Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 24 sty 2020, 20:46

Zastanowię się nad tym, bo nie mieliśmy jeszcze takiego przypadku.
Konto musi zostać, natomiast trzeba rzeczywiście zablokować kontakty, muszę pogrzebać w ustawieniach, czy jest również coś co można wyświetlić przy awatarze.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 24 sty 2020, 21:13

kiara.jpg
kiara.jpg (3.74 KiB) Przejrzano 7463 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 25 sty 2020, 13:57

Ja osobiście kolor róży na awatarze bym zostawił, tylko wstawka czarno biała lub wstawił sam czarny element, ale to więcej zajęcia.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 25 sty 2020, 18:39

@Kiara2020.jpg
@Kiara2020.jpg (10.09 KiB) Przejrzano 7357 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: azo » poniedziałek 27 sty 2020, 05:24

Na znak graficzny na awatarze sporo Ludzi nie zwróci uwagi albo się nie zastanowi po co on jest. Moim zdaniem najprościej jest umieścić coś przy nicku w stylu ś.p. albo krzyżyk w nawiasach tak jak się to robi na filmach przy nazwisku zmarłych. Tylko nie mam pojęcia co by było zgodne z przekonaniami i wolą Kiary a jednocześnie czytelne dla czytających.
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 27 sty 2020, 09:23

Nie da się, nick jest charakterystyczny, jakakolwiek zmiana rozłączy posty od nicka i nie jest to wykonalne z poziomu skryptu forum.
Po mojemu taki kolorowy awatar z czrno-białą wcinką jest zauważalny doskonale, nawet jeśli ktoś nie zwraca szczególnej uwagi.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 27 sty 2020, 10:47

Zgadzam się blu Proponuję żeby awatar pozostał taki sam ale zamiast wstążki którą zaprojektował songo dać po prostu czarny pasek. Wstążka może sugerować ,że to ta Kiara jest w żałobie .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: azo » poniedziałek 27 sty 2020, 11:04

blueray21 pisze:
poniedziałek 27 sty 2020, 09:23
Nie da się, nick jest charakterystyczny, jakakolwiek zmiana rozłączy posty od nicka i nie jest to wykonalne z poziomu skryptu forum.
Po mojemu taki kolorowy awatar z czrno-białą wcinką jest zauważalny doskonale, nawet jeśli ktoś nie zwraca szczególnej uwagi.
Kompletnie nie rozumiem. Zmieniałam Swój nick i po prostu zmienił się na wszystkich postach, również tych wcześniej pisanych. Ale jeśli są jakieś "przeciwwskazania" to się nie upieram. 8-)
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 sty 2020, 13:31

@BABA, zmień swoją nazwę użytkownika na BA-BA, bo ja nie umiem tego zrobić na swoim profilu... :?:
:o
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: azo » poniedziałek 27 sty 2020, 17:01

Nick na prośbę użytkownika zmienia administrator w panelu administratora, robiłam to wielokrotnie na różnych forach i tu też "skrypt na to pozwala". Dokonana zmiana: podpisu, awatara, nicka zmienia się automatycznie we wszystkich wcześniej napisanych postach użytkownika. Uważam dyskusję za zamkniętą i nie na miejscu.
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 sty 2020, 17:03

dziękuje za wyjaśnienie, bo ja o tym nie wiedziałem.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 27 sty 2020, 19:56

Ja też nie wiedziałem, awatar i podpis , bez problemu.
Nicka zmieniali nie będziemy, to był wybór naszej koleżanki i używała go nie tylko tutaj, więc ten identyfikator pozostaje.
Zrobimy awatar z czarnym paskiem.
Skoro dyskusja została zakończona, to niech tak będzie. Amen.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Bernard
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 13 sty 2013, 20:09
x 2
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: Bernard » poniedziałek 23 mar 2020, 03:15

Podobnie jak przeczytałem w niektórych Waszych postach, Małgosia tez była dla mnie magnesem .... światła i miłości.
Przez ładnych pare lat, zwykle w niedziele zaglądałem na forum, szukając nowych wpisów Kiary które napełnią mnie optymizmem i nadzieją.
Miałem nawet zapisanego linka do profilu Kiary z odnośnikiem "Posty użytkownika" aby jednym kliknięciem mógł odnaleźć jej wpisy.
Nie wszystko rozumiałem, czasem całe akapity czytałem po 2 razy i na ile umiałem przekazywałem żonie.
Swoimi wpisami zawsze odwracała mnie od lęku, uczyła jak filtrować wiadomości, i kierowała w stronę światła. Przez to chyba ufam jej najbardziej.

