Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

POLSKI WĘGIEL

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7376
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 247
Podziękował: 5981 razy
Otrzymał podziękowanie: 11600 razy

POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 10 lut 2018, 20:47

0 xAwatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4443 razy
Otrzymał podziękowanie: 2804 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: azo » czwartek 18 lip 2019, 10:24

Obrazek
1 x


Ascezo minD

beadnorsi
Posty: 1459
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 95
Podziękował: 2918 razy
Otrzymał podziękowanie: 2074 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » czwartek 27 paź 2022, 20:38

https://wps.neon24.info/post/169707,rza ... energetyke


Zbudowana w 2021r. za 1,3 mld zł, z naszych pieniędzy – wyburzanie już zakończono. Pytanie nasuwa się samo: ile razy winniśmy wieszać rzadzące IIIRP od 1990r., wasalne względem USA i Wlk.Brytanii, syjonistyczne szumowiny za ogrom „załug” dla Polski i Polaków?

Wielu tzw. „polskich ekspertów” uważa, że państwowe górnictwo węgla to nieopłacalna dziedzina naszej gospodarki, ponieważ budżet RP ostatnimi laty musiał ją dofinansować 40 mld zł pochodzącymi z zagranicznych kredytów. (Nie dość, że likwidowano miejsca pracy, zysk z produkcji i eksportu, to jeszcze obciążano gospodarkę, czyli obywateli, kredytami.)

Otóż, 40 mld zł to koszt likwidacji 23 kopalń (nigdzie w Europie nie stosowano niszczącego zalewania kopalń, u nas zalewano je łącznie z wyposażeniem !!!), koszt odpraw dla zwalnianych górników (ok. 100 tys. straciło pracę) oraz dopłat do kilkakrotnie (nawet 8- krotnie) niższej ceny węgla sprzedawanego przez kopalnie od ceny rynkowej. Cenę węgla dla kopalń ustaliło na początku lat 90-tych Min. Finansów (tu znów pojawia się nazwisko niejakiego Leszeka B., min. Finasów później prezesa NBP) i na bramie kopalni cena ta wynosiła od 120 do 190 zł za tonę. Na rynku (w skupie) cena waha się natomiast od 700 do 1000 zł, więc dopłata do tony węgla jest w istocie prezentem dla firm pośredniczących w jego sprzedaży.

Ministerstwo Finansów wprowadziło oprócz sztywnych cen za węgiel następujące podatki dla kopalń: eksportowy, ekologiczny, dywidendę (od posiadanego przez kopalnię majątku), popiwek (podatek od wzrostu płac) i oczywiście podatek dochodowy (dotyczy prawie wszystkich podmiotów gospodarczych). Kopalnie obciążone kredytem bankowym, które na początku lat 1990-tych nie wyrażały zgody na prywatyzację obciążono zwielokrotnionymi karnymi odsetkami bankowymi (pozostałe przedsiębiorstwa państwowe również). Mimo, iż MF wprowadziło dodatkowe opodatkowanie kopalń, górnictwo w 2005 r. odnotowało zyski. Poza tym, w dobie kryzysu paliwowego rośnie koniunktura na węgiel. – (Dzisiaj w 2022r. chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości -?)

