Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Silnik Grawitacyjny

maszynaz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 11:14

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: maszynaz » czwartek 11 lip 2013, 11:53

konstrumator pisze:Nic na temat silnika nie napiszę , poza tym że prawo zachowania energii naprawdę działa :x .
Dałem się nabrać po obejrzeniu filmu na youtube , wydałem trochę kasy i nic z tego nie wyszło .
Teraz wiem że żadne z prezentowanych na youtube nie warto budować , bo jeśli nawet uda się że się będzie kręciło , to realna moc będzie praktycznie żadna .
Tak więc POWODZENIA !

Gadanie w stylu "prawo zachowania energii działa" lub "prawo zachowania energii nie działa" nie ma odpowiedzi gdyż to jest bardziej złożony problem niż się komukolwiek wydaje. Mówię to bo wiem co jest grane. Po prostu fizyka podręcznikowa ta oficjalna została postawiona na błędnych fundamentach. Po prostu zrobili taki model fizyki, który zamknął możliwości operacyjne. Spowodowało to, że uzyskanie egzotycznych rozwiązań stało się bardzo trudne, jedynie za pomocą stosowania trików czyli działań takich samych jak robią to hakerzy.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 14 lip 2013, 20:39

Zgodnie z sugestią tą luźno związaną z silnikiem dyskusję przeniosłem tutaj:
viewtopic.php?f=49&t=418&p=8039#p7984,
choć nawet tam będzie poza tematem, ale trudno jest utrzymać się wąsko w temacie, a pocięcie tego na kawałki zniekształciłoby samą dyskusję, która choć na inne tematy, to jest najważniejsza.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 14 lip 2013, 21:17

Dziwie sie blu, ze taka decyzje podjales.
Pociales nasza dyskusje (zreszta wg tego watku wogole wlazlam na to forum nie z jakichs sentymentow) wg uznania JEDNEGO slowa.
Czyli dzialasz wg zasady "STARY NIEDZWIEDZ mocno spi etc. 4x, my sie go BOIMY na palcach chodzimy, jak sie zbudzi to nas zje".
Wracamy w tym calym naukowym "forum" (agonia) do przedszkola.

Zostancie w zgodzie, sami ze soba, tak jak Wam Matka Natura przekazala. Nudno sie zrobilo... :roll:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 14 lip 2013, 21:46

Nie widzę nic dziwnego, szeroką dyskusję możemy kontynuować tam lub w innym miejscu, bo w tak specyficznym temacie ona po prosu "śmieci".
Jesteś zwolenniczką ćwiczeń i praktyki, a tam jakieś, dość sztywne zresztą zasady obowiązują.
Tutaj na forum nie jesteśmy tak sztywni, ale staramy się utrzymać z grubsza jakiś organizacyjny porządek. Dlatego są działy i tematy. Mismasz, niestety nie służy dobrze, ani nam, ani czytelnikom.
I to nie jest przedszkole - a nawet tam mają podział czasu na różne zajęcia - nigdzie nie da się robić wszystkiego na raz w jednym miejscu, więc tak samo u nas.
Dla dyskusji poza tematycznych mieliśmy na starym forum watek offtopowy, nie pamiętam czy go tu powieliliśmy, ale zawsze można go stworzyć, lub inny, stosownie do okoliczności.
Dlaczego dyskusja w innym miejscu miałaby być nudna, a akurat w tym temacie, przy jego pomijaniu już nie?
Darek zapewne wydzieliłby to jako osobny temat o licznikach, ale ja nie widzę szerokiego pola do dyskusji w wąskim temacie więc pozostawiłem to w luźnych dyskusjach.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » sobota 27 lip 2013, 16:00