Miałem długą, 3 letnią przerwę z tym forum, jednak jakiś czas temu wróciłem i nieświadomy niczego z radością zacząłem znów czytać Małgosię.
Dziś miałem napisać do niej wiadomość i dopiero zrozumiałem co się stało...
...wielka strata, smutek...

W skrzynce odnalazłem jedną odpowiedz od Kiary na pytanie jakie wysłałem dawno dawno temu. Pozwolę sobie część tej odpowiedzi zacytować:
"Całe swoje życie dokonujesz rozwoju duchowego, rzeczy usłyszane od innych tego nie robią.
Rozwój duchowy to zwiększająca się wrażliwość uczuciowa i większy system etyczno moralny.
Nikt nikomu tego nie da , ani nie sprzeda, ani nie nauczy, wszystko dzieje się naturalnie jak wzrost roślin...
one też obracają się do słońca, jak my do dobra i to jest rozwój duchowy."
Do zobaczenia

ps. proszę napiszcie mi na pw coś żebym zrozumiał co właściwie się stało.

Słowa Kiary ujęłam w cytacie -chanell
1 x


uściski,
Bernard i Słońce :D

brader74
Posty: 1
Rejestracja: środa 30 sty 2019, 18:59
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: brader74 » środa 30 wrz 2020, 21:53

Witajcie,

Czekałem na nowe posty Kiary na jej stronie (Peszer). W końcu wskoczyłem na to stare forum licząc, że tu pojawia się jakies nowe posty, bo widziałem, że się tu udziela i szok - nie zyje od stycznia. Pisałem do niej w Listopadzie, a tu sie okazuje, ze od stycznia już jej nie ma....Pozostawiła wiele nie dokończonych tematów na swym forum, poza tym dawała światło i nadzieję w tym mroku który gęstnieje przy tych dniach ostatnich. Pisała, że chcieli ją usunąc juz nie raz, różne organizacje i wywiady, ale była spokojna bo miała ochronę po tej i po drugiej stronie. Pamiętam jeden z jej ostatnich postów, gdzie pisała ile ją energii kosztowało uruchomienie kilke spraw związanych z energią we Francji. Ostatnie jej posty jak teraz je czytam to tak jakby postawienie kropki na i. Zrobiła wszystko co miała zrobic w tym wcieleniu i odeszła.....tylko, że jak dla mnie za wcześnie.
Jeśli wiecie coś więcej prosze o informację co jak gdzie.....
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 11 sty 2021, 16:31

Dzisiaj mija rok jak odeszła Kiara . Ostatni raz widziałyśmy się w kawiarni na Wawelu ,pogoda była dziwna ,trochę słońca i deszczu a potem piękna tęcza . W mojej pamięci pozostanie na zawsze i będę ją pamiętać uśmiechniętą i szczęśliwą .
Załączniki
obraz-roza-na-deskach-30x30-cm-w-iext50095245.jpg
obraz-roza-na-deskach-30x30-cm-w-iext50095245.jpg (19.18 KiB) Przejrzano 5381 razy
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 12 sty 2022, 09:22

Wczoraj minęło 2 lata jak nie ma z nami Kiary . Niestety pamięć ludzka jest krótka i zapomnieliśmy już o niej . Myślę ,że jednak powinniśmy o niej pamiętać ponieważ włożyła wiele pracy w pisanie postów na tym forum .
Załączniki
W1.jpg
W1.jpg (8.35 KiB) Przejrzano 3985 razy
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

venefica
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:28
x 10
Podziękował: 209 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: venefica » piątek 14 sty 2022, 21:22