Niezależnie od powyższego trzeba stanowczo stwierdzić, że utrzymywanie deficytowej gałęzi gospodarki (przedsiębiorstwa), dającej produkcję, jest na pewno opłacalne do momentu, w którym następuje zrównanie wielkości pokrycia jej deficytu z wartością takiej samej produkcji, którą musielibyśmy kupić za granicą. Środki finansowe zostają w kraju i dzięki temu nie zwiększamy bezrobocia i utrzymujemy wyższy popyt, rozumie to przeciętny ekonomista (jeśli nie służy żydowskiemu kapitalizmowi). Poza tym istnieje coś takiego, jak koszty społeczne, które powinny być czynnikiem decydującym w utrzymywaniu nawet całkowicie deficytowej produkcji w dobrze zorganizowanym państwie, jeśli oczywiście będzie to państwo narodowe z narodowym rządem, a nie z żydowskim, agenturalnym i antypolskim. Nawet na tym prostym przykładzie widać zbrodniczy mechanizm niszczenia kraju przez antypolski element rządzący. – http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=21485Wtedy jeszcze nikt w Europie – nikt z politycznych oficjeli – nie ośmielił się na oczywistą już dzisiaj konkluzję, że żydowsko-anglosaska finansjera z USA i Wlk.Brytanii – ta sama, która stoi za wojną z Rosją na Ukrainie – dąży do osłabienia UE, a państw Europy środkowo-wschodniej w szczególności. Zachodnia (żydowsko-anglosaska, wcześniej żydowsko-katolicka) koncepcja Drang nach Osten jest niezmiennie aktualna. Żeby nie być gołosłownym, abp W.Skworc w niedzielnej homilii do górników: „likwidacja trwale nierentownych kopalń jest ekonomicznie palącą koniecznością”, ale także i całego przemysłu Śląska – 29.11.2020, https://www.pb.pl/metropolita-katowicki ... ia-1101769

Rządzący UE – nie pochodzący z żadnych wyborów, tylko z nadania twórców i okupantów UE, czyli żydowsko-anglosaskiej finansjery – wprowadzili limity emisji CO2, a ich rosnące ceny sztucznie windują koszty energii uzyskiwanej ze spalania węgla.Ciekawe, czy durni ekolodzy, opłaceni przez tę samą żydowsko-anglosaską finansjerę, dzisiaj się radują, czy zbiera im się na płacz?

Skretyniałym ekologom nie ustępuje element rządzący IIIRP/Polin, często posiadający naukowe tytuły, ale w jego przypadku nie tyle mamy do czynienia z debilizmem, co z serwilizmem wobec żydowsko-anglosaskiego okupanta. I tak: wskaźnik samowystarczalności energetycznej Polski w 1970r. wynosił 113% (czyli 13% nadwyżki, którą można sprzedać w eksporcie), w 1980r. ten wskaźnik wynosił ok. 120%. Ale wg założeń Polityki Energetycznej Polski do roku 2010 (zgodnej z zaleceniami UE, na które przystali rządzący Polską – rząd prof.M. Belki, SLD) musimy zredukować ten wskaźnik do 60% w roku 2020. Zalecenia te realizują wszystkie kolejne rządy IIIRP/Polin. – ,,Odrodzenie Polski przez powrót do narodowej mentalności” – prof.prof. R.H.Kozłowski, J.Sokołowski, J. Śledziewska, J.Zimny, Polskie Roczniki Statystyczne.

Najtańszym źródłem energii jest węgiel – koszt 1MWh uzyskanej ze spalania węgla jest minimum dwukrotnie niższy od kosztu 1MWh uzyskanej z energii wiatru (OZE). Energia uzyskiwana z wiatru nie jest także obojętna dla środowiska (!) ponieważ emituje do atmosfery freon (ponoć odpowiada za dziurę ozonową), który pełni rolę izolatora cieplego dla generatora – ale to już ekologów nie interesuje. Lansowana od końca lat 1970. przez żydowsko-anglosaską finansjerę ideologia ochrony środowiska, zrównoważonego rozwoju, odnawialnych źródeł energii, służy wyłącznie jej celom politycznym, miała i ma na celu depopulację oraz gospodarcze osłabienie i zniewolenie narodów i państw – obserwujemy to dzisiaj m.in. na przykładzie Europy. Jednak USA, Wlk.Brytania, Australia zamierzają rozwijać górnictwo węgla (! – ?).

