Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Spory na forum

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 40
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 610 razy

Spory na forum

Nieprzeczytany post autor: kupfer » środa 16 lut 2022, 20:06

witam,nie dopuszczalne jest również tolerowanie prowokatora =beadnorsi :o ,admini przewertujcie 2 kartki do tyłu jak to nasz kolega próbował mnie również sprowokować,ale ze mną nie tak łatwo :D ,tenże kolega jest dalej wyznawcą kovida pomimo dowodów kolegi cedrica i niech mu będzie,ale karajcie sprawiedliwie,żeby nie było jak z "tygryskiem",wypad i cicho sza,żadnych tłumaczeń.Najlepiej zlikwidować cały ten pomylony wątek,jak trzeba zróbmy głosowanie ;)
pozdrawiam

przeniosłem post do nowego wątku @songo
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17229
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17245 razy
Otrzymał podziękowanie: 24346 razy

Spory na forum

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 16 lut 2022, 20:25

..nie ma świętych, są tylko setki wiernych- chciałoby się zacytować/zaśpiewać, niestety forum jest prywatne,-
wątek o Coronawirusie jeśli nie istnieje to czemu jest jednym z największą ilością wpisów?
z drugiej strony agitacja w jakąkolwiek stronę nie jest na pewno tematem tego wątku.

nie wiem co napisał takiego kolega @beadnorsi, ale taka dyskusja i tak nigdzie nie prowadzi.
Np. ja wstawiłem filmik z którego wynika, iż Plejadianie to "fałszywi prorocy" a @chanell,-
coś pozytywnego o ich kontaktach i nikt nie wie do końca jak jest i nie jest to powód do,-
bezsensownych kłotni/wpisów czyja racja jest mojsza..
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19020
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 900
Podziękował: 33016 razy
Otrzymał podziękowanie: 23982 razy

Re: Spory na forum

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 16 lut 2022, 22:45

Na Forum jest dział "PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary"...viewtopic.php?f=37&p=138600#p138600
Tutaj opisane są wykroczenia wobec Regulaminu i nie ma żadnego cicho sza.
Wątku nie będziemy likwidować, bo powstał po to aby różne informacje dotyczące covida były u nas dostępne. Każdy ma prawo do opisu swoich "złych" czy "dobrych" kontaktów z covidem. Ważna jest tolerancja i zrozumienie drugiego człowieka, nie ma tutaj zwolenników Coronawirusa. Jest wielką nieodpowiedzialnością określanie tak ludzi, którzy odczuli na własnej skórze "spotkanie" z tą chorobą a szczególnie wmawianie, że umysł im szwankuje. To nie ta droga. Temat będzie istniał, a wszelkie ataki osobiste będą administracyjnie karane.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7859
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14361 razy
Otrzymał podziękowanie: 13891 razy

Re: Spory na forum

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 17 lut 2022, 09:17

kupfer pisze:
środa 16 lut 2022, 20:06
witam,nie dopuszczalne jest również tolerowanie prowokatora =beadnorsi :o ,admini przewertujcie 2 kartki do tyłu jak to nasz kolega próbował mnie również sprowokować,ale ze mną nie tak łatwo :D ,tenże kolega jest dalej wyznawcą kovida pomimo dowodów kolegi cedrica i niech mu będzie,ale karajcie sprawiedliwie,żeby nie było jak z "tygryskiem",wypad i cicho sza,żadnych tłumaczeń.Najlepiej zlikwidować cały ten pomylony wątek,jak trzeba zróbmy głosowanie ;)
pozdrawiam

przeniosłem post do nowego wątku @songo
Przewertowałam 2 kartki wstecz i nie widzę żadnych zaczepek @beadnorsi w twoją stronę . Według mnie to normalna dyskusja ,nie dajmy się zwariować . @songo70 dał świetny przykład na naszych postach . Przecież nie chodzi to czyja racja jest mojsza ale właśnie o kulturalną wymianę zdań i materiałów znalezionych w sieci.
Nasze forum to nie FB czy Twitter gdzie można obrażać każdego bez poniesienia konsekwencji. Tutaj liczy się dyskusja na poziomie .Dlatego nie jest ważne kto ma rację ponieważ, jesteśmy wolnymi ludźmi i każdy ma prawo wierzyć w co chce .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Zablokowany