Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

WITAMY

bogdantm
Posty: 9
Rejestracja: sobota 16 maja 2020, 11:00
x 2
x 1
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: WITAMY

Nieprzeczytany post autor: bogdantm » wtorek 09 cze 2020, 11:22

Witam Wszystkich Serdecznie i Pozdrawiam
Wspaniała ,,biblioteka " wiedzy wszelkiej
0 xMariusH07
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 14 cze 2020, 14:29
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: WITAMY

Nieprzeczytany post autor: MariusH07 » niedziela 14 cze 2020, 15:13

Witam wszystkich serdecznie!

Po dłuższym czytaniu różnych wątków rejestruję się w celu zadania paru konkretnych pytań, co pewnie niebawem uczynię jak ogarnę kłopoty techniczne z Internetem i klawiaturą.
0 xbeadnorsi
Posty: 308
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 2
x 13
Podziękował: 793 razy
Otrzymał podziękowanie: 406 razy

Re: WITAMY

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 07 wrz 2020, 20:44

Witamy Was Wszystkich Serdecznie!
0 xODPOWIEDZ