Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Spory na forum

kupfer
Posty: 316
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 340
x 34
Podziękował: 1038 razy
Otrzymał podziękowanie: 550 razy

Spory na forum

Nieprzeczytany post autor: kupfer » środa 16 lut 2022, 20:06

witam,nie dopuszczalne jest również tolerowanie prowokatora =beadnorsi :o ,admini przewertujcie 2 kartki do tyłu jak to nasz kolega próbował mnie również sprowokować,ale ze mną nie tak łatwo :D ,tenże kolega jest dalej wyznawcą kovida pomimo dowodów kolegi cedrica i niech mu będzie,ale karajcie sprawiedliwie,żeby nie było jak z "tygryskiem",wypad i cicho sza,żadnych tłumaczeń.Najlepiej zlikwidować cały ten pomylony wątek,jak trzeba zróbmy głosowanie ;)
pozdrawiam

przeniosłem post do nowego wątku @songo
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 15349
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1035
x 448
Podziękował: 16658 razy
Otrzymał podziękowanie: 23546 razy

Spory na forum

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 16 lut 2022, 20:25

..nie ma świętych, są tylko setki wiernych- chciałoby się zacytować/zaśpiewać, niestety forum jest prywatne,-
wątek o Coronawirusie jeśli nie istnieje to czemu jest jednym z największą ilością wpisów?
z drugiej strony agitacja w jakąkolwiek stronę nie jest na pewno tematem tego wątku.

nie wiem co napisał takiego kolega @beadnorsi, ale taka dyskusja i tak nigdzie nie prowadzi.
Np. ja wstawiłem filmik z którego wynika, iż Plejadianie to "fałszywi prorocy" a @chanell,-
coś pozytywnego o ich kontaktach i nikt nie wie do końca jak jest i nie jest to powód do,-
bezsensownych kłotni/wpisów czyja racja jest mojsza..
1 x


"Węgry są po stronie Węgier!"
"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20881
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34216 razy
Otrzymał podziękowanie: 27274 razy

Re: Spory na forum

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 16 lut 2022, 22:45

Na Forum jest dział "PRĘGIERZ - bany, ostrzeżenia, kary"...viewtopic.php?f=37&p=138600#p138600
Tutaj opisane są wykroczenia wobec Regulaminu i nie ma żadnego cicho sza.
Wątku nie będziemy likwidować, bo powstał po to aby różne informacje dotyczące covida były u nas dostępne. Każdy ma prawo do opisu swoich "złych" czy "dobrych" kontaktów z covidem. Ważna jest tolerancja i zrozumienie drugiego człowieka, nie ma tutaj zwolenników Coronawirusa. Jest wielką nieodpowiedzialnością określanie tak ludzi, którzy odczuli na własnej skórze "spotkanie" z tą chorobą a szczególnie wmawianie, że umysł im szwankuje. To nie ta droga. Temat będzie istniał, a wszelkie ataki osobiste będą administracyjnie karane.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7264
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1333
x 372
Podziękował: 13419 razy
Otrzymał podziękowanie: 13584 razy

Re: Spory na forum

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 17 lut 2022, 09:17

kupfer pisze:
środa 16 lut 2022, 20:06
witam,nie dopuszczalne jest również tolerowanie prowokatora =beadnorsi :o ,admini przewertujcie 2 kartki do tyłu jak to nasz kolega próbował mnie również sprowokować,ale ze mną nie tak łatwo :D ,tenże kolega jest dalej wyznawcą kovida pomimo dowodów kolegi cedrica i niech mu będzie,ale karajcie sprawiedliwie,żeby nie było jak z "tygryskiem",wypad i cicho sza,żadnych tłumaczeń.Najlepiej zlikwidować cały ten pomylony wątek,jak trzeba zróbmy głosowanie ;)
pozdrawiam

przeniosłem post do nowego wątku @songo
Przewertowałam 2 kartki wstecz i nie widzę żadnych zaczepek @beadnorsi w twoją stronę . Według mnie to normalna dyskusja ,nie dajmy się zwariować . @songo70 dał świetny przykład na naszych postach . Przecież nie chodzi to czyja racja jest mojsza ale właśnie o kulturalną wymianę zdań i materiałów znalezionych w sieci.
Nasze forum to nie FB czy Twitter gdzie można obrażać każdego bez poniesienia konsekwencji. Tutaj liczy się dyskusja na poziomie .Dlatego nie jest ważne kto ma rację ponieważ, jesteśmy wolnymi ludźmi i każdy ma prawo wierzyć w co chce .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Zablokowany