Niewyobrażlna pazerność na pieniądz – na władzę – żydowsko-anglosaskich elit finansowych doprowadziła do likwidacji lub znacznego ograniczenia produkcji przemysłowej i rolnej, żeby uwolnione w ten sposób kapiatły mogły posłużyć do zwiększenia kreacji pieniądza wirtualnego (jest to główna przyczyna światowego i permanentnego już kryzysu finansowego). Opanowanie handlu przez światową finansjerę – pośrednictwo i lichwa to jej pierwotna natura – umożliwia jej czerpanie zysków z dystrybucji produktów przemysłowych i rolniczych, importowanych z obszarów o taniej sile roboczej. Takim krajem była ChRL, która korzystając z zachodnich technologii osiagnęła w ciągu ostatnich zaledwie trzydziestu lat pozycję światowego lidera gospodarczego – było to możliwe, ponieważ wynikało z politycznej koncepcji żydowsko-anglosaskiej finansjery, która tak wzmocnioną ChRL chciała pchnąć do wojny z Rosją. Tymczasem będzie musiała toczyć bój i z Rosją i z ChRL, do których dołączyć mogą inne mocarstwa atomowe oraz gospodarcze – przeciwni lichwiarskiemu imperializmowi światowej finansjery. Jak więc widzimy zbytnia pazerność nie popłaca i żydowsko-anglosaska finansjera jest dzisiaj zmuszona do walki o przetrwanie i tak jak zgłodniały szczur w klatce jest agresywna i może reagować nieobliczalnie, do użycia broni jądrowej włacznie – życie (dla niej to pieniądze i władza) albo śmierć, to jest jej chyba jedyna alternatywa.

.

Posłuchajmy dra inż. Jerzego Markowskiego (w latach 1970. dyrektor KWK Budryk, 1995-1996 sekrtarz stanu w Ministerstwie Przemysłu i Handlu, 1997-2005 senator).

Plan naprawczy dla górnictwa w Polsce współtworzyła firma Boston Consulting Group
„Plan naprawczy dla Kompanii Węglowej SA. Materiał na spotkanie Rady Ministrów” – rozesłana do dziennikarzy przez min. Gospodarki, Janusza Piechocińskiego (styczeń 2015r.).

„Okazuje się, że we właściwościach samego pliku jako autor nie figuruje ani Ministerstwo Gospodarki, ani Pełnomocnik Rządu do Spraw Restrukturyzacji Górnictwa Węgla Kamiennego, ani kancelaria prezesa ministrów, ale firma The Boston Consulting Group (BCG).” – https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka ... ictwa.html

..

Poniżej wywiad K.Durczoka z E.Kopacz n/t górnictwa. Wywiad, który zamiast pogrążyć E.Kopacz i jej rząd, zresztą wszystkie agenturalne rządy IIIRP/Polin, a także żydowsko-anglosaskich lichwiarzy sterujących UE, spowodował, że reżim IIIRP/Polin zniszczył najpopularniejszego dziennikarza ze Śląska – i to był praktycznie koniec jego dziennikarskiej kariery. Stracił pracę, a w powszechnych żydowskich mediach pojawiły się teksty oskarżające K.Durczoka m.in. o narkomanię i molestowanie seksualne.

A co za jedna ta E.Kopacz, jeśli ktoś nie pamięta, przypomnę. W latach 2014-2015 premier IIIRP/Polin z PO (od 2019r. v-ce przewodniczacza parlamentu UE – pewnie w nagrodę, w demokracjach Zachodu nie ma przecież korupcji). Na początku 2015r. rząd E.Kopacz udzielił 100 mln € kredytu na 10 lat bratniemu, żydowskiemu reżimowi Ukrainy – na rozpoczętą w 2014r. wojnę z Rosją. W tym samym czasie żydowscy oligarchowie Ukrainy rozkradali jej majątek i budowali swoje miliardowe fortuny. (Ciekawe np., gdzie znajduje się złoto banku centralnego Ukrainy wywiezione w czasie rządów premiera o wybitnie słowiańskiej urodzie, A.Jaceniuka i gdzie przebywa on sam?)
0 xbeadnorsi
Posty: 1459
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 95
Podziękował: 2918 razy
Otrzymał podziękowanie: 2074 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 01 lis 2022, 19:29

https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.info ... aturalnychReferendum w sprawie złóż naturalnych-niestety juz bylo...
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16599
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1076
x 524
Podziękował: 17028 razy
Otrzymał podziękowanie: 24026 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 02 lis 2022, 12:21

kopalnie.jpeg
kopalnie.jpeg (71.06 KiB) Przejrzano 2263 razy
i kontynuacja ręka w ręke..