Nie zapomnieliśmy... Chętnie wracam do Jej postów. A w tych trudnych przełomowych czasach brakuje mi Jej wypowiedzi, także tych w stylu "NIe, nie nie nie zgadzam się".
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » sobota 15 sty 2022, 01:29

No właśnie, minęły już 2 lata jak nie ma Kiary a do dziś nie nie ma informacji co się właściwie stało.
Wiele osób czuło się tu prawie jak w rodzinie i czytałiśmy jej posty. A tu nic, zero informacji. Był człowiek i jakby zniknął bez śladu. Sory, takie moje przemyślenia...
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 15 sty 2022, 02:12

Thotal ,zostałeś wywołany do tablicy .Czy wiesz coś więcej na ten temat ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 13 sty 2023, 11:01

11 Stycznia 2020 odeszła od nas na zawsze Kiara . To już 3 lata jak nas opuściła ale jeszcze w grudniu mówiła mi ,że jej misja na Ziemi dobiega końca .
Kiaro ,na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci .......

Obrazek
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: vic88 » poniedziałek 17 kwie 2023, 21:54

odczułem jakieś dziwne przyciąganie do postów Kiary, mimo że nigdy nie byliśmy w interakcji. Staram się wyczuć, o co chodzi

W czeluściach internetu tutaj jest jakieś nawiązanie do jej śmierci
https://www.youtube.com/live/HZF0u3daJ3o?feature=share
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Malgorzata KIARA-Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 11 sty 2024, 10:15

Dzisiaj mija 4 lata jak nie ma z nami Kiary . Małgosiu na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci .

Obrazek

Zaglądnęłam na jej profil na FB i wpadł mi w oko ten wpis .


