Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Projekt Stela - Nikola Tesla

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: energia mk » poniedziałek 31 mar 2014, 21:05

Myślę, że nadzieja jest matką utrapionych, a głupiec szybko traci nadzieję i rezygnuje.
Pozdrawiam
0 x



energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: energia mk » czwartek 10 kwie 2014, 17:46

Witam
Na dzień dzisiejszy cierpliwie czekamy dalej.
Wiem, że osoby obecne na konferencji dostały materiały dotyczące budowy, pod warunkiem podpisania umowy tajności.
Na forum ruch jest bardzo mały, przebijają się informacje o upublicznieniu dokumentacji jak prace zostaną zakończone.
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 10 kwie 2014, 19:23

Ciekawe czemu ma służyć taka umowa? Co mają na celu, każąc takie coś podpisywać? Czy rzeczywiście chcą to upublicznić, czy to tylko pod publiczkę? :shock:
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 10 kwie 2014, 20:18

Myślę, że chodzi o to aby na razie te informacje pozostały w kręgu i nie doszły do niepowołanych oczu i uszu. Chociaż mnie to nieco dziwi bo w takiej sytuacji najlepiej jest od razu "rozprzestrzenić" materiały szeroko, wtedy nie będzie już szans na ich zatrzymanie. A tak to niestety ograniczoną ilość osób w jednym miejscu można zpacyfikować bez problemu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ewarys54
Posty: 1
Rejestracja: sobota 03 maja 2014, 12:35

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: ewarys54 » sobota 03 maja 2014, 12:44

Witam.
Od jakiegoś czasu obserwuję tę stronę i to co dotyczy tego projektu.
W powyższych postach został przedstawiony sposób domowego wykonania tego "ustrojstwa",ale jak do tej pory nie ma nic na temat jego działania ,efektywności ,itp.

Ciekaw jestem czy są już jakieś efekty,wnioski,....?

Chętnie sam bym się wziął za wykonanie urządzenia ,ale nie wiem co z tego wyniknie.
Będę wdzięczny za podanie końcowych danych tego urządzenia.

Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 03 maja 2014, 13:48

Witaj @ewarys. To nie jest nasz projekt tylko Francuzów, a oni robią to, co uznają za stosowne.
Kolega @energiamk próbuje to nam tłumaczyć i wykonać kopię.
Przy okazji przeglądania netu natknąłem się na coś o identycznej zasadzie działania i w języku wschodnim, co niektórym może ułatwić zrozumienie, choć to nie są rysunki i instrukcje.
Są to 2 sprzężone transformatory Tesli z napędzającą elektroniką, na dolnej półce, praktycznie identycznie jak w projekcie Stella, tylko wymiary cewek są tutaj mniejsze co oznacza mniejszą moc.
Ale urządzenie działa i trudno tu znaleźć inne sposoby zasilania, czyli oszustwa.
Oto 2 filmiki, gdzie urządzenie po rozruchu oddaje ok 1 kW. Jest uziemione, podobnie jak kiedyś urządzenie Kapanadze. W drugim filmiku usunięto biały kabel uziemiający urządzenia w domu, żeby nie było podejrzeń o przesyłanie nim energii, wyłączył też całkowicie doprowadzenie energii elektrycznej do domu przy liczniku.
Można znaleźć więcej filmików z hasłem Akula.



0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: energia mk » sobota 03 maja 2014, 15:46

Witam
Na razie stoję w miejscu, czekam na obiecanego pdf i niema sensu otwierać już otwartych drzwi.
Akula i Stela są to bliźniacze urządzenia , podstawą tych urządzeń są patenty Tesli.
Kapanadze wpadł szybko na formułę tworzenia nowej energii, według patentów Tesli i nie ujawnił sekretu.
Pozostali latami próbowali zrobić replikę Kapanadze , znając schemat i ogólną budowę cewki, jednak tylko pojedyńcze osoby odniosły sukces i nie ujawniają małego sekretu.
Mnie pozostało badać temat od podszewki.
Kiedyś zbudowałem cewkę Tesli wersję na lampie GU 50 ale wtedy chodziło o efekt, anie wolną energię.
Warto śledzić kanał Stivep Wesley, jest to nasz rodak który wyemigrował do USA, jest to Gość nr.1 jeśli chodzi o tematykę elektroniki i elektromagnetyzmu.
Zachęcam wszystkich do studiowania tematu Tesli, tam jest zawarta wiedza nowej energii.
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 03 maja 2014, 20:43

No to też jesteś weteranem, jeśli robiłeś coś na GU50. Ja na nich budowałem nadajniki krótkofalowe, ale to bardzo odległa przeszłość.
Fakt, że lepiej poczekać na ten pdf, bo szkoda byłoby coś zniszczyć w trakcie eksperymentów.
Zauważam pewną prawidłowość w urządzeniach wolnej energii przy większych mocach, wszystkie działają na wysokich napięciach i najczęściej na iskiernikach, z czego wnioskuję, że sposób wzbudzenia ma istotne znaczenie. Drugą cechą wspólną jest doprowadzanie urządzenia do rezonansu. Dla mnie rezonans jest dość naturalnym zjawiskiem, kiedyś nie dało się uzyskać większej mocy przy szerokim paśmie częstotliwości, teraz są nieco inne możliwości, ale też głównie dla małych, a co najwyżej średnich mocy, pojedynczych dziesiątek watów.
Szkoda, że projekt Stella tak ucichł, ciekawe, czy na ich forum też cisza . Ja się tam nie zapisałem, bo nie mam wystarczającej znajomości języka.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: energia mk » sobota 03 maja 2014, 21:48