Witajcie !!!
Przepraszam że narobiłem bałaganu tym moim wynalazkiem i nagle przestałem o nim pisać .
To mnie juz nudziło .lubię takie szybkie zmiany,tak jak cykle w tym urządzeniu ,w każdym miejscu jest inaczej a czasu nie da się cofnąć.po prostu dałem sobie z tym spokój .nie chcę udowadniać ze nie jestem wielbłądem.
Robiłem swoje .Dopracowywałem produkcję doniczek i budek lęgowych z drewna brzozowego.Też mój nowy pomysł 'możecie je zobaczyć na allegro pewnie i Wam się spodobają, chciałbym na tej operacji zrobic kasę i cześć z tego dochodu przeznaczyć na dokończenie i wdrożenie mojego wynalazku.bu tutajna tym forum nic już nie wskóram .proszę bardzo, teraz macie szansę i możecie mi pomóc . Wszyscy możecie licytować i przebijać to jest "towar" ..http://allegro.pl/donica-toczona-z-drew ... 31017.html
a poza tym.
Odwiedzil mnie kolega z Australii J.Rutkowski i razem z dobraną ekipą pojechalismy na Ślężę na "zlot wolnych ludzi" tam chciałem pokazać kulę która toczy się po pochylni pod górę i pracuje podobnie jak magnez chciałem tym pokazem udowonic że jezeli jest sposób na silnik na stale magnesy to i ta kula tłumaczy ze może być i jest sposób także na grawitację.Tutaj działają podobne siły.Ale z kim rozmawiac i o czym?
Zabrali mi mikrofon i po krzyku.
za to cieszę się bo spotkalem fajnego czlowieka i myslę ze z nim zrobimy to co trzeba.
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 27 lip 2013, 18:31

Cześć @Ryszard.
Pisz chłopie, pisz. :D

blu pisze:Dla dyskusji poza tematycznych mieliśmy na starym forum watek offtopowy, nie pamiętam czy go tu powieliliśmy, ...


A powieliliśmy, powieliliśmy >>. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 28 lip 2013, 10:44

Ryszard ciesze sie, ze wrociles. Wyczuwam w stylu pisana, ze zatankowales duzo pomocnej energii, zobaczysz zacznie cos sie zmieniac wokol Ciebie.

Obejrzalam te Twe prace:
Robiłem swoje .Dopracowywałem produkcję doniczek i budek lęgowych z drewna brzozowego.


No coz... ocene pozostawiam zainteresowanym. Moze z silnikiem grawitacyjnym uda sie stworzyc cos ladniejszego.

Odwiedzil mnie kolega z Australii J.Rutkowski i razem z dobraną ekipą pojechalismy na Ślężę na "zlot wolnych ludzi" tam chciałem pokazać kulę która toczy się po pochylni pod górę i pracuje podobnie jak magnez chciałem tym pokazem udowonic że jezeli jest sposób na silnik na stale magnesy to i ta kula tłumaczy ze może być i jest sposób także na grawitację.Tutaj działają podobne siły.Ale z kim rozmawiac i o czym?
Zabrali mi mikrofon i po krzyku.


A to sku...y ci od tego zlotu, nie dali chlopakowi pokazac co umie. No widzisz jacy ludzie sa nieuprzejmi.

Powodzenia!
0 x



Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » wtorek 30 lip 2013, 20:13

Witaj Lady!!
Ten magnez od łykania to ten wspaniały specyfik na skurcze mięśni ,toż to lekarstwo i też tak działa jak ten magnes neodymowy od silnika na stałe magnesy dlatego błąd mój w poprzednim poście jest niewielki gdy przez pomyłkę porównałem ich skutki działania z tym specyfikiem i moją kulę..
A tym faktem że nie dali mi nic powiedzieć za bardzo się nie przejmuję, w starych Egipskich papierach już o tym pisali. .
AAAAA.Pozdrawiam Wszystkich Krakusów i 2 ludzi z Krakowa których
Spotkałem na Ślęży fajnych ludzi którzy pracują nad takim silnikiem na magnesy ,podzieliłem się swoimi spostrzezeniami , mieli zajrzeć na tę stronę ,pewnie jeszcze nie moga jej namierzyc

pozdrawiam Ryszard.
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 30 lip 2013, 20:17

Dzięki @Ryszardzie, że propagujesz nasze forum. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » środa 31 lip 2013, 23:06