https://youtu.be/yOw-39r3MT8
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Ramzes3
Posty: 687
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 88
Podziękował: 4834 razy
Otrzymał podziękowanie: 1561 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 06 lis 2022, 21:26

Jakiś czas temu Pan Prezydent stwierdził w jednym ze swoich przemówień, że "Polska ma zasoby węgla jeszcze na 200 lat". No i proszę jak ten czas szybko leci :D
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16599
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1076
x 524
Podziękował: 17028 razy
Otrzymał podziękowanie: 24026 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 14 lis 2022, 17:36

Węgiel + deficyt + reglamentacja = Mafia Węglowa i System Kolejkowy. KapitanLisowski

KAPITAN LISOWSKI 🇵🇱
40,4 tys. subskrybentów
https://youtu.be/BREgdIPz4GI
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16599
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1076
x 524
Podziękował: 17028 razy
Otrzymał podziękowanie: 24026 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 28 lis 2022, 14:59

https://twitter.com/coolfonpl/status/15 ... 81/photo/1
C.jpeg
C.jpeg (55.07 KiB) Przejrzano 2002 razy
PS. prawda jest taka, że po dekadach likwidacji i niszczenia Polskiego sektora przemysłu górniczego,-
i od lat 90'-tych likwidacji szkolnictwa dla tego sektora - dzisiaj jak mówi górnik u kpt. Lisowskiego,-
nawet jakby wznowić eksploatacje wszystkich działających Polskich kopalń to nie ma na tyle wykwalifikowanych,-
pracowników do obsługi ich wszystkich.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1565
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 153
x 98
Podziękował: 1289 razy
Otrzymał podziękowanie: 2509 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: forester » poniedziałek 28 lis 2022, 18:55

A zamiast barbórki.. banderka

Przez lata zlikwidowano 50 kopalni, zostało ich 20. Polacy mogą tylko załamać ręce

Kłopoty z węglem znów wzbudzają dyskusję o kopalniach i ich likwidacji przez lata. Obecnie działa jeszcze 20. Przez to zmniejszyło się wydobycie czarnego złota z 177 mln ton do 55 mln ton rocznie. Teraz zwykłym ludziom za decyzje polityczne przychodzi słono płacić...
- Węgla u nas jest w bród. Gdyby nasi politycy dorwali się do władzy w Arabii Saudyjskiej, to jestem pewny, że Arabia Saudyjska po kilku latach zaczęła by kupować w innych krajach ropę naftową- mówi nam jeden z emerytowanych górników ze zlikwidowanej kopalni KWK Makoszowy w Zabrzu.
cały artykuł;
https://polityka.se.pl/wiadomosci/zlikw ... -EXqY.html
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16599
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1076
x 524
Podziękował: 17028 razy
Otrzymał podziękowanie: 24026 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 01 gru 2022, 11:25

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1565
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 153
x 98
Podziękował: 1289 razy
Otrzymał podziękowanie: 2509 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: forester » wtorek 06 gru 2022, 06:37

0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 1565
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 153
x 98
Podziękował: 1289 razy
Otrzymał podziękowanie: 2509 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 18 gru 2022, 08:23

W pośpiechu niszczona jest Kopalnia Krupiński!!

Dzieje się to w czasie, gdy Polacy marzną w domach z braku węgla.


https://t.me/pl_syrenka/4881
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16599
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1076
x 524
Podziękował: 17028 razy
Otrzymał podziękowanie: 24026 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 20 gru 2022, 08:59

Dudi - górnik(barbórkowy)
Duda: Miałem rozmowę z ekspertami, mówili mi, że bardzo łatwo jest zamknąć ścianę (4.12.2022)

TARNOGORSKI
55,9 tys. subskrybentów
https://youtu.be/8UCeKTHITx0
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1565
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 153
x 98
Podziękował: 1289 razy
Otrzymał podziękowanie: 2509 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: forester » wtorek 20 gru 2022, 13:48