Witam
No to jesteśmy w domu.
Też budowałem nadajniki i odbiorniki, w wieku szkoły podstawowej i średniej byłem krótkofalowcem, mój były znak SP3 IZX, potem był stan wojenny i już do tego nie wróciłem.
Wesley z tego co wiem też, był krótkofalowcem.
Na forum Steli są tylko małe drgawki, śledzę temat.
Pozdrawiam
0 x



energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: energia mk » środa 04 cze 2014, 11:34

Witam
Na forum Stela ostatnio zrobił się mały ruch.
Jeden z twórców tematu poinformował, że projekt Stela za wcześnie został ogłoszony, gdyż zjawiska które zachodzą nie zostały wyjaśnione.
Urządzenie działa, jednak wymaga modyfikacji.
Na konferencji Projektu Stela zawiązały się małe grupy , które pracują nad rozwiązaniem problemów dotyczących urządzenia.
Na obecnym etapie pozyskiwania nowej energii, urządzenie dobrze się spisuje do celów grzewczych, natomiast zastosowanie do innych celów, gdzie potrzebne jest zasilanie o parametrach normatywnych trzeba jeszcze poczekać.
Stwierdzono na podstawie doświadczeń ,że wpływ na tworzenie nowej energii ma rezonans mechaniczny cewki.
W urządzeniu QEG zachodzi podobne zjawisko rezonansu mechanicznego , które ma wpływ na tworzenie nowej energii.
Stwierdzono na podstawie badań że zasadniczy wpływ ma częstotliwość 432 Hz i według tej częstotliwości należy stroić obwody, na jej harmoniczne.
Tak jak kiedyś strojono instrumenty muzyczne na 432 Hz obecnie stroi się na 440 Hz.
To nawiązuje do matematyki, złoty podział- M. Rodin
Podsumowując , aby wytworzyć nową energię potrzebne są strome i wąskie impulsy o czasie trwania mikro sekund i wysokim napięciu lub wąskie impulsy pola magnetycznego i częstotliwościach j.w.
Zjawiska rezonansu mechanicznego na tworzenie nowej energii zawarte są w opracowaniach
Richarda Vialle.
Pozdrawiam
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 06 cze 2014, 11:25

energia mk

Zachęcam wszystkich do studiowania tematu Tesli, tam jest zawarta wiedza nowej energii.
Pozdrawiam


Wlasnie to robie, choc wylacznie od strony teoretycznej. Interesuje sie falami skalarnymi, ktore to pojecie upowszechnil wlasnie Tesla.

W urządzeniu QEG zachodzi podobne zjawisko rezonansu mechanicznego , które ma wpływ na tworzenie nowej energii.
Stwierdzono na podstawie badań że zasadniczy wpływ ma częstotliwość 432 Hz i według tej częstotliwości należy stroić obwody, na jej harmoniczne.
Tak jak kiedyś strojono instrumenty muzyczne na 432 Hz obecnie stroi się na 440 Hz.
To nawiązuje do matematyki, złoty podział- M. Rodin


Niektorzy maja niezle wyniki w eksperymentach z cewka Rodina. Gdyz nie tylko Rodin uwaza, ze geometria odgrywa kluczowa role, u Tesli jest to rowniez podstawa, ale czesto spychana w cien.

Ciekawa jesemt jakiegos konkretnego opisu eksperymentu na podstawie patentow Tesli.

Pozdrawiam!
0 x



energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: energia mk » niedziela 29 cze 2014, 20:12

Witam
Według informacji na forum Stela badania zespołów, które zostały powołane w celu ulepszenia konstrukcji oraz znalezienia złotej reguły zakończyły temat. Cewka została zminiaturyzowana tak, jak przy urządzeniu Kapanadze. Odkryto formułę na podstawie której można zbudować urządzenie wytwarzające nową energię. Na stronie Stela były dostępne zdjęcia i filmy przybliżające zasadę pozyskiwania nowej energii, przygotowywano się do publikacji.
Dzisiaj przed południem była informacja o zakończeniu prac ,a po południu niespodzianka
Zobacz : http://www.stela-project.fr/forum/index ... f89eaca045
0 x



energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: energia mk » niedziela 29 cze 2014, 20:29

Witam
Strona jest już odblokowana, była zhakowana.
Warto przejrzeć.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 29 cze 2014, 20:32

Forum, jak forum, ale niewiele tego i stare tematy.
A w ogóle po francusku, co dla większości z nas nie jest do przeskoczenia.
Jak pojmuję nowe materiały zniknęły, może tak jak na naszym starym forum?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 29 cze 2014, 21:18

Jakoś mnie to nie dziwi. ;)
Kolejne potwierdzenie słuszności zamieszczania różnych kontrowersyjnych artykułów i wszelkich innych informacji na najróżniejszych stronach i forach internetowych, w całości ... :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: energia mk » niedziela 29 cze 2014, 22:08

Witam
To jest wysyp nowych wiadomości w kilku tematach dotykających projektu.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 29 cze 2014, 22:25

Może są inne tematy dla zarejestrowanych użytkowników, bo ja niczego specjalnego tam nie widzę, pomijając problemy ze zrozumieniem.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Projekt Stela - Nikola Tesla

Nieprzeczytany post autor: energia mk » poniedziałek 30 cze 2014, 07:11

Tak, trzeba się zarejestrować i dodatkowo przedstawić.
Faktem jest że informacje nie są spójne.
Pozostało cierpliwie czekać na materiał który da pełne zrozumienie i możliwość konstrukcji.
0 x



ODPOWIEDZ