Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Flash Mob

baba
x 117

Flash Mob

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 18 gru 2014, 08:41

Serdecznie zapraszam na corocznego Sylwestra Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego. Odbędzie się 17.01.2015.
Będziemy świętować z okazji nadejścia roku 2016 (ewentualne szarfy czy transparenty albo inne takie z datą mile widziane).

Ogólne zasady FM. Synchronizujemy sobie zegarki zgodnie z jednym, losowo przez organizatorów wybranym zegarem.
Określonego dnia o określonej porze udajemy się na miejsce spotkania.
Udajemy, że się nie znamy co jest proste bo się nie znamy.
O ustalonej godzinie wybiegamy z różnych kątów gdzie się ukrywaliśmy, wyciągamy odpowiednie, dotąd ukryte akcesoria i robimy "zadymę" - w tym przypadku wiwatujemy, trąbimy, rzucamy serpentyny itd z okazji nadejścia NR.
O ustalonej godzinie rozchodzimy się, akcje trwają kilka minut.

Przepadam osobiście za tymi akcjami i beż żadnych oporów dla tych kilku minut spędzam trzy godziny w podróży bo mi dają furę radości, którą w ciężkich chwilach mogę przywołać wspomnieniem. Mało mam realnych powodów do radości więc zbieram takie wspomnienia jak skarby, którymi naprawdę są. 8-)

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1493899844179912/
0 xgerlen
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2020, 17:08
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Flash Mob

Nieprzeczytany post autor: gerlen » poniedziałek 27 sty 2020, 17:09

super link
0 xODPOWIEDZ