Witam
Przepraszam że dopiero teraz przeczytalem Wasze ostatnie wypowiedzi na temat mojego silnika ,Krytykujecie wszystko co tylko się da.to pewnie fakt ze wszystkiego nie ujawnilem i to jest powodem błędnych Waszych ocen .że jak jest on podobny do koła Orfyreusa to mało efektywny ,że duże koszty i gabaryty ze to i tamto .Mówie Wam i tutaj nie przesadzam że niema i nie będzie innego lepszego rozwiązania na wykorzystanie do pracy siły grawitacji jak mój silnik grawitacyjny.
Mogę tylko skorygować jego nazwę i określić precyzyjnie nazwę dla tego urządzenia jako silnik siły ciążenia, bo takie określenie bardziej pasuje do nazwy ,ale grawitacja i ciążenie to jeden wuj dlatego tak sobie pozwaliłem i nazwalem ten silnik.
To mozliwe że jest to moj błąd ale jest też błąd w tym że dopatrujemy sie we wszystki i wszędzie działania jednakowej siły grawitacji,i to w calej otaczającej nas przestrzeni, chcielibyśmy aby można byłoby ją wyraznie poczuć i zmierzyć ,no tak wiadomo że dziala ona ale między nami ,za male masy ale to nie prawda że tutaj jej po prostu niema Ale ona jest ,i tomiędzy nami, i bardzo duża . Należy tylko obcasem szpilek nadepnąć na odcisk i wówczas będzie bardzo widoczna .okaże się że i między nami jest jej wielka moc
Ale jeżeli chodzi o zauważalne gołym okiem jej działanie i jakieś skutki ,to najbardziej to grawitacyjne zjawisko można zobaczyć tytlko w jednym miejscu, tam gdzie jest jego najwięcej. Najlepsze określenie dla nazwania tego miejsca to , ciażenie" ,bo to tutaj i nigdzie indziej jest tej siły najwiecej ,nikt pewnie nie będzie szukał ciazenia w zenicie, ale spojrzy grawitacji pod stopy i tam ją znajdzie
To o tym powszechnym zjawisku mówią dokładnie stare opisy z podróży Ozyrysa o których wspominałem,tam też gdzie ta ogromna siła działa i są jej najwieksze ilości ,zawsze coś ważnego się działo i nadal dzieje.
To tutaj od zawsze i nadal tak jest mogą i zachodzą największe przemiany które mają zasadniczy wpływ na jakość podróży podczas pokonywania drogi którą porusza się Ten Wielki Bóg . Przeczytajcie dokładniej opis tej dziwnej drogi gdzie ważne jej kolejne etapy oznaczone są kolejnymi godzinami, 5 ,6 i 7 .ważne miejsca oznaczone tak jak na tarczy zegara,{ możliwe że zaczniecie inaczej postrzegać ten mój wynalazek}
.
Możliwe że ten stary tekst będzie czytelniejszy jak mój opis .
pozdrawiam Ryszard
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 31 lip 2013, 23:22

Ryszardzie, padały pytania o parametry: moc, gabaryty, ciężar i hałas. Na prawdę nie widzę, aby ich ujawnienie w czymkolwiek zagrażało twojej tajemnicy. Pytamy dlatego, że wierzymy, że jakiś prototyp wykreowałeś, gdybyśmy nie wierzyli nikt by nie pytał.
Ozyrys zdecydowanie nam na te pytania nie odpowie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 01 sie 2013, 10:04

Ryszard pisze:Witaj Lady!!
Ten magnez od łykania to ten wspaniały specyfik na skurcze mięśni ,toż to lekarstwo i też tak działa jak ten magnes neodymowy od silnika na stałe magnesy dlatego błąd mój w poprzednim poście jest niewielki gdy przez pomyłkę porównałem ich skutki działania z tym specyfikiem i moją kulę..
A tym faktem że nie dali mi nic powiedzieć za bardzo się nie przejmuję, w starych Egipskich papierach już o tym pisali. .
AAAAA.Pozdrawiam Wszystkich Krakusów i 2 ludzi z Krakowa których
Spotkałem na Ślęży fajnych ludzi którzy pracują nad takim silnikiem na magnesy ,podzieliłem się swoimi spostrzezeniami , mieli zajrzeć na tę stronę ,pewnie jeszcze nie moga jej namierzyc

pozdrawiam Ryszard.


Dziekuję Ryszardzie :) Jestem krakuska z Krakowa .Jeszcze nie byłam na Ślęży ,ale wszystko przede mną.Na razie mam zamiar zaprzyjaźnić się z Wrocławiem :D

ps; Rysiu ,ja mogę wspierać twój wynalazek tylko duchowo i kibicować .
Pozdrawiam
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 76
Rejestracja: piątek 25 sty 2013, 18:02
Lokalizacja: Kraków
x 8
x 8
Podziękował: 274 razy
Otrzymał podziękowanie: 168 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Robin » wtorek 06 sie 2013, 20:21

Hejka Ryszard ! Co z tym silnikiem , działasz coś ?
0 x



Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » środa 18 wrz 2013, 18:39

Robin pisze:Hejka Ryszard ! Co z tym silnikiem , działasz coś ?

Witaj

Myślę że wkrótce usłyszycie o innych nizli znane dotychczas sposobach na korzystanie z siły ciążenia.
pozdrawiam Ryszard.
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 18 wrz 2013, 20:31

Myślę że wkrótce usłyszycie o innych nizli znane dotychczas sposobach na korzystanie z siły ciążenia.
pozdrawiam Ryszard.


Slyszymy. I kojarzymy. Ale wciaz nie znamy odpowiedzi... ;)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 18 wrz 2013, 21:58

Jestem "ZA" a przeciw nie będę, jak znany kiedyś polityk... :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » czwartek 19 wrz 2013, 00:31

Ryszard pisze: .Mówie Wam i tutaj nie przesadzam że niema i nie będzie innego lepszego rozwiązania na wykorzystanie do pracy siły grawitacji jak mój silnik grawitacyjny.
Mogę tylko skorygować jego nazwę i określić precyzyjnie nazwę dla tego urządzenia jako silnik siły ciążenia, bo takie określenie bardziej pasuje do nazwy ,ale grawitacja i ciążenie to jeden wuj dlatego tak sobie pozwaliłem i nazwalem ten silnik.
. Najlepsze określenie dla nazwania tego miejsca to , ciażenie" ,bo to tutaj i nigdzie indziej jest tej siły najwiecej ,nikt pewnie nie będzie szukał ciazenia w zenicie, ale spojrzy grawitacji pod stopy i tam ją znajdzie
To o tym powszechnym zjawisku mówią dokładnie stare opisy z podróży Ozyrysa o których wspominałem,tam też gdzie ta ogromna siła działa i są jej najwieksze ilości ,zawsze coś ważnego się działo i nadal dzieje.
To tutaj od zawsze i nadal tak jest mogą i zachodzą największe przemiany które mają zasadniczy wpływ na jakość podróży podczas pokonywania drogi którą porusza się Ten Wielki Bóg . Przeczytajcie dokładniej opis tej dziwnej drogi gdzie ważne jej kolejne etapy oznaczone są kolejnymi godzinami, 5 ,6 i 7 .ważne miejsca oznaczone tak jak na tarczy zegara,{ możliwe że zaczniecie inaczej postrzegać ten mój wynalazek}
.


Tak jak Ozyrys za czasów swego ziemskiego żywota nie był Ozyrysem ani też żadnym Wielkim Bogiem (można powiedzieć, że był Wielkim Nauczycielem) tak samo grawitacja nie jest siłą ciążenia lecz siłą docisku i właśnie dlatego należy jej szukać nie pod stopami - jak twierdzisz - a w zenicie. Podpowiedzią może być tutaj kierunek w jakim obraca się kosmos oraz związany z tym fakt jego stałego rozszerzania. Krótko mówiąc Mit Ozyrysa jeżeli już to mówi o sile odśrodkowej czyli o anty grawitacji.
Jakiś czas temu w książce "Potomkowie Dawida i Jezusa" natrafiłem na dość interesujący szczegół odnośnie budowy Wielkiej Piramidy. Wielotonowe bloki skalne miały być posypywane proszkiem anty grawitacyjnym (którego spore ilości ponoć odkryto w świątyni Hathor) dzięki czemu siła grawitacji miała równać się zeru a blok stawał się lekki jak piórko. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie jeden drobny szczegół, który nie pasował do ogólnie przyjętego pojęcia grawitacji. Przyjmując, że grawitacja jest siłą ciążenia w takim razie ów proszek nie powinien być sypany na powierzchni bloku lecz pod jego spodem! A dlaczego robiono odwrotnie? No cóż pomyśl Ryszardzie ;)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 19 wrz 2013, 16:05

szczerze mówiąc w tym symbolicznym obrazku zapisany jest cały sekret grawitacji i anty grawitacji.... ;)



Obrazek


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 20 wrz 2013, 11:53

Bardzo ciekawa interpretacja Ramzesa. Ja zas widze w tym nie tylko sile docisku (bo tak wlasnie dziala dor), ale roznice potencjalow.

A tu taka ciekawostka, Material z konferencji o kole Besslera. Ladnie wykonana prezentacja fotograficzna, choc trudno mi uwierzyc, ze oplacalna, ale byc moze...
Wygrana ilosc energii - 30 kW.

http://www.rarenergia.com.br/
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 20 wrz 2013, 18:10

Fantastyczne, ale nakłady jak na te 30 kW, olbrzymie, jednak jak widać jest to możliwe.
Wielkość też fantastyczna.

Edit: myślę, że lobby naftowe i energetyczne nie będzie temu przeciwne.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 28 wrz 2013, 15:51

nie wiem czy silnik grawitacyjny i antygrawitacyjny to jest to samo ,nie znam się na tym ,ale może Ryszarda zainteresuje ten art.

Nauka potwierdza istnienie pierwiastka numer 115. Czy jest on paliwem silnika antygrawitacyjnego?

Międzynarodowy zespół fizyków z Uniwersytetu w Lund znalazł dowody, że superciężki pierwiastek o liczbie atomowej 115 rzeczywiście istnieje.
Obrazek

Po raz pierwszy zaobserwowano go w 2003 roku, ale dopiero teraz udało się potwierdzić tę obserwację.

Pierwiastek 115 nie ma jeszcze nazwy z prawdziwego zdarzenia, więc czasowo znany jest jako „Ununpentium”, w skrócie Uup. Nazwa Ununpentium pochodzi z łaciny i greki, oznacza zbitkę cyfr „jeden-jeden-pięć”.

Istnienie pierwiastka zostało potwierdzone w centrum badawczym GSI w Niemczech. Naukowcy bombardowali cienką warstwę pierwiastka americium (243) jonami wapnia. W wyniku zderzeń powstawały pierwiastki z liczbą atomową 115, o czym świadczył ich „odblask” wychwytywany w promieniach X.

- To jeden z najważniejszych eksperymentów, jakie przeprowadzono w tej dziedzinie w ostatnich latach – mówi prof. Dirk Rudolph z Uniwersytetu w Lund, główny autor artykułu o Ununpentium, jaki ukazał się na łamach Physical Review Letters.

Badacze zebrali też sporo danych na temat ununpentium. Dzięki temu lepiej zrozumiemy, co dzieje się w ich super-ciężkim jądrze.

Teraz międzynarodowe gremium fizyczno-chemiczne nada pierwiastkowi nazwę.
Obrazek
Robert Lazar

Pierwiastek 115 napędem silnika antygrawitacyjnego?
Nasi czytelnicy zapewne doskonale pamiętają słynnego Roberta Lazara, który pojawił się „znikąd”, mówiąc, że pracował na obszarze S-4 Poligonu Nevada, blisko Strefy 51. Twierdzi, że jako fizyk i inżynier rozpracowywał anty-grawitacyjny reaktor napędowy latającego talerza. Jego opowieści dotarły do szerszej opinii publicznej w listopadzie 1989 roku, kiedy George Knapp przeprowadził telewizyjny wywiad z Lazarem na KLAS.

Lazar twierdzi, że poznał Edwarda Tellera, kiedy pracował w Los Alamos. Ten polecił go do pracy w EG&G, po czym przeprowadził się do Las Vegas. Stamtąd przetransportowano go do Strefy 51. W hangarze znajdowało się dziewięć latających talerzy. Bob pracował nad jednym, nawet uczestniczył w eksperymentalnych lotach. Wewnątrz statku były trzy poziomy (na najwyższy nigdy go nie wpuszczono). Wejście prowadziło do środkowego. Tam trzy niewielkie fotele, które stanowiły całość z poszyciem, jakby stopione w jednej formie. Niżej znajdował się reaktor antygrawitacyjny, zawierający bardzo ciężki, stabilny pierwiastek, nieznany na Ziemi. Umieszczono go w układzie okresowym pod numerem 115 (ununpentium). Był on paliwem urządzenia wytwarzającego więcej energii niż bomba atomowa. Opisał ten pierwiastek jako ciężki metal, barwy pomarańczowej.

1 lutego 2004 roku zespół złożony z naukowców Międzynarodowego Instytutu Badań Jądrowych w Dubnej oraz amerykańskich naukowców z Lawrence Livermore National Laboratory doniósł o wytworzeniu czterech atomów ununpentium w wyniku bombardowania ameryku-243 jonami wapnia-48. Atomy te uległy rozpadowi do ununtrium w ciągu ok. 100 milisekund w związku z emisją cząstek alfa.

Serwis NPN

Źródło: http://www.polskieradio.pl

http://npn.org.pl/?p=8527
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 28 wrz 2013, 20:57

chanell - to nie PIERWIASTKI maja numery, lecz PROGRAMY. A dzis juz w dzialaniu jest opcja 119.
INFORMATYCY zrozumieja (inni nie musza). ;) ;) ;)
0 x



ODPOWIEDZ