10 marca 2020
·
WSPOMNIENIE
10.03.2020 W dniu 07 marca 2019 roku Małgorzata Kiara odpowiedziała Pani Wiesławie. Dziś już nie ma wśród na Małgosi gdyż odeszła nagle w dniu 11.01.2020 roku. Pozostają wspomnienia po wspaniałym człowieku, który pozostawił po sobie spuściznę o której nie należy zapominać. Czas okaże czy wpisy Małgosi były prorocze. W każdym razie dzięki tym wpisom Małgosia jest bliżej nas. Zapraszam do zapoznania się.
***
07.03.2019 Małgosia Malgorzata Kiara umieściła do Pani Wiesławy wpis, cytuję ;
"komentarz z 07.03.2019 Małgorzaty Kiara do wiadomości ( tu było nazwisko ale usunęłam-chanell ) cytuję
Pani Wiesławo ... rozumiem Pani rozgoryczenie, cierpienie fizyczne i moralne. Wiem doskonale że pisze Pani PRAWDĘ sporo z opisanych przez Panią tortur dotyka również mnie, wiem doskonale,że nie mogę do nikogo zwrócić się po pomoc, ani nawet opisywać tego bestialstwa, bo dała bym im doskonały materiał do analizy skutków tych działań.
Każdy z nas ma inną rolę do spełnienia TERAZ , KAŻDY WYPEŁNIA JĄ NA MIARĘ SWOJEJ WIEDZY, MOCY I PRZEZNACZENIA.
To, co dzieje się teraz na Ziemi przekroczyło wszelakie granice norm wielokrotnie, to, co ja mam za zadanie zrobić nie jest propagowane , nie jest znane publicznie, a wręcz blokowane są informacje na ten temat.
Nie zmienia to faktu że ja to robię i że to działa globalnie, że krzyżuje plany zła i uniemożliwia im pewne następne działania.
Ja opisuję plan energetyczny całokształtu przyszłości wydarzeń na Ziemi, nie indywidualne tragiczne losy, które doskonale znam poprzez przyjacielską bliskość bycia z P. Prezes STOPZET .
Przykro mi że nie mogę ujawniać pełni mojej roli ,a to tworzy pewne niezrozumienia, mogę tylko poprosić Panią o cierpliwość , bo w bliskiej przyszłości nie tylko pozna Pani skutki mojej pracy , ale również zobaczy Pani twarze swoich oprawców , oraz ich 100% odpowiedzialności za to bestialstwo.
Zmiany globalne w życiu ludzi ni na Ziemi nie zachodzą w ciągu 1 czy kilku lat, to długi proces , który trwa już kilkadziesiąt lat.
Żeby zaistniał potrzebna jest wyjątkowa cierpliwość i wytrwałość , wiedza , konsekwencja i moc działania... bo jest to proces odtwarzania prawidłowej energetyki Ziemi , oraz zmiany matryc wzorców myśli LUDZI.
Jesteśmy tak bardzo zdegenerowani mentalnie przez religijne oszustwa ,przez ich fałszywą ideologię... ludzie w to uwierzyli , wpisali w siebie , w swoją mentalność fałszywe kody życia... przez co zdominowały ich podziały,konkurencyjność, pieniądz i wartość materii.
Dotychczasowe grupy chcą nadal władzy , nie cofają się przed niczym żeby ją utrzymywać, eksperymentują na innych LUDZIACH by poznać nasz system nerwowy i dzięki temu, chcą nas blokować fizycznie i mentalnie... sterować nami jak zabawkami mechanicznymi.. z religii stworzyli sobie boga i w jego imieniu nadali sobie okrutne prawa wobec myślących inaczej, chcących żyć inaczej.
To, co się dzieje teraz jest kolejnym poziomem eugeniki nie jawnym, ale stosowany na szeroką skalę na LUDZIACH.
Pewne grupy ludzi,ich rodziny są w tym eksperymencie od pokoleń ( ma to jeszcze związek z INKWIZYCJĄ, ) predyspozycje duchowe przekazują przez mitochondrium matki córkom.. zawsze.
Tamte rodziny są śledzone do dzisiaj!
Kościół o tym nie zapomniał nigdy , w czasach obecnych wszystkie takie osoby posiadające DNA z większymi możliwościami są prześladowane.
Jedyną naszą obroną , to pomimo tych wszystkich okropności działać , każdy na swój sposób i swoją miarę.
Ja to robię po swojemu , robię co wiem ,ze powinnam robić i jak powinnam robić. Zdaję sobie sprawę że dużo LUDZI nie rozumie mojej działalności,że nie ma wiedzy w temacie duchowości i energii Ziemi.
Nie ma.. ale pomimo to zachodzą pozytywne zdarzenia i są ich potwierdzenia , a coraz większa agresja wobec mojej osoby .. dla mnie jest dowodem powagi skutków moich działań.
Nie dawno rozmawiałam z kimś kto ma związek z nawigacją i radarami.. Ta osoba powiedziała mi że zachodzą tak duże zmiany w przestrzeni iż CO DZIENNIE KORYGOWANE SĄ PARAMETRY NAWIGACJI ZARÓWNO LOTNICZEJ JAK I MORSKIEJ!!
Dlaczego tak się dzieje? Bo bardzo szybko zmienia się ustawienie magnetycznej osi Ziemi, oraz jej kosmiczne ustawienie w stosunku do Słońca i innych planet.. a zatem dzisiejsze parametry lotniska w Nowym Jorku .. jutro mogą być już na jakiejś autostradzie albo w polu.
Krajobrazy się zmieniają pomimo że ludzka mentalność jeszcze nie wystarczająco się zmieniła,u niektórych ludzi wcale się nie zmieni,ale stracą oni możliwości swojego działania , które mają do tej pory.
Dlatego ich walka o zachowanie swoich pozycji i strach przed ujawnieniem tego co robią , oraz odpowiedzialności za to, wywołuje w nich jeszcze większa agresję.
Czy z tego powodu mam przerwać działania, które robię.. czy należy ze strachu i osobistego bólu pogodzić się z faktem dotychczasowym i nie prowokować ich do większej agresji i bezwzględności?
Pani Wiesławo nikt mi nigdy nie płacił za moją pracę , ponoszę ogromne konsekwencje materialne , fizyczne i zdrowotne z jej powodu .
Nie opisuję mojej drogi, bo nie chcę się kreować na bohatera, więcej można zdziałać incognito .. dopóki system się nie połapie w tym co się dzieje.
Na moje nieszczęście od dawna jestem zidentyfikowana
."
Kiara jak zawsze w punkt i mimo ,że jest to wpis z przed 5 lat to bardzo aktualny do obecnych wydarzeń .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