Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Komputer, jak to zrobić..

Awatar użytkownika
Seji
Posty: 270
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
Lokalizacja: Tarnów
x 222
x 5
Podziękował: 326 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Kontakt:

Re: Komputer, jak to zrobić..

Nieprzeczytany post autor: Seji » środa 13 mar 2019, 15:52

Kupiłam sobie nieco lepszy mikrofon i znów zaeksperymentowałam. Podłączyłam do komputera, otworzyłam Speech Texter online i na drugiej karcie w Chrome otworzyłam wideo z polską mową. Speech Texter znów nie wyłapywał mowy, więc otworzyłam ustawienia dźwięku systemu i tam wyłączyłam mikrofon laptopa. Wtedy, pomimo że system nie widział podłączonego nowego mikrofonu, Speech Texter wreszcie zaczął dobrze działać :)
0 xODPOWIEDZ