------------
Czy nie było by nadużyciem gdybym tu na forum wkleiał treści tych Newsletterów
Merytorycznie jest niewiele raczej są to zachęty do kupowania opracowań książkowych w j. angielskim .
Niemniej cośkolwiek naświetlają postępy ich prac do czego doszli etc.
------------------------------------------------------------
Poniżej akurat jeden z krótszych jako przykład

Wszyscy słyszeli o odkryciu promiennej energii Tesli, ale prawie nikt nie wie, co to jest." Wreszcie dr Lindemann stawia wszystko razem, we własnych słowach Tesli, nazywany najważniejszym wykładem, jaki kiedykolwiek padł na temat, teraz Ty Może nauczyć się, czym naprawdę jest energia promieniowania i jak ją wykorzystać. "

Energia Radości Tesli ==>

Z poważaniem, autor
Bill Anderson
" Elektryczność - zrób to, nie kupuj "

i on prowadzi do stron
http://teslasradiantenergy.com/?hop=bbqbook jeden jest rozwinięciem prac Tesli => Energia Radości Tesli ==>

https://electricitybook.com/ drugi o jakimś sposobie zrobienia sobie własnej elektrowni przydomowej
link pod słowami " Elektryczność - zrób to, nie kupuj "
-----------------------------------------------
Gdyby komuś się udało rozeznać na czym miała by polegać ta mała elektrownia do samodzielnego wykonania proszę napisać ...
Pozdrawiam
p.s.
Jeśli ten tekst burzy jakiś porządek proszę go usunąć ja traktuję jako tymczasowy i zasygnalizowanie swoich wątpliwości .
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 225
Podziękował: 451 razy
Otrzymał podziękowanie: 10777 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 15 cze 2018, 22:50

@feniks, przecież oni sprzedają wideo, albo książkę. Chyba tłumacz Googla to tłumaczy wystarczająco dobrze.
Gwarantuję ci, że to wideo lub książka nie są warte ceny, jaką za nie zapłacisz.
Np. wspomniany pomysł "własnej elektrowni" polega na postawieniu agregatu napędzanego bio-dieslem, zrobionym z pozyskanego zużytego oleju roślinnego (chyba takie ilości to tylko z McDonalds lub KFC, choć nie wiem czy oni w ogóle go sprzedają, a i tak musiałbyś mieć działalność gospodarczą na utylizację takowego, w/g obecnych przepisów).
Pomysł polega na puszczaniu agregatu na ca. 2 godziny i naładowaniu dużych akumulatorów, które zasilają dom poprzez odpowiedni falownik.
Orientacyjny koszt inwestycji to 5 000 USD (u nich, u nas raczej nieco więcej). Jednak bez własnego paliwa eksploatacja będzie droga, choć zapewnia niezależność od dostawcy energii, a przy obecnych zmianach na ziemi, nawet długie przerwy w dostawach energii elektrycznej mogą, może i wkrótce, wystąpić. Więc jest to rozwiązanie dla posiadających niezależne domy, ale wcale nie jest tanie.

Te posty trzeba przenieść do tematów energetycznych, a resztę gdzie indziej i zlikwidować ten temat o niczym.
2 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

feniks
x 71
x 1
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 71 razy

Nieprzeczytany post autor: feniks » piątek 15 cze 2018, 23:12

blueray21 Bardzo dziękuję za odpowiedź i opis ich "wynalazku "
Ja już mam skrzywienie że wszędzie doszukuje się extra nowości i poszerzenia wiedzy o tym co było ukryte .
Oczywiście te wpisy są tymczasowe i można je śmiało usunąć .
Tylko gorzej że przysparzam dodatkowej roboty . Jeszcze nie bardzo umiem się znaleźć . Przepraszam za to.
Pozdrawiam
0 x

Awatar użytkownika
forester
x 24
x 26
Podziękował: 274 razy
Otrzymał podziękowanie: 684 razy

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 08 lip 2018, 15:48

Witam, mam prośbę do szanownych forumowiczów i nie tylko...

17 lipca 2016 roku umieściłem post w temacie NWO/EU

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtop ... =50#p54163

był tam teledysk ; Yakuro - Conflicting Emotions ,wersja z 2014 roku, pierwszy kadr tego utworu przedstawiał siedzącego człowieka na którego od tyłu nadjeżdża wielki czołg, człowiek ten bierze garść piachu i rzuca w maszynę.

Tak brzmi ten utwór;
https://www.youtube.com/watch?v=9S3uNvZQQuw

a tu jeden z kadrów z tamtego teledysku;
Obrazek

Jeśli ktoś ściągnął ten teledysk i jest w jego posiadaniu, bardzo bym prosił o przesłanie mi tego na email

miałem to u siebie, ale uszkodzenie dysku posłało wszystko w niebyt, a utwór w tej wersji całkowicie zniknął z internetu... :o

pozdrawiam forester
0 x

ODPOWIEDZ