:mrgreen:
Ja miałem pewne zahamowania, żeby komentować...


https://www.youtube.com/watch?v=8oj3oI_Mr50&t=10s
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 1565
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 153
x 98
Podziękował: 1289 razy
Otrzymał podziękowanie: 2509 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 25 gru 2022, 09:13

Górnicy zadziałali zdecydowanie


https://www.youtube.com/watch?v=KKoVzuLF_k4
0 xAwatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4443 razy
Otrzymał podziękowanie: 2804 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: azo » piątek 30 gru 2022, 21:04

Pozornie trochę odbiega od tematu. Właściwie faktycznie może i trochę wybiega. :)

https://youtu.be/8PKwAJsy2Fk
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16599
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1076
x 524
Podziękował: 17028 razy
Otrzymał podziękowanie: 24026 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 07 mar 2023, 11:15

Ekspert bije na alarm. ROZPORZĄDZENIE METANOWE

TARNOGORSKI
62,3 tys. subskrybentów
https://youtu.be/nQwokHxU_Wo

PS. czarno to widze...
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

beadnorsi
Posty: 1459
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 95
Podziękował: 2918 razy
Otrzymał podziękowanie: 2074 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 07 mar 2023, 17:32

Szkoda slow na to,jak rozkradaja moj Kraj... :evil: :shock: :?
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16599
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1076
x 524
Podziękował: 17028 razy
Otrzymał podziękowanie: 24026 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 29 mar 2023, 08:37

Dyrektywa metanowa. Polskie górnictwo może zniknąć po 2027 roku!

Uszi
88,9 tys. subskrybentów
https://youtu.be/Kg3AoNf1-OA

PS. czyli rolnicy następni i jak mówił p.Kononowicz,-
i niczego nie będzie..
:evil:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16599
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1076
x 524
Podziękował: 17028 razy
Otrzymał podziękowanie: 24026 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 26 kwie 2023, 09:05

czyli węgiel nie gaz :?

https://youtu.be/aByWHmeqSDw
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12985
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 669
Podziękował: 30066 razy
Otrzymał podziękowanie: 19558 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 26 kwie 2023, 09:39

beadnorsi pisze:
wtorek 07 mar 2023, 17:32
Szkoda slow na to,jak rozkradaja moj Kraj... :evil: :shock: :?
robią co chcą, bo... czują się bezkarni !

3 dni temu, policzyłem, z nudów, stałem na szlabanie, 63 wagony węgla jechały
sobie w kierunku Berlina..
Indonezyjski ? :mrgreen:

nie mogę na te sprzedajne gęby patrzeć, powyżej, bełkot poganiany bełkotem..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16599
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1076
x 524
Podziękował: 17028 razy
Otrzymał podziękowanie: 24026 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 09 sie 2023, 11:19

czyli plan jest taki zlikwidować bo się nie opłaca i ma być Zielono - tylko trawa :P
a potem zmienić prawo i przejąć za 1zł. przez zach. partnerów i trzepać kase:

https://youtu.be/KNTtSrgwd-s

PS. aha wszystko zgodnie z prawem które sami wprowadzją/zmieniają :P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12985
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 669
Podziękował: 30066 razy
Otrzymał podziękowanie: 19558 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 09 sie 2023, 11:26

songo70 pisze:
środa 09 sie 2023, 11:19
.. i ma być Zielono - tylko trawa :P
spox, po następnych epi...demiach i jaDACH w szczypkach
homo s. wyrosną po 4 żołądki i trawa będzie jak znalazł.. :mrgreen:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16599
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1076
x 524
Podziękował: 17028 razy
Otrzymał podziękowanie: 24026 razy

Re: POLSKI WĘGIEL

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 01 wrz 2023, 13:24

tak p.Kłameusz...z narodu wybranego:

Niemcy demontują farmę wiatrową i będą wydobywać węgiel
Slask-Slask-2023-08-30T142726.837.jpg
Slask-Slask-2023-08-30T142726.837.jpg (24.37 KiB) Przejrzano 365